Ceļojums uz Ķīnu: Pasaules Mantojums Ceļojums uz Kīnu: Senā un mūsdienīgā Ķīna Ceļojums uz Ķīnu: Zelta trīsstūris Ceļojums uz Itāliju: Zem Toskānas Saules Ceļojums uz Vjetnamu: Atpūta un sērfings Vjetnamā Ceļojums uz ASV: Ņujorka un saulainā Florida Ceļojums uz Vjetnamu: Mekong Delta un Pludmale Ceļojums uz Vjetnamu: Atpūta Fukuokas salā! Ceļojums uz Ķīnu: Lidojošie kalni Ceļojums uz Ķīnu: Zīda un tējas dzimtene! Ceļojums uz Grieķiju: Santorīni. Romantiska nedēļas nogale. Ceļojums uz Portugāli: Atlantijas okeāna pērle - Azoru arhipelāgs Valsts svētkos Jahtu noma 2019! Ceļojums uz Vjetnamu: Jaunais gads Fukuokas salā! Ceļojums uz Ķīnu: Senās Ķīnas galvaspilsētas Ceļojums uz Spāniju: Valensija Čārterlidojumi uz Ēģipti Ceļojums uz Itāliju: Toskāna gurmāniem! Grieķija: Jahtu noma 2019! Grieķija: Jahtu noma 2019! Grieķija: Jahtu noma 2019! Ceļojums uz Vjetnamu: Atpūta pludmalē uz salas Uganda ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI Ceļojums uz Japānu: CEĻOJUMS UZ CITU PLĀNETU! Čārterlidojumi uz Tenerife Čārterlidojumi (Eiropas kalnu slēpošanas kūrorti) Ceļojums uz Latviju: Labdarības Martas balle 2019! Ceļojums uz Latviju: Labdarības Martas balle 2019!
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00 (vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana)
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 22843061
M: +371 22843061
Skype: sieviete64
Darbs laiks:
09:00 - 18:00 (vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana)
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843062
M: +371 29404723
Skype: rilad2
Darbs laiks:
Pēc iepriekšēja pieraksta (По предварительной записи)
  • SAZINĀTIES AR MUMS
Japāna

Japāna - ceļojums uz citu plānetu! Cena vienai personai:
no € 1960.00

Maršruts: Tokija - Nikku - Iokogama - Kamakura - Fudzi-Hakone

Ceļojuma ilgums: 9 dienas / 8 naktis

Cenā iekļauts:

aviobiļete Rīga - Tokija - Rīga, bagāža 20kg, rokas bagāža 8 kg, transfērs lidosta - viesnīca - lidosta, 3* viesnīca ar brokastim, 6 ekskursijas profesionāļa gida - vēsturnieka pavadībā, ieejas biļetes.

Cenā nav iekļauts:

ceļojumu apdrošināšana, personīgie izdevumi, ēdināšana: pusdienas (~15$ dienā no cilvēka), vakariņas (~40$ dienā no cilvēka bez dzērieniem).

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai
19.10.2019 - 27.10.2019
Ilgums: 9 dienas / 8 naktis
DBL Brokastis 1960.00 EUR

Esam sagatavojuši autorpogrammu, lai jums būtu iespēja gan iepazīt kultūrvēsturiskos pieminekļus, gan baudīt tradicionālo japānas virtuvi un iepazīties ar noslepumaino un aristokrātisko kultūru. 

Lido uz Japānu no Rīgas. piedāvājums, Tokija.Lido uz Japānu no Rīgas. piedāvājums, Tokija.Lido uz Japānu no Rīgas. piedāvājums, Tokija.

Galvenā programmas "odziņa" ir gids - vēsturnieks, kurš jau 20 gadus dzīvo Japānā un mīl katru šīs valsts sīkumu un nostūrīti, iespējams pat vairāk kā paši japāņī :) 

1. DIENA / 19.10.

Izlidošana no Rīgas caur Stambulu. No Rīgs 19:25, ielidošana Stambulā 22:25, no Stambulas 01:40 un ielidošana Tokijā 19:10 (20.10. pēc Tokijas laika - ar Rīgu 7h atšķirība).

