SPA atpūta: Sanatorija EGLE+ 4* SPA atpūta: Sanatorija EGLE 3+* Birštonas Ceļojums uz Latviju: Brīvdienas Rīgā Ceļojums uz Ķīnu: Daidu - slavena galvaspilsēta vai Pekinas noslēpumi! Ceļojums uz Kīnu: Senā un mūsdienīgā Ķīna Ceļojums uz Ķīnu: Zelta trīsstūris Ceļojums uz Ķīnu: Pekina - Šanhaja - sēnas tradīcijas un mūsdienīga dzīve! Ceļojums uz Vjetnamu un Kambodžu: Pārsteidzošā Indoķīna Ceļojums uz Vjetnamu: no Ziemeļiem līdz un Dienvidiem! Ceļojums uz Spāniju: Spānijas Ziemeļu dārgumi un Biaricas greznība! SPA atpūta: sanatorijas Ungārijā Ceļojums uz Ķīnu: Ķīna visās krāsās! Ceļojums us ASV: Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona Ceļojums uz ASV: Ņujorka un saulainā Florida Ceļojums uz Ķīnu: Impērijas slavenākās pilsētas! Сeļojums uz Gruziju: Gamardžoba, genacvale vai Gruzijas viesmīlībā! Ceļojums uz Ķīnu: Pekina – Lhasa - Mistiskā Tibeta Ceļojums uz Ķīnu: Ciemos pie pandas un Ķīnas slavenākās pilsētas! Ceļojums uz Ķīnu: Lidojošie kalni. Fantastiskā realitāte - planētas Pandora pasaule! Ceļojums uz Ķīnu: Lielais ceļojums uz Ķīnu! CEĻOJUMI UZ SPĀNIJU Ceļojums uz Spāniju: Andalūzijas neatklātie dārgumi! SPA atpūta: sanatorijas Gruzijā Ceļojums uz Gruziju un Armēniju: divas valstis vienā ceļojumā Ceļojums uz Gruziju, Armēniju un Azerbaidžānu: trīs valstis vienā ceļojumā! Ceļojums uz Ķīnu: Impērijas vēsturiskās pilsētas un slavenie Šaoliņa klosteri! CEĻOJUMI UZ TAIZEMI Ceļojums uz Āfriku: ŠONA - Āfrikas sirds “Dienvidāfrika un Zimbabve”! CEĻOJUMI UZ GRIEĶIJU CEĻOJUMI UZ ĒĢIPTI CEĻOJUMI UZ TURCIJU CEĻOJUMI UZ BULGĀRIJU CEĻOJUMI UZ TENERIFE Čārterlidojumi (Eiropas kalnu slēpošanas kūrorti) CEĻOJUMI UZ KIPRU Ceļojums uz Ķīnu: Honkonga - debesskrāpju un mūsdienu tehnoloģiju pilsēta! Ceļojums uz Ķīnu: RUDENS ĶĪNĀ! SPA atpūta: Sanatorijas Čehijā Ceļojums uz Āfriku: ĀFRIKAS KOLORĪTS “Dienvidāfrika, Zimbabve un Botsvāna” Ceļojums uz Argentīnu un Čīle: Vīna ceļojums - ARGENTĪNA UN ČĪLE! Ceļojums uz Latviju: Rīga un atpūta Jūrmalā Ceļojums uz Latviju: Valmiermuižas alus darītava Ceļojums uz Lietuvu: ekskursija uz Klaipedu un Palangu Ceļojums uz Lietuvu: ekskursija uz DINO PARKU! Ceļojums uz Igauniju: Ekskursija uz Tallinu! CEĻOJUMS UZ LATVIJU: CESISA LEGENDAS!
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00 (p. - pk.), 10:00-14:00 (s.) - vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843061
M: +371 22843062
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00 (p. - pk.) - vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana
  • SAZINĀTIES AR MUMS
Vjetnama

Ceļojums uz Vjetnamu: no Ziemeļiem līdz un Dienvidiem! Cena vienai personai:
no € 748.00

Maršruts: Hanoja - Halonga - Hošimina (Saigona) - Mekonga Delta - Fantjeta

Ceļojuma ilgums: 10 dienas / 9 naktis

Cenā iekļauts:

dzīvošana 3*, 4* un 5* viesnīcās, ekskursijas pēc programmas, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, - transfēri pēc programmas, ieejas biļetes, ēdināšana pēc programmas, ielūgums vīzas saņemšanai lidostā. 

