Ķīna, Pasaules Mantojums Senā un mūsdienīgā Ķīna Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Portugāle - Zelta standarts! Divas galvaspilsētas un okeāns Atpūta un sērfings Vjetnamā Ņujorka un saulainā Florida Mekong Delta un Pludmale Ķīna - lidojošie kalni Zīda un tējas dzimtene! Atlantijas okeāna pērle - Azoru arhipelāgs Valsts svētkos Jahtu noma 2019! Korporatīvie pasākumi uz jahtas Apkārt Portugālei Senās Ķīnas galvaspilsētas Valensija Čārterlidojumi uz Ēģipti Toskāna gurmāniem! Japāna - ceļojums uz citu plānetu! Čārterlidojumi uz Taizemi Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Vjetnama: Atpūta pludmalē uz salas Uganda ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI JAPĀNA - CEĻOJUMS UZ CITU PLĀNETU! Maldīvu salas Čārterlidojumi uz Tenerife
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 22843061
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843062
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS
, Grieķija

"Esi Dieviete"! Cena vienai personai:
no € 0

Maršruts: Rīga - Atēnas – Eginas sala – Hidras sala – Speces sala – Dokos sala –Poros sala – Metana sala -Atēnas-Rīga

Ceļojuma ilgums: 8 dienas / 7 naktis

Cenā iekļauts:

Avio biļete Rīga – Atēnas – Rīga (izlidošana 17.08. 23:20 no Rīgas, ierašanās Atēnās 18.08. 02:40; izlidošana no Atēnām 25.08 03:15 ierašanās Rīgā 06:35 no rīta);bagāža 20kg  + rokas bagāža 8kg;Transfērs lidosta – osta – lidosta; Vieta divvietīgajā kajītē uz jahtas (10 vietas, 5 kajītes, 3 WC ar dušu, jahtas garums 15,40 m);Dvieļi, gultas veļa, duša, aprīkota virtuve, ventilators kajītē;Kapteiņa pakalpojumi, ostu nodevas, ūdens un degvielas uzpilde, jahtas uzkošana - iekļauti cenā; individuālā fotosessija

 

Cenā nav iekļauts:

ēdināšana (tiek atrunāta un organizēta visiem kopā uz vietas), brokastis, pusdienas uz jahtas, vakariņas tavernās uz salām vai uz jahtas; suvenīri; papildus izdevumi uz vietas pēc individuālajām vēlmēm, atgriežams depozīts

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

ESI DIEVIETE- Jahtu brauciens sievietēm!

Sajūties kā īsta grieķu Dieviete, ļauj vaļu savai sievišķībai un labsajūtai. Esi skaista un harmonijas pilna katru no šīm 7 brīnišķām dienām, kopā ar tik pat interesantām, unikālām un sievišķīgām personībām kā Tu!

Programma:

Relaksējoša atpūta uz jahtas, piestātne 6 dažādās Grieķijas salās, grieķu kultūras un ēdienu iepazīšana, katru dienu peldes atklātā jūrā un pludmalēs, izraušanās no ikdienas steigas, sevis apzināšanās un iemīlēšana, kā arī lieliska kompānija, saule, grieķijas gaiss un seno Dievu labvēlība;

Katru rītu sievišķīgi, ķermeni spēcinoši un uzmundrinoši vingrojumi uz jahtas vai pludmalē;

Uzdevumi vērsti uz personīgo izaugsmi;

Individuālas fotosesijas uz jahtas, salās, pludmalēs;

Iedvesmojošas vakara diskusijas par mērķu un rezultātu sasniegšanu gan darbā gan personīgajā dzīvē;

Viena individuālais izaugsmes treniņš pie sertificētas kouča, kurai klienti piedēvējuši «rezultātu koučs» vārdu.

