Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Senā un mūsdienīgā Ķīna Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras Portugāle - Zelta standarts! Divas galvaspilsētas un okeāns Atpūta un sērfings Vjetnamā Ņujorka un saulainā Florida Mekong Delta un Pludmale Ķīna - lidojošie kalni Zīda un tējas dzimtene! Jahtu noma 2019! Korporatīvie pasākumi uz jahtas Apkārt Portugālei Senās Ķīnas galvaspilsētas Kāzu ceremonija Grieķijā Valensija Čārterlidojumi uz Grieķija Čārterlidojumi uz Ēģipti Sanatorija "EGLE" Birštonas "Esi Dieviete"! Toskāna gurmāniem! Japāna - ceļojums uz citu plānetu! Regate Odiseja 2019! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Radošs festivāls bērniem «SEA & ART» Vjetnama: Atpūta pludmalē uz salas Uganda Riohas vīna zeme Japāna - mīklaina un apbrīnojama! Dienvidu saule un šarms Palmā de Maljorkā! Japāna - "Apbrīnoša sakura" ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 22843061
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843062
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS
Francija

Parīze svētku noskaņās Cena vienai personai:
no € 0

Maršruts: Rīga - Parīze - Rīga

Ceļojuma ilgums: 6 dienas / 5 naktis

Cenā iekļauts:

 

dzīvošana 3* viesnīcā Parīzes centrā, divvietīgais numuriņš; ēdināšana: brokastis; pilsētas ekskursija pa Parīzi (3h); transfērs lidosta - viesnīca - lidosta; krieviski runājoša gida pakalpojumi.

 

Cenā nav iekļauts:

 

aviobiļete Rīga - Parīze- Rīga; ceļojumu apdrošināšana; papildus ekskursijas; Jaunā Gada vakariņas; personīgie izdevumi, suvenīri, izklaide.

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

Sagaidiet Jauno 2019. gadu Parīzē! 
Ceļojuma apraksts:

1. Diena / 28.12.

Izlidošana no Rīgas 07:20. Ierašanās Parīzē 09:10.

Sagaidīšana lidostā.

Pilsētas apskates ekskursija ar autobusu (Bastilijas laukums, Vogēzu laukums, Sitē, Rivoli, Tilerī dārzs, Konkordes laukums, Burbonu Pils, Invalīdu nams, Eifeļa tornis, Trokadero, Triumfa arka, Lielie Bulvāri, Grand Opera, Vandomas laukums). 

Iebraukšana viesnīcā.

Brīvais laiks vai par papildus maksu piedāvājam pastaigas ekskursiju pa Monmartru (35 € no cilvēka).

Šo vietu jau kopš 1890. gadā ir iemīļojuši mākslinieki, mūziķi un līdz šai dienai Monmartras ielas jūs pārsteigs un priecēs ar savu ekstravaganto un māksliniecisko noskaņu, kā arī uz ielām netrūks pašu meistaru un mūziķu, kuri rod iedvesmu un mūzu šajā izslavētajā Parīzes mākslinieku kvartālā. Monmartra kalns ir augstākais kalns Parīzē (130 m v.j.l.), un tā augstākajā punktā atrodas Svētās Sirds bazilika (Basilique du Sacré-Coeur de Monmartre). No kalna paveras lielisks skats uz Parīzes pilsētu un var arī uzkāpt bazilikas tornī, kas ir otrais augstākais punkts Parīzē (213 m v.j.l.) uzreiz pēc Eifeļtorņa. Kā ari Svētās sirds bazilika ir otra visvairāk apmeklētākā baznīca Parīzē ar vidēji 11,5 miljoniem apmeklētāju gadā, protams pēc Parīzes Dievmātes katedrāles, kas ieņem godpilno pirmo vietu.


2. Diena / 29.12.

Brokastis viesnīcā.

