Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Tervise Paradiis 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Ķīna senā un Ķīna mūsdienu Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Pavasarī uz Ķīnu! Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras Atpūta un sērfings Vjetnamā Mekong Delta un Pludmale Ķīna - lidojošie kalni Kāzas Santorini salā Vytautas Mineral SPA Jahtu noma 2019! Korporatīvie pasākumi uz jahtas Tervis Medical SPA 3* Senās Ķīnas galvaspilsētas Romantiska Jaunā gada sagaidīšana Budapeštā! PORTO - pilsēta kā glezna Parīze svētku noskaņās Kāzu ceremonija Grieķijā Čārterlidojumi uz Grieķija Čārterlidojumi uz Ēģipti Sanatorija "EGLE" Birštonas "Esi Dieviete"! Toskāna gurmāniem! Čārterlidojumi uz Taizemi Regate Odiseja 2019! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Radošs festivāls bērniem «SEA & ART»
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 22843061
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843062
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS
Zviedrija

Kalmāra Maija svētkos Cena vienai personai:
no € 0

Maršruts: Rīga - Kalmāra - Rīga

Ceļojuma ilgums: 4 dienas / 3 naktis

Cenā iekļauts:

* aviobiļete Rīga - Kalmāra - Rīga,
* bagāža 20 kg + rokas bagāža 8 kg,
* transfērs lidosta - viesnīca - lidosta,
* dzīvošana viesnīcā 3+*,
* brokastis.

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

Nepilnus pustūkstoš kilometrus no Zviedrijas galvaspilsētas Stokholmas, valsts dienvidaustrumu daļā atrodas Kalmāra – tāda paša nosaukuma lēnes centrs un lielākā pilsēta, kuras kopējā platība ir nepilni 20 km2 un kurā dzīvo tuvu pie 50000 iemītniekiem. Kalmāra ir izvietojusies Baltijas jūras krastā un ūdens tuvums ir jūtams ik uz soļa. Ceļojums piemērots: visiem, kas vēl nav iepazinuši Zviedrijas skaistākās daļas Baltijas jūras krastā ar pazīstamu jūru, gleznām ainavām, nesteidzīgu ikdienas ritējumu, bagātīgu vēsturi un labi saglabātām tās liecībām. 

Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ir ierobežots.

1.DIENA (28.aprīlis)
Rīga - Kalmāra

Izlidošana no Rīgas plkst. 04:00. Ierašanās Kalmāra plkst. 04:30. Transfērs no lidotas uz viesnīcu. 

Pēc vēlēšanās par papildus samaksu: Kalmāras pilsētas ekskursija. 
08:00 Došanās kājām no viesnīcas. 
Pirmās dienas ekskursijas laikā vispirms apskatīsim Kalmāras pilsētas centru, kas, pēc dāņu iebrukuma un senās pilsētas izpostīšanas, 1640. gadā tika pārcelts no vietas līdzās ostai uz daudz drošāko Kvarnholmenas salu. Te varēs apskatīt rūpīgi atjaunotas vecās celtnes un nocietinājumu paliekas no tā laika, kad Kalmāra bija viena no nozīmīgākajām Zviedrijas pilsētām. Pēc tam dosimies uz Kalmāras muzeju ar tā bagātīgo artefaktu krājumu, bet ekskursijas noslēguma daļā apmeklēsim Kalmāras pili.
Ekskursijas ilgums ~ 3 stundas.
Cena: 50 EUR.
Cenā iekļauts: angļu valodā runājoša gida pakalpojumi, ieeja Kalmāras muzejā un Kalmāras pilī. 

N.B. Ekskursijas laikā paredzēts noiet ar kājām ~ 6 km.

