SPA atpūta : Sanatorija Belorusija SPA atpūta: Sanatorija EGLE+ 4* SPA atpūta: Sanatorija EGLE 3+* Birštonas Ceļojums uz Latviju: Brīvdienas Rīgā Ceļojums uz Ķīnu: Daidu - slavena galvaspilsēta vai Pekinas noslēpumi! Ceļojums uz Kīnu: Senā un mūsdienīgā Ķīna Ceļojums uz Ķīnu: Zelta trīsstūris Ceļojums uz Ķīnu: Pekina - Šanhaja - sēnas tradīcijas un mūsdienīga dzīve! Ceļojums uz Vjetnamu un Kambodžu: Pārsteidzošā Indoķīna Ceļojums uz Vjetnamu: no Ziemeļiem līdz un Dienvidiem! Ceļojums uz Spāniju: Spānijas Ziemeļu dārgumi un Biaricas greznība! SPA atpūta: sanatorijas Ungārijā Ceļojums uz Ķīnu: Ķīna visās krāsās! Ceļojums us ASV: Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona Ceļojums uz ASV: Ņujorka un saulainā Florida Ceļojums uz Ķīnu: Impērijas slavenākās pilsētas! Сeļojums uz Gruziju: Gamardžoba, genacvale vai Gruzijas viesmīlībā! Ceļojums uz Ķīnu: Pekina – Lhasa - Mistiskā Tibeta Ceļojums uz Ķīnu: Ciemos pie pandas un Ķīnas slavenākās pilsētas! Ceļojums uz Ķīnu: Lidojošie kalni. Fantastiskā realitāte - planētas Pandora pasaule! Ceļojums uz Ķīnu: Lielais ceļojums uz Ķīnu! CEĻOJUMI UZ SPĀNIJU Ceļojums uz Spāniju: Andalūzijas neatklātie dārgumi! SPA atpūta: sanatorijas Gruzijā Ceļojums uz Gruziju un Armēniju: divas valstis vienā ceļojumā Ceļojums uz Gruziju, Armēniju un Azerbaidžānu: trīs valstis vienā ceļojumā! Ceļojums uz Ķīnu: Impērijas vēsturiskās pilsētas un slavenie Šaoliņa klosteri! Ceļojums uz Itāliju: Toskāna gurmāniem! CEĻOJUMI UZ TAIZEMI Ceļojums uz Āfriku: ŠONA - Āfrikas sirds “Dienvidāfrika un Zimbabve”! Ceļojums uz Japānu: VASARAS CEĻOJUMS «Japānas klassika» CEĻOJUMI UZ GRIEĶIJU CEĻOJUMI UZ ĒĢIPTI CEĻOJUMI UZ TURCIJU CEĻOJUMI UZ BULGĀRIJU CEĻOJUMI UZ TENERIFE Čārterlidojumi (Eiropas kalnu slēpošanas kūrorti) CEĻOJUMI UZ KIPRU Ceļojums uz Ķīnu: Honkonga - debesskrāpju un mūsdienu tehnoloģiju pilsēta! Ceļojums uz Ķīnu: RUDENS ĶĪNĀ! SPA atpūta: Sanatorijas Čehijā Ceļojums uz Āfriku: ĀFRIKAS KOLORĪTS “Dienvidāfrika, Zimbabve un Botsvāna” Ceļojums uz Argentīnu un Čīle: Vīna ceļojums - ARGENTĪNA UN ČĪLE! Ceļojums uz Latviju: Rīga un atpūta Jūrmalā Ceļojums uz Latviju: Valmiermuižas alus darītava Ceļojums uz Lietuvu: ekskursija uz Klaipedu un Palangu Ceļojums uz Lietuvu: ekskursija uz DINO PARKU! Ceļojums uz Igauniju: Ekskursija uz Tallinu!
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00 (p. - pk.), 10:00-14:00 (s.) - vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843061
M: +371 22843062
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00 (p. - pk.) - vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana
  • SAZINĀTIES AR MUMS
Japāna

Ceļojums uz Japānu: Glicinijas ūdenskritums un divas galvaspilsētas! Cena vienai personai:
no € 0

Maršruts: Odaiba – Tokija – Asikaga – Kanadzava – Sirakavago – Kioto – Osaka – Nara

Ceļojuma ilgums: 10 dienas / 9 naktis

Cenā iekļauts:

transfērs lidosta - viesnīca - lidosta, viesnīca ar brokastim, ekskursijas, ieejas biļetes.

