SPA atpūta : Sanatorija Belorusija SPA atpūta: Sanatorija EGLE+ 4* SPA atpūta: Sanatorija EGLE 3+* Birštonas Ceļojums uz Latviju: Brīvdienas Rīgā Ceļojums uz Ķīnu: Daidu - slavena galvaspilsēta vai Pekinas noslēpumi! Ceļojums uz Kīnu: Senā un mūsdienīgā Ķīna Ceļojums uz Ķīnu: Zelta trīsstūris Ceļojums uz Ķīnu: Pekina - Šanhaja - sēnas tradīcijas un mūsdienīga dzīve! Ceļojums uz Vjetnamu un Kambodžu: Pārsteidzošā Indoķīna Ceļojums uz Vjetnamu: no Ziemeļiem līdz un Dienvidiem! Ceļojums uz Spāniju: Spānijas Ziemeļu dārgumi un Biaricas greznība! SPA atpūta: sanatorijas Ungārijā Ceļojums uz Ķīnu: Ķīna visās krāsās! Ceļojums us ASV: Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona Ceļojums uz ASV: Ņujorka un saulainā Florida Ceļojums uz Ķīnu: Impērijas slavenākās pilsētas! Сeļojums uz Gruziju: Gamardžoba, genacvale vai Gruzijas viesmīlībā! Ceļojums uz Ķīnu: Pekina – Lhasa - Mistiskā Tibeta Ceļojums uz Ķīnu: Ciemos pie pandas un Ķīnas slavenākās pilsētas! Ceļojums uz Ķīnu: Lidojošie kalni. Fantastiskā realitāte - planētas Pandora pasaule! Ceļojums uz Ķīnu: Lielais ceļojums uz Ķīnu! CEĻOJUMI UZ SPĀNIJU Ceļojums uz Spāniju: Andalūzijas neatklātie dārgumi! SPA atpūta: sanatorijas Gruzijā Ceļojums uz Gruziju un Armēniju: divas valstis vienā ceļojumā Ceļojums uz Gruziju, Armēniju un Azerbaidžānu: trīs valstis vienā ceļojumā! Ceļojums uz Ķīnu: Impērijas vēsturiskās pilsētas un slavenie Šaoliņa klosteri! Ceļojums uz Itāliju: Toskāna gurmāniem! CEĻOJUMI UZ TAIZEMI Ceļojums uz Āfriku: ŠONA - Āfrikas sirds “Dienvidāfrika un Zimbabve”! Ceļojums uz Japānu: VASARAS CEĻOJUMS «Japānas klassika» CEĻOJUMI UZ GRIEĶIJU CEĻOJUMI UZ ĒĢIPTI CEĻOJUMI UZ TURCIJU CEĻOJUMI UZ BULGĀRIJU CEĻOJUMI UZ TENERIFE Čārterlidojumi (Eiropas kalnu slēpošanas kūrorti) CEĻOJUMI UZ KIPRU Ceļojums uz Ķīnu: Honkonga - debesskrāpju un mūsdienu tehnoloģiju pilsēta! Ceļojums uz Ķīnu: RUDENS ĶĪNĀ! SPA atpūta: Sanatorijas Čehijā Ceļojums uz Āfriku: ĀFRIKAS KOLORĪTS “Dienvidāfrika, Zimbabve un Botsvāna” Ceļojums uz Argentīnu un Čīle: Vīna ceļojums - ARGENTĪNA UN ČĪLE! Ceļojums uz Latviju: Rīga un atpūta Jūrmalā Ceļojums uz Latviju: Valmiermuižas alus darītava Ceļojums uz Lietuvu: ekskursija uz Klaipedu un Palangu Ceļojums uz Lietuvu: ekskursija uz DINO PARKU! Ceļojums uz Igauniju: Ekskursija uz Tallinu!
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00 (p. - pk.), 10:00-14:00 (s.) - vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843061
M: +371 22843062
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00 (p. - pk.) - vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana
  • SAZINĀTIES AR MUMS
Ķīna

