SPA atpūta: Sanatorija EGLE+ 4* SPA atpūta: Sanatorija EGLE 3+* Birštonas Ceļojums uz Latviju: Brīvdienas Rīgā Ceļojums uz Ķīnu: Daidu - slavena galvaspilsēta vai Pekinas noslēpumi! Ceļojums uz Kīnu: Senā un mūsdienīgā Ķīna Ceļojums uz Ķīnu: Zelta trīsstūris Ceļojums uz Ķīnu: Pekina - Šanhaja - sēnas tradīcijas un mūsdienīga dzīve! Ceļojums uz Vjetnamu un Kambodžu: Pārsteidzošā Indoķīna Ceļojums uz Vjetnamu: no Ziemeļiem līdz un Dienvidiem! Ceļojums uz Spāniju: Spānijas Ziemeļu dārgumi un Biaricas greznība! SPA atpūta: sanatorijas Ungārijā Ceļojums uz Ķīnu: Ķīna visās krāsās! Ceļojums us ASV: Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona Ceļojums uz ASV: Ņujorka un saulainā Florida Ceļojums uz Ķīnu: Impērijas slavenākās pilsētas! Сeļojums uz Gruziju: Gamardžoba, genacvale vai Gruzijas viesmīlībā! Ceļojums uz Ķīnu: Pekina – Lhasa - Mistiskā Tibeta Ceļojums uz Ķīnu: Ciemos pie pandas un Ķīnas slavenākās pilsētas! Ceļojums uz Ķīnu: Lidojošie kalni. Fantastiskā realitāte - planētas Pandora pasaule! Ceļojums uz Ķīnu: Lielais ceļojums uz Ķīnu! CEĻOJUMI UZ SPĀNIJU Ceļojums uz Spāniju: Andalūzijas neatklātie dārgumi! SPA atpūta: sanatorijas Gruzijā Ceļojums uz Gruziju un Armēniju: divas valstis vienā ceļojumā Ceļojums uz Gruziju, Armēniju un Azerbaidžānu: trīs valstis vienā ceļojumā! Ceļojums uz Ķīnu: Impērijas vēsturiskās pilsētas un slavenie Šaoliņa klosteri! CEĻOJUMI UZ TAIZEMI Ceļojums uz Āfriku: ŠONA - Āfrikas sirds “Dienvidāfrika un Zimbabve”! CEĻOJUMI UZ GRIEĶIJU CEĻOJUMI UZ ĒĢIPTI CEĻOJUMI UZ TURCIJU CEĻOJUMI UZ BULGĀRIJU CEĻOJUMI UZ TENERIFE Čārterlidojumi (Eiropas kalnu slēpošanas kūrorti) CEĻOJUMI UZ KIPRU Ceļojums uz Ķīnu: Honkonga - debesskrāpju un mūsdienu tehnoloģiju pilsēta! Ceļojums uz Ķīnu: RUDENS ĶĪNĀ! SPA atpūta: Sanatorijas Čehijā Ceļojums uz Āfriku: ĀFRIKAS KOLORĪTS “Dienvidāfrika, Zimbabve un Botsvāna” Ceļojums uz Argentīnu un Čīle: Vīna ceļojums - ARGENTĪNA UN ČĪLE! Ceļojums uz Latviju: Rīga un atpūta Jūrmalā Ceļojums uz Latviju: Valmiermuižas alus darītava Ceļojums uz Lietuvu: ekskursija uz Klaipedu un Palangu Ceļojums uz Lietuvu: ekskursija uz DINO PARKU! Ceļojums uz Igauniju: Ekskursija uz Tallinu! CEĻOJUMS UZ LATVIJU: CESISA LEGENDAS!
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00 (p. - pk.), 10:00-14:00 (s.) - vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843061
M: +371 22843062
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00 (p. - pk.) - vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana
  • SAZINĀTIES AR MUMS
ASV

Ceļojums us ASV: Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona Cena vienai personai:
no € 1345.00

Maršruts: Ņujorka –Niagaras Folsas — Vašingtona

Ceļojuma ilgums: 9 dienas / 8 naktis

Cenā iekļauts:

dzīvošana viesnīcā, brokastis (kontinentālās), ekskursijas komfortablā transportā, ekskursijas kopā ar krieviski runājošu gidu, ieejas biļetes, nodokļi

