Ceļojums uz Itāliju: Zem Toskānas Saules Ceļojums uz Franciju: Francijas Azūra krasts un Provansa CEĻOJUMI UZ TAIZEMI CEĻOJUMI UZ GRIEĶIJU CEĻOJUMI UZ ĒĢIPTI CEĻOJUMI UZ TURCIJU CEĻOJUMS UZ MALDĪVU SALAS CEĻOJUMI UZ TENERIFE CEĻOJUMS UZ DUBAJU: Atpūta Dubaijā! CEĻOJUMS UZ TURCIJU: BRĪNIŠĶĪGAS BRĪVDIENAS STAMBULĀ! CEĻOJUMS UZ TURCIJU: BRĪVDIENAS STAMBULĀ!
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843060, + 371 22843062
M: +371 22843061, +371 22070762
Skype:
Darbs laiks:
Pēc iepriekšēja pieraksta - vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana (otrajā stāvā)
  • SAZINĀTIES AR MUMS
, Bulgārija

CEĻOJUMI UZ BULGĀRIJU Cena vienai personai:
pēc pieprasījuma

Maršruts: Saulainais krasts, Zelta smiltis, Elenite, Sv. Vlass, Pomorije, Nesebra, Albena

Ceļojuma ilgums: no 8 dienām

Cenā iekļauts:

Lidojums, pasažieru nodeva, transfērs: lidosta - viesnīca - lidosta, dzīvošana viesnīcāar izvēlēto ēdināšanas tipu, reģistrēta bagāža un rokas bagāža, tūroperatora pārstāvja pakalpojumi ārzemēs 

Cenā nav iekļauts:

Ceļojuma apdrošināšana, personīgie izdevumi.

  

Sūtiet pieprasījumu vēlamajam galamērķiem un periodam rezervācijas formā. Aģents sazināsies ar darba dienas laikā uzreiz pēc pieprasījuma saņemšanas.

Aprēķināt cenu

Kopējā summa: pēc pieprasījuma

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai
26.05.2022 - 30.09.2022
Ilgums: no 8 dienām
DBL Pēc programmas 0.00 EUR

Baudiet atpūtu Bulgārijas skaistajās pilsētās un zeltainajās pludmalēs. Lieliskie bulgāru virtuves ēdieni, brīnišķīgā attieksme pret visu valstu tūristiem, daudzie interesantie tūrisma apskates objekti un to daudzveidība – lūk, vien daļa no iemesliem, kamdēļ atpūta Bulgārijā paliek labā atmiņā!

  

Bulgārijas kūrorti:

Saulainais krasts (bulg. – Слънчев бряг) ir lielākais Bulgārijas kūrorts – tas atrodas pie Melnās jūras, 32 km uz ziemeļiem no Burgasas pilsētas un 434 km uz austrumiem no valsts galvaspilsētas Sofijas, tiešā Nesebras pilsētas tuvumā. Kūrorts tika atklāts 1959. gadā, un kopš tā laika visu laiku paplašinās. Strauji attīstās Saulainā krasta kūrorta infrastruktūra – tiek celtas jaunas viesnīcas, atvērti jauni restorāni un izpriecu vietas. Kūrortā ir vairāk nekā 150 viesnīcas, daudzas villas, kotedžas un pansijas.

Kūrorta Saulainais krasts pludmalēm piešķirts “Zilais karogs“, ar kuru ES Vides komisija, izdodot sertifikātu, apliecina pludmaļu atbilstību augstas kvalitātes standartiem. Šāda sertifikācija notiek katru gadu, izvērtējot ūdens un smilšu tīrību. Saulainais krasts ir viens no slavenākajiem un rosīgākajiem Bulgārijas kūrortiem, tas turpina aktīvi attīstīties. Tā plašās pludmales (aptuveni 8 km gara) joslas platums svārstās no 30 līdz 100 m. Smalkas zeltainas smiltis, skaistas kāpas, jūra un kalni – lūk, faktori, kas nodrošina pilnvērtīgu atpūtu šajā kūrortā.

Kūrortā ir daudz restorānu, naktsklubu, bāru, diskotēku un tirdzniecības centru, lieliskas iespējas izbaudīt neaizmirstamus iespaidus. Regulārās satiksmes autobusu līnijas savieno kūrortu ar Burgasu un Varnu. Kūrortā ir plašas iespējas atpūtas laikā pievērsties sportiskām aktivitātēm. Saulainais krasts – šajā kūrortā ir ideāli apstākļi, lai burātu ar vējdēli, brauktu ar ūdensslēpēm, nodarbotos ar izpletņlēkšanu, paraplanierismu, burusportu, tenisu, pludmales volejbolu, minigolfu, boulingu utt. Var, protams, doties arī izbraukumā ar laivu vai jahtu.  

