SPA atpūta: Sanatorija EGLE 3* SPA atpūta: Sanatorija EGLE+ 4* SPA atpūta: Sanatorija EGLE 3+* Birštonas Ceļojums uz Ķīnu: Pasaules Mantojums Ceļojums uz Kīnu: Senā un mūsdienīgā Ķīna Ceļojums uz Ķīnu: Zelta trīsstūris Ceļojums uz Itāliju: Zem Toskānas Saules Ceļojums uz Portugāli: Zelta standarts! Ceļojums uz Portugāli: Divas galvaspilsētas un okeāns Ceļojums uz Vjetnamu: Atpūta un sērfings Vjetnamā Ceļojums uz ASV: Ņujorka un saulainā Florida Ceļojums uz Vjetnamu: Mekong Delta un Pludmale Ceļojums uz Ķīnu: Lidojošie kalni Ceļojums uz Ķīnu: Zīda un tējas dzimtene! Ceļojums uz Grieķiju: Santorīni. Romantiska nedēļas nogale. Ceļojums uz Portugāli: Atlantijas okeāna pērle - Azoru arhipelāgs Valsts svētkos Jahtu noma 2019! Ceļojums uz Portugāli: Apkārt Portugālei Ceļojums uz Ķīnu: Senās Ķīnas galvaspilsētas Ceļojums uz Spāniju: Valensija Čārterlidojumi uz Ēģipti Ceļojums uz Itāliju: Toskāna gurmāniem! Grieķija: Jahtu noma 2019! Grieķija: Jahtu noma 2019! Grieķija: Jahtu noma 2019! Ceļojums uz Vjetnamu: Atpūta pludmalē uz salas Uganda ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI Ceļojums uz Japānu: CEĻOJUMS UZ CITU PLĀNETU! Čārterlidojumi uz Tenerife Čārterlidojumi (Eiropas kalnu slēpošanas kūrorti) Labdarības Martas balle 2019!
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00 (vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana)
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 22843061
M: +371 22843061
Skype: sieviete64
Darbs laiks:
09:00 - 18:00 (vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana)
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843062
M: +371 29404723, +371 22301122
Skype: rilad2
Darbs laiks:
Pēc iepriekšēja pieraksta (По предварительной записи)
  • SAZINĀTIES AR MUMS
Japāna

Japāna - mīklaina un apbrīnojama! Cena vienai personai:
no € 0

Maršruts: Tokija - Nikko - Kamakura - Fudzi-Hakone - Kioto - Nara - Udzi

Ceļojuma ilgums: 10 dienas / 9 naktis

Cenā iekļauts:

aviobiļete Rīga - Tokija - Rīga, bagāža 30kg, rokas bagāža 10 kg, transfērs lidosta - viesnīca - lidosta, 3* viesnīca ar brokastimekskursijasprofesionāļa gida - vēsturnieka pavadībā, ieejas biļetes.

Cenā nav iekļauts:

ceļojumu apdrošināšana, personīgie izdevumi, ēdināšana: pusdienas (~15$ dienā no cilvēka), vakariņas (~40$ dienā no cilvēka bez dzērieniem). 

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

Esam sagatavojuši autorpogrammu, lai jums būtu iespēja gan iepazīt kultūrvēsturiskos pieminekļus, gan baudīt tradicionālo japānas virtuvi un iepazīties ar noslepumaino un aristokrātisko kultūru. 

Lido uz Japānu no Rīgas. piedāvājums, Tokija.Lido uz Japānu no Rīgas. piedāvājums, Tokija.Lido uz Japānu no Rīgas. piedāvājums, Tokija.

Galvenā programmas "odziņa" ir gids - vēsturnieks, kurš jau 20 gadus dzīvo Japānā un mīl katru šīs valsts sīkumu un nostūrīti, iespējams pat vairāk kā paši japāņī :) 

1. DIENA / 19.10.

Izlidošana no Rīgas caur Stambulu. No Rīgs 19:25, ielidošana Stambulā 22:25, no Stambulas 01:40 un ielidošana Tokijā 19:10 (20.10. pēc Tokijas laika - ar Rīgu 7h atšķirība).

