Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Senā un mūsdienīgā Ķīna Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras Portugāle - Zelta standarts! Divas galvaspilsētas un okeāns Atpūta un sērfings Vjetnamā Ņujorka un saulainā Florida Mekong Delta un Pludmale Ķīna - lidojošie kalni Zīda un tējas dzimtene! Jahtu noma 2019! Korporatīvie pasākumi uz jahtas Apkārt Portugālei Senās Ķīnas galvaspilsētas Kāzu ceremonija Grieķijā Valensija Čārterlidojumi uz Grieķija Čārterlidojumi uz Ēģipti Sanatorija "EGLE" Birštonas "Esi Dieviete"! Toskāna gurmāniem! Japāna - ceļojums uz citu plānetu! Regate Odiseja 2019! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Radošs festivāls bērniem «SEA & ART» Vjetnama: Atpūta pludmalē uz salas Uganda Riohas vīna zeme Japāna - mīklaina un apbrīnojama! Dienvidu saule un šarms Palmā de Maljorkā! Japāna - "Apbrīnoša sakura" ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 22843061
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843062
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS
Portugāle

PORTO - pilsēta kā glezna Cena vienai personai:
no € 0

Maršruts: Porto

Ceļojuma ilgums: 5 dienas / 4 naktis

Cenā iekļauts:

tiešais lidojums Rīga - Porto - Rīga; ēdināšana lidojuma laikābagāža (17 kg nododamā un 6 kg rokas); transfērs lidosta - viesnīca - lidosta; nakšņošana 4* viesnīcā divvietīgā istabā; ēdināšana: brokastis

vēlā izrakstīšanās no viesnīcas 01.01.19 līdz transfēram uz lidostu.

Cenā nav iekļauts:

  ekskursijas pēc vēlēšanās (cenas skatīt sadaļā "Papildus informācija"); ceļojumu apdrošināšana.

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

Jūs, protams, varat iztikt apskatot tikai brīnišķīgo Portugāles galvaspilsētu Lisabonu, kur viss ir domāts cilvēku ērtībām, vai arī gozējoties Algarves lieliskajās pludmalēs, taču patiesā šīs zemes garša būs izjūtama Porto – pilsētā ar neatkārtojamu vecā un jaunā, tipiskā un pārnacionālā harmoniju, ar Douru upi, kas lēni izlīkumojusi cauri majestātiskiem, vīnogulāju terašu apjoztiem kalniem šeit sastopas ar Atlantijas okeānu, ar Dienvidu krāsainību un sajūtu, ka esat visā tajā iekšā, bet reizē – ka viss jums slīd garām kā sena, romantiska un burvīga filma.

Porto ir otra lielākā Portugāles pilsēta, kas izvietojusies līdzās Douru upes ietekai Atlantijas okeānā. Tā tiek dēvēta par Ziemeļportugāles galvaspilsētu, un no šī vārda ir cēlies visas valsts nosaukums. Porto tiek uzskatīta par vienu no senākajām cilvēku apdzīvotajām vietām Eiropā, un tās vēsturiskā daļa 1996. gadā tika iekļauta UNESCO pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā. Porto dzīvo ap 220 tūkstošiem iedzīvotāju, bet kopā ar urbanizētajām teritorijām – 1,3 miljoni.

Ekskursiju programma pēc izvēles. Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!

1. DIENA (28.12.)

Rīga - Porto.

Izlidošana no Rīgas 05:05. Ierašanās Porto 07:30.

Ierašanās viesnīcā. Brīvais laiks vai varat doties 4h ekskursijā.

Pēc vēlēšanās par papildus maksu: Porto pilsētas ekskursija.

Izbraukšana no viesnīcas 09:00.

Izcili ainaviskā novietojumā Douru upes grīvā, Portu vēsturiskais centrs – Ribeira – iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Apskates ekskursija ietvers Aliado Avēniju, pilsētas centrālo ielu, un Sao Bento dzelzceļa staciju, kuras iekštelpu sienas glezno milzīgi portugāļu flīžu (azulejos) zīmējumi. Netālu pilsētas ainavā izceļas Klerižuša baznīca un tās atsevišķi stāvošais tornis - Nikolau Nasoni projektētā būve. Tuvāk upes malai Ribeirai apskatīsim Sanfransisa baznīcu, kuras altāris, šķiet, ir būvēts no tīra zelta, kā arī Portu biržas namu un Portu katedrāli. Vilanovā de Gaijā (Portu piepilsētā, kas atrodas upes otrā krastā), ko ar Portu savieno slavenā Gustava Eifeļa projektētais tilts, būs iespēja ciemoties vienā no portvīna pagrabiem un baudīt portvīna degustāciju.

