Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Senā un mūsdienīgā Ķīna Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Pavasarī uz Ķīnu! Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras Atpūta un sērfings Vjetnamā Ķīna visās krāsās! Mekong Delta un Pludmale Ķīna - lidojošie kalni Jahtu noma 2019! Korporatīvie pasākumi uz jahtas Apkārt Portugālei Senās Ķīnas galvaspilsētas Kāzu ceremonija Grieķijā Valensija Čārterlidojumi uz Grieķija Čārterlidojumi uz Ēģipti Sanatorija "EGLE" Birštonas "Esi Dieviete"! Toskāna gurmāniem! Japāna - ceļojums uz citu plānetu! Čārterlidojumi uz Taizemi Regate Odiseja 2019! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Radošs festivāls bērniem «SEA & ART» Vjetnama: Atpūta pludmalē uz salas Uganda Riohas vīna zeme Japāna - mīklaina un apbrīnojama! Dienvidu saule un šarms Palmā de Maljorkā!
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 22843061
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843062
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS
Uganda

Uganda Cena vienai personai:
no € 2400.00

Maršruts: Rīga - Entebbe - Rīga

Ceļojuma ilgums: 9 dienas / 8 naktis

Cenā iekļauts:

Aviobiļete Rīga - Entebbe - Rīga, dzīvošana divvietīgajos numuriņos, 3x ēdināšana + ūdens pudele, 8 ekskursijastransfēri programmas ietvaros, ieejas biļetes, krieviski runājoši gidi - pavadoņi.

Cenā nav iekļauts:

Ceļojumu apdrošināšana, Ugandas vīza 50$ (tiek formēta uz vietas ierodoties Ugandā), dzeramnauda, personīgie izdevumi. 

 

!Grupas ekskursija (grupas minimālais skaits, lai ceļojums notiktu - 10 cilvēki)

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai
21.12.2019 - 29.12.2019
Ilgums: 9 dienas / 8 naktis
DBL Pēc programmas 2400.00 EUR

Aicinām Jūs eksotiskajā ceļojumā uz Āfrikas valsti, kas robežojas ar Keniju, Dienvidsudānu, Kongo Demokrātisko Republiku, Ruandu un Tanzāniju. 

Uganda -  pati eksotiskākā valsts mūsu piedāvājumā. 

Partneris 1Travel rūpēsies par jūsu komfortu, piedzīvojumiem, pārsteidzošajiem un neaizmirstamiem iespaidiem visa ceļojuma laikā!

Uganda ar 1Travel

!Grupas ekskursija (grupas minimālais skaits, lai ceļojums notiktu - 10 cilvēki)

1. Diena Vakariņas 

Ierašanās Entebbē.

Pēc vīzu saņemšanas lidostā un tikšanās ar Ugandas puses pārstāvi, dosimies uz Viktorijas ezeru, kur apmetīsimies viesnīcā - Imperial Beach Resort. Pēc īsas atpūtas mēs apmeklēsim Entebbes botānisko dārzu, kas atrodas Viktorijas ezera krastā. Šeit 1940. gadā tika uzņemta pati pirmā filma par leģendāro Tarzānu. Parkā, bez eksotiskiem augiem, jūs redzēsiet arī zaļos pērtiķēnus, menbaltos kolobi, kas ir mērkaķu dzimtas zīdītāji, apdzīvo plašus Āfrikas apgabalu. Šo dzīvnieku nosaukums atspoguļo to īpatnību - viņien nav īkšķu. Tāpat parkā varēsiet baudīt dažādu eksitisko putnu daudzveidību. 

 Uganda ar 1TravelUganda ar 1Travel

Vakariņas "holandiešu restorānā" - degošs steiks utml. interesanti ēdieni.

Nakts viesnīcā Imperial Beach Resort.


2. Diena Brokastis, pusdienas, vakariņas

No rīta izbraucam uz Mērčisona ūdenskrituma nacionālo parku, kura kopējā platība ir 3840 km2. To apdzīvo 76 zīdītāju sugas un 450 putnu sugas. Augstums virs jūras līmeņa šeit svārstās no 619m  līdz 1292 m pie Budongo kalna.

Iekārtošanās naktsmītnē Sambia Lodge.

Dienas otrajā pusē dosimies safari braucienā ar prāmi pa Nīlas upi, mums būs iespēja ieraudzīt un vērot tādus dzīvniekus kā zirafes, ziloņus, antilopes, lauvas.

 Uganda ar 1Travel 

 

Nakts Sambia Lodge.


