SPA atpūta: Sanatorija EGLE+ 4* SPA atpūta: Sanatorija EGLE 3+* Birštonas Ceļojums uz Ķīnu: Daidu - slavena galvaspilsēta vai Pekinas noslēpumi! Ceļojums uz Kīnu: Senā un mūsdienīgā Ķīna Ceļojums uz Ķīnu: Zelta trīsstūris Ceļojums uz Ķīnu: Pekina - Šanhaja - sēnas tradīcijas un mūsdienīga dzīve! Ceļojums uz Vjetnamu un Kambodžu: Pārsteidzošā Indoķīna Ceļojums uz Vjetnamu: Atpūta un sērfings Vjetnamā Ceļojums uz Vjetnamu: no Ziemeļiem līdz un Dienvidiem! Ceļojums uz Spāniju: Spānijas Ziemeļu dārgumi un Biaricas greznība! Ceļojums uz Ķīnu: Ķīna visās krāsās! Ceļojums us ASV: Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona Ceļojums uz ASV: Ņujorka un saulainā Florida Ceļojums uz Vjetnamu: Mekong Delta un Pludmale Ceļojums uz Ķīnu: Impērijas slavenākās pilsētas! Ceļojums uz Ķīnu: Pekina – Lhasa - Mistiskā Tibeta Ceļojums uz Ķīnu: Ciemos pie pandas un Ķīnas slavenākās pilsētas! Ceļojums uz Ķīnu: Lidojošie kalni. Fantastiskā realitāte - planētas Pandora pasaule! Ceļojums uz Ķīnu: Lielais ceļojums uz Ķīnu! Ceļojums uz Franciju: Francijas Azūra krasts un Provansa CEĻOJUMI UZ SPĀNIJU Ceļojums uz Spāniju: Andalūzijas neatklātie dārgumi! Ceļojums uz Gruziju un Armēniju: divas valstis vienā ceļojumā Ceļojums uz Ķīnu: Impērijas vēsturiskās pilsētas un slavenie Šaoliņa klosteri! Ceļojums uz Itāliju: Toskāna gurmāniem! Ceļojums uz Japānu: Glicinijas ūdenskritums un divas galvaspilsētas! CEĻOJUMI UZ TAIZEMI Ceļojums uz Vjetnamu: Atpūta pludmalē uz salas Ceļojums uz Āfriku: ŠONA - Āfrikas sirds “Dienvidāfrika un Zimbabve”! Ceļojums uz Japānu: Japāna pavasarī - sakuras ziedēšana! Ceļojums uz Japānu: VASARAS CEĻOJUMS «Japānas klassika» CEĻOJUMI UZ GRIEĶIJU CEĻOJUMI UZ ĒĢIPTI CEĻOJUMI UZ TURCIJU CEĻOJUMI UZ BULGĀRIJU CEĻOJUMI UZ TENERIFE Čārterlidojumi (Eiropas kalnu slēpošanas kūrorti) CEĻOJUMI UZ ANDORU CEĻOJUMI UZ KIPRU Ceļojums uz Ķīnu: Honkonga - debesskrāpju un mūsdienu tehnoloģiju pilsēta! Ceļojums uz Ķinu: PAVASARIS ĶĪNĀ! Ceļojums uz Ķīnu: RUDENS ĶĪNĀ! Ceļojums uz Āfriku: ĀFRIKAS KOLORĪTS “Dienvidāfrika, Zimbabve un Botsvāna” Ceļojums uz Argentīnu un Čīle: Vīna ceļojums - ARGENTĪNA UN ČĪLE!
 • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00 (p. - pk.), 10:00-14:00 (s.) - vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843061
M: +371 22843062
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00 (p. - pk.) - vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana
 • SAZINĀTIES AR MUMS
Lietuva

Sanatorija "EGLE" Birštonas Cena vienai personai:
no € 0

Maršruts: Lietuva, Birštonas

Ceļojuma ilgums: sākot no 3 dienām

Cenā iekļauts:

 

ārsta konsultācija (līdz 10 min), nakšņošana viesnīcā, ēdināšana3 reizes idenā (zviedru galds), procedūras pēc izvēlētās programmas, katru rītu rīta baseina apmeklējums, kūrorta nodoklis par Birštonas sabiedriskās infrastruktūras izmantošanu. 

