SPA atpūta: Sanatorija EGLE 3* SPA atpūta: Sanatorija EGLE 3+* Birštonas CEĻOJUMS UZ MEKSIKU: VISA MEKSIKA UN KANKŪNA SPA atpūta: sanatorijas Ungārijā SPA atpūta: sanatorijas Gruzijā CEĻOJUMI UZ GRIEĶIJU CEĻOJUMI UZ ĒĢIPTI CEĻOJUMI UZ TURCIJU CEĻOJUMI UZ BULGĀRIJU CEĻOJUMI UZ TENERIFE Čārterlidojumi (Eiropas kalnu slēpošanas kūrorti) CEĻOJUMI UZ ANDORU CEĻOJUMI UZ KIPRU SPA atpūta: Sanatorijas Čehijā Ceļojums uz Argentīnu un Čīle: Vīna ceļojums - ARGENTĪNA UN ČĪLE! Ceļojums uz Latviju: Rīga un atpūta Jūrmalā Ceļojums uz Latviju: Valmiermuižas alus darītava Ceļojums uz Lietuvu: ekskursija uz DINO PARKU! Ceļojums uz Igauniju: Ekskursija uz Tallinu! CEĻOJUMS UZ LATVIJU: CESISA LEGENDAS! CEĻOJUMS UZ PERU: PA INKU CIVILIZĀCIJAS PĒDĀM!
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
apkalpošana birojā Brīvības ielā 33
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843061
M: +371 22843062
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
Pēc iepriekšēja pieraksta - vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana
  • SAZINĀTIES AR MUMS
Ķīna

Ceļojums uz Ķīnu: Honkonga - debesskrāpju un mūsdienu tehnoloģiju pilsēta! Cena vienai personai:
no € 0

Maršruts: Pekina – Siaņa – Guiliņa – Hokonga

Ceļojuma ilgums: 11 dienas / 10 naktis

Cenā iekļauts:

iekšējie lidojumi (Siaņa-Guliņa); nakšņošana 4* viesnīcā, divvietīgais numuriņš; ekskursijas pēc programmas; ieejas biļetes muzejos un apskates objektos; ēdināšana atbilstoši ekskursijas programmai; transfēri pēc programmas; krieviski runājoša gida pakalpojumi. 

Cenā nav iekļauts:

aviobiļetes Rīga-Pekina, Hokonga-Rīga; ceļojumu apdrošināšana; vīza uz Ķīnu; dzeramnauda, personīgie izdevumi.

 

!Iesakām rezervēt ceļojumu laicīgi, jo avibiļešu cenas ir mainīgas un, jo tuvāk izlidošanas datumam, jo cena var būt augstāka! 

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

Atklājiet sev Ķīnu- papīra, zīda, pulvera, tējas, papīra naudas undaudzu citu lietu dzimteni!. Šī valsts ir senākā no pasaules civilizācijām. Viņai vairāk nekā pieci tūkstoši gadu. Apskatīsiet Pekinas galvenos kultūras un vēstures objektus, iepazīsiet senākās Ķīnas galvaspilsētas, ar savām acīm redzēsiet un sajutīsiet 8. pasaules brīnumu "Terakotas armiju", baudīsiet īsto Pekinas pīli un citus ķīniešu gardumus.

 

1. DIENA

Izlidošana no Rīgas. 


2. DIENA
Pekina

Ceļojums uz Ķīnu sākas ar ierašanos Pekinā, Ķīna. Sagaidīšana lidostā. Grupas transfērs uz viesnīcu  11:00, izmitināšana 4* viesnīcā pēc 14:00. Brīvais laiks.

 

Par papildus maksu izvēles ekskursija pa Pekinas ieliņām "Hutun" ar velorikšiem - 65 USD no cilvēka. 


3. DIENA
Pekina / brokastis, pusdienas

Brokastis viesnīcā.  