Ekskursijas ilgums: aptuveni 4 stundas.

Cena: 35 EUR. Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs gids, portvīna degustācija


2. DIENA (29.12.)

Porto

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks.

Pēc vēlēšanās par papildus maksu: Ekskursija - Gimaraeša, Braga, Viana du Koštelu.

Izbraukšana no viesnīcas 09:00.

Šī ekskursija ved pa vietām, kas nozīmīgas visas Portugāles vēsturē. Gimaraeša ir portugāļu nācijas šūpulis un UNESCO pasaules mantojuma objekts. Gimaraešas pils bija pirmā Portugāles karaļa Dom Afonsu Henrikeša dzimtā vieta. Tās tuvumā atrodas Grāfu pils (15 gs). Pilsētas sirdi iezīmē Oliveiras laukums, kam vārdu devis vairākus simtus gadu sens olīvkoks tā centrā. Braga ir Portugāles garīgā galvaspilsēta. Bragas katedrālē apglabāti Portugāles pirmā karaļa Afonsu Henrikeša vecāki. Bragas tuvumā atrodas pasaulslavenā Bom Žesus baznīca, uz kuru ved pasakaini greznas itāļu neobaroka stilā izbūvētas kāpnes ar 17 kāpņu laukumiņiem, kurus grezno simboliskas strūklakas un Bībeles tēlu statujas. Nedaudz noplukušās un tajā pat laikā ārkārtīgi greznās kāpnes, ekskursijas organizātoru prāt, ir viens no skaistākajiem skatiem visā Portugālē. Viana du Kaštelu atrodas okeāna krastā pie pašas Spānijas robežas. Tās lepnums ir Santalučijas katedrāle, kas atrodas kalnā ar skatu pāri pilsētai un Atlantijas okeāna pludmalēm.

Ekskursijas ilgums: aptuveni 8 stundas.

Cena: 70 EUR. Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs gids, ieejas maksa Gimaraešas Grāfu pilī, pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā)


3. DIENA (30.12.)

Porto

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks.

Pēc vēlēšanās par papildus maksu: Douru ielejas ekskursija.

Izbraukšana no viesnīcas 09:00.

Douru ieleja ir UNESCO pasaules mantojuma objekts tās ainaviskuma un vēsturiskās nozīmes dēļ. Ekskursijā baudīsim skaistus skatus uz upi, kas vijas cauri vīnogulāju terasēm. Apskatīsim Amaranti, kas ir mazs, jauks ciematiņš ar skatu uz upi. Ekskursijā iegriezīsimies Vilarealā, kur atrodas greznā Kasa de Mateuš - muiža ar dārziem, kur savas vasaras brīvdienas mēdza pavadīt Portugāles karaliskās ģimenes. Tā būvēta 18. gadsimta sākumā un to ieskauj dārzi baroka stilā. Peso da Reguā atkal sastapsimies ar Douru raksturīgo kultūrainavu, kur vīnogulāju terases pakāpeniski nolaižas līdz upes malai.

Ekskursijas ilgums: aptuveni 8 stundas.

Cena: 75 EUR. Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs gids, ieejas maksa Casa de Mateus dārzos un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā)


4. DIENA (31.12.)

Porto

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks.

Pēc vēlēšanās par papildus maksu: Ekskursija uz Kuimbru.

Izbraukšana no viesnīcas 09:00.

Pilnas dienas ekskursiju iesāksim ar Busaku Nacionālā parka apmeklējumu, kas ir mājvieta ap 700 dažādu augu sugām no visas pasaules un kas pazīstams kā slavenākais Portugāles parks. Tā centrā atrodas manuelīnu stilā būvētā bijusī karaliskā vasaras rezidence, kurā tagad izvietojusies luksus viesnīca. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Kuimbru – vienu no vecākajām universitātes pilsētām Eiropā. Kuimbrā apskatīsim universitāti un pilsētas centru ar galvenajiem apskates objektiem - veco katedrāli un Santa Kružas klosteri.