2. DIENA / 20.10.

Ierašanās Tokijas lidostā Narita 19:10. Pārstāvis sagaidīs jūs lidostā. Ierašanās un izmitināšanās viesnīcā Daiwa Roynet Osaki (vai līdzēvrtīgas kategorijas viesnīcā).


3. DIENA / 21.10. Brokastis

10:00. Apskates ekskursija ar autobusu pa Tokijo pilsētu. 

Tokija (東京, Tōkyō) ir Japānas galvaspilsēta un pasaules visblīvāk apdzīvotā metropole. Līdz 1868. gadam Tokiju sauca par Edo. Nelielas pils pilsēta 16.gadsimtā, Edo kļuva par Japānas politisko centru 1603.gadā, kad Tokugawa Ieyasu izveidoja tur savu feodālo valdību. Pēc dažām desmitgadēm Edo bija kļuvusi par vienu no pasaules populārākajām pilsētām. Ar Meiji atjaunošanu 1868. gadā ķeizars pārcēlās no Kioto uz Edo, un tā tika pārdēvēta par Tokiju ("Austrumu galvaspilsēta"). 

 Lido uz Japānu no Rīgas. piedāvājums, Tokija.

Šodien Tokijā piedāvā apmeklētājiem šķietami neierobežotu iepirkšanās, izklaides, kultūras un restorānu izvēli. Pilsētas vēsturi var novērtēt rajonos, piemēram, Asakusa un daudzos izcilos muzejos, vēsturiskajos tempļos un dārzos. 

Jūs savām acīm ieraudzīsiet milzu granīta valsts parlamenta ēku, Imperatora pils parku, kur staltas slejas japāņu priedes "macu", slaveno akmens tiltu Nihonbashi, visslavenāko Tokijas budisma templi Asakusa, kas celts 7.gs. Jau pirmajā dienā varēsiet iepazīt Japānas suvenīru pasauli Nakamise suvenīru ielā, kā arī izbrauksim cauri pašam modīgākajam un dārgākajam vaisas valsts rajonam - Ginza, kur tiem, kas vēlas iegādāties savā īpašumā zemes gabalu, ir jārēķinās ar cenu no aptuveni 100 000 $ par kvadrātmetru. 

Apmeklēsim starptautisko forumu, kas pēc savas formas atgādina leģendāro laineri Titāniku un dosimies uz pilsētā lielāko makslīgo salu Teleport. Pa ceļam apskatīsim arī lielāko Tokijas jūras velšu tirgu un, mums būs unikāla iespēja apskatīt vēl neuzcelto, bet procesā esošo Olimpisko parku, kur norisināsies 2020.gada Vasaras Olimpiskās spēles.  


4. DIENA / 22.10. Brokastis

08:00. Ekskursija ar autobusu uz nacionālo "Nikko" parku. 

Nikko bija simtonisko un budistu kalnu dievkalpojumu centrs daudzus gadsimtus pirms Toshogu celšanas 1600. gados, un Nikko nacionālais parks turpina piedāvāt gleznainas kalnu ainavas, ezerus, ūdenskritumus, karstās avotas, savvaļas pērtiķus un pārgājienu takas. Jo īpaši Nikko un Okunikko apgabals, kas atrodas ap Chuzenji ezeru, ir labi pazīstams ar skaisto rudens krāsu (koyo). Vidējā gada laikā krāsas sākas no augstākajām Yumoto Onsen augstuma virsotnēm oktobra sākumā, vislabāk ir ap Chuzenji ezeru un Irohazakas ceļu vidū līdz oktobra beigām un novembra pirmajā pusē sasniedz Nikko pilsētu. Ceļš uz Nikko skaitās viens no romantiskākajiem visā Japānā.

