SPA atpūta: Sanatorija EGLE+ 4* SPA atpūta: Sanatorija EGLE 3+* Birštonas Ceļojums uz Ķīnu: Daidu - slavena galvaspilsēta vai Pekinas noslēpumi! Ceļojums uz Kīnu: Senā un mūsdienīgā Ķīna Ceļojums uz Ķīnu: Zelta trīsstūris Ceļojums uz Ķīnu: Pekina - Šanhaja - sēnas tradīcijas un mūsdienīga dzīve! Ceļojums uz Vjetnamu un Kambodžu: Pārsteidzošā Indoķīna Ceļojums uz Vjetnamu: Atpūta un sērfings Vjetnamā Ceļojums uz Vjetnamu: no Ziemeļiem līdz un Dienvidiem! Ceļojums uz Spāniju: Spānijas Ziemeļu dārgumi un Biaricas greznība! Ceļojums uz Ķīnu: Ķīna visās krāsās! Ceļojums us ASV: Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona Ceļojums uz ASV: Ņujorka un saulainā Florida Ceļojums uz Vjetnamu: Mekong Delta un Pludmale Ceļojums uz Ķīnu: Impērijas slavenākās pilsētas! Ceļojums uz Ķīnu: Pekina – Lhasa - Mistiskā Tibeta Ceļojums uz Ķīnu: Ciemos pie pandas un Ķīnas slavenākās pilsētas! Ceļojums uz Ķīnu: Lidojošie kalni. Fantastiskā realitāte - planētas Pandora pasaule! Ceļojums uz Ķīnu: Lielais ceļojums uz Ķīnu! Ceļojums uz Franciju: Francijas Azūra krasts un Provansa CEĻOJUMI UZ SPĀNIJU Ceļojums uz Spāniju: Andalūzijas neatklātie dārgumi! Ceļojums uz Gruziju un Armēniju: divas valstis vienā ceļojumā Ceļojums uz Ķīnu: Impērijas vēsturiskās pilsētas un slavenie Šaoliņa klosteri! Ceļojums uz Itāliju: Toskāna gurmāniem! Ceļojums uz Japānu: Glicinijas ūdenskritums un divas galvaspilsētas! CEĻOJUMI UZ TAIZEMI Ceļojums uz Vjetnamu: Atpūta pludmalē uz salas Ceļojums uz Āfriku: ŠONA - Āfrikas sirds “Dienvidāfrika un Zimbabve”! Ceļojums uz Japānu: Japāna pavasarī - sakuras ziedēšana! Ceļojums uz Japānu: VASARAS CEĻOJUMS «Japānas klassika» CEĻOJUMI UZ GRIEĶIJU CEĻOJUMI UZ ĒĢIPTI CEĻOJUMI UZ TURCIJU CEĻOJUMI UZ BULGĀRIJU CEĻOJUMI UZ TENERIFE Čārterlidojumi (Eiropas kalnu slēpošanas kūrorti) CEĻOJUMI UZ ANDORU CEĻOJUMI UZ KIPRU Ceļojums uz Ķīnu: Honkonga - debesskrāpju un mūsdienu tehnoloģiju pilsēta! Ceļojums uz Ķinu: PAVASARIS ĶĪNĀ! Ceļojums uz Ķīnu: RUDENS ĶĪNĀ! Ceļojums uz Āfriku: ĀFRIKAS KOLORĪTS “Dienvidāfrika, Zimbabve un Botsvāna” Ceļojums uz Argentīnu un Čīle: Vīna ceļojums - ARGENTĪNA UN ČĪLE!
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00 (p. - pk.), 10:00-14:00 (s.) - vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843061
M: +371 22843062
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00 (p. - pk.) - vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana
  • SAZINĀTIES AR MUMS
, Itālija

Radošs festivāls bērniem «SEA & ART» Cena vienai personai:
no € 0

Maršruts: Itālija, Basilico

Ceļojuma ilgums: 7 naktis

Cenā iekļauts:

Viesnīca 4*animācija, meistarklases, Gala koncerts, zviļņi un lietussargi pludmalē, trīsreizēja ēdināšana (iekļauts ūdens un vīns pieaugušajiem), 1 ekskursija uz akvaparku (ieskaitot ieejas biļetes un transportu), festivāla tehniskais nodrošinājums. 

