Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Senā un mūsdienīgā Ķīna Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Portugāle - Zelta standarts! Divas galvaspilsētas un okeāns Atpūta un sērfings Vjetnamā Ņujorka un saulainā Florida Mekong Delta un Pludmale Ķīna - lidojošie kalni Zīda un tējas dzimtene! Jahtu noma 2019! Korporatīvie pasākumi uz jahtas Apkārt Portugālei Senās Ķīnas galvaspilsētas Kāzu ceremonija Grieķijā Valensija Čārterlidojumi uz Grieķija Čārterlidojumi uz Ēģipti Sanatorija "EGLE" Birštonas "Esi Dieviete"! Toskāna gurmāniem! Japāna - ceļojums uz citu plānetu! Regate Odiseja 2019! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Radošs festivāls bērniem «SEA & ART» Vjetnama: Atpūta pludmalē uz salas Uganda Japāna - mīklaina un apbrīnojama! ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI JAPĀNA - CEĻOJUMS UZ CITU PLĀNETU!
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 22843061
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843062
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS
Spānija

Riohas vīna zeme Cena vienai personai:
no € 0

Maršruts: Rīga – Vitorija - Rīga

Ceļojuma ilgums: 5 dienas / 4 naktis

Cenā iekļauts:

tiešais lidojums Rīga - Vitorija - Rīga; ēdināšana lidojuma laikābagāža (17 kg nododamā un 6 kg rokas); transfērs lidosta - viesnīca - lidosta; nakšņošana 4* viesnīcā divvietīgā istabā; ēdināšana: brokastis

Cenā nav iekļauts:

  ekskursijas pēc vēlēšanās (cenas skatīt sadaļā "Papildus informācija"); ceļojumu apdrošināšana. 

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

Vitorija - Gasteis jeb īsāk sakot Vitorija ir faktiskā Basku zemes galvaspilsēta (lai gan nav oficiāli nominēta). Tā atrodas Spānijas ziemeļos, Basku zemes dienvidos un nepilnu 200km attālumā no Francijas robežas. Pateicoties neskartajam viduslaiku pilsētas izkārtojumam, 1996.gadā vecpilsētai tika piešķirts Monumentālā kompleksa statuss.

Tā saņēmusi arī trīs ES balvas par kultūras mantojuma saglabāšanu (Europa Nostra). Vitorija bija pirmā Spānijas pilsēta, kurai 2012. gadā tika piešķirts Eiropas Zaļās galvaspilsētas tituls. Tā pēc aptaujām atzīta par piekto labāko pilsētu Spānijā, kur dzīvot.

Vitoria ceļojums

Ekskursiju programma pēc izvēles. Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!

1. DIENA (18.04.) - Brokastis

Rīga - Vitorija.

Izlidošana no Rīgas 02:15. Ierašanās Vitorija 05:00.

Pēc vēlēšanās par papildus maksu: Vitorijas pilsētas ekskursija

Izbraukšana 09:30 no viesnīcas

Pirmo divu ekskursijas stundu laikā ar kājām izstaigāsim Vitorijas pilsētas vēsturisko centru. Vispirms apskatīsim pilsētas centrālo – Spānijas laukumu ar tā neoklasicisma manierē būvētajām ēkām un pilsētas domi. Pilsētas vecākajā kvartālā apskatīsim Kāršu muzeju ( Museo Furnier), dažas Renesanses stilā būvētas pilis un gotisko San Migela baznīcu, kas veltīta Vitorijas svētajam aizbildnim. Dodoties tālāk cauri Baltās Jaunavas laukumam, šķērsosim vietu, kur pilsēta paplašinājās 19. gadsimtā un iegriezīsimies Jaunajā katedrālē. Ceļš turpināsies pa Paseio de la Senda, kur varēsim redzēt daudz ievērības cienīga – t. sk. 1821. gadā izveidoto Floridas parku, kā arī Zuluetas un Ajuria Enea pilis. Ekskursijas pēdējo pusotru stundu pavadīsim, apskatot Vitorijas Katedrāli un tās torni.

Ekskursijas ilgums ~ 4 stundas.

Cena: 30 EUR. Cenā iekļauts: angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Vitorijas katedrālē un tornī

 


2. DIENA (19.04.) - Brokastis

Pēc vēlēšanās par papildus maksu: Sāls ieleja un Alavas rietumu ciemati

Izbraukšana 09:30 no viesnīcas.