2. DIENA / 20.10.

Ierašanās Tokijas lidostā Narita 19:10. Pārstāvis sagaidīs jūs lidostā. Ierašanās un izmitināšanās viesnīcā Daiwa Roynet Osaki (vai līdzēvrtīgas kategorijas viesnīcā).


3. DIENA / 21.10. Brokastis

10:00. Apskates ekskursija ar autobusu pa Tokijo pilsētu. 

Tokija (東京, Tōkyō) ir Japānas galvaspilsēta un pasaules visblīvāk apdzīvotā metropole. Līdz 1868. gadam Tokiju sauca par Edo. Nelielas pils pilsēta 16.gadsimtā, Edo kļuva par Japānas politisko centru 1603.gadā, kad Tokugawa Ieyasu izveidoja tur savu feodālo valdību. Pēc dažām desmitgadēm Edo bija kļuvusi par vienu no pasaules populārākajām pilsētām. Ar Meiji atjaunošanu 1868. gadā ķeizars pārcēlās no Kioto uz Edo, un tā tika pārdēvēta par Tokiju ("Austrumu galvaspilsēta"). 

 Lido uz Japānu no Rīgas. piedāvājums, Tokija.

Šodien Tokijā piedāvā apmeklētājiem šķietami neierobežotu iepirkšanās, izklaides, kultūras un restorānu izvēli. Pilsētas vēsturi var novērtēt rajonos, piemēram, Asakusa un daudzos izcilos muzejos, vēsturiskajos tempļos un dārzos. 

Jūs savām acīm ieraudzīsiet milzu granīta valsts parlamenta ēku, Imperatora pils parku, kur staltas slejas japāņu priedes "macu", slaveno akmens tiltu Nihonbashi, visslavenāko Tokijas budisma templi Asakusa, kas celts 7.gs. Jau pirmajā dienā varēsiet iepazīt Japānas suvenīru pasauli Nakamise suvenīru ielā, kā arī izbrauksim cauri pašam modīgākajam un dārgākajam vaisas valsts rajonam - Ginza, kur tiem, kas vēlas iegādāties savā īpašumā zemes gabalu, ir jārēķinās ar cenu no aptuveni 100 000 $ par kvadrātmetru. 

Apmeklēsim starptautisko forumu, kas pēc savas formas atgādina leģendāro laineri Titāniku un dosimies uz pilsētā lielāko makslīgo salu Teleport. Pa ceļam apskatīsim arī lielāko Tokijas jūras velšu tirgu un, mums būs unikāla iespēja apskatīt vēl neuzcelto, bet procesā esošo Olimpisko parku, kur norisināsies 2020.gada Vasaras Olimpiskās spēles.  


4. DIENA / 22.10. Brokastis

08:00Ekskursija ar autobusu uz nacionālo "Nikko" parku. 

Nikko bija simtonisko un budistu kalnu dievkalpojumu centrs daudzus gadsimtus pirms Toshogu celšanas 1600. gados, un Nikko nacionālais parks turpina piedāvāt gleznainas kalnu ainavas, ezerus, ūdenskritumus, karstās avotas, savvaļas pērtiķus un pārgājienu takas. Jo īpaši Nikko un Okunikko apgabals, kas atrodas ap Chuzenji ezeru, ir labi pazīstams ar skaisto rudens krāsu (koyo). Vidējā gada laikā krāsas sākas no augstākajām Yumoto Onsen augstuma virsotnēm oktobra sākumā, vislabāk ir ap Chuzenji ezeru un Irohazakas ceļu vidū līdz oktobra beigām un novembra pirmajā pusē sasniedz Nikko pilsētu. Ceļš uz Nikko skaitās viens no romantiskākajiem visā Japānā.

Lido uz Japānu no Rīgas. piedāvājums, Tokija.Lido uz Japānu no Rīgas. piedāvājums, Tokija.

Parka nosaukums sevī nes siltu un saulainu nozīmi - izstaro saules starojumu. Parks ir iekļauts UNESCO kultūras mantojuma sarakstā. Ekskursijas laikā apskatīsiet sarkano Sinko tiltu, pa kuru agrāk drīkstēja staigāt tikai imperatori. 17. gadsimtā apstādītā kriptomērijas aleja ved uz granīta torija vārtiem pie ieejas Tosegu tempļa kompleksā. Piecu līmeņu pagoda, kas celta 1650. gadā, ir dekorēta ar Tokugawas ģimenes emblēmu (trīs lapas malvas) un zodiaka zīmes, tā tiek uzskatīta par vienu no pirmajām ēkām Japānā. Svētais stabiņš ar visu triju gudro pērtiķu grebumu, kas pazīstami visai pasaulei: "Es neredzu ļaunu, es nerunāju ļaunu, es nerunāju ļaunu". Apskatīsiet svētā drakona Yakushido kapelu, kur uz griestiem izkrāsots milzīgs pūķis. 