Brīvais laiks Parīzē vai piedāvājam pēc izvēles ekskursiju par papildus maksu uz Luvras muzeju (gida pavadībā, 45 € no cilvēka - ieejas biļete iekļauta cenā)

 

Luvras muzejs ir viens no lielākajiem un populārākajiem mākslas muzejiem pasaulē. Luvra ir lielākais un visapmeklētākais muzejs pasaulē, un tas ik dienu uzņem vidēji 15 000 apmeklētāju, Luvras kolekcija sastāv aptuveni no 38 000 mākslas darbiem, muzeja kopējā platība ir 60 600 kvadrātmetru. Interesanti, ka Luvras ēka sākotnēji netika paredzēta kā muzejs, tā 1190. gadā tika celta kā cietoksnis, savukārt 16. gadsimtā tika pārveidota par karalisko pili, bet 17.gs otrajā pusē Francijas karalis Luijs XIV Burbons pārcēla karaļa rezidenci uz Versaļas pili un Luvrā izveidoja karaliskās mākslas kolekcijas izstādi. Plašākai publikai šo darbu apskate bija pieejama tikai pēc Franču revolūcijas, kas norisinājās 18. gadsimta beigās. Tajā laikā Luvra bija domāta kā brīvības simbols un vieta, kur Francijas militārais līderis Napoleons Bonaparts novietoja no karagājieniem atvestos mākslas darbus. 1803. gadā Luvra pat tika nosaukta par Napoleona muzeju (Musée Napoléon). 

Vai zinājāt, ka slavenā Leonardo da Vinči glezna "Mona Liza", kaut arī šķiet diezgan ievērojama savos apmēros, realitātē tās izmērs ir 53 x 77 cm - tikai nedaudz lielāka par A2 formāta fotogrāfiju. Muzejā ar savām acīm ir apskatāmi arī tādu slavenu gleznotāju kā Rembranta, Pītera Paula Rubensa un Ticiāna šedevri.

Vakariņas pēc jūsu izvēles.

Piedāvājam rezervēt galdiņu Latīņu kvartālā, vecākajā Francijas restorānā "Le Procop" (galdiņš pieejams tikai ar iepriekšēju rezervāciju) -leģendārais restorāns 6. Parīzes kvartālā darbojas no 1686. gada. Le Procope ir vēsturiska vieta, kur pulcējušies pazīstamākie rakstnieki un intelektuāļi (Ruso, Didro, Verlaine ...). 

Nakts viesnīcā.


3. Diena / 30.12.

Brokastis viesnīcā.

Brīvais laiks Parīzē vai pēc izvēles ekskursiju par papildus maksu uz Sitē salu (gida pavadībā, 190 € no grupas (summa dalās uz cilvēku skaitu grupā).

Parīzes apkārtne ir ir bijusi apdzīvota jau 8. gadsimtā p.m.ē. Ap 250. gadu p.m.ē. Sitē krastus apdzīvoja ķeltu ciltis. Parīze tolaik bija neliels plūdu apdraudēts zvejnieku ciemats Sitē salā. 53. gadā p.m.ē. to iekaroja romieši un Sēnas kreisajā krastā tika izveidota romiešu pilsēta. Sitē salā, kas agrāk bija politiskās varas centrs. Uz salas galvenās ielas ir daudz veikalu, galeriju, restorānu un tā ir brīņišķīga vieta pastaigai. Te atrodas Svētā kapela (Sainte-Chapelle du Palais), kas ir arhitekta Pjēra de Monreija šedevrs. Gotikas stila kapela Parīzes sirdī tika iesvētīta jau 1248. gadā. Lielās Franču revolūcijas laikā tā tika bojāta, bet joprojām lepojas ar vitrāžām, starp citu, tās tiek uzskatītas par vienu no lieliskākajiem krāsaino vitrāžu piemēriem Eiropā. Svētās kapelas apskatei ir nepieciešams iegādāties ieejas biļetes. Biļetes iegādājas turpat uz vietas. Uz Sitē salas atrodas arī pati slavenākā Parīzes, un arī Francijas, katedrāle - Notre-Dame (Parīzes Dievmātes katedrāle). Katedrāle ir ievērojams agrīnās gotiskās arhitektūras paraugs. Romas katoļu baznīcas Parīzes arhibīskapijas galvenā baznīca un Parīzes arhibīskapa sēdeklis. Parīzes Dievmātes katedrāli sāka celt 1163. gadā karaļa Luija VII valdīšanas laikā un tā tika pabeigta vairāk kā pēc divsimt gadiem - 1345. gadā. Fasāžu mākslinieciskajā izveidē liela loma ir skulpturālajam dekoram - statujām, ciļņiem, kas redzami ne vien frīzveida joslā, bet arī portālu timpanonos un starp portāliem. Plastiskajos rotājumos izmantotas ne vien cilvēka auguma formas, bet arī augu un ģeometriskais ornaments un fantastisku būtņu atveidi. Piemēram, ūdens notekas veidotas kā rīkles atpletuši pūķi, uz balustrādes tup akmens himēras. Parīzes Dievmātes katedrāli atpazīs arī tie, kas ir baudījuši franču rakstnieka Viktora Igo (Victor Hugo) 1831. gadā izdotā romānā Notre dame de Paris ekranizāciju gan filmas, gan operas izpildījumā. Kā arī zināma no latviešu komponista Zigmara Liepiņa operas "Parīzes Dievmātes katedrāle".