 

Cena bērniem tiek rēķināta atkarībā no bērna vecuma. Aprēķinātā summa aizpildot rezervācijas formu ir informatīva, tā var būt zemāka. Atlaides un cenas bērniem, skatīt sadaļā "Papildus informācija".

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

Programma - atveseļošanās sanatorijā:  (minimums 3 naktis):

 • ārsta konsultācija tūlīt pēc ierašanās; 
 • 5 ārstnieciskās procedūras dienā; 
 • 3-х ēdināšana (zviedru galds); 
 • nakšņošana izvēlētās kategorijas numuriņā; 
 • izvēloties nakšņošanu lukss klases numuriņā - bezmaksas saunu un menerālūdens baseinu apmeklējums 2 reizes (2h);
 • kūrorta nodoklis par sabiedriskās infrastruktūras izmantošanu. 

Detalizētu programmas aprakstu skatieties šeit: RUS vai ENG


Programma: sanatorijas pakete "MINI" (minimums 3 naktis):

 • ārsta konsultācija tūlīt pēc ierašanās;
 • nakšņošana izvēlētās kategorijas numuriņā;
 • 3-х ēdināšana (zviedru galds); 
 • 3 ārstnieciskās procedūras dienā;
 • katru rītu P-Pk no 07.00 - 09.00, Se-Sv no 07:00 - 10:00 rīta baseina apmeklējums;
 • kūrorta nodoklis par sabiedriskās infrastruktūras izmantošanu;
 • izvēloties nakšņošanu lukss klases numuriņā - bezmaksas saunu un menerālūdens baseinu apmeklējums 2 reizes (2h);
 • bezmaksas baseina apmklēums 1 reizi 4 dienās (viesiem, kas izmanto atveseļošanās programmu);
 • ierašanās – no 13:00, izrakstīšanās – līdz 12:00.

Detalizētu programmas aprakstu skatieties šeit: RUS vai ENG


Programma: sanatorijas pakete "MAXI" (10 naktis):

 • ārsta konsultācija tūlīt pēc ierašanās;
 • nakšņošana izvēlētās kategorijas numuriņā;
 • 3-х ēdināšana (zviedru galds);
 • līdz 6 ārstnieciskām procedūrām dienā: viena galvenā procedūra dienā (ārstnieciskie mālu vai vanna) un procedūras pēc ārsta norīkojuma;
 • peldēšana baseinā no 07:00 līdz 09:00;
 • kūrorta nodoklis par sabiedriskās infrastruktūras izmantošanu;
 • izvēloties nakšņošanu lukss klases numuriņā - bezmaksas saunu un menerālūdens baseinu apmeklējums;
 • viesiem, kas uzturas sanatorijā 4 un vairāk diennaktis, dāvinām 1 saunas un baseinu apmeklējumu (2h). Pie 8 un vairāk uzturēšanās diennaktīm - 2 apmeklējumus, 12 un vairāk - 3 apmeklējumus, 20 un vairāk diennaktis - 5 saunu un baseinu apmeklējumus;
 • Rekomendējamas procedūras grūtniecēm
 • ierašanās – no 13:00, izrakstīšanās – līdz 12:00.

Detalizētu programmas aprakstu skatieties šeit: RUS vai ENG


Speciālās atveseļošanās programmas bērniem no 7 līdz 15 gadiem(minimums 3 naktis):

 • ārsta konsultācija tūlīt pēc ierašanās;
 • nakšņošana (vienvietīgajā vai lukss numuriņā);
 • 3-х ēdināšana (zviedru galds);
 • procedūras atbilstoši izvēlētajai programmai:
 • peldēšana baseinā P-Pk no 07.00 - 09.00, Se-Sv no 07:00 - 10:00;
 • izvēloties nakšņošanu lukss klases numuriņā - bezmaksas saunu un menerālūdens baseinu apmeklējums (2h)
 • viesiem, kas uzturas sanatorijā 4 un vairāk diennaktis, dāvinām 1 saunas un baseinu apmeklējumu (2h). Pie 8 un vairāk uzturēšanās diennaktīm - 2 apmeklējumus, 12 un vairāk - 3 apmeklējumus, 20 un vairāk diennaktis - 5 saunu un baseinu apmeklējumus;
 • ierašanās – no 13:00, izrakstīšanās – līdz 12:00.

