Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Senā un mūsdienīgā Ķīna Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Pavasarī uz Ķīnu! Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras Atpūta un sērfings Vjetnamā Ķīna visās krāsās! Mekong Delta un Pludmale Ķīna - lidojošie kalni Vytautas Mineral SPA Jahtu noma 2019! Korporatīvie pasākumi uz jahtas Apkārt Portugālei Senās Ķīnas galvaspilsētas Kāzu ceremonija Grieķijā Čārterlidojumi uz Grieķija Čārterlidojumi uz Ēģipti Sanatorija "EGLE" Birštonas "Esi Dieviete"! Toskāna gurmāniem! Japāna - ceļojums uz citu plānetu! Čārterlidojumi uz Taizemi Regate Odiseja 2019! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Radošs festivāls bērniem «SEA & ART» Vjetnama: Atpūta pludmalē uz salas Uganda Riohas vīna zeme
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 22843061
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843062
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS
Itālija

PARADĪZES NOSTŪRIS DIENVIDU ITĀLIJĀ Cena vienai personai:
no € 0

Maršruts: BARI – GUARDIA PERTICARA – KRAKO – MATĒRA – POMPEJI - NEAPOLE - BARI

Ceļojuma ilgums: 8 dienas / 7 naktis

Cenā iekļauts:

- tiešais reiss Rīga – Roma – Rīga,
- bagāža,
- grupu transfers no lidostas Roma – viesnīca – lidosta Roma,
- komfortabls transports visas eksursijas programmas laikā,
- dzīvošana viesnīcā,
- brokastis,
- 6 vakariņas,
- krieviski runajošs gids,
- ekskursija (Matēra),
- ekskursija (Bari),
- ekskursija (Neapole),
- ekskursija (Pompeji un Vezuvs),
- ekskursija uz Amalfi piekrasti,
- austiņas visas tūres laikā,
- ieejas biļetes: alu pilsēta Matēra, Pompeji, Vezuvs, Redžo di Kazerta

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

1. diena:

Izlidošana no Rīgas lidostas 14:05. Ierašanās Roma 16:10. Transfērs uz Bari reģionu, viesnīcu Nova Siri.  

 

2.diena:

Brokastis viesnīca. Pēc izvēles, papildus maksu, ekskursija uz vienu no Itālijas skaistākajām viduslaiku pilsētiņām - Guardia Pertikara.

 

Laiks ceļā 1 stunda. Režisors Franko Rozi šeit ir filmējis skatus fimlai "Kristus apstājies Eboli" (1979.g.), pēc Karlo Levi romāna. Filma ieguvusi Dāvida di Donatello balvu kategorijā „Labākā filma”. Vietējie mūrnieki ar patiesu mīlestību ir likuši akmeni pie akmeņa, ceļot šo pilsētu, tā, ka katra māja, katra šķērsiela ir īstens mākslas darbs. Pilsētas vēsture ir bagāta ar interesantiem notikumiem, lai arī mūsdienās to apdzīvo tikai 800 iedzīvotāju. Starp citu, Guardia Perticard ir piešķirts oranžais karogs, sava veida tūrisma un ekoloģijas kvalitātes simbols, ko Itālijas tūrisma klubs Touring Club Italiano piešķir mazajām pilsētiņām.  

 

Brīvajā laikā tiem, kas vēlēsies, tiks piedāvatas pusdienas - vietējo produktu un vīna degustācija* (par papildus samaksu).

 

Došanās uz Krako pilsētu (laiks ceļā 1h). Pilsēta - spoks Krako. Kopš 1960-ajiem gadiem, pilseta ir neapdzīvota. Kas notika un kāpēc pilsētu dēvē par pilsetu - spoks, uzzināsiet apciemojot šo mierpilno un noslēpumaino Itālijas stūrīti. 

 

Atgriešanās viesnīca tieši uz vakariņām. 

 

3. diena:

Brokastis viesnīcā. Izbraukšana 9:00 - ekskursija uz pilsetu Bari. Laiks ceļā 1h un 30 minūtes. 