Ceļojums uz Ķīnu: Lidojošie kalni. Fantastiskā realitāte - planētas Pandora pasaule! Cena vienai personai:
no € 1978.00

Maršruts: Pekina - Čžanczjacze - Fenhuna - Šanhaja

Ceļojuma ilgums: 11 dienas / 10 naktis

Cenā iekļauts:

 

iekšējie lidojumi (Pekina - Čžanczjacze, Čžanczjacze - Šanhaja); nakšņošana 4* viesnīcā, divvietīgais numuriņš; ekskursijas pēc programmas; ieejas biļetes muzejos un apskates objektos; ēdināšana atbilstoši ekskursijas programmai; transfēri pēc programmas; krieviski runājoša gida pakalpojumi. 

Cenā nav iekļauts:

aviobiļetes Rīga-Pekina, Šanhaja-Rīga; ceļojumu apdrošināšana; vīza uz Ķīnu; dzeramnauda, personīgie izdevumi.

 

!Iesakām rezervēt ceļojumu laicīgi, jo avibiļešu cenas ir mainīgas un, jo tuvāk izlidošanas datumam, jo cena var būt augstāka! 

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai
01.05.2020 - 31.08.2020
Ilgums: 11 dienas / 10 naktis
SNGL Pēc programmas 2256.00 EUR
01.05.2020 - 31.08.2020
Ilgums: 11 dienas / 10 naktis
DBL Pēc programmas 1978.00 EUR
01.09.2020 - 30.09.2020
Ilgums: 11 dienas / 10 naktis
DBL Pēc programmas 1978.00 EUR
01.09.2020 - 30.09.2020
Ilgums: 11 dienas / 10 naktis
SNGL Pēc programmas 2256.00 EUR
01.11.2020 - 26.12.2020
Ilgums: 11 dienas / 10 naktis
SNGL Pēc programmas 2256.00 EUR
01.11.2020 - 26.12.2020
Ilgums: 11 dienas / 10 naktis
DBL Pēc programmas 1978.00 EUR

1.DIENA

Izlidošana no Rīgas.


2.DIENA
Pekina

Ierašanās Pekinā. Sagaidīšana lidostā, transfērs uz 4* viesnīcu 11:00, iekārtošanās pēc 14:00.
Atpūta.


Pēc vēlēšanās par papildus maksu: ekskursija pa Pekinas ieliņām „Hutun” ar velorikšu - 65 USD vienai personai.


3.DIENA 
Pekina / brokastis, pusdienas, tējas ceremonija

Brokastis viesnīcā.
Ekskursija: Tjaņaņmiņa laukums (Debesu Miera Laukums) - vislielākais pasaulē pilsētas laukums. Tjaņaņmiņa laukums atrodas pašā Pekinas centrā uz dienvidiem no slavenās Aizliegtās pilsētas. Savu pašreizējo izskatu laukums ieguvis 50-to gadu beigās, kad tika rekonstruēta pilsētas centrālā daļa. Pašreiz šis laukums, kurš no ziemeļiem uz dienvidiem stiepjas 880 metru, bet no rietumiem uz austrumiem – 500 metru platībā, uzskatāms par vienu no lielākajiem pilsētu laukumiem pasaulē.
Aizliegtā Pilsēta Guguna - Imperatora Ziemas Pils. Pārsteidzošs Ķīnas  mākslas pils piemērs, Ming un Qing dinastiju 24 imperatoru rezidence.

Pusdienas - „pīle Pekinas gaumē”.


Ekskursija: Debesu Templis – kulta ansamblis - upurēšana Debesu Dievam. Daoisma templis, kas apskatāms Ķīnas galvaspilsētā Pekinā, ir pilnībā celts no koka. Tiešā tulkojumā no ķīniešu valodas, tempļa nosaukums ir "Debesu altāris". Torņa formas Debesu templis tika celts 15. gadsimtā kā privāts lūgšanu templis Ķīnas imperatoram, kur lūgties par labu ražu un piedošanu par savas tautas grēkiem.


Tējas Ceremonija.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.


