Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Tervise Paradiis 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Ķīna senā un Ķīna mūsdienu Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Pavasaris Ķīnā! Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras Atpūta un sērfings Vjetnamā 3 dienas Parīzē Unikālā Ņujorka! Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona Mekong Delta un Pludmale Jaunais 2019. gads Pekinā! Ķīna - lidojošie kalni Kāzas Santorini salā Vytautas Mineral SPA Marakeša valsts svētkos Tervis Medical SPA 3* Čangan, Halonga, Sapa un Pludmale Senās Ķīnas galvaspilsētas Romantiska Jaunā gada sagaidīšana Budapeštā! PORTO - pilsēta kā glezna Parīze svētku noskaņās Kāzu ceremonija Grieķijā Valensija Čārterlidojumi uz Grieķija Čārterlidojumi uz Ēģipti Sanatorija "EGLE" Birštonas ESI DIEVIETE - Jahtu brauciens sievietēm! Toskāna gurmāniem! Čārterlidojumi uz Taizemi
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 22843061
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843062
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS
Ķīna

Senās Ķīnas galvaspilsētas Cena vienai personai:
no € 970.00

Maršruts: PEKINA - SIAŅ - LOJANA - PEKINA

Ceļojuma ilgums: 8 dienas / 7 naktis

Cenā iekļauts:

 

dzīvošana 4* viesnīcā, divvietīgais numuriņš; 9 ekskursijas pēc programmas; ieejas biļetes apskates objektos; ēdināšana atbilstoši ekskursijas programmai; transfēri pēc programmas; krieviski runājoša gida pakalpojumi.

Cenā nav iekļauts:

aviobiļete Rīga - Pekina - Rīga; ceļojumu apdrošināšana; vīza uz Ķīnu; dzeramnauda, personīgie izdevumi.

 

!Iesakām rezervēt ceļojumu laicīgi, jo avibiļešu cenas ir mainīgas un, jo tuvāk izlidošanas datumam, jo cena var būt augstāka!

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai
01.09.2018 - 30.11.2018
Ilgums: 8 dienas / 7 naktis
4*, DBL Brokastis un vakariņas 1015.00 EUR
01.09.2018 - 30.11.2018
Ilgums: 8 dienas / 7 naktis
4*, SNGL Brokastis un vakariņas 1235.00 EUR
01.12.2018 - 05.02.2019
Ilgums: 8 dienas / 7 naktis
4*, DBL Brokastis un vakariņas 970.00 EUR
01.12.2018 - 05.02.2019
Ilgums: 8 dienas / 7 naktis
4*, SNGL Brokastis un vakariņas 1130.00 EUR

Ko apskatīt Ķīnā? Kādi ir galvenie apskates objekti Pekinā?

Dodaties ceļojumā kopā ar 1Travel. Apskatīsiet Pekinas galvenos kultūras un vēstures objektus, iepazīsiet senākās Ķīnas galvaspilsētas, ar savām acīm redzēsiet un sajutīsiet 8. pasaules brīnumu "Terakotas armiju", metīsieties izaicinajumā, lai fotokamerā spētu iemūžināt gigantiskās Lungmen allu statujas pilna izmerā, baudīsiet īsto Pekinas pīli un citus ķīniešu gardumus, kā arī iepazīsiet pilnīgi savādāku civilizāciju, kas joprojām ir saglabājusi savu unikalitāti, raksturu un ētiskās vērtības, kas dažbrīd pilnībā atšķiras no mums, rietumniekiem, pieņemtām normām! Laipni lūgti pasakainā ceļojumā uz trim senākajām Ķīnas galvaspilsetām.

Un ceļojums uz Ķīnu var sākties!

 

1. DIENA

Ierašanās Pekinā.

Ceļojums uz Ķīnu sākas ar ierašanos Pekinā, Ķīna.

Sagaidīšana lidostā. Grupas transfērs uz viesnīcu, izmitināšana 4* viesnīcā. Brīvais laiks.

Par papildus maksu izvēles ekskursija pa Pekinas ieliņām "Hutun" ar velorikšiem - 65 USD no cilvēka.

