Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Senā un mūsdienīgā Ķīna Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Pavasarī uz Ķīnu! Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras Atpūta un sērfings Vjetnamā Ķīna visās krāsās! Mekong Delta un Pludmale Ķīna - lidojošie kalni Vytautas Mineral SPA Jahtu noma 2019! Korporatīvie pasākumi uz jahtas Apkārt Portugālei Senās Ķīnas galvaspilsētas Kāzu ceremonija Grieķijā Čārterlidojumi uz Grieķija Čārterlidojumi uz Ēģipti Sanatorija "EGLE" Birštonas "Esi Dieviete"! Toskāna gurmāniem! Japāna - ceļojums uz citu plānetu! Čārterlidojumi uz Taizemi Regate Odiseja 2019! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Radošs festivāls bērniem «SEA & ART» Vjetnama: Atpūta pludmalē uz salas Uganda Riohas vīna zeme
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 22843061
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843062
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS
Vjetnama

VJETNAMA: FUKUOKA - SALU PĒRLE Cena vienai personai:
no € 0

Maršruts: RĪGA - HOŠIMINA - FUKUOKA - HOŠIMINA - RĪGA

Ceļojuma ilgums: 11 dienas / 10 naktis

Cenā iekļauts:

 

nakšņošana 5* viesnīcā Fukuoka salā (9 naktis) ar brokastīm; 1 nakts viesnīcā Hošiminā ar brokastīm; sagaidīšana lidostā ar krieviski runājošu gidu; transfērs lidosta - viesnīcas - lidosta. 

DĀVANA - ieejas biļete SUN WORLD parkā (ieejas biļetes cena - 35 USD), kā arī bezmaksas transfērs no jūsu viesnīcas uz parku un atpakaļ!

Cenā nav iekļauts:

starptautiskais pārlidojums Rīga - Hošimina (Saigona) - Rīga; iekšējais pārlidojums Hošimina - Fukuoka - Hošimina - no 120 USD; Vjetnamas vīza; ekskursijas par papildus maksu; ceļojumu apdrošināšana; personīgie izdevumi.

 

!Iesakām rezervēt ceļojumu laicīgi, jo avibiļešu cenas ir mainīgas un, jo tuvāk izlidošanas datumam, jo cena var būt augstāka! 

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

Paradīzes nostūris, Fukuoka sala, vilina tūristus ar savu neskartās dabas skaistumu, neatkartojamiem dabas skatiem un kristāltīriem Siāmas līča ūdeņiem. 

Neticami eksotiskāss ainavas, tīras pludmales, skaisti meži un bagāta zemūdens pasaule nespēj atstāt vienaldzīgu nevienu. Salas pludmales patiesi tiek uzskatītas par vienām no pasaules skaistākajām pludmalēm. Un neskatotos uz to, pludmales nav cilvēku piesātinatas, tāpēc ir iespēja baudīt divvientulību ieskautiem pasakainas dabas apskāvienos.

Protams, katrs atradīs savu paradīzi Fukuoka salā, atbilstoši savai gaumei, velmēm un dvēseles aicinājumam: baudiet klusumu un nošķirtību, restorānus un bārus, akvaparku un izklaides parku "Vinpearl Land", kā arī bezgalīgus dabas skaistumus - zemūdens pasaules iemītniekus un daudz ko citu.  

Pie kam tieši Fukuokā ir pasaulē garākais gaisa vagoniņa ceļš virs jūras SUN WORLD, kas nogādās jūs uz "Vinpearl Land" parku (Vjetnamas Disnejlendu).

1. DIENA
Hošimina - Fukouka

Ielidošana Hosiminā.

Parlidojums uz Fukuoka salu - 1h 15min. Ierašanās Fukouka lidostā. Sagaidīšana lidostām, krieviski runājoša gida pavadībā transfers uz viesnīcu (laiks ceļā ~ 30-45min).

Ierašanās viesnīcā. Atpūta.


2. - 9. DIENA
Fukuoka - atpūta pie jūras

Brokastis viesnīcā. Atpūta Fukuokā. 

Dāvana no mums - ieejas biļete SUN WORLD parkā (biļetes cena - 35 USD), kā arī bezmaksas transfērs no jūsu viesnīcas uz parku un atpakaļ!


