SPA atpūta: Sanatorija EGLE+ 4* SPA atpūta: Sanatorija EGLE 3+* Birštonas Ceļojums uz Latviju: Brīvdienas Rīgā Ceļojums uz Ķīnu: Daidu - slavena galvaspilsēta vai Pekinas noslēpumi! Ceļojums uz Kīnu: Senā un mūsdienīgā Ķīna Ceļojums uz Ķīnu: Zelta trīsstūris Ceļojums uz Ķīnu: Pekina - Šanhaja - sēnas tradīcijas un mūsdienīga dzīve! Ceļojums uz Vjetnamu un Kambodžu: Pārsteidzošā Indoķīna Ceļojums uz Vjetnamu: no Ziemeļiem līdz un Dienvidiem! Ceļojums uz Spāniju: Spānijas Ziemeļu dārgumi un Biaricas greznība! SPA atpūta: sanatorijas Ungārijā Ceļojums uz Ķīnu: Ķīna visās krāsās! Ceļojums us ASV: Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona Ceļojums uz ASV: Ņujorka un saulainā Florida Ceļojums uz Ķīnu: Impērijas slavenākās pilsētas! Сeļojums uz Gruziju: Gamardžoba, genacvale vai Gruzijas viesmīlībā! Ceļojums uz Ķīnu: Pekina – Lhasa - Mistiskā Tibeta Ceļojums uz Ķīnu: Ciemos pie pandas un Ķīnas slavenākās pilsētas! Ceļojums uz Ķīnu: Lidojošie kalni. Fantastiskā realitāte - planētas Pandora pasaule! Ceļojums uz Ķīnu: Lielais ceļojums uz Ķīnu! CEĻOJUMI UZ SPĀNIJU Ceļojums uz Spāniju: Andalūzijas neatklātie dārgumi! SPA atpūta: sanatorijas Gruzijā Ceļojums uz Gruziju un Armēniju: divas valstis vienā ceļojumā Ceļojums uz Gruziju, Armēniju un Azerbaidžānu: trīs valstis vienā ceļojumā! Ceļojums uz Gruziju: Gruzijas garša! SPA atpūta: Vilnius SPA Ceļojums uz Ķīnu: Impērijas vēsturiskās pilsētas un slavenie Šaoliņa klosteri! CEĻOJUMI UZ TAIZEMI Ceļojums uz Āfriku: ŠONA - Āfrikas sirds “Dienvidāfrika un Zimbabve”! CEĻOJUMI UZ GRIEĶIJU CEĻOJUMI UZ ĒĢIPTI CEĻOJUMI UZ TURCIJU CEĻOJUMI UZ BULGĀRIJU CEĻOJUMI UZ TENERIFE Čārterlidojumi (Eiropas kalnu slēpošanas kūrorti) CEĻOJUMI UZ KIPRU Ceļojums uz Ķīnu: Honkonga - debesskrāpju un mūsdienu tehnoloģiju pilsēta! Ceļojums uz Ķīnu: RUDENS ĶĪNĀ! SPA atpūta: Sanatorijas Čehijā Ceļojums uz Āfriku: ĀFRIKAS KOLORĪTS “Dienvidāfrika, Zimbabve un Botsvāna” Ceļojums uz Argentīnu un Čīle: Vīna ceļojums - ARGENTĪNA UN ČĪLE! Ceļojums uz Latviju: Rīga un atpūta Jūrmalā Ceļojums uz Latviju: Valmiermuižas alus darītava Ceļojums uz Lietuvu: ekskursija uz Klaipedu un Palangu Ceļojums uz Lietuvu: ekskursija uz DINO PARKU! Ceļojums uz Igauniju: Ekskursija uz Tallinu!
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00 (p. - pk.), 10:00-14:00 (s.) - vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843061
M: +371 22843062
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00 (p. - pk.) - vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana
  • SAZINĀTIES AR MUMS
ASV