AGRĀS REZERVĀCIJAS akcijas cena spēkā, veicot pieteikumu un pirmo apmaksu līdz 31.03.2019!

Cenā nav iekļauts:

avio biļetes, ceļojumu apdrošināšana. Dalībnieku vietu skaits ierobežots! Pieteikumus gaidam līdz 30.04.2019.

 

Zemāk piedāvājumā, izvēlieties pareizo istabas tipu atkarībā no cilvēku skaita.

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

 Straptautiskais mākslas festivāls, ko atbalsta Basilikas reģiona pašvaldība (Itālijas dienvidi), aicina radošus bērnu kolektīvus, bērnus un jauniešus no dažādām valstīm pavadīt neaizmirstamu nedēļu Jonijas jūras krastā un piedalīties īpaša koncerta izveidē! 

Bērnu nometne Itālijā Bērnu nometne Itālijā

Nedēļas beigās uz lielās skatuves notiks grandiozs šovs, uz kuru tiks aicināti Itālijas televīzijas, kā arī Basilikas reģiona pārstāvji.

Pasākums tiks publicēts presē un tiks parādīts arī vietējā televīzijā. 

 Festivāls notiek 3 valodās - krievu, angļu un itāļu! 

Bērniem būs iespēja izrādīt savus talantus, iepazīties ar tik pat radošiem bērniem no citām valstīm, iegūt jaunus draugus, iepazīt dažādu valstu kultūru, pierādīt sevi komandas darbā un aktivitātēs, iegūt neaizmirstamu pieredzi, kā arī, protams atpūsties pie jūras. 

Visas nedēļas (vai divu nedēļu) garumā dalībnieki veidos krāšņus un interesantus priekšnesumus Gala koncertam, kurus gatavošanas procesu uzraudzīs profesionāļi. Kolektīvi varēs izmantot savas iestrādes un ar profesionālu starptautisku ekspertu palīdzību tās tiks papildinātas ar krāšņiem elementiem, lai padarītu priekšnesumu vēl iespaidīgāku un pārsteidzošāku skatītājiem. Būs iespēja arī apvienoties ar citiem kolektīviem un integrēt elementus no viņu iepriekš gatavotiem materiāliem un radīt kaut ko jaunu. 

Bērnu nometne Itālijā

Galvenais nometnes uzdevums: radīt krāšņu, atmiņā paliekošu, interesantu priekšnesumu.

Ja starp festivāla dalībniekiem būs tie, kas iepriekš neko tādu nav darījuši, viņiem būs iespēja attīstīt sevi kā pasākuma vadītājiem, organizatoru palīgiem, kostīmu māksliniekiem, foto - video operatoriem, veidot festivāla blogu utt. 

Galvenais! Nekādi nogurdinošu konkursi, nekādas atzīmes un vērtējumi, tikai prieks un bauda darot to, kas ļoto patīk! Pēc 5 dienu aizraujošiem mēģinājumiem profesionāļu vadībā, jūsu priekšnesums, tiks noslīpēts līdz pilnībai.

Vecākiem nenāksies garlaikoties! Būs iespēja pilnvērtīgi un aizraujoši pavadīt laiku Jonijas jūras krastā, piedalīties radošās meistarklasēs, doties ekskursijās un baudīt iedvesmojošos atmosfēru. 

*Detalizētu programmas aprakstu labprāt nosūtīsim elektroniski uz jūsu e-pasta adresi.

 

Bērnu nometne ItālijāBērnu nometne Itālijā

 

Festivāls sākas 16.06.2019 un ir iespēja piedalīties divos periodos pēc izvēles vai abos divos:

16.06. - 23.06.2019 / 23.06. - 30.06.2019

 

Festivāla organizatori:

Basilika reģiona pašvaldība, firma Progetto Rofimi Basilicata.