4.DIENA
Pekina - Čžanczjacze / brokastis, pusdienas

Brokastis viesnīcā.


Ekskursija: Lielais Ķīnas Mūris. Tā ir visgarākā šāda būve pasaulē. Taisnā līnijā tas ir aptuveni 2700 km garš, taču tā faktiskais garums, ieskaitot divdaļīgās, trīsdaļīgās un pat četrdaļīgās sekcijas un apvedceļus pa kalna pārejām, ir vismaz divreiz lielāks.

Pusdienas restorānā ārpus pilsētas.


Pērļu fabrikas apmeklējums.

Ekskursija: Vasaras Dārzs „Ihejuaņ” – vislielākais un vissenākais dārzu-parku ansamblis. Olimpiādes - 2008 objektu apskate no ārpuses: stadioni „Ligzda” un „Ūdens Kubs”.

Transfērs uz lidostu. Izlidošana uz Čžanczjacze. Transfērs uz viesnīcu 4*. Atpūta.


5.DIENA
Čžanczjacze / brokastis, pusdienas

Brokastis viesnīcā.


Ekskursija: Čžanczjacze – nacionālais parks. Šeit atrodas meži, ainaviski ezeri, ūdenskritumi, upes un kanjoni, bet visplašāk pazīstami ir Vulingjuanas kalni, kas, kā runā bija Pandoras lidojošo kalnu prototips Džeimsa Kamerona filmā “Avatars”.

Lielais kanjons Čžanczjacze. Pastaiga pa Stikla tiltu. 

 

Pusdienas ķīniešu restorānā. 

 


Ekskursija: "Dzeltenā Pūķa" ala. Liela dabiskās formas ala ar daudzām zālēm, kas savienotas ar pazemes upi. Šī ir viena no galvenajām atrakcijām Čžanczacze. Neparastās stalaktītu un stalagmītu formas nevar atstāt vienaldzīgu pat tos, kuriem nepatīk alas.

Atgriešanās viesnīcā.


6.DIENA
Čžanczjacze / brokastis, pusdienas

Brokastis viesnīcā.

Ekskursija: pacelšanās ar liftu “Simts drakonu” pie Tjaņczišaņa kalniem. Ekskursija pa kalniem. Tieši šeit Džeims Kemerons atrada «lidojošus» klinšus, starp kuriem planētas Pandoras iedzīvotāji lidoja ar pūķiem. Nolaišanās ar funikulieri lejup.

Pusdienas kīniešu restorānā.

Pastaiga pa tīrāko un skaistāko kanjonu "Zelta pātaga".

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.


7.DIENA
Čžanczjacze - Fenhuna / brokastis, pusdienas

Brokastis viesnīcā. Numuru atbrīvošana.

Ekskursija: Apbrīnojamie Tjaņmena kalni. Tjanmeņas kalnu Ķīnā mēdz dēvēt arī par Debesu vārtu kalni, jo tajā ir dabīga, neparasta ala, kas veido fantastisku arku – Debesu vārtus. To dēvē par vienu no skaistākajiem kalniem pasaulē. Šis dabas brīnums atrodas Tjanmeņas kalna nacionālajā parkā – pašā populārākajā tūrisma un apskates objektā Hunaņas provincē. Pats kalns ir 1519 metrus augsts, bet tajā ved pasaulē augstākais trošu ceļš. Tjanmeņas trošu ceļš tiek uzskatīts par aizraujošāko kalnu braucienu pasaulē. Teju 7,5 kilometru garumā tas uzved 1279 metrus augstu kalnā. Starp klinšu veidojumiem kursē 98 krāsaini vagoniņi. Brauciens aizņems aptuveni 30 minūtes. 

 

Pusdienas kīniešu restorānā.

Pārbrauciens uz Fenhunu. Iekārtošanās viesnīcā 4*.

Nakts Fenhunas viesnīcā.


8.DIENA
Čžanczjacze - Šanhaja / brokastis, pusdienas

Brokastis viesnīcā. Numuru arbrīvošana. 

Ekskursija: Ķīnas dienvidu daļā. Ūpe Toczaņ.