Pekina

Pekina ķīniešu valodā tulkojas kā "Ziemeļu galvaspilseta". Tieši tā, pilseta atrodas pašos Ķīnas ziemeļos, to apdzīvo vairāk kā 20 milj. iedzīvotāju. Pekina ir viena no lielākajām megapolēm pasaulē, bet Pekinas starptautiskā lidostā ieņem otro vietu pasaulē pēc pasažieru kustības. Pilsētai ir vairāk kā 3000 gadu veca, kas kopš Juaņ dinastijas laikiem ieņem Ķīnas galvaspilsētas lomu. Klimats ir mēreni kotinentāls, ziemas ir sausas, ar vidējo temperatūru no -4 līdz -7 grādiem pēc Celsija, tomēr sniegs nav bieža parādība Pekinā. Pavasarī mēdz iepūst smilšu vetras ar rietumu vējiem no Mongolijas, bet vasarā temperatūra sasniedz +28 grādus un tada turās līdz pat augusta beigām. 

 

Ekskursija pa pilsētas centru, apmeklējot lielāko pilsētas laukumu pasaulē - Tjanaņmeņas  jeb Debesu miera vārtu laukums. Aizliegtās pilsētas apmeklējums, jeb ka mūsdienās to dēvē - Imperatoru pils vai Guguns, kas ir lielākais un slavenākais pils komplekss pasaulē. Šeit dzīvoja 24 spēcīgākie Ķīnas divu dinastiju Debesu impērijas valdnieki - Ming un Qing. Kompleksa būvniecības vietu tika noteikta pēc astronomu ieteikumiem, pēc viņu domām atrašanās vieta ir zemeslodes centrs.

 

Pusdienas (Pekinas pīle).  

 

Ekskursija: Debesu templis, viens no Pekinas pilsētas simboliem un galvenajiem apskates objektiem. Komplekss atrodas sešus kilometrus uz dienvidiem no Aizliegtās pilsētas. Ming un Qing dinastiju valdīšanas laikā Debesu templis parastajiem iedzīvotājiem nebija pieejams, pēc ziemas saulgriežiem imperatori te veica lūgšanas un upurēšanas ceremonijas labai nākamajai ražai par godu.  Tempļa kopējā platība ir 272 hektāri, tā plānošanā un ēku celtniecībā ir atspoguļots ķīniešu kosmosa un numeroloģisko uzskatu redzējums. Saskaņā ar seno ķīniešu redzējumu - Zemei piemīt kvadrātveida forma, bet debesis ir apaļas. Tieši tāpēc templis un komplekss ir ieguvus savu nosaukumu "Debesu templis". Lai gan sākotnēji tas tika nosaukts par Debesu un Zemes templi, tā kā tajā ir abu formu sajaukums. Kompleksa plānā un objektu izvietojamībā, visur figurē cipari trīs un deviņi.

 

Tējas ceremonija.

Atgriešanās viesnīcā.  


4. DIENA

Pekina - Siaņa (ar vilcienu) / brokastis, pusdienas

Brokastis viesnīcā.   

 

Great wall

Ekskursija: Lielais Ķīnas mūris ir viens no galvenajiem senās pasaules pieminekļiem, brīnumiem un tūristu galamērķiem, apciemojot Ķīnu, kas ir saglabājies līdz pat šai dienai. Tās garums ir aptuveni 9000 km, sienu biezums 5 - 8 m un augstums vidēji 6 līdz 7 m. Mūra būvēja līdz 2 miljoniem ķīniešu, no kuriem vienlaicīgi būvniecības procesā piedalījās 300 000 cilvēku. 1987. gadā Lielais Ķīnas mūris tika iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Šodien siena, kas senāk paņēma aptuveni 1 miljonu dzīvību, katru gadu piesaista 40 milj. tūristus. 

 

Pusdienas restorānā ārpus pilsētas sienām. Pērļu fabrikas apmeklējums. 

 

Ekskursija: Imperatoru "Vasaras pils" - gleznains tempļu, paviljonu un galeriju ansabļa komplekss ar 3000 ēkām, kas iekļauts UNESCO sarakstā. Tā tiek uzskatīta par Ķīnas ainavas dizaina šedevru. Parks sastāv no Kunminga ezera, Longevity Hill, kura garums ir 60 metri un blakus esošajām teritorijām. Gar ezera krastu atrodas garākais pasaulē "koridors - glerija" - 728 metri, kas iekļauta Ginesa rekordu grāmatā. Pastaigā pa kopleksu, gandrīz uz katra soļa priecēs impērijas varenības simboli -  pūķu un lauvu bronzas figūras.