 


 2. DIENA
Pekina. Brokastis viesnīcā.  

 Beijing

Pekina ķīniešu valodā tulkojas kā "Ziemeļu galvaspilseta". Tieši tā, pilseta atrodas pašos Ķīnas ziemeļos, to apdzīvo vairāk kā 20 milj. iedzīvotāju. Pekina ir viena no lielākajām megapolēm pasaulē, bet Pekinas starptautiskā lidostā ieņem otro vietu pasaulē pēc pasažieru kustības. Pilsētai ir vairāk kā 3000 gadu veca, kas kopš Juaņ dinastijas laikiem ieņem Ķīnas galvaspilsētas lomu. Klimats ir mēreni kotinentāls, ziemas ir sausas, ar vidējo temperatūru no -4 līdz -7 grādiem pēc Celsija, tomēr sniegs nav bieža parādība Pekinā. Pavasarī mēdz iepūst smilšu vetras ar rietumu vējiem no Mongolijas, bet vasarā temperatūra sasniedz +28 grādus un tada turās līdz pat augusta beigām. 

 

Ekskursija pa pilsētas centru, apmeklējot lielāko pilsētas laukumu pasaulē - Tjanaņmeņas  jeb Debesu miera vārtu laukums. Aizliegtās pilsētas apmeklējums, jeb ka mūsdienās to dēvē - Imperatoru pils vai Guguns, kas ir lielākais un slavenākais pils komplekss pasaulē. Šeit dzīvoja 24 spēcīgākie Ķīnas divu dinastiju Debesu impērijas valdnieki - Ming un Qing. Kompleksa būvniecības vietu tika noteikta pēc astronomu ieteikumiem, pēc viņu domām atrašanās vieta ir zemeslodes centrs.

 

Pusdienas (Pekinas pīle).  

 

Ekskursija: Debesu templis, viens no Pekinas pilsētas simboliem un galvenajiem apskates objektiem. Komplekss atrodas sešus kilometrus uz dienvidiem no Aizliegtās pilsētas. Ming un Qing dinastiju valdīšanas laikā Debesu templis parastajiem iedzīvotājiem nebija pieejams, pēc ziemas saulgriežiem imperatori te veica lūgšanas un upurēšanas ceremonijas labai nākamajai ražai par godu.  Tempļa kopējā platība ir 272 hektāri, tā plānošanā un ēku celtniecībā ir atspoguļots ķīniešu kosmosa un numeroloģisko uzskatu redzējums. Saskaņā ar seno ķīniešu redzējumu - Zemei piemīt kvadrātveida forma, bet debesis ir apaļas. Tieši tāpēc templis un komplekss ir ieguvus savu nosaukumu "Debesu templis". Lai gan sākotnēji tas tika nosaukts par Debesu un Zemes templi, tā kā tajā ir abu formu sajaukums. Kompleksa plānā un objektu izvietojamībā, visur figurē cipari trīs un deviņi.

 

Tējas ceremonija.

Atgriešanās viesnīcā.

 


3. DIENA
Pekina. Brokastis viesnīcā.

 Great wall

Ekskursija: Lielais Ķīnas mūris ir viens no galvenajiem senās pasaules pieminekļiem, brīnumiem un tūristu galamērķiem, apciemojot Ķīnu, kas ir saglabājies līdz pat šai dienai. Tās garums ir aptuveni 9000 km, sienu biezums 5 - 8 m un augstums vidēji 6 līdz 7 m. Mūra būvēja līdz 2 miljoniem ķīniešu, no kuriem vienlaicīgi būvniecības procesā piedalījās 300 000 cilvēku. 1987. gadā Lielais Ķīnas mūris tika iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Šodien siena, kas senāk paņēma aptuveni 1 miljonu dzīvību, katru gadu piesaista 40 milj. tūristus. 

 

Pusdienas restorānā ārpus pilsētas sienām. Pērļu fabrikas apmeklējums. 

 

Ekskursija: Imperatoru "Vasaras pils" - gleznains tempļu, paviljonu un galeriju ansabļa komplekss ar 3000 ēkām, kas iekļauts UNESCO sarakstā. Tā tiek uzskatīta par Ķīnas ainavas dizaina šedevru. Parks sastāv no Kunminga ezera, Longevity Hill, kura garums ir 60 metri un blakus esošajām teritorijām. Gar ezera krastu atrodas garākais pasaulē "koridors - glerija" - 728 metri, kas iekļauta Ginesa rekordu grāmatā. Pastaigā pa kopleksu, gandrīz uz katra soļa priecēs impērijas varenības simboli -  pūķu un lauvu bronzas figūras.

 

2008.gada Olimpisko spēļu stadionu apskate. 

 

Atgriešanās viesnīcā.  