Pusdienas ķīniešu restorānā. Atgriešanās Čžanczjacze pilsētā (5 st).

Transfērs uz lidostu. Izlidošana uz Šanhaju. Sagaidīšana Šanhajā. Transfērs uz viesnīcu 4*. Brīvais laiks.


9.DIENA
Šanhaja / brokastis, pusdienas

Brokastis viesnīcā.

Šanhaja - Lielākā pasaules pilsēta pēc iedzīvotāju skaita 2005. gadā. Lielākā pasaules osta pēc pārkrautajām kravām 2005. gadā. Milzīgs rūpniecības, transporta, kultūras un izglītības (pilsētā ir 24 universitātes) centrs, kurš, dinamiski attīstoties, kļūst par visas Austrumāzijas centru. 2003. gadā Šanhajā tika atklāts pasaulē pirmais komerciālais vilciens uz magnētiskā lauka spilvena Transrapid (darbojas starp Šanhaju un lidostu - 30 km, ātrums - 430 km/h, laiks ceļā - 7 min. 20 sek.).Tā ir viena no visstraujāk augošām megapolēm uz šīs planētas. Šeit plaukst tirdzniecība un rūpniecība, dūc visvairāk konteinerkravu pasaulē apkalpojošā osta, pilsētā ir daudz brīvās ekonomikas un uzņēmējdarbības attīstības zonu. Varenā Ķīnas pilsēta attīstās arī kā konferenču centrs, masveidā tiek atvērtas jaunās viesnīcas un piedāvāti aizvien jauni pakalpojumi uzņēmējiem, ceļotājiem un pašiem pilsētas iedzīvotājiem. Īsto pilsētas krāsu nodod, parkos starp milzīgiem debesskrāpjiem, tai či praktizējošie senjori un nomalēs klusumā mītošie budistu tempļi.

Ekskursija: Prieka Dārzs Juijuaņ. Prieka Dārzs Juijuaņ vai arī «Nesteidzīgas atpūtas dārzs» – klasisks kīņiešu dārzs, izvietots pašā Šanhajas vecpilsētas centrā.


Teletorņa „Austrumu Pērle” apskate jaunajā Puduna rajonā. Šanhajas televīzijas torņa «Austrumu pērle» tiek dēvēts 3. augstākais televīzijas tornis. Programmā ietilpst uzbrauciens torņa augšā.

Zīda fabrikas apmeklējums. Tālāk dosimies pastaigā uz centrālo Šanhajas gājēju ielu Nankin Lu.

Atgriešanas viesnīcā.

Vakara programma par papildus maksu: kruīzs pa Huanpu upi vai Šanhajas cirks (40 USD vienai personai).


10.DIENA
Šanhaja / brokastis

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks šopingam vai papildus ekskursija pēc vēlēšanās.

Piemēram, ekskursija ar pusdienām uz Šučžovu vai Hančžovu (cena 160 USD vienai personai, ja grupā min. 2 cilv.)


11.DIENA
Šanhaja / brokastis

Brokastis viesnīcā. Transfērs uz lidostu 08:00, izlidošana no Šanhajas. 

Ja rodas jautājumi, droši zvaniet, labprāt sniegsim atbildes un konsultāciju par izvēlēto galamērķi. Mob un Whatsapp: Olga +37129404723 vai grieizieties mūsu ofisos: 

Brīvibas 33, т:+37122843062 (p-pk. 09:00 - 18:00);

Merķeļa 12, Alla т: +371 22843060 (p-pk. 09:00 - 18:00, s. 10:00 - 14:00)

 

Izstrādājam maršrutus arī pēc individuālām vēlmēm un pasūtījuma. 

 

Nr.19 

PAPILDUS INFORMĀCIJA CEĻOJUMAM UZ ĶĪNU:

Ķīnas valūta = Juaņi (CNY), taču daudz kur var norēķināties arī USD.

