Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Sanatorija EGLE 3+* Birštonas Ķīna, Pasaules Mantojums Senā un mūsdienīgā Ķīna Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Portugāle - Zelta standarts! Divas galvaspilsētas un okeāns Atpūta un sērfings Vjetnamā Ņujorka un saulainā Florida Mekong Delta un Pludmale Ķīna - lidojošie kalni Zīda un tējas dzimtene! Santorīni. Romantiska nedēļas nogale. Atlantijas okeāna pērle - Azoru arhipelāgs Valsts svētkos Jahtu noma 2019! Korporatīvie pasākumi uz jahtas Apkārt Portugālei Senās Ķīnas galvaspilsētas Valensija Čārterlidojumi uz Ēģipti Toskāna gurmāniem! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Vjetnama: Atpūta pludmalē uz salas Uganda ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI JAPĀNA - CEĻOJUMS UZ CITU PLĀNETU! Maldīvu salas Čārterlidojumi uz Tenerife Čārterlidojumi (Eiropas kalnu slēpošanas kūrorti)
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00 (vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana)
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 22843061
M: +371 22843061
Skype: sieviete64
Darbs laiks:
09:00 - 18:00 (vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana)
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843062
M: +371 29404723, +371 22301122
Skype: rilad2
Darbs laiks:
Pēc iepriekšēja pieraksta (По предварительной записи)
  • SAZINĀTIES AR MUMS
Portugāle

Apkārt Portugālei Cena vienai personai:
no € 1370.00

Maršruts: Apskatīsim 20 pilsētas Portugālē

Ceļojuma ilgums: 12 dienas / 11 naktis

Cenā iekļauts:

dzīvošana 4* viesnīcās; transfēri; 9 ekskursijas ar komfortablu luksa klases transportu ar kondicionieri; ēdināšana pēc programmas, dzērieni un vīnu degustācijas iekļauti cenā; 21 pilsēta; augsti kvalificēti gidi; austiņas.

Cenā nav iekļauts:

lidojums Rīga - Lisabona - Rīga; ceļojuma apdrošināšna; ieejas biļetes pēc programmas un kruīzs - ap 60 EUR cilvēkam; tūristu nodoklis - no 1 EUR dienā cilvēka

!Iesakām rezervēt ceļojumu laicīgi, jo avibiļešu cenas ir mainīgas un, jo tuvāk izlidošanas datumam, jo cena var būt augstāka! 

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai
27.09.2019 - 08.10.2019
Ilgums: 12 dienas / 11 naktis
DBL Pēc programmas 1370.00 EUR
27.09.2019 - 08.10.2019
Ilgums: 12 dienas / 11 naktis
SNGL Pēc programmas 1980.00 EUR

APKĀRT PORTUGĀLEI!

Maršruts sevī ietver 20 pilsētas Portugālē + 1 diena Galīsijā, ar nakšņošanu 7 dažādās pilsētās.

LISABONA – EVORA – SINTRA – ROKAS RAGS – PENICHE – TOMARA – FATIMA – KOIMBRA – LAMEGO – REGUA – PORTU – BRAGA - GIMARAEŠA – VJANU DU KAŠTELO – SANTJAGO DE KOMPOSTELA – AVEIRO – ALKOBASA – BATALJA – NAZARE – OBIDUŠA - EŠTORILA

Lisabona (4 naktis) – Peniche (1 nakts okeāna krastā) - Koimbra (1 nakts) – Portu (2 naktis) – Vjana du Kaštelu (1 nakts) – Aveiru (1 nakts okeāna krastā) – Lisabonas Rivjera (1 nakts okeāna krastā)

Noteikti iesakām vilkt ērtus apavus un drēbes un būt gataviem fiziski aktīvai ekskursiju programmai!

1.DIENA / piektdiena (ja ielido 21.09.2018, ja ielido 22.09. tad 1.Diena sestdienā)
Rīga - Lisabona

Izlidošana no Rīgas. Ierašanās Lisabonā. Sagaidīšana lidostā. Transfērs un izvietošana viesnīcā Jupiter 4*.

Gids izstāstīs par iespējamo patstāvīgu programmu Lisabonā.