Cenā nav iekļauts:

aviobiļete Rīga - Hanoja, Hošimina (Saigona) - Rīga; aviobeļete Hanoja - Hošimina, medicīnas apdrošināšana; vīza uz Vjetnamu; personīgie izdevumi. 

 

!Iesakām rezervēt ceļojumu laicīgi, jo avibiļešu cenas ir mainīgas un, jo tuvāk izlidošanas datumam, jo cena var būt augstāka! 

 

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai
01.09.2020 - 16.10.2020
Ilgums: 10 dienas / 9 naktis
3*, DBL Pēc programmas 748.00 EUR
01.09.2020 - 16.10.2020
Ilgums: 10 dienas / 9 naktis
4*, DBL Pēc programmas 784.00 EUR
17.10.2020 - 20.12.2020
Ilgums: 10 dienas / 9 naktis
3*, DBL Pēc programmas 784.00 EUR
17.10.2020 - 20.12.2020
Ilgums: 10 dienas / 9 naktis
4*, DBL Pēc programmas 784.00 EUR

Aicinām jūs uz īpašu ceļojumu - VJETNAMA "NO ZIEMEĻIEM LĪDZ DIENVIDIEM". Vjetnamas krāsas, ļaudis, kultūra, pilsētas ar ņudzošo ielu satiksmi un tūkstošiem vjetnamiešu uz motorolleriem. Halongas līcis  ir viens no dabas brīnumiem pasaulē, ar vairāk nekā 3000 salām, kas izcēlās no tīra smaragda Tonkinas līča. Halonga ir Vjetnamas simbols. Lai baudīt šo savvaļas salas skaistumu miljoniem tūristu brauc no visas pasaules. Un Mekongas delta – viena no varenākajām ūdenssistēmām pasaulē, ar neskaitāmām attekām un kanāliem. Tieši te aizsākās mūsu 2000 km ceļojums cauri visai Vjetnamai. 

 

1.DIENA

Izlidošana no Rīgas.


2.DIENA
Hanoja

Ierašanās Hanojā. Transfērs uz viesnīcu. Iekārtošanās. Atpūta.Прибытие в Ханой. Получение визы в аэропорту. Трансфер в отель, размещение.

Apskates ekskursija pa pilsētu: Hanoja- tā ir viena no senākajām un pievilcīgākajām Āzijas pilsētām. Hanoja ir Vjetnamas galvaspilsēta. Šī senā pilsēta valsts ziemeļos tika dibināta 1010. gadā, un no pārējām Āzijas pilsētām atšķiras ar savu neparastu kultūru sajaukumu. Šeit Jūs redzēsiet ne tikai tradicionālo Vjetnamas arhitektūru, bet arī fraņču kvartālus ar varenajām villām, kas ir celtas no sandalkoka un veidotas koloniālajā stilā, neskaitāmi daudzas kafejnīcas, kas stiepjas visā promenādes garumā. 

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.


3.DIENA
Hanoja - Halonga / 
brokastis, pusdienas

Brokastis viesnīcā. Halongas līča apmeklējums kopā ar gidu. Laiks ceļā - 3 stundas.

Halongā Jūs gaida neaizmirstama pastaiga ar kuģīti. Halonga ar savām vairāk kā 3000 salām ir viens no Vjetnamas dabas brīnumiem, kas 1994.gadā atzīta JUNESKO kā pasaules mantojums. Sajūsmas alas (Sing Sot) vai Debess Pils (Thien Kung) un peldošā zvejnieku ciemata apmeklējums.

Jūs varēsiet izbaudīt brīnisķīgas dabas ainavas un paēst svaigās jūras veltes uz kuģīša klāja.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.