 


4. DIENA
Pekina - Siaņa ar vilcienu. Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas.

Junhegun
Ekskursija uz  Lamaistu Templis „Junhegun” – viens no slavenajiem budistu lamaistu klosteriem Ķīnā. Šis templis ir ne tikai viens no visvairāk apmeklētajiem vēstures un arhitektūras pieminekļiem Pekinā, kurš atrodas valsts aizsardzības paspārnē, bet arī slavenākā Tibetas budisma svētnīca ārpus Tibetas robežām. Templis ir viens no svarīgākajiem budistu klosteriem pasaulē, tas tika celts kā Gelug skolas klosteris un tur katru gadu notiek ne tikai tradicionalie budistu svētki, bet arī īpaši Geluga kulta festivāli. 

 

Pusdienas ķīniešu restorānā.

Brīvais laiks.


Transfērs uz vilciena staciju. Došanās ar vilcienu uz Siaņu (Xi`an), 4-vietīgajā kupejā. Nakšņošana vilcienā.

 


5. DIENA
Siaņa. Sagaidīšana stacijā. Transfērs uz 4* viesnīcu. Brokastis. Iebraukšana numuriņos( ja viesnīcas numuri jau ir gatavi).

xian 

Siaņas pilsēta viena no ķīniešu civilizācijas šūpuļiem. Senatnē nosaukums bija Čanaņa (Chang'an, tulkojumā "mūžīgais miers"). Siaņa ir senās Ķīnas politiskais centrs un Lielā Zīda ceļa sākumpunkts. Tā ir viena no senākajām pilsētām, 3000 gadus sena. Pilsēta ir slavena ar to, ka tā bija veselu 13 dinastiju galvaspilsēta, ieskaitot pašu pirmo apvienotās Ķīnas dinastiju Ciņ un pašu varenāko Tan dinastiju, kuras laikā Ķīna bija pati attīstītākā valsts pasaulē un metrapole, kas piesaistīja apmeklētājums no dažādām pasaules malām. 


Ekskursija: Tikšanās ar Terakotas Armiju "astoto pasaules brīnumu" no Ciņa Šihuandi kapenēm, Ķīnas ziemeļrietumos. Kapenes atklātas 1974. gada, kad to nejauši uzgāja grupa zemnieku, rokot aku. Šobrīd tas ir ļoti iecienīts tūristu apskates objekts. Izrakumos tika atrakta vesela armija, kas sastāvēja no vairāk kā 8000 karavīriem, 130 ratiem ar 520 zirgiem un 150 kavalērijas zirgiem. Armija atrodas valdnieka pēcnāves telpā. Karavīri pagatavoti no apdedzināta māla jeb terakotas, no tā arī ir cēlies nosaukums Terakotas armija. Apbrīnojams ir fakts, ka visi karavīri un zirgi ir atainoti dabiskā lielumā un arheologi uzskata, ka katrs karavīrs ir veidots pēc dzīva parauga - kāda cilvēka, kas dzīvojis pirms 2000 gadiem. Tāpat izrakumos papildus armijai tika izraksti arī civilo iedzīvotāju statujas - ierēdņi, mūzikanti un akrobāti. Pēc BBC ziņām, šī vieta patiesībā esot diezgan noslēpumaina, jo pēc formas tā atgādinot piramīdu, tā atrodas kapeņu iekšpusē un sasniedz 115 metru augstuma atzīmi. Karaspēka mērķis - pēc nāves apsargāt diženo valdnieku, kas kļuva populārs ne tikai ar to, ka aizsāka Ķīnas Lielā mūra celtniecību, bet arī ar savu valdīšanas stilu. Ciņs Šihuandi pazīstams arī kā Ciņu dinastijas pamatlicējs.

 

Pusdienas ķīniešu restorānā.

 

Ekskursija: Pilsētas mūris - Minu dinastijas siena. No sienas paveras gleznainā vecpilsētas panorāma ar skatu uz zvanu torni. Pilsētas mūris ir būvēts Tanu dinastijas Pirmā imperatora laikā, tas apvij vecpilsētu 14 kilometru garumā, mūra bastioni slejas 12 metru augstumā un mūra augšējā daļa līdzinās platai ielai. Uz mūra pat var noīrēt velosipēdus un apbraukt apkārt visai pilsētai. 