Valūtas kurss: 1 dolārs (USD) = ~6,9 CNY (vai 1 CNY = 0,14 USD), 1 EUR = 7,95 CNY

Naudas maiņu labāk veikt viesnīcās vai bankās. Nav ieteicams vienlaicīgi mainīt daudz naudas. Labāk ir mainīt, tērēt, mainīt vairāk. Ieteicamāk ir līdzi ņemt USD skaidrā naudā nevis EUR, taču ir iespēja arī izņemt vietējo valūtu no bankomātiem. 

Muitas formalitātes - oficiāli jūs varat importēt Ķīnā vai izņemt no tā ne vairāk kā 6000 juaņas. Ārvalstu valūtas importa un eksporta ierobežojumi nav noteikti, bet jāpaziņo summa, kas pārsniedz 5000 euro ekvivalentu. Kultūras mantojumus un vērtīgus mākslas priekšmetus no Ķīnas izvest ir aizliegts, iespējams tikai uzrādot īpašu atļauju, ko izsniedz Ķīnas Kultūras ministrija. Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz slavenu kaligrāfu un mākslinieku darbiem, arī attiecas šis ierobežojums.

Laika starpība starp Rīgu un Pekinu ir 5 stundas. Pekinā 5 stundas vairāk.

Saziņa - Ķīnā divi vadošie mobilo sakaru operatori ir China Mobile un China Unicom. Ja jūsu uzņēmums nepiedāvā viesabonēšanas pakalpojumus Ķīnā, varat nopirkt un izmantot vietējo SIM karti.

Dzeramnaudas - tas ir īpašs jautājums Ķīnā. Oficiāli dzeramnaudas ir aizliegtas, taču tas netiek ievērots. Pieņemts dzeramnaudas dot viesnīcas personālam, kas palīdz ar mantām un par masāžu viesnīcas SPA, taču nav pieņemts dot taksistiem vai viesmīļiem, kuriem obligāti, jums ir jāatnes atlikums.

 

Piezīme: parasti ceļojumos uz Ķīnu vakariņas nav iekļāutas, ja vienīgi, tās paredzētas ekskursijas programmās, tādējādi dodam iespēju baudīt virtuvi kādu vien vēlaties, eksperimentēt un dažādot savas maltītes. Iesakām, protams, vakariņot ķīniešu restorānos. Budžets, ar kuru jārēķinās par vakariņām, ir ~20 USD no personas (tradicionālā restorānā).

 
KUR IEPIRKTIES ĶĪNĀ?
 
Кā arī visur pasaulē, Ķīnā jūs varat iepirkties tirgos, tūristu ielās un tirdzniecības centros. Noteikti iegādājieties karti kādā no informācijas centriem, vai palūdziet to viesnīcas recepcijā. Tajā būs norādīti atrodas visi galvenie apskates objekti, gājēju ielas, tirgi un ēstuves. 
 
Piemēram - Pekina ir milzīga pilsēta. Pērļu tirgus atrodas blakus austrumu ieejai Debess Templī. Tas ir vesels tirdzniecības kvartāls, kur iepērkas vairumtirgotāji no visas Krievijas. Tur visur var dzirdēt krievu valodu, ir izkārtnes un reklāmas krievu valodā. 
Tūristu tirdzniecības ielas ļoti skaistas un rosīgas, taču cenas ziņā, tās būs pašas dārgākās. Te var iegādāties jaukus un labus suvenīrus piemiņai. Taču nopietnus pirkumus iesakam veikt tirdzniecības centros vai citās ieliņās, kas nav tik piesātinātas ar tūristiem. 
 
KO NAV VĒRTS PIRKT ĶĪNĀ.
 
Nav vērts pirkt novājēšanas līdzekļus, un eksperimentēt ar ārstnieciskajiem preparātiem. Nav vērts pirkt elektroniku, ja jūs viņu nepārzināt. Bieži vien no skata kvalitatīva, bet atvedot mājās, izrādās, ka kvalitāte ir ļoti zema. 
 
KO PIRKT UN ATVEST NO ĶĪNAS.
 
