Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Tervise Paradiis 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Ķīna senā un Ķīna mūsdienu Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Pavasaris Ķīnā! Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras Atpūta un sērfings Vjetnamā 3 dienas Parīzē Unikālā Ņujorka! Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona Mekong Delta un Pludmale Jaunais 2019. gads Pekinā! Ķīna - lidojošie kalni Kāzas Santorini salā Vytautas Mineral SPA Marakeša valsts svētkos Tervis Medical SPA 3* Čangan, Halonga, Sapa un Pludmale Senās Ķīnas galvaspilsētas Romantiska Jaunā gada sagaidīšana Budapeštā! PORTO - pilsēta kā glezna Parīze svētku noskaņās Kāzu ceremonija Grieķijā Valensija Čārterlidojumi uz Grieķija Čārterlidojumi uz Ēģipti Sanatorija "EGLE" Birštonas ESI DIEVIETE - Jahtu brauciens sievietēm! Toskāna gurmāniem! Čārterlidojumi uz Taizemi
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 22843061
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843062
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS
Ķīna

Klasiskā Ķīna Cena vienai personai:
no € 0

Maršruts: PEKINA - SIAŅA - LOJANA - SUČŽOVA - ŠANHAJA - HANDŽOU - ŠANHAJA

Ceļojuma ilgums: 13 dienas / 12 naktis

Cenā iekļauts:

lidojumi Rīga - Pekina, Šanhaja - Rīga; dzīvošana 4* viesnīcā, divvietīgais numuriņš; 12 ekskursijas pēc programmas; ieejas biļetes muzejos un apskates vietās; ēdināšana pēc programmas; krieviski runājoša gida pakalpojumi; transfēri pēc programmas.

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

 

Ceļojums uz Ķīnu ar 1Travel: PEKINA - SIAŅA - LOJANA - SUČŽOVA - ŠANHAJA - HANDŽOU - ŠANHAJA. 
Apraksts:

1.DIENA / 18.10
Rīga

Izlidošana no Rīgas.

2.DIENA / 19.10
Pekina

IIerašanās Pekinā. Sagaidīšana lidostā, transfērs, iekārtošanās viesnicā. 

Beijing

Pekina ķīniešu valodā tulkojas kā "Ziemeļu galvaspilseta". Tieši tā, pilseta atrodas pašos Ķīnas ziemeļos, to apdzīvo vairāk kā 20 milj. iedzīvotāju. Pekina ir viena no lielākajām megapolēm pasaulē, bet Pekinas starptautiskā lidostā ieņem otro vietu pasaulē pēc pasažieru kustības. Pilsētai ir vairāk kā 3000 gadu veca, kas kopš Juaņ dinastijas laikiem ieņem Ķīnas galvaspilsētas lomu. Klimats ir mēreni kotinentāls, ziemas ir sausas, ar vidējo temperatūru no -4 līdz -7 grādiem pēc Celsija, tomēr sniegs nav bieža parādība Pekinā. Pavasarī mēdz iepūst smilšu vetras ar rietumu vējiem no Mongolijas, bet vasarā temperatūra sasniedz +28 grādus un tada turās līdz pat augusta beigām. 

Brīvais laiks. Par papildus samaksu - ekskursija pa Pekinas ieliņām "Hutun" ar velorikšu - 65 USD cilvēkam.

Vai veltiet šo dienu "šopingam" – iepirkšanās priekiem.

3.DIENA / 20.10
Pekina 

Brokastis viesnīcā.

Ekskursija: Tjaņaņmiņa laukums (Debesu Miera Laukums) - vislielākais pasaulē pilsētas laukums. Aizliegtā Pilsēta Guguna - Imperatora Ziemas Pils. Šeit dzīvoja 24 Minu un Ciņu dinastiju imperatori.

Pusdienas - „Pīle Pekinas gaumē”.