3. Diena Brokastis, pusdienas, vakariņas

No rīta dosimies izbraucienā ar kuģīti. Nacionālā parka apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja aplūkot ūdenskritumu no kuģīša. Aizraujošais brauciens pa Nīlu, kur ceļā kuģīša pasažieri no droša attāluma varēs vērot savvaļas dzīvniekus. Visbiežāk izdodas ieraudzīt nīlzirgus, bet gadās pamanīt arī ziloņus, krokodilus un bifeļus. Dzīvā daba te ir parsteidzoša un apbrīnojama. Protams, izbrauciena galvenais galamērķis ir Mērčisona ūdenskritums, kas ir viens no izcilajiem dabas objektiem Mērčisona ūdenskrituma nacionālajā parkā.

Uganda ar 1TravelUganda ar 1TravelUganda ar 1Travel

Nīles upes augšpusē ar kuģīti ir jādodas cauri klintīm un aizām. Ugandas teritorijā, starp Albert un Kayoga ezeriem, ūdens plūsmas platums ir tikai 7 metri. Tieši šajā vietā Nilā ir atrodams iespaidīgais Mērčisona ūdenskritums. No 43m augstuma ūdens ieplūst šaurajā aizā. Mērčisona ūdenskrituma nacionālajais parks ir viens no galvenajiem Āfrikas kontineta apskates objektiem un tas ir lielākais nacionālais parks Ugandā.  

Otrā dienas pusē atpūtīsimies, varēsiet peldēties baseinā, rīkosim pasēdēšanas pie ugunskura. 

Nakšņošana Sambia Lodge.

 


4. Diena Brokastis, pusdienas, vakariņas

Pārcelšanās uz Džinžu. Pa ceļam mēs iegriezīsimies Zivo rezervātā, kur dosimies pastaigā!!! Safari ar baltajiem degunradžiem - tikšanās tik tuvu ar 3 tonnu smagajiem rezervata iemītniekiem, jums atmiņā paliks kā neaizmirtams piedzīvojums! Neaizmirstiet uzlādēt fotokameras :)

Baltais degunradzis ir ceturtais lielākais sauzemes dzīvnieks uz planētas pēc ziloņu dzimtas pārstāvjiem: Savannas ziloņa, Āzijas ziloņa un Meža ziloņa. Pieaugušu tēviņu masa var sasniegt 4 - 4,5 t, standartā Balto degunradžu masa ir no 2- 2,5t, bet to garums var sasniegt 4,2m un augstumā līdz pat 2m.  

Uganda Safari ar 1Travel

Nakts viesnīcā Paradise Hotel.


5. Diena Brokastis, pusdienas, vakariņas

Visa diena ir veltīta Nīlas raftingam. Mums būs jāiet cauri astoņiem 4. un 5. kategorijas sliekšņiem (31 km). Starp 4. un 5. slieksni mūs gaida garšīgas pusdienas, bet raftinga noslēgumā gards alus un gaļa uz iesmiem. Raftings pa Nīlas krācēm ir iespēja vērot upes neticamo krāšņumu un saņemt fantastisku adrenalīna devu.

  Uganda raftings

Tiem, kuri nevēlēsies doties raftinga braucienā, tiks organizēta ekskursija uz Nīlas avotiem. Ar motorlaivām izbrauksim uz atklāto ezeru un apmeklēsim vienu no saliņām. Uganda ir putnu vērotāju paradīze! Mums būs iespēja vērot un redzēt dažādus eksotiksos putnus.

Vakarā vakariņās mūs gaidīs tradicionālie ugandiešu ēdieni un dažādu Ugandas tautu deju demostrēšana. Ja vēlēsieties, par papildu maksu būs iespēja organizēt populārā Ugandas repera Ssebabi uzstāšanos.

Nakšņošana viesnīcā 4 Penguins.


6. DIENA Brokastis, pusdienas, vakariņas

No rīta brauksim uz pasakaini skaistajiem Mabamba purviem, kur dzīvo retākais putns - vaļu mednieks. Un dienas otrajā pusē mūs gaida neliela ekskursija pa pilsētu, apmeklējot lielāko mošeju Āfrikā, kas celta par Gaddafi naudu.

Tiem, kas vēlēsies vairāk baudīt mierīgu atpūtu, būs iespēja šo dienu pavadīt viesnīcā pie ezera. 

Nakšņošana Imperial Beach Rresort.

 


7. DienaBrokastis 

Transfērs uz lidostu. Izlidošana uz Rīgu.

 


Ja rodas jautājumi, droši zvaniet, labprāt sniegsim atbildes un konsultāciju par izvēlēto galamērķi. Mob un Whatsapp: Olga +37129404723 vai grieizieties mūsu ofisos: 

Brīvibas 33, Tatjana т:+37122843062 p-p 09:00 - 18:00;

Merķeļa iela 6, Ludmila т: +371 22843061 p-p 09:00 - 18:00;

Merķeļa 12, Alla т: +371 22843060 p-p 09:00 - 18:00, s 10:00 - 14:00

Uganda ir valsts, kas atrodas Austrumāfrikā. Oficiālais nosaukums ir Ugandas Republika. "Āfrikas pērle" vēl nav kļuvusi tik populārs tūristu galamērķis, kā citas Āfrikas valstsis, bet tā ir apskates un ceļojuma ne mazāk vērta, kā citi šī kontinenta galamērķi. 