Iedomājieties – kristāldzidra jūra, saule, nepieradinātas pludmales, brīnumskaisti dabas skati, svaigs gaiss, peldi cik vēlies un kad vēlies atklātā jūrā, autentiskas grieķu tavernas, vīna baudīšana zem zvaigžņotas debess un TAS VISS IR JŪSU...

1.DIENA
03.05.18 (piektdiena) 

Lidojums no Rīgas uz Atēnām 23:20

2.DIENA
04.05.18 (sestdiena)

Ielidošana Atēnās 02:40 no rīta. Sagaidīšana lidostā.
Transfērs uz ostu. Nakts viesnīcā pie pašas ostas. 
Pa dienu jahtas pieņemšana un izeja atklātā jūrā. Pirmā piestātne – Egina (Aegina) sala.

Brīnišķīga grieķijas sala ir viena no simpatiskākajām tūristu izvēlēm Saronikas līcī. Eginas teritorijā atrodas unikāli arheoloģiskie pieminekļi, šo vēsturisko kultūras mantojumu papildina salas brīnumskaistie dabas skati. Egina ir slavena ar savām pistāciju plantācijām, otrs nosaukums šai salai ir «Fistiki», kas tulkojumā no grieķu valodas ir pistācijas.

Vakariņas uz jahtas baudot saulrietu nesteidzīgu sarunu un vīna glāzes pavadībā vai kādā no tradicionālajām salas tavernām.

   

3.DIENA 
05.05.18 (svētdiena)

Brokastis uz jahtas.

Rīta pelde Moni salas – rezervāta līcī. Mazā Moni sala atrodas tieši pretī Perdikas kūrorta ciematam, kas atrodas uz Eginas salas. Faktiski Moni salu no ciemata šķir tikai 8 km. Moni ir neapdzīvota sala, vienīgie pastāvīgie iedzīvotāji ir savvaļas kazas! Peldes Moni smilšaino krastu pludmalē ir ļoti atsvaidzinošas īpaši karstajās vasaras dienās, jo ūdens šeit ir nedaudz vēsāks, tā kā jūra ir dziļāka kā citās pludmalēs.

Pāreja uz Hidras salu. Viena gleznainākajām Grieķijas salām. Vienīgais salas ciems un galvaspilsēta ir Hidra pilsēta, kas pazīstama ar savu tradicionālo arhitektūru ar elegantajām pelēkā akmens savrupmājām un bruģētām ieliņām. Šajā parsteidzošajā salā ir pilnībā izslēgta automobiļu esamība, pārvietošanos nodrošina ēzeļi un zirgi. Ta ir viena no netipiskākajām vietām mūsdienu pasaulē, tā ir kā ceļošana laikā. Tieši šī, Hidras salas unikalitāte, vilina ceļotājus un visas pasaules.

Vakariņas uz jahtas vai kādā no tradicionālajām salas tavernām.

4.DIENA
06.05.18 (pirmdiena)

Brokastis uz jahtas.

Rīta pelde salas dienvidu līcī un pāreja uz Karalisko Speces salu. Speces uzskata par "Priežu" un "Aromatisko" salu. Senos laikos tā bija pazīstama kā Pityousa - "priežu sala", pateicoties priežu mežiem, kas, neraugoties uz biežiem ugunsgrēkiem pavasarī un vasarā, joprojām aptver ievērojamu tās teritorijas daļu. Šo dienu jūs varat pavadīt apskato salas apkārtni. Nakšņošana pasakaini krāšņajā Heli ostas līcī, kur visbiežāk tiek manīts lielākais Vidusjūras bruņurupucis Kareta- kareta.

Vakariņas uz jahtas vai kādā no tradicionālajām salas tavernām.

5.DIENA
07.05.18 (otrdiena)

Brokastis uz jahtas.

Peldēšanās jau nākamaja Saronikas līča salā – Dokos. Saronikas līcis ir lielākais līcis Egejas jūrā, bet Dokos ir pati mazākā šī līča sala, tās platība ir tikai 12,5 km2, tā atrodas 308 m virs jūras līmeņa. Taču saskaņā ar arheoloģiskajiem izrakumiem, salas apdzīvotība tiek datēta vairāk kā 6000 gadus atpakaļ, bronzas laikmetā. Mūsdienās uz salas dzīvo tikai 43 cilvēki. Dokos sala ir vispiemērotākā, lai nodotos divvientulībai vai pabūt sajūtās kā uz «vientuļas salas». Pēc Dokos salas, pāreja uz Peleponesas pussalas piejūras ciematiņas Ermioni ostu, kas ir tieši iepretim Dokos salai.

Vakariņas uz vai kādā no tradicionālajām salas tavernām.

6.DIENA
08.05.18 (trešdiena)

Brokastis uz jahtas.

Rīta pelde pie «Vardes» salas un pāreja uz Poros salu... vai apstāšanās uz Paros salas un pāreja uz Metana salu. Poros – zaļa un ļoti skaista sala. Poros ir slavena ar savām izcilajām pludmalēm un ir viena no iecienītākajām slavenību un mīlnieku salām Egejas jūrā.

Vakariņas uz jahtas vai kādā no tradicionālajām salas tavernām.

7.DIENA
09.05.18 (ceturtdiena)

Rīta pelde Poros salas līcī, kurš nosaukts par godu 18.gs izvietotai Krievijas kara flotei, kas palīdzeja Grieķijai karā ar Turciju un apstiprina tās nozīmīgo lomu Grieķijas revolūcijā. Pāreja uz Metana salu. Neskatoties uz salas mazo izmēru, tās vēsture ir veidojusies vairākus gadsimtus pirms civilizacijas aizsākumiem. Metana ir slavena ar termālajiem avotiem un reģistrēto vulkanu skaitu uz tās teritorijas – kopā fiksēti ir 32 darbojošies vulkāni. Satraukumam nav pamatu, pēdējais vulkāna izvirdums ir bijis 239 gadā p.m.ē. Atrodoties uz Metana salas, jūs pārņems maģiska sajūta, jo dabas, vulkānu, jūras un kopējais ainavu salikums ir unikāls. Pastaiga pa šīs salas taciņām un mazajiem ciematiem, atstās neatkārtojamu iespaidu, pat tiem, kas Grieķijā ir ikgadējs un biežs viesis.

8.DIENA
10.05.18 (piektdiena)

Atpūta un pāreja uz Atēnas ostu – Alimos.
Jahtas nodošana.
Vakariņas un transfera sagaidīšana uz jahtas.

9.DIENA
11.05.18 (setsdiena)


Transfers uz lidostu 01:00 naktī. Izlidošana uz Rīgu 03:15.
Ielidošana Rīgā 06:35 no rīta.

 

Ja rodas jautājumi, droši zvaniet, labprāt sniegsim atbildes un konsultāciju par izvēlēto galamērķi. Mob un Whatsapp: Olga +37129404723

Izstrādājam maršrutus arī pēc individuālām vēlmēm un pasūtījuma. 

 

* Vidēji cena tavernā par vakariņām no personas (10 – 20€, atkarībā no izvēles un iekļaujot vīnu, būs nedaudz dārgāk);

* Suvenīru aptuvenās cenas: olīveļļa no 1,5 – 5 €, jūras sūkļi 1,5 – 4 €, kosmētika 3 – 35 €, Metaxa 5 – 20 €, magnētiņi 1 – 3,5 €, gleznas 5 – 35 €, ādas sandales 15 – 50 €, keramika 5 – 50 €, tekstils (roku darbs)  8 – 100 €, grieķu vīni 1,5 – 18 €, ādas somas un citi izstrādājumi 10 – 80€, garšvielas 1,5 – 4,5 €.

 

 

INTERESANTI FAKTI PAR GRIEĶIJU - Grieķi arī svin vārda dienas!