 

Festivālā var piedalīties visi talantīgie un radošie bērni un jaunieši vecumā no 5 - 16 gadiem:

·  Vokāls jebkurā žanrā (ansambļi, kolektīvi un individuāli dalībnieki)

·  Horeogrāfija jebkurš žanrs ( kolektīvi un individuāli dalībniekie) 

·  Kori 

·  Instrumentālie pavadījumi ( ansambļi, grupas un individuāli dalībnieki)

·  Orķestri

·  Оriģinālais žanrs (cirka un sporta numuri. Individuāli dalībnieki un kolektīvi) 

·  Folklora

· Teātra māksla un kostīmu māksla

·  Izgudrotāji un Fotomāksla (individuāli dalībnieki, skolas, studijas)

·  Dīdžeji, kuri savu talantu varēs parādīt, liekot pavadījumu diskotēkām un vakara pasākumiem

·  No 16.06 – 23.06.2019 – aicinām arī bērnus un jaunieši, izmantot meistarklases, kurās varēs apgūt peldētprasmi, futbolu, tenisu, volejbolu un mākslas vingrošanu.

·  No 16.06 – 30.06.2019 – priekšnesumu gatavošanās laikā dalībnieki papildinās un attīstīs savas vokālās, horeogrāfijas, skatuves mākslas, fotogrāfijas, video uzņemšabas, kā arī keramikas, zīmēšanas un citas prasmes. 

 

 

Tehniskās prasības: 

 ·  Lai piedalītos festivālā ir jāpiesaka 1 - 2 numuri priekšnesumam.

·  Jāsagādā priekšnesuma fonogramma labā kvalitātē USB zibatmiņā

·  Katram audio ieraksta jābūt atsevišķā USB zibatmiņā ar pievienotu informāciju - mūzikas autors, nosaukums, teksts, kā arī ilgums. 

· Vokalistu priekšnesums tikai zem fonogrammas, kur ir izņemta vokālista partija, lai dziedājums ir dzīvajā. 

 · Uz visiem mākslas un radošajiem darbiem un bildēm (otrā pusē), jānorāda sekojoša informācija:  
- dalībniekia vārds, uzvārds un vecums; 
- darba nosaukums; 
- kontakttelefons un adrese.

 

*Piedāvātās cenas uz periodu un viesnīcu ir spēkā arī tiem, kas nevēlas piedalīties festivālā, bet baudīt atpūtu Itālijas dienvidos pie jūras.

    


Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt un kosultēt jūs par jautājumiem, attiecībā uz izvēlēto galamērķi un ceļojumu. Rakstiet savus jautājumus un vēlmes uz    vai droši sazinieties ar kādu no mūsu ofisiem. 

 

 

Festivāla norises vieta: viesnīca Magna Grecia Village

Viesnīca atrodas Jonijas jūras krastā, tai ir sava pludmale (6 min ar eko-vilcieniņu, kurš kursē visu dienu), 2 baseini, apzaļumota teritorija, sporta laukumi, kā arī priežu aleja. 

AGRĀ REZERVĀCIJA IR SPĒKĀ LĪDZ 31.03.2019, PĒC TAM CENA PIEAUGS! 

Iepriekšējā vasarā, kad notika festivāls 2018, tas norisinājās uz "Urā!" un daudzi dalībnieki jau gatavo numurus un priekšnesumus nākamajam festivālam 2019. Tieši tāpēc festivāla norise IR GARANTĒTA!

Rezervējot pirmā iemaksa sastāda 30%, pārējo jāapmaksā ne vēlāk kā mēnesi pirms izbraukšanas.

!Ja vēlaties festivālā pavadīt abas nedēļas, lūdzu, norādiet to papildus komentāros, lai varam nosūtīt pārrēķinātu cenu uz 2 nedēļām.