Ekskursijas ilgums: aptuveni 8 stundas.

Cena: 75 EUR. Cenā iekļauts: transports, ieejas maksa Kuimbras universitātē, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā)


5. DIENA (01.01.)

Porto

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks.

Izrakstīšanās no viesnīcas īsi pirms transfēra. Transfērs uz lidostu 23:40. Izlidošana uz Rīgu 02:10. Ierašanās Rīgā 08:15.

 

Ja rodas jautājumi, droši zvaniet, labprāt sniegsim atbildes un konsultāciju par izvēlēto galamērķi. Mob un Whatsapp: Nataļja +371223011223

Izstrādājam maršrutus arī pēc individuālām vēlmēm un pasūtījuma. 

Hotel Black Tulip 4* 

Viesnīca Black Tulip 4*, izvietojusies Vila Nova de Gaia – 10 min brauciena ar metro attālumā no Portu pilsētas centra. Netālu atrodas pazīstamais spāņu lielveikals El Corte Inglez, kā arī slavenie portvīna pagrabi. Mūsdienīgā viesnīca piedāvā gaišas istabas ar apkuri, gaisa kondicionieri, satelīt TV, WI-FI, seifu, minibāru un fēnu. Brokastu bufete un vakariņas tiek piedāvātas restorānā, bet dzērieni pieejami bārā. Noīrēto automašīnu var novietot bezmaksas stāvvietā.

 

Ko apskatīt Porto?

Porto tilti - Porto ir pazīstama ar saviem tiltiem pār Douru upi, no kuriem slavenākais ir Eifeļa projektētais Donas Marijas dzelzceļa tilts, kura dzelzs konstrukcijām raksturīgs ievērojamā inženiera rokraksts. Tilts tika uzbūvēts pirms slavenākā Parīzes torņa. 

Vecpilsēta - Porto vēsturiskajā centrā saglabājušās daudzas celtnes – it īpaši sakrāla rakstura, kuru dekorējumos atrodami grezni barokālā stila greznojumi. Zeltā rotātas ir Sao Francisco un Santa Clara baznīcas.  Porto katedrāle, savukārt, ir viens no vecākajiem un nozīmīgākajiem romāņu arhitektūras pieminekļiem Portugālē.  Vecpilsētā atrodami gandrīz visu arhitektūras stilu paraugi, taču ceļotājam visinteresantākās būs šaurās, tieši Portugālei raksturīgās ieliņas, ar tām pāri pārvilktajām auklām, uz kurām žāvējas veļa, vai arī koši krāsotās mājas pašā Douru krastā, kuras var vērot no kuģīša klāja, kas lēnām slīd pa straumi pretī Atlantijas okeānam.  Cais da Ribeira ir vēsturisks, tūristu iemīļotākais rajons pie Douru upes, kur iemalkojot portvīnu kādā no daudzajām kafejnīcām, vislabāk būs sajūtama šīs harizmātiskās viduslaiku pilsētas burvība. 

Kristāla pils dārzi - Brīnišķīgs ainavu parks pilsētas centrā, kurā dominē milzīgs paviljons ar telpu koncertiem vai sporta pasākumiem. To ieskauj ezers, krāšņas puķu dobes un te savvaļā pastaigājas pāvi. 

Kuimbra (Coimbra) - Pēc vēsturiskā nozīmīguma un romantiskās pievilcības, Kuimbra atpaliek vienīgi no Lisabonas un Porto. Tās senlaicīgās ēkas ir piekļāvušās kalna nogāzei, kas slejas pāri Mondegu upes līkumiem.  Kuimbras dzīvi vislielākā mērā ietekmē universitāte, kas ir viena no vecākajām augstākajām mācību iestādēm pasaulē. Tā savas durvis pirmajiem studentiem vēra 1290. gadā. Mūsdienās šeit mācās ap 70 pasaules valstu pārstāvju un universitātē atrodas viena no iespaidīgākajām bibliotēkām Portugālē. 