2.DIENA (29.aprīlis)
Smolandes stikla darināšanas reģions

Pēc vēlēšanās par papildus samaksu:  Ekskursija uz “Stikla karaļvalsti”.
09:00 Izbraukšana no viesnīcas.
Otrās dienas ekskursiju veltīsim Smolandes stikla darināšanas reģionam, kurā pirmās darbnīcas, kurās ar rokām veidoja stikla priekšmetus, atvēra 1742. gadā. Divās stikla pūšanas darbnīcās varēsim izsekot, kā tiek darināti gan stikla ikdienas priekšmeti gan mākslas darbi no stikla. Vispirms dosimies uz Maleras stikla darbnīcu un veikalu, kurā atrodami slavenā zviedru mākslinieka Mata Johanssona veidotie stikla darinājumi. Dienas gaitā apmeklēsim arī Kosta stikla darbnīcu, kur atrodas viena no pasaulē pazīstamākajām stikla mākslas darbu izstādēm. Te mūsu acu priekšā tiks izgatavotas kristāla glāzes.
Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas. 
Cena: 90 EUR. Cenā iekļauts: transports, angļu valodā runājoša gida pakalpojumi, ieeja Maleras un Kosta stikla ražošanas darbnīcās, pusdienas (ūdens, kafija/tēja iekļauta cenā).

3.DIENA (30.aprīlis)
Karlskrona

Pēc vēlēšanās par papildus samaksu:  Ekskursija uz Karlskronu. 
08:00 Izbraukšana no viesnīcas. 
Ekskursijas laikā apskatīsim Karlskronu – pilsētu, kura 1680. gadā tika uzbūvēta pēc Zviedrijas karaļa XI plāna – vispirms kā slēgta Zviedrijas jaunā jūras kara bāze. Militārās bāzes centrā ar laiku tika izveidota civilā daļa. Karlskronu raksturo lieliski saglabāta vēsturiskais centrs, brīnišķīgas baznīcas, plašs pilsētas galvenais laukums un lieliska pludmale. Karlskronas Jūras muzejs ir viena no tūristu visvairāk apmeklētajām vietām. Pati muzeja 140 m garā ēka ir īsts arhitektūras meistardarbs, kas uzbūvēta virs ūdens.
Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.
Cena: 80 EUR. Cenā iekļauts: transports, angļu valodā runājoša gida pakalpojumi, ieeja Jūras muzejā, pusdienas (ūdens, kafija/tēja iekļauta cenā).

4.DIENA (1.maijs)
Ēlandes sala

Pēc vēlēšanās par papildus samaksu: Ekskursija uz Ēlandes salu. 
09:00 Izbraukšana no viesnīcas.
Pēdējās ceļojuma dienas ekskursijas laikā apmeklēsim Ēlandes salu, kas ir savienota ar Kalmāru ar vairāk nekā 6 km garu tiltu – vienu no garākajiem Eiropā. Ēlandes ainavai ir raksturīgas vējdzirnavas un tā vienlaikus ir arī pati saulainākā Zviedrijas vieta. Ēlandes sala ir populāra vieta vasaras atpūtai. Te atrodas ne tikai ievērības cienīgā Borgholmas pils, bet arī Zviedrijas karaļu vasaras rezidence Sollidena, kurā karaliskā ģimene pavada vasaras jau vairāku paaudžu garumā.
Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas.
Cena: 80 EUR. Cenā iekļauts: transports, angļu valodā runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens, kafija/tēja iekļauta cenā).

N.B. Tā kā daļa no objektiem vēl nav atvērti vasaras sezonai, tie būs apskatāmi tikai no ārpuses. 

Plkst. 18:40 transfērs no viesnīcas uz lidostu.

Plkst. 21:00 izlidošana uz Rīgu.

Ierašanās Rīgā plkst.23:25.

Viesnīca Calmar Stadshotel 3+*:

Viesnīca Calmar Stadshotel 3+* izvietojusies iespaidīgā Art Nouveau ēkā pilsētas centrālajā laukumā Stortorget.

Pilsētas centrālā stacija ir 3 min gājiena attālumā, bet līdz pludmalei jāiet apmēram 5 min. Kalmāras pils atrodas kilometra attālumā no viesnīcas.

Plašajās istabās viesiem piedāvā: satelīta TV, WI-FI, fēnu, piederumus kafijas vai tējas pagatavošanai. Dažās no istabām ir arī minibārs, seifs un gaisa kondicionieris.