  

Kūrorts Zelta smiltis (bulg. – Златни Пясъци) ir vislielākais kūrorts Bulgārijas Melnās jūras ziemeļu piekrastē. Tas atrodas Nacionālā parka teritorijā – 18 km uz ziemeļaustrumiem no Varnas pilsētas un 490 km no valsts galvaspilsētas Sofijas. Kūrorta Zelta smiltis teritorijai piešķirts nacionālā parka statuss. Par to, kā radies šīs vietas nosaukums – Zelta smiltis, vēsta sena leģenda. Pirāti esot aprakuši zeltu jūras piekrastē, uz ziemeļiem no Varnas pilsētas. Taču pati zeme esot atmaksājusi neliešiem, pārvēršot zeltu brīnišķīgās smiltīs – vistīrākajās un smalkākajās visā Melnās jūras piekrastē. Dabas ainavu skaistums, lieliskais klimats, unikālais dabas parks un zeltainās smiltis ir tie būtiskie faktori, kāpēc kūrorts tiek uzskatīts par teritoriju, kuru dēvē arī par Bulgārijas Rivjēru, īstu atpūtnieku paradīzi.

Kūrorta teritorijā atrodas daudz minerālavotu. Tā kā tiem piemīt dziednieciskas īpašības, izveidoti balneoloģijas centri, kuri piedāvā dažādas dziednieciskās procedūras. Atpūšoties kūrortā Zelta smiltis, tūristiem ir iespējams apmeklēt skaisto, klintīs vairākos stāvos izcirsto Aladžas klosteri. Jau 12. gs. tajā mitinājās un aktīvi darbojās mūki – isihasti. Mūsdienās klosterim piešķirts kultūras pieminekļa statuss. 

Kūrortā naktsdzīve ir pietiekami daudzveidīga: tā centrā ir diskotēkas, naktsklubi, bāri. Tāpat kūrortā atrodas daudzi restorāni, kafejnīcas un bistro, kas piedāvā nobaudīt ne vien bulgāru un internacionālos, bet arī dažādus eksotiskus ēdienus. Kūrorta Zelta smiltis pludmalē pieejamas izklaides jebkurai “gaumei“ – izbraucieni ar jahtām, braukšana ar ūdensslēpēm; tāpat slidināšanās pa ūdenslīdkalniņiem, niršana, burāšana ar vējdēli, golfa spēle, lidojumi ar deltaplānu utt.  

  

Mājīgais Elenites (bulg. – Eлeнитe) kūrorts jeb kūrortkomplekss (par kūrortkompleksiem Bulgārijā sauc apdzīvotās vietas, kurām nav pilsētas vai ciema statusa) atrodas Bulgārijas austrumos pie Melnās jūras – 6 km uz austrumiem no Saulainā krasta kūrorta, Stara Planinas kalnu grēdas pakājē, aptuveni 50 km no Burgasas pilsētas. Elenites kūrortu raksturo modernas un greznas viesnīcas, vienstāva un divstāvu villas. Kūrortkompleksam ir sava privātā pludmale – garāka par 1 km.

Elenite atrodas vietā, kuru raksturo bagātīga augu valsts un gadsimtiem veci skujkoku meži. Elenite ir jauns kūrorts, kas izveidots, lai tajā varētu baudīt ģimenes atpūtu, arī club tipa viesnīcās. Lielisku iespaidu atstāj kristāldzidrais jūras ūdens un ideāli tīrā pludmales josla. Miers un klusums ir prioritāte cilvēkiem, kuri vēlas labi atpūsties un patīkami pavadīt savu atvaļinājumu. Un kāpēc nē? Jūras gaisa un skujkoku mežu klātbūtne atstāj ļoti labvēlīgu iespaidu uz veselību. 

Elenites kūrorts slavens ar savu moderno arhitektūru – pie viesnīcām ir baseini ar dažādu dziļumu – gan pieaugušajiem, gan bērniem. Turpat blakus atrodas mājīgi restorāni ar vietējo un bulgāru nacionālo ēdienu piedāvājumu, kā arī diskotēkas, bāri, kafetērijas, veikali un klubi. Elenitē tāpat ir attīstīta sporta infrastruktūra, t.sk. tenisa korti. Ir visas iespējas, lai pievērstos dažādām ar ūdenssportu saistītām aktivitātēm. Vairums kūrorta viesnīcu piedāvā tūristiem all inclusive sistēmu un tās ietvaros – daudzus pakalpojumus, kuri atpūtu padara īpaši komfortablu un jauku.  