Cenā nav iekļauts:

aviobiļete Rīga - Tokija - Rīga, ceļojumu apdrošināšana, personīgie izdevumi, ēdināšana: pusdienas (~15$ dienā no cilvēka), vakariņas (~40$ dienā no cilvēka bez dzērieniem).

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

Esam sagatavojuši autorpogrammu, lai jums būtu iespēja gan iepazīt kultūrvēsturiskos pieminekļus, gan baudīt tradicionālo japānas virtuvi un iepazīties ar noslepumaino un aristokrātisko kultūru. 

Lido uz Japānu no Rīgas. piedāvājums, Tokija.Lido uz Japānu no Rīgas. piedāvājums, Tokija.Lido uz Japānu no Rīgas. piedāvājums, Tokija.

1. DIENA / 26.04. (04.05.)

Izlidošana no Rīgas. 


2. DIENA / 27.04. (05.05.) Brokastis 

Ierašanās Tokijas lidostā Narita. Pārstāvis sagaidīs jūs lidostā. Transfērs uz viesnīcu. 

15:00 Ekskursija uz Odaiba salu. Odaibā mūs gaida piejūras parks, kur redzēsim Brīvības pieminekli un Varavīksnes tiltu. Dosimies uz Show room „TOYOTA City Showcase” un uz automobiļu muzeju „Vēsturiska garāža”. Ekskursijas nobeigumā apmeklēsim spa-komplekss Oedo Monogatari.

Atgriešanās viesnīcā. 


3. DIENA / 28.04. (06.05.) Brokastis 

Brokastis viesnīcā. Ekskursija. Reiz Tokija bija neliels zvejnieku ciematiņš ar nosaukumu Edo. Šodien tā ir liela metropole, nereti dēvēta par Austrumu pasaules galvaspilsētu, kurai veltīti simtiem epitetu – no „pasaules apdzīvotākā pilsēta” līdz „pasaules dārgākā pilsēta”. 

Ekskursijas laikā apmeklēsim:

- Sensodzi budistu templis. Viens no slavenākajiem Japānā. Atrodas Asakusa rajonā. Vecāks par 2000 gadu. Uz to nokļūst ejot pa rosīgo Nakamise-dori ielu. Tempļa priekšpagalmā atrodas dūmu ieskauta bronzas lāpa. Te visi mēģina noķert vīraka kociņu aromātu un ar to ierīvēt ķermeni labai veselībai.

Suši meistarklase. Suši izdošanās galvenā veiksme atkarīga no pareizi izvārītiem rīsiem. Pirmkārt, jāizvēlas apaļgraudu rīsi (vislabāk - speciālie suši rīsi), jo no gargraudu rīsiem suši nesanāks - tie nelīp.

Tokija Mērija - pilsētas simbols, kurā 202 m. augstumā, 45. stāvā izveidots skatu laukums

- Pavasara Japāna ar sakuras aromātu. Sakura pie Jasukuni svētnīcas Tokijā. Ķiršu koks pie Jasukuni svētnīcas tiek uzskatīts par valsts ķiršu ziedēšanas "atskaites punktu", pēc kā uzziedēšanas tiek pasludināts ziedēšanas sezonas sākums. Kad svētnīcas teritorijā esošajā ķirsī uzplaukuši pieci ziedi, tiek izziņots sezonas sākums.

Atgriešanās viesnīcā. 


4.DIENA / 29.04. (07.05.) Brokastis 

Ekskursija ar sabiedrisko transportu uz Asikaga parku. Šis Japānas glicīniju parks ir kaut kas vienreizējs – tas ir jāredz!

Atgriešanās viesnīcā. 