Aksesuārus — somas, siksnas, makus, saules brilles, jostas, čemodānus. Lūk, šo visu var droši pirkt tirgū. Jo, ja arī jūs ņemat viltojumu, tad tas parasti ir labas kvalitātes. Daži pat saka, ja esi bijis Ķīnā, nedrīksti aizbraukt bez, kaut vai viena, viltojuma :))) Noteikti kaulējieties!
 
Ko vēl ir vērts atvest kā suvenīru no Ķīnas? 
 
* Zīda iztrādājumus: audumus, gultasveļu, ārkārtīgi skaistas ir ķīniešu kleitas un halāti no dabīgā zīda, zīda spilveni un segas - tie maksā 3-4 reizes lētāk kā Latvijā un zīds ir veselībai ļoti draudzīgs materiāls, tā kā zīda spilvenos neieviešas putekļu ērcīte. Pēc spilvena vai segas iegādes, viņus jums sapresēs un hermētiski iesaiņos, tā, ka tas neaizņems daudz vietas ceļasomā. Noteikti painteresējieties par zīda gultasveļu, spilvenu un segu kopšanu, jo ķīnieši ir tie, kas zina vislabāk, kā saglabāt zīdu ilgstoši un nodot no paudzes pauaudzei.
 
* Protams, tēja, tējas trauki, tējkannas. Nekautrējieties iegadāties tēju ārpus tūristu ielas veikaliņos, tā būs tik pat laba, ja ne pat labāka, jo tur iepērkas vietējie. Izbaudiet tēju ceremoniju, ka tada tiek piedāvāta, un ļaujieties piedzīvojumam, kādu nekad neesat baudījuši, jo tēja Ķīnā ir kaut kas īpašs - noteikti atvediet Puer, Oolong tēju (Oolong milk ir patīkami maiga un īpaši garda), Da Hong Pao Olong tēja samazina holesterīna limeni un attīra asinsvadus. Ķīniešu tējas ir augstākā labuma, un ārstē dažādas kaites kā dabīgās zāles. Var pat atrast tēju, kas palīdz balināt zobus un uzturēt to dabīgo baltumu :) Tējai noteikti jābūt jūsu suvenīru sarakstā, ko vedīsiet sev!
 
* Ķīniešu vāzes , apžilbinošas ar izsmalcinātām formām un apgleznojumiem. Interjera priekšmeti no porcelāna.
 
* Tirgū, starp spilgtajām, raibajām lietiņām, jūs varat atrast kašmira bodītes. Ieprieciniet sevi ar skaistu smalku jaciņu, apmetni, ērtu pončo. 
 
* Kažokādas izstrādājumi (Pekinā). Kažoka pirkšana Pekinā ir atsevišķa brauciena un atsevišķas sarunas vērta. Tirgū Jabaolu ir vesels kažoku kvartāls, kur iepērkas visi Krievijas vairumtirgotāji. Kažoku un cenu daudzveidība, no mego-lētajiem līdz elitārajiem (dominē melnā krāsa). 
 
* Pērles un rotaslietas no nefrīta. Skaistas, turpat uz vietas audzētas pērles, jebkurai gaumei un jebkuram budžetam - katrs atradīs sev vispiemērotākās pērlītes.
 
* Goji-berry (godži ogas), dažādi uztura bagātinātāji, smēres, ziedes.
 
 
DAŽI VĀRDI ĶĪNIEŠU SARUNVALODĀ, lai interesantāks ceļojums :)
 
Labdien (Ņi hao)
Uzredzēšanos (Dzai Dzeņ)
Paldies (Sje-sje)
Mani sauc ....(Vo djao ......)
Jā; Pareizi (Duj)
Nē; Nepareizi (Bu-duj)
Cik maksā? (Duo šao čeņ)
Par dārgu (Thai gui la)
Vai ir atlaide? (Iou džekhou ma)
Es pirkšu (Vo jao mai)
(i); 2 (ar); 3 (san); 4 (si - "i" kā cietais krievu "ы"); 5 (u); 6 (liu); 7 (tjsi); 8 (ba); 9 (djiu); 10 (ši - "i" kā cietais krievu "ы"); 100 (ibai); 1000 (itjen); 20 (ar-ši).
 
 
Latvijas Republikas vēstniecība Pekinā: Villa 02-02, Section A of Liangmaqiao Diplomatic Residence Compound,No.22 Dongfang East Street, Chaoyang District,Beijing, 100600, People’s Republic of China. E-pasts:embassy.china@mfa.gov.lv, Tālrunis:+86 10 853 230 09, +86 10 853 211 09

CENĀ NAV IEKĻAUTS: 

- aviobiļetes Rīga-Pekina, Šanhaja-Rīga,
- ceļojumu apdrošināšana,
- vīza - 60 EUR,
- ekskursijas, kas nav iekļauti programmā,
- dzeramnauda.

* piemaksa par papildus diennaktīm Šanhajā - 95 USD par 2-vietīgo numuru ar brokastīm,

* piemaksa par papildus diennaktīm Pekinā - 85 USD par 2-vietīgo numuru ar brokastīm, 

* piemaksa par individuālo transfēru lidosta - viesnīca, viesnīca - lidosta - 70 USD vienai personai.  

Palīdzēsim atrast visizdevīgājos un ērtākos lidojumus. Iesakām rezervēt ceļojumu laicīgi, jo avibiļešu cenas ir mainīgas un, jo tuvāk izlidošanas datumam, jo cena var būt augstāka!

Vīzas noformēšanai uz Ķīnu nepieciešamie dokumenti:

* pase,
* 1 fotogrāfija elektroniskā formātā ar izmēru no 354px(platumā) x 472px(augstumā) līdz 420 x 560px - jānosūta pa e-pastu aģentam,
* aviobiļešu rezervācija,
* apdrošināšanas polise (formējam uz vietas),
* viesnīcas rezervācija

* aizpildīta anketa (anketu nosūtīsim jums elektroniski).

Svarīgi zināt: Vīzas izgatavošanas laiks skaitās no brīža, kad Ķīnas konsulātā tiek iesniegta visa, nepieciešamo, dokumentu pakete. Dokumentu paketes iesniegšanas brīdī, nepieciešama vīzas pieteicēja -dokumentu īpašnieka, personīga klātbūtne, lai iesniegtu pirkstu nospiedumus, kas ir obligāts nosacījums vīzas iegūšanai uz Ķīnu. 

(Veicot ceļojuma rezervāciju, maksa par vīzu  - 60 EUR Latvijas pilsoņiem un 30 EUR nepilsoņiem. Piesakoties vīzai caur online formu, sadaļā "Papildus komentāri", lūdzu norādiet ceļojumu, kuru rezervējat, lai varam piešķirt atlaidi). 

APMAKSAS NOTEIKUMI:

Avansa summa ir atkarīga no rezervācijas datuma. 

!Firma atstāj aiz sevis tiesības mainīt apskates objektu secību ekskursiju laikā!

 

Līdzīgie ceļojumi
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
CEĻOJUMI UZ GRIEĶIJU

Čarterlidojumi uz Grieķiju!

no 8 dienām (25.04 - 31.10)
Pēc programmas
romantiskais ceļojums ģimenes atpūta lidojums iekļauts atpūta pludmalē
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Itāliju: Toskāna gurmāniem!

Toskāna, Itālija. Ceļojums grupām

No
1086.00
5 dienas / 4 naktis (15.09 - 15.06)
Pēc programmas
ekskursijas ceļojums grupas ceļojums korporatīvām grupām
Pasūtīt
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Ķīnu: RUDENS ĶĪNĀ!

RUDENS ĶĪNĀ!

€1750.00
No
1650.00
10 dienas/ 9 naktis (17.10 - 26.10)
Pēc programmas
lidojums iekļauts ekskursijas ceļojums eksotiskais ceļojums grupas ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Latviju: Rīga un atpūta Jūrmalā

Rīga un atpūta Jūrmalā!

10 dienas / 9 naktis (14.04 - 30.06)
Brokastis
atpūta pludmalē romantiskais ceļojums ģimenes atpūta
Pasūtīt