Lido uz Japānu no Rīgas. piedāvājums, Tokija.Lido uz Japānu no Rīgas. piedāvājums, Tokija.

Parka nosaukums sevī nes siltu un saulainu nozīmi - izstaro saules starojumu. Parks ir iekļauts UNESCO kultūras mantojuma sarakstā. Ekskursijas laikā apskatīsiet sarkano Sinko tiltu, pa kuru agrāk drīkstēja staigāt tikai imperatori. 17. gadsimtā apstādītā kriptomērijas aleja ved uz granīta torija vārtiem pie ieejas Tosegu tempļa kompleksā. Piecu līmeņu pagoda, kas celta 1650. gadā, ir dekorēta ar Tokugawas ģimenes emblēmu (trīs lapas malvas) un zodiaka zīmes, tā tiek uzskatīta par vienu no pirmajām ēkām Japānā. Svētais stabiņš ar visu triju gudro pērtiķu grebumu, kas pazīstami visai pasaulei: "Es neredzu ļaunu, es nerunāju ļaunu, es nerunāju ļaunu". Apskatīsiet svētā drakona Yakushido kapelu, kur uz griestiem izkrāsots milzīgs pūķis. 

Tālāk dosimies uz kalnu ezeru Tjudzendzi un Kegon ūdenskritumu, kurš ir viens no lielākajiem ūdenskritumiem Japānā.

19.00 atgriešanās viesnīcā. 


5. DIENA / 23.10. Brokastis
10:00Ekskursija ar sabiedrisko transportu uz pirmo feodālo galvaspilsētu Kamakura.   

Kamakura ir senā pilsēta, kas ir radījusi savu, īpašu un oriģinālu kultūru, kā arī, tā ir Japānas pirmās militārās valdības dzimtene - "Kamakura Bakufu". Pilsēta kļuva par Japānas politisko centru, kad Minanoto Yoritomo izvēlējās to kā jaunās militārās valdības vietu 1192. gadā. Kamakura valdība turpināja valdīt Japānu vairāk kā gadsimtu. Šodien Kamakura ir maza pilsēta un ļoti populārs tūristu galamērķis. Kamakura dažreiz sauc par Austrumu Japānas Kioto, kurā ir daudz tempļu, svētnīcu un citu vēstures pieminekļu. Turklāt Kamakura smilšu pludmales vasaras mēnešos piesaista lielu pūļus.

Lido uz Japānu no Rīgas. piedāvājums, Tokija.Lido uz Japānu no Rīgas. piedāvājums, Tokija.Lido uz Japānu no Rīgas. piedāvājums, Tokija.

19.00 Atgriešanās viesnīcā.
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

6. DIENA / 24.10. Brokastis
08.00. Ekskursija uz Nacionālo parku Fudzi - Hakone, ar autobusu. 

Japāna ir zeme, kas slavena ar saviem vulkāniem, un Fuji-Hakone-Izu nacionālais parks ietver vulkānisko zonu, kas atrodas Fudzi vulkāna joslā ar Fudzi virsotni - Japānas ziemeļu puses galvenais simbols. Tas ietver arī Izu pussalu un Izu salas, kas stiepjas Klusajā okeānā. Fudzi kalns ir augstākais Japānā un uz to paveras viens no skaistākajiem skatiem pasaulē. Tas ietverts pasaules mantojumu sarakstā, jo spēcīgi ir ietekmējis japāņu tautas veidošanos un tradīcijas, jo sevišķi mākslas un amatniecības jomā, jau kopš seniem laikiem.    

Япония с РигиЯпония с РигиЯпония с Риги

 

19.00 Atgriešanās viesnīcā.

 


7. DIENA/ 25.10. Brokastis

 

10:00 Ekskursija ar sabiedrisko transportu uz Jokohamu.