Cenā nav iekļauts:

aviolidojumi; ceļojuma apdrošināšana; vīza uz ASV vai ESTA (ceļošanas atļauja); dzeramnauda, personīgie izdevumi, ekskursijas par papildus maksu, ēdināšana 

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai
01.05.2020 - 31.08.2020
Ilgums: 9 dienas / 8 naktis
DBL Brokastis 1345.00 EUR
01.09.2020 - 30.11.2020
Ilgums: 9 dienas / 8 naktis
DBL Brokastis 1345.00 EUR
01.12.2020 - 20.12.2020
Ilgums: 9 dienas / 8 naktis
DBL Brokastis 1345.00 EUR

ASV metropole Ņujorka ir viena no tūristu apmeklētākajām vietām pasaulē - cilvēki traucas apskatīt Brīvības statuju, iepirkties, palūkoties apkārt no "The Empire State Building, izjust lielpilsētas pulsējošo ritmu un vienkārši pabūt ASV. Ņujorka ir aizraujošākā pilsēta pasaulē. Manhetena nekad neiemieg – šeit vienmēr valda rosība, sākot ar spožajām Brodvejas un Taimskvēra gaismām līdz pat pasaulē slaveniem muzejiem un arhitektūras pieminekļiem.

  

1.DIENA 
Rīga - Ņujorka

Izlidošana no Rīgas. Ierašanās Ņujorkā. Transfērs uz viesnīcu * (Bezmaksas trasfērs grupai no 6 pers.) **Kontinentālās brokastis - brokastis bez siltajiem ēdieniem. Tajās piedāvā karstos dzērienus, sulas, maizi, džemus un piena produktus. 

Nakts Ņujorkā.

2.DIENA
Ņujorka

Apskates ekskursija pa Ņujorku. Ekskursijas laikā redzēsiet: Lejas Manhetenu, Battery parku, “Ground Zero” (no ārpuses), Finanšu centru, Biržu, Wall Street, Rokfellera centru, Sv. Patrika katedrāli, 5. avēniju, Times Square, Centrālparka panorāmu un t.t. Ilgums: 6 stundas.

Nakts Ņujorkā.

3.DIENA
Ņujorka - Niagāras Folsas

Brauciens uz Niagaras ūdenskritumu— viens no galvenajiem Pasaules dabas brīnumiem (dokumenti nav vajadzīgi). Niagāras upes amerikāņu puse. Niagāras ūdenskritums, skatu laukumi, Niagaras upes kruīzs.

Nakts Niagārā.

4.DIENA
Niagāras Folsas - Ņujorka

Niagaras ūdenskritumi. Kazu sala ar krāšņām upām un ūdenskritumu panorāmām, Trīs Māsu salas, Niagāras skaistuma gleznieciskie skati: upe, klintis, laukakmeņi, šķēršņi un pats Niagāras ūdenskritums. Atgriešanas Ņujorkā pa skaistu ceļu caur Ņujorkas štatu, līdzenumu un kalnu posmi, upes, ezeri.

Nakts Ņujorkā.

5.DIENA 
Ņujorka

Brīvais laiks Ņujorkā, iepirkšanās. Pēc vēlēšanās, varēsiet patstāvīgi apmeklēt Metropoles mākslas muzeju. Muzejs atrodas pašā pilsētas sirdī – Centrālparkā. Muzejam ir arī jauks suvenīru veikals, kur var iegādāties ļoti skaistus kalendārus un dažādus citus sīkumus. Noteikti vismaz vienu reizi vajadzētu aiziet uz MoMA (The Museum of Modern Art) muzeju. Arī šeit mēdz būt rindas un pūļi, īpaši pie slavenākajiem darbiem, tādiem kā Van Goga Starry Night. Tur ir arī Endija Vorhoula, Marka Rotko un daudzi citi ļoti slaveni darbi. Kādā no nākošajām reizēm noteikti došos uz Guggenheim muzeju.

