Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Senā un mūsdienīgā Ķīna Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Pavasarī uz Ķīnu! Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras Atpūta un sērfings Vjetnamā Ķīna visās krāsās! Mekong Delta un Pludmale Ķīna - lidojošie kalni Vytautas Mineral SPA Jahtu noma 2019! Korporatīvie pasākumi uz jahtas Apkārt Portugālei Senās Ķīnas galvaspilsētas Kāzu ceremonija Grieķijā Čārterlidojumi uz Grieķija Čārterlidojumi uz Ēģipti Sanatorija "EGLE" Birštonas "Esi Dieviete"! Toskāna gurmāniem! Japāna - ceļojums uz citu plānetu! Čārterlidojumi uz Taizemi Regate Odiseja 2019! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Radošs festivāls bērniem «SEA & ART» Vjetnama: Atpūta pludmalē uz salas Uganda Riohas vīna zeme
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 22843061
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843062
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS
Portugāle

Divas Portugāles galvaspilsētas Cena vienai personai:
no € 0

Maršruts: Lisabona - Sintra - Rokas rags - Fatima - Portu - Koimbra - Tomara - Lisabona

Ceļojuma ilgums: 8 dienas / 7 naktis

Cenā iekļauts:

* dzīvošana viesnīcās,
* transfēri,
* ekskursiju programma ar komfortablu luksa klases transportu ar kondicionieri,
* augsti kvalificēti krieviski runājošie gidi,
* austiņas uz visām dienām,
* izvēlētais ēdināšanas tips:
- brokastis,
- puspansija ar dzērieniem (izņemot ielidošana un izlidošanas dienas),
* kruīzs pa Douru upi Portū un portvīna un ķiršu džindžas degustācija.

Cenā nav iekļauts:

lidojums Rīga - Lisabona - Rīga; ceļojuma apdrošināšna; ieejas biļetes pēc programmas - ap 60 EUR cilvēkam; tūristu nodoklis; vakariņas Fadu.

!Iesakām rezervēt ceļojumu laicīgi, jo avibiļešu cenas ir mainīgas un, jo tuvāk izlidošanas datumam, jo cena var būt augstāka! 

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

1.DIENA / sestdiena
Rīga - Lisabona

Izlidošana no Rīgas. Ierašanās Lisabonā, apskates ekskursija pa Lisabonu uz pusi dienas. Transfērs un iekārtošanas viesnīcā. 

Jūs iepazīsities ar vienu no savdabīgākajām Eiropas pilsētām, kur var ceļot ne tikai platībā, bet arī laikā.

Pārbrauciens cauri Tejo upei pa slaveno 25.Aprīļa tiltu pie Cristo Rei pieminekļa – no kurienes paveras labākais skats uz Lisabonu.
Baixa (Zemā pilsētas daļa), tirgus kvartāls, uzcelts pēc 1755.gada zemestrīces pēc stingri izstrādāta, «absolūti ģeometriskā» plāna ar unikālas tehnoloģijas izmantošanu. Jūs brauksiet pa pilsētas centrālo prospektu - Anvenida da Liberdade. Belem rajonā, kas atrodas Težu upes ietekā, no kurienes kādreiz dodas jūrā slavenās portugāļu karavelas, iepazīsieteies ar Lielo Ģeogrāfisko Atklājumu laika pieminekļiem: Belemas Tornis (tās viegla un smalka konstrukcija vairāk atgādina pasakainu pili, nevis aizsardzības būves) un Žeronimuš klosteris (ieronimitu klosteris), kur glabājas Vasko da Gama un Karaļa Manuela, kas deva nosaukumu unikālajam dekoratīvajam stilam «manuelino», atliekas. Šeit pat, Belemā, stāv mūsdienīgs piemineklis Atklājējiem, kas slavina Portugāles jūrniekus. 

2.DIENA / svētdiena
Lisabona

Brokastis viesnīcā.

Brīvā diena.

Vakariņas ar Fado.