2.DIENA / sestdiena
Lisabona

Brīvā diena pastaigām, iepirkumiem un nesteidzīgam Lisabonas pilsētas baudījumam.  

Vakariņas viesnīcā.


3.DIENA / svētdiena
Lisabona

Brokastis viesnīcā.

Ekskursija pa Lisabonu (1/2 diena).

Jūs iepazīsities ar vienu no savdabīgākajām Eiropas pilsētām, kur var ceļot ne tikai telpā, bet arī laikā. Šaurās Alfama ieliņas apkārt katedrālei, aiznesīs jūs viduslaiku atmosfērā, Baiša veclaicīgais rajons pārnesīs uz racionālo XVIII gadsimtu, turpretī aristokrātiskais Shiadu rajons ar grāmatu veikaliņiem un Café A Brasileira jūs aizvedīs XX gadsimta sākumā. Belem rajons, no kurienes aizsākās portugāļu jūrasbraucieni uz Āfriku un Indiju, turpat ir arī slavenais tornis par godu jūrasbraucējiem - atklājējiem un Žeronīm aklosteris, kas iekļauti UNESCO pasaules kultūras mantojumu sarakstā, ieskaus jūs savā piedzīvojumu pasaulē, kur sajutīsieties ka Vasko da Gamma Lielo ģeogrāfisko atklājumu laikmetā. 

Vakariņas ar Fado.


4.DIENA / pirmdiena
Evora - Azeitau

Brokastis viesnīcā.

Ekskursija uz slaveno vīna darīšanas Alentežu provinces galvaspilsētu Evoras pilsētu un Azeitau.

Ibraukšana uz Azeitau - uz labāko Muskatu vīnu dzimteni Muscatel de Setubal (D.O.C). Muskatvīnu degustācija Quinta da Bacalhoa (kas ir atzīta par labāgo muskatu vīna ražotāju pasaulē) 

Evora - pilsēta muzejs, iekļauts UNESKO pasaules mantojumu sarakstā. Parsteidzoša vecpilsēta, kuras teritoriju apvij viduslaiku cietoksnis - te nav iespējams atdālīt kaut ko vienu, viss pilsētas ansablis ir tik harmonisks, ka svarīgs liekas katrs stūrītis: gan lokus metošo "arābu" ieliņu labirinti, katedrāles aprises un varenība, kas paceļas pāri visai vecpilsētai, noslēpumainā kapela, kuru rotā cilvēku galvaskausi, apveltīta vēsturiskiem stāstiem un leģendām, pašas Sv. Fransiska basnīcas priekšā.  Apstāsimies pie Cristo Rei pieminekļa atpakaļceļā un atgriezīsimies Lisabonā.

Vakariņas ar dzērieniem viesnīcā.


5.DIENA / otrdiena
Sintra - Rokas Rags - Eriseira

Brokastis viesnīcā.

Ekskursija uz veselo dienu uz Sintru un Rokas Ragu.

Mēs aizvedīsim jūs uz Rokas ragu, Eiroāzijas kontinenta rietumu galējais punkts, kur "beidzas Zeme un sākas Jūra", nonāksiet pasaku pilsētā Sintrā - viduslaiku karaliskā rezidence, kas 17.gs bija viena no iemīļotākajām aristokrātu atpūtas vietām.  Sintra ir kā pasaku piļu mājvieta, ko ieskauj ziedu dārzi un savvaļas meži. Pilsētu apdzīvo ap 300 000 iedzīvotāju. Šeit jūs iepazīsieties ar Quinta da Regaleira un Parque Monserrate. Quinta da Regaleira ir vasaras rezidence ar dārzu, kas  galvenokārt bijis Monteiru ģimenes īpašums un tas glabā noslēpumu. Pils parka simbilikai piemīt "ezotērisks" spēks un tā maģisko noslēpumu atšifrēt pilnībā nav izdevies vēl šodien. Jums būs iespēja apmeklēt "Sniegbaltītes pili", krāšņo un krāsaino Pelas pili, kas atgādina cietoksni no bērnības pasakām, pils parkā varēsiet apskatīt "Hobita pili" un ļauties noslēpumu un maģijas pilniem iespaidiem.