Brokastu bufete un pusdienas tiek piedāvātas pirmā stāva ziemas dārzā, bet vakariņas - restorānā „Pipes of Scotland”. Dzērienus var nobaudīt bārā. 

Viesnīcā ir atvēlēta īpaša telpa bērnu rotaļām. Lasītājiem domāta viesnīcas bibliotēka. Pieejama arī maksas stāvvieta.

Ceļojums piemērots: visiem, kas vēl nav iepazinuši Zviedrijas skaistākās daļas Baltijas jūras krastā ar pazīstamu jūru, gleznām ainavām, nesteidzīgu ikdienas ritējumu, bagātīgu vēsturi un labi saglabātām tās liecībām. 

Lidojuma ilgums:  

Rīga - Kalmāra: 1 h 30 min   

Kalmāra  - Rīga: 1 h 25 min  

Gaisa temperatūra: ap 12 C dienā.

Jāņem līdz: ūdensnecaurlaidīgs, silts apģērbs un apavi/lietussargs.

Laika starpība ar Latviju: 1 stunda.

Valūta: Zviedrijas krona SEK, kurss 1 EUR = 9.95 SEK.

Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:

28. aprīlis 04:30 Transfers no lidostas uz viesnīcu

01. maijs  18:40 Transfers no viesnīcas uz lidostu

KALMĀRA

Kalmāra ir izvietojusies Baltijas jūras krastā un ūdens tuvums ir jūtams ik uz soļa. Pilsētas centrs Kvarnholmen atrodas pats uz savas salas un līdz Baltijas jūras lēzenajai piekrastei, rokā šūpojot pludmales somu, var aiziet tieši pa pilsētas galveno ielu. Savukārt, līdz otrajai lielākajai Zviedrijas salai Ēlandei var aizbraukt pa 6 kilometrus garo Ēlandes tiltu. Baltās pludmales ( Kattrumpan, Kalmarsundsbadet, Langviken un Vagbrytarbadet), kas stiepjas visapkārt pilsētai un lepojas ar labu infrastruktūru, ir viens no iemesliem, kāpēc Kalmāra jau vairākus gadus uzvar Zviedrijas iedzīvotāju aptaujā par labāko Vasaras atpūtas pilsētu. 

Kalmāra ir moderna pilsēta, kas piedāvā visu, ko vien mūsdienu cilvēks var vēlēties, taču vēstures elpa jūtama ik uz soļa. Tās teritorija bijusi apdzīvota jau no akmens laikmeta – te atrasti akmens laikmenta apbedījumi. Par ko līdzīgu pilsētai šeit runā jau no 11. gadsimta un tās ģerbonis atzīts par visvecāko Skandināvijā. Jau 12. gadsimtā pilsētā sāka būvēt sargtorni, ko nākamajos gadsimtos paplašināja, liekot pamatus slavenajai Kalmaras pilij. Karaliene Margareta I šeit saaicināja ziemeļvalstu karaļus, kuri 1397. gada 13. jūnijā noslēdza Kalmāras Ūniju, kas gandrīz uz diviem gadsimtiem apvienoja Zviedriju, Dāniju, Norvēģiju un tās jūras teritorijas. Kalmāras pils pilnībā tika pabeigta 16. gadsimtā, kļūstot par to iespaidīgo renesanses laikmeta celtni, kādu to var redzēt mūsdienās. Ja, kā visās senajās pilsētās, iedzīvotāju mājokļi sākotnēji bija izvietojušies visapkārt pilij un tai līdzās esošajam līcim, tad pēc 1611. gada dāņu uzbrukuma un pils aplenkuma, pilsētu tika nolemts pārcelt drošākā vietā – uz Kvarnholmenu. Jauno pilsētu 17. gadsimta pirmajā pusē veidoja atbilstoši renesanses laikmetā pieņemtājiem pilsētbūvniecības plāniem . Tajā pašā laikā Kalmāra kļuva par diecēzi un pilsētā lika pamatus katedrālei. Pilsēta bija svarīgs Zviedrijas dienviddaļas politiskais un ekonomiskais centrs līdz pat 17. gadsimta beigām, kad valsts robežas tika pārceltas vairāk uz dienvidiem,tāpat kā jaunā militārā jūras bāze. 