 

Vakara programma (pēc izvēles) par papildus maksu: vakariņas "pelmeņu bankets" (tradicionālā Šaņsi provinces ēdieni) ar šovprogrammu Taņ laikmeta dziesmām un dejām (60 USD no cilvēka).

 

Atgriešanās viesnīcā.

 


 6. DIENA
Siaņa - Lojana ar vilcienu. Brokastis viesnīcā. 

 

Lielā Savvaļas Zosu Pagonda ir galvenais Saņas pilsētas simbols,celts 7. gadsimtā - laikā, kad Siaņa bija Ķīnas Taņ impērijas galvaspilsēta. Pagodas nosaukums ir saistīts ar kādu leģendu. Šeņsi provinces vēsturiskais muzejs - viens no pirmajiem liela apmēra muzejiem Ķīnā pilnībā aprīkots ar modernākajām tehnoloģijām. Muzejā atrodas vairāk kā 370 tūkstoši eksponātu, tai skaitā freskas, gleznas, keramikas izstrādājumi, monētas un citi bronzas, zelta un sudraba priekšmeti un izstrādājumi.

 

Pusdienas. Pastaiga pa Kultūras ielu, kur var atrast neskaitāma skaita interesantu ķīniešu suvenīru, kā arī tautas mākslas priekšmetus. Šī ir īstā vietā, kur iegādāties jaukus suvenīrus, ko aizvest par piemiņu uz mājām vai vienkārši pastaigājoties apbrīnot ielas arhitektūru.

 

Transfērs uz staciju. Pārbrauciens ar vilcienu uz Lojanu (mīkstie sēdekļi otrajā klasē). 

Sagaidīšana Lojanas stacijā, transfērs uz 4* viesnīcu.

 


7. DIENA
Lojana - Pekina ar vilcienu. Brokastis viesnīcā.

Lojan

Lojan (Luoyang) pilsētaAtrodas Henan provincē. “Yang” tulkojumā nozīmē ziemeļu puse, bet Luo ir upe pie kuras atrodas pilsēta. Lojana ir viena no senajām Ķīnas pilsētām un tā bija galvaspilsēta deviņu dinastiju valdīšanas laikā vairāk nekā 1500 gadu. Pavisam 96 imperatori ir valdījuši Lojanā. Tai ir bijusi liela ietekme uz Ķīnas kultūru un vēsturi. Kopējais iedzīvotāju skaits Lojanā sastāda 6 milj. 

 

Ekskursija: Lungmen allu apmeklējums (burtiski "Akmens alas pie Drakona vārtiem") - budistu alu tempļu komplekss, izgrebtas kaļķakmens klintīs gar Ikhe upes krastiem. Lungmen allas ir viena no lielākajām reliģiskajiem kompleksiem pasaulē, tai sastāv no aptuveni 1350 alas un 40 pagodām, kurās ir vairāk kā simts tūkstoši attēlu un dažāda izmēra budistu statujas. Longmenā līdz pat šai dienai ir ļoti labi saglabājušās milzīgas skulptūras līdz pat 17 metriem. Allas stiepjas kilometru garumā gar piekrasti un tas ir īsts Ķīnas budistu arhitektūras meistardarbs. 2000. gadā allas tika iekļautas UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

 

Pusdienas.

šaolin

Ekskursija: Šaoliņa klosteris (495g.) - slavenākais cīņas centrs un populārākais budistu klosteris Ķīnā. Tas ir noslēpumu un leģendu apvīts par mūku cīņas meistarību. Šaoliņ cīņas prasme ir vienlaicīgi gan biedējoša, gan pārsteidzoša, ar neaptveramu varu pār cilvēka ķermeni un fizikas likumiem. Šīs mūku spējas nepakļaujas loģiskiem izskaidrojumiem. Galvenais princips, cīņas un pārcilvēcisko prasmju sasniegšanā, ir garīgās attīstības un enerģijas kontrole - CI, pilnīgā harmonijā ar māti dabu un dzīvniekiem.

 

Pagodas mežs. Papildu programma par papildus maksu: Šaoliņ Ušu šovs (16 USD no cilvēka).

 

Transfērs uz vilciena staciju, lai dotos atpakaļ uz Pekinu (mīkstie sēdekļi otrajā klasē, 4h ceļā).

Sagaidīšana Pekinā, transfērs uz 4* viesnīcu. Izmitināšanās viesnīcā.

 


8. DIENA
Pekina. Brokastis viesnīcā. 

 

Brīvais laiks. 

Transfērs uz lidostu. 

