CEĻOJUMS UZ MEKSIKU: VISA MEKSIKA UN KANKŪNA Ceļojums uz Itāliju: Zem Toskānas Saules Ceļojums uz Itāliju: Toskāna ziņkārīgajiem Ceļojums uz Itāliju: Toskāna Ceļojums uz Itāliju: Noslēpumainā Florence CEĻOJUMI UZ GRIEĶIJU CEĻOJUMI UZ TURCIJU CEĻOJUMI UZ BULGĀRIJU CEĻOJUMS UZ MALDĪVU SALAS CEĻOJUMI UZ KIPRU CEĻOJUMS UZ KOLUMBIJU: Pievilcīga Kolumbija! CEĻOJUMS UZ TURCIJU: MAIJS STAMBULĀ! CEĻOJUMS UZ TURCIJU: BRĪVDIENAS STAMBULĀ! Ceļojums uz Itāliju: PARADĪZES NOSTŪRIS DIENVIDU ITĀLIJĀ
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843060, + 371 22843062
M: +371 22843061, +371 22070762
Skype:
Darbs laiks:
Pēc iepriekšēja pieraksta - vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana
  • SAZINĀTIES AR MUMS
, Čarterlidojumi

CEĻOJUMI UZ ANDORU Cena vienai personai:
no € 0

Maršruts: Rīga - Andora - Rīga

Ceļojuma ilgums: no 8 dienām

Cenā iekļauts:

Lidojums, pasažieru nodeva, transfērs: lidosta - viesnīca - lidosta, dzīvošana viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu, reģistrēta bagāža un rokas bagāža, tūroperatora pārstāvja pakalpojumi ārzemēs 

Cenā nav iekļauts:

Ceļojuma apdrošināšana, personīgie izdevumi. 

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

Atpūta kalnu slēpošanas kūrortos – tas ir viens no populārākajiem veidiem, kā aktīvi pavadīt atvaļinājuma laiku un gūt lielu daudzumu pozitīvu iespaidu un emociju, kā arī akumulēt sevī lielisku mundruma lādiņu nākotnei.

1TRAVEL piedāvā kalnu slēpošanas tūres jebkurai gaumei un jebkādam periodam: īsus brīvdienu braucienus, kā arī garākus ceļojumus uz pasaules interesantākajiem un populārākajiem kalnu slēpošanas kūrortiem! 

Kalnu slēpošana aktuālākajos ziemas sporta veidu kūrortos Eiropā – Austrijā, Itālijā, Andorā (Francijā). Piedāvājam plašas iespēju un cenu variācijas – no ekonomiskās klases līdz luksusa viesnīcām, viesu mājām vai apartamentiem ar bezmaksas SPA, sporta zāli un citām aktivitātēm. Mūsu piedāvātie kalnu slēpošanas ceļojumi iekļauj pārlidojumu, izvēlēto viesnīcu, ēdināšanas veidu (brokastis/vakariņas), un gandrīz visi

 

 

Аndora: Pasaulē mazākajā kalnu slēpošanas valstī ir kūrorti ar lielisku infrastruktūru un brīnišķīgi izveidotas trases. Andoras kūrortiem ir lieliska reputācija, turklāt trases tajos ik gadu tiek uzlabotas. Viesnīcas ir ideāli piemērotas ļoti dažādiem atpūtas veidiem: gan slēpošanai un snovošanai, gan ekskursiju programmām, gan SPA, gan gastronomiskiem izaicinājumiem.

Kalnu slēpošanas kūrorti Andora:

Andora la Velja: Kalnu un skujkoku skauta, 1050 m augstumā virs jūras līmeņa, gleznā aizā atrodas Andoras Firstistes galvaspilsēta. Tā pārsteigs Jūs ar savu kultūrvides daudzveidību – kalnu upes krastos ir slejas moderni nami, taču saglabājušies arī seni Dievnami. Īpašs azarts pilsētā pārņems tos, kam nav vienaldzīgs iepirkšanās process: smalki un moderni boutique modes preču veikali, tirdzniecības centri un amatnieku privātbodītes – tas viss iejūsmina pircēju prātus. Lielākā daļa veikalu atrodas Av. Meritxell, kuru tamdēļ pamatoti sauc arī par tirdzniecības ielu.