Debesu templis

Ekskursija: Debesu templis - viens no Pekinas pilsētas simboliem un galvenajiem apskates objektiem. Komplekss atrodas sešus kilometrus uz dienvidiem no Aizliegtās pilsētas. Ming un Qing dinastiju valdīšanas laikā Debesu templis parastajiem iedzīvotājiem nebija pieejams, pēc ziemas saulgriežiem imperatori te veica lūgšanas un upurēšanas ceremonijas labai nākamajai ražai par godu.  Tempļa kopējā platība ir 272 hektāri, tā plānošanā un ēku celtniecībā ir atspoguļots ķīniešu kosmosa un numeroloģisko uzskatu redzējums. Saskaņā ar seno ķīniešu redzējumu - Zemei piemīt kvadrātveida forma, bet debesis ir apaļas. Tieši tāpēc templis un komplekss ir ieguvus savu nosaukumu "Debesu templis". Lai gan sākotnēji tas tika nosaukts par Debesu un Zemes templi, tā kā tajā ir abu formu sajaukums. Kompleksa plānā un objektu izvietojamībā, visur figurē cipari trīs un deviņi.

Tējas ceremonija.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

4.DIENA / 21.10
Pekina

Brokastis viesnīcā.

Great wall

Ekskursija: Lielais Ķīnas Mūris - ir viens no galvenajiem senās pasaules pieminekļiem, brīnumiem un tūristu galamērķiem, apciemojot Ķīnu, kas ir saglabājies līdz pat šai dienai. Tās garums ir aptuveni 9000 km, sienu biezums 5 - 8 m un augstums vidēji 6 līdz 7 m. Mūra būvēja līdz 2 miljoniem ķīniešu, no kuriem vienlaicīgi būvniecības procesā piedalījās 300 000 cilvēku. 1987. gadā Lielais Ķīnas mūris tika iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Šodien siena, kas senāk paņēma aptuveni 1 miljonu dzīvību, katru gadu piesaista 40 milj. tūristus.  

Pusdienas restorānā ārpus pilsētas.

Pērļu fabrikas apmeklējums.

Ekskursija: Vasaras Dārzs „Ihejuaņ” - gleznains tempļu, paviljonu un galeriju ansabļa komplekss ar 3000 ēkām, kas iekļauts UNESCO sarakstā. Tā tiek uzskatīta par Ķīnas ainavas dizaina šedevru. Parks sastāv no Kunminga ezera, Longevity Hill, kura garums ir 60 metri un blakus esošajām teritorijām. Gar ezera krastu atrodas garākais pasaulē "koridors - glerija" - 728 metri, kas iekļauta Ginesa rekordu grāmatā. Pastaigā pa kopleksu, gandrīz uz katra soļa priecēs impērijas varenības simboli -  pūķu un lauvu bronzas figūras.

olimpic game

Olimpiādes – 2008 objektu apskate no ārpuses: stadioni „Ligzda” un „Ūdens Kubs”.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

5.DIENA / 22.10
Pekina – Siaņa (ar vilcienu)

Brokastis viesnīcā.

Ekskursija: Lamaistu Templis „Junhegun” –  viens no slavenajiem budistu lamaistu klosteriem Ķīnā. Šis templis ir ne tikai viens no visvairāk apmeklētajiem vēstures un arhitektūras pieminekļiem Pekinā, kurš atrodas valsts aizsardzības paspārnē, bet arī slavenākā Tibetas budisma svētnīca ārpus Tibetas robežām. Templis ir viens no svarīgākajiem budistu klosteriem pasaulē, tas tika celts kā Gelug skolas klosteris un tur katru gadu notiek ne tikai tradicionalie budistu svētki, bet arī īpaši Geluga kulta festivāli. 

Pusdienas ķīniešu restorānā.

Brīvais laiks.

Transfērs uz dzelzceļa staciju. Izbraukšana uz Siaņu ar vilcienu (4-vietīgā kupeja), nakts vilcienā.

6.DIENA / 23.10
Siaņa

Ierašanās Siaņā. Sagaidīšana stacijā, transfērs uz 4* viesnīcu. Brokastis visnīcā, izvietošana.

X`ian

Siaņas pilsēta - viena no ķīniešu civilizācijas šūpuļiem. Senatnē nosaukums bija Čanaņa (Chang'an, tulkojumā "mūžīgais miers"). Siaņa ir senās Ķīnas politiskais centrs un Lielā Zīda ceļa sākumpunkts. Tā ir viena no senākajām pilsētām, 3000 gadus sena. Pilsēta ir slavena ar to, ka tā bija veselu 13 dinastiju galvaspilsēta, ieskaitot pašu pirmo apvienotās Ķīnas dinastiju Ciņ un pašu varenāko Tan dinastiju, kuras laikā Ķīna bija pati attīstītākā valsts pasaulē un metrapole, kas piesaistīja apmeklētājums no dažādām pasaules malām. 

terakota

Ekskursija: Terakotas Armija - Ciņ Šihuana kapenes - pirmā apvienotās centralizētās Ķīnas imperatora ( 221 g. pirms m. e.). Kapenes atklātas 1974. gada, kad to nejauši uzgāja grupa zemnieku, rokot aku. Šobrīd tas ir ļoti iecienīts tūristu apskates objekts. Izrakumos tika atrakta vesela armija, kas sastāvēja no vairāk kā 8000 karavīriem, 130 ratiem ar 520 zirgiem un 150 kavalērijas zirgiem. Armija atrodas valdnieka pēcnāves telpā. Karavīri pagatavoti no apdedzināta māla jeb terakotas, no tā arī ir cēlies nosaukums Terakotas armija. Apbrīnojams ir fakts, ka visi karavīri un zirgi ir atainoti dabiskā lielumā un arheologi uzskata, ka katrs karavīrs ir veidots pēc dzīva parauga - kāda cilvēka, kas dzīvojis pirms 2000 gadiem. Tāpat izrakumos papildus armijai tika izraksti arī civilo iedzīvotāju statujas - ierēdņi, mūzikanti un akrobāti. Pēc BBC ziņām, šī vieta patiesībā esot diezgan noslēpumaina, jo pēc formas tā atgādinot piramīdu, tā atrodas kapeņu iekšpusē un sasniedz 115 metru augstuma atzīmi. Karaspēka mērķis - pēc nāves apsargāt diženo valdnieku, kas kļuva populārs ne tikai ar to, ka aizsāka Ķīnas Lielā mūra celtniecību, bet arī ar savu valdīšanas stilu. Ciņs Šihuandi pazīstams arī kā Ciņu dinastijas pamatlicējs.

Pusdienas ķīniešu restorānā.

Keramikas Mākslas rūpnīcas apmeklējums.

Ekskursija: Pilsētas mūris - Minu dinastijas siena. No sienas paveras gleznainā vecpilsētas panorāma ar skatu uz zvanu torni. Pilsētas mūris ir būvēts Tanu dinastijas Pirmā imperatora laikā, tas apvij vecpilsētu 14 kilometru garumā, mūra bastioni slejas 12 metru augstumā un mūra augšējā daļa līdzinās platai ielai. Uz mūra pat var noīrēt velosipēdus un apbraukt apkārt visai pilsētai. 

Vakara programma par papildus maksu: vakariņas – «pelmeņu bankets» (Šeņsi provinces tradicionālā virtuve) un Tanu dinastijas dziesmu un deju šovs - 65 USD cilvēkam.

Atgriešanās viesnīcā.

7.DIENA / 24.10
Siaņa - Lojana (ar vilcienu)

Brokastis viesnīcā.

Savvaļas Zoss Lielā Pagoda — 7 stāvu ēka (65 m.) tika uzcelta 7.gadsimtā budistu svētumu un manuskriptu, kuri tika atvesti no Indijas, glabāšanai.

Šeņsi Provinces Vēstures Muzejs.

Pusdienas ķīniešu restorānā.

Pastaiga kājām pa Kultūras Ielu.

Transfērs uz dzelzceļa staciju. Izbraukšana ar vilcienu uz Luojanu (2.klases mīkstā sēdvieta).

Sagaidīšana Luojanā, transfērs uz 4* viesnīcu.

8.DIENA / 25.10
Lojana - Sučžova (ar vilcienu)

Brokastis viesnīcā.

Lojana (Luoyang) - atrodas Henan provincē. “Yang” tulkojumā nozīmē ziemeļu puse, bet Luo ir upe pie kuras atrodas pilsēta. Lojana ir viena no senajām Ķīnas pilsētām un tā bija galvaspilsēta deviņu dinastiju valdīšanas laikā vairāk nekā 1500 gadu. Pavisam 96 imperatori ir valdījuši Lojanā. Tai ir bijusi liela ietekme uz Ķīnas kultūru un vēsturi. Kopējais iedzīvotāju skaits Lojanā sastāda 6 milj. 

Grotas

Ekskursija: „Lunmeņa” Grotas (Drakona vārti) – viens no trim akmens skulptūru mākslas dārgumiem Ķīnā. Budistu alu tempļu komplekss, izgrebtas kaļķakmens klintīs gar Ikhe upes krastiem. Lungmen allas ir viena no lielākajām reliģiskajiem kompleksiem pasaulē, tai sastāv no aptuveni 1350 alas un 40 pagodām, kurās ir vairāk kā simts tūkstoši attēlu un dažāda izmēra budistu statujas. Longmenā līdz pat šai dienai ir ļoti labi saglabājušās milzīgas skulptūras līdz pat 17 metriem. Allas stiepjas kilometru garumā gar piekrasti un tas ir īsts Ķīnas budistu arhitektūras meistardarbs. 2000. gadā allas tika iekļautas UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

Pusdienas ķīniešu restorānā.

Šaoliņa

Ekskursija: „Šaoliņa” klosteris (495.g.) – Ķīnas budisma un cīņu mākslas centrs. Slavenākais cīņas centrs un populārākais budistu klosteris Ķīnā. Tas ir noslēpumu un leģendu apvīts par mūku cīņas meistarību. Šaoliņ cīņas prasme ir vienlaicīgi gan biedējoša, gan pārsteidzoša, ar neaptveramu varu pār cilvēka ķermeni un fizikas likumiem. Šīs mūku spējas nepakļaujas loģiskiem izskaidrojumiem. Galvenais princips, cīņas un pārcilvēcisko prasmju sasniegšanā, ir garīgās attīstības un enerģijas kontrole - CI, pilnīgā harmonijā ar māti dabu un dzīvniekiem. Pagodu mežs sastāv no 250 akmens un ķieģeļu stūpām.

Programma par papildus samaksu: Ušu-šovs Šaoliņā - 16 USD cilvēkam.

Transferts uz dzelzceļa staciju, izbraukšana uz Sučžovu ar vilcienu (4-vietīgā kupeja), nakts vilcienā.

9.DIENA / 26.10
Sučžova - Šanhaja (ar autobusu) 

Ierašanās Sučžovā. Tikšanās ar gidu.

Ekskursija ar pusdienām Sučžovā (senā pilsētu uz ūdens, kuru sauc par „Ķīnas Venēciju”): Kautrīgā Ierēdņa Dārzs, Zvejnieka Dārzs. Zīda Muzeja apmeklējums.

Vakarā transfērs uz Šanhaju, izvietošana 4* viesnīcā.

10.DIENA / 27.10
Šanhaja

Brokastis viesnīcā.

Šanhaja

Šanhaja - Lielākā pasaules pilsēta pēc iedzīvotāju skaita 2005. gadā. Lielākā pasaules osta pēc pārkrautajām kravām 2005. gadā. Milzīgs rūpniecības, transporta, kultūras un izglītības (pilsētā ir 24 universitātes) centrs, kurš, dinamiski attīstoties, kļūst par visas Austrumāzijas centru. 2003. gadā Šanhajā tika atklāts pasaulē pirmais komerciālais vilciens uz magnētiskā lauka spilvena Transrapid (darbojas starp Šanhaju un lidostu - 30 km, ātrums - 430 km/h, laiks ceļā - 7 min. 20 sek.).Tā ir viena no visstraujāk augošām megapolēm uz šīs planētas. Šeit plaukst tirdzniecība un rūpniecība, dūc visvairāk konteinerkravu pasaulē apkalpojošā osta, pilsētā ir daudz brīvās ekonomikas un uzņēmējdarbības attīstības zonu. Varenā Ķīnas pilsēta attīstās arī kā konferenču centrs, masveidā tiek atvērtas jaunās viesnīcas un piedāvāti aizvien jauni pakalpojumi uzņēmējiem, ceļotājiem un pašiem pilsētas iedzīvotājiem. Īsto pilsētas krāsu nodod, parkos starp milzīgiem debesskrāpjiem, tai či praktizējošie senjori un nomalēs klusumā mītošie budistu tempļi.

Ekskursija ar pusdienām Šanhajā: Prieka Dārzs Juijuaņ un Nefrīta Budas Templis (1882.g.). Teletorņa „Austrumu Pērle” apskate no ārpuses jaunajā Puduna rajonā. Pastaiga pa Vai-Tan Krastmalu un gājēju ielu Nankinlu.

Atgriešanas viesnīcā.

Vakara programma par papildus samaksu: kruīzs pa Huanpu upi vai Šanhajas cirks - 45 USD vienai personai.

11.DIENA / 28.10
Šanhaja – Handžou – Šanhaja (ar autobusu) 

Brokastis viesnīcā.

Ekskursija uz Handžou ar pusdienām: vizināšanās ar kuteri pa gleznaino Rietumu Ezeru Sihu, Liņiņsi Dvēseles Patvēruma Templis, Ļuheta Sešu Harmoniju Pagoda, slavenās un visgaršīgākās tējas „Pūķa Aka” plantāciju apmeklējums (degustācija).

Vakarā atgriešanās Šanhajā.

12.DIENA / 29.10
Šanhaja

Brokastis viesnīcā. 

Brīvais laiks.

13.DIENA / 30.10
Šanhaja - Rīga

Brokastis viesnīcā.

Brīvais laiks. Transfērs uz lidostu, izlidošana no Šanhajas. Ierašanās Rīgā.

PAPILDUS INFORMĀCIJA CEĻOJUMAM UZ ĶĪNU:

Ķīnas valūta = Juaņi (CNY), taču daudz kur var norēķināties arī USD.

Valūtas kurss: 1 dolārs (USD) = ~6,9 CNY (vai 1 CNY = 0,14 USD), 1 EUR = 7,95 CNY

Naudas maiņu labāk veikt viesnīcās vai bankās. Nav ieteicams vienlaicīgi mainīt daudz naudas. Labāk ir mainīt, tērēt, mainīt vairāk. Ieteicamāk ir līdzi ņemt USD skaidrā naudā nevis EUR, taču ir iespēja arī izņemt vietējo valūtu no bankomātiem. 

Muitas formalitātes - oficiāli jūs varat importēt Ķīnā vai izņemt no tā ne vairāk kā 6000 juaņas. Ārvalstu valūtas importa un eksporta ierobežojumi nav noteikti, bet jāpaziņo summa, kas pārsniedz 5000 euro ekvivalentu. Kultūras mantojumus un vērtīgus mākslas priekšmetus no Ķīnas izvest ir aizliegts, iespējams tikai uzrādot īpašu atļauju, ko izsniedz Ķīnas Kultūras ministrija. Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz slavenu kaligrāfu un mākslinieku darbiem, arī attiecas šis ierobežojums.

Laika starpība starp Rīgu un Pekinu ir 5 stundas. Pekinā 5 stundas vairāk.

Saziņa - Ķīnā divi vadošie mobilo sakaru operatori ir China Mobile un China Unicom. Ja jūsu uzņēmums nepiedāvā viesabonēšanas pakalpojumus Ķīnā, varat nopirkt un izmantot vietējo SIM karti.

Dzeramnaudas - tas ir īpašs jautājums Ķīnā. Oficiāli dzeramnaudas ir aizliegtas, taču tas netiek ievērots. Pieņemts dzeramnaudas dot viesnīcas personālam, kas palīdz ar mantām un par masāžu viesnīcas SPA, taču nav pieņemts dot taksistiem vai viesmīļiem, kuriem obligāti, jums ir jāatnes atlikums.

 

Piezīme: parasti ceļojumos uz Ķīnu vakariņas nav iekļāutas, ja vienīgi, tās paredzētas ekskursijas programmās, tādējādi dodam iespēju baudīt virtuvi kādu vien vēlaties, eksperimentēt un dažādot savas maltītes. Iesakām, protams, vakariņot ķīniešu restorānos. Budžets, ar kuru jārēķinās par vakariņām, ir ~20 USD no personas (tradicionālā restorānā).

 
KUR IEPIRKTIES ĶĪNĀ?
 
Кā arī visur pasaulē, Ķīnā jūs varat iepirkties tirgos, tūristu ielās un tirdzniecības centros. Noteikti iegādājieties karti kādā no informācijas centriem, vai palūdziet to viesnīcas recepcijā. Tajā būs norādīti atrodas visi galvenie apskates objekti, gājēju ielas, tirgi un ēstuves. 
 
Piemēram - Pekina ir milzīga pilsēta. Pērļu tirgus atrodas blakus austrumu ieejai Debess Templī. Tas ir vesels tirdzniecības kvartāls, kur iepērkas vairumtirgotāji no visas Krievijas. Tur visur var dzirdēt krievu valodu, ir izkārtnes un reklāmas krievu valodā. 
Tūristu tirdzniecības ielas ļoti skaistas un rosīgas, taču cenas ziņā, tās būs pašas dārgākās. Te var iegādāties jaukus un labus suvenīrus piemiņai. Taču nopietnus pirkumus iesakam veikt tirdzniecības centros vai citās ieliņās, kas nav tik piesātinātas ar tūristiem. 
 
KO NAV VĒRTS PIRKT ĶĪNĀ.
 
Nav vērts pirkt novājēšanas līdzekļus, un eksperimentēt ar ārstnieciskajiem preparātiem. Nav vērts pirkt elektroniku, ja jūs viņu nepārzināt. Bieži vien no skata kvalitatīva, bet atvedot mājās, izrādās, ka kvalitāte ir ļoti zema. 
 
KO PIRKT UN ATVEST NO ĶĪNAS.
 
Aksesuārus — somas, siksnas, makus, saules brilles, jostas, čemodānus. Lūk, šo visu var droši pirkt tirgū. Jo, ja arī jūs ņemat viltojumu, tad tas parasti ir labas kvalitātes. Daži pat saka, ja esi bijis Ķīnā, nedrīksti aizbraukt bez, kaut vai viena, viltojuma :))) Noteikti kaulējieties!
 
Ko vēl ir vērts atvest kā suvenīru no Ķīnas? 
 
* Zīda iztrādājumus: audumus, gultasveļu, ārkārtīgi skaistas ir ķīniešu kleitas un halāti no dabīgā zīda, zīda spilveni un segas - tie maksā 3-4 reizes lētāk kā Latvijā un zīds ir veselībai ļoti draudzīgs materiāls, tā kā zīda spilvenos neieviešas putekļu ērcīte. Pēc spilvena vai segas iegādes, viņus jums sapresēs un hermētiski iesaiņos, tā, ka tas neaizņems daudz vietas ceļasomā. Noteikti painteresējieties par zīda gultasveļu, spilvenu un segu kopšanu, jo ķīnieši ir tie, kas zina vislabāk, kā saglabāt zīdu ilgstoši un nodot no paudzes pauaudzei.
 
* Protams, tēja, tējas trauki, tējkannas. Nekautrējieties iegadāties tēju ārpus tūristu ielas veikaliņos, tā būs tik pat laba, ja ne pat labāka, jo tur iepērkas vietējie. Izbaudiet tēju ceremoniju, ka tada tiek piedāvāta, un ļaujieties piedzīvojumam, kādu nekad neesat baudījuši, jo tēja Ķīnā ir kaut kas īpašs - noteikti atvediet Puer, Oolong tēju (Oolong milk ir patīkami maiga un īpaši garda), Da Hong Pao Olong tēja samazina holesterīna limeni un attīra asinsvadus. Ķīniešu tējas ir augstākā labuma, un ārstē dažādas kaites kā dabīgās zāles. Var pat atrast tēju, kas palīdz balināt zobus un uzturēt to dabīgo baltumu :) Tējai noteikti jābūt jūsu suvenīru sarakstā, ko vedīsiet sev!
 
* Ķīniešu vāzes , apžilbinošas ar izsmalcinātām formām un apgleznojumiem. Interjera priekšmeti no porcelāna.
 
* Tirgū, starp spilgtajām, raibajām lietiņām, jūs varat atrast kašmira bodītes. Ieprieciniet sevi ar skaistu smalku jaciņu, apmetni, ērtu pončo. 
 
* Kažokādas izstrādājumi (Pekinā). Kažoka pirkšana Pekinā ir atsevišķa brauciena un atsevišķas sarunas vērta. Tirgū Jabaolu ir vesels kažoku kvartāls, kur iepērkas visi Krievijas vairumtirgotāji. Kažoku un cenu daudzveidība, no mego-lētajiem līdz elitārajiem (dominē melnā krāsa). 
 
* Pērles un rotaslietas no nefrīta. Skaistas, turpat uz vietas audzētas pērles, jebkurai gaumei un jebkuram budžetam - katrs atradīs sev vispiemērotākās pērlītes.
 
* Goji-berry (godži ogas), dažādi uztura bagātinātāji, smēres, ziedes.
 
 
DAŽI VĀRDI ĶĪNIEŠU SARUNVALODĀ, lai interesantāks ceļojums :)
 
Labdien (Ņi hao)
Uzredzēšanos (Dzai Dzeņ)
Paldies (Sje-sje)
Mani sauc ....(Vo djao ......)
Jā; Pareizi (Duj)
Nē; Nepareizi (Bu-duj)
Cik maksā? (Duo šao čeņ)
Par dārgu (Thai gui la)
Vai ir atlaide? (Iou džekhou ma)
Es pirkšu (Vo jao mai)
(i); 2 (ar); 3 (san); 4 (si - "i" kā cietais krievu "ы"); 5 (u); 6 (liu); 7 (tjsi); 8 (ba); 9 (djiu); 10 (ši - "i" kā cietais krievu "ы"); 100 (ibai); 1000 (itjen); 20 (ar-ši).
 
 
Latvijas Republikas vēstniecība Pekinā: Villa 02-02, Section A of Liangmaqiao Diplomatic Residence Compound,No.22 Dongfang East Street, Chaoyang District,Beijing, 100600, People’s Republic of China. E-pasts:embassy.china@mfa.gov.lv, Tālrunis:+86 10 853 230 09, +86 10 853 211 09

CENĀ NAV IEKĻAUTS:

* medicīnas apdrošināšana,
* vīza,
* dzeramnauda un personīgās izmaksas.

 
same_tours
Izdevīgs piedāvājums
Čangan, Halonga, Sapa un Pludmale

Pārsteidzošais ceļojums uz Vjetnamu

€715.00
No
655.00
11 dienas / 10 naktis (05.11 - 15.11)
Pēc programmas
eksotiskais ceļojums atpūta pludmalē ģimenes atpūta ekskursijas ceļojums
Pasūtīt
Degošais piedāvājums
Izdevīgs piedāvājums
Atpūta un sērfings Vjetnamā

Fanthieta neticami baltas smiltis...

€550.00
No
509.00
8 dienas / 7 naktis (01.11 - 20.12)
Brokastis
ģimenes atpūta eksotiskais ceļojums atpūta pludmalē
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Ķīna - lidojošie kalni

Fantastiskā realitāte - planētas Pandora pasaule

No
2040.00
11 dienas / 10 naktis (01.12 - 28.02)
Pēc programmas
eksotiskais ceļojums grupas ceļojums ekskursijas ceļojums
Pasūtīt
Degošais piedāvājums
Izdevīgs piedāvājums
Pavasaris Ķīnā!

Grupas ceļojums uz Ķīnu Maija svētkos

No
1420.00
9 dienas / 8 naktis (30.04 - 08.05)
Pēc programmas
ģimenes atpūta ekskursijas ceļojums grupas ceļojums
Pasūtīt