Ekskursijas laikā apmeklēsim Ananas Sāls ieleju, kas ir viena no iespaidīgākajām un vislabāk saglabātajām šāda tipa ainavām Eiropā. Starp aprīli un oktobri Sāls ielejas apmeklējums iekļauj arī iespēju baudīt Sāls spa ārstnieciskos efektus, kas palīdz roku un kāju sāpju mazināšanai. Ekskursijas turpinājumā dosimies uz Villananes mazpilsētu, kas senāk bija saistīta ar Valdegoviju. Pēc pusdienām dosimies uz Quejanas vēsturisko pieminekļu kompleksu, kur 11. gs. bija mājas vienam no visas provinces slavenākajām personībām - Pedro Lopesam de Aijalam.

Ekskursijas ilgums ~8 stundas.

Cena: 75 EUR.Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa sāls raktuvēs, pusdienas (vīns, ūdens, kafija iekļauts)


3. DIENA (20.04.) - Brokastis

Pēc vēlēšanās par papildus maksu: Riohas vīna tūre

Izbraukšana 09:00 no viesnīcas

Ekskursijas ievaddaļā dosimies uz mazpilsētu Laguardia, kas ievērojama ar to, ka būdama izejas punkts vīna reģiona izpētei, tā ir interesanta pati par sevi, jo praktiski nav mainījusies no 13. gadsimta, kad to ieskāva augsti aizsargmūri ar četriem vārtiem. Tālāk dosimies apskatīt gan veco, gan jauno Marķīza de Riskāla vīna darītavu, kuras arhitektonisko veidolu darinājis Gugenheima muzeja autors – kanādiešu arhitekts Frenks Gerijs un pilnībā to integrējis apkārtējā vidē. Šeit degustēsim vietējā ražojuma vīnus. Pēc pusdienām apmeklēsim moderno un inovatīvo Baigori vīna darītavu, kuras ārējo veidolu radījis un pašu vīna darītavu projektējis arhitekts Iñaki Aspiazu. Apmeklējuma nobeigumā degustēsim divus no vīna darītavā gatavotajiem vīniem, klāt nobaudot vietējā šefpavāra gatavotās tapas ( spāņu uzkodas). Pirms vai pēc Baiguri vīna darītavas apmeklējuma aizbrauksim arī uz 10 km attālo Ysios vīna darītavu – vienīgo vīnadarītavu, ko projektējis pasaulslavenais arhitekts Santjago Kalatrava un kas pilnībā integrēta apkārtējā ainavā. To varēsim no ārpuses nofotografēt.

Vitorija

Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas

Cena: 100 EUR. Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, vīna tūre Marķīza de Riskāla un Baigori vīna darītavās un vīnu degustācija, pusdienas ( ūdens, kafija un vīns iekļauts)


4. DIENA (21.04.) - Brokastis

Pēc vēlēšanās par papildus maksu: Bilbao pilsētas ekskursija

Izbraukšana 09:00 no viesnīcas

Ekskursijas sākumā ar kājām dosimies apskatīt Bilbao vecpilsētas slavenākos apskates objektus: teātri, Santjago katedrāli, San Nikolasa baznīcu un mazās ieliņas.Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Gugenheima Modernās mākslas muzeju, kura uzbūvēšana pilnībā mainīja pilsētas dzīvi. Pa ceļam apskatīsim Izozaki torņus, Zuri Zubi tiltu, Iberdrolas torni un citas arhitektūras pērles. Ekskursijas laikā Gugenheima Mākslas muzeju, kas pats par sevi ir modernās arhitektūras šedevrs, apskatīsim no ārpuses.Pēc pusdienām dosimies uz vienu no Bilbao piepilsētām Gečo, kur atrodas UNESCO cilvēces vēsturiskā mantojuma sarakstā iekļautais Biskajas piekartilts, kas ir pirmais un vienīgais šāda veida tilts, kurš vēl darbojas.

Vitoria

Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas.

Cena: 77 EUR. Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas biļetes Biskajas piekartilta liftā un pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)


5. DIENA (22.04.) - Brokastis

22. aprīlis plkst. 12:15 transfērs no viesnīcas uz lidostu.

Izlidošana uz Rīgu 14:45. Ierašanās Rīgā 19:25.

Vienīcu ķēdei NH Hotels piederošā 4*** viesnīca Hotel NH Canciller Ayala Vitoria atrodas ideālā vietā – pašā Vitorijas pilsētas centrā līdzās Floridas parkam. No viesnīcas logiem paveras skats uz Vitorijas Katedrāli un Basku parlamentu.

Tā piedāvā moderni iekārtotas un plašas istabas ar gaisa kondicionieri/apkuri, TV, bezmaksas WI-FI, minibāru, seifu un fēnu. Brokastu bufetes gardumus un vakariņas var nobaudīt viesnīcas restorānā „Quejana”. Dzērienus var iemalkot bārā, bet uzkodas piedāvā kafetērijā.