Tālāk dosimies uz kalnu ezeru Tjudzendzi un Kegon ūdenskritumu, kurš ir viens no lielākajiem ūdenskritumiem Japānā.

19.00 atgriešanās viesnīcā. 


5. DIENA / 23.10. Brokastis

10:00Ekskursija ar sabiedrisko transportu uz pirmo feodālo galvaspilsētu Kamakura.   

Kamakura ir senā pilsēta, kas ir radījusi savu, īpašu un oriģinālu kultūru, kā arī, tā ir Japānas pirmās militārās valdības dzimtene - "Kamakura Bakufu". Pilsēta kļuva par Japānas politisko centru, kad Minanoto Yoritomo izvēlējās to kā jaunās militārās valdības vietu 1192. gadā. Kamakura valdība turpināja valdīt Japānu vairāk kā gadsimtu. Šodien Kamakura ir maza pilsēta un ļoti populārs tūristu galamērķis. Kamakura dažreiz sauc par Austrumu Japānas Kioto, kurā ir daudz tempļu, svētnīcu un citu vēstures pieminekļu. Turklāt Kamakura smilšu pludmales vasaras mēnešos piesaista lielu pūļus.

Lido uz Japānu no Rīgas. piedāvājums, Tokija.Lido uz Japānu no Rīgas. piedāvājums, Tokija.Lido uz Japānu no Rīgas. piedāvājums, Tokija.

19.00 Atgriešanās viesnīcā. 


6. DIENA/ 24.10. Brokastis

08.00. Ekskursija uz Nacionālo parku Fudzi - Hakone, ar autobusu. 

Japāna ir zeme, kas slavena ar saviem vulkāniem, un Fuji-Hakone-Izu nacionālais parks ietver vulkānisko zonu, kas atrodas Fudzi vulkāna joslā ar Fudzi virsotni - Japānas ziemeļu puses galvenais simbols. Tas ietver arī Izu pussalu un Izu salas, kas stiepjas Klusajā okeānā. Fudzi kalns ir augstākais Japānā un uz to paveras viens no skaistākajiem skatiem pasaulē. Tas ietverts pasaules mantojumu sarakstā, jo spēcīgi ir ietekmējis japāņu tautas veidošanos un tradīcijas, jo sevišķi mākslas un amatniecības jomā, jau kopš seniem laikiem.

 

Япония с РигиЯпония с РигиЯпония с Риги

19.00 Atgriešanās viesnīcā.


 

8. DIENA / 25.10. Brokastis 

08:00 Izbraukšana ar superekspress vilcienu shinkansen uz Osaku. Kioto apskates ekskursija ar autobusu.  Kyoto saukta arī par "tūkstoš tempļu" pilsēta - tieši šajā pilsētā ir jūtama senās Japānas senatnīgais senais gars. Ceļojuma laikā mēs parādīsim interesantāko tās daļu. Un sāksim ar dārziem. Viens no izcilākajiem tā saukto akmens dārzu pārstāvjiem ir unikālais Ryoanji templis (Atpūtas drakona templis). Vienkāršība un elegance, balto grants viļņi, 15 akmeņi, kas ir izliekti, tādā veidā, ka viens vienmēr ir neredzams. Mēs redzēsim unikālu Kyoto pieminekli, kas iekļauts UNESCO mantojuma sarakstā - Kinkauji templis ar slaveno Zelta paviljonu, kura dzidrais atspulgs blakus esošajā dīķī rada mirāžu, ka nevar īsti saprats, kurš ir templis un kurš ir tā atspulgs. Tālāk mēs apmeklēsim lielisko Kijeomidzu-dera templi, Tīrā ūdens templi. Kopš Kiyomizu-dera tempļa dibināšanas ir pagājuši vairāk nekā 1200 gadi. No verandas paveras lielisks skats uz dienvidaustrumu kalniem un Kioto. Īpaši skaists skats uz saulrietu. Japāņi uzskata, ka, ja jūs dzerat ūdeni no ūdenskrituma "Otova-tas pats", tad ievēlētā vēlēšanās noteikti piepildīsies. Tieši aiz tempļa galvenās ēkas ir mīlestībai veltīta Jissu šinto templis, tā sauktā „mūžīgi savienoto mīlošo siržu templis". Pirms ieiešanas templī jūs iet pa Kiyomizu kausa ielu, kas pārdod tradicionālos japāņu suvenīrus: lelles, kimono, fani, geta, saldumi, Kyoto marinēti gurķi un Kiyomizu-yaki ēdieni. Mēs apmeklēsim Geišu rajonu un pilsētas galveno ielu Sidze dori.