Vakariņas pēc jūsu izvēles.

Nakts viesnīcā.


4. Diena / 31.12.

Brokastis viesnīcā.

Brīvais laiks.

Jaunais gads parasti Parīzē tiek svinēts ar lielu vērienu. Šajā gada laikā, pilsēta jo īpaši pārsteidz ar savu krāšņumu. Te, Jaunais gads netiek sagaidīts sēžot pie galda un ēdot gaļas salātus vai "siļķi kažokā":-). Šeit Jauno gadu sagaida uz ielas, skatoties salūtu un priecājoties kopā ar līdzcilvēkiem. Pilsēta ir izgaismota dažādiem dekoriem, ziemassvētku rotājumiem un eglīšu gaismiņām.

Populārākās vietas, kur parasti brīvā dabā tiek aizvadīts vecais un sagaidīts jaunais gads Parīzē:

* Pats jautrākais un vismazāk līdzekļus nepieciešamais sagaidīšanas veids - nodrošināties ar labu Franču šampānieti, brīnumsvecītēm paņemiet līdzi kādu saldumu vai mandarīnus un dodieties uz Elizejas laukiem (Champs-Élysées), uz pasaulslaveno avēniju Parīzē, kuras garums ir 1910 metri, bet platums - 70 metri. Jau plkst.21:00 te ir saradušies liels skaits ar cilvēkiem. Līdz pusnaktij iela ir pilna ar, sajūsma un prieka pilniem, parīziešiem, francūžiem un tūristiem no visas pasaules. Līdz pat naktij, gandrīz viss Parīzes centrs kļūst par lielu gājēju ielu. No šejienes paveras viens no skaistākajiem skatiem uz Jaungada salūtu, kas katru gadu ir vērienīgs un lielisks.

* Vēl viena ļoti populāra vieta ir  laukums pie Svētās sirds bazilikas (Basilique du Sacré-Coeur) Monmartrā. Te paveras iespaidīgs skats uz Parīzes pilsetu no augšas.  Te būs ieradušies gandrīz tik pat daudz cilvēku kā Elizejas laukos. Pēc salūta sagaidīšanas, noteikti varat iemaldīties kādā no Monmartras vai Pigalle rajona mākslinieciskajiem un autentiskajiem bāriem, kur turpināt jaunā gada svinības.

* Parīzes galvenais simbols ir Eifeļa tornis. Jaunajā gadā tas izskatās īpaši skaisti, pat maģiski. Lai gan oficiālie svētku pasākumi tur nenotiek, šī vieta ir arī ļoti iecienīta un piemērota Jaunā gada sagaidīšanai. Iespējams šis ir pats romantiskākais sagaidīšanas veids Parīzē :)

 Jaunā gada noskaņas

Citas iespējas, kas atstāts neaizmirstamus iespaidus par Jaunā 2019. gada sagaidīšanu Parīzes pilsētā:

* Kruīzs pa Sēnas upi ar kuģīti. Jaunā gada kruīzs pa Sēnas upi ietver ne tikai skaistus Parizēs skatus Jaunā gada naktī, bet arī cenā ietilpst svinīgas vakariņas.

* Varat baudīt svinīgu svētku maltīti arī kādā no slavenajiem Parīzes restorāniem. Tikai ņemat vērā, ka galdiņu Jaungada vakaram ir jārezervē jau laicīgi. Kā vienu no ieteikumiem varam minēt to pašu "Le Procop" restorānu, Latīņu kvartālā. 