 

"Ja vien Parīzē būtu jūra, tad tā būtu mazā Bari" - ar piesardzību, bet pārliecinoši saka vietējie dienvidnieki, un ,lai cik dīvaini tas neizklausīties, neliela patiesība tur varētu arī būt: gaisā virmo Eiropas viduslaiku pilsetas šarms, vēsturisko un apskatāmo objektu skaits var viegli konkurēt ar Francijas galvaspilsetas vēsturisko centru. Bari ir Itālijas dienvidu kultūras galvaspilsēta un svētceļnieku Meka. No XI gadsimta bazilika glaba Svētā Nikolaja brīnumdara relikvijas. Pilsēta ir ļoti bagāta kulturvēsturiskajiem pieminekļiem un apskates vietām. Dažu stundu laikā, nesteidzīgi, centīsimies izzināt visu interesantāko un ieraudzīt skaistāko, ko sevī glabā Bari pilsēta. 

 

Brīvais laiks. 

 

Dienas otrajā pusē apmeklēsim pareizticīgo baziliku par godu Svētajam Nikolajam brīnumdarim.

Atgriešanās viesnīca uz vakariņām.  

 

4. diena:

Brokastis viesnīcā. Izbraukšana 9:00 - ekskursija uz pilsetu Matēra. Laiks ceļā 1h. 

 

Ekskursija pa alu pilsetu Matēra.  Kas tad padara Matēru tik unikalu? Matēras vecpilseta Sassi saglabājusies tieši tāda kā senatnē – gan cilvēku attieksmes ziņā, gan vizuāli, tāpēc tā ir īstens sapņu darba lauks senatnes pētniekiem. Ne velti šī vieta vairakkārt kalpojusi kā senās Jeruzalemes dekorācijas filmās par Jēzu Kristu, tostarp slavenajā Mela Gibsona drāmā „Kristus ciešanas”. Uzskatīta par vienu no pasaules brīnumiem, tā dokumentēta arī UNESCO mantojuma sarakstā. Trīs gadsimtus pirms mūsu ēras romieši Bazilikatas reģionā oficiāli nodibināja savu pilsētu un, neskatoties uz varu maiņām, vēstures paisumiem un bēgumiem, cilvēki alas tā arī nekad nav pametuši. Aiz askētiski veidotu alu durvīm tie Materā aizvien vēl mīt. Jūs ieraudzīsiet senās alas kvartālus, apskatīsit tipisku grotta māju, baznīcas un klosterus. Šeit tika filmētas arī tadas filmas, kā "King David", "Mateja evaņģēlijs". Unikālā Matēra 2019gadā izvēlēta par Eiropas kultūras galvaspilsētu (katru gadu ES piešķir goda nosaukumu visvairāk cienīgs pilsētās, lai pievērstu uzmanību viņu kultūras mantojumu. Parasti šajās pilsētās interesantu notikumi norisinās visa gada garumā).

 

Brīvais laiks.  

 

Atgriešanās viesnīca uz vakariņām.

 

5. diena:

Pēc brokastīm viesnīca tiks piedāvati divi varianti : dienu pavadīt pēc savām vēlmēm (brīva diena), vai doties papildus ekskursija uz trullo pilsetu Alberobello*. Laiks ceļā - 1h un 10 minūtes.

 

Jau a ceļam mūs sagaida parsteigums - Altamuras maizes degustācija. Maize ilgi saglabajas mīksta un svaiga. Kāds ir tās noslēpums? Gatavošanas tehnoloģija pēc senajām tradīcijām, īpašās sastāvdaļas un ar kaut ko ļoti unikalu, kas raksturīgs tikai šim konkrētajam reģionam. Ne par velti šī maize ir izpelnījusies slavu visā pasaulē, 2003.gada, tā saņēma GTĪ kvalitates novertējumu, ko piešķir tikai tiem produktiem, kuru kvalitate un garšas raksturīgas īpašības nāk no konkrētā ģeogrāfiskā reģiona, kur tie tiek razoti. Vienkāršāk sakot, sāda veida maizi, jūs nekur citu pasaulē neatradīsiet! Tādu pašu kvalitātes novērtējumi ir ieguvuši arī Latvijas sklandrauši!

 

Turpinam ceļu uz Alberobello. Baltās pilsētiņas un ciematiņi gan Itālijā, gan citur Dienvideiropā  ir gandrīz vai uz katra stūra, bet baltās Trulli mājiņas ir kaut kas īpašs. Tās vairāk līdzinās rūķu nevis parastu divkājaino zemnieku dzīvojamajām mājām. Tieši pateicoties Trulli mājiņām Alberobello iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā (1996.).