Galvaspilsētā ir virkne ielu, kādas raksturīgas pasaules modernajām pilsētām, tomēr ir saglabājušās arī simpātiskās, šaurās senatnīgās ieliņas, kas bruģētas ar vietējiem pelēkajiem akmeņiem. No viena pilsētas gala līdz otram pastaigājoties var aiziet nieka 30 minūtēs. Savukārt vakarus var jauki pavadīt kādā no daudzajiem pilsētas bāriem, restorāniem, kafejnīcām vai diskoklubiem. Ar daudziem sporta veidiem var nodarboties olimpiskajā sporta kompleksā “Andorra Multisport Centre”, kas ir viens no pilsētas ievērojamākajiem un populārākajiem infrastruktūras objektiem.

Eskaldesas pilsētiņa praktiska nav nodalāma no Andoras La Veljas. Faktiski abas pilsētiņas veido vienu veselumu, pat galvenā iela, uz kuras atrodas daudzi veikali, restorāni, bāri, diskotēkas, tām ir viena. Garlaicībai te nav vietas – katrs sev atradīs kaut ko piemērotu. Eskaldesas nosaukums cēlies no latīņu valodas (tulkojumā: karstie ūdeņi) un norāda uz termālajiem sērūdeņraža avotiem, kas sastopami šajā apkaimē. Avotu temperatūra ir viena no augstākajām Eiropā – pat līdz 75°C. Avoti iznāk zemes virspusē Austrumvaliras upes krastu tuvumā, un tāpēc tieši tur atrodas pasaulē populārais termālo ūdeņu komplekss “Caldea”.

Eskaldesa atrodas pašā valsts centrā un ir jaunākais Andoras valsts “vēsturiskais” apgabals. Eskaldesā tūrisma infrastruktūra – visu kategoriju viesnīcas, tirdzniecības centri un modes preču veikali – harmoniski iekļaujas ainavās, kuras veido apkārtējie lauku dabasskati un kalnu sniegotās virsotnes. Tās iespiežas atmiņā uz mūžu.

Slēpošanas trases atrodas ārpus pilsētas, līdz pacēlājiem var nokļūt ar satiksmes autobusu vai taksometru. No galvaspilsētas līdz vienotai slēpošanas zonai "Grandvalira" (tuvākā stacija atrodas 5 km attālumā) ik pēc 15-20 min kursē satiksmes autobuss. Tiem, kas vēlas izmēģināt otru slēpošanas trasi "Valnord" (8 km attālumā) ir bezmaksas autobuss, kursē divas reizes dienā (no rīta turp, pēcpusdienā atpakaļ), ir iekļauts Ski-Pass cenā.

Enkampa: Šis kūrorts atrodas 1250 m augstumā virs jūras līmeņa, tikai 7-10 minūšu brauciena attālumā ar autobusu no Andoras centra. Enkampas pilsēta izveidojās, saplūstot 5 nelieliem kalnu ciematiem (кūrorta slēpošanas trases pieder pie vienotas slēpošanas zonas Grandvalira). Pēc tam, kad 1999. gadā tika atklāts ”Funicamp” pacēlājs, Enkampa kļuva par vienu no galvenajiem Andoras kalnu slēpošanas centriem. ”Funicamp” pacēlājs ir modernākais tehniskajā ziņā un slēpotājiem Grandvalirā arī ļoti ērts un izdevīgs. Cena braucienam ar ”Funicamp” iekļauta vienā abonementā braukšanai ar citiem pacēlājiem. Turklāt blakus atrodas arī autostāvvieta.