* Iespējams, ka ģimenēm ar bērniem visintersantākais Jaunā gada sagaidīšanas veids būs Disnejlendā! Piedzīvojiet neaizmirstamus, maģiskus un piedzīvojumiem bagātus mirkļus Disneja ciematā, kur 31. decembrī notiks īpaši pasākumi veltīti Vecgada vakaram. Programma ietver izklaidi, svētku ēdienkartes, dzīvos koncertus, parādes un Billy Boba mūzikas ballīti!


5. Diena / 01.01.

Brokastis viesnīcā. 

Brīvais laiks. 


6. Diena / 02.01.

Brokastis viesnīcā.

Transfērs uz lidostu. Izlidošana uz Rīgu 10:10, ierašanās Rīgā 13:50.

 

Ja rodas jautājumi, droši zvaniet, labprāt sniegsim atbildes un konsultāciju par izvēlēto galamērķi. Mob un Whatsapp: Olga +37129404723

Izstrādājam maršrutus arī pēc individuālām vēlmēm un pasūtījuma. 

Hotel de Paris Saint Georges 3*

55 rue Jean Baptiste Pigalle, 09. rajons - Operas apkārtne, Parīze

Viesnīca atrodas pašā Monmartras sirdī, tikai 200m no Pigalle metro stacijas un 5 minūšu gājienā no Moulin Rouge. 09. rajons - Operas apkārtne ir lieliska ceļotājiem, kuriem interesē iepirkšanās, māksla un pastaigas pa pilsētu. Viesnīcā ir pieejams bezvadu internets bez maksas. Istabu sienas ir aprīkotas ar skaņu necaurlaidošu materiālu. Brokastis katru rītu tiek pasniegas kontinentālās brokastis un recepcija darbojas 24h.

 

Ko noteikti apskatīt Parīzē?

Eifeļa tornis - Protams, ja esi bijis Parizē, noteikti ir bilde ar Eifeļa torni fonā, zem tā vai uz tā! Tornī var uzbraukt ar liftu līdz pašai augšai, līdz otrajam stāvam vai kāpt kājām 115m līdz otrajam stāvam, un no turienes doties ar liftu līdz pašai augšai. Rindas, lai tiktu līdz torņa skatu panorāmai būs jāstāv rindā. Labāk doties jau agrāk no paša rīta, jo laiks, ko parasti pavada rindā ir mērojas ap stundu vai par vairāk. Taču aktīvākajiem un tiem, kas nebaidās no augstuma, iesakam kāpt ar kājām, tur rindas praktiski nekad nav. Kāpjot noteikti paveras vēl aizraujošāks skats kā braucot slēgtajā liftā. Tiem, kas vēlas baudīt Eifeļa torņa burvību no malas, iespējams to darīt no blakus esošajiem Trokadero dārziem (Jardins du Trocadero) – īpaši iecienīta šī vieta ir vakaros, kad reizi stundā Eifeļtornis iemirdzas uz 5 minūtēm un to šajās minūtēs izgaismo 20 000 spuldzītes. Jāņem vērā, ka tornis tiek iedegts vidēji no pulksten 21:00 un pēdējais gaismas izrādes laiks plkst. 01:00.

Elizejas lauki -  viena no zināmākajām un populārākajām Parīzes ielām. Elegantā un franču šarma apvītā iela sniedzas no Konkordijas laukuma līdz pat Triumfa arkai. Elizejas laukos apmeklētājus vilina prestiži apģērbu veikali, ielas malās izvietotas biroju ēkas un ofisi, dzīvojamās mājas šajā ielā tikpat kā nav. Šķērsieliņās mazi botique tipa veikaliņi un mākslas galerijas.

Mulenrūža (franču: Moulin rouge) ir Žozefa Olera (Joseph Oller) un Šarla Zidlera (Charles Zidler) 1889.gadā dibinātais Parīzes kabarē. Tas atrodas Klišī bulvārī 82, Parīzes 18. apgabalā, Monmartras pakalna pakājē. Sākotnēji piedāvājot humoristiskos numurus Mulenrūža laika gaitā deva priekšroku sieviešu dejas izrādēm, padarot to stilu unikālu priekš sava laikmeta. Kopš šīs izklaides iestādes pirmsākumiem tās visslavenākais priekšnesums ir franču kankāns. Vēlāk, dažādu pasākumu kontekstā, uz leģendārās skatuves bija uzstājušās vairākas slavenības: Edīte Piafa, Šarls Aznavūrs, Ella Ficdžeralda, Džindžera Rodžersa, Burvils (Bourvil), Moriss Ševaljē, Šarls Trenē (Charles Trenet), Laiza Minelli un citi, bet skatītāju vidū bija pat Elizabete II. Ginesa rekordu grāmata ir reģistrējusi sešus dažādus pasaules rekordus kabarē sienās, galvenokārt deju un akrobātikas figūras. Šodien Mulenrūža ir kļuvusi par vienu no tūristu visapmeklētākajām vietām Parīzē, tāpat kā Eifeļa tornis vai Triumfa arka. 

