Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Senā un mūsdienīgā Ķīna Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras Portugāle - Zelta standarts! Divas galvaspilsētas un okeāns Atpūta un sērfings Vjetnamā Ņujorka un saulainā Florida Mekong Delta un Pludmale Ķīna - lidojošie kalni Zīda un tējas dzimtene! Jahtu noma 2019! Korporatīvie pasākumi uz jahtas Apkārt Portugālei Senās Ķīnas galvaspilsētas Kāzu ceremonija Grieķijā Valensija Čārterlidojumi uz Grieķija Čārterlidojumi uz Ēģipti Sanatorija "EGLE" Birštonas "Esi Dieviete"! Toskāna gurmāniem! Japāna - ceļojums uz citu plānetu! Regate Odiseja 2019! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Radošs festivāls bērniem «SEA & ART» Vjetnama: Atpūta pludmalē uz salas Uganda Riohas vīna zeme Japāna - mīklaina un apbrīnojama! Dienvidu saule un šarms Palmā de Maljorkā! Japāna - "Apbrīnoša sakura" ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 22843061
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843062
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS
Ungārija

Romantiska Jaunā gada sagaidīšana Budapeštā! Cena vienai personai:
no € 0

Maršruts: Budapešta

Ceļojuma ilgums: 5 dienas / 4 naktis

Cenā iekļauts:

nakšņošana viesnīcā 3* divvietīgais numuriņš; brokastis "zviedru galds"; transfērs: lidosta - viesnīca - lidosta; grupas eksursija pa Budapeštu; krieviski runajoša gida pakalpojumi.

Cenā nav iekļauts:

 aviobiļete Rīga - Budapešta - Rīga; ceļojumu apdrošināšana; papildus ekskursijas, pēc izvēles; Jaunā Gada vakariņas.

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

Kāpēc Jaunais gads Budapeštā? Ko darīt un ko apskatīt Budapeštā ziemas laikā?

Budapešta ir viena no Eiropas romantiskākajām pilsētām tiem, kas jau ir neskaitāmas reizes bijuši Parīzē, Venēcijā un Florencē un šogad vēlas iepazīt jaunas mīlnieku pastaigas vietas. Budapešta ir unikāla ar termālo baseinu piesatinājumu. Jā, jā! Termālie baseini zem klajas debess, milzu teritorijā! Lonely Planet Budapeštu pat ir iekļāvis kā vienu no labākajām vietām Eiropā, kur doties ziemas laikā. Varat doties ekskursijā vai vienkaršā pastaiga, nodoties peldēm karsto vannu baseinos pašā pilsētas centrā, varat baudīt Manhetenas vienīgu slidotavu tepat Eiropas sirdī un sagaidīt Jauno gadu Ungāru gaumē. Iepazīsties Ungāriju no lielpilsētas puses, nododaties 5 dienu atpūtai tepat netālu, bet tajā pašā laikā, interesantā un sev jaunā vietā! (mūsu sadaļā Padomi ir mūsu ieteikumi, uz kurieni doties romantiskai gada nogalei Budapeštā)

Bet tiem, kas Budapeštu pazīst ļoti labi, ir iespēja to atkal apciemot un izstaigāt sev zināmos maršrutus, iemūžināt atkal skaistos skatus uz pilsētu, izbraukt ar kuģīti un baudīt jau zināmos Ungāru tradicionālos ēdienus - sātīgo gulaša zupu, Ungaru lepnumu "Kolbász" desiņas vai gardo Dobos torti un protams izcilos Ungāru vīnus.

Jaunā gada ceļojums uz Budapeštu var sākties!  

1. DIENA (30.12.)

Rīga - Budapešta

Izlidošana no Rīgas 12:30. Ierašanās Budapeštā 13:40. Transfērs uz viesnīcu.

Brīvais laiks. 


2. DIENA (31.12.)

Budapešta

Brokastis viesnīcā.

Pilsētas apskates eksursija pa Budapeštu - ekskursijas laikā grupa tiks iepazīstinata ar sekojošiem objektiem: Varoņu laukums, Vaidahuņadas pils,Andraši bulvāris, Sv. Ištvana Bazilika, kas ir lielākā katedrāle,Budā - ekskursija pa Budas cietoksni: zvejnieku bastions, Matiaša baznīca, Karaļu pils, Sv. Gellerta kalns (ar autobusu un ar kājām). Izbraukšana uz Peštu. 