Ceļojums uz ASV: Ņujorka un saulainā Florida Cena vienai personai:
no € 1460.00

Maršruts: Ņujorka – Filadelfija - Maiami

Ceļojuma ilgums: 14 dienas / 13 naktis

Cenā iekļauts:

Ņujorkā (5 naktis - apartamenti "Lukss" Bruklinā) – Filadelfija - Maiami (7 naktis, viesnīcā Atlantijas okeāna krastā*), ekskursijas komfortablā transportā, ekskursijas kopā ar krieviski runājošu gidu, ieejas biļetes, nodokļi

Cenā nav iekļauts:

aviolidojumi; ceļojuma apdrošināšana; vīza uz ASV vai ESTA (ceļošanas atļauja); dzeramnauda, personīgie izdevumi, ekskursijas par papildus maksu, ēdināšana

 

!Iesakām rezervēt ceļojumu laicīgi, jo avibiļešu cenas ir mainīgas un, jo tuvāk izlidošanas datumam, jo cena var būt augstāka!

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai
01.09.2020 - 20.12.2020
Ilgums: 14 dienas / 13 naktis
DBL Pēc programmas 1460.00 EUR

ASV metropole Ņujorka ir viena no tūristu apmeklētākajām vietām pasaulē - cilvēki traucas apskatīt Brīvības statuju, iepirkties, palūkoties apkārt no "The Empire State Building, izjust lielpilsētas pulsējošo ritmu un vienkārši pabūt ASV. Ņujorka ir aizraujošākā pilsēta pasaulē. Manhetena nekad neiemieg – šeit vienmēr valda rosība, sākot ar spožajām Brodvejas un Taimskvēra gaismām līdz pat pasaulē slaveniem muzejiem un arhitektūras pieminekļiem.

  

1.DIENA / ceturdiena (vai svētdiena)
Rīga - Ņujorka

Izlidošana no Rīgas. Ierašanās Ņujorkā. Izvietošana apartamentos Bruklinā. (2 cilv. - divas istabas dzīvoklis. 3-4 cilv – 3-istabu dzīvoklis (viesistaba un divas guļamistabas). Ir komplekts ir kontinent.brokastīm. Kontinentālās brokastis - brokastis bez siltajiem ēdieniem. Tajās piedāvā karstos dzērienus, sulas, maizi, džemus un piena produktus. 

Nakts Ņujorkā.

2.DIENA / piektdiena (vai pirmdiena)
Ņujorka

Apskates ekskursija pa Ņujorku. Ekskursijas laikā redzēsiet: Lejas Manhetenu, Battery parku, “Ground Zero” (no ārpuses), Finanšu centru, Biržu, Wall Street, Rokfellera centru, Sv. Patrika katedrāli, 5. avēniju, Times Square, Centrālparka panorāmu un t.t. Ilgums: 6 stundas.

Nakts Ņujorkā.

3.DIENA / sestdiena (vai otrdiena)
Ņujorka - Filadelfija 

Došanās uz Filadelfiju. Eksursija Filadelfijā. Filadelfija- Amerikas kultūras pērle. Filadelfijā nevar just traku lielo pilsētu dzīves ritmu, te nekas netraucēs Jums baudīt komforta un miera atmosfēru. Pilsētā varēsiet izstaigāt pilsētas alejas, apmeklēt virkni muzeju un iepazīt galvenās pilsētas apskates vietas, piemēram, Elfreth’s Alley (Elfreta aleja) — visvecākā pilsētas iela un “Independence Hall” (Neatkarības zāle). “Independence Hall” ir ASV brīvības simbols. Tieši šajā vietā tika parakstīti vissvarīgākie dokumenti valsts vēsturē: Neatkarības deklarācija (1776. g.) un ASV Konstitūcija (1787. g.). 

Nakts Ņujorkā.