Monmartras kalns - Noteikti ir vērts apstāties un uzkavēties Svētās Sirds basilikas parkā un pasēdēt uz trepītēm ar skatu uz Parīzi! Noteikti rekomendējam iegreizties Monmartras muzejā uz 18. avēnijas, kur jūs uzzināsiet rajona vēsturi. Mākslas cienītāji novērtēs Espace Dali, lai uzzinātu vairāk par sireālisma meistaru Salvadoru Dali. Kā arī Monmartras kapsēta ir slavens un ievērības cienīgs apskates objekts. Monmartras ielās, jūs noteikti sastapsiet ne vienu vien mākslinieku, kas ar lielāko prieku vēlēsiet uzgleznot jūsu portretu, zvērot, kas tik skaistas acis, lūpas, seju, matus vēl ne reizi nav gleznojis. Esiet uzmanīgi, par velti viņi jūs negleznos! Kad portrets būs gatavs, pat, ja tas īsti neatbildīs jūsu portretam, būs grūti atteikties no tā iegādes :)

Parīzes Dievmātes katedrāle - Protas viens no pašiem slavenākajiem apskates objektiem Parīzē. Bazilikas apmeklējums ir bez maksas, taču, ja vēlaties baudīt skatu no skatu torņa uz pilsētu, tā saucamo "Quasimodo's-eye-view", tas būs par maksu (vidēji ap 10 €) un jārēķinās kāpt 387 pakāpienus un jūs nokļūsiet pavisam tuvu apskatītu akmenī izcirstās himeras – fantastiski spārnoti zvērus. 

Tilerī dārzs (Tuileries Garden) – vecākais parks Parīzē un tajā ikviens var sajusties kā brīvdabas muzejā, jo parkā ir izvietotas neskaitāmas vēsturiskas skulptūras (populārākās no tām – Mercury riding Pegasus (1701-1702), Theseus and the Minotaur (1821), Nymphe (1886)). Kā arī Tilerī dārzā ir izvietoti krēsli, kurus brīvi var pārvietot, tādējādi padarot parku par ideālu vietu piknikam un atpūtai brīvā dabā. Ziemā iespējams, sēdēt parkā nebūs pārlieku vilinoši, taču pastaiga pa parku, gan!

Šekspīra grāmatu veikals - "Shakespeare and Company" grāmatu veikals ir ievērojams ne tikai ar tā vēsturisko šarmu un grāmatu daudzveidību, bet arī faktu, ka tas pašā Parīzes sirdī un tur atrodas jau kopš 1951. gada. Tiesa, savu nosaukumu grāmatu veikals ieguva ne uzreiz, veikala dibinātājs, amerikānis Džoržs Vitmens 1964. gadā grāmatu veikalu pārdēvēja Šekspīra vārdā par godu Viljama Šekspīra 400. dzimšanas dienai. Grāmatu veikalā interesanti laiku pavadīs ikviens, gan tas, kurš grib iegādāties kādu jaunu lasāmvielu, gan tas, kas vēlas vienkārši palasīt kādu no veikalā pieejamajām lasāmvielām no jebkura no augstajiem grāmatu plauktiem un ļauties grāmatu lasīšanas burvībai. 

Orsē muzejs - Orsē muzejs (Musee D'Orsay) tālu neatpaliek no Luvas muzeja, tas ir 10. apmeklētākais muzejs Eiropā. Muzejs ir izvietots agrākajā dzelzceļa stacijā, un tā kolekcija galvenokārt sastāv no franču mākslas darbiem, kas veidoti no 1848. līdz 1915. gadam. Populārākie pārstāvētie mākslinieki – Klods Monē, Vinsents Van Gogs, Žoržs Serā u.c. Noteikti nepalaidiet garām muzeja ikoniskākā simbola – pulksteņa apskati, caur kuru paveras fantastisks skats uz romantisko Parīzi, ieskaitot, Svētās Sirds baziliku. Bieži vien Orsē muzejā notiek vērienīgas starptautiskas izstādes, iespējams arī jums paveiksies un nokļūsiet īstajā laikā un īstajā vietā, atbilstoši savām interesēm un hobijiem.