5.DIENA / 30.04. (08.05.) Brokastis 

Izrakstīšanās no viesnīcas. 08:30 tikšanās ar gidu. Pārbrauciens uz Kanadzava. Ekskursija: Kenrokuen dārzs, Kanadzava pils.

Kenrokuen ir skaists japāņu dārzs, kurš atrodas Japānas pilsētā Išikavā, Kanadzavas centrālajā daļā, līdzās tāda paša nosaukuma pilij. Feodāļu laikos tapušais Maeda ģimenes dārzs tiek rūpīgi kopts no paaudzes paaudzē, līdz mūsdienām saglabājot savu dziļo filozofiju.

Dārzā ir liels, mākslīgi veidots dīķis, brīnišķīgs reljefs un apbūve, kas dabiski un harmoniski iekļaujas dabas ainavā. Dārza apmeklētāji to visu augstu novērtē, nereti meditējot un iegrimstot pārdomās par pasaules uzbūvi un meklējot iekšējo mieru.

Tējas ceremonija. Japānas kultūra nav iedomājama bez tējas dzeršanas ceremonijas. Ja rituāls tiek izpildīts pilnībā, ceremonija ilgst četras stundas. Tēju papildina viegla maltīte. Izšķir divus tējas veidus: "koicha" (biezā tēja) un "usucha" (vieglā tēja). Japāņi vienmēr gatavo zaļo tējo no smalki saberzta matčas tējas pulvera. Biezo tēju gatavo lielā keramikas krūzē. Katrs viesis no tās iedzer malciņu, noslauka maliņu un padod krūzi tālāk. Vieglā tēja tiek gatavota katram viesim personīgi.

Atgriešanās viesnīcā. 


6.DIENA / 01.05. (09.05.) Brokastis

Izrakstīšanās no viesnīcas. 09:00 tikšanās ar gidu. Ekskursija uz Sirakavago. 

16.00. Pārbrauciens uz Kioto. Apmešanās viesnīcā.


7.DIENA / 02.04 (10.05.). Brokastis

09.00 tikšanās ar gidu. Ekskursija: Kioto - Japānas bijusī galvaspilsēta un 1000 tempļu pilsēta. Slavenais Kinkakuji templis, dēvēts arī par Zelta paviljonu, ir viens no Kioto simboliem un ir iekļauts UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Paviljons klāts ar zelta plāksnēm, kas atspīd tempļa dīķī. Ryoanji akmens dārzs, 33 budu templis, Kijomizu jeb Tīrā Ūdens templis.

Atgriešanās viesnīcā. 


8.DIENA / 03.05. (11.05.) Brokastis

09.00 tikšanās ar gidu. Ekskursija Osaka - Nara: Naras briežu parks, Osaka pils, Umeda Saja skatu laukums, Dtonboro gardēžu iela.

Atgriešanās viesnīcā. 


9.DIENA / 04.05. (12.05.) Brokastis

Izrakstīšanās no viesnīcas. Brīvais laiks Kioto pirms izbraukšanas uz Tokiju.

Pārbrauciens uz Tokio ar sinkansenu. Apmešanās viesnīcā.


10.DIENA / 05.05. (13.05.) Brokastis  

Brokastis.Transfērs uz Narita lidostu. Izlidošana no Tokijas uz Rīgu.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt un kosultēt jūs par jautājumiem, attiecībā uz izvēlēto galamērķi un ceļojumu. Rakstiet savus jautājumus un vēlmes uz    vai droši sazinieties ar kādu no mūsu ofisiem. 

Kad vislabāk doties uz Japānu?

Vislabāk ir apmeklēt Japānu pavasarī (marts-aprīlis) vai rudens (oktobris-novembris). Gaisa temperatūra šajā laikā parasti nepārsniedz 17-20 ° C dienas laikā un 10-15 ° C naktī. Pavasarī un rudenī valstī parasti ir daudz dažādu brīvdienu. Sliktākais sezona ir vasara, kad tā nokrišojas un temperatūra sasniedz 40 grādus.

Papildus informācija, kas noderēs ceļojot uz Japānu:

Viesnīcas numuros varat dzert parasto krāna ūdeni. Japānā ļoti rūpīgi tiek uzraudzīti sanitārie standarti. 