”Funicamp” ir vienīgais trošu-kabīņu pacēlājs, kas savā ceļā veic 6127 m lielu attālumu. Pacēlāja 32 kabīnes (to ietilpība – 24 slēpotāji katrā) kustas ar ātrumu 7,20 m sekundē. “Funicamp” pacēlājs 20 minūšu laikā nogādās slēpotājus Kortālā (2502 m v.j.l.), kur atrodas kalnu slēpošanas skola un trase slēpotājiem-iesācējiem. No šīs slēpošanas zonas var nokļūt jebkurā Pasas de la Kazas-Grauroigas, kā arī Soldeu–Eltarteras trasē. 

Soldeu-Eltartera: Soldeu un Eltartera – tie ir divi kalnu ciematiņi, kas atrodas Andoras centrālajā daļā – 1800 m v.j.l. Šis, šķiet, ir viens no visgleznainākajiem kalnu slēpošanas rajoniem Andorā. Soldeu-Eltarteras kūrortzona ir strauji attīstījusies un tajā tiek izmantota vismodernākā ar kalnu slēpošanas sportu saistītā tehnika. Kūrorts piedāvā kopumā 193 kilometrus slēpošanas trašu – slēpotājiem ar jebkuru sagatavotības līmeni: tajā ir trases gan iesācējiem, gan borderkrosa trase. Ļoti jauka un slēpotāju iecienīta ir 8,2 km garā, priežu ieskautā nobrauciena trase, kas ved uz Soldeu.

Pateicoties lielajiem ieguldījumiem kūrorta infrastruktūrā un viesnīcu labiekārtošanā, Soldeu kūrorts kļuvis par labāko vietu, kur ar slēpošanu nodarboties jebkuram kalnu slēpotājam, ģimenēm ar bērniem, kā arī “ekstrēmās” slēpošanas mīļotājiem. Savukārt Eltartera ir paradīze aktīvās atpūtas cienītājiem. Ciematiņš atrodas tikai 5 km no Kaniļo, kas ir viena no rosīgākajām Andoras kūrortpilsētiņām. Frīstaila mīļotājiem daudz pozitīvu emociju sagādās viens no labākajiem Eiropas snovborda parkiem, bet vismazākie tūristi gūs prieku no izklaidēm vietējos “sniega” bērnudārzos, kā arī bērnu “sniegaparkos” (кūrorta slēpošanas trases pieder pie vienotas slēpošanas zonas Grandvalira).

Mazā un jaukā Kaniļo kūrortpilsētiņa atrodas 12 km no Andoras galvaspilsētas Andoras La Veljas, un to ar Soldeu-Eltarteras kūrorta trasēm savieno pacēlājs. Līdz Soldeu-Eltarteras kalnu slēpošanas stacijai 5 km. Pacēlājs, kas Kaniļo savieno ar Soldeu-Eltarteras kalnu slēpošanas trasēm, iet caur Elfornu, kur atrodas gan restorāns, gan slēpošanas skola pieaugušajiem, gan bērniem. Un pat t.s. slēpošanas bērnudārzs mazajiem. No Elfornas pacēlājs tālāk dodas uz Pic de la Portella (2460 m) virsotni. Praktiski katrā pilsētiņā ir vietas, kur vairāk vai mazāk sportiski izklaidēties. Kaniļo šajā ziņā ir paveicies – tajā uzbūvēts sporta un atpūtas komplekss „Palau de Gel” – lieliska vieta, kur aktīvi atpūsties. Ledus pilī ir ne tikai plaša slidotava, segtie baseini pieaugušajiem un bērniem, bet arī solārijs, sauna, skvoša laukums, trenažieru zāle, biljards utt. Starp „Palau de Gel” viesiem noteikti būs arī tādi, kas vēlēsies doties uz veikaliem vai skaistumkopšanas salonu ledus pilī, bet vakarā apmeklēt diskotēku uz ledus!