Papildus informācija:

Uz grupu līdz 15 cilvēkiem (no 6 gadiem) - viens pieaugušais brauc bezmaksas divvietīgajā numurā.

Dalībniekiem no 6 - 17 gadiem, dzīvojot numuriņā bez pieaugušajiem - atbildību par bērniem uzņemas pavadoņi (skolotājs, treneris, vecāks).

Apmaksa, ja numurā dzīvo tikai bērni - 5 bērni vienā numuriņā no 6 - 17 gadiem (līdz 6 gadiem, tikai ar pieaugušajiem), tad bērniem:

no 6 – 11 gadiem – 360 €

no 12 – 17 gadiem – 390 € 

*Uz grupu no 20 cilvēkiem transfērs, Bari lidosta- viesnīca-Bari lidosta, bez maksas!

*Piedāvātās cenas uz periodu un viesnīcu ir spēkā arī tiem, kas nevēlas piedalīties festivālā, bet baudīt atpūtu Itālijas dienvidos pie jūras.


Anulācijas noteikumi:

Ja Klients atsakās no apstiprinātajiem Izpildītāja pakalpojumiem, tai skaitā pilnīgi vai daļēji apmaksāto un (vai) vai ja Klienta tūristu neparādās pakalpojuma vietā ("no show"), Līgumslēdzējam ir tiesības piemērot Klientam soda naudu, atkarībā no perioda. Soda piemērošana ir saistīta ar šādiem apstākļiem:

- atteikšanās ir notikusi vairāk kā 31 dienu pirms pakalpojuma sākuma, soda nauda tiek ieturēta 30 % apmērā no pakalpojuma cenas;

- periodā no 30 līdz 16 dienām no pakalpojuma sākuma, Izpildītājam ir tiesības ieturēt 45 % no pakalpojuma cenas;

- periodā no 15 līdz 07 dienām no pakalpojuma sākuma, Izpildītājam ir tiesības ieturēt 50 % no pakalpojuma cenas;

- ja atteikšanās ir notikusi mazāka kā 7 dienas pirms pakalpojuma sākuma, soda naudas apmērs sastāda 100 % no pakalpojuma cenas.

   


Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt un kosultēt jūs par jautājumiem, attiecībā uz izvēlēto galamērķi un ceļojumu. Rakstiet savus jautājumus un vēlmes uz    vai droši sazinieties ar kādu no mūsu ofisiem. 

 

Līdzīgie ceļojumi
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
SPA atpūta: Sanatorija EGLE+ 4*

Pārvērtiet ārstēšanu par prieku...

No
74.00
sākot no 3 dienām (10.02 - 01.03)
Pilna pansija
ģimenes atpūta atveseļošanas atpūta
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Ķīnu: Daidu - slavena galvaspilsēta vai Pekinas noslēpumi!

Visas Pekinas ievērības cienīgās vietas pilntiesīgi ietilpināmas “pasaules brīnumu” klāstā, jo ir satriecošas sava mēroga, izsmalcinātības un neatkārtojamā kolorīta ziņā.

No
677.00
8 dienas / 7 naktis (09.02 - 30.04)
Pēc programmas
eksotiskais ceļojums ģimenes atpūta ekskursijas ceļojums
Pasūtīt
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Ķinu: PAVASARIS ĶĪNĀ!

PAVASARIS ĶĪNĀ!

€1298.00
No
1198.00
8 dienas / 7 naktis (18.04 - 25.04)
Pēc programmas
grupas ceļojums korporatīvām grupām eksotiskais ceļojums lidojums iekļauts
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Ķīnu: Impērijas vēsturiskās pilsētas un slavenie Šaoliņa klosteri!

Impērijas vēsturiskās pilsētas un slavenie Šaoliņa klosteri!

No
998.00
8 dienas / 7 naktis (09.02 - 30.04)
Pēc programmas
grupas ceļojums eksotiskais ceļojums ekskursijas ceļojums
Pasūtīt