Pasaulē garākā gaisa vagoniņu ceļa virs jūras SUN WORLD apmeklējums. Tā ir garākā trīsvadu trose pasaulē. Hon Thom funikulierim pieder pasaules rekords, tās garums - 7km 899,9 m. Tas tika projektēts un uzcelts pateicoties vismodernākajām tehnoloģijām, tāpēc trose ir ļoti stabila un droša. Gaisa vagoniņi savieno An Thoi pilsētu ar Hon Thom salu, braucot pāri 12 lielām salām. No augšas paveras neatkārtojami skati uz cilveka neskartiem dabas nostūriem, mežu pārklatām salām un jau 15 min laikā, jūs nokļūstat SUN WORLD Hon Thom izklaides parkā.

Sun World ir vjetnamiešu lepnums. Hon Thom stacijas arhitektūras stils ir izsmalcināts un grezns, harmonijā ar debesīm, jūru un mežiem. Piedavatās aktivitātes pludmalē, sniegs jums patiesu baudu (motorlaivas, laivu braucieni uz salām, ieniršana jūrā un došanās uz korāļļu rifiem, paraglidings aiz motorlaivas, piepūšamās ūdens atrakcijas - ir par papildus maksu).

Ekskursijas pēc izvēles, par papildus maksu:

1. Ekskursija uz dienvidu salām: makšķerēšana, snorkelēšana. Ekskursijas ilgums ir 8-10 stundas. Iekļauts - transports, gids, pusdienas, ieejas biļetes.

2. Ekskursija uz ziemeļu salām: makšķerēšana, snorkelēšana. Ekskursijas ilgums ir 8-10 stundas. Iekļauts - transports, laiva, pusdienas, augļi.

3. Makšķerēšana un kalmāru zveja. Ekskursijas ilgums ir 3-4 stundas. Iekļauts - transports, laiva, vakariņas (biezputra ar kalmāru).

4. Apskates ekskursija uz austrumiem no Fukuokas salas. Ekskursijas ilgums ir 3-4 stundas. Iekļauts - transports, gaisa vagoniņs, pusdienas.

5. Apskates ekskursija uz dienvidiem no Fukuokas salas: ekskursijas ilgums - 3-4 stundas. Iekļauts - transports.

6. Apskates ekskursija uz Fukuokas salas ziemeļrietumiem: ekskursijas ilgums - 3-4 stundas. Iekļauts - transports.

7. Apskates ekskursija uz Fukuokas salas ziemeļrietumiem: ekskursijas ilgums - 3-4 stundas. Iekļauts - transports.

8. Ekskursijas iepirkšanās pilsētā Ziong-Dong: Ekskursijas ilgums 3-4 stundas. Iekļauts - transports.

9. Eksotiskas vakariņas pie jūras pie saulrieta. Ilgums - 3-4 stundas. Iekļauts - transports, laiva.

10. Peldēšanās terapeitiskajā dūņā "Galina Resort". Ekskursijas ilgums ir 3,5-4 stundas. Iekļauts - transports, gids, ieejas biļetes.


10. DIENA
Fukouka - Hošimina

Brokastis viesnīcā.

Transfērs uz lidostu gida pavadība lidojumam uz Hošiminu.

Transfērs lidosta - viesnīca Hošimina.


11. DIENA
Hošimina

Brokastis viesnīcā. 

 

Ja rodas jautājumi, droši zvaniet, labprāt sniegsim atbildes un konsultāciju par izvēlēto galamērķi. Mob un Whatsapp: Nataļja +371223011223

Izstrādājam maršrutus arī pēc individuālām vēlmēm un pasūtījuma. 

KĀPĒC APMEKLĒT VJETNAMU?

Kāpēc tieši Vjetnamu?

Vjetnama ir ideāli piemērota jebkura veida ceļojumiem. Esam par visiem 100% par to parleicināti. Greznas dabas ainavas elpu aizraujosa vesture, pasakains ēdiens, pulsējoša enerģija - Vjetnama aktivizēs visas jūsu sajūtas, ta ir vienlaicīgi gan dinamiska, gan ļoti rāma, iedvesmojoša un nomierinoša. Taču, ja jums vienalga ir grūti tam noticēt, te būs 15 iemesli, kapēc jūs iemīlēsiet Vjetnamu:

1. Vjetnama skaitās viena no tūristiem drošākajām Dienvidaustrumu Āzijas rēģiona vietām - šeit nav noziedzības, terorisma, zemestrīcū vai cunami draudu.

