Ceļojums uz Ķīnu: Daidu - slavena galvaspilsēta vai Pekinas noslēpumi! Ceļojums uz Kīnu: Senā un mūsdienīgā Ķīna Ceļojums uz Ķīnu: Zelta trīsstūris Ceļojums uz Ķīnu: Pekina - Šanhaja - sēnas tradīcijas un mūsdienīga dzīve! Ceļojums uz Vjetnamu un Kambodžu: Pārsteidzošā Indoķīna Ceļojums uz Vjetnamu: no Ziemeļiem līdz un Dienvidiem! Ceļojums uz Spāniju: Spānijas Ziemeļu dārgumi un Biaricas greznība! SPA atpūta: sanatorijas Ungārijā Ceļojums us ASV: Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona Ceļojums uz ASV: Ņujorka un saulainā Florida Ceļojums uz Ķīnu: Impērijas slavenākās pilsētas! Сeļojums uz Gruziju: Gamardžoba, genacvale vai Gruzijas viesmīlībā! Ceļojums uz Ķīnu: Ciemos pie pandas un Ķīnas slavenākās pilsētas! Ceļojums uz Ķīnu: Lidojošie kalni. Fantastiskā realitāte - planētas Pandora pasaule! Ceļojums uz Ķīnu: Lielais ceļojums uz Ķīnu! SPA atpūta: sanatorijas Gruzijā Ceļojums uz Gruziju un Armēniju: divas valstis vienā ceļojumā Ceļojums uz Gruziju, Armēniju un Azerbaidžānu: trīs valstis vienā ceļojumā! Ceļojums uz Gruziju: Gruzijas garša! SPA atpūta: Vilnius SPA Ceļojums uz Ķīnu: Impērijas vēsturiskās pilsētas un slavenie Šaoliņa klosteri! CEĻOJUMI UZ TAIZEMI CEĻOJUMI UZ ĒĢIPTI CEĻOJUMI UZ TENERIFE Čārterlidojumi (Eiropas kalnu slēpošanas kūrorti) Ceļojums uz Ķīnu: Honkonga - debesskrāpju un mūsdienu tehnoloģiju pilsēta! SPA atpūta: Sanatorijas Čehijā Ceļojums uz Argentīnu un Čīle: Vīna ceļojums - ARGENTĪNA UN ČĪLE! Ceļojums uz Lietuvu: ekskursija uz Klaipedu un Palangu Ceļojums uz Igauniju: Ekskursija uz Tallinu!
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00 (p. - pk.), 10:00-14:00 (s.) - vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843061
M: +371 22843062
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00 (p. - pk.) - vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana
  • SAZINĀTIES AR MUMS
Japāna

Ceļojums uz Japānu: Japāna pavasarī - sakuras ziedēšana! Cena vienai personai:
no € 0

Maršruts: Tokija - Odaiba - Kamakura - Enosima

Ceļojuma ilgums: 8 dienas / 7 naktis

Cenā iekļauts: transfērs lidosta - viesnīca - lidosta, viesnīca ar brokastim, ekskursijas, ieejas biļetes, transports
Cenā nav iekļauts: Aviobiļetes, ceļojumu apdrošināšana, personīgie izdevumi, ēdināšana: pusdienas

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

Esam sagatavojuši pogrammu, lai jums būtu iespēja gan iepazīt kultūrvēsturiskos pieminekļus, gan baudīt tradicionālo japānas virtuvi un iepazīties ar noslepumaino un aristokrātisko kultūru. Un Japānā pavasaris sākas tikai tad, kad ziedēt sāk sakuras koki! :-)

 


 

1. DIENA  (26.03. vai 02.04.)

Ierašanās Tokijas lidostā Narita. Pārstāvis sagaidīs jūs lidostā. Transfērs uz viesnīcu. 

Ekskursija uz Odaiba salu. Odaibā mūs gaida piejūras parks, kur redzēsim Brīvības pieminekli un Varavīksnes tiltu. Dosimies uz Show room „TOYOTA City Showcase” un uz automobiļu muzeju „Vēsturiska garāža”. Ekskursijas nobeigumā apmeklēsim spa-komplekss Oedo Monogatari.

Atgriešanās viesnīcā. 

2. DIENA  (27.03. vai 03.04.)

Brokastis viesnīcā. Ekskursija. Reiz Tokija bija neliels zvejnieku ciematiņš ar nosaukumu Edo. Šodien tā ir liela metropole, nereti dēvēta par Austrumu pasaules galvaspilsētu, kurai veltīti simtiem epitetu – no „pasaules apdzīvotākā pilsēta” līdz „pasaules dārgākā pilsēta”.