 

2008.gada Olimpisko spēļu stadionu apskate.  

 

Transfērs uz vilciena staciju. Došanās ar vilcienu uz Siaņu (Xi`an), 4-vietīgajā kupejā. Nakšņošana vilcienā. 


5. DIENA
Siaņa / brokastis, pusdienas

Sagaidīšana stacijā. Brokastis. 

Terakotas armija

Siaņas pilsēta viena no ķīniešu civilizācijas šūpuļiem. Senatnē nosaukums bija Čanaņa (Chang'an, tulkojumā "mūžīgais miers"). Siaņa ir senās Ķīnas politiskais centrs un Lielā Zīda ceļa sākumpunkts. Tā ir viena no senākajām pilsētām, 3000 gadus sena. Pilsēta ir slavena ar to, ka tā bija veselu 13 dinastiju galvaspilsēta, ieskaitot pašu pirmo apvienotās Ķīnas dinastiju Ciņ un pašu varenāko Tan dinastiju, kuras laikā Ķīna bija pati attīstītākā valsts pasaulē un metrapole, kas piesaistīja apmeklētājums no dažādām pasaules malām. 


Ekskursija: Tikšanās ar Terakotas Armiju "astoto pasaules brīnumu" no Ciņa Šihuandi kapenēm, Ķīnas ziemeļrietumos. Kapenes atklātas 1974. gada, kad to nejauši uzgāja grupa zemnieku, rokot aku. Šobrīd tas ir ļoti iecienīts tūristu apskates objekts. Izrakumos tika atrakta vesela armija, kas sastāvēja no vairāk kā 8000 karavīriem, 130 ratiem ar 520 zirgiem un 150 kavalērijas zirgiem. Armija atrodas valdnieka pēcnāves telpā. Karavīri pagatavoti no apdedzināta māla jeb terakotas, no tā arī ir cēlies nosaukums Terakotas armija. Apbrīnojams ir fakts, ka visi karavīri un zirgi ir atainoti dabiskā lielumā un arheologi uzskata, ka katrs karavīrs ir veidots pēc dzīva parauga - kāda cilvēka, kas dzīvojis pirms 2000 gadiem. Tāpat izrakumos papildus armijai tika izraksti arī civilo iedzīvotāju statujas - ierēdņi, mūzikanti un akrobāti. Pēc BBC ziņām, šī vieta patiesībā esot diezgan noslēpumaina, jo pēc formas tā atgādinot piramīdu, tā atrodas kapeņu iekšpusē un sasniedz 115 metru augstuma atzīmi. Karaspēka mērķis - pēc nāves apsargāt diženo valdnieku, kas kļuva populārs ne tikai ar to, ka aizsāka Ķīnas Lielā mūra celtniecību, bet arī ar savu valdīšanas stilu. Ciņs Šihuandi pazīstams arī kā Ciņu dinastijas pamatlicējs.

 

Pusdienas ķīniešu restorānā.

 

Ekskursija: Pilsētas mūris - Minu dinastijas siena. No sienas paveras gleznainā vecpilsētas panorāma ar skatu uz zvanu torni. Pilsētas mūris ir būvēts Tanu dinastijas Pirmā imperatora laikā, tas apvij vecpilsētu 14 kilometru garumā, mūra bastioni slejas 12 metru augstumā un mūra augšējā daļa līdzinās platai ielai. Uz mūra pat var noīrēt velosipēdus un apbraukt apkārt visai pilsētai. 

 

Atgriešanās viesnīcā. 

 

Vakara programma par papildus maksu:pastaiga pa pilsētu ar Dienvidu ezera, Dziedošo strūklaku un Zelta ielas apmeklējumu.