2. Vjetnama - valsts ar senu kultūru un vēsturi, piesātināta ar vērtīgiem vēstures pieminekļiem, daudzveidīga dabas ainava un 300km gara Dienvidķīnas jūras piekraste. Tīras un sakoptas balto un zeltaino smilšu pludmales un kristāldzidra jūra. Augstakā līmeņa apkalpošana. Foto mīļotājiem un fotogrāfiem, Vjetnama tā ir fantāzijas un neticamu kadru paradīze ar kalnu reģioniem, rīsu un tējas, kafijas un eksotisko augļu plantācijām, pludmalēm un alām, un protams neticami skaistiem ūdenskritumiem visas Vjetnamas teritorijā. 

3. Uz Vjetnamu var doties cauru gadu, gaisa temperatūra popularākajos kūrortos  - +28 grādi pēc celsija visu cauru gadu. Vienā valsts daļā līst lietus, bet otrā parasti spīd saule.

4. Vīzas noformēšana notiek lidostā: Latvijas pilsoņiem iepriekš vīzu formēt uz Vjetnamu nav nepieciešams, to ir iespēja saņemt pie ielidošanas. Iepriekš nepieciešams noformet tikai ielūgumu uz Vjetnamu (to varat droši noformet pie mums, pie ceļojuma iegādes)

5. Transporta Vjetnamā ir ļoti ērts un pieejams: ierodoties vienā no trim Vjetnamas starptautiskajām lidostām (Tan Son Nhut, Noibai un Da Nang), jūs varat sasniegt savu galamērķi ar autobusu, vilcienu vai lidmašīnu - pēc jūsu patikas. Visās lielajās Vjetnamas pilsētās ir sabiedriskais pilsētas autobuss, moto-takši (Xe om) un ciklo (Xich lo). Mēs noteikti aicinam izmantot sabiedriskos autobusus, kas ir ļoti ērts un ekonomisks veids, lai pārvietotos pa pilsētu.  Autobusa biļetes cena ir 7000 VND. Arī taksometrs Vjetnamā ir diezgan lēts un ērts. Ir oficiālie taksometru uzņēmumi, kā Mai Linh, Vinasun taksi, Ha Noi taksi, Noi Bai taksi, Grab car... braukšanas cena visām sīm kompānijam praktiski ir vienāda: par pirmo kilometru, jāmaksā vismaz 10 000 VND par katru nākamo kilometru - no 9000 VND. Ja ceļojat bez kompanjons un bez lielām somām, varat izmantot ātrāko un visekstremalāko pārvietošanās transportu - moto-taksi, tos sastapsiet, gandrīz vai, uz katra stūra. Vidējā cena par 10 minūšu braucienu ir ne vairāk kā 15 000 VND. Šobrīd vispopularākie moto-takši Vjetnamā ir "Grab bike", to cena ir fiksēta, un jums nav nepieciešams kaulēties un vienoties par cenu.

6. Viesnīcu izvēle Vjetnamā ir ļoti plaša. Tūristiem ir izvele starp neskaitāmām 3*, 4* vai 5* viesnīcam, kas ir aprīkotas ar moderniem tehniskajiem risinājumiem un lieliski organizetu profesionaļu komandām, ka arī ar iespēju baudīt nacionālos ēdienus un eksotiskos augļus restorānos kūrortu teritorijās.

7. Izklaides iespējas Vjetnama arī ir diezgan plašas. Jums ir iespēja pastaiga uz ziloņiem vai strausiem, vērot " suņu skriešanas sacensības ar pavadoņiem - pērtiķiem", braukt ar dēļiem vai kvadracikliem pa smilšu nogāzēm, apmeklet čūsku restorānus, bet aktīvās atpūtas cienītājiem ir iespēja doties izbraucienos ar ūdensmotocikliem, mesties skaidaivinga piedzīvojumos, izmēģināt flybordu, doties makšķerēt, ar paraseilingu, nirt vai vienkarši pavadīt laiku spelējot boulingi vai kazino...

8. Pakalpojumu cena un kvalitāte Vjetnamā - ta ir lieta, kas daudzus interesē. Par parsteigumu šeit kvalitate ir daudz augstaka, ko var sagaidīt pat samaksāto cenu. Kvalitāte šeit ir visur ievērota - no viesnīcas servisa līdz pat suvenīriem, kas ir smalks un elegants darbs (zīda, retu koku šķirņu, perlamutra un sudraba izstrādājumi).

9. Pats lētākais daivings pasaulē!  Dienvidķīnas jūra parsteigs jūs ar savu bagatību - flora un fauna ar koraļļu rifiem , pasakainas dažādu krāsu zivis  un, ja ļoti paveiksies, tad gliemežnīcas ar īstu pērli pa vidu. Kur Vjetnama var nodarboties ar daivingu? Starp labakajam niršanas vietam noteikti var atzīmēt Načang, Hoian, Kondao sala un Fukouka sala.

10. Pēc to tūristu domām, kas jau Vjetnamā ir pabijuši, Vjetnamiešu virtuve ir viena no garšīgākajām virtūvēm pasaulē. Svaigas jūras veltes rotā dažnedažādus ēdienus. Jūras velte te ir ne tikai gardas, bet arī salīdzinoši lētas, piemēram, par 100 dongiem, varat baudīt austeres uz grilla un ingvera varītus ēdamgliemežus.

11. Ļoti viesmīlīga valsts. Vjetnama pret katru tūristu izturas īpaši labi.

12. Vjetnamā, jūs varat ne tikai atpūsties, bet arī izārstēt dažādas slimības ar austrumu medicīnas metodēm. Tradicionalās Vjetnamas medicīnas centros strādā augsti kvalificēti ārsti un speciālisti, prasmīgi un pieredzejusi manuālās terapijas meistari, adatu terapeiti, farmaceiti un masieri, kas strādā pamatojoties uz tūkstošiem gadu senu pieredzi, filozofiju, tradīcijām un gadsimtiem uzkrātām zināšanām par cilvēku un slimībām. Šeit tiek ārstēts cēlonis, nevis simptomi. Jūs varat arī izpeldēties slavenos dabas minerālavotos ar ūdens temperatūru +40 grādi, kam piemīt ārstnieciskajas īpašības. Vietējie iedzīvotaji saka, ka viņi bieži peldās Mu Kang Čai - Ienbai siltajos minerālavota ūdeņos un viņiem nav bijusas kaulu, locītavu vai ādas slimības. Pat vecāka gada gājuma cilvēki 80-90 gadīgi, 3 līdz 4 km pa kalnu ceļu iet kājām, lai veiktu peldi minerālavotu ūdeņos. 

13. Āzijas eksotika un budisms, tas, ko cilvēki mekle Japāna, Ķīna, taizemē.....jūs gaida tā visa pārpilnība Vjetnamā. 

14. Infrastruktūras pieejamība. No Vjetnamas ir ļoti viegli ceļot uz kaimiņvalstīm: Taizemi, Kambodžu, Laosu, Mjanmu, Singapūru...

15. Viesiem tiem, kas vēlas kļūt par jaunās valsts pirmatklājējiem, kas interesējas par pirmatnējo indoķīnas kultūru, tās vēsturi, eksotiku un vietējo mentalitati, noteikti būs ļoti interesants ceļojums uz Vjetnamu. 

CENĀ NAV IEKĻAUTS:

- starptautiskais pārlidojums Rīga - Hošimina (Saigona) - Rīga,

- iekšējais pārlidojums Hošimina - Fukuoka - Hošimina - no 120 USD,

- Vjetnamas vīza, 

- ekskursijas par papildus maksu,

- ceļojumu apdrošināšana,

- personīgie izdevumi.

 

!Palīdzēsim atrast visizdevīgājos un ērtākos lidojumus. Iesakām rezervēt ceļojumu laicīgi, jo avibiļešu cenas ir mainīgas un, jo tuvāk izlidošanas datumam, jo cena var būt augstāka!

* Ņemiet vērā, aprēķinātā cena par bērnien (0-2 gadi) nes informatīvu raksturu un var mainīties, atkarībā no ekskursijas programmas un bērna vecuma. Galīgā cena tiks aprēķināta pēc pieprasījuma saņemšanas.

same_tours
Mēs rekomendējam
Regate Odiseja 2019!

Starptautiska Regate "Odiseja 2019" Grieķijā!

No
2600.00
8 dienas / 7 naktis (04.05 - 11.05)
Bez ēdināšanas
korporatīvām grupām vip
Pasūtīt
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Senā un mūsdienīgā Ķīna

Ceļojums uz Ķīnu

No
995.00
8 dienas / 7 naktis (01.12 - 05.02)
Pēc programmas
eksotiskais ceļojums ekskursijas ceļojums grupas ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Korporatīvie pasākumi uz jahtas

Jahtas komandām Grieķijā. Bavaria jahtas.

No
1950.00
no 8 dienām (01.01 - 25.05)
Bez ēdināšanas
korporatīvām grupām vip
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ķīnas Zelta trīsstūris

Tur, kur gāja Lielais Zīda ceļš.

No
1290.00
11 dienas / 10 naktis (01.03 - 05.02)
Pēc programmas
grupas ceļojums eksotiskais ceļojums ekskursijas ceļojums
Pasūtīt