Ekskursijas laikā apmeklēsim:

- Sensodzi budistu templis. Viens no slavenākajiem Japānā. Atrodas Asakusa rajonā. Vecāks par 2000 gadu. Uz to nokļūst ejot pa rosīgo Nakamise-dori ielu. Tempļa priekšpagalmā atrodas dūmu ieskauta bronzas lāpa. Te visi mēģina noķert vīraka kociņu aromātu un ar to ierīvēt ķermeni labai veselībai.

- Suši meistarklase. Suši izdošanās galvenā veiksme atkarīga no pareizi izvārītiem rīsiem. Pirmkārt, jāizvēlas apaļgraudu rīsi (vislabāk - speciālie suši rīsi), jo no gargraudu rīsiem suši nesanāks - tie nelīp.

- Tokija Mērija - pilsētas simbols, kurā 202 m. augstumā, 45. stāvā izveidots skatu laukums

- Pavasara Japāna ar sakuras aromātu. Sakura pie Jasukuni svētnīcas Tokijā. Ķiršu koks pie Jasukuni svētnīcas tiek uzskatīts par valsts ķiršu ziedēšanas "atskaites punktu", pēc kā uzziedēšanas tiek pasludināts ziedēšanas sezonas sākums. Kad svētnīcas teritorijā esošajā ķirsī uzplaukuši pieci ziedi, tiek izziņots sezonas sākums.

Atgriešanās viesnīcā.

3. DIENA  (28.03. vai 04.04.)

Brokastis viesnīcā. 

Ekskursija uz pirmo feodālo galvaspilsētu Kamakura un Enoshima salu. Kamakura ir senā pilsēta, kas ir radījusi savu, īpašu un oriģinālu kultūru, kā arī, tā ir Japānas pirmās militārās valdības dzimtene - "Kamakura Bakufu". Pilsēta kļuva par Japānas politisko centru, kad Minanoto Yoritomo izvēlējās to kā jaunās militārās valdības vietu 1192. gadā. Kamakura valdība turpināja valdīt Japānu vairāk kā gadsimtu. Šodien Kamakura ir maza pilsēta un ļoti populārs tūristu galamērķis. Kamakura dažreiz sauc par Austrumu Japānas Kioto, kurā ir daudz tempļu, svētnīcu un citu vēstures pieminekļu. Netālu no Kamakuras atrodas skaistā Enoshima sala. Mazā, svētajā Enoshima salā, kas saistīta ar kontinentu ar 600 m garu tiltu, ir dažas apskates vietas - dažas svētnīcas, botāniskais dārzs un alas. 

Atgriešanās viesnīcā. 

4. DIENA  (29.03. vai 05.04.)

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Ieteicam apmeklēt:

Pēc vēlēšanas varat apmeklēt ekskursijas par papildu maksu. Mēs ieteicam: 

 - braucienu uz Fudzi (ekskursija angļu valodā).

- apmeklēt pilsētu Hakone. 

 

5. DIENA  (30.03. vai 06.04.)

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Ieteicam apmeklēt:

- pilsētu Jokohamu. Līdz 1859. gadam Jokohama bija neliels zvejnieku ciematiņš. Kad 1853. gadā amerikānis Metjū Perijs piespieda Tokugavas sjogunātu atvērt ostas ārvalstu tirgotājiem. 1859. gadā tika nodibināta Jokohamas osta. Jokohama kļuva par galveno ārzemju tirdzniecības centru Japānā.

Kruizs Tokijas līcī. Kruīza laikā Jums būs iespēja vērot unikālo senās un jaunās Tokijas harmoniju.

- Haradžiuku – vieta, kuru vajadzētu apmeklēt modes mīļotājiem! Uz ielām – īsta krāsu palete!

- Šibuja – slavenais 109 veikals. Patiesībā, vai esat redzējuši unikālā skaistuma filmu "Hačiko"? Proti šajā rajonā, netālu no Shibuya stacijas, jūs varat redzēt šī suņa skulptūru. Filmas fani var pat uzņemt bildes pie suņam veltītas sienas.

- Šindžiuku – rajons, pilns debesskrāpju, slavens ar Kabukicho (sarkano lukturu ielu), nakts dzīvi un Shinjuku Gyoen parku!

- Akihabara – japāņu animācijas (anime un elektronikas) rajons. 