Nakts okeāna krastā viesnīca MH Atlantico 4 * slavenajā Peniche sērfošanas vietā, vakariņas viesnīcā.


6.DIENA / trešdiena
Obiduša - Alkobasa - Batalja - Nazare - Koimbra

Brokastis viesnīcā.

Pārbrauciens uz Koimbras pilsētu cauri Obidušam, Alkobasai, Bataljai, Nazare.

Alkobasai klosteris -  viduslaiku abatija. Klostera bazilikā atrodas Burgundijas dinastijas ģimenes kapenes. Pedru un Ineses sarkofāgi Alkobasas klostera bazilikā ir novietoti ar kājgali viens otram pretī, lai Pastarā dienā abi mīlētāji varētu drīzāk satikties. Alkobasas abatija ir būvēta agrīnās gotikas stilā ar vēlāku laiku baroka piebūvēm.

Batalja – Portugāles ievērojamākā gotiskā celtne Santa Maria da Vitoria klosteris. Franču, angļu gotikas un Manuela stilu sajaukums. Tulkojumā vārds "batalha" nozīmē "kauja", kas attiecīgi ir dots vēsturiskā kontekstā. 1385. gadā Indriķa Jūrasbraucēja tēvs Žuans I mobilizēja portugāļu kaujiniekus un uzveica Kastīlijas karali Huanu, izcīnot neatkarību. Pateicībā par uzvaru viņš nodibināja klosteri, kas tika celts vairāk kā desmit gadus. Ēka pārsteidz ar greznām vitrāžām, bagātīgi rotāto portālu un karalisko krusteju (Claustro Real).

Pārbrauciens uz Nazare - kādreiz mazais zvejnieku ciematiņš ir pārtapis par vienu no labākajiem Portugāles pludmales kūrortiem. Pilsētiņa var lepoties ne tikai ar pasakainām pludmalēm, bet arī lielisko virtuvi un unikāliem vietējiem tautas kostīmiem. Apstāsimies, lai nopeldētos Nazare pludmalē un papusdienotu kādā no vietējiem restorāniņiem pēc savas izvēles. Nazare pludmale ir arī ļoti pazīstama vieta sērfotājiem, sezonā viļņi šeit ir pilnīgi nekontrolējama parādība un sērfotāji šo vietu atpazīst kā Portugāles lielā viļņu vieta (6-100ft +).

Visulaiku pilsēta Obidušam ir gleznaina pilsēta, kuru mēdz saukt par viduslaiku ēras pieminekli. Pilsētu ieskauj augsta, balti krāsota akmens mūra siena un puķēm rotātas ieliņas. Pilsēta saista tūristus ar neskaitāmiem suvenīru veikaliņiem. Aiz pilsētas sienām tiek organizēti bruņinieku turnīri, šokalādes festivāļi, bet uz Ziemassvētku laiku, pils ieeja pārvēršas par īstu Ziemassvētku vecīša pilsētiņu. 

Pārbrauciens uz Koimbra - studentu atmosfēras piepildīta pilsēta, kas atrodas valsts centrālajā daļā un to raksturo divi galvenie vārdi – universitāte un bibliotēka. Tieši Koimbra (Coimbra) ir viena no vecākajām Portugāles pilsētām un tajā atrodas ne vien vecākā visā valstī, bet arī viena no senākajām universitātēm Eiropā. Universitāte iepriekš ir bijusi karaļu pils. Bet bibliotēkā grāmatu kolekcija mērāma vairākos simtos tūkstošu un tā tiek atzīta par vienu no skaistākajām bibliotēkām visā pasaulē. Koimbra ir arī ļoti piemērota vieta, kur doties nesteidzīgās pastaigās pa viduslaiku bruģētajām ieliņām, ieejot suvenīru veikalos, kas ir teju uz katra stūra, kā ari apskatot baznīcas, klosteri un citas ievērojamas vietas, piemēram, Mākslas muzeju (Machado de Castro), Svētā Krusta baznīcu, kur glabākas pirmā Portugāles karaļa, Alfonsu Henriha, mirstīgās atliekas.

Apstāšanās okeāna krastā Nazarē peldēšanai okeānā un patstāvīgajam pusdienam.