Automašīnu viesnīcas stāvvietā var novietot par papildus samaksu.

 

Ceļojums piemērots: visiem, kuri ilgojas pēc saules siltuma jau aprīlī, kuriem patīk Spānijas senās pilsētas ar tieši Basku zemei raksturīgām īpatnībām un kuriem garšo vīns, kas darināts vienā no pašiem slavenākajiem vīna tradīciju reģioniem - Riohā 

Gaisa temperatūra: ap 15 C, laikapstākļi iespējami vējaini, lietus iespējamība 33% 

Laika starpība ar Latviju: 1 stunda

Valūta: EUR 

Grupu ekskursijās pavadīs latviski un krieviski runājoši grupas vadītāji.

Tā kā reģionā nav licenzētu krievu valodā runājošu gidu, ekskursijas tiks vadītas angļu valodā

Lidojumu izpilda avio kompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu.

Lidojuma ilgums: 

Rīga - Vitorija: 3h 40 min 

Vitorija - Rīga: 3h 45 min 

Ko apskatīt Vitorijā?

Galvenie Vitorijā apskatāmie vēsturiskie objekti:

Sv. Marijas katedrāle jeb Vecā baznīca, kā to dēvē vietējie, būvēta laikaposmā no 14. līdz 16. gadsimtam ar lielisku gotisku fasādi, marmorā veidotām Jaunavas Marijas un Svēto skulptūrām un bareljefiem, kas attēlo Pastarās tiesas ainas. 1994. gadā baznīca apmeklētājiem tika slēgta un uzsākti restaurācijas darbi. Darbi uz priekšu virzās lēni, tāpēc pēdējo 20 gadu laikā katedrāli var apmeklēt tikai organizētās grupās, kurām gids parāda ne tikai jau atjaunoto baznīcas daļu, bet arī pakāpenisko dievnama atjaunošanas procesu.

Nevainojamās Marijas katedrāle jeb Jaunā baznīca, kas sākta būvēt 20. gadsimta sākumā neogotiskā stilā. Tā līdz šim brīdim nav pilnībā pabeigta līdzekļu trūkuma dēļ – pietrūkst portiks un divi torņi, kas bija ieplānoti kā Parīzes Notre-Dame torņu līdzinieki. 1969. gadā Jaunā baznīca tika iesvētīta un atvērta publikai. Tajā atrodama vieta 16000 apmeklētājiem un tā ir otrā lielākā katedrāle Spānijā pēc Seviļas katedrāles.

Spānijas laukums, kas ietver vienāda klasiska stila ēkas un šeit atrodas pilsētas Dome. -Provinces laukuma izskats ir nedaudz teatrāls un šeit atrodas Alavas provinces Deputātu palātas pils

Mačetes laukums izvietots nedaudz nepareizā četrstūrī un tas ir mājvieta Sv. Vinsenta baznīcai - pazīstamākais un pilsētnieku iemīļotākais ir Baltās Dievmātes jeb Vecais laukums. Tā malā atrodas Sv. Miķeļa baznīca ar pilsētas svētās patroneses Baltās Dievmātes attēlu portikā Savukārt, muzeju cienītājiem patiks:

Vitorijas Mākslas muzejs, kas izvietots jaukta baroka un romāņu stila pilī, , kas iespaidīgāka iekšpusē nevis no ārpuses, ir mākslas darbs pats par sevi. Muzejs atrodas skaista dārza vidū un tajā apskatāmas gan spāņu, gan basku mākslinieku gleznas

Modernās mākslas muzejs Artium atrodas līdzās vecpilsētai, vietā, kur agrāk atradās autoosta. Tā kolekcija ietver ap 3000 20. un 21. gadsimta spāņu un basku mākslinieku darbus, t. sk. Dali un Pikasso

Arheoloģijas muzejs, kas atvērts tikai 15 gadus atpakaļ un izvietojies modernā, ar vara plāksnēm apšūtā ēkā

Kāršu muzejs, kurā apskatāma spēļu kāršu komplektu kolekcija no visas pasaules

Tiem, kuri paraduši no ceļojuma atvest mājiniekiem vai draugiem kādus suvenīrus, jādodas uz vecpilsētu, kur nelielos veikalos var iegādāties vietējo ražotāju izgatavotos keramikas priekšmetus, izšuvumus, kā arī izstrādājumus no koka un ādas. Eduardo Dato iela, kas sākas Jaunajā laukumā ( Plaza Nueva) un ved līdz dzelzceļa stacijai, ir Vitorijas pilsētas vispopulārākā iepirkšanās un pastaigu vieta ar neskaitāmiem bāriem, kuros var uzkost kādu no Basku zemei tipiskajiem ptinxo jeb pirkstiņuzkodām un iedzert glāzīti vietējā ābolu sidra vai arī kādu no kaimiņos esošā pasaulslavenā Riohas vīna darīšanas reģiona sarkanvīniem.