 

 

 

Ja rodas jautājumi, droši zvaniet, labprāt sniegsim atbildes un konsultāciju par izvēlēto galamērķi. Mob un Whatsapp: Olga +37129404723 vai grieizieties mūsu ofisos: 

Brīvibas 33, Tatjana т:+37122843062 p-p 09:00 - 18:00;

Merķeļa iela 6, Ludmila т: +371 22843061 p-p 09:00 - 18:00;

Merķeļa 12, Alla т: +371 22843060 p-p 09:00 - 18:00, s 10:00 - 14:00

 

Izstrādājam maršrutus arī pēc individuālām vēlmēm un pasūtījuma. 

 

Nr.11

PAPILDUS INFORMĀCIJA CEĻOJUMAM UZ ĶĪNU:

Ķīnas valūta = Juaņi (CNY), taču daudz kur var norēķināties arī USD.

Valūtas kurss: 1 dolārs (USD) = ~6,9 CNY (vai 1 CNY = 0,14 USD), 1 EUR = 7,95 CNY

Naudas maiņu labāk veikt viesnīcās vai bankās. Nav ieteicams vienlaicīgi mainīt daudz naudas. Labāk ir mainīt, tērēt, mainīt vairāk. Ieteicamāk ir līdzi ņemt USD skaidrā naudā nevis EUR, taču ir iespēja arī izņemt vietējo valūtu no bankomātiem. 

Muitas formalitātes - oficiāli jūs varat importēt Ķīnā vai izņemt no tā ne vairāk kā 6000 juaņas. Ārvalstu valūtas importa un eksporta ierobežojumi nav noteikti, bet jāpaziņo summa, kas pārsniedz 5000 euro ekvivalentu. Kultūras mantojumus un vērtīgus mākslas priekšmetus no Ķīnas izvest ir aizliegts, iespējams tikai uzrādot īpašu atļauju, ko izsniedz Ķīnas Kultūras ministrija. Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz slavenu kaligrāfu un mākslinieku darbiem, arī attiecas šis ierobežojums.

Laika starpība starp Rīgu un Pekinu ir 5 stundas. Pekinā 5 stundas vairāk.

Saziņa - Ķīnā divi vadošie mobilo sakaru operatori ir China Mobile un China Unicom. Ja jūsu uzņēmums nepiedāvā viesabonēšanas pakalpojumus Ķīnā, varat nopirkt un izmantot vietējo SIM karti.

Dzeramnaudas - tas ir īpašs jautājums Ķīnā. Oficiāli dzeramnaudas ir aizliegtas, taču tas netiek ievērots. Pieņemts dzeramnaudas dot viesnīcas personālam, kas palīdz ar mantām un par masāžu viesnīcas SPA, taču nav pieņemts dot taksistiem vai viesmīļiem, kuriem obligāti, jums ir jāatnes atlikums.

 

Piezīme: parasti ceļojumos uz Ķīnu vakariņas nav iekļāutas, ja vienīgi, tās paredzētas ekskursijas programmās, tādējādi dodam iespēju baudīt virtuvi kādu vien vēlaties, eksperimentēt un dažādot savas maltītes. Iesakām, protams, vakariņot ķīniešu restorānos. Budžets, ar kuru jārēķinās par vakariņām, ir ~20 USD no personas (tradicionālā restorānā).

 
KUR IEPIRKTIES ĶĪNĀ?
 
Кā arī visur pasaulē, Ķīnā jūs varat iepirkties tirgos, tūristu ielās un tirdzniecības centros. Noteikti iegādājieties karti kādā no informācijas centriem, vai palūdziet to viesnīcas recepcijā. Tajā būs norādīti atrodas visi galvenie apskates objekti, gājēju ielas, tirgi un ēstuves. 
 
Piemēram - Pekina ir milzīga pilsēta. Pērļu tirgus atrodas blakus austrumu ieejai Debess Templī. Tas ir vesels tirdzniecības kvartāls, kur iepērkas vairumtirgotāji no visas Krievijas. Tur visur var dzirdēt krievu valodu, ir izkārtnes un reklāmas krievu valodā. 
Tūristu tirdzniecības ielas ļoti skaistas un rosīgas, taču cenas ziņā, tās būs pašas dārgākās. Te var iegādāties jaukus un labus suvenīrus piemiņai. Taču nopietnus pirkumus iesakam veikt tirdzniecības centros vai citās ieliņās, kas nav tik piesātinātas ar tūristiem. 
 