4.DIENA / svētdiena (vai trešdiena)
Ņujorka

Brīvais laiks Ņujorkā, iepirkšanās. Pēc vēlēšanās, varēsiet patstāvīgi apmeklēt Metropoles mākslas muzeju. Muzejs atrodas pašā pilsētas sirdī – Centrālparkā. Muzejam ir arī jauks suvenīru veikals, kur var iegādāties ļoti skaistus kalendārus un dažādus citus sīkumus. Noteikti vismaz vienu reizi vajadzētu aiziet uz MoMA (The Museum of Modern Art) muzeju. Arī šeit mēdz būt rindas un pūļi, īpaši pie slavenākajiem darbiem, tādiem kā Van Goga Starry Night. Tur ir arī Endija Vorhoula, Marka Rotko un daudzi citi ļoti slaveni darbi. Kādā no nākošajām reizēm noteikti došos uz Guggenheim muzeju.

Ņujorka (New York City) – pasaules nozīmes megapole un lielākā ASV pilsētā. Pilsēta ir ASV ekonomiskais un finanšu centrs, kā arī viena no populārākajām pilsētām pasaulē. Nav iespējams iztēloties vēl krāšņāku, daudzpusīgāku, trokšņaināku, traku pilsētu. Ņujorka ir sadalīta piecos lielos rajonos: Staten Island, Kvīnsa, Bronksa, Bruklina un visdārgākā un bohēmas — Manhetena, kura sirds ir Times Square. Galvenais pilsētas apskates objekts ir Brīvības piemineklis. Tai skaitā, pilsētā atrodas: simtiem dažādu virzienu muzeju, kuru vidū ir Metropoles mākslas muzejs, tā kolekciju uzskata par vienu no vērtīgākajām un iespaidīgākajām visā pasaulē.

Rekomendējam nogaršot sulīgo liellopa steiku. Tur nav daudz ko stāstīt, tas vienkārši ir jānogaršo! Lūdzu, pasūtiet to kopā ar sīpolu gredzeniem un, protams, mazliet asiņainu. “Medium rare” būtu labs kompromiss, ņemot vērā latviešu tendenci gaļu pārcept.

 

Nakts Ņujorkā.

5.DIENA / pirmdiena (vai ceturdiena)
Ņujorka

Brīvais laiks Ņujorkā, iepirkšanās. Labākie veikali: Saks 5 th avenue, Apple, Barney's Co-Op, 236 West 18th Street; Opening Ceremony, 35 Howard St; Century 21, 22 Cortlandt Street; H&M, 640 5th Ave. 

Par papildus maksu piedāvājam:

- individuāla ekskursija «Brighton Beach un Mazā Odesa» (4 stundas) 

- lidojums ar helikopteru (no 180 USD/pers. — 15 minūtes)

- mūzikas un teātra mīļotājiem iesakām apmeklēt kādu mūziklu vai teātra izrādi Brodvejā (no 120 USD/cilv.) 

 

Nakts Ņujorkā.

6.DIENA / otrdiena (vai piektdiena)
Ņujorka - Miami beach

Paša organizēts transfērs uz lidostu. Lidojums uz Maiami. Paša organizēts transfērs uz viesnīcu. Izvietošana viesnīcā.  

Nakts viesnīcā Maiami Bīčā.

ДЕНЬ 7 / среда (или суббота) 
Maiami- Bīča

Apskates ekskursija Maiami- Bīčā (4 stundas). Floridas pussala un Maiami pilsēta ir viena no ASV populārākajām atpūtas vietām, kur gandrīz visu cauru gadu spīd saule un amerikāņi dodas izbaudīt smilšainās pludmales un siltos okeāna ūdeņus. Maiami atrodas pašā Floridas pussalas dienvidu daļā, bet slavenās South Beach pludmales atrodas uz salas, kas ir savienotas ar Maiami ar vairākiem tiltiem. Baltas smiltis, veldzējoši baseini un greznas Maiami viesnīcas ir neatņemama Maiami brīvdienu sastāvdaļa. Iepazīstiet jaunā viļņa mākslas galerijas, krāsaino 1930. gadu Art Deco arhitektūru un kūsājošos latīņu kvartālus.