Bērniem no 7 līdz 15 gadiem

 • ārsta- speciālista konsultācija par fizioterapiju vai rehabilitāciju; 
 • ārstnieciskā vingrošana (katru dienu); 
 • masāža (15min katru dienu); 
 • minerāl - pērļu vanna (katru dienu);
 • ārstnieciskā fizioterapija vai relaksējošas procedūras ( inhalācija, galoterapija, skābekļa kokteilis, ārstēšana ar gaismu (bioptrons) vai elektrostimulācija).

Detalizētu programmas aprakstu skatieties šeit: RUS vai ENG

 


Mūsu aģēnti būs priecīgi atbildēt uz jūsu jautājumiem un veikt rezervāciju pēc izvēlētās atveseļošanās programmas:

Brīvibas 33, Tatjana т:+37122843062 p-p 09:00 - 18:00;

Merķeļa iela 6, Ludmila т:+371 22843061 p-p 09:00 - 18:00;  

Merķeļa 12, Alla т:+371 22843060 p-p 09:00 - 18:00, s 10:00 - 14:00

Lietuvas balneoloģiskais kūrorts Birštona no seniem laikiem atpūtniekus vilinājusi ar unikālu dabu un minerālūdeni, kam piemīt ārstnieciskas īpašības, īpaši ir jāatzīmē neparastie avotu ūdeņi, kas skaita ziņā sasniedz pat 70 avotus. 

Sanatorija "Egle" Birštonas – atveseļošanās centrs atvērts 2013. gadā, tas atrodas paša Nemuna ezera krastā, ekoloģiski tīrā dabas teritorijā, priežu meža ieskauts. Sanatorijā jūs gaida:

Dabīgie ārstnieciskie faktori: minerālūdeņi ar dažādu mineralizācijas pakāpi («Гинтарас», «Бируте», «Рута»), kā arī melnie māli (no privātajām ūdens krātuvēm, kas pieder "Egle" sanatorijai) un tas viss ir apvienots ar mūsdienu tehnoloģijām.

Vairāk kā 100 ārsniecības iestādes darbinieki un pakalpojumi, kuru mērķis ir pārvērst ārstēšanās procesu par patīkamu baudījumu. Aicinām jūs baudīt minerālūdens virpuļu un pērļu vannas, zemūdens masāžas, melno un balto mālu dziednieciskajām īpašībām, kineziterapiju, fizioterapiju, aromātterapijas masāžas un citas procedūras, tai skaitā arī profesionāla psihoterapeita apmeklējumus. Mēs piedāvājam unikālas, balstītas uz jaunākajām galoterapijas - procedūras tehnoloģijām, kas atdarina Nāves jūras klimatiskos apstākļus. 

Vairāk kā 70 speciālisti: ārsti - terapeiti, dietologi, kardiologi, pulmalogi, dermatalogi, psohologi, kineziterapeiti, ergoterapeiti un citi speciālisti, kas vienmēr gatavi jūs informēt un izglītot par jūsu veselības stāvokli, veikt nepieciešamās analīzes un noteikt jums nepieciešamās procedūras, balstoties uz jūsu vēlmēm un veselības stāvokli.  

Spēcīga ārstnieciskā bāze. Tiek saglabātas ārstēšanās tradīcijas, kas balstītas uz "Egle" sanatorijas Druskininki 40 gadu pieredzi. Tiek pielietotas mūsdienīgas medicīniskās iekārtas un tehnoloģijas, kuras kvalificēti speciālisti ikdienā izmanto, lai veiktu procedūras un analīzes.  Piedāvājam pasūtīt procedūras un analīzes ar TheralCell iekārtu, ehoskopu, spirometru, veloegrometru, Redcord sistēmu, lāzerierīcēm un citām mūsdienīgām iekārtām.  

Ērti, mūsdienīgi numuriņi, kas aprīkoti ar pašu nepieciešamāko: ledusskapis, mini-seifs, TV, elektriskā tējkana, trauki, galda piederumi. Vannas istabā - fēns, dvieļi un halāti. Visos numuriņos ir savs balkons, no kura paveras lielisks skats uz Nemunas ezeru vai priežu mežu. Sanatorijā ir mūsdienīgi iekārtoti divvietīgie un vienvietīgie numuriņi, kā arī Lux klases apartamenti. Dažas istabas ir piemērotas rehabilitācijaiе. Kopā sanatorijā ir 450 vietas. 