Par Vitoriju

Dažadu apstākļu sakritības dēļ pārējo divu Basku autonomo apgabalu eidojošo provinču galvenās pilsētas Bilbao un San Sebastjana ir vairāk pazīstamas, tomēr tieši Alavas provinces galvaspilsētā Vitorijā izvietojies Basku zemes admnistratīvais centrs - gan parlaments, gan valdība, gan Basku zemes premjerministra rezidence. Vitorija ir pati lielākā Basku zemes pašvaldība, jo tās teritorijā ietilpst arī 63 apkārt pilsētai izvietojušies ciemati ar plašām lauksamniecības zemēm.

Lai arī Vitorija ir savā ziņā visvienkāršākā no Basku zemes provinču galvaspilsētām – tur nav pasaulslavenā Gugenheima modernās mākslas muzeja kā Bilbao vai La Končas - visskaistākās (pēc Tripadvisor aptaujas datiem) Eiropas pludmales kā San Sebastjanā-, vērīgs ceļotājs pilsētā atklās virkni acīs nekrītošu dārgumu.

 

Jāpiemin lieliski saglabātā, 11. gadsimtā būvētā vecpilsēta, kas atrodas vienīgā pakalna virsotnē Alavas provinces līdzenumā. Iegarenās formas vecpilsētu apjož augsta aizsargsiena, tādējādi izveidojot cietoksni, kuru, stratēģiskā izvietojuma dēļ, centās iekarot gan Navarras gan Kastīlijas valdnieki. Vitorijas pilsētu (tagadējo Vecpilsētu) dibināja Navarras karalis Sančo Gudrais 1181. gadā neliela ciemata Gasteiz vietā. Vecpilsētas ieliņas tika nosauktas to amatu vārdā, kuru meistariem te bija darbnīcas un visduslaiku pilsētas veidolu gandrīz neizmainītu Vitorija saglabāja līdz pat 18. gadsimtam. Pēc tam pilsēta kļuva par šauru vietējo iedzīvotāju skaita pieaugumam un tās apbūve izgāja no vecpilsētas sienām, laizdamies lejā no pakalna un transformējoties 19. gadsimta neoklasicismam raksturīgajās ēkās, plašajās ielās un laukumos. Savukārt, jaunajos rajonos, kuri ir vairākkārtīgi ieguvuši balvas pilsētplānošanas konkursos, plaša telpa atvēlēta parkiem, skvēriem un apstādījumiem.

CEĻOJUMA CENĀ NAV IEKĻAUTS:

* ekskursijas pēc vēlēšanās:

-  Vitorijas pilsētas ekskursija - 30 EUR,

-  Sāls ieleja un Alavas rietumu ciemati - 75 EUR,

-  Riohas vīna tūre - 100 EUR,

-  Bilbao pilsētas ekskursija - 77 EUR,

 

* ceļojumu apdrošināšana.

* Piemaksa par vienvietīgu istabu 170 EUR

* Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!

* Agrā iereģistrēšanās viesnīcas numurā iebraukšanas rītā 80 EUR

 

same_tours
Mēs rekomendējam
Toskāna gurmāniem!

Toskāna, Itālija. Ceļojums grupām

No
1086.00
5 dienas / 4 naktis (01.01 - 15.06)
Pēc programmas
korporatīvām grupām grupas ceļojums ekskursijas ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Sanatorija EGLE+ 4*

Pārvērtiet ārstēšanu par prieku...

No
70.00
sākot no 3 dienām (04.03 - 12.05)
Pilna pansija
ģimenes atpūta atveseļošanas atpūta
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Ķīna - lidojošie kalni

Fantastiskā realitāte - planētas Pandora pasaule

No
2080.00
11 dienas / 10 naktis (01.03 - 31.08)
Pēc programmas
grupas ceļojums eksotiskais ceļojums ekskursijas ceļojums
Pasūtīt
Jahtu noma 2019!

Jahtu noma Grieķijā. Bavaria 34

No
1150.00
no 7 naktīm (01.01 - 25.05)
Bez ēdināšanas
ģimenes atpūta romantiskais ceļojums atpūta pludmalē
Pasūtīt