4.DIENA
Hanoja - Hošimina / brokastis

Brokastis viesnīcā. Transfērs uz lidostu Hanoja, no kurienes lidojums uz Hošiminu.

Ierašanās, tikšanās ar gidu un transfērs uz izvēlēto viesnīcu. Reģistrācija. Atbūta un brīvais laiks.

Hošimina - Vjetnamas lielākā pilsēta un atrodas valsts dienvidos pie Saigonas upes. Tā ir tikai 80 km attālumā no Dienvidķīnas jūras, tāpēc to uzskata par svarīgu jūras ostu. Tajā dzīvo vairāk nekā 7 miljoni cilvēku. Līdz 1975. gadam Saigona (Sài Gòn), ir pilsēta Vjetnamas dienvidos, netālu no Mekongas grīvas pie Saigonas upes ap 60 km no Dienvidķīnas jūras. Vjetnamas lielākā pilsēta, atsevišķas municipalitātes centrs. Nosaukta Ho Ši Mina vārdā. Pirms vjetnamiešu ierašanās Hošimina (toreiz ar nosaukumu — Preinokora (Prey Nokor)) bija khmeru osta. 1623. gadā Kambodžas karalis atļāva pilsētā apmesties vjetnamiešu bēgļiem. 1698. gadā vjetnamieši sagrāba apmetni, un kopš tā laika Hošimina atrodas Vjetnamas kontrolē. 1859. gadā to ieņēma franči un pilsēta kļuva par Francijas kolonijas Kohinhinas galvaspilsētu. 1954. gadā Vjetmina karaspēks sakāva frančus Denbenfu kaujā un tie bija spiesti pamest Vjetnamu. Tomēr franči neatzina komunistiskā Vjetmina varu, to vietā atbalstot Vjetnamas imperatoru Bao Dai, kurš jau 1950. gadā bija izvēlējies Saigonu par savu galvaspilsētu. 


5.DIENA
Hošimina / brokastis, pusdienas

Brokastis viesnīcā. Apskates ekskursija pa slavenām Hošimina vietām: Centrālais laukums, "Dong Hoi" iela, "Nja Rong" osta, "Ben Thaņ" centrāltirgus, Galvenā pasta ēka, Notre Dame de Saigon katedrāle, Thien Hau templis vai budistu pagoda Viņ Ngiema, laku fabrika Tai Šona un iepirkšanās "Ben Thaņ" centrāltirgū.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.


6.DIENA 
Mekongas Deltas eksotika / brokastis, pusdienas

Brokastis viesnīcā.

Ekskursija uz Mekongas Deltu.

Pa ceļām čūsku audzētavas Dongs Tam vai Budisma pagodas Viņ Čanga apmeklējums.

Mekongas tūre, vienas dienas ekskursija uz Mekongas deltu. Brauciens ar kuteri pa Mekongas upi, salas apmeklējums, kur varēsiet nobaudīt eksotiskus augļus, vietējo iedzīvotāju ikdienas dzīves un amatnieku iepazīšana: piedalīsimies kokosriekstu konfekšu meistarklasē, vērosiem kā tiek gatavos medus un rīsu plāceņi, iepazīsim suvenīru izstrādājumu no kokosriekstu koka izgatavošanas procesus. Tālāk sekos brauciens ar laivu džonku pa Mekongas kanāliem.

Mekonga — upe dienvidaustrumu Āzijā, Indoķīnas pussalas lielākā upe. Tā ir gandrīz 4900 km gara un tās baseina platība ir 810 000 km2. Augštecē un vidustecē Mekonga tek pa dziļu ieleju dibenu. Kambodžas līdzenuma tuvumā Mekongā atrodas viens no pasaules lielākajiem ūdenskritumiem - Koma ūdenskritums (līdz 21 m augsts). Dienvidos no Pnompeņas sākas Mekongas delta. Tā aizņem ap 70 000 km2 lielu teritoriju un iestiepjas diezgan tālu jūrā. Lielā sanešu daudzuma dēļ tā pieaug par 80-100 m gadā. Delta ir ļoti purvaina. Mekonga gūst ūdeņus galvenokārt no nokrišņiem, bet augštecē arī no sniega un ledus kušanas ūdeņiem. Plūdi upē augštecē ir augustā, lejtecē oktobrī. Viszemākais ūdens līmenis ir aprīlī. Augštecē Mekonga 1 - 2 mēnešus gadā aizsalst. Daudzus kilometrus gar upes krastiem, stiepjas plantācijas - apstādītas ar pupiņām, kukurūzu, dārzeņiem, eksotisko augļu dārziem, rīsu lauki. Turpat ir salmu būdiņas, tempļi ar gadsimtiem veciem nostāstiem un leģendām - tas un vēl daudz vairāk ir tā saucamā Mekong delta. Delta ainavas ir redzamas filmā "Bifeļveidīgo gani" un filmā "Bezgalīgas pļavas".

Pusdienas, gatavotas no vietējās delikateses – „ziloņa auss” zivs.

Atgriešanās viesnīcā.

Brīvais laiks, atpūta. 


7.DIENA 
Hošimina - Fanthieta / brokastis 

Brokastis viesnīcā.

Transfērs uz Fanthietu (Muine). Laiks ceļā ap 4,5 stundas.

Iekārtošanās viesnīcā. 

Atpūta pludmales kurortā Fanthietā.

Fanthiet - Muine kūrorts ir viena no Vjetnamas populārākajām pludmales atpūtas vietām. Viesnīcas, restorāni un veikali izvietoti gar galveno piekrastes ceļu un, līdzīgi kā Latvijas Jūrmalā, kūrorts ir izveidojies ap zvejnieku ciemu. Viesnīcās ir viss, kas nepieciešams pilnvērtīgai atpūtai romantiskā ceļojumā vai atpūtai ar bērniem. Muine ir brīnišķīgas baltas, palmu ieskautas pludmales. Klimats ir sauss, pateicoties sarkanajām un baltajām kāpām, kas atrodas tā nomalēs. Muine ir ļoti populāra sērferu un kaitotāju vidū un kūrortā būs iespējams apgūt sērfošanas un kaitošanas pamatus skolās, kas atrodamas visā piekrastē. Vakarā varēsiet baudīt Vjetnamas virtuvi neskaitāmajos kūrorta restorānos, pamēģinot visu, ko piedāvā bagātīgā Vjetnamas virtuve.


8.-9.DIENAS 
Fanthieta - ēdināšana: brokastis

Brokastis viesnīcā.

Atpūta pludmalē vai pēc vēlēšanās ekskursijas (pēc izvēles varat iegādāties uz vietas kurortā).


10.DIENA
Fanthieta - Hošimina - 
ēdināšana: brokastis

Brokastis viesnīcā. 

Transfērs uz Hošiminas lidostu. Izlidošana uz Rīgu. 

Ja rodas jautājumi, droši zvaniet, labprāt sniegsim atbildes un konsultāciju par izvēlēto galamērķi. Mob un Whatsapp: Olga +37129404723 vai grieizieties mūsu ofisos: 
Brīvibas 33, т:+37122843062 (p-pk. 09:00 - 18:00);
Merķeļa 12, Alla т: +371 22843060 (p-pk. 09:00 - 18:00, s. 10:00 - 14:00)

Izstrādājam maršrutus arī pēc individuālām vēlmēm un pasūtījuma. 

Padomi dodoties šajā maršrutā:

- Neņemiet ceļojumā līdzi mazus bērnus. Jūs pavadīsiet visu 2.dienu upē, bērniem tas var būt pārlieku nogurdinoši. Jāņem vērā, ka šajā Vjetnamas reģionā ir tropisko slimību draudi: putnu gripa, drudža drudzis - par to jāpiedomā, kad gatavosiet par aptieciņu, ko ņemt līdzi un arī par drēbju un apavu dezinfekciju, ja jums pieder saimnīecība, kur audzējat putnus. 

- visa brauciena laikā, īpaši ekskursijā sagādājiet pietiekami daudz sev lidzi tīru dzeramo ūdeni.