Jokohama ir otra lielākā Japānas pilsēta Futūriskais ostas rajons Minato Mirai, kas tulkojumā nozīmē "Nākotnes osta" ir piesātināts ar mūsdienu arhitektūras meistardarbiem. Apmeklēsim Land Mark Tower debesskrāpi, kura augstums sastāda 296m un uz šodienu ir otra augstākā ēka Japānā un tajā esošais lifts skaitās pats ātrākais valstī un iekļauts Ginesa rekordu grāmatā. 

Lido uz Japānu no Rīgas. piedāvājums, Tokija.

 

19.00 Atgriešanās viesnīcā


 

7. DIENA / 26.10. Brokastis - Brīvais laiks

1. Pēc vēlēšanās, par papildu maksu - Ekskursija uz Boso pussalu.

Boso pussala ir liela pussala, kas atrodas austrumos no Tokijas. Mēs dosimies caur 8km garajam tunelim cauri Tokijas līcim pa Aqua Line automaģistrāli, kas apvieno tuneli ar tiltu. Apskatīsim Nihondzi templi, kur atrodas senatnējā Budas statuja. Templis tika dibināts 13.gs un 30m augstā statuja tika izveidota no akmens 1783.gadā. 

VAI

2. Ameklēsim Nākotnes tehnoloģiju muzeju Miraikan un Tokijas vēstures muzeju, ar sabiedrisko transportu.            

Miraikan ir vieta, kur mūsdienās no zinātniskā viedokļa mēs saprotam, kas notiek mūsu pasaulē, un ir diskusijas, apsverot nākotni, kas mūs gaida. Izstādes nodrošina cilvēkiem iespēju sazināties ar zinātni un tehnoloģijām, kas ir tikai daļa no Miraikan krāsainā piedāvājumu klāsta. Apmeklētāji var pieredzēt mūsdienu tehnoloģisko progresu, sākot ar vienkāršiem ikdienas jautājumiem, jaunākajām tehnoloģijām, globālo vidi, kosmosa izpēti un dzīves zinātni.

Япония с РигиЯпония с РигиЯпония с Риги                                 

Transfērs uz Tokijas lidostu. Izlidošana no Tokijas uz Rīgu 21:25, ielidošana Stambulā 04:10 (nākamājā rītā - 27.10.2019)


8. DIENA / 27.10.

Izlidošana no Stambulas 09:20, ierašanās Rīgā 11:20.


Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt un kosultēt jūs par jautājumiem, attiecībā uz izvēlēto galamērķi un ceļojumu. Rakstiet savus jautājumus un vēlmes uz    vai droši sazinieties ar kādu no mūsu ofisiem. 

Viesnīca Daiwa Roynet Hotels Tokyo Osaki

Viesnīca atrodas Tokijas biznesa rajonā Šinagave. Netālu no viesnīcas atrodas modernās mākslas muzejs Hara, Shiki - Natsu teātris. Viesnīcas atrodas 200m no dzelzceļa stacijas Osaki, no kurienes var ērti un viegli nokļūt līdz Tokijas centram. 

Viesnīcā ir pieejama trenažieru zāle, peldbaseins, kā arī viesiem ir iespēja izmantot dažādas masāžas.

Viesnīcas lokācija ir lieliska, vairākkārtīgi viesi atzinuši to kā vienu no labākajiem variantiem Tokijā!

Kad vislabāk doties uz Japānu?

Vislabāk ir apmeklēt Japānu pavasarī (marts-aprīlis) vai rudens (oktobris-novembris). Gaisa temperatūra šajā laikā parasti nepārsniedz 17-20 ° C dienas laikā un 10-15 ° C naktī. Pavasarī un rudenī valstī parasti ir daudz dažādu brīvdienu. Sliktākais sezona ir vasara, kad tā nokrišojas un temperatūra sasniedz 40 grādus.

Papildus informācija, kas noderēs ceļojot uz Japānu:

Viesnīcas numuros varat dzert parasto krāna ūdeni. Japānā ļoti rūpīgi tiek uzraudzīti sanitārie standarti. 

Tīkla spriegums ir 120 volti.

Valsts nacionālā valūta ir jena: 1 USD ir 130 jenu (JPY). Vislabāk ir valūtas maiņa lidostā, jo viesnīcās tiek apmainīti ne vairāk kā USD 300 uz vienu personu, bet bankās apmaiņas procedūru ievērojami sarežģī birokrātiskās formalitātes.

 

Japānā -  ir kreisās puses satiksme. Visērtāk pa pilsētu ir pārvietoties ar sabiedrisko transportu. Metro un autobusa cena ir atkarīga no brauciena ilguma. Minimālā cena par metro - 150 JPY, par autobusu - 220 JPY.

Par dzeramnaudām - viesnīcās un taksometros nav pieņemts dot dzeramnaudu.

Ēdiens Japānā: ēdiens ir ļoti vienkāršs, termiskā apstrāde ir minimāla, un maksimāla uzmanība tiek pievērsta produkta dabiskā izskata un garšas saglabāšanai. Japāņu ēdieni, kurus iesakām noteikti izmēģināt esot Japānā:

Suši. Japānā kopā var nobaudīt aptuveni 200 dažāda veida suši, kā nekā tā ir suši dzimtene.

Onigiri. Rīsu bumbiņas, kuras gatavo ar dažādām mērcēm. Tās var ēst gan kā atsevišķu edienu, gan kā piedevu.

Moti. Rīsu miltu kūkas ar dažādiem pildījumiem. Japāņu iecienītākā uzkoda.

Soba. Griķu miltu īpašās nūdeles, kas tiek pasniegtas ļoti dažādos veidos - gan aukstas, gan karstas, ceptas un vārītas, buljonā un ar dārzeņiem.

Sashimi. Jēli, svaigi zivju gabaliņi, jūras eži vai garneles, piedevās sojas mērce un zaļie mārrutki (vasabi).

Tempura. Mazi zivs gabaliņi mīklā, apcepti eļļā.

Unagi. Cepti zuši. Bieži vien tos var baudīt kā suši pildījumu. Ir iespējams arī atvest kā suvenīru, jo Latvijā tā ir delikatese :)

Norimak. Rīsu pīrādziņi ar neapstrādātu zivju gaļu un aļģēm. Garša ir diezgan neparasta, bet noteikti ir vērts izmēģināt.

Zupas. Japānā ir liela zupu daudzveidība - gaļas vai zivju zupa nabe, jūras aļģu miso zupa, potato kartupeļu zupa, soumono zivju zupa, ramen un daudzas citas.

Kā bezalkoholisko dzērienu Japānā, ir plaši izplatīts ledus ar augļu sīrupu. Japāņi ļoti iecienījuši zaļo tēju. Pēdējos gados arī Japānā ir kļuvusi populāra melnā kafija. Rīsu šņabis Sake un alus arī uz rīsu pamata gatavots. 

Līdzīgie ceļojumi
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz ASV: Ņujorka un saulainā Florida

Ņujorka un atpūta Maiami!

No
1380.00
14 dienas / 13 naktis (01.10 - 20.12)
Pēc programmas
atpūta pludmalē ekskursijas ceļojums grupas ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Uganda

Neticamā Āfrika

€2600.00
No
2400.00
8 dienas / 7 naktis (22.12 - 29.12)
Pēc programmas
grupas ceļojums eksotiskais ceļojums aktīvā atpūta
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Ķīnu: Zelta trīsstūris

Tur, kur gāja Lielais Zīda ceļš.

No
1320.00
11 dienas / 10 naktis (01.12 - 05.02)
Pēc programmas
ekskursijas ceļojums eksotiskais ceļojums grupas ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
ČARTERLIDOJUMI

Čarterlidojumi uz Grieķiju!

no 8 dienām (25.04 - 31.10)
Pēc programmas
atpūta pludmalē lidojums iekļauts romantiskais ceļojums ģimenes atpūta
Pasūtīt