Pasa de la Kaza: Līdz pat Francijas robežai plešas viens no lielākajiem un populārākajiem Andoras kalnu slēpošanas kūrortiem – Pas de la Casa-Grau Roig. Pasu de la Kazu tūristi augstu vērtē par slēpošanas nobrauktuvju plašumu un labo sniega kvalitāti. Pieredzējuši kalnu slēpotāji pat apgalvo, ka sniegam Pasas de la Kazas trasēs (pieder pie vienotas slēpošanas zonas Grandvalira) ir apbrīnojama īpašība: kad temperatūra ir aptuveni +10oC, tas joprojām paliek sauss un ļoti labi slīd. Augstākais Pireneju augstkalnu kūrorts satriec (labā nozīmē!) ar savu kalnu slēpošanas trašu dažādību, kā arī pastāvīgo sniega segu visas sezonas laikā, ko nodrošina milzīgais sniega lielgabalu skaits. Visas kalnu nogāzes ir aprīkotas ar modernu pacēlāju sistēmu.

Pasas de la Kazas ielejas augšdaļā atrodas pieredzējušiem kalnu slēpotājiem piemērotas sarežģītas slēpošanas trases ar spēju augstumu starpību. Jau lejāk tās kļūst lēzenākas un piemērotas slēpotājiem ar vidēji labu sagatavotības līmeni. Pasas de la Kazas ielejas lejasdaļā ir ierīkota slaloma trase. Tiem, kam patīk slēpot mežā, varam ieteikt priežu ieskautas trases gleznainajā Grauroigas ielejā. Bet ātruma cienītāji atradīs sev lieliski piemērotas nobrauktuves Grauroigas otrās un trešās ielejas rajonā, kur ir labi iebrauktas, plašas trases.

Atpūta un izklaide Pasā de la Kazā nerimst ne dienu, ne nakti – ne uz mirkli. Kad ar slēpošanu saistītā dienas daļa ir noslēgusies, dzīve pilsētā klusāka nekļūst – tā turpina savu gaitu daudzajos bāros un diskotēkās, kur var sagaidīt pat rītu. Tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka Pasa de la Kaza kļuvusi par Andoras populārāko kūrortu jaunu cilvēku ieskatā.

Lamasana: Šī pilsētiņa valsts rietumos atrodas starp Ziemeļvaliras un Arinsalas upēm. Lamasanas reģiona teritorijā atrodas arī augstākā Andoras virsotne – Komapedrosa (2946 m v.j.l.). No Lamasanas var ātri un viegli nokļūt Andorā la Veljā – pa jauno tuneli, kas savieno abas pilsētas.

Pašā Lamasanas pilsētiņas centrā atrodas jauns pacēlājs – telekabīne, kas nieka 5 minūtēs nogādās slēpotājus vienā no Valjnordas-Palarinsalas slēpošanas zonas sektoriem. Bet, braucot ar Ski Bus no savām Lamasanas viesnīcām, slēpotāji nokļūs līdz Arinsalas, Ertsas un Arkalisas pacēlājiem vien 10-15 minūšu laikā.

Pala-Arinsala: Arinsala - praktiski visas Arinsalas ciema viesnīcas atrodas vietās, kur beidzas slēpošanas nobrauktuves. Gondolas tipa pacēlājs, kā arī sešvietīgais krēslu tipa ātrgaitas pacēlājs nogādās slēpotājus no ciema uz brīnišķīgajām kalnu nobrauktuvēm un milzīgo sniega klaju, kas paredzēts frīstailistiem. Pateicoties atjaunotajai Les Marredes trasei, tagad atgriezties no kalna var arī vēlā vakarā! Un, protams, tūristus Arinsalā iepriecēs arī restorānu daudzveidība, dzīvās mūzikas valdzinošais skanējums, bāri, diskotēkas.

Nogāzes Pal-Arinsal pieder pie vienotas slēpošanas zonas Vallnord, kurā ir apvienoti divi slēpošanas sektori: Pal-Arinsal un Ordino-Arcalis. Slēpošanas zonas savsstarpēji savieno autobusu satiksme, biļete iekļauta Ski-Pasē.

