SPA atpūta : Sanatorija Belorusija SPA atpūta: Sanatorija EGLE+ 4* Ceļojums uz Latviju: Brīvdienas Rīgā CEĻOJUMS UZ MEKSIKU: VISA MEKSIKA UN KANKŪNA SPA atpūta: sanatorijas Ungārijā CEĻOJUMS UZ FRANCIJU: Pavasara brīvdienas Parīzē CEĻOJUMI UZ SPĀNIJU Ceļojums uz Spāniju: Andalūzijas neatklātie dārgumi! CEĻOJUMS UZ ŠRILANKU: Atpūta Šrilankā Kāzas uz Krētas salas! SPA atpūta: Vilnius SPA Jahtu kruīzs pa Grieķijas salām Korporatīvie pasākumi uz jahtas CEĻOJUMI UZ TAIZEMI CEĻOJUMI UZ GRIEĶIJU CEĻOJUMI UZ ĒĢIPTI CEĻOJUMI UZ TURCIJU CEĻOJUMI UZ BULGĀRIJU CEĻOJUMS UZ MALDĪVU SALAS CEĻOJUMI UZ TENERIFE Čārterlidojumi (Eiropas kalnu slēpošanas kūrorti) CEĻOJUMI UZ ANDORU CEĻOJUMI UZ KIPRU SPA atpūta: Sanatorijas Čehijā CEĻOJUMS UZ ARGENTĪNU UN ČĪLE: Vīna ceļojums - ARGENTĪNA UN ČĪLE! Ceļojums uz Latviju: Rīga un atpūta Jūrmalā Ceļojums uz Latviju: Valmiermuižas alus darītava Ceļojums uz Lietuvu: ekskursija uz Klaipedu un Palangu Ceļojums uz Lietuvu: ekskursija uz DINO PARKU! Ceļojums uz Igauniju: Ekskursija uz Tallinu! CEĻOJUMS UZ LATVIJU: CESISA LEGENDAS! CEĻOJUMS UZ PERU: PA INKU CIVILIZĀCIJAS PĒDĀM! CEĻOJUMS UZ TURCIJU: NOVEMBRA BRĪVDIENAS STANBULĀ! CEĻOJUMS UZ MAURĪCIJU: Indijas okeāna zvaigzne CEĻOJUMS UZ DUBAJU: Atpūta Dubaijā! CEĻOJUMS UZ KOLUMBIJU: Pievilcīga Kolumbija! CEĻOJUMS UZ TURCIJU: PAVASARA BRĪVDIENAS STAMBULĀ!
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843060, + 371 22843062
M: +371 22843061, +371 22070762
Skype:
Darbs laiks:
Pēc iepriekšēja pieraksta - vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana
  • SAZINĀTIES AR MUMS
Latvija

SPA atpūta : Sanatorija Belorusija Cena vienai personai:
pēc pieprasījuma

Maršruts: Jūrmala (Latvija)

Ceļojuma ilgums: no 7 naktīm

Cenā iekļauts:

dzīvošana sanatorijā, ārsta konsultācija, ēdināšana - 3 reizes dienā (zviedru galds), baseins, ārstnieciskās procedūras

Aprēķināt cenu

Kopējā summa: pēc pieprasījuma

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai
15.11.2021 - 31.01.2022
Ilgums: no 7 naktīm
DBL Pēc programmas 0.00 EUR
01.02.2022 - 30.04.2022
Ilgums: no 7 naktīm
DBL Pēc programmas 0.00 EUR

Jūrmala tiek dēvēta par Latvijas Rivjēru un ir plaši pazīstama, pateicoties savām dabas bagātībām – mēreno klimatu, jūru, gadsimtu vecām priedēm, tīru gaisu, ārstnieciskajiem dubļiem un minerālajiem ūdeņiem. Jūrmala ir unikāla vieta spēku atjaunošanai, veselības nostiprināšanai, dažādu saslimšanu profilaksei un rehabilitācijai. Tieši šeit, Jūrmalā, 200 m no jūras krasta un 20 km no Latvijas galvaspilsētas atrodas sanatorija "Belorusija".