Pēc ekskursijas tiem, kas vēlēsies, būs iespēja apmeklēt Juvelierizstrādājumu fabriku "Caprice", kur ir apskatāma vislielākā un ekskluzīvākā juvelierizstrādājumu un dimantu izstāžu zāle Eiropā. Būs iespēja gan apskatīt unikālus darbus, gan iegādāties pa fabrikas cenām.

Ekskursijas ilgums: 4 stundas.

Jauno 2019. gaduiesakām sagaidīt jautrās un romantiskās noskaņās Budapeštas pilsētas centrā.


3. DIENA (01.01.)

Budapešta

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks.


4. DIENA (02.01.)

Budapešta

Brokastis viesnīcā.

Brīvais laiks. Piedāvājam ekskursijas pēc izveles par papildus maksu.

Ekskursija: Donavas loki (ar pusdienām) - ekskursijas maršruts stiepjas cauri gleznainākajām un vēsturiski nozīmīgākajām vietām Ungārijā. Ceļojums laikā uz Ungārijas pagātni, braucot pa vēsturiskajām galvaspilsētām. Estergomā dzimis, kronēts un miris pirmais ungāru kristīgais karalis Svētais Ištvāns. Estergomas bazilika (19. gs.) ir katoļu baznīcas centrs un lielākā baznīca Ungārijā, kuras atklāšanai par godu mesu tika rakstījis Ferencs Lists. Šeit atrodas vērtīgākā un lielākā baznīcas priekšmetu kolekcija. Višegrada bija ungāru karaļa Matiaša iemīļota atpūtas vieta un sena katoļu rezidence – vasaras rezidence arī Ungārijas karaļiem. Šeit skatāmas 18. gs. cietokšņa un 15. gs. karaļu rezidences drupas un brīnišķīgi skati uz Donavu.Visegrad (viduslaikos bija vienā laikā galvaspilsētā valstī) un Szentendre - pilsētas mākslinieku un suvenīri. Apmeklējiet marcipānu muzeju. Unikāla iespēja nokļūt garu Ungārijas piecpadsmitajā gadsimtā, un kļūt par viduslaiku svētki restorānā "Renaissance". Pusdienas elegantajā restorānā ar renesanses atmosfēru: viduslaiku karaliskais svētki ar ungāru vīniem. Sentendrē - mākslinieku un dzejnieku pulcēšanās vieta, šeit ir daudz viduslaiku vēstures pieminekļu. Pilsētas savdabīgo arhitektūras šarmu radījuši serbu, dalmāciešu un grieķu pārceļotāji. Apmeklēsim marcipānu muzeju. Pusdienas elegantā restorānā ar renesanses atmosfēru: viduslaiku karaliskais svētki ar ungāru vīniem.

Ekskursijas ilgums ir 8-9 stundas.

Cena: pieaugušajiem 55 €no cilvēka, bērniem 40 €. Cenā iekļauts: 2 muzeju apmeklējms un pusdienas.

Vai

Ekskursija: Etyek - Martonvásár no Budapeštas - Etyek-Buda ir vīna reģions, kas atrodas pie Budapeštas robežas, ar platību aptuveni 5632 hektāri. Etyeka atrodas 30 kilometru attālumā no galvaspilsētas kalnainā ainavā Fejēras apgabala ziemeļaustrumu stūrī. Šis abgabals ražo vīnogas ar augstu skabes saturu, pateicoties tā unikālajiem klimatiskajiem apstākļiem. Līdz XIX gadsimta vidum Ungārijā tika audzētas galvenokārt sarkanās vīnogu šķirnes, un tikai XIX gadsimtā otraja pusē Ungārija sāka masveidā ražot dzirkstošos vīnus, un dēļ augstā pieprasījuma, balto sķirņu vīnoģu audzēšana kļuva par dominanti. Daudzi salīdzina Etyekas reģiona ainavas un dabas dāvinajumus ar Šampaņas reģionu (Champagne). Iespējams, tiesi tapēc, József Törley kungs izveidoja lielāko dzirkstošo vīnu ražotni, kas ražo vīnus no vietejām vīnogu sķirnēm un ir ieguvis starptautiska mēroga atzinību. Martonvásár ir Bēthovena kulta centrs: savrupmājā izveidotais muzejs glabā priekšmetus, kas saistīti ar pausaulslavenu  komponistu. Ludvigs van Bēthovens bija biežs viesis Brunswick ģimenes muižā, kas celta izteiktā baroka stilā un pārbuvētua neo-gotikas stilā. 

Ekskursijas ilgums ir 6-7 stundas.

