SPA atpūta : Sanatorija Belorusija SPA atpūta: Sanatorija EGLE+ 4* SPA atpūta: Sanatorija EGLE 3+* Birštonas Ceļojums uz Latviju: Brīvdienas Rīgā CEĻOJUMS UZ MEKSIKU: VISA MEKSIKA UN KANKŪNA SPA atpūta: sanatorijas Ungārijā CEĻOJUMS UZ FRANCIJU: 3 dienas Parīzē CEĻOJUMS UZ GRIEĶIJU: Santorīni. Romantiska nedēļas nogale. CEĻOJUMI UZ SPĀNIJU Ceļojums uz Spāniju: Andalūzijas neatklātie dārgumi! CEĻOJUMS UZ ŠRILANKU: Atpūta Šrilankā Kāzas Santorini salā Kāzas uz Krētas salas! SPA atpūta: Vilnius SPA Jahtu kruīzs pa Grieķijas salām Korporatīvie pasākumi uz jahtas CEĻOJUMI UZ TAIZEMI CEĻOJUMI UZ GRIEĶIJU CEĻOJUMI UZ TURCIJU CEĻOJUMI UZ BULGĀRIJU CEĻOJUMS UZ MALDĪVU SALAS CEĻOJUMI UZ TENERIFE Čārterlidojumi (Eiropas kalnu slēpošanas kūrorti) CEĻOJUMI UZ ANDORU CEĻOJUMI UZ KIPRU SPA atpūta: Sanatorijas Čehijā CEĻOJUMS UZ ARGENTĪNU UN ČĪLE: Vīna ceļojums - ARGENTĪNA UN ČĪLE! Ceļojums uz Latviju: Rīga un atpūta Jūrmalā Ceļojums uz Latviju: Valmiermuižas alus darītava Ceļojums uz Lietuvu: ekskursija uz Klaipedu un Palangu Ceļojums uz Lietuvu: ekskursija uz DINO PARKU! CEĻOJUMS UZ LATVIJU: CESISA LEGENDAS! CEĻOJUMS UZ PERU: PA INKU CIVILIZĀCIJAS PĒDĀM! CEĻOJUMS UZ TURCIJU: ZIEMASSVĒTKI STAMBULĀ! CEĻOJUMS UZ MAURĪCIJU: Indijas okeāna zvaigzne CEĻOJUMS UZ DUBAJU: Atpūta Dubaijā!
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843061
M: +371 22843062
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
Pēc iepriekšēja pieraksta - vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana
  • SAZINĀTIES AR MUMS
Latvija

CEĻOJUMS UZ LATVIJU: CESISA LEGENDAS! Cena vienai personai:
pēc pieprasījuma

Maršruts: Ķeizarkrēsls - Kāķīši - Āraišu vējdzirnavas - Cesis - Limbaži

Ceļojuma ilgums: 1 diena

Cenā iekļauts:

gida pakalpojumi, dzeramais ūdens (0,5 l), komfortabls autobuss 

Cenā nav iekļauts:

ieejas biļetes, ēdināšana, personīgie izdevumi

Aprēķināt cenu

Kopējā summa: pēc pieprasījuma

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai
07.11.2021 - 22.12.2021
Ilgums: 1 diena
1 persona Bez ēdināšanas 0.00 EUR
08.01.2022 - 30.04.2022
Ilgums: 1 diena
1 persona Bez ēdināšanas 0.00 EUR

Esi laipni aicināts izzināt Cēsu pili un vecpilsētu, kas savos mūros glabā vairāk kā 800 gadu senas atmiņas!

   

 9:00 Izbraukšana no Rīgas (Akademijas laukums 1).

PIRMĀ PIETURA: Ķeizarkrēsls. Gaujas senlejas skatu vietas augstajā Beites kraujā, īpaši iekārtotas par godu cara Aleksandra II vizītei Siguldā 19.gadsimta otrajā pusē. No skatu vietām paveras zīmīga ainava uz Gauju un Turaidas pili. Jau kopš 19. gadsimta tūristi Siguldā apmeklē skatu vietas, kur tālu var redzēt Gaujas senieleju. Viena no šādām vietām ir Ķeizarkrēsls un netālu esošais Ķeizarskats. Vietai nosaukumu devusi Krievijas cara Aleksandra II vizīte Siguldā un apkārtnē. 