Kalmāras pilsētas centrs lepojas ar rūpīgi atjaunotām senajām celtnēm, kurās mūsdienās pārsvarā izvietojušies veikali un restorāni. Ne velti pilsēta divas reizes tika apbalvota ar Eiropas labākās arhitektūras balvu Europa Nostra. 20. gadsimtā Kalmārā bija izvietoti vairāki nozīmīgi rūpniecības uzņēmumi –te ražoja tvaika lokomatīves un vairākas „Volvo”automašīnu paaudzes. Trīs gadsimtus pilsētā darbojās arī Kalmāras kuģu būvētava. Pilsētas iedzīvotāju skaitu papildina Kalmāras universitātes 9000 studenti un Zviedrijas lielākās telefonu un mobilā tīkla operatora Telia Sonera pētniecības iestāžu darbinieki. Kalmāras lēņa teritorijā izvietojušās vairākas t. s. Kristāla karaļvalsts darbnīcas. Par Kristāla karaļvalsti dēvē reģionu dinvid Zviedrijā, kurā jau no 1742. gada darbojās neskaitāmas stikla priekšmetu ražotnes. Gandrīz katrā Zviedrijas mājā atrodamas ar roku darināta stiklā glāzes vai arī kāds cits Kristāla karaļvalstī ražots mājsaimniecības vai dizaina priekšmets. Vairāk nekā 6 km garais tilts, kurš atklāšanas brīdī bija viens no pašiem garākajiem Eiropā un kura divas trešdaļas nostiprinātas Baltijas jūras dzelmē, ļauj apskatīt arī Kalmārai blakus esošo Ēlandes salu. Salas ainavai raksturīgas vējdzirnavas, kurās senajos laikos apstrādāja Zviedrijas dienviddaļas bagātīgās graudu ražas, te atrodas Borgholmas pils un Zviedrijas karaliskās ģimenes vasaras rezidence. Tieši skaistās lauku ainavas dēļ dienvid Ēlande, Kalmāru ieskaitot ir iekļauta UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā. Bet atgriežoties Kalmarā... pavasarī pilsētā zied divi pasaulē ārkārtīgi reti sastopamie t. s. Kabatas lakatiņu koki, kuru ziedi, kā balti nēzdodziņi plīv Baltijas jūras spirgtajā dvesmā.

CEĻOJUMA CENĀ NAV IEKĻAUTS:

* ekskursijas pēc vēlēšanās:

- Kalmāras pilsētas ekskursija - 50 EUR,

- ekskursija uz “Stikla karaļvalsti” - 90 EUR,

- ekskursija uz Karlskronu - 80 EUR,

- ekskursija uz Ēlandes salu - 80 EUR,

vai ekskursiju komplekts "Kalmāra Maija svētkos" - 250 EUR,

* ceļojumu apdrošināšana.

 

 

same_tours
Degošais piedāvājums
Izdevīgs piedāvājums
Mekong Delta un Pludmale

Ekskursijas programma + atpūta Fantjetā

No
626.00
8 dienas / 7 naktis (01.11 - 26.12)
Brokastis
atpūta pludmalē ģimenes atpūta eksotiskais ceļojums
Pasūtīt
Jahtu noma 2019!

Jahtu noma Grieķijā. Bavaria 34

No
1150.00
no 7 naktīm (01.01 - 25.05)
Bez ēdināšanas
ģimenes atpūta romantiskais ceļojums atpūta pludmalē
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras

Pārsteidzošā un noslēpumainā Indoķīna...

No
894.00
10 dienas / 9 naktis (11.01 - 01.02)
Brokastis
eksotiskais ceļojums ekskursijas ceļojums ģimenes atpūta
Pasūtīt
Izdevīgs piedāvājums
Romantiska Jaunā gada sagaidīšana Budapeštā!

JAUNAIS GADS Budapeštā!

€350.00
No
298.00
5 dienas / 4 naktis (30.12 - 03.01)
Brokastis
romantiskais ceļojums Ziemassvētki un Jaunais Gads ekskursijas ceļojums
Pasūtīt