3.DIENA / pirmdiena
Sintra un Rokas rags

Brokastis viesnīcā.

Ekskursija uz veselu dienu uz Sintru un Rokas ragu. Pusdienas Sintras tradicionālā restorānā.

Jūs apmeklēsiet Rokas ragu, pašu Eiropas kontinenta rietumu punktu, «kur beidzas zeme un sākas jūra», un pasakaino Sintras pilsētu, Viduslaiku karaļa rezidenci, kas kļuva par XVIII.gds. aristokrātu mīļāko atpūtas vietu. Šeit Jūs iepazīsieties ar noslēpumaino, «ezotērisko», pils un parka ansambli Quinta da Rigaleira (XX.gds. sākums), kurās slepeno simboliku cenšas atšifrēt līdz pat šodienai. Jūs apmeklēsiet «Sniegbaltītes pili» - Pena pili, kas atgādina pasakaino pili, kas ir izaudzis pakalnā no milzīgiem granīta laukakmeņiem, apvienojot sevī praktiski visus arhitektūras stilus. Sintrā Jums būs brīvais laiks pusdienam vai Palacio Nacional apmeklējumam. Tālāk Jūs brauksiet cauri gleznainai zvejnieku pilsētai Kaškaišai un apstāšanos okeāna krastā pie leģendārām milzu grotām Velna mute - Boca do Inferno.

Apstāšanās slavenajā Guincho pludmalē.

Eštoril – pilsētiņa netālu no Kaškaiša – mīļaka Eiropas elites atpūtas vieta 20.gds. sākumā, slavenākais termālais kūrorts, nesen atjaunotais. Ir slavens ar savu Otrā Pasaules kara perioda vēsturi, kur dzīvoja karaļi un dižciltīgās ģimenes, kas bēga no fašistu vajāšanas. Pilsēta pilna ar spiegu stāstiem, kas tikās viesnīcā Palacio Estoril. Eštorilsa kazino arī piesaista apmeklētājus šajā mājīgajā piekrastes pilsētiņā.

4.DIENA / otrdiena
Fatima - Portu

Brokastis viesnīcā.

Brauciens uz Portu cauri Fatimai, iekārtošanās viesnīcā, ekskursija uz pusi dienas pa Portu ar portvīna degustāciju slavenajos pagrabos. Pusdienas tradicionāla restorānā un kruīzs pa Douru upi.

Fatima – pilsēta, kas kļuva par lūgšanas vietu ticīgajiem pēc tā, kad 1917.gadā trīm meitenēm šeit parādījās Jaunava Marija. Pašlaik Fatimu sauc par «Pasaules altāri», kur ik gadu atbrauc simtiem tūkstošu svētceļnieku no dažādām valstīm. 

Bargais Portu, kas ir izaudzis pa Douru upes granīta krastiem, nevienu neatstās vienaldzīgu. Apsates ekskursija pa valsts ziemeļu galvaspilsētas centrālo daļu. Jūs redzēsiet «dzelzceļa pili» - Sao Bentu staciju, kas ir dekorēta ar flīžu panno, pašu augstāko pilsētas torni – baroka laikmeta Kleriguš baznīcas zvanu torni. Netālu atrodas viena no skaistākajām grāmatnīcām pasaulē - "Lello un brālis". Pēc tam Jūs apmeklēsiet Katedrāli, no kuras pa viduslaiku ieliņām ar XII.gds. granīta mājām dosities uz Douru krastmalu un izbrauciet ar laivu zem izciliem Eifeļa un Kardozu tiltiem, apmeklēsiet Sv.Franciska baznīcu, apmeklēsiet vīna pagrabus, kur glabājas slavenākais Portugāļu vīns - portvīns. Portvīna degustācija - Vinho do Porto.

5.DIENA / trešdiena
Portu

Brokastis viesnīca.

Brīvā diena Portū.  

Vakariņas ar dzērieniem viesnīcā.

