CEĻOJUMS UZ MEKSIKU: VISA MEKSIKA UN KANKŪNA Ceļojums uz Itāliju: Zem Toskānas Saules Ceļojums uz Itāliju: Toskāna ziņkārīgajiem Ceļojums uz Itāliju: Toskāna Ceļojums uz Itāliju: Noslēpumainā Florence CEĻOJUMI UZ GRIEĶIJU CEĻOJUMI UZ TURCIJU CEĻOJUMI UZ BULGĀRIJU CEĻOJUMS UZ MALDĪVU SALAS CEĻOJUMI UZ KIPRU CEĻOJUMS UZ KOLUMBIJU: Pievilcīga Kolumbija! CEĻOJUMS UZ TURCIJU: MAIJS STAMBULĀ! CEĻOJUMS UZ TURCIJU: BRĪVDIENAS STAMBULĀ! Ceļojums uz Itāliju: PARADĪZES NOSTŪRIS DIENVIDU ITĀLIJĀ
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843060, + 371 22843062
M: +371 22843061, +371 22070762
Skype:
Darbs laiks:
Pēc iepriekšēja pieraksta - vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana
  • SAZINĀTIES AR MUMS
, Spānija

CEĻOJUMI UZ SPĀNIJU Cena vienai personai:
pēc pieprasījuma

Maršruts: Rīga - Barselona - Rīga

Ceļojuma ilgums: no 8 dienām

Cenā iekļauts:

Lidojums, pasažieru nodeva, transfērs: lidosta - viesnīca - lidosta, dzīvošana viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu, reģistrēta bagāža un rokas bagāža, tūroperatora pārstāvja pakalpojumi ārzemēs  

Cenā nav iekļauts:

Ceļojuma apdrošināšana, personīgie izdevumi.

 

Sūtiet pieprasījumu vēlamajam galamērķiem un periodam rezervācijas formā. Aģents sazināsies ar darba dienas laikā uzreiz pēc pieprasījuma saņemšanas.  

Aprēķināt cenu

Kopējā summa: pēc pieprasījuma

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai
05.05.2022 - 30.09.2022
Ilgums: no 8 dienām
DBL Pēc programmas 0.00 EUR

Neticami daudzveidīgie Spānijas pludmales kūrorti spēs apmierināt jebkura ceļotāja gaumi. Tenerifē, kur valda mūžīgais pavasaris, ir melno vulkānisko smilšu pludmales; ģimenes atpūtai lieliski piemērotas ir mājīgās viesnīcas Kostadoradas un Maljorkas kūrortos; unikālu dabasskatu, sērfinga un eksotisku liedagu cienītājus iepriecēs pludmales Lansarotes un Fuerteventuras salās. 

 

Kostabarava (Costa Brava): Kostabrava stiepjas aptuveni 200 kilometru garumā gar jūras krastu. Gluži kā mozaīku, to veido daudzas sastāvdaļas – Vidusjūras reģio-nam tipiskas pilsētiņas un ciematiņi, tādi kā L`Eskala, Palamos un Sant Feliu de Guixols. Šīs vietas Jūs sagaidīs, saules apstarotas, jūras apskalotas, kalnu krellēm rotātas, priežu zaļās sagšas segtas – gluži kā līgavas, kas laulājas ar Vidusjūras zeltītajiem ūdeņiem. Pārsteidzoši skaistais un pēkšņais kalnu un jūras ainavu kontrasts reiz lika rakstniekam Feranam Aguljo nodēvēt šo vietu par Costa Brava (“mežonīgais krasts“).

Taču nedomājiet, ka vietējās ainavas, jaukais klimats un spožā saule ir vienīgie iespējamie atpūtas un izklaides avoti. Kostabravā Jums pavērsies ārkārtīgi plašas laika pavadīšanas iespējas, kas neļaus garlaikoties un liks aizmirst par, iespējams, iepriekš piedzīvoto stresu. Kostabravā var droši doties pārgājienos, izbraucienos ar divriteņiem vai arī izjādēs. Savukārt, ja Jūs Kostabravā vēlēsieties nodarboties ar ūdenssporta veidiem vai golfu, tad Jums nebūs grūti atrast visu šim nolūkam nepieciešamo kādā no lielajiem specializētajiem centriem, piemēram, tādās vietās kā L`Estartit, Lloret de Mar, La Platja d`Aro, Roses u.c.

Un vēl – Jums noteikti vajadzētu izmantot iespēju un izzināt vietējās kulinārās mākslas noslēpumus, jo restorānos tiek piedāvāti arī ļoti neparasti un garšīgi ēdieni, kuros jūras produkti tiek kombinēti ar gaļu un dārzeņiem.