Uganda ir droša tūristiem esot grupā un ar pavadošiem, protams jābūt piesardzīgiem, ja dodaties ārpus grupas vai ekskursiju programmas ietvariem.  Ārpus pilsētām ir jabūt uzmanīgiem individuāli pārvietojoties, jo ​​dzīvnieki šeit ir brīvā kustībā.

Vakcinācijas: pirms ceļojuma ir nepieciešama vakcinācija pret dzelteno drudzi, noderīga būs arī malārijas profilakse, bet tā nav obligāta.

Iesakām ievērot personīgos drošības pasākumus, proti, valkāt bikses un garām piedurknēm sevišķi naktīs, kā arī lietot pretodu un citu kukaiņu atbaidošos līdzekļus, gulēt ar odu tīkliem un pārbaudīt, vai tajos nav caurumu, ja ir, lūgt lai samaina. Tādā veidā jūs varat efektīvi pasargāt sevi no iespējamiem moskītu kodumiem.

Ja jums ir satraukums par odiem, ierodoties valstī, jūs varat iegādāties ātro malārijas testu (viens asins piliens un praktiski 100% varat diagnosticēt tropu malāriju) un vietējās Coartem tabletes garantēs, ka 3 dienās atbrīvosieties no malārijas. Mūsu partneri Ugandā iesaka iegādāties šādu farmācijas komplektu, kas maksā aptuveni 10 dolārus. Tas pasargās jūs arī tad, ja gadījumā oda kodums būs bijis kādā no pēdējām dienām, atgriežoties mājās varēsiet izmantot šo pašu komplektu. 

Ugandas klimats ir ļoti labvēlīgs, jo šī valsts atrodas uz ekvatora. Laika apstākļi praktiski nemainās. Ja līst lietus, tas ir spēcīgs tropu, un parasti ne vairāk kā stundu, un tad atkal saule. Temperatūra dienas laikā  no +25 līdz +30, naktī aptuveni +20 grādi.

Nauda: vislabāk uz Ugandu ir ņemt līdzi dolārus, taču jāpievērš uzmanība, lai tie būtu izsniegti ne agrāk kā 2003. gadā. Vecākas banknotes nemaina un tām nav vērtības. Isakam ņemt līdzi lielas naudas vienības kā 50-100 dolāri, jo mazākas banknotes tiek mainītas ar neizdevīgāku kursu. Ir iespēja arī izņemt naudu no bankomāta, taču ne visi bankomāti pieņem mūsu kredītkartes, tāpēc noteikti nodrošinieties ar skaidru naudu. Ieteicamā summa, ko ņemt līdzi suvenīru un personisko izdevumu veikšanai vismaz 300 dolāru.

 

Ko ņemt līdzi?

Ieteicamo vienumu saraksts:

*T-krekli un šorti, ērts apģērbs

*Bikses un džemperi ar garām piedurknēm (obligāti vakaros!)

*Jebkuras ērtas kurpes - tūristu sandales, flip flops, čības

*Zeķes

*Saulesbrilles

*Galvassegas (cepure, cepure, bandana, bifeļāda uc)

*Individuālā pirmās palīdzības aptieciņa

*Sauļošanās krēmi ar aizsargfaktoru vismaz 30 spf

*Pēc sauļošanās krēmi

* Līdzekļi pret odiem

*Fotoaparāts, videokamera vai viedtālrunis :-)

CENĀ NAV IEKĻAUTS: 

- Ceļojumu apdrošināšana,

- Ugandas vīza 50$ (tiek formēta uz vietas ierodoties Ugandā),

- Dzeramnauda, personīgie izdevumi. 

same_tours
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ķīnas Zelta trīsstūris

Tur, kur gāja Lielais Zīda ceļš.

No
1290.00
11 dienas / 10 naktis (01.03 - 05.02)
Pēc programmas
eksotiskais ceļojums ekskursijas ceļojums grupas ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ķīna visās krāsās!

Aviobiļete iekļauta cenā!

No
1620.00
9 dienas / 8 naktis (30.04 - 08.05)
Pēc programmas
grupas ceļojums ekskursijas ceļojums lidojums iekļauts
Pasūtīt
Jahtu noma 2019!

Jahtu noma Grieķijā. Bavaria 51

No
3100.00
no 7 naktīm (01.01 - 25.05)
Bez ēdināšanas
ģimenes atpūta atpūta pludmalē korporatīvām grupām
Pasūtīt
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Senā un mūsdienīgā Ķīna

Ceļojums uz Ķīnu

No
995.00
8 dienas / 7 naktis (01.12 - 05.02)
Pēc programmas
eksotiskais ceļojums grupas ceļojums ekskursijas ceļojums
Pasūtīt