Ēdamzālē tiek klāts "Zviedru galds" 3 reizes dienā. Katru dienu jums tiek piedāvāts plašs klāsts sabalansētu ēdienu, kur atradīsiet ierastus sev ēdienus, kā arī nacionālus lietuviešu un diētiskos ēdienus, svaigus dārzeņus un augļus, aukstos un karstos dzērienus, desertus. 

Viss zem viena jumta – komplekss sastāv no diviem savstarpēji savienotiem korpusiem. Pirmajā korpusā (četru stāvu ēka) atrodas centrālā reģistratūra, kafejnīca, plaša ēdamzāle, kineziterapijas un trenažieru zāle, galoterapijas, aromterapijas un audiovizuālās terapijas zāles, procedūru un ārstu kabineti, unikāls Dzintaru SPA, sūkņa telpa, kinozāle un koncertzāle, konferenču telpas un viesu numuriņi. Otrajā korpusā (sešstāvu ēka) - ārstniecīsko procedūru reģistratūra, procedūru un ārstu kabineti, bērnu istaba, mini vekals, numuriņi. Uz šī korpusa umta ir ierīkota saules terapijas terase, kur var baudīt saules starus un skatu uz  Nemuna ezera lokiem. 

Izklaides iespējas un aktīvai atpūtai: trenažieru zāle, biljards, galda teniss, nūjošanas inventāra noma, šahs, saules terase, Dzintaru SPA procedūras, mini bibliotēka, izklaides pasākumi kinozālē un koncertzālē, deju vakari, ekskursijas ar gidu, SPA procedūras skaistumam un relaksācijai.

Ģimenēm ar bērniem – bezmakas bērnu istaba ar auklīti, rotaļlietām un spēlēm, kas palīdzēs bērniem būt kustībā, kā arī atvērts bērnu spēļu laukums. Ēdamzālē ir pieejami bērnu krēsliņi, bet numuriņā, pēc jūsu lūguma, varam ievietot papildus gultu vai bērnu gultiņu. 

Sakopta apkārtējā vide priecēs jūsu acis. Sanatorijas lepnums - dzīvo augu dārzs, strūklakas un ziedu klumbas. Pastaigu celiņi ir izgaismoti romantiskā stilā, kas lieliski harmonē ar kopējo sanatorijas atmosfēru - pats tīrākais un drošākais Lietuvas kūrorts. No sanatorijas, tikai dažu minūšu laikā, pastaigājoties varēsiet nokļūt vietējās pilsētiņas centrā. 

Sanatorija ir atvērta visu gadu. Procedūras notiek katru dienu, ieskaitot svētku dienas.

Klientiem ar bērniem:

- Mēs piedāvājam atsevišķas programmas sanatorijas - atveseļošanās bērniem (7 - 15 gadi);

- Bērniem līdz 3 gadiem, dzīvošana numuriņā kopā ar vecākiem ir bezmakas; 

Bērniem no 3 līdz 7 gadiem, dzīvojot kopā ar vecākiem numuriņā, atlaide 70%;

- No 7 līdz 16 gadiem, numuriņā kopā ar vecākiemот, tiek piemērota atlaide 50%;

*Bērniem dzīvojot kopā ar vecākiem numuriņā, ārstēšanās programmas nav iekļautas cenā.

Līdzīgie ceļojumi
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
CEĻOJUMI UZ TURCIJU

Čarterlidojumi uz Turciju!

no 8 dienām (20.04 - 30.10)
Pēc programmas
lidojums iekļauts ģimenes atpūta atpūta pludmalē
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Kīnu: Senā un mūsdienīgā Ķīna

Senā un mūsdienīgā Ķīna

No
975.00
8 dienas / 7 naktis (01.05 - 31.08)
Pēc programmas
grupas ceļojums ekskursijas ceļojums eksotiskais ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Vjetnamu: no Ziemeļiem līdz un Dienvidiem!

no Ziemeļiem līdz un Dienvidiem!

€848.00
No
748.00
10 dienas / 9 naktis (01.03 - 30.04)
Pēc programmas
ģimenes atpūta ekskursijas ceļojums atpūta pludmalē eksotiskais ceļojums
Pasūtīt
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Ķīnu: Impērijas slavenākās pilsētas!

Impērijas slavenākās pilsētas!

No
879.00
8 dienas / 7 naktis (09.02 - 30.04)
Pēc programmas
grupas ceļojums ekskursijas ceļojums korporatīvām grupām eksotiskais ceļojums
Pasūtīt