 

Brīvais laiks, lai ieskatītos trulli-veikaliņos, iemūžinātu sevi rulli-fotogrāfijās, iepirktu trulli-suvenīrus.

 

Atgriešanās viesnīca uz vakariņām.

 

6.diena:

Brokastis viesnīcā, 7:00 izbraucam uz Pompeju un Neapoli. Laiks ceļā - 3h. 

 

Ekskursija pa Pompeju un Vezuvu (pacelsimies kraterī tik augstu, cik mums ļaus laikapstākļi).

 

Pārbauciens un Neapoli. Neapole - trešā lielakā pilsēta un lielākasi dienvidItalijas reģionu administratīvais centrs. Šis dievišķais kokteilis, kura sastāvā it tik unikālas komponentes: sena un slavena vēsture, bagātīga kultūra un tradīcijas, siltais vidusjūas klimants, ekspresīvais vietejo iedzīvotāju raksturs, fantastiski ēdieni, mafijas klanu vēsture un noslēpumi, lielisks futbols leģendarā Maradona izpildījumā un daudz kas cits. Acīmredzami kapēc no maija līdz pat oktobrim pilsēta ir tūristu pārpildīta, to apciemo viesi no dažādām pasaules malām, jo katrs vēlas iepazīties ar spilgto un tradīcijām bagato Neopoli.  

 

Iekārtošanās viesnīcā, brīvais laiks.

 

7. diena:

Brokastis viesnīcā. Ekskursija uz Amalfi piekrasti. Завтрак в отеле. Savvaļas jūras šalkoņa, stāvās klintis, krāsaino mājiņu piesātinajums ar kalnu un kupliem olīvkokiem fonā - tipisks Amalfi piekrastes raksturojums, ko ne veltu uzskata par vienu no labākajiem atpūtas galamērķiem Eiropā. Šeit atrodīsiet senas baznīcas un bazilikas, greznas villas, daudz arhitektūras un vēstures pieminekļus, kas ir kļuvuši par iemeslu Amalfi arī būt iekļautai UNESCO aizsargājamo objektu vidū.

 

Brīvais laiks, nakts viesnīcā.  

 

8. diena:

Agri no rīta izbraucam no viesnīcas, ar visām mantam. Ekskursija uz Redža di Kazerta, pēc kuras dodamies uz Romas lidostu. Lidojums no Romas uz Rīgu 17:50. Ielidošana Rīgā 22:00.

 

Cenā nav iekļauts:

- eksursija Guardia Pertikara + Krako (grupa: 10-15 cilvēki, 40 EUR no personas; 16 - 25 cilvēki, 30 EUR no personas)

- ekskursija Alberobello un Altamura (grupa: 10-15 cilvēki, 40 EUR no personas; 16 - 25 cilvēki, 30 EUR no personas)

- 2. dienā piedāvājam pusdienas - vietējo produktu un vīna degustāciju, 25 EUR no personas.

same_tours
Mēs rekomendējam
Regate Odiseja 2019!

Starptautiska Regate "Odiseja 2019" Grieķijā!

No
2600.00
8 dienas / 7 naktis (04.05 - 11.05)
Bez ēdināšanas
vip korporatīvām grupām
Pasūtīt
Izdevīgs piedāvājums
Čārterlidojumi uz Grieķija

Agrā rezervācija 2019

€279.00
No
245.00
no 7 dienām (25.04 - 27.10)
Pēc programmas
lidojums iekļauts atpūta pludmalē ģimenes atpūta
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ķīna visās krāsās!

No
1150.00
9 dienas / 8 naktis (30.04 - 08.05)
Pēc programmas
ekskursijas ceļojums lidojums iekļauts grupas ceļojums
Pasūtīt
Degošais piedāvājums
Izdevīgs piedāvājums
Mekong Delta un Pludmale

Ekskursijas programma + atpūta Fantjetā

No
590.00
8 dienas / 7 naktis (02.05 - 31.10)
Brokastis
eksotiskais ceļojums atpūta pludmalē ģimenes atpūta
Pasūtīt