 6. DIENA
Siaņa - Guiliņa (lidojums) / brokastis, pusdienas

 

Brokastis viesnīcā. Lielā Savvaļas Zosu Pagonda ir galvenais Saņas pilsētas simbols,celts 7. gadsimtā - laikā, kad Siaņa bija Ķīnas Taņ impērijas galvaspilsēta. Pagodas nosaukums ir saistīts ar kādu leģendu. Savvaļas Zoss Mazā Pagoda.

 

Pusdienas ķīniešu restorānā.

 

Tālāk seko Bungu torņa (XIV gs.)  un Zvanu torņa (XIV gs.) apmeklējums, kā zvanu skaņas kādreiz vēstīja par pilsētas vārtu atvēršanu, taču tagad sniedz iespēju baudīt brīnišķīgu panorāmas skatu uz pilsētu. Neliela pastaiga pa muslima kvartālu. Mūsdienās tur ir daudz restorānu un kafejjncas.

 

Transfērs uz lidostu. Lidojums uz Guiļinu. Ierašanos Guiliņā. Sagaidīšana lidostā. Grupas transfērs uz viesnīcu 4*.


7. DIENA
Guliņa / brokastis,pusdienas

Brokastis viesnīcā.

 

Jūs sagaida kruīzs pa Lidzaņas upi no Guiliņas līdz Janšo – ceļojuma kulminācija ir Guiliņa. Maršruts iet gar dīvainiem brīnišķīgiem kalniem, kuru skaistums attēlots arī dzejā: Ziloņa snuķa kalns, Vecais kalns, Pagodas kalns, Bedres kalns. 

 

Pusdienas.

 

Rietumu ielas apmeklēšana, kur atrodas daudz bāru, restorānu un viesnīcu. 

 

Atgriešanās viesnīcā.  


8. DIENA
Guiliņa  / brokastis, pusdienas

Brokastis viesnīcā.

Ekskursija: Guiliņas vizītkarte – Ziloņa snuķa kalns, kas izskatās kā milzīgs zilonis ar upē iemērktu snuķi.

Pusdienas ķīniešu restorānā.

Niedru flautu ala. Milzīga ala kaļķakmens ala ir viena no interesantākajām vietām Guiliņā. Alu vēl žilbinošāku un piesaistošāku padara tur izvietotās dažādu krāsu lampiņas. Niedru flautu ala savu nosaukumu ir ieguvusi, pateicoties tajā augošajām niedrēm, no kurām tiek veidotas flautas. Ala kopumā ir 240 metrus gara un tūristi tajā var atklāt pārsteidzošus akmeņu veidojumus un stalaktītus, kur lielākajai daļai pat ir doti savi vārdi. Turklāt alā ir arī pazemes ezers.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.


9.DIENA
Guiliņa - Honkonga / brokastis

Brokastis viesnīcā. Transfērs uz vilciena staciju. Došanās ar vilcienu uz Honkongu. Ierašanos Honkongā. Sagaidīšana lidostā. Grupas transfērs uz viesnīcu 4*.

Brīvais laiks. Atpūta.


10.DIENA
Honkonga / brokastis

Brokastis viesnīcā.

Apskates ekskursija: Viktorijas līča un Viktorijas smailes (skatu laukums ar panorāmas skatu uz Honkongu un Koulunas pussalu), Aberdinas zvejniekciema apskate. Šeit skatāmas daudzas vietējās laiviņas “džonk” un peldoši restorāni ar jūras virtuvi. Repulse līcis.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.


11.DIENA
Honkonga / brokastis

Brokastis viesnīcā. Transfērs uz lidostu. Izlidošana no Honkonga. 

Ja rodas jautājumi, droši zvaniet, labprāt sniegsim atbildes un konsultāciju par izvēlēto galamērķi. Mob un Whatsapp: Olga +37129404723 vai grieizieties mūsu ofisos: 

Brīvibas 33, т:+37122843062 (p-pk. 09:00 - 18:00);
Merķeļa 12, Alla т: +371 22843060 (p-pk. 09:00 - 18:00, s. 10:00 - 14:00) 

 

Izstrādājam maršrutus arī pēc individuālām vēlmēm un pasūtījuma.  