*Trakulīgi pludmales bāri, laiskas vēlo brokastu vietas un pasteļkrāsas Art Deco viesnīcas slejas gar ielu „Ocean Drive” Atlantijas okeāna krastā.
*Maiami ir zināma savas floribiešu pavārmākslas dēļ — Floridas garšas sajauktas ar karībiešu virtuvi. Šeit būtisks ir slaids ķermenis, kas labi izskatās bikini, tādēļ ēdiens ir viegls ar uzsvaru uz jūras veltēm. 
*
Stilīgi bāri vestibilos, jumta terases ar āra gultām un brīvdabas pludmales klubi — tiem visiem ir dizaineru interjeri, un tie visi sacenšas par slavenību uzmanību. Nikki Pludmale Maiami , kas atrodas uz „Ocean Drive” ielas, marokiešu iedvesmotais bārs „Skybar” „Shore” klubā Kolinsa avēnijā un deco vestibils „Raleigh” viesnīcā ir daži no Sautbīčas piedāvātajiem. Kad apnīk pludmale, var doties uz Maiami vecāko bāru „Tobbaco Road” Maiami centrā, lai paklausītos džezu un blūzu.  

 

Nakts viesnīcā Maiami Bīčā.

8.DIENA / ceturdiena (vai svētdiena)
Maiami- Bīča

Brīvais laiks. Atpūta. 

Ekskursijas par papildus maksu. Nakts viesnīcā Maiami Bīčā.

9.DIENA / piektdiena (vai pirmdiena)
Maiami- Bīča

Brīvais laiks. Atpūta. Nakts viesnīcā Maiami Bīčā.

10.DIENA / sestdiena (vai otrdiena)
Maiami- Bīča

Brīvais laiks. Atpūta. Nakts viesnīcā Maiami Bīčā.

11.DIENA / svētdiena (vai trešdiena)
Maiami- Bīča

Brīvais laiks. Atpūta. Nakts viesnīcā Maiami Bīčā.

12.DIENA / pirmdiena (vai ceturdiena)
Maiami- Bīča

Brīvais laiks. Atpūta. Nakts viesnīcā Maiami Bīčā.

13.DIENA / otrdiena (vai piektdiena)
Maiami- Bīča

Brīvais laiks. Izlidošana no Maiami. 

14.DIENA / trešdiena (vai sestdiena)

Ierašanās Rīgā.

 

Ja rodas jautājumi, droši zvaniet, labprāt sniegsim atbildes un konsultāciju par izvēlēto galamērķi. Mob un Whatsapp: Olga +37129404723 vai grieizieties mūsu ofisos: 

Brīvibas 33, т:+37122843062 (p-pk. 09:00 - 18:00);

Merķeļa 12, Alla т: +371 22843060 (p-pk. 09:00 - 18:00, s. 10:00 - 14:00)

Izstrādājam maršrutus arī pēc individuālām vēlmēm un pasūtījuma. 

 

SVARĪGA INFORMĀCIJA: 

Ekskursijas notiek krievu valodā.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Latvijas nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

 

 

 

 

 

 

Līdzīgie ceļojumi
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Gruziju: Gruzijas garša!

Gruzijas garša!

No
430.00
9 dienas / 8 naktis (21.10 - 30.11)
Pēc programmas
korporatīvām grupām grupas ceļojums aktīvā atpūta romantiskais ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
SPA atpūta: sanatorijas Gruzijā

sanatorijas Gruzijā!

no 7 naktīm (01.07 - 30.09)
Visi ēdināšans tipi
atveseļošanas atpūta
Pasūtīt
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Čārterlidojumi (Eiropas kalnu slēpošanas kūrorti)

no 7 naktim (26.12 - 31.01)
Visi ēdināšans tipi
aktīvā atpūta ģimenes atpūta ziemas atpūta lidojums iekļauts
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
SPA atpūta: Sanatorija EGLE 3+* Birštonas

Jaunā, moderna sanatorija gaida Jūs!

No
83.00
sākot no 2 dienām (24.08 - 01.11)
Pilna pansija
atveseļošanas atpūta ģimenes atpūta
Pasūtīt