Cena: pieaugušajiem 45 €no cilvēka, bērniem 35 €. Cenā iekļauts: ieejas biļetes, vīna degustācijas ar aukstajām uzkodām (no nacionalajām delikatesēm). 


5. DIENA (03.01.)

Brokastis viesnīcā.

Transfērs uz lidostu. Izlidošana uz Rīgu 14:40, ierašanās Rīgā 17:40

Izlidošana uz Rīgu 14:40. Ielidošana Rīgā 17:40.

 

Ja rodas jautājumi, droši zvaniet, labprāt sniegsim atbildes un konsultāciju par izvēlēto galamērķi. Mob un Whatsapp: Olga +37129404723

Izstrādājam maršrutus arī pēc individuālām vēlmēm un pasūtījuma. 

City Hotel Matyas 3*

Vēsturiskā viesnīca Mátyás atrodas Budapeštas centrā, tikai 50 metru attālumā no slavenās gājēju ielas Váci utca, kurā atrodas ekskluzīvi veikali un restorāni. Kultūrvēsturisko pieminekļu sarakstā iekļautajā viesnīcā tiek piedāvāti ērti numuri. No dažiem numuriem paveras panorāmas skats uz Donavu un Budas pili. Katrā numurā ir televizors, rakstāmgalds un bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums. Reģistratūrā viesi var pieprasīt bezmaksas tualetes piederumus. Viesnīca City Hotel Mátyás ir izvietota virs restorāna Mátyás Pince (Matiasa pagrabstāvs), kas ir slavens tā vēsturiskā interjera un lielisko ēdienu dēļ. Tur tiek pasniegtas bufetes tipa brokastis. Pēc pieprasījuma ir pieejams puspansijas pakalpojums. Viesnīca piedāvā diennakts reģistratūru, un viesi var bez maksas izmantot datoru, kas atrodas vestibilā. 

Pāriem jo īpaši patīk viesnīcas atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam vietnē Booking.com ar atzīmi 9,2.

http://www.cityhotel-matyas.hu/

Ko darīt brīvajā laikā Budapeštā?

Papildus piedāvātajām ekskursijām uz izvēli, brīvajā laikā iesakām izbaudīt arī kādu no Budapeštas termālajiem SPA.

Budapešta ir slavena ar termālajiem baseiniem zem klajas debess un savām saunām, kas darbojas visu cauru gadu. Dziedinošās vannas ir arī lielisks veids, kā atjaunot spēkus un enerģiju pēc vēlas vakara ballītēs, un kas var būt labāks par relaksējošu un dziedinošu atpūtu pirmajā gada dienā! Tā ir unikāla un neaizmirstama pieredze - paslēpties no aukstās ziemas, neiejot iekštelpās, bet relaksējoties karstajos āra baseinos. Lielākais un slavenākais karsto baseinu centrs ir Szechenyi Bath, ko Huffington Post to ir iekļāvis starp Top 8 labakajām termiskajām pirtīm pasaulē.Ieejas biļeti uz Szechenyi Bath var iegādaties online jau iepriekš.

Budapeštā ir arī citi termālo ūdeņu un saunu centri, jūsu izvēlei varat atrast pašu piemērotāko. Vairākās no tām jūs varat iegādāties ieejas biļetes jau savlaicīgi internetā. Uzzināt vairāk par Budapeštas termālajiem baseiniem, to darba laikiem un cenām varat šeit Baths Budapest

 

Ja vēlaties doties romantiskā vakara pastaigā pa Budapeštu.

Tad iesakām ap saulrieta laiku sākt pastaigu no Chain Bridge. Tieši nakts gaismās Budapesta izskatās neticami skaista, ne tikai izgaismoto ēku un promenādes dēļ, bet tumsa noslēpj arī dienā redzamos sienu graffiti, un padara pilsētu par pavisam savadāku gleznu un mākslas darbu, kā dienas laikā. Budapeštas pilsētas centrs slejas gar Donavas upes krastiem, ar brīnišķīgiem skatiem no vienas puses uz Budu, bet no otras uz Peštu. Abi šie skati ir iekļauti UNESCO pasaules mantojumu sarakstā.

Ja vēlaties redzēt patiesi aizraujošu un romantisku skatu uz pilsētu, tad jums noteikti ir jāuzkāpj Gellerta kalnā, no kura arī paveras viens no romantiskakajiem skatiem. Gellerta kalnā jūs piestāsiet arī dienas laikā ekskursijā pa pilsētu, kas iekļauta jūsu ceļojumā, taču nakts laikā skats ir elpu aizraujošs.