 

№ 18

PAPILDUS INFORMĀCIJA CEĻOJUMAM UZ ĶĪNU:

Ķīnas valūta = Juaņi (CNY), taču daudz kur var norēķināties arī USD.

Valūtas kurss: 1 dolārs (USD) = ~6,9 CNY (vai 1 CNY = 0,14 USD), 1 EUR = 7,95 CNY

Naudas maiņu labāk veikt viesnīcās vai bankās. Nav ieteicams vienlaicīgi mainīt daudz naudas. Labāk ir mainīt, tērēt, mainīt vairāk. Ieteicamāk ir līdzi ņemt USD skaidrā naudā nevis EUR, taču ir iespēja arī izņemt vietējo valūtu no bankomātiem. 

Muitas formalitātes - oficiāli jūs varat importēt Ķīnā vai izņemt no tā ne vairāk kā 6000 juaņas. Ārvalstu valūtas importa un eksporta ierobežojumi nav noteikti, bet jāpaziņo summa, kas pārsniedz 5000 euro ekvivalentu. Kultūras mantojumus un vērtīgus mākslas priekšmetus no Ķīnas izvest ir aizliegts, iespējams tikai uzrādot īpašu atļauju, ko izsniedz Ķīnas Kultūras ministrija. Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz slavenu kaligrāfu un mākslinieku darbiem, arī attiecas šis ierobežojums.

Laika starpība starp Rīgu un Pekinu ir 5 stundas. Pekinā 5 stundas vairāk.

Saziņa - Ķīnā divi vadošie mobilo sakaru operatori ir China Mobile un China Unicom. Ja jūsu uzņēmums nepiedāvā viesabonēšanas pakalpojumus Ķīnā, varat nopirkt un izmantot vietējo SIM karti.

Dzeramnaudas - tas ir īpašs jautājums Ķīnā. Oficiāli dzeramnaudas ir aizliegtas, taču tas netiek ievērots. Pieņemts dzeramnaudas dot viesnīcas personālam, kas palīdz ar mantām un par masāžu viesnīcas SPA, taču nav pieņemts dot taksistiem vai viesmīļiem, kuriem obligāti, jums ir jāatnes atlikums. 

Piezīme: parasti ceļojumos uz Ķīnu vakariņas nav iekļāutas, ja vienīgi, tās paredzētas ekskursijas programmās, tādējādi dodam iespēju baudīt virtuvi kādu vien vēlaties, eksperimentēt un dažādot savas maltītes. Iesakām, protams, vakariņot ķīniešu restorānos. Budžets, ar kuru jārēķinās par vakariņām, ir ~20 USD no personas (tradicionālā restorānā). 

KUR IEPIRKTIES ĶĪNĀ?
 
Кā arī visur pasaulē, Ķīnā jūs varat iepirkties tirgos, tūristu ielās un tirdzniecības centros. Noteikti iegādājieties karti kādā no informācijas centriem, vai palūdziet to viesnīcas recepcijā. Tajā būs norādīti atrodas visi galvenie apskates objekti, gājēju ielas, tirgi un ēstuves. 
 
Piemēram - Pekina ir milzīga pilsēta. Pērļu tirgus atrodas blakus austrumu ieejai Debess Templī. Tas ir vesels tirdzniecības kvartāls, kur iepērkas vairumtirgotāji no visas Krievijas. Tur visur var dzirdēt krievu valodu, ir izkārtnes un reklāmas krievu valodā. 
Tūristu tirdzniecības ielas ļoti skaistas un rosīgas, taču cenas ziņā, tās būs pašas dārgākās. Te var iegādāties jaukus un labus suvenīrus piemiņai. Taču nopietnus pirkumus iesakam veikt tirdzniecības centros vai citās ieliņās, kas nav tik piesātinātas ar tūristiem. 
 
KO NAV VĒRTS PIRKT ĶĪNĀ.
 
Nav vērts pirkt novājēšanas līdzekļus, un eksperimentēt ar ārstnieciskajiem preparātiem. Nav vērts pirkt elektroniku, ja jūs viņu nepārzināt. Bieži vien no skata kvalitatīva, bet atvedot mājās, izrādās, ka kvalitāte ir ļoti zema. 
 