Disnejlenda - Jau kopš šī parka uzcelšanas, to uzskata par labāko izklaides vietu Eiropā, kurp vēlas nokļūt visi bērni un ne tikai. Tas ir milzīgs parks, kur viss veidots tā, lai patiktu un būtu interesanti jebkura vecuma apmeklētājiem. Parks atrodas 32 kilometru attālumā no Parīzes, un turp ērti nokļūt arī ar sabiedrisko transportu. Disnejlendai noteikti jāvelta vesela diena un jārēķinās ar papildus izdevumiem suvenīriem, jo paiet garām visiem iemīļotajiem bērnības varoņiem, dažādos izmēros un dažādos veidos, ir gandrīz neiespējami nepaņemot kādu sev līdzi uz mājām. Ieejas biļete parkā vienam pieaugušajam decembrim maksā ~72 € (iegādājoties online līdz 10.oktobrim). Iegādāties biļeti varat šeit Disnejlenda biļetes online

Ja vēlaties Jaunā gada vakaru sagaidīt Disnejlendā, noteikti varat iegādāties ieejas biļetes jau savlaicīgi New Year`s eve Disneyland Paris.

 

Ņemiet vērā, ka ES jauniešiem no 18 - 25 gadiem vairākos muzejos, apskates objektos ieejas maksa var būt samazināta vai par brīvu, taču jāuzrāda ir personapliecinošs dokuments - pase vai derīga ID karte, vai studentu apliecība, lai saņemtu studentu atlaides.

CENĀ NAV IEKĻAUTS:

* Aviobiļete Rīga - Parīze - Rīga
* Ceļojumu apdrošināšana,

* Papildus ekskursijas,
* Jaunā Gada vakariņas,
* Personīgie izdevumi, suvenīri, izklaide.

Papildus pēc jūsu vēlēšanās:

 

- 3h ekskursija "Neizzinātā Parīze" - pieejama jebkuru dienu: 160 EUR no grupas (summa dalās uz cilvēkus skaitu grupā: 8 cilvēki - 20 EUR no cilvēka; 2 cilvēki - 80 EUR no cilvēka),
- ekskursija pa Monmatru: 250 EUR no grupas (summa dalās uz cilvēkus skaitu grupā),
- Kabarē vakars ar vakariņām: 150-200 EUR - atkarīgs no datuma un izvēlētās ēdienkartes,
- Luvras muzeja apmeklējums ar gidu: 260 EUR no grupas (summa dalās uz cilvēkus skaitu grupā),
- Komēdijas teātra "Fransez" apmeklējums: 45-100 EUR no cilvēka,
- Operas apmeklējums: 45-150 EUR,
- Eifeļa torņa apmeklējums vai Triumfālā arka: katrs 25 EUR no cilvēka,
- Ekskursija pa Site salu: 190 EUR no grupas (summa dalās uz cilvēkus skaitu grupā.

 

same_tours
Ņujorka un saulainā Florida

Ņujorka un atpūta Maiami!

No
1380.00
14 dienas / 13 naktis (25.03 - 30.05)
Pēc programmas
ekskursijas ceļojums atpūta pludmalē grupas ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Zem Toskānas Saules

Autorprogramma mini-grupās no Stellas Latuta (8-15 cilvēki)

No
1246.00
8 dienas / 7 naktis (30.03 - 06.04)
Brokastis
grupas ceļojums vip ģimenes atpūta ekskursijas ceļojums
Pasūtīt
Izdevīgs piedāvājums
Japāna - ceļojums uz citu plānetu!

Japāna, aviobiļete iekļauta cenā

€2260.00
No
1960.00
9 dienas / 8 naktis (19.10 - 27.10)
Brokastis
eksotiskais ceļojums grupas ceļojums lidojums iekļauts
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
ČARTERLIDOJUMI

Čarterlidojumi uz Turciju!

No
353.00
no 8 dienām (20.04 - 22.10)
Pēc programmas
atpūta pludmalē ģimenes atpūta lidojums iekļauts
Pasūtīt