Tomēr Kuimbra ceļotājam piedāvā apskatīt ne tikai universitāti ar tās iespaidīgajiem svētkiem un nakts dzīvi. Kā visās Portugāles pilsētās, viduslaiku arhitektūras meistardarbi te vērojami galvenokārt baznīcās. Kuimbrā tās ir divas katedrāles – Jaunā (17.gs) un Vecā (1170. g.), kā arī manuelīnu stilā būvētā Santa Cruz.  Kuimbrā atrodas lielākais Portugāles botāniskais dārzs, kas izveidots 18. gs. un ar savu terasveidīgo uzbūvi un eksotiskajiem augiem ir viens no skaistākajiem Eiropā. Pilsētā atrodas arī Portugal dos Pequenitos- jeb Portugāle miniatūrā, kurā apskatāma interesantāko ēku kolekcija no visas valsts.  Romantikas cienītājiem jāapmeklē Quinta das Lagrimas – mūsdienās viesnīca ar brīnišķīgiem dārziem, bet pirmsākumos karaliskās ģimenes medību muiža, ar kuru saistās stāsts par Portugāles Romeo un Džuljetu. 

Braga - Pilsēta ir slavena ar savām vēsturiskajām celtnēm, pieminekļiem, dārziem un strūklakām, bet galvenokārt Braga pazīstama kā svarīgs reliģisks centrs, uz kurieni svētceļotāji devušies jau no 12. gadsimta. Tajos laikos, kā Portugāles arhibīskapa mītnes vieta, tā bija visas valsts reliģiskā galvaspilsēta. Bet arī pirms Portugāles valstiskuma izveidošanās, Bragai bija nepārvērtējama loma, kā Ibērijas pussalas ziemeļrietumu administratīvajam centram.  Bragā apskatāma 12. gs. Katedrāle un virkne citu baznīcu un reliģiska rakstura pieminekļu, bet galvenais arhitektūras šedevrs ir Bom Jesus baznīca ar brīnišķīgām, ar apustuļu statujām un citiem ticības simboliem smalki greznotām kāpnēm uz to. 

Gimaraeša (Guimaraes) - Pilsēta tiek uzskatīta par mūsdienu Portugāles dzimšanas vietu. Šeit dzimis pirmais Portugāles karalis Dom Alfonso Henriques, kurš pilsētu pasludināja par galvaspilsētu. Pateicoties viņa pūlēm 1143. gadā Spānija atzina Portugāli kā atsevišķu karaļvalsti. Pilsētā jāapskata 10. gs. karaļa pils ar 8 torņiem un nocietinājumiem, atsevišķas skaistas baznīcas, bet galvenokārt, jāizjūt tās elpa, kur viduslaiku slavenā pagātne savijusies ar mūsdienu moderno pasauli. 

Vila Real - Tras- o Montes provinces galvaspilsēta atrodas divu upju sateces vietā un ir kā sala apkārtējo lauku klusuma jūrā.  Šeit dzimis pazīstamais D. Cao, kurš 1482. gadā atklāja Kongo upi.  Pilsēta no senseniem laikiem ir bijusi populāra vasaras mītņu vieta pazīstamām portugāļu personām, tai skaitā karaliskajai ģimenei, kurai piederošo Palacio do Mateus projektēja itāļu arhitekts Nicola Nasoni. Ar barokāli greznu fasādi, krāšņi rotātām kāpnēm, statujām rotātu jumtu grezna dārza vidū, pils tiek uzskatīta par vienu no labākajām karaliskajām lauku mājām Eiropā.  Pilsētā jāapskata arī 15. gs. būvētā gotiskā katedrāle, baroka Sv. Pedru baznīca un N. Nasoni projektētā Jaunā kapela. 

Viana du Kaštilu (Viana do Castelo) - Viana du Kaštilu bieži tiek raksturota kā pilsēta starp jūru, upi un kalniem. Tā atrodas pie Limas upes grīvas pašā Atlantijas okeāna krastā. Skaistie skati, gan uz okeāna plašumiem, gan uz zaļajiem pauguriem visapkārt tai, vienmēr pievilkuši atpūtniekus un tūristus. Iemīļotas ir arī zeltainās pludmales, kā arī daudzās liecības par pilsētas slaveno pagātni un nozīmīgumu Lielo Atklājumu laikmetā.  Pilsētas centru veido elegantais Republikas laukums ar 16. gs. darinātu strūklaku tā centrā, kam visapkārt izvietojušās senākās un nozīmīgākās celtnes – Misericordia baznīca un 16. gs. sākumā būvētā pilsētas domes ēka.  Netālu atrodas arī Santjagu du Barru pils ar nocietinājuma vaļņiem un Matriša baznīca ar diviem torņiem, apgleznotiem griestiem un ar roku rotātu flīžu kolekciju.  Mazliet ārpus pilsētas Santa Lučijas kalnā atrodas ne vien šai svētajai veltīta bazilika un seno ķeltu un ibēriešu apmetnes paliekas, bet arī viens no Portugāles labākajiem skatu punktiem, kur nekas neaizsedz mazliet vientulīgo, bet pārsteidzoši plašo horizontu. 