19:00 Atgriešanās viesnīcā (Osaka).

 


8. DIENA / 26.10. Brokastis

Kioto - ekskursijas turpinājums. Sagano bambusu mežs, kas pazīstams arī kā Sagano bambusu birzs, ir gleznaina aleja, kas sastāv no tūkstošiem bambusa koku, kas sniedzas debesīs. Šis ir viens no visvairāk apbrīnotākajiem dabas objektiem Japānā. Bambusu mežs atrodas uz rietumiem no Kioto (Kyoto) pilsētas, Arašijama (Arashiyama) parkā. Mēs arī apmeklēsim Fusimi dievnamu.

 
19:00 atgriešanās viesnīcā.
 
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
 
9. DIENA / 27.10. Brokastis 
08.00 Apskates ekskursija uz Naru un Udzi.
Nara ir Japānas pirmā ilgstošā galvaspilsēta, kura tika nodibināta 710. gadā. Narā ir saglabājušies ļoti liels skaits vēsturiski dārgumi, tai skaitā daži no Japānas vecākajiem un lielākajiem tempļiem. Todaiji - “Diženais austrumu templis” ir viens no Japānas vispopulārākajiem un vēsturiski nozīmīgākajiem tempļiem - tā ir lielākā koka struktūra pasaulē un atrodas UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Visi vēsturiski nozīmīgākie Naras tempļi atrodas parkā, kas kādreizējā meža teritorijā, kur jau izsenis dzīvo briežu komūna, kura vēl joprojām ik pa laikam iznāk tempļu laukumā sasveicināties ar parka apmeklētājiem.  Templī atrodas arī Japānā lielākā Budas bronzas statuja (Daibutsu). 
Tālāk dosimies uz Udzi pilsetu, kas ir Japānas tējas ceremonijas galvaspilsēta. Baudīsim tējas ceremoniju un pēc tās dosimies apskatīt Beduin templi.  Tas tika dibināts 998.gadā un pirmo reizi tika izmantots kā Fudzivara villa un pēc tam pārveidots par templi. Templis ir slavens ar Fēniksa paviljoniem, kas veltīti Budai Amida. 
 
15:00 atgriešanās atpakaļ ar superekspressi uz Tokiju. Izlidošana no Tokijas uz Rīgu 21:25, ielidošana Stambulā 04:10 (nākamājā rītā - 28.10.2019)

10. DIENA / 28.10.

Izlidošana no Stambulas 09:20, ierašanās Rīgā 11:20 .


Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt un kosultēt jūs par jautājumiem, attiecībā uz izvēlēto galamērķi un ceļojumu. Rakstiet savus jautājumus un vēlmes uz    vai droši sazinieties ar kādu no mūsu ofisiem. 

Kad vislabāk doties uz Japānu?

Vislabāk ir apmeklēt Japānu pavasarī (marts-aprīlis) vai rudens (oktobris-novembris). Gaisa temperatūra šajā laikā parasti nepārsniedz 17-20 ° C dienas laikā un 10-15 ° C naktī. Pavasarī un rudenī valstī parasti ir daudz dažādu brīvdienu. Sliktākais sezona ir vasara, kad tā nokrišojas un temperatūra sasniedz 40 grādus.

Papildus informācija, kas noderēs ceļojot uz Japānu:

Viesnīcas numuros varat dzert parasto krāna ūdeni. Japānā ļoti rūpīgi tiek uzraudzīti sanitārie standarti. 