Vārda nozīme grieķiem ir ļoti svarīga. Bieži vien Grieķijā cilvēkiem tiek doti tādi paši vardi kā svētajiem. Populaārākie visā valstī ir Maria un Yanis (Marija un Jānis). Mūsdienās Atēnās vismazāk tiek piekoptas senās tradīcijas, taču tās joprojām tiek augstu godātas. Salās un mazajos ciematos, vēl šodien ir izteikti tradicionālas ģimenes un piekopj gadsimtiem senas ieražas. Krētas salā, katrs trešais vīrietis, ko satiksiet būs Manolis, Korfu salā - Konstantinos jeb Kostas, un pārsvarā tikai Rodas salā jūs vairumā sastapsiet Tsambikos un Tsambikas.

Interesanti fakti:

* Piedzimstot bērnam tiek izvēlēts vārds tāds pats kā vecvecākiem. Ja pirmais piedzimst puika, tad tiek dots vecātēva vārds no tēva puses, ja meita, tad vecāsmātes vārds no tēva puses. Primāri tiek doti vārdi no tēva puses un tikai nākamajiem bērniem no mātes vecākiem. Ja otrais piedzimst arī puika, tad tam tiek dots vecātēva vārds no mātes puses. Tāpat ir ar divām meitām. Trešajam dēlam vai meitai var brīvi izraudzīties jaunu vārdu.

* Vārda dienas tiek svinētas līdzīgi kā pie mums Latvijā. Viesi netiek aicināti, tie nāk paši un bieži vien izvēršas par lieliem, dažkārt pat vairāku dienu gariem svētkiem. Ja ciematā ir baznīca saukta tādā pašā vārdā, kā vārda dienas gaviļniekam, tad tiek svinēti arī šīs baznīcas svētki - ’Panigiri’. Parasti pie baznīcas sanāk ļaudis no tuvākiem un tālākiem ciemiem, dejo, ēd un pa ceļam uz baznīcu parasti ir arī tirdziņš, kur var iegādāties dažādus nieciņus.

* Paši nozīmīgākie visā Grieķijā vārda dienas svētki ir par godu Marijai. 15.augustā praktiski jebkuru salas, pilsētas vai ciemata iedzīvotāju var satikt baznīcā svinot ’Panagia’ - visu svētākā. Ja jums ir iespēja būt šajā laikā Grieķijā, noteikti apmeklējiet šos svētkus!

Piesakies līdz 28/02/2019 - vietu skaits ierobežots!

Piesakies, rakstot Olgai Altuhovai uz 1travel@gmail.com vai zvaniet +37129404723

Pirmā iemaksa 500 € jāiemaksā līdz 01/03/2019

Atlikusī summa - līdz 01/04/2019.

same_tours
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
JAPĀNA - CEĻOJUMS UZ CITU PLĀNETU!

Japāna, aviobiļete iekļauta cenā

€2260.00
No
1960.00
11 dienas / 10 naktis (16.11 - 26.11)
Brokastis
eksotiskais ceļojums lidojums iekļauts ekskursijas ceļojums grupas ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Senās Ķīnas galvaspilsētas

Ceļojums uz Ķīnu

No
1270.00
8 dienas / 7 naktis (28.02 - 31.08)
Pēc programmas
ekskursijas ceļojums eksotiskais ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Čārterlidojumi uz Taizemi

Agrā rezervācija un čarterlidojumi uz Taizemi

No
795.00
14 naktis (25.10 - 30.11)
Brokastis
lidojums iekļauts atpūta pludmalē ģimenes atpūta eksotiskais ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
ČARTERLIDOJUMI

Čarterlidojumi uz Grieķiju!

No
245.00
no 8 dienām (25.04 - 27.10)
Pēc programmas
lidojums iekļauts ģimenes atpūta romantiskais ceļojums atpūta pludmalē
Pasūtīt