Noteikti iekļaujiet sava pastaigā Chain Bridge un dodieties uz Margaret Bridge pusi (gan no Budas, gan no Peštas puses). Jūs varat nokļūt pie Chain Bridge izejot cauri Deak laukumam (Deak square) - kas ir pilsētas pats pats centrs, tā saucamā "pilsetas sirds", te arī satiekas visas metro līnijas.

Dienas ekskursijas laikā pa Budapeštu, rekomendējam galvenos apskates objektus iekļaut savā vakara pastaigā un atklāt pavisam citādāku mākslas darbu - citādāku Budapeštu.

 

Tie, kas vēlas nodoties arī kadai aktīvakai brīva laika pavadīšanai, var noteikti iekļaut savā apmeklējuma sarakstā milzīgo brīvdabas slidotavu pilsētas parkā (aka Varosligeti Mujegpalya). Kā lielisku Jaunā gada sagaidīšanas aktivitāti daudzi jaunie cilvēki iesaka apvienot - slidošanu un Szechenyi Bath termālo baseinu apmeklējumu. Tā ir ideāla Jaungada atrakcija visiem aktīvajiem, sirdī jaunajiem, trakajiem un romantiķiem. Ne par velti pat Lonely Planet Budapeštu ir iekļāvis kā vienu no top 10 labākajām vietām Eiropā, kuru apciemot tieši ziemas laikā.

Brīvdabas slidotava (open air Ice Rank) tieši iepretim Vajdahunyad pilij ir vispopulārākā vieta pilsetā ziemas priekiem - tiem, kas slido, kas mācās slidot, hokeja spēlētajiem un pat iecienīta vieta ballītēm uz ledus. Vajdahunyad pils teritorijā decembrī norit arī Ziemassvētku tirdziņs. Adrese uz kurieni doties - Varosligets, netālu no Heroes Square (Hosok tere).

Slidotavas darba laiks:

no pirmdienas līdz piektdienai no 9.00 - 13.00, pārtraukums, tad no 17.00 - 21.00;

sestdiena no  10.00 - 14.00, pārtraukums, tad no 16.00 - 21.00;

svētdien no 10.00 - 14.00, pārtraukums, pēc tam no 16.00 - 20.00;

31. decembrī: atvērts no plkst. 10.00 līdz plkst. 14.00, slēgts pēcpusdienā;

1. janvāris: atvērts no plkst. 16.00 līdz plkst. 20.00, slēgts no rīta.

Ar kādu cenu būtu jārēķinās slidotavā? iepriekšējos gados cenas ir bijušas sekojošas, atgādinām, ka informācijai ir tikai informatīvs raksturs, un cenas var būt nedaudz savādākas, bet ieskatam: Pilnas dienas biļete uz darba dienām ~ HUF 1200 / € 3.75 (ieskaitot mantu glabātuvi un apdrošināšanu); nedēļas nogalēs ~HUF 1500 /€ 4.70 (ieskaitot mantu glabātuvi un apdrošināšanu); Bērniem līdz 6 gadu vecumam ieeja ir brīva.

Slidu noma ~HUF 1500 (iespējams tiks prasīts depozīts ~HUF 5000/€ 16.00 vai personapliecinošs dokuments)

 

 

CENĀ NAV IEKĻAUTS:

* Aviobiļete Rīga - Budapešta - Rīga,
* Ceļojumu apdrošināšana,
* Papildus ekskursijas,
* Jaunā Gada vakariņas

 

same_tours
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Zīda un tējas dzimtene!

Ceļojums uz Ķīnu

No
1220.00
9 dienas / 8 naktis (01.12 - 05.02)
Pēc programmas
ekskursijas ceļojums grupas ceļojums aktīvā atpūta
Pasūtīt
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Sanatorija EGLE 3*

Dzīve atkal ir skaista...

No
58.00
sākot no 3 dienām (04.03 - 12.05)
Pilna pansija
atveseļošanas atpūta ģimenes atpūta
Pasūtīt
Izdevīgs piedāvājums
Japāna - ceļojums uz citu plānetu!

Japāna, aviobiļete iekļauta cenā

€2260.00
No
1960.00
9 dienas / 8 naktis (19.10 - 27.10)
Brokastis
lidojums iekļauts grupas ceļojums eksotiskais ceļojums
Pasūtīt
Jahtu noma 2019!

Jahtu noma Grieķijā. Bavaria 51

No
3100.00
no 7 naktīm (01.01 - 25.05)
Bez ēdināšanas
ģimenes atpūta korporatīvām grupām atpūta pludmalē
Pasūtīt