- Mēģiniet neaizrauties ar vietējiem ēdieniem, ja jūsu kuņģis ir jūtīgs. Ņemiet to vērā un uzreiz sagatavojiet līdzi līdzekļus, kas palīdz tikt galā ar vēdera problēmām -  tabletes, kas normalizē kuņģa, zarnu darbību: eksotisko vietējo augļu degustācija var sagādāt "pārsteigumus". Vienkārši esiet tiem gatavi :)

- Velciet mugurā ērtas drēbes, apavus. Veikt apmetni, lai ceļotu ar laivu.

- Neaizmirstiet paņemt līdzi maisiņus suvenīriem, ja plānojat tos iegādāties Mekongas deltā, lai droši nogādātu tos uz viesnīcu.

Fanjieta - laika apstākļi, tūrisma sezonas:

Par Fanjietu un Muine var droši teikt, ka tas ir kūrorts cauru gadu. Vidējā temperatūra šeit ir +29 grādi. Viszemākā temperatūra gada laikā ir +25 grādi naktī. Gadā izšķir divas sezonas - lietus sezona (kas ir arī zemā tūrisma sezona) un sausā sezona (augsta tūrisma sezona). Lietus sezona (ziemas sezona) ilgst no maija līdz oktobrim, un sausā sezona (sezona) no novembra līdz aprīlim. 

Gandrīz vienmēr te pūš vēji, līdz ar to ir nedaudz vieglāk uzturēties un izturēt karstumu. Vēja laikā gandrīz vienmēr jūrā ir viļņi, lietus sezonā, to ir mazāk un jūra ir klusāka, bet ziemā, kad ir aktīvā tūristu sezona, tie mēdz ietekmēt iespēju peldēties, taču tas nav katru dienu. Labākā peldēšanas sezona ar nelieliem viļņiem ilgst no aprīļa līdz novembrim. Bet ziemas sezona ir ideāla visiem serfinga cienītājiem un kaitistiem. Kopumā jūra šeit ir diezgan mierīga un piemērota, lai peldētos. 

KĀPĒC VISPĀR APMEKLĒT VJETNAMU?

Kāpēc tieši Vjetnamu?

Vjetnama ir ideāli piemērota jebkura veida ceļojumiem. Esam par visiem 100% par to parleicināti. Greznas dabas ainavas elpu aizraujosa vesture, pasakains ēdiens, pulsējoša enerģija - Vjetnama aktivizēs visas jūsu sajūtas, ta ir vienlaicīgi gan dinamiska, gan ļoti rāma, iedvesmojoša un nomierinoša. Taču, ja jums vienalga ir grūti tam noticēt, te būs 15 iemesli, kapēc jūs iemīlēsiet Vjetnamu:

1. Vjetnama skaitās viena no tūristiem drošākajām Dienvidaustrumu Āzijas rēģiona vietām - šeit nav noziedzības, terorisma, zemestrīcū vai cunami draudu.

2. Vjetnama - valsts ar senu kultūru un vēsturi, piesātināta ar vērtīgiem vēstures pieminekļiem, daudzveidīga dabas ainava un 300km gara Dienvidķīnas jūras piekraste. Tīras un sakoptas balto un zeltaino smilšu pludmales un kristāldzidra jūra. Augstakā līmeņa apkalpošana. Foto mīļotājiem un fotogrāfiem, Vjetnama tā ir fantāzijas un neticamu kadru paradīze ar kalnu reģioniem, rīsu un tējas, kafijas un eksotisko augļu plantācijām, pludmalēm un alām, un protams neticami skaistiem ūdenskritumiem visas Vjetnamas teritorijā. 

3. Uz Vjetnamu var doties cauru gadu, gaisa temperatūra popularākajos kūrortos  - +28 grādi pēc celsija visu cauru gadu. Vienā valsts daļā līst lietus, bet otrā parasti spīd saule.