Sv. Vlasa kūrorts (bulg. – Св. Влас) ir viens no jaunākajiem Bulgārijā, un tieši pēdējos gados tas ir piedzīvojis strauju attīstību – uzceltas jaunas viesnīcas, attīstīta infrastruktūra. Skaistais piejūras ciems (aptuveni 3000 iedzīvotāju) atrodas 5 km uz ziemeļiem no Saulainā krasta kūrorta un 9 km no Nesebras pilsētas. Kūrorts piedāvā brīnišķīgu kombināciju – pludmales un jūra atrodas Stara Planinas kalnu grēdas un to sedzošo mežu pakājē. Līdz ar to klimats te ļoti veselīgs, lieliski piemērots atpūtai un relaksācijai. Smilšu pludmales (kopumā aptuveni 1,5 km garas) piedāvā ērtas ieejas jūrā, apstākļi peldēšanai – ļoti labi. 

Kūrortā atrodas arī Bulgārijā lielākā jahtu osta "Marina”, kurā iespējams jahtu noīrēt jūras izbraucienam. Kopumā Sv. Vlass ir mierīgs un kluss kūrorts, īsti piemērots ģimenes atpūtai kopā ar bērniem, taču tūristi var izbaudīt arī neaizmirstamas, ar vakara izpriecām saistītas emocijas netālā Saulainā krasta kūrorta naktsklubos un diskotēkās.  

Pomorije (bulg. – Поморие) kūrortkomplekss un tā viesnīcas atrodas pavisam netālu no Burgasas lidostas. Te var mierīgi un netraucēti atpūsties, baudot atpūtu pie lieliskās Melnās jūras. Tālajā 4. gs. p.m.ē. šo apdzīvoto vietu nodibināja ieceļotāji no Grieķijas un nosauca to par Anhialo – saistībā ar apkārt esošajiem sālsezeriem un limāniem. Savu tagadējo nosaukumu šī vieta ieguva vien 1934. gadā. Pomorije ir slavena (pat pasaules mērogā!) kā vieta, kas bagāta ar dziednieciskām dūņām, kā veselības kūrorts. Ar dūņu terapiju te tiek ārstētas daudzas kaites. Patlaban Pomorije ir Bulgārijas slavenākais balneoloģijas centrs un tā dziednieciskajās iestādēs strādā savā jomā labākie speciālisti. 

Pomorije vasarā ļoti lutina savus viesus – tajā valda brīnišķīgs klimats. Jūlijā gaisa temperatūra iesilst līdz 24-25 grādiem, bet ūdens temperatūra sasniedz pat 23 grādus. Pomorijē nav arī jābaidās, ka liedagā pietrūks vietas – kopējais pludmaļu garums ir aptuveni septiņi kilometri, turklāt tās ir lēzenas, smilšu un ļauj izbaudīt patiesi debešķīgas peldes. Arī bērniem, kuriem vietumis seklās jomās ierīkotas speciālas peldvietas. Droši var teikt, ka Pomorije ir vieta, kur lieliski atpūtīsies arī ģimenes ar savām mazajām atvasēm.  

  

Nesebra (bulg. – Несе́бър) ir viena no senākajām Eiropas pilsētām, dibināta pirms vairāk nekā 3000 gadiem mazā un klinšainā pussalā pie Melnās jūras. Šī piejūras pilsēta atrodas 35 km uz dienvidiem no Burgasas pilsētas un 429 km no Bulgārijas galvaspilsētas Sofijas. Ziemeļos no Nesebras atrodas lielākais Bulgārijas Melnās jūras piekrastes kūrorts – Saulainais krasts, bet dienvidos no Nesebras – Ravdas ciems. Pēdējo gadu laikā Ravdā uzceltas daudzas viesnīcas, kas specializējušās ģimenes atpūtas segmentā – tāpēc tagad šis rajons kļuvis par jaunu atraktīvu tūrisma virzienu.  

Nesebru var iedalīt divās daļās – jaunajā Nesebrā, kurā atrodas viesu nami, daudzstāvu dzīvojamā apbūve un viesnīcas, kas celtas modernās arhitektūras stilā, kā arī Nesebras vecpilsētā, kura atrodas mazā klinšainā pussalā un ir pilsētas vēsturiskais centrs ar daudziem arhitektūras pieminekļiem. Pilsēta uzrunā viesus ar seno trāķiešu, grieķu un romiešu vēsturi. 