KO NAV VĒRTS PIRKT ĶĪNĀ.
 
Nav vērts pirkt novājēšanas līdzekļus, un eksperimentēt ar ārstnieciskajiem preparātiem. Nav vērts pirkt elektroniku, ja jūs viņu nepārzināt. Bieži vien no skata kvalitatīva, bet atvedot mājās, izrādās, ka kvalitāte ir ļoti zema. 
 
KO PIRKT UN ATVEST NO ĶĪNAS.
 
Aksesuārus — somas, siksnas, makus, saules brilles, jostas, čemodānus. Lūk, šo visu var droši pirkt tirgū. Jo, ja arī jūs ņemat viltojumu, tad tas parasti ir labas kvalitātes. Daži pat saka, ja esi bijis Ķīnā, nedrīksti aizbraukt bez, kaut vai viena, viltojuma :))) Noteikti kaulējieties!
 
Ko vēl ir vērts atvest kā suvenīru no Ķīnas? 
 
* Zīda iztrādājumus: audumus, gultasveļu, ārkārtīgi skaistas ir ķīniešu kleitas un halāti no dabīgā zīda, zīda spilveni un segas - tie maksā 3-4 reizes lētāk kā Latvijā un zīds ir veselībai ļoti draudzīgs materiāls, tā kā zīda spilvenos neieviešas putekļu ērcīte. Pēc spilvena vai segas iegādes, viņus jums sapresēs un hermētiski iesaiņos, tā, ka tas neaizņems daudz vietas ceļasomā. Noteikti painteresējieties par zīda gultasveļu, spilvenu un segu kopšanu, jo ķīnieši ir tie, kas zina vislabāk, kā saglabāt zīdu ilgstoši un nodot no paudzes pauaudzei.
 
* Protams, tēja, tējas trauki, tējkannas. Nekautrējieties iegadāties tēju ārpus tūristu ielas veikaliņos, tā būs tik pat laba, ja ne pat labāka, jo tur iepērkas vietējie. Izbaudiet tēju ceremoniju, ka tada tiek piedāvāta, un ļaujieties piedzīvojumam, kādu nekad neesat baudījuši, jo tēja Ķīnā ir kaut kas īpašs - noteikti atvediet Puer, Oolong tēju (Oolong milk ir patīkami maiga un īpaši garda), Da Hong Pao Olong tēja samazina holesterīna limeni un attīra asinsvadus. Ķīniešu tējas ir augstākā labuma, un ārstē dažādas kaites kā dabīgās zāles. Var pat atrast tēju, kas palīdz balināt zobus un uzturēt to dabīgo baltumu :) Tējai noteikti jābūt jūsu suvenīru sarakstā, ko vedīsiet sev!
 
* Ķīniešu vāzes , apžilbinošas ar izsmalcinātām formām un apgleznojumiem. Interjera priekšmeti no porcelāna.
 
* Tirgū, starp spilgtajām, raibajām lietiņām, jūs varat atrast kašmira bodītes. Ieprieciniet sevi ar skaistu smalku jaciņu, apmetni, ērtu pončo. 
 
* Kažokādas izstrādājumi (Pekinā). Kažoka pirkšana Pekinā ir atsevišķa brauciena un atsevišķas sarunas vērta. Tirgū Jabaolu ir vesels kažoku kvartāls, kur iepērkas visi Krievijas vairumtirgotāji. Kažoku un cenu daudzveidība, no mego-lētajiem līdz elitārajiem (dominē melnā krāsa). 
 
* Pērles un rotaslietas no nefrīta. Skaistas, turpat uz vietas audzētas pērles, jebkurai gaumei un jebkuram budžetam - katrs atradīs sev vispiemērotākās pērlītes.
 
* Goji-berry (godži ogas), dažādi uztura bagātinātāji, smēres, ziedes.
 
 
DAŽI VĀRDI ĶĪNIEŠU SARUNVALODĀ, lai interesantāks ceļojums :)
 
Labdien (Ņi hao)
Uzredzēšanos (Dzai Dzeņ)
Paldies (Sje-sje)
Mani sauc ....(Vo djao ......)
Jā; Pareizi (Duj)
Nē; Nepareizi (Bu-duj)
Cik maksā? (Duo šao čeņ)
Par dārgu (Thai gui la)
Vai ir atlaide? (Iou džekhou ma)
Es pirkšu (Vo jao mai)
1 (i); 2 (ar); 3 (san); 4 (si - "i" kā cietais krievu "ы"); 5 (u); 6 (liu); 7 (tjsi); 8 (ba); 9 (djiu); 10 (ši - "i" kā cietais krievu "ы"); 100 (ibai); 1000 (itjen); 20 (ar-ši).
 
 
Latvijas Republikas vēstniecība Pekinā: Villa 02-02, Section A of Liangmaqiao Diplomatic Residence Compound,No.22 Dongfang East Street, Chaoyang District,Beijing, 100600, People’s Republic of China. E-pasts:embassy.china@mfa.gov.lv, Tālrunis:+86 10 853 230 09, +86 10 853 211 09

CENĀ NAV IEKĻAUTS:

- aviobiļete Rīga - Pekina - Rīga, 
- ceļojumu apdrošināšana, 
- vīza 60 EUR, 
- dzeramnauda, personīgie izdevumi.

* papildus nakts Pekinā - 85 USD par 2-vietīgo numuru ar brokastīm,

* papildus maksa par individuālo transfēru vienā virzienā (lidosta - viesnīca vai viesnīca - lidosta) - 20 USD no cilvēka.

 

!Palīdzēsim atrast visizdevīgājos un ērtākos lidojumus. Iesakām rezervēt ceļojumu laicīgi, jo avibiļešu cenas ir mainīgas un, jo tuvāk izlidošanas datumam, jo cena var būt augstāka!

* Ņemiet vērā, aprēķinātā cena par bērnien (0-2 gadi) nes informatīvu raksturu un var mainīties, atkarībā no ekskursijas programmas un bērna vecuma. Galīgā cena tiks aprēķināta pēc pieprasījuma saņemšanas.

 Vīzas noformēšanai uz Ķīnu nepieciešamie dokumenti:

* pase,
* 1 fotogrāfija elektroniskā formātā ar izmēru no 354px(platumā) x 472px(augstumā) līdz 420 x 560px - jānosūta pa e-pastu aģentam,
* aviobiļešu rezervācija,
* apdrošināšanas polise (formējam uz vietas),
* viesnīcas rezervācija

* aizpildīta anketa (anketu nosūtīsim jums elektroniski).

Svarīgi zināt: Vīzas izgatavošanas laiks skaitās no brīža, kad Ķīnas konsulātā tiek iesniegta visa, nepieciešamo, dokumentu pakete. Dokumentu paketes iesniegšanas brīdī, nepieciešama vīzas pieteicēja -dokumentu īpašnieka, personīga klātbūtne, lai iesniegtu pirkstu nospiedumus, kas ir obligāts nosacījums vīzas iegūšanai uz Ķīnu. 

Aizpildīt anketu pieteikumam uz vīzu, varat tepat mūsu mājas lapā: šeit

(Veicot ceļojuma rezervāciju, maksa par vīzu  - 60 EUR Latvijas pilsoņiem un 30 EUR nepilsoņiem. Piesakoties vīzai caur online formu, sadaļā "Papildus komentāri", lūdzu norādiet ceļojumu, kuru rezervējat, lai varam piešķirt atlaidi).

 

APMAKSAS NOTEIKUMI:

Avansa summa ir atkarīga no rezervācijas datuma. 

!Firma atstāj aiz sevis tiesības mainīt apskates objektu secību ekskursiju laikā!

 

same_tours
Sanatorija "EGLE" Birštonas

Jaunā, moderna sanatorija gaida Jūs!

No
50.00
sākot no 3 dienām (04.03 - 30.06)
Pilna pansija
atveseļošanas atpūta
Pasūtīt
Tervise Paradiis 4*

SPA-viesnīca un akvaparks Pērnavā

No
24.00
sākot no 1 diennakts (07.01 - 06.01)
Bez ēdināšanas
ģimenes atpūta atveseļošanas atpūta
Pasūtīt
Degošais piedāvājums
Izdevīgs piedāvājums
Unikālā Ņujorka!

No
760.00
6 dienas / 5 naktis (01.09 - 30.11)
Brokastis
vip aktīvā atpūta ekskursijas ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Parīze svētku noskaņās

Jaunais 2019. gads Parīzē!

€692.00
No
571.00
6 dienas / 5 naktis (28.12 - 02.01)
Brokastis
ģimenes atpūta Ziemassvētki un Jaunais Gads
Pasūtīt