Pala - šo vietu var saukt par kalnu slēpošanas sektoru ģimenēm. Te ir speciāli sagatavotas trases iesācējiem, bet pašiem mazākajiem – pat t.s. silītes un ”sniega” bērnudārzi. Te ir kalnu slēpošanas skolas (slēpošanai gan ar slēpēm, gan ar snovborda dēli) jebkura vecuma cilvēkiem, kā arī plašas ”sniegotas” iespējas izklaidēties: heli-ski, transferi un lidojumi ar helikopteru, vizināšanās suņu vilktos pajūgos, zip-line, lēcieni ar izpletni, lidojumi ar paraplānu, vizināšanās ar sniega motocikliem.

Itānija

Itālija – kalnu slēpotāju un snovbordistu “Meka”. Tieši Apenīnu pussalā ir skaistākie Eiropas kalni – Dolomītu Alpi un Eiropā garākais savienoto slēpošanas trašu areāls – Sella Ronda. Trases – lieliski aprīkotas, serviss viesnīcās – ļoti augsts, kūrortos apres-ski – jautrs un kultūras programma – bagātīga!

Vai kalnu slēpošana ir jūsu gaumē? Sazinieties ar mums – palīdzēsim jums piemeklēt labāko vietu un laiku, lai to baudītu!

Aizpildiet rezervācijas formu, komentārā norādot

*vēlamo galamērķi (vai vairākus);
*periodu (+/- 7 dienas)
*viesnīcu kategoriju, ēdināšanu (BB, HB, FB, AI);
*cilvēku skaitu, kopējo budžetu vai budžetu uz cilvēku;
*numuru tipu (DBL, SGL, Family u.c.);
*personīgās vēlmes (piem. skats uz jūru; pirmā līnija pie pludmales; līdz 800m no pludmales; pie pilsētas; tuvu sabiedriskajam transportam; ar bērnu animāciju; vēlams smilšu pludmale; tuvu daivinga vietām utml.).

Mēs piedāvājam visu lielāko Latvijas tūroperatoru ceļojumu piedāvājumus - Tez tour, Novatours u.c. 


Ja rodas jautājumi, droši zvaniet, labprāt sniegsim atbildes un konsultāciju par izvēlēto galamērķi. Mob un Whatsapp: Olga +37129404723 vai grieizieties mūsu ofisos: 
Brīvibas 33, т:+37122843062 (p-pk. 09:00 - 18:00);
Merķeļa 12, Alla т: +371 22843060 (p-pk. 09:00 - 18:00, s. 10:00 - 14:00)

Līdzīgie ceļojumi
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Itāliju: Toskāna ziņkārīgajiem

Autorprogramma mini-grupās no Stellas Latuta (8-15 cilvēki)

8 dienas / 7 naktis (01.04 - 30.06)
Pēc programmas
grupas ceļojums vip ekskursijas ceļojums ģimenes atpūta
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Itāliju: Zem Toskānas Saules

Autorprogramma mini-grupās no Stellas Latuta (8-15 cilvēki)

No
1190.00
8 dienas / 7 naktis (01.04 - 30.06)
Pēc programmas
ekskursijas ceļojums vip grupas ceļojums ģimenes atpūta
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
CEĻOJUMS UZ MEKSIKU: VISA MEKSIKA UN KANKŪNA

Aizraujošs ceļojums prmskolumba laika Meksikā.

13 dienas / 12 naktis (01.03 - 31.05)
Pēc programmas
ekskursijas ceļojums eksotiskais ceļojums ģimenes atpūta aktīvā atpūta
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Ceļojums uz Itāliju: Toskāna

Autorprogramma mini-grupās no Stellas Latuta (8-15 cilvēki)

8 dienas / 7 naktis (01.05 - 30.06)
Brokastis un...
ģimenes atpūta grupas ceļojums ekskursijas ceļojums vip
Pasūtīt