Ņujorka (New York City) – pasaules nozīmes megapole un lielākā ASV pilsētā. Pilsēta ir ASV ekonomiskais un finanšu centrs, kā arī viena no populārākajām pilsētām pasaulē. Nav iespējams iztēloties vēl krāšņāku, daudzpusīgāku, trokšņaināku, traku pilsētu. Ņujorka ir sadalīta piecos lielos rajonos: Staten Island, Kvīnsa, Bronksa, Bruklina un visdārgākā un bohēmas — Manhetena, kura sirds ir Times Square. Galvenais pilsētas apskates objekts ir Brīvības piemineklis. Tai skaitā, pilsētā atrodas: simtiem dažādu virzienu muzeju, kuru vidū ir Metropoles mākslas muzejs, tā kolekciju uzskata par vienu no vērtīgākajām un iespaidīgākajām visā pasaulē.

Rekomendējam nogaršot sulīgo liellopa steiku. Tur nav daudz ko stāstīt, tas vienkārši ir jānogaršo! Lūdzu, pasūtiet to kopā ar sīpolu gredzeniem un, protams, mazliet asiņainu. “Medium rare” būtu labs kompromiss, ņemot vērā latviešu tendenci gaļu pārcept.

 

Par papildus maksu piedāvājam:

- individuāla ekskursija «Brighton Beach un Mazā Odesa» (4 stundas) 

- lidojums ar helikopteru (no 180 USD/pers. — 15 minūtes)

- mūzikas un teātra mīļotājiem iesakām apmeklēt kādu mūziklu vai teātra izrādi Brodvejā (no 120 USD/cilv.) 

 

Nakts Ņujorkā.

6.DIENA
Ņujorka -Vašingtona

Pārbraucies uz Vašingtonu - ASV galvaspilsētu. Ģida pavadīšanā, ceļojuma informācija pa ceļam. Galvaspilsētas apskates ekskursija. Vakara ekskursija ar Memoriāla un Kenedija skatuves mākslas centra apmeklējums, tas viss ir iekļauts pamata programmā.

Nakts Vašingtonā.

7.DIENA
Vašingtona — Ņujorka

Ekskursijas turpinājums. Arlingtonas memoriāla kapsēta. Kosmonautikas un Aviācijas muzeja, Nacionālās mākslas galerijas un citu apskates vietu apmeklējums.

Atgriešanas Ņujorkā.

Nakts Ņujorkā.

8.DIENA  
Ņujorka - Rīga

 

Brīvais laiks. Izlidošana uz Rīgu. Ir iespējama programmas turpināšana uz jebkuru dienu skaitu par papild. maksu.

 

9.DIENA

Ierašanās Rīgā. 

Ja rodas jautājumi, droši zvaniet, labprāt sniegsim atbildes un konsultāciju par izvēlēto galamērķi. Mob un Whatsapp: Olga +37129404723 vai grieizieties mūsu ofisos: 

Brīvibas 33, т:+37122843062 (p-pk. 09:00 - 18:00);

Merķeļa 12, Alla т: +371 22843060 (p-pk. 09:00 - 18:00, s. 10:00 - 14:00)

 

Izstrādājam maršrutus arī pēc individuālām vēlmēm un pasūtījuma. 

 

SVARĪGA INFORMĀCIJA: 

Ekskursijas notiek krievu valodā.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Latvijas nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti. 

 

 

 

 

Līdzīgie ceļojumi
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums us ASV: Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona

Ņujorka –Niagaras Folsas — Vašingtona

€1445.00
No
1345.00
9 dienas / 8 naktis (01.05 - 31.08)
Brokastis
ģimenes atpūta ekskursijas ceļojums grupas ceļojums
Pasūtīt
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
CEĻOJUMI UZ ĒĢIPTI

Čarterlidojumi uz Ēģipti!

no 8 dienām (23.10 - 10.04)
Pēc programmas
atpūta pludmalē ģimenes atpūta lidojums iekļauts
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
CEĻOJUMI UZ BULGĀRIJU

Čarterlidojumi uz Bulgāriju!

no 8 dienām (30.04 - 30.09)
Pēc programmas
atpūta pludmalē ģimenes atpūta lidojums iekļauts
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
SPA atpūta: Sanatorija EGLE 3+* Birštonas

Jaunā, moderna sanatorija gaida Jūs!

No
83.00
sākot no 2 dienām (24.08 - 01.11)
Pilna pansija
ģimenes atpūta atveseļošanas atpūta
Pasūtīt