Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Tervise Paradiis 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Ķīna senā un Ķīna mūsdienu Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Pavasarī uz Ķīnu! Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras Atpūta un sērfings Vjetnamā Mekong Delta un Pludmale Ķīna - lidojošie kalni Kāzas Santorini salā Vytautas Mineral SPA Jahtu noma 2019! Korporatīvie pasākumi uz jahtas Tervis Medical SPA 3* Senās Ķīnas galvaspilsētas Romantiska Jaunā gada sagaidīšana Budapeštā! PORTO - pilsēta kā glezna Parīze svētku noskaņās Kāzu ceremonija Grieķijā Čārterlidojumi uz Grieķija Čārterlidojumi uz Ēģipti Sanatorija "EGLE" Birštonas "Esi Dieviete"! Toskāna gurmāniem! Čārterlidojumi uz Taizemi Regate Odiseja 2019! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Radošs festivāls bērniem «SEA & ART»
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 22843061
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843062
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS
Meksika

Maģiskā Meksika Cena vienai personai:
no € 0

Maršruts: Mehiko-Puebla-Verakrusa-Palenke-Kampeče-Ušmala-Merida-Čičenica

Ceļojuma ilgums: 8 dienas / 7 naktis

Cenā iekļauts:

- dzīvošana viesnīcā 4*,
- transfēri pēc programmas,
- ekskursijas pēc programmas,
- krieviski runājoša gida pakalpojumi,
- ieejas biļetes,
- brokastis viesnīcās.

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

1.DIENA
Mehiko

Izlidošana no Rīgas. Ierašanās Mehiko.
Lidostā tikšanās ar gidu. Transfērs uz viesnīcu 4*.

2.DIENA
Sokalo – Antropoloģijas muzejs – Teotivakana 

Brokastis.
Apskates ekskursija Mehiko. Pilsētas vēsturiskā centra – Sokalo laukums – apmeklējums, kura tuvumā atrodas seno acteku rituālu centra drupas. Agrāk šeit atradās Templo Maior piramīda, tagad – muzejs un arheoloģisko izrakumu vieta. Apmeklēsiet Meksikas galveno Katedrāli, kas ir lielākā Latīņamerikā. Apmeklēsiet Prezidenta pili, kurā atrodas ievērojamā meksikāņu mākslinieka Diego Rivjera freskas (Nacionālā pils ne vienmēr ir atvērta apmeklēšanai ).
Nacionālā Antropoloģijas muzeja apmeklējums. Tas ir viens no labākajiem ne tikai Latīņamerikā, bet arī pasaulē. Kolekciju veido neskaitāmi arheoloģiskie un etnogrāfiskie eksponāti no visas Meksikas.
Teotivakanas arheoloģiskā ansambļa (UNESCO sarakstā) apskate. Galvenās apskates vietas – Saules piramīda, Mēness piramīda, Nāves iela, Spalvainās čūskas templis. 
Atgriešanās viesnīcā Mehiko.

3.DIENA
Mehiko – Puebla – Verakrusa 

Brokastis.
Brauciens no Mehiko uz Pueblu. Pa ceļam varēsiet vērot varenus aktīvos vulkānus Popokatepetļa un Istaksiuatļa.
“Eņģeļu pilsētas” – Pueblas (iekļauta UNESCO sarakstā) apmeklēšana, tā ir slavena ar savu koloniālo stilu, nacionālo virtuvi, “talavera” keramiku, rokdarbiem, baznīcām un kapelu.
Ierašanās Verakrusā, vienā no lielākajām ostām valstī, kas ir slavena ar savu draudzīgo iedzīvotāju optimismu, lielisku kafiju un gadsimtiem senām tradīcijām.
Izvietošana 4* viesnīcā Verakrusā.

4.DIENA
Verakrusa – La Venta – Palenke 

Brokastis.
Pēc brokastīm brauciens no Verakrusas uz Palenki.
Brīvdabas muzeja La Venta apmeklēšana. Muzejs atrodas netālu no Vilahermosas pilsētas. Muzejā glabājas senās un noslēpumainās Amerikas Olmeku civilizācijas slavenās akmens galvas un citas kulta skulptūras.
Ierašanās Palenkē un iekārtošanās 4* viesnīcā.

5.DIENA
Jaščilana - ūdenskritums - Palenke 

Izbraukšana no viesnīcas ļoti agri no rīta, brokastis tiks sagatavots līdzi ņemšanai.
Mēs dosimies uz Usumasintas upes grīvas džungļiem, kur pārsēdīsimies laivā – tas ir vienīgais veids, kā nokļūt līdz drupām.
Jaščilana – kādreizējā Maiju civilizācijas pilsēta, tagad tā ir gleznaina vieta, kuru ieskauj džungļi ar daudzveidīgu augu un dzīvnieku pasauli (var redzēt pērtiķus un tukanus).
No Jaščilanas dosimies uz Palenki, pa ceļam apmeklēsim lielisku ūdenskritumu.
Atgriešanās Palenkē.

6.DIENA
Palenke – Kampeče 

Brokastis.
Ekskursija uz vienu no lielākajiem Maiju ceremoniālajiem centriem – Palenki. Mums būs laiks, lai iepazītu šīs noslēpumainās vietas bagātības, kur pirmsspāņu perioda būves paslēpušās tropu biezokņos.
Tālāk, mēs apmeklēsim gleznaino un laipno koloniālo pilsētu – ostu Kampeči (iekļauta UNESCO sarakstā).
Iesakām doties braucienā ar tūristu tramvaju (par papildus samaksu).
Nakšņošana viesnīcā Kampečē.

7.DIENA
Kampeče – Ušmala – Merida

Brokastis.
Pēc brokastīm braucam uz Ušmalu, kas ir viena no skaistākajām Maiju pilsētām, majestātisks puuk arhitektūras stila paraugs, tā nav zaudējusi savu šarmu arī šodien (iekļauta UNESCO sarakstā).
Nākamais ceļojuma punkts – Jukatanas galvaspilsēta Merida. Īpaši interesants tūristiem ir Neatkarības laukums un Paseo-del-Monteho – liels prospekts, kur atrodas greznas eiropiešu stila rezidences, kuras celtas XIX gs. beigās un XX gs. sākumā.
Nakšņošana 4* viesnīcā Meridā.

Tikai no 2016.gada janvāra līdz martam mēs standarta maršrutam pievienojam rozā flamingo rezervāta Selestuna apmeklēšanu (bez papildus samaksas!):
Pa ceļam, no Ušmalas uz Meridu mums būs apstāšanās Selestunā - nelielā apdzīvotā vietā Jukatanas pussalas rietumos, Meksikas līča piekrastē. Šeit jūs apmeklēsiet lielisku rozā flamingo biosfēras rezervātu un vērosiet šo brīnišķīgo putnu lielo koloniju, kas ganās seklā ūdenī pie šauras zemes strēles, kas atdala līci no lagūnas. Jūsu vieglā laiva nedzirdami pietuvosies putnu baram, lai jūs varētu tuvumā izbaudīt neaizmirstamu. Brauciena laikā ar laivu jūs iepeldēsiet mangrovju audžu dziļumā, kas izveidojušas sava veida gleznainu pacēlumu virs upes ūdeņiem, bet nobeigumā varēsiet nopeldēties senota tīrajā ūdenī.

8.DIENA
Merida – Čičenica – Ik-Kil – Kankūna 

Brokastis.
Pēc brokastīm apmeklēsim Čičenicas, kas savulaik bija viens no galvenajiem maiju civilizācijas centriem, arheoloģisko zonu. Šeit atrodas viens no septiņiem jaunajiem pasaules brīnumiem – Kukulkan piramīda (iekļauta UNESCO sarakstā) un citi maiju arhitektūras pieminekļi, tai skaitā Observatorija un Centrālamerikā lielākais svētās bumbas spēles laukums.
Skaistā Ik Kil cenota (pazemes ezers ar īpašu dabas skaistumu, kas veidojies karsta procesu rezultātā) ūdens atsvaidzinās pirms došanās uz piekrasti. Atļauts peldēties.
Jukatana slēpj vēl daudzus noslēpumus, tomēr tūristi jau sapņo par Karību jūru un pelnīto atpūtu guļamtīklā ar kokteiļa Margarita glāzi rokās!
Laipni lūdzam Meksikā Karību jūras kūrortā – Kankūnā un Riviera Maja!
Ierašanās vakarā*.

* Rekomendējam neieplānot lidojumus no Kankūnas ekskursijas noslēguma dienā un palikt viesnīcā vismaz vienu nakti. Ja nepieciešama izlidošana tajā pašā dienā, tad lidojums ir jārezervē ne agrāk kā 21.00. Lūdzu, ņemiet vērā, ka reģistrācija lidostā sākas vismaz 2-3 stundas pirms izbraukšanas.

CENĀ NAV IEKĻAUTS:

- aviopārlidojums Rīga - Mehiko, Kankūna vai Rivjera Maija - Rīga,
- medicīnas apdrošināšana,
- dzeramnauda,

* piemaksa par papildus diennaktīm Kankūnā vai Rivjera Maijā, 

* piemaksa par atsevišķu transfēru.

same_tours
Mēs rekomendējam
Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras

Pārsteidzošā un noslēpumainā Indoķīna...

No
894.00
10 dienas / 9 naktis (11.01 - 01.02)
Brokastis
eksotiskais ceļojums ekskursijas ceļojums ģimenes atpūta
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Toskāna gurmāniem!

Toskāna, Itālija. Ceļojums grupām

No
1086.00
5 dienas / 4 naktis (01.01 - 15.06)
Pēc programmas
ekskursijas ceļojums korporatīvām grupām grupas ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Ķīna - lidojošie kalni

Fantastiskā realitāte - planētas Pandora pasaule

No
2040.00
11 dienas / 10 naktis (01.12 - 28.02)
Pēc programmas
eksotiskais ceļojums grupas ceļojums ekskursijas ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
"Esi Dieviete"!

Jahtu brauciens sievietēm

No
1250.00
8 dienas / 7 naktis (03.05 - 11.05)
Pēc programmas
vip grupas ceļojums aktīvā atpūta
Pasūtīt