Tīkla spriegums ir 120 volti.

Valsts nacionālā valūta ir jena: 1 USD ir 130 jenu (JPY). Vislabāk ir valūtas maiņa lidostā, jo viesnīcās tiek apmainīti ne vairāk kā USD 300 uz vienu personu, bet bankās apmaiņas procedūru ievērojami sarežģī birokrātiskās formalitātes.

 

Japānā -  ir kreisās puses satiksme. Visērtāk pa pilsētu ir pārvietoties ar sabiedrisko transportu. Metro un autobusa cena ir atkarīga no brauciena ilguma. Minimālā cena par metro - 150 JPY, par autobusu - 220 JPY.

Par dzeramnaudām - viesnīcās un taksometros nav pieņemts dot dzeramnaudu.

Ēdiens Japānā: ēdiens ir ļoti vienkāršs, termiskā apstrāde ir minimāla, un maksimāla uzmanība tiek pievērsta produkta dabiskā izskata un garšas saglabāšanai. Japāņu ēdieni, kurus iesakām noteikti izmēģināt esot Japānā:

Suši. Japānā kopā var nobaudīt aptuveni 200 dažāda veida suši, kā nekā tā ir suši dzimtene.

Onigiri. Rīsu bumbiņas, kuras gatavo ar dažādām mērcēm. Tās var ēst gan kā atsevišķu edienu, gan kā piedevu.

Moti. Rīsu miltu kūkas ar dažādiem pildījumiem. Japāņu iecienītākā uzkoda.

Soba. Griķu miltu īpašās nūdeles, kas tiek pasniegtas ļoti dažādos veidos - gan aukstas, gan karstas, ceptas un vārītas, buljonā un ar dārzeņiem.

Sashimi. Jēli, svaigi zivju gabaliņi, jūras eži vai garneles, piedevās sojas mērce un zaļie mārrutki (vasabi).

Tempura. Mazi zivs gabaliņi mīklā, apcepti eļļā.

Unagi. Cepti zuši. Bieži vien tos var baudīt kā suši pildījumu. Ir iespējams arī atvest kā suvenīru, jo Latvijā tā ir delikatese :)

Norimak. Rīsu pīrādziņi ar neapstrādātu zivju gaļu un aļģēm. Garša ir diezgan neparasta, bet noteikti ir vērts izmēģināt.

Zupas. Japānā ir liela zupu daudzveidība - gaļas vai zivju zupa nabe, jūras aļģu miso zupa, potato kartupeļu zupa, soumono zivju zupa, ramen un daudzas citas.

Kā bezalkoholisko dzērienu Japānā, ir plaši izplatīts ledus ar augļu sīrupu. Japāņi ļoti iecienījuši zaļo tēju. Pēdējos gados arī Japānā ir kļuvusi populāra melnā kafija. Rīsu šņabis Sake un alus arī uz rīsu pamata gatavots.  

Līdzīgie ceļojumi
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Ķīnu: Senās Ķīnas galvaspilsētas

Ceļojums uz Ķīnu

No
1270.00
8 dienas / 7 naktis (01.09 - 05.02)
Pēc programmas
ekskursijas ceļojums eksotiskais ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Portugāli: Divas galvaspilsētas un okeāns

Neaizmirstams ceļojums uz Portugāli

No
845.00
12 dienas / 11 naktis (01.08 - 30.09)
Brokastis
grupas ceļojums ekskursijas ceļojums ģimenes atpūta atpūta pludmalē
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
SPA atpūta: Sanatorija EGLE 3+* Birštonas

Jaunā, moderna sanatorija gaida Jūs!

No
69.00
sākot no 2 dienām (19.08 - 20.10)
Pilna pansija
ģimenes atpūta atveseļošanas atpūta
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Ķīnu: Pasaules Mantojums

Visas Pekinas ievērības cienīgās vietas pilntiesīgi ietilpināmas “pasaules brīnumu” klāstā, jo ir satriecošas sava mēroga, izsmalcinātības un neatkārtojamā kolorīta ziņā.

No
710.00
8 dienas / 7 naktis (01.09 - 30.11)
Pēc programmas
ģimenes atpūta eksotiskais ceļojums ekskursijas ceļojums
Pasūtīt