KO PIRKT UN ATVEST NO ĶĪNAS.
 
Aksesuārus — somas, siksnas, makus, saules brilles, jostas, čemodānus. Lūk, šo visu var droši pirkt tirgū. Jo, ja arī jūs ņemat viltojumu, tad tas parasti ir labas kvalitātes. Daži pat saka, ja esi bijis Ķīnā, nedrīksti aizbraukt bez, kaut vai viena, viltojuma :))) Noteikti kaulējieties!
 
Ko vēl ir vērts atvest kā suvenīru no Ķīnas? 
 
* Zīda iztrādājumus: audumus, gultasveļu, ārkārtīgi skaistas ir ķīniešu kleitas un halāti no dabīgā zīda, zīda spilveni un segas - tie maksā 3-4 reizes lētāk kā Latvijā un zīds ir veselībai ļoti draudzīgs materiāls, tā kā zīda spilvenos neieviešas putekļu ērcīte. Pēc spilvena vai segas iegādes, viņus jums sapresēs un hermētiski iesaiņos, tā, ka tas neaizņems daudz vietas ceļasomā. Noteikti painteresējieties par zīda gultasveļu, spilvenu un segu kopšanu, jo ķīnieši ir tie, kas zina vislabāk, kā saglabāt zīdu ilgstoši un nodot no paudzes pauaudzei.
 
* Protams, tēja, tējas trauki, tējkannas. Nekautrējieties iegadāties tēju ārpus tūristu ielas veikaliņos, tā būs tik pat laba, ja ne pat labāka, jo tur iepērkas vietējie. Izbaudiet tēju ceremoniju, ka tada tiek piedāvāta, un ļaujieties piedzīvojumam, kādu nekad neesat baudījuši, jo tēja Ķīnā ir kaut kas īpašs - noteikti atvediet Puer, Oolong tēju (Oolong milk ir patīkami maiga un īpaši garda), Da Hong Pao Olong tēja samazina holesterīna limeni un attīra asinsvadus. Ķīniešu tējas ir augstākā labuma, un ārstē dažādas kaites kā dabīgās zāles. Var pat atrast tēju, kas palīdz balināt zobus un uzturēt to dabīgo baltumu :) Tējai noteikti jābūt jūsu suvenīru sarakstā, ko vedīsiet sev!
 
* Ķīniešu vāzes , apžilbinošas ar izsmalcinātām formām un apgleznojumiem. Interjera priekšmeti no porcelāna.
 
* Tirgū, starp spilgtajām, raibajām lietiņām, jūs varat atrast kašmira bodītes. Ieprieciniet sevi ar skaistu smalku jaciņu, apmetni, ērtu pončo. 
 
* Kažokādas izstrādājumi (Pekinā). Kažoka pirkšana Pekinā ir atsevišķa brauciena un atsevišķas sarunas vērta. Tirgū Jabaolu ir vesels kažoku kvartāls, kur iepērkas visi Krievijas vairumtirgotāji. Kažoku un cenu daudzveidība, no mego-lētajiem līdz elitārajiem (dominē melnā krāsa). 
 
* Pērles un rotaslietas no nefrīta. Skaistas, turpat uz vietas audzētas pērles, jebkurai gaumei un jebkuram budžetam - katrs atradīs sev vispiemērotākās pērlītes.
 
* Goji-berry (godži ogas), dažādi uztura bagātinātāji, smēres, ziedes. 
 
DAŽI VĀRDI ĶĪNIEŠU SARUNVALODĀ, lai interesantāks ceļojums :)
 
Labdien (Ņi hao)
Uzredzēšanos (Dzai Dzeņ)
Paldies (Sje-sje)
Mani sauc ....(Vo djao ......)
Jā; Pareizi (Duj)
Nē; Nepareizi (Bu-duj)
Cik maksā? (Duo šao čeņ)
Par dārgu (Thai gui la)
Vai ir atlaide? (Iou džekhou ma)
Es pirkšu (Vo jao mai)
(i); 2 (ar); 3 (san); 4 (si - "i" kā cietais krievu "ы"); 5 (u); 6 (liu); 7 (tjsi); 8 (ba); 9 (djiu); 10 (ši - "i" kā cietais krievu "ы"); 100 (ibai); 1000 (itjen); 20 (ar-ši).
 