6.DIENA / ceturtdiena
Koimbra - Tomara - Lisabona

Brokastis viesnīcā.

Atgriešanās Lisabonā cauri Koimbras unTomaras pilsētām. Vēlās pusdienas tradicionālā restorānā Tomarā.

Koimbra – ļoti mājīga pilsēta, ar savu īpašu, neatkārtojamo studentu atmosfēru. Virs pilsētas atrodas valsts visvecākās universitātes ēka (bijušais karaļa pils), kurās teritorijā atrodas slavenā baroka bibliotēka. Šaurās ieliņas izvedīs Jūs pie vecās Katedrāles un, cauri arābu pilsētas Al-Medinas arku, pie Baišas - pilsētas tirgus daļas un Svētā Krusta baznīcas, kur atrodas pirmā portugāļu karaļ aAlfonsu Henriha atliekas.

Tomāra Jūs apmeklēsiet Tamplieru pili (XII.gds.) un kristus Ordeņa klosteri, uzcelts un pārbūvēts vairāku gadsimtu garumā. Jūs varēsiet novērtēt «manuelino» stila smalkumu, jo tieši šeit atrodas viņa ex-libris – pārsteidzoši skaists Klostera Kapitula zales logs.

7.DIENA / piektdiena
Lisabona

Brokastis viesnīcā.

Brīvā diena Lisabonā.

Vakariņas ar dzērieniem viesnīcā.

8.DIENA / sestdiena
Lisabona-Rīga

Brokastis viesnīcā.

Transfērs uz lidostu un izlidošana uz mājām.

 

Ja rodas jautājumi, droši zvaniet, labprāt sniegsim atbildes un konsultāciju par izvēlēto galamērķi. Mob un Whatsapp: Nataļja +371223011223

Izstrādājam maršrutus arī pēc individuālām vēlmēm un pasūtījuma. 

CENĀ NAV IEKĻAUTS:

* lidojums Rīga - Lisabona - Rīga,

* ceļojuma apdrošināšna,

* ieejas biļetes pēc programmas - ap 60 EUR cilvēkam,

* tūristu nodoklis - no 1 EUR dienā cilvēkam (ne vairāk par 7 EUR par visu periodu),

* vakariņas ar Fadu (tiem, kas ņem tikai brokastis) - 40 EUR cilvēkam.

 

!Palīdzēsim atrast visizdevīgājos un ērtākos lidojumus. Iesakām rezervēt ceļojumu laicīgi, jo avibiļešu cenas ir mainīgas un, jo tuvāk izlidošanas datumam, jo cena var būt augstāka!

* Ņemiet vērā, aprēķinātā cena par bērnien (0-2 gadi) nes informatīvu raksturu un var mainīties, atkarībā no ekskursijas programmas un bērna vecuma. Galīgā cena tiks aprēķināta pēc pieprasījuma saņemšanas.

same_tours
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ķīna visās krāsās!

No
1150.00
9 dienas / 8 naktis (30.04 - 08.05)
Pēc programmas
grupas ceļojums lidojums iekļauts ekskursijas ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Ķīna - lidojošie kalni

Fantastiskā realitāte - planētas Pandora pasaule

€2040.00
No
1990.00
11 dienas / 10 naktis (01.03 - 05.02)
Pēc programmas
ekskursijas ceļojums grupas ceļojums eksotiskais ceļojums
Pasūtīt
Izdevīgs piedāvājums
Japāna - ceļojums uz citu plānetu!

Japāna ar aviobiļeti iekļautu cenā

€2260.00
No
1960.00
9 dienas / 8 naktis (20.10 - 28.10)
Brokastis
eksotiskais ceļojums grupas ceļojums lidojums iekļauts
Pasūtīt
Riohas vīna zeme

Vitorija Lieldienās

No
649.00
5 dienas / 4 naktis (18.04 - 22.04)
Brokastis
lidojums iekļauts partneru piedāvājums grupas ceļojums
Pasūtīt