Amarante - Pilsētas nosaukuma pamatu veido portugāļu darbības vārds „mīlēt”. Iespējams, ka tas saistīts ar Amarantes maģisko pievilcību, lepojoties ar tornīšiem rotātām ēkām, Tamigas upē slīgstošajiem koku zariem un to, ka pilsēta atrodas Portugāles bagātajā Miņu reģionā, kur tiek audzētas vīnogas vienīgajam pasaulē Zaļajam vīnam.  Pilsētas galvenā baznīca un klosteris nes Sv. Gonsalu vārdu, kurš 12. gs. bija pazīstams ar slimo dziedināšanu.  Amarantē dzimis arī viens no pirmajiem un ievērojamākajiem Portugāles māksliniekiem – Amadeu de Sousa Kardosu, kurš savas īsās dzīves laikā paspēja radīt starptautiski atzītus kubisma stilā veidotus gleznojumus, kuru kolekcija apskatāma ne vien vietējā muzejā, bet arī Parīzes mākslas galerijās. 

 

Ceļojums piemērots: visiem, kam patīk redzēt krāšņus dabasskatus un īpatnēju, tikai Portugālei raksturīgu arhitektūru, baudīt labus ēdienus un lieliskus vīnus, klausīties skumjus fadu dziedājumus, kā arī izjust kādreiz varenas impērijas bijušo spožumu.

Gaisa temperatūra: ap 14C-17C dienā, ap 10C naktī Ūdens temperatūra: 12C Laikapstākļi: īslaicīga lietus iespējamība 50%, vējains.

Jāņem līdz: ērti apavi, vēja un ūdensnecaurlaidīgu, siltu apģērbu/lietussargu.

Laika starpība ar Latviju: 2 stundas.

Grupu ekskursijās pavadīs latviski un krieviski runājoši grupas vadītāji.

Lidojumu izpilda avio kompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu.

Lidojuma ilgums:

Rīga - Porto: 4h 25 min

Porto - Rīga: 4h 05 min

CEĻOJUMA CENĀ NAV IEKĻAUTS:

* ekskursijas pēc vēlēšanās:

-  Porto pilsētas ekskursija - 35 EUR,

-  Ekskursija uz  Gimaraeša, Braga, Viana du Koštelu - 70 EUR,

-  Douru ielejas ekskursija - 75 EUR,

-  Ekskursija uz Kuimbru - 75 EUR,

- Ekskursiju komplekts - Porto Jaunajā gadā - 220 EUR (Porto pilsētas ekskursija bez maksas**),

* ceļojumu apdrošināšana.

* Piemaksa par vienvietīgu istabu 120 EUR

* Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!

 

** Pakalpojums pieejams pirmajām 20 rezervācijām!

 

same_tours
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Senā un mūsdienīgā Ķīna

Ceļojums uz Ķīnu

No
995.00
8 dienas / 7 naktis (01.12 - 28.02)
Pēc programmas
grupas ceļojums ekskursijas ceļojums eksotiskais ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
ČARTERLIDOJUMI

Čarterlidojumi uz Turciju!

No
353.00
no 8 dienām (20.04 - 22.10)
Pēc programmas
ģimenes atpūta lidojums iekļauts atpūta pludmalē
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
ČARTERLIDOJUMI

Čarterlidojumi uz Bulgāriju!

No
325.00
no 8 dienām (29.04 - 30.06)
Pēc programmas
ģimenes atpūta lidojums iekļauts atpūta pludmalē
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Zīda un tējas dzimtene!

Ceļojums uz Ķīnu

No
1220.00
9 dienas / 8 naktis (01.12 - 05.02)
Pēc programmas
grupas ceļojums ekskursijas ceļojums aktīvā atpūta
Pasūtīt