 
Latvijas Republikas vēstniecība Pekinā: Villa 02-02, Section A of Liangmaqiao Diplomatic Residence Compound,No.22 Dongfang East Street, Chaoyang District,Beijing, 100600, People’s Republic of China. E-pasts:embassy.china@mfa.gov.lv, Tālrunis:+86 10 853 230 09, +86 10 853 211 09

CENĀ NAV IEKĻAUTS: 

- aviobiļetes Rīga-Pekina, Hokonga-Rīga,
- ceļojumu apdrošināšana,
- vīza - 60 EUR,
- ekskursijas, kas nav iekļauti programmā,
- dzeramnauda.

* piemaksa par papildus diennaktīm Pekinā - 85 USD par 2-vietīgo numuru ar brokastīm, 

* piemaksa par individuālo transfēru lidosta - viesnīca, viesnīca - lidosta - 70 USD vienai personai.  

Palīdzēsim atrast visizdevīgājos un ērtākos lidojumus. Iesakām rezervēt ceļojumu laicīgi, jo avibiļešu cenas ir mainīgas un, jo tuvāk izlidošanas datumam, jo cena var būt augstāka!

Vīzas noformēšanai uz Ķīnu nepieciešamie dokumenti:

* pase,
* 1 fotogrāfija elektroniskā formātā ar izmēru no 354px(platumā) x 472px(augstumā) līdz 420 x 560px - jānosūta pa e-pastu aģentam,
* aviobiļešu rezervācija,
* apdrošināšanas polise (formējam uz vietas),
* viesnīcas rezervācija

* aizpildīta anketa (anketu nosūtīsim jums elektroniski).

Svarīgi zināt: Vīzas izgatavošanas laiks skaitās no brīža, kad Ķīnas konsulātā tiek iesniegta visa, nepieciešamo, dokumentu pakete. Dokumentu paketes iesniegšanas brīdī, nepieciešama vīzas pieteicēja -dokumentu īpašnieka, personīga klātbūtne, lai iesniegtu pirkstu nospiedumus, kas ir obligāts nosacījums vīzas iegūšanai uz Ķīnu. 

(Veicot ceļojuma rezervāciju, maksa par vīzu  - 60 EUR Latvijas pilsoņiem un 30 EUR nepilsoņiem. Piesakoties vīzai caur online formu, sadaļā "Papildus komentāri", lūdzu norādiet ceļojumu, kuru rezervējat, lai varam piešķirt atlaidi). 

APMAKSAS NOTEIKUMI:

Avansa summa ir atkarīga no rezervācijas datuma. 

!Firma atstāj aiz sevis tiesības mainīt apskates objektu secību ekskursiju laikā!

Līdzīgie ceļojumi
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
CEĻOJUMI UZ TURCIJU

Čarterlidojumi uz Turciju!

no 8 dienām (30.04 - 30.10)
Pēc programmas
lidojums iekļauts atpūta pludmalē ģimenes atpūta
Pasūtīt
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Čārterlidojumi (Eiropas kalnu slēpošanas kūrorti)

no 7 naktim (25.12 - 31.01)
Visi ēdināšans tipi
lidojums iekļauts aktīvā atpūta ģimenes atpūta ziemas atpūta
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
CEĻOJUMI UZ KIPRU

Čārterlidojumi uz Kipru!

no 8 dienām (01.06 - 31.08)
Pēc programmas
ģimenes atpūta atpūta pludmalē lidojums iekļauts
Pasūtīt
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
CEĻOJUMI UZ ĒĢIPTI

Čarterlidojumi uz Ēģipti!

no 8 dienām (20.10 - 30.11)
Pēc programmas
lidojums iekļauts ģimenes atpūta atpūta pludmalē
Pasūtīt