Tīkla spriegums ir 120 volti.

Valsts nacionālā valūta ir jena: 1 USD ir 130 jenu (JPY). Vislabāk ir valūtas maiņa lidostā, jo viesnīcās tiek apmainīti ne vairāk kā USD 300 uz vienu personu, bet bankās apmaiņas procedūru ievērojami sarežģī birokrātiskās formalitātes.

 

Japānā -  ir kreisās puses satiksme. Visērtāk pa pilsētu ir pārvietoties ar sabiedrisko transportu. Metro un autobusa cena ir atkarīga no brauciena ilguma. Minimālā cena par metro - 150 JPY, par autobusu - 220 JPY.

Par dzeramnaudām - viesnīcās un taksometros nav pieņemts dot dzeramnaudu.

Ēdiens Japānā: ēdiens ir ļoti vienkāršs, termiskā apstrāde ir minimāla, un maksimāla uzmanība tiek pievērsta produkta dabiskā izskata un garšas saglabāšanai. Japāņu ēdieni, kurus iesakām noteikti izmēģināt esot Japānā:

Suši. Japānā kopā var nobaudīt aptuveni 200 dažāda veida suši, kā nekā tā ir suši dzimtene.

Onigiri. Rīsu bumbiņas, kuras gatavo ar dažādām mērcēm. Tās var ēst gan kā atsevišķu edienu, gan kā piedevu.

Moti. Rīsu miltu kūkas ar dažādiem pildījumiem. Japāņu iecienītākā uzkoda.

Soba. Griķu miltu īpašās nūdeles, kas tiek pasniegtas ļoti dažādos veidos - gan aukstas, gan karstas, ceptas un vārītas, buljonā un ar dārzeņiem.

Sashimi. Jēli, svaigi zivju gabaliņi, jūras eži vai garneles, piedevās sojas mērce un zaļie mārrutki (vasabi).

Tempura. Mazi zivs gabaliņi mīklā, apcepti eļļā.

Unagi. Cepti zuši. Bieži vien tos var baudīt kā suši pildījumu. Ir iespējams arī atvest kā suvenīru, jo Latvijā tā ir delikatese :)

Norimak. Rīsu pīrādziņi ar neapstrādātu zivju gaļu un aļģēm. Garša ir diezgan neparasta, bet noteikti ir vērts izmēģināt.

Zupas. Japānā ir liela zupu daudzveidība - gaļas vai zivju zupa nabe, jūras aļģu miso zupa, potato kartupeļu zupa, soumono zivju zupa, ramen un daudzas citas.

Kā bezalkoholisko dzērienu Japānā, ir plaši izplatīts ledus ar augļu sīrupu. Japāņi ļoti iecienījuši zaļo tēju. Pēdējos gados arī Japānā ir kļuvusi populāra melnā kafija. Rīsu šņabis Sake un alus arī uz rīsu pamata gatavots. 

Līdzīgie ceļojumi
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Ķīnu: RUDENS ĶĪNĀ!

RUDENS ĶĪNĀ!

€1750.00
No
1650.00
10 dienas/ 9 naktis (17.10 - 26.10)
Pēc programmas
eksotiskais ceļojums ekskursijas ceļojums lidojums iekļauts grupas ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Japānu: VASARAS CEĻOJUMS «Japānas klassika»

Vasaras ceļojums «Japānas klasika»

No
2031.00
8 dienas / 7 naktis (15.06 - 22.06)
Brokastis
eksotiskais ceļojums aktīvā atpūta ģimenes atpūta ekskursijas ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
CEĻOJUMI UZ BULGĀRIJU

Čarterlidojumi uz Bulgāriju!

no 8 dienām (30.04 - 30.09)
Pēc programmas
atpūta pludmalē lidojums iekļauts ģimenes atpūta
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
SPA atpūta: Sanatorijas Čehijā

Sanatorijas Čehijā!

no 7 naktīm (01.06 - 31.08)
Visi ēdināšans tipi
atveseļošanas atpūta
Pasūtīt