  

 

Kūrorts ir pazīstams ar savām dabas bagātībām – mēreno  klimatu, gadsimtu vecām priedēm, tīru gaisu, ārstnieciskām dūņām un minerālo ūdeni.   

Sanatorijās poliklīnikā pieņem pieredzējuši ārsti: terapeits, neirologs, kardiologs, dietologs, otolaringologs (lors), stomatologs, rehabilitologs, fizikālas terapijas  ārsts, osteopāts, psihologs.      

Procedūras un pakalpojumi: *Atveseļošanas programmas; *Minerālūdens  baseins, *ŠARKO  duša un cirkulāra duša, *Zemūdens masāža, *Pirtis: sauna, “turku” un  infrasarkanā pirts; *Ārstnieciskās vannas, *Sausā ogļskābes vanna, *Masāžas un limfodrenāža, *Dūņu ārstniecība, *Masāžas kušete NUGA BEST, *SPA-kapsula, *Parafīns rokām un kājām, *Sāls istaba, *Podometrija, *Slinga terapija, *Skābekļa kokteilis un uzpūtenis, *Svaigi spiestas sulas, zāļu tējas,

*Dzeramais minerālais ūdens.

*Ultraskaņas izmeklēšana, *Funkcionāla diagnostika;

*Fizikālā terapija: fototerapija, magnētu terapija, ultraskaņa, amplipulss, mikroviļņu terapija, fonoforēze, elektroforēze, kvarcs lokālais un vispārējais, darsonvalizācija, interferencterapija, lāzerterapija, lāzerpunktūra,

Ultraaugstfrekvences terapija (UFT), inhalācija, problemātisko zonu ultraskaņas masāža, miostimulācija

*Fizioterapija: ārstnieciskā vingrošana, nodarbības ar trenažieriem, mugurkaula jostas vietas izstiepšana, vibromasāža.

25 metrus baseins ar minerālo ūdeni: Sanatorijā ir izvietots baseins ar siltu minerālūdeni, kurš ir 25 metrus garš.

Minerālais ūdens baseinā piepildināšanai  tiek ņemts no 500 metru dziļuma, pēc tam speciāli sasildīts. Tādēļ pastāvīgā temperatūra baseinā ir +29C līmenī.  Tas ir hlorīda – nātrija  ārstnieciskais minerālūdens. Miniralizācija  - 12-13 g/ dm3.

Baseina dziļuma izmaiņas ir no 1 līdz 1,5 metriem. Baseina garums ir 25 metri, ir ierīkoti peldēšanas celiņi.       

SANATORIJA BELORUSSIJA DZERAMAIS MINERĀŪDENS

Dabīgs dzeramais minerālūdens no mūsu sanatorijas tiek iegūts no 530 m dziļa artēzijas urbuma.

Virs ūdens avota ir izveidots paviljons. Ūdens ne tikai atsvaidzina, bet tam piemīt arī ārstniecības īpašības.

Šīs ir nātrijs – kalcija – hlorīda dzeramais ārstnieciskais minerālūdens.

Minerālizācija – 5- 6 g/dm3  

 

Par sanatoriju:

 

Sanatorijā ir unikāla medicīniskā bāze. Dziednīca ir aprīkota ar mūsdienīgām kūrorta medicīnas tehnoloģijām diagnosticēšanai, ārstniecībai, profilaksei un rehabilitācijai. Piedāvājam atveseļošanās programmas un pilnu pakalpojumu spektru maksimāli patīkamai un veselīgai atpūtai.

Lielākais sanatorijas lepnums ir 25 metrus garš baseins ar minerālo ūdeni. Savukārt centrālajā korpusā atpūtniekiem ir brīvi piejamams minerāliem bagāts dzeramais ūdens tieši no dziļurbuma akas. 

Vēl viena sanatorijas "rozīnīte" ir sāls istaba. Ar minerāliem bagāto sāls alu gaisa ārstnieciskās īpašības ir zināmas jau kopš senatnes. 

Tāpat piedāvājam arī ūdens procedūras, dūņu ārstniecības procedūras, parafīna ietīšanas, klasisko un hidromasāžu, limfodrenāžu, mūsdienīgus fizikālās terapijas kabinetus, pilnu funkcionālo izmeklēšanu, kā arī stomatologu un citu speciālistu pakalpojumus. Nostiprināt ārstēšanas efektu palīdzēs ikdienas pastaigas jūras krastā, skābekļa kokteiļi, svaigi spiestas sulas un zāļu tējas.

Dziednīca aicina Jūs atpūsties Baltijas jūras krastā. Jūsu veselībai un atpūtai palīdzēs maigs klimats, ārstnieciskais jūras gaiss, Jūrmalas daba, miers un klusums.

Sanatorijas speciālisti ir izstrādājuši īpašas sanatorijas-kūrorta atveseļošanās programmas sirds un asinsvadu sistēmai,elpošanas orgāniem, nervu sistēmai,balsta un kustību aparātam,gremošanas orgāniem. Individuālās vispārējas atveseļošanās un figūras korekcijas programmas ir īpašais piedāvājums tiem, kuri vēlas atpūsties par labu veselībai. Uzmanīgs un iejūtīgs personāls, mūsdienīgs aprīkojums un patīkama gaisotne palīdzēs Jums atbrīvoties, labi atpūsties un mājās atgriezties spēka un veselības pilniem.

 

Sanatorijas profils: 

Sanatorija "Belorusija" Jūrmalā ir specializējusies uz pacientu ar dažādām saslimšanām rehabilitāciju.

Sanatorijas pakalpojumi ietver sevī speciālistu izstrādātas programmas, kurās tiek izmantotas dažādas ārstniecības metodes, tajā skaitā arī netradicionālās.

Papildus sanatorijas ārstēšanai mūsu dziednīca piedāvā arī ambulatoro ārstēšanu. Sanatorijas personāls ir augsti profesionāli speciālisti, uzmanīgi un iejūtīgi ārsti, kuri vienmēr palīdzēs visdažādāko veselības problēmu gadījumos.

 

Rehabilitācijas slimnīca pieaugušajiem un bērniem sniedz pakalpojumus sekojošu slimību grupās:

– Elpošanas orgānu slimības;

– Sirds un asinsvadu slimības;

– Nervu sistēmas slimības;

– Skeleta, muskuļu un saistaudu slimības;

– Endokrīnās, uztura un vielu maiņas slimības.

CENĀ NAV IEKĻAUTS:

- transporta pakalpojumi,

- personīgie izdevumi.

Līdzīgie ceļojumi
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
SPA atpūta : Sanatorija Belorusija

Sanatorija Belorusija Jūrmalā

no 7 naktīm (15.11 - 31.01)
Pēc programmas
ģimenes atpūta Ziemassvētki un Jaunais Gads atveseļošanas atpūta
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Korporatīvie pasākumi uz jahtas

Jahtas komandām Grieķijā. Bavaria jahtas.

No
1950.00
no 8 dienām (01.01 - 25.05)
Bez ēdināšanas
vip korporatīvām grupām
Pasūtīt
Izdevīgs piedāvājums
Jahtu kruīzs pa Grieķijas salām

9 dienas / 8 naktis (01.05 - 30.09)
Pēc programmas
atpūta pludmalē korporatīvām grupām romantiskais ceļojums ģimenes atpūta
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
CEĻOJUMS UZ ŠRILANKU: Atpūta Šrilankā

Indijas okeāna pērle - Šrilanka!

12 vai 13 dienas (14.11 - 28.02)
Visi ēdināšans tipi
atpūta pludmalē eksotiskais ceļojums ģimenes atpūta
Pasūtīt