Brīvais laiks. 

6. DIENA  (31.03. vai 07.04.)

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. 

7. DIENA  (01.04. vai 08.04.)

Brokastis.Transfērs uz Narita lidostu. Izlidošana no Tokijas uz Rīgu.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt un kosultēt jūs par jautājumiem, attiecībā uz izvēlēto galamērķi un ceļojumu. Rakstiet savus jautājumus un vēlmes uz  sales@1travel.lv  vai droši sazinieties ar kādu no mūsu ofisiem. 

Kad vislabāk doties uz Japānu?

Vislabāk ir apmeklēt Japānu pavasarī (marts-aprīlis) vai rudens (oktobris-novembris). Gaisa temperatūra šajā laikā parasti nepārsniedz 17-20 ° C dienas laikā un 10-15 ° C naktī. Pavasarī un rudenī valstī parasti ir daudz dažādu brīvdienu. Sliktākais sezona ir vasara, kad tā nokrišojas un temperatūra sasniedz 40 grādus.

Papildus informācija, kas noderēs ceļojot uz Japānu:

Viesnīcas numuros varat dzert parasto krāna ūdeni. Japānā ļoti rūpīgi tiek uzraudzīti sanitārie standarti. 

Tīkla spriegums ir 120 volti.

Valsts nacionālā valūta ir jena: 1 USD ir 130 jenu (JPY). Vislabāk ir valūtas maiņa lidostā, jo viesnīcās tiek apmainīti ne vairāk kā USD 300 uz vienu personu, bet bankās apmaiņas procedūru ievērojami sarežģī birokrātiskās formalitātes.

 

Japānā -  ir kreisās puses satiksme. Visērtāk pa pilsētu ir pārvietoties ar sabiedrisko transportu. Metro un autobusa cena ir atkarīga no brauciena ilguma. Minimālā cena par metro - 150 JPY, par autobusu - 220 JPY.

Par dzeramnaudām - viesnīcās un taksometros nav pieņemts dot dzeramnaudu.

Ēdiens Japānā: ēdiens ir ļoti vienkāršs, termiskā apstrāde ir minimāla, un maksimāla uzmanība tiek pievērsta produkta dabiskā izskata un garšas saglabāšanai. Japāņu ēdieni, kurus iesakām noteikti izmēģināt esot Japānā:

Suši. Japānā kopā var nobaudīt aptuveni 200 dažāda veida suši, kā nekā tā ir suši dzimtene.

Onigiri. Rīsu bumbiņas, kuras gatavo ar dažādām mērcēm. Tās var ēst gan kā atsevišķu edienu, gan kā piedevu.

Moti. Rīsu miltu kūkas ar dažādiem pildījumiem. Japāņu iecienītākā uzkoda.

Soba. Griķu miltu īpašās nūdeles, kas tiek pasniegtas ļoti dažādos veidos - gan aukstas, gan karstas, ceptas un vārītas, buljonā un ar dārzeņiem.

Sashimi. Jēli, svaigi zivju gabaliņi, jūras eži vai garneles, piedevās sojas mērce un zaļie mārrutki (vasabi).

Tempura. Mazi zivs gabaliņi mīklā, apcepti eļļā.

Unagi. Cepti zuši. Bieži vien tos var baudīt kā suši pildījumu. Ir iespējams arī atvest kā suvenīru, jo Latvijā tā ir delikatese :)

Norimak. Rīsu pīrādziņi ar neapstrādātu zivju gaļu un aļģēm. Garša ir diezgan neparasta, bet noteikti ir vērts izmēģināt.

Zupas. Japānā ir liela zupu daudzveidība - gaļas vai zivju zupa nabe, jūras aļģu miso zupa, potato kartupeļu zupa, soumono zivju zupa, ramen un daudzas citas.

Kā bezalkoholisko dzērienu Japānā, ir plaši izplatīts ledus ar augļu sīrupu. Japāņi ļoti iecienījuši zaļo tēju. Pēdējos gados arī Japānā ir kļuvusi populāra melnā kafija. Rīsu šņabis Sake un alus arī uz rīsu pamata gatavots.  

Līdzīgie ceļojumi
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Vjetnamu: no Ziemeļiem līdz un Dienvidiem!

no Ziemeļiem līdz un Dienvidiem!

€884.00
No
784.00
10 dienas / 9 naktis (17.10 - 20.12)
Pēc programmas
eksotiskais ceļojums atpūta pludmalē ģimenes atpūta ekskursijas ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz ASV: