Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Senā un mūsdienīgā Ķīna Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras Portugāle - Zelta standarts! Divas galvaspilsētas un okeāns Atpūta un sērfings Vjetnamā Ņujorka un saulainā Florida Mekong Delta un Pludmale Ķīna - lidojošie kalni Zīda un tējas dzimtene! Jahtu noma 2019! Korporatīvie pasākumi uz jahtas Apkārt Portugālei Senās Ķīnas galvaspilsētas Kāzu ceremonija Grieķijā Valensija Čārterlidojumi uz Grieķija Čārterlidojumi uz Ēģipti Sanatorija "EGLE" Birštonas "Esi Dieviete"! Toskāna gurmāniem! Japāna - ceļojums uz citu plānetu! Regate Odiseja 2019! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Radošs festivāls bērniem «SEA & ART» Vjetnama: Atpūta pludmalē uz salas Uganda Riohas vīna zeme Japāna - mīklaina un apbrīnojama! Dienvidu saule un šarms Palmā de Maljorkā! Japāna - "Apbrīnoša sakura" ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 22843061
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843062
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS
Japāna

Japāna - "Apbrīnoša sakura" Cena vienai personai:
no € 1396.00

Maršruts: Tokija - Odaiba

Ceļojuma ilgums: 7 dienas / 6 naktis

Cenā iekļauts: transfērs lidosta - viesnīca - lidosta, viesnīca ar brokastim, 2 ekskursijas, ieejas biļetes, transports
Cenā nav iekļauts: Aviobiļetes, ceļojumu apdrošināšana, personīgie izdevumi, ēdināšana: pusdienas

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai
26.03.2019 - 01.04.2019
Ilgums: 7 dienas / 6 naktis
DBL Brokastis 1396.00 EUR
02.04.2019 - 08.04.2019
Ilgums: 7 dienas / 6 naktis
DBL Brokastis 1396.00 EUR

Esam sagatavojuši pogrammu, lai jums būtu iespēja gan iepazīt kultūrvēsturiskos pieminekļus, gan baudīt tradicionālo japānas virtuvi un iepazīties ar noslepumaino un aristokrātisko kultūru. 

 

1. DIENA  (26.03. vai 02.04.)

Ierašanās Tokijas lidostā Narita. Pārstāvis sagaidīs jūs lidostā. 

Ekskursija uz Odaiba salu. Odaibā mūs gaida piejūras parks, kur redzēsim Brīvības pieminekli un Varavīksnes tiltu. Pēc tam apmeklēsim Mori zinātnes muzeju, kurš atrodas debesskrāpī 53. stavā. Dosimies uz Show room „TOYOTA City Showcase” un uz automobiļu muzeju „Vēsturiska garāža”. Ekskursijas nobeigumā redzēsim ēku Fudzi - TV.

Pēc ekskursijas: Ierašanās un izmitināšanās viesnīcā, atpūta.   

Ekskursijas ilgums ~  4 stundas 

2. DIENA  (27.03. vai 03.04.)

Brokastis viesnīcā. Ekskursija. Reiz Tokija bija neliels zvejnieku ciematiņš ar nosaukumu Edo. Šodien tā ir liela metropole, nereti dēvēta par Austrumu pasaules galvaspilsētu, kurai veltīti simtiem epitetu – no „pasaules apdzīvotākā pilsēta” līdz „pasaules dārgākā pilsēta”.

Ekskursijas laikā apmeklēsim:

- Meidzi sintoistu svētnīca: viena no slavenākajiem Tokijas kulta svētnīcām. Viena no godājamām un visvairāk apmeklētājām valsts reliģijas vietām.

- Dārzs Korakuen ir rūpīgi saglabāts, rūpīgi labiekārtotais parks, kas tika izveidots Edo perioda laikā. Korakuen dārzs ir tikai viena no Tokija fantastiskajām vietām. 

- Ginza rajons – Tokijas modernais kvartāls. Valsts visdārgākais rajons - Ginza (viena zemes kvadrātmetra cena rajona teritorijā ir aptuveni ~100 000 dolāru). Ginza ir arī Tokijas visuzņēmīgākā iepirkšanās zona, un tā ir tikpat raksturīga kā Times Square Ņujorkā un daudz vecāka gadagājuma: tas ir bijis valsts komerciālais centrs gadsimtiem ilgi, un tur ir pieci senie ceļi, kas savieno Japānas lielākās pilsētas.

- Tokija Mērija - pilsētas simbols, kurā 202 m. augstumā, 45. stāvā izveidots skatu laukums

- Pavasara Japāna ar sakuras aromātu. Sakura pie Jasukuni svētnīcas Tokijā. Ķiršu koks pie Jasukuni svētnīcas tiek uzskatīts par valsts ķiršu ziedēšanas "atskaites punktu", pēc kā uzziedēšanas tiek pasludināts ziedēšanas sezonas sākums. Kad svētnīcas teritorijā esošajā ķirsī uzplaukuši pieci ziedi, tiek izziņots sezonas sākums.

 Ekskursijas ilgums ~  9 stundas

3. DIENA  (28.03. vai 04.04.)

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanas varat apmeklēt ekskursijas par papildu maksu. Mēs ieteicam:

 - braucienu uz Fudzi (ekskursija angļu valodā).

 - ekskursiju uz pirmo feodālo galvaspilsētu Kamakura un Enoshima saluKamakura ir senā pilsēta, kas ir radījusi savu, īpašu un oriģinālu kultūru, kā arī, tā ir Japānas pirmās militārās valdības dzimtene - "Kamakura Bakufu". Pilsēta kļuva par Japānas politisko centru, kad Minanoto Yoritomo izvēlējās to kā jaunās militārās valdības vietu 1192. gadā. Kamakura valdība turpināja valdīt Japānu vairāk kā gadsimtu. Šodien Kamakura ir maza pilsēta un ļoti populārs tūristu galamērķis. Kamakura dažreiz sauc par Austrumu Japānas Kioto, kurā ir daudz tempļu, svētnīcu un citu vēstures pieminekļu. Netālu no Kamakuras atrodas skaistā Enoshima sala. Mazā, svētajā Enoshima salā, kas saistīta ar kontinentu ar 600 m garu tiltu, ir dažas apskates vietas - dažas svētnīcas, botāniskais dārzs un alas. 

- apmeklēt pilsētu Hakone. 

 

4. DIENA  (29.03. vai 05.04.)

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Ieteicam apmeklēt:

Haradžiuku – vieta, kuru vajadzētu apmeklēt modes mīļotājiem! Uz ielām – īsta krāsu palete!

Šibuja – slavenais 109 veikals. Patiesībā, vai esat redzējuši unikālā skaistuma filmu "Hačiko"? Proti šajā rajonā, netālu no Shibuya stacijas, jūs varat redzēt šī suņa skulptūru. Filmas fani var pat uzņemt bildes pie suņam veltītas sienas.

Šindžiuku – rajons, pilns debesskrāpju, slavens ar Kabukicho (sarkano lukturu ielu), nakts dzīvi un Shinjuku Gyoen parku!

Akihabara – japāņu animācijas (anime un elektronikas) rajons.

5. DIENA  (30.03. vai 06.04.)

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Ieteicam apmeklēt:

- pilsētu Jokohamu. Līdz 1859. gadam Jokohama bija neliels zvejnieku ciematiņš. Kad 1853. gadā amerikānis Metjū Perijs piespieda Tokugavas sjogunātu atvērt ostas ārvalstu tirgotājiem. 1859. gadā tika nodibināta Jokohamas osta. Jokohama kļuva par galveno ārzemju tirdzniecības centru Japānā.

Kruizs Tokijas līcī. Kruīza laikā Jums būs iespēja vērot unikālo senās un jaunās Tokijas harmoniju.

6. DIENA  (31.03. vai 07.04.)

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. 

7. DIENA  (01.04. vai 08.04.)

Brokastis.Transfērs uz Narita lidostu. Izlidošana no Tokijas uz Rīgu.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt un kosultēt jūs par jautājumiem, attiecībā uz izvēlēto galamērķi un ceļojumu. Rakstiet savus jautājumus un vēlmes uz  sales@1travel.lv  vai droši sazinieties ar kādu no mūsu ofisiem. 

Kad vislabāk doties uz Japānu?

Vislabāk ir apmeklēt Japānu pavasarī (marts-aprīlis) vai rudens (oktobris-novembris). Gaisa temperatūra šajā laikā parasti nepārsniedz 17-20 ° C dienas laikā un 10-15 ° C naktī. Pavasarī un rudenī valstī parasti ir daudz dažādu brīvdienu. Sliktākais sezona ir vasara, kad tā nokrišojas un temperatūra sasniedz 40 grādus.

Papildus informācija, kas noderēs ceļojot uz Japānu:

Viesnīcas numuros varat dzert parasto krāna ūdeni. Japānā ļoti rūpīgi tiek uzraudzīti sanitārie standarti. 

Tīkla spriegums ir 120 volti.

Valsts nacionālā valūta ir jena: 1 USD ir 130 jenu (JPY). Vislabāk ir valūtas maiņa lidostā, jo viesnīcās tiek apmainīti ne vairāk kā USD 300 uz vienu personu, bet bankās apmaiņas procedūru ievērojami sarežģī birokrātiskās formalitātes.

 

Japānā -  ir kreisās puses satiksme. Visērtāk pa pilsētu ir pārvietoties ar sabiedrisko transportu. Metro un autobusa cena ir atkarīga no brauciena ilguma. Minimālā cena par metro - 150 JPY, par autobusu - 220 JPY.

Par dzeramnaudām - viesnīcās un taksometros nav pieņemts dot dzeramnaudu.

Ēdiens Japānā: ēdiens ir ļoti vienkāršs, termiskā apstrāde ir minimāla, un maksimāla uzmanība tiek pievērsta produkta dabiskā izskata un garšas saglabāšanai. Japāņu ēdieni, kurus iesakām noteikti izmēģināt esot Japānā:

Suši. Japānā kopā var nobaudīt aptuveni 200 dažāda veida suši, kā nekā tā ir suši dzimtene.

Onigiri. Rīsu bumbiņas, kuras gatavo ar dažādām mērcēm. Tās var ēst gan kā atsevišķu edienu, gan kā piedevu.

Moti. Rīsu miltu kūkas ar dažādiem pildījumiem. Japāņu iecienītākā uzkoda.

Soba. Griķu miltu īpašās nūdeles, kas tiek pasniegtas ļoti dažādos veidos - gan aukstas, gan karstas, ceptas un vārītas, buljonā un ar dārzeņiem.

Sashimi. Jēli, svaigi zivju gabaliņi, jūras eži vai garneles, piedevās sojas mērce un zaļie mārrutki (vasabi).

Tempura. Mazi zivs gabaliņi mīklā, apcepti eļļā.

Unagi. Cepti zuši. Bieži vien tos var baudīt kā suši pildījumu. Ir iespējams arī atvest kā suvenīru, jo Latvijā tā ir delikatese :)

Norimak. Rīsu pīrādziņi ar neapstrādātu zivju gaļu un aļģēm. Garša ir diezgan neparasta, bet noteikti ir vērts izmēģināt.

Zupas. Japānā ir liela zupu daudzveidība - gaļas vai zivju zupa nabe, jūras aļģu miso zupa, potato kartupeļu zupa, soumono zivju zupa, ramen un daudzas citas.

Kā bezalkoholisko dzērienu Japānā, ir plaši izplatīts ledus ar augļu sīrupu. Japāņi ļoti iecienījuši zaļo tēju. Pēdējos gados arī Japānā ir kļuvusi populāra melnā kafija. Rīsu šņabis Sake un alus arī uz rīsu pamata gatavots.  

same_tours
Degošais piedāvājums
Jahtu noma 2019!

Jahtu noma Grieķijā. Bavaria 50

€3250.00
No
2925.00
no 7 naktīm (24.08 - 31.08)
Bez ēdināšanas
atpūta pludmalē romantiskais ceļojums vip ģimenes atpūta
Pasūtīt
Riohas vīna zeme

Vitorija Lieldienās

No
649.00
5 dienas / 4 naktis (18.04 - 22.04)
Brokastis
grupas ceļojums partneru piedāvājums lidojums iekļauts
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Portugāle - Zelta standarts!

Burvīga valsts Atlantijas okeāna krastā.

No
535.00
8 dienas / 7 naktis (15.03 - 30.06)
Brokastis
ģimenes atpūta ekskursijas ceļojums grupas ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Korporatīvie pasākumi uz jahtas

Jahtas komandām Grieķijā. Bavaria jahtas.

No
1950.00
no 8 dienām (01.01 - 25.05)
Bez ēdināšanas
vip korporatīvām grupām
Pasūtīt