4. Vīzas noformēšana notiek lidostā: Latvijas pilsoņiem iepriekš vīzu formēt uz Vjetnamu nav nepieciešams, to ir iespēja saņemt pie ielidošanas. Iepriekš nepieciešams noformet tikai ielūgumu uz Vjetnamu (to varat droši noformet pie mums, pie ceļojuma iegādes)

5. Transporta Vjetnamā ir ļoti ērts un pieejams: ierodoties vienā no trim Vjetnamas starptautiskajām lidostām (Tan Son Nhut, Noibai un Da Nang), jūs varat sasniegt savu galamērķi ar autobusu, vilcienu vai lidmašīnu - pēc jūsu patikas. Visās lielajās Vjetnamas pilsētās ir sabiedriskais pilsētas autobuss, moto-takši (Xe om) un ciklo (Xich lo). Mēs noteikti aicinam izmantot sabiedriskos autobusus, kas ir ļoti ērts un ekonomisks veids, lai pārvietotos pa pilsētu.  Autobusa biļetes cena ir 7000 VND. Arī taksometrs Vjetnamā ir diezgan lēts un ērts. Ir oficiālie taksometru uzņēmumi, kā Mai Linh, Vinasun taksi, Ha Noi taksi, Noi Bai taksi, Grab car... braukšanas cena visām sīm kompānijam praktiski ir vienāda: par pirmo kilometru, jāmaksā vismaz 10 000 VND par katru nākamo kilometru - no 9000 VND. Ja ceļojat bez kompanjons un bez lielām somām, varat izmantot ātrāko un visekstremalāko pārvietošanās transportu - moto-taksi, tos sastapsiet, gandrīz vai, uz katra stūra. Vidējā cena par 10 minūšu braucienu ir ne vairāk kā 15 000 VND. Šobrīd vispopularākie moto-takši Vjetnamā ir "Grab bike", to cena ir fiksēta, un jums nav nepieciešams kaulēties un vienoties par cenu.

6. Viesnīcu izvēle Vjetnamā ir ļoti plaša. Tūristiem ir izvele starp neskaitāmām 3*, 4* vai 5* viesnīcam, kas ir aprīkotas ar moderniem tehniskajiem risinājumiem un lieliski organizetu profesionaļu komandām, ka arī ar iespēju baudīt nacionālos ēdienus un eksotiskos augļus restorānos kūrortu teritorijās.

7. Izklaides iespējas Vjetnama arī ir diezgan plašas. Jums ir iespēja pastaiga uz ziloņiem vai strausiem, vērot " suņu skriešanas sacensības ar pavadoņiem - pērtiķiem", braukt ar dēļiem vai kvadracikliem pa smilšu nogāzēm, apmeklet čūsku restorānus, bet aktīvās atpūtas cienītājiem ir iespēja doties izbraucienos ar ūdensmotocikliem, mesties skaidaivinga piedzīvojumos, izmēģināt flybordu, doties makšķerēt, ar paraseilingu, nirt vai vienkarši pavadīt laiku spelējot boulingi vai kazino...

8. Pakalpojumu cena un kvalitāte Vjetnamā - ta ir lieta, kas daudzus interesē. Par parsteigumu šeit kvalitate ir daudz augstaka, ko var sagaidīt pat samaksāto cenu. Kvalitāte šeit ir visur ievērota - no viesnīcas servisa līdz pat suvenīriem, kas ir smalks un elegants darbs (zīda, retu koku šķirņu, perlamutra un sudraba izstrādājumi).

9. Pats lētākais daivings pasaulē!  Dienvidķīnas jūra parsteigs jūs ar savu bagatību - flora un fauna ar koraļļu rifiem , pasakainas dažādu krāsu zivis  un, ja ļoti paveiksies, tad gliemežnīcas ar īstu pērli pa vidu. Kur Vjetnama var nodarboties ar daivingu? Starp labakajam niršanas vietam noteikti var atzīmēt Načang, Hoian, Kondao sala un Fukouka sala.

10. Pēc to tūristu domām, kas jau Vjetnamā ir pabijuši, Vjetnamiešu virtuve ir viena no garšīgākajām virtūvēm pasaulē. Svaigas jūras veltes rotā dažnedažādus ēdienus. Jūras velte te ir ne tikai gardas, bet arī salīdzinoši lētas, piemēram, par 100 dongiem, varat baudīt austeres uz grilla un ingvera varītus ēdamgliemežus.