Izvietošana viesnīcā Vila Galé Coimbra 4*. Vakariņas viesnīcā.


7.DIENA / ceturtdiena
Koimbra - Lamega - Regua - Portu

Brokastis viesnīcā.

Koimbras ekskursijas turpinājums.

Pārbrauciens uz Lamegu un Regua.

Ierašanās Porto, izvietošana viesnīcā Bessa Porto 4*. Vakariņas viesnīcā.


8.DIENA / piektdiena
Portu

Brokastis viesnīcā.

Pastaigu ekskursija pa valsts "ziemeļu galvaspilsētu" Porto centrālo daļu.

Porto ir otra lielākā Portugāles pilsēta, kas izvietojusies līdzās Douru upes ietekai Atlantijas okeānā. Tā tiek dēvēta par Ziemeļportugāles galvaspilsētu, un no šī vārda ir cēlies visas valsts nosaukums. Porto tiek uzskatīta par vienu no senākajām cilvēku apdzīvotajām vietām Eiropā, un tās vēsturiskā daļa 1996. gadā tika iekļauta UNESCO pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā. Porto dzīvo ap 220 tūkstošiem iedzīvotāju, bet kopā ar urbanizētajām teritorijām – 1,3 miljoni.

Vakariņas Bessa Porto 4*.


9.DIENA / sestdiena
Gimaraeša - Braga - Vjana du Kaštelo

Brokastis viesnīcā.

Ekskursija uz veselo dienu uz kolorītāko Portugāles provinci, «zaļo» Minjo, valsts ziemeļu daļu.

Apskatīsim Gimaraenš pilsētu - pirmā Portugāles galvaspilsēta, pazīstama arī kā pirmā Portugāles karaļa Alfona I dzimšanas vieta un rezidence (1140) - tādēļ pilsētu mēdz dēvēt arī par "vieta, kur piedzima Portugāle". Gimaraenša 2012. gadā ieguva Eiropas kultūras galvaspilsētas statusu. Gimaraiša piedāvā izstaigāt viduslaiku šarmantās vecpilsētas ieliņas, apskatīt iespaidīgas pilis - Castelo de Guimaraes, dažādus gotikas šedevrus, ar reliģiju un kultūru saistītus muzejus.

 

Pārbrauciens uz Bragu - pilsēta, kas konkurējusi ar pazīstamo spāņu Santjago de Kompostela. Tā ir trešā lielākā pilsēta valstī. Pilsēta ir slavena ar savām vēsturiskajām celtnēm, pieminekļiem, dārziem un strūklakām, bet galvenokārt Braga pazīstama kā svarīgs reliģisks centrs, uz kurieni svētceļotāji devušies jau no 12. gadsimta. Tajos laikos, kā Portugāles arhibīskapa mītnes vieta, tā bija visas valsts reliģiskā galvaspilsēta. Bet arī pirms Portugāles valstiskuma izveidošanās, Bragai bija nepārvērtējama loma, kā Ibērijas pussalas ziemeļrietumu administratīvajam centram.  Bragā apskatāma 12. gs. Katedrāle un virkne citu baznīcu un reliģiska rakstura pieminekļu, bet galvenais arhitektūras šedevrs ir Bom Jesus baznīca ar brīnišķīgām, ar apustuļu statujām un citiem ticības simboliem smalki greznotām kāpnēm uz to.   

 

Dodoties uz Vjanu do Kaštelu būs iespēja nodegustēt slaveno "zaļo" vīnu, kas tiek ražots tikai šajā reģionā. 

"Liamas upes Princese" - tā dēvē Vjanu. Vjanu do Kaštelu atrodas skaistā vietā Atlantijas okeāna krastā. Pilsēta dibināta 1253. gadā un agrāk bija nozīmīgs valsts zvejas un kuģu būvētavas centrs. Tās lepnums ir Santa-Lučijas katedrāle, Gustava Eifeļa projektētais tilts pāri Limas upei un, protams, neaizmirstamais okeāna krasts.

Izvietošana viesnīcā 5* Pousada Viana do Castelo – Monte Santa Lusia. Vakariņas viesnīcā.


10.DIENA / svētdiena
Santjago de Kompostela (Galisija) - Aveiru

Brauciens uz veselo dienu uz Galisiju - vienu no gleznainākajiem Spānijas reģioniem, uz Santjago de Kompostela pilsētu.

Galisija ir autonoms apgabals un vēsturisks novads Spānijas ziemeļrietumos. Tas ir viens no septiņpadsmit autonomajiem apgabaliem, kā arī viens no astoņiem, kuriem piešķirts nācijas nosaukums. Robežojas ar Portugāli dienvidos, ar Kastīliju un Leonu un Astūriju austrumos. To rietumos un ziemeļos apskalo Atlantijas okeāns. Krasta līnijas kopējais garums ir 1660 km, iekļaujot piecas Galisijai piederošās salas Atlantijas okeānā. 9. gadsimta sākumā mūsdienu Galisijas galvaspilsētā Santjago de Kompostelā atklāja Apustuļa Jēkaba apbedījuma vietu. Pateicoties šim faktam, pilsēta kļuva par vienu no trīs svētajām pilsētām. Miljoniem svētceļnieku no visas Eiropas devās svētceļojumos, lai to apskatītu. Izveidojās vairākus simtus kilometrus garais Svētā Jēkaba ceļš. Grūtā un ilgā ceļa mērķis bija sasniegt Santjago de Kompostelas katedrāli. Mūsdienās ir izveidojušies vēl daudzi citi svētceļnieku maršruti, tomēr pats senākais un interesantākais ir Franču ceļš, kas sākas Francijā un stiepjas cauri visiem Spānijas ziemeļu rajoniem

Ekskursija un brīvais laiks.

Atgriešanās uz Portugāli uz Aveiru pilsētu, "Portugāles Venēciju", izvietošana okeāna krastā viesnīcā viesnīcā Melia Ria Hotel & SPA 4*. Vakariņas viesnīcā.


11.DIENA / pirmdiena
Aveiru - Tomara - Fatima - Lisabonas Rivjera

Brokastis viesnīcā.

Apskates ekskursija pa Aveiru.

Aveiru ir "Portugāles Venēcija" - to apvij neskaitāmu kanālu tīkli, pa kuriem jau senseni vietējie iedzīvotāji pārvietojas ar tradicionāliem krāsainiem kuģīšiem, kas atgādina Venēcijas gondolas. Kanālu malās ērti novietojušās dzīvojamās ēkas, 20.gs villas, bet pilsētas ielās var atrast celtnes ar izteiktu "modernisma" stila pieskaņu. Aveiru būs īsts dārgakmens dizaina, arhitektūras mīļotājiem, gardais ēdiens fotogrāfiem un pasakaina vieta lieliskām fotosesijām!

Izbrauciens no Aveiru uz Lisabonu cauri Tomarai un Fatimai.

Tomara - Tomaras pilsētu 12. gadsimtā dibināja Templiešu bruņinieku ordenis, teritorijā, ko viņiem piešķīra pirmais Portugāles karalis. Orderis uzcēla klisteri kalna galā, turpat blakus upei. Kristus klosteris ir iekļauts pasaules mantojuma sarakstā. Līdz mūsdienām dažādās vietās Eiropā saglabājies ne mazums Templiešu ordeņa darbības pēdu. Tā kā ordenis savā pastāvēšanas laikā veicus plašus būvniecības darbus, tad daudzas no uzceltajām ēkām vai būvēm skatāmas arī mūsdienās. Tāda, piemēram, ir Tempļa baznīca Londonā. Taču Templiešu ordeņa pēdas ir ne tikai saglabājušās, bet arī dažādos veidos attīstījušās Eiropas vēsturiskajā atmiņā līdz pat mūsdienu sabiedrībai, it īpaši brālībās, kā, piemēram, brīvmūrniecībā. Viena no templiešu struktūrvienība Portugālē nosaukumu Templiešu ordenis nomainīja pret nosaukumu Portugāles Kristus bruņinieki. Gadsimtu gaitā vairākkārtīgi reformēts un reorganizēts, šis ordenis pastāv arī mūsdienās. Kad Kristus bruņinieki pārņēma darbības, Tomara bija vieta, kur tika planotas daudzas darbības Portugālē saistītas ar Jaunā laika atklājumiem. Un to rīkojuma vadītājs, pasaules izmaiņu pētnieks Henrijs (Henry the Navigator) dzīvoja Tomārā un uzņēmās atbildību par tās attīstību 15. gadsimtā.