  

Albenas kūrortkomplekss (par kūrortkompleksiem Bulgārijā sauc apdzīvotās vietas, kurām nav pilsētas vai ciema statusa) ar smilšu pludmalēm un kristāldzidro jūru ir viens no skaistākajiem kūrortiem Bulgārijas piekrastē. Tas atrodas pie ainaviska līča valsts Melnās jūras ziemeļu piekrastē, nacionālā parka teritorijā, 8 km no Balčikas pilsētas, 30 km no Varnas pilsētas un 500 km no Bulgārijas galvaspilsētas Sofijas. Kūrortu raksturo mēreni kontinentāls klimats, vidējā gaisa temperatūra vasarā ir aptuveni +28 °С, jūras ūdens temperatūra šajā gadalaikā – +25 °С. 

Pludmales josla ir 5 km gara un līdz 150 m plata. Tiešā tuvumā atrodas skaistais Baltatas (Балтата) dabas parks. Kūrorta teritorijā atrodas vairāk nekā 40 viesnīcas un 4 kempingi (dažādu kategoriju). No daudzām modernajām un mājīgajām viesnīcām (un to numuriem) paveras brīnišķigs panorāmas skats uz jūru.

Salīdzinājumā ar Zelta smilšu un Saulainā krasta kūrortiem Albenā valda lielāks miers un klusums – šis faktors nāk par labu Albenai kā vietai, kura piemērota ģimenes atpūtai. Aptuveni 10 km no kūrorta, pie Balčikas pilsētas, atrodas Botāniskais dārzs, kā arī kādreizējās Rumānijas karalienes Marijas vasaras rezidences un parka arhitektoniskais ansamblis. 

Kompleksā darbojas balneoloģijas centri, kas piedāvā atpūtniekiem gan klasiskas, gan eksotiskas dziednieciskās un kosmētiskās procedūras. Veiksmīgi kūrorts attīstās arī konferenču un kongresu tūrisma jomā. Albenā tiek rīkoti daudzi festivāli, konferences, konkursi, koncerti, sporta sacensības, t. sk. arī starptautiskas. 

 Aizpildiet rezervācijas formu, komentārā norādot

*vēlamo kūrortu;
*periodu (+/- 7 dienas)
*viesnīcu kategoriju, ēdināšanu (BB, HB, FB, AI);
*cilvēku skaitu, kopējo budžetu vai budžetu uz cilvēku;
*numuru tipu (DBL, SGL, Family u.c.);
*personīgās vēlmes (piem. skats uz jūru; pirmā līnija pie pludmales; līdz 800m no pludmales; pie pilsētas; tuvu sabiedriskajam transportam; ar bērnu animāciju; vēlams smilšu pludmale; tuvu daivinga vietām utml.).

Lai mēs varam atrast un piedāvāt jums maksimāli piemērotāko un atbilstošāko ceļojumu, jūsu vēlmēm!

Mēs piedāvājam visu lielāko Latvijas tūroperatoru ceļojumu piedāvājumus - Tez tour, Novatours, Alida tour, Kidy Tour, Mouzenidis u.c. 


Ja rodas jautājumi, droši zvaniet, labprāt sniegsim atbildes un konsultāciju par izvēlēto galamērķi. Mob un Whatsapp: Olga +37129404723, Lilija +37126629466 vai grieizieties mūsu ofisos: Brīvibas 33, +371 22843062, +371 22070762

 

 

Līdzīgie ceļojumi
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
CEĻOJUMI UZ ĒĢIPTI

Čarterlidojumi uz Ēģipti!

no 5 dienām (01.10 - 30.04)
Pēc programmas
atpūta pludmalē lidojums iekļauts ģimenes atpūta
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
CEĻOJUMS UZ TURCIJU: BRĪVDIENAS STAMBULĀ!

BRĪVDIENAS STAMBULĀ!

No
249.00
4 dienas / 3 naktis (01.09 - 30.11)
Brokastis
ģimenes atpūta korporatīvām grupām romantiskais ceļojums ekskursijas ceļojums
Pasūtīt
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
CEĻOJUMS UZ DUBAJU: Atpūta Dubaijā!

Arābijas pasaka - Dubaija!

9 dienas / 8 naktis (01.10 - 31.12)
Visi ēdināšans tipi
atpūta pludmalē lidojums iekļauts ģimenes atpūta korporatīvām grupām
Pasūtīt
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Franciju: Francijas Azūra krasts un Provansa

Francijas Azūra krasts un Provansa!

No
1486.00
8 dienas / 7 naktis (27.09 - 11.10)
Pēc programmas
ekskursijas ceļojums romantiskais ceļojums ģimenes atpūta grupas ceļojums
Pasūtīt