11. Ļoti viesmīlīga valsts. Vjetnama pret katru tūristu izturas īpaši labi.

12. Vjetnamā, jūs varat ne tikai atpūsties, bet arī izārstēt dažādas slimības ar austrumu medicīnas metodēm. Tradicionalās Vjetnamas medicīnas centros strādā augsti kvalificēti ārsti un speciālisti, prasmīgi un pieredzejusi manuālās terapijas meistari, adatu terapeiti, farmaceiti un masieri, kas strādā pamatojoties uz tūkstošiem gadu senu pieredzi, filozofiju, tradīcijām un gadsimtiem uzkrātām zināšanām par cilvēku un slimībām. Šeit tiek ārstēts cēlonis, nevis simptomi. Jūs varat arī izpeldēties slavenos dabas minerālavotos ar ūdens temperatūru +40 grādi, kam piemīt ārstnieciskajas īpašības. Vietējie iedzīvotaji saka, ka viņi bieži peldās Mu Kang Čai - Ienbai siltajos minerālavota ūdeņos un viņiem nav bijusas kaulu, locītavu vai ādas slimības. Pat vecāka gada gājuma cilvēki 80-90 gadīgi, 3 līdz 4 km pa kalnu ceļu iet kājām, lai veiktu peldi minerālavotu ūdeņos. 

13. Āzijas eksotika un budisms, tas, ko cilvēki mekle Japāna, Ķīna, taizemē.....jūs gaida tā visa pārpilnība Vjetnamā. 

14. Infrastruktūras pieejamība. No Vjetnamas ir ļoti viegli ceļot uz kaimiņvalstīm: Taizemi, Kambodžu, Laosu, Mjanmu, Singapūru...

15. Viesiem tiem, kas vēlas kļūt par jaunās valsts pirmatklājējiem, kas interesējas par pirmatnējo indoķīnas kultūru, tās vēsturi, eksotiku un vietējo mentalitati, noteikti būs ļoti interesants ceļojums uz Vjetnamu. 

CENĀ NAV IEKĻAUTS:

- aviobiļete Rīga - Hanoja, Hošimina (Saigona) - Rīga, 
aviobiļete Hanoja - Hošimina (Saigona), 
- medicīnas apdrošināšana,
- vīza uz Vjetnamu,
- personīgie izdevumi.

 

!Palīdzēsim atrast visizdevīgājos un ērtākos lidojumus. Iesakām rezervēt ceļojumu laicīgi, jo avibiļešu cenas ir mainīgas un, jo tuvāk izlidošanas datumam, jo cena var būt augstāka!

* Ņemiet vērā, aprēķinātā cena par bērnien (0-2 gadi) nes informatīvu raksturu un var mainīties, atkarībā no ekskursijas programmas un bērna vecuma. Galīgā cena tiks aprēķināta pēc pieprasījuma saņemšanas.

Līdzīgie ceļojumi
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Ķīnu: Ciemos pie pandas un Ķīnas slavenākās pilsētas!

Ciemos pie pandas un Ķīnas slavenākās pilsētas!

No
1624.00
11 dienas / 10 naktis (01.05 - 31.08)
Pēc programmas
ekskursijas ceļojums grupas ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz ASV: Ņujorka un saulainā Florida

Ņujorka un atpūta Maiami!

No
1460.00
14 dienas / 13 naktis (01.05 - 31.08)
Pēc programmas
atpūta pludmalē grupas ceļojums ekskursijas ceļojums
Pasūtīt
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Ķīnu: Pekina - Šanhaja - sēnas tradīcijas un mūsdienīga dzīve!

Pekina - Šanhaja - sēnas tradīcijas un mūsdienīga dzīve!

No
888.00
8 dienas / 7 naktis (01.05 - 31.08)
Pēc programmas
ekskursijas ceļojums grupas ceļojums ģimenes atpūta
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
CEĻOJUMI UZ TURCIJU

Čarterlidojumi uz Turciju!

no 8 dienām (20.04 - 30.10)
Pēc programmas
atpūta pludmalē lidojums iekļauts ģimenes atpūta
Pasūtīt