Fatimas pilsēta ir viens no galvenajiem katoliskās pasaules svētceļojumu galamērķiem, kur 1917.gadā, saskaņā ar leģendu, trim ganiem parādījusies Jaunava Marija. Ievērojamas vietas: bazilika un Capelinha das Aparicoes (Svētās Jaunavas bazilika).

Transfērs uz Lisabonas Rivjeru un atpūta okeāna krastā viesnīcā Vila Gale Estoril 4* un vakariņas viesnīcā. 


12.DIENA / otrdiena
Lisabona - Rīga

Brokastis viesnīcā.

12:00 numuru nodošana. Transfērs uz lidostu. Izlidošana no Lisabonas.

 

Ja rodas jautājumi, droši zvaniet, labprāt sniegsim atbildes un konsultāciju par izvēlēto galamērķi. Mob un Whatsapp: Nataļja +371223011223

Izstrādājam maršrutus arī pēc individuālām vēlmēm un pasūtījuma. 

CENĀ NAV IEKĻAUTS:

* lidojums Rīga - Lisabona - Rīga,

* ceļojuma apdrošināšana,

* ieejas biļetes muzejos un pilīs, un kruīzs - ap 60 EUR no personas,

* tūristu nodoklis - no 1 EUR dienā cilvēkam.

* Porto un Lissaone ir ieviests tūristu nodoklis EUR 1/2 dienā par personu, kas tiek apmaksāts viesnīcā ierašanās brīdī.

Noteikti iesakām parūpēties par ērtiem apaviem, tā kā ekskursija programma ir ļoti piesātināta un dienas var būt fiziski aktīvas!

Piemaksa par nakts transfēru no 24:00 līdz 7:00 - 15 eiro vienai personai.

Individuālais transfērs - 55 eiro vienā virzienā ar Mercedes Sedan.

Cenas par papildu nakti ekskursijas beigās:

Dbl BB 115 EUR * Dbl HB 155 EUR

Sgl BB 95 EUR * Sgl HB115 EUR

EXTRA BED BB - 45 EUR* EXTRA BED HB – 65 EUR

 

!Palīdzēsim atrast visizdevīgājos un ērtākos lidojumus. Iesakām rezervēt ceļojumu laicīgi, jo avibiļešu cenas ir mainīgas un, jo tuvāk izlidošanas datumam, jo cena var būt augstāka!

* Ņemiet vērā, aprēķinātā cena par bērnien (0-2 gadi) nes informatīvu raksturu un var mainīties, atkarībā no ekskursijas programmas un bērna vecuma. Galīgā cena tiks aprēķināta pēc pieprasījuma saņemšanas.

Līdzīgie ceļojumi
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
JAPĀNA - CEĻOJUMS UZ CITU PLĀNETU!

Japāna, aviobiļete iekļauta cenā

€2260.00
No
1960.00
11 dienas / 10 naktis (16.11 - 26.11)
Brokastis
ekskursijas ceļojums grupas ceļojums eksotiskais ceļojums lidojums iekļauts
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Mekong Delta un Pludmale

Ekskursijas programma + atpūta Fantjetā

No
610.00
8 dienas / 7 naktis (01.09 - 31.10)
Brokastis
eksotiskais ceļojums atpūta pludmalē ģimenes atpūta
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Korporatīvie pasākumi uz jahtas

Jahtas komandām Grieķijā. Bavaria jahtas.

No
2500.00
no 8 dienām (17.08 - 31.08)
Bez ēdināšanas
korporatīvām grupām vip
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Čārterlidojumi uz Ēģipti

Agrā rezervācija un čarterlidojumi

No
299.00
no 8 dienām (17.10 - 25.12)
Pēc programmas
atpūta pludmalē lidojums iekļauts ģimenes atpūta ekskursijas ceļojums
Pasūtīt