OTRĀ PIETURA: Kafijas pauze. Atpūtas komplekss “Kaķītis”. Viesu nams "Kaķītis" ir romantiska alpu stila māja ar pirts kompleksu, konferenču un banketa zāli un sešiem numuriem nakšņošanai. 

Senču iela 1, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150

TREŠĀ PIETURA: ĀRAIŠU VĒJDZIRNAVAS. Āraišu vējdzirnavas celtas Drabešu muižas vajadzībām apmēram 19.gs. vidū. Rekonstrukcijas laikā dzirnavu ēkas sienā atrasts akmens ar uzrakstu ANNO 1852. Iespējams, tas ir vējdzirnavu celšanas gads. Pēc uzbūves tās ir holandiešu tipa vējdzirnavas, kādas Latvijas teritorijā celtas pie pilīm un muižām jau kopš 14. gadsimta. Vējdzirnavām ir grozāma “galva”, ko dēvē par “cepuri”. Ar speciāla mehānisma palīdzību, stāvot dzirnavu pakājē, dzirnavu “galvu” pagrieza pret vēju.

CETURTĀ PIETURA: CESIS. Cēsis tiek uzskatītas par vissenāko pilsētu Latvijā. Tā atrodas gleznainā vietā, nacionālā parka teritorijā - Gaujas krastā, skujkoku ielokā. Tūristi mīl Cēsis tāpēc, ka tur ir pieejama mierīga atpūta, senlaicīga arhitektūra, romantiskas pastaigas pa senlaicīgām bruģētām ieliņām un skaista daba. Apmeklēsim vispopulārāko vietu pilsētā — 1206. gadā vācu bruņinieku celtās viduslaiku pils drupas.

BRĪVAIS LAIKS PUSDIENĀM!

PIEKTĀ PIETURA: Līgatnes slūžas - vairāk nekā 10 metrus augstas iesarkanas klintis, kurās vēl 19. gadsimta sākumā izkalti pagrabi, – šādi izskatās daudziem maz zināmās Anfabrikas klintis. Tālajā 1815. gadā mākslīgi veidotos pagrabus laika ritējumā izmantoja vīna un dažādu pārtikas produktu glabāšanai. Šo pagrabu vēsturiskā vērtība ir neizmērojama, tāpēc tie jau ilgāku laiku ir valsts nozīmes ģeoloģiskais un ģeomorfoloģiskais dabas piemineklis.

Pie Anfabrikas klintīm izveidotas arī slūžas, kas Līgatnes upi ”sadala” divās atsevišķās upēs – viena plūst uz Gauju un nodrošina izcilas lašu un taimiņu nārsta vietas, bet otra – apgādā Līgatnes papīrfabriku ar ūdeni. 

Nu, uz šodienu droši vien ir pietiekami daudz iespaidīgu iespaidu. Atpakaļ uz Rīgu. :-)

Priecāsimies jūs atkal redzēt mūsu ekskursijās! 

 

CENĀ NAV IEKĻAUTS: 

ieejas biletes, ēdināšana, kas nav iekļauta programmā, personīgie izdevumi

Līdzīgie ceļojumi
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
CEĻOJUMI UZ TENERIFE

Čārterlidojumi uz Tenerife!

no 8 dienām (30.10 - 30.03)
Visi ēdināšans tipi
lidojums iekļauts ģimenes atpūta atpūta pludmalē eksotiskais ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
CEĻOJUMS UZ GRIEĶIJU: Santorīni. Romantiska nedēļas nogale.

Santorīni. Romantiska nedēļas nogale.

4 dienas / 3 naktis (12.10 - 20.12)
Brokastis
ekskursijas ceļojums partneru piedāvājums ģimenes atpūta
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
SPA atpūta: Sanatorijas Čehijā

Sanatorijas Čehijā!

no 7 naktīm (18.11 - 28.02)
Visi ēdināšans tipi
atveseļošanas atpūta
Pasūtīt
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
CEĻOJUMS UZ DUBAJU: Atpūta Dubaijā!

Arābijas pasaka - Dubaija!

No
598.00
9 dienas / 8 naktis (19.12 - 27.03)
Visi ēdināšans tipi
ģimenes atpūta lidojums iekļauts atpūta pludmalē korporatīvām grupām
Pasūtīt