Kostadorada: Kostadorada – “zelta krasts“. Šādu nosaukumu Tarragonas provinces piekraste ieguvusi, pateicoties lieliskajām pludmalēm, kuru smalkās smiltis, spīdot spožajai Vidusjūras saulei, izstaro zeltainu mirdzumu. Kostadorada katru gadu vilina daudzus jo daudzus labas un kvalitatīvas atpūtas cienītājus. Kostadoradā valda labvēlīgs klimats un veselīgs, spirdzinošs gaiss, tajā atrodas unikāli dabas rezervāti, kas priecē ar kontrastainām un gleznainām ainavām. Šo vietu bagātais vēstures mantojums veicina tūristu pieplūdumu no visas pasaules, un tāpēc attīstās moderni tūrisma centri.

Daudzu arhitektūras un mākslas pieminekļu mūžs, kuri šeit saglabājušies, skaitāms kopš senseniem laikiem – tas attiecas gan uz seno ibēru alu sienu glezniecību un paleolīta laikmeta nekropolēm, gan Romas impērijas periodā celtajām ēkām.

Kostadoradas piekrastē ir ne viena vien sena un slavena Spānijas pilsēta. Piemēram, Tarragona – ļoti sena pilsēta Katalonijas dienvidos, kuras vēsturē savus ierakstus atstājuši vai visu sendienās zināmo tautu pārstāvji – ibēri, ķelti, senās Grieķijas un Kartāgas tirgotāji, romieši, rietumgoti, franki un arābi. Attālāk uz dienvidiem no Tarragonas atrodas ne mazāk slavena pilsēta – Reusa – tajā dzimis slavenais arhitekts Antonio Gaudi.

Kostas de Barselona-Maresme: Kostas de Barselona-Maresmes reģions ir aptuveni 50 km gara Katalonijas piekrastes daļa, kas stiepjas no Montgatas līdz Torderas upes grīvai. Pateicoties savam ģeogrāfiskajam novietojumam un kalnu tuvumam, Kostas del Maresmes reģionā valda jauks Vidusjūras klimats, skaidras debesis un 275 saulainas dienas gadā.

Vēsturiski Kostas del Maresmes reģionam izveidojušās ciešas saites ar netālo Barselonu. Attīstītā transporta saikne ar lielpilsētu, kā arī labvēlīgais klimats ir veicinājis reģiona veidošanos par ārpilsētas rezidenču un tūrisma zonas rajonu. Zināmā mērā par to liecina arī 19. gadsimta beigu apbūve. Plašās pludmales ar graudainām smiltīm visas piekrastes garumā mijas ar nelieliem līcīšiem – kūrortā ir radīti lieliski apstākļi, lai atpūtnieki varētu pilnvērtīgi nodarboties ar dažādiem ūdenssporta veidiem. Visās Kostas de Barselona-Maresmes reģiona apdzīvotajās vietās ir attīstīta augsta līmeņa tūrisma infrastuktūra, kas nodrošina ar saturīgas atpūtas iespējām, lielisku ēdināšanu un jauku brīvā laika pavadīšanu.

Maljorka ir Spānijai piederošā Baleāru arhipelāga galvenā sala. Salas un visa arhipelāga galvaspilsēta ir Palma de Maljorka. Bagātās un notikumiem pārpilnās Maljorkas vēstures aizsākumi meklējami jau aizvēsturiskajos laikos, par ko liecina arheoloģiskajos izrakumos atklātās pirmatnējo cilvēku apmetnes. Savas pēdas Maljorkā ir atstājušas arī slavenās antīkās tautas – feniķieši, grieķi, romieši, bizantieši, arābi. Spāņu valdīšana šeit aizsākās 1229. gadā, kad Aragonas karalis Haime I ieguva varu pār salu un pievienoja to Aragonas kronim.

Maljorkas centrālā daļa, kurā ir saglabājies tradicionālais dzīves ritms, joprojām attaisno iemeslus, kuru dēļ to savulaik sauca par ”miera salu”, bet Maljorkas dienvidu daļa ir karstāka un sausāka, tajā atrodas salas visskaistākās pludmales: Ses Covetes, Es Trenc, Mondrago, kā arī Figuera un Santanyi līči. Daļa kūrortu atrodas salas dienvidrietumu piekrastē, abās Palmas līča pusēs. Uz dienvidaustrumiem no galvaspilsētas atrodas t.s. ”vācu” kūrorti Arenal, Playa de Palma un Can Pastilla. Visas minētās tūrisma zonas apvieno kopīga piecus kilometrus gara pludmale – visgarākā Maljorkā. Ik pēc 700–800 metriem šeit atrodas municipālie ”pludmales klubi”: nelieli bāri, ģērbtuves, tualetes, atpūtas krēslu un saulessargu nomas, ūdenssporta centrs. Aiz pludmales joslas stiepjas bruģēta gājēju krastmala ar augstām palmām abās pusēs. Visgarām tai novietojušies daudzi veikaliņi, restorāni un bāri. Visus trīs kūrortus ar galvaspilsētu savieno vairāki autobusu maršruti.

Maljorka-Austrumi: Maljorkas salas dienvidaustrumu piekrasti izrobojuši šauri ainaviski līcīši, kas aizvēsturiskos laikos bijuši upju ielejas. Tagad šie vientulīgie līči pārtapuši mierīgās pludmales atpūtas zonās. Vien 60 km no salas galvaspilsētas Palmas de Maljorkas atrodas Portopetro kūrorts. Tā ir dievīga vieta ar klusu klinšainu līci un pirmatnēju dabu, tāpēc tajā izveidota dabas lieguma zona. Lieliskās viesnīcas un ainaviskie skati ļauj Portopetro minēt kā vienu no pievilcīgākajiem Maljorkas kūrortiem.

Netālu no Portopetro atrodas Portokristo pilsēta, kurai popularitāti nodrošinājušas noslēpumainās Draka (jeb Drakona) alas. Tajās tūristus gaida ne vien pārsteidzoša stalagmītu un stalaktītu pasaule, pazemes ezeri, bet arī unikāls gaismas un mūzikas priekšnesums. Lielāka pazemes ezera – Martela – pagaismas ir veidojis slavenais arhitekts Karloss Buigass, kura darbiem pieskaitāma arī Barselonas slavenā Maģiskā strūklaka.

Maljorka-Ziemeļi: Maljorkas ziemeļos atrodas salas populārākie kūrorti ģimenes atpūtai. Šī reģiona pludmales slavenas ne vien ar vistīrākajiem ūdeņiem un skaistiem līčiem, bet arī ar veselīgo priežu meža gaisu. Alkudija atrodas starp līčiem, kas piemēroti ģimenes atpūtai kopā ar bērniem, kā arī daivinga un sērfinga faniem. Alkudijas rajona kūrortus – Platja D’Alcudia, Platja de Muro un C’an Picafort – ieskauj biezas priežu audzes. Senā Alkudijas pilsēta iepriecēs ekskursiju dalībniekus ar interesantiem pieminekļiem un ēkām.

Viens no vērtīgākajiem apskates objektiem Alkudijas apkaimē ir Albuferas (S`Albufera) dabas parks, kurā mīt vairāk par 270 putnu sugām, un kurš, pateicoties skaistajai dabai un svaigajam gaisam, ir ļoti piemērots nesteidzīgām pastaigām un izbraucieniem ar velosipēdiem. Noteikti jāpiemin arī Formentora zemesrags un tā lieliskais skatu laukums, uz kuru ved skaists kalnu ceļš, bet raga pakājē priežu pavēnī plešas jauka pludmale. Formentora zemesraga rajons ir dabas aizsargājamā zona un viens no skaistākajiem Maljorkas dabas nostūrīšiem.

Aizpildiet rezervācijas formu, komentārā norādot

*vēlamo galamērķi (vai vairākus);
*periodu (+/- 7 dienas)
*viesnīcu kategoriju, ēdināšanu (BB, HB, FB, AI);
*cilvēku skaitu, kopējo budžetu vai budžetu uz cilvēku;
*numuru tipu (DBL, SGL, Family u.c.);
*personīgās vēlmes (piem. skats uz jūru; pirmā līnija pie pludmales; līdz 800m no pludmales; pie pilsētas; tuvu sabiedriskajam transportam; ar bērnu animāciju; vēlams smilšu pludmale; tuvu daivinga vietām utml.).

Mēs piedāvājam visu lielāko Latvijas tūroperatoru ceļojumu piedāvājumus - Tez tour, Novatours, Alida tour, Kidy Tour, u.c. 


 

Ja rodas jautājumi, droši zvaniet, labprāt sniegsim atbildes un konsultāciju par izvēlēto galamērķi. Mob un Whatsapp: Olga +37129404723, Lilija +37126629466 vai grieizieties mūsu ofisos: Brīvibas 33, +371 22843062, +371 22070762

 

Līdzīgie ceļojumi
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
CEĻOJUMI UZ BULGĀRIJU

Čarterlidojumi uz Bulgāriju!

no 8 dienām (26.05 - 30.09)
Pēc programmas
lidojums iekļauts atpūta pludmalē ģimenes atpūta
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Itāliju: Zem Toskānas Saules

Autorprogramma mini-grupās no Stellas Latuta (8-15 cilvēki)

No
1190.00
8 dienas / 7 naktis (01.04 - 30.06)
Pēc programmas
vip ekskursijas ceļojums ģimenes atpūta grupas ceļojums
Pasūtīt
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
CEĻOJUMI UZ GRIEĶIJU

Čarterlidojumi uz Grieķiju!

no 8 dienām (30.04 - 31.10)
Pēc programmas
korporatīvām grupām atpūta pludmalē vip romantiskais ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums

No
1450.00
(01.05 - 31.12)
Pilna pansija
grupas ceļojums atpūta pludmalē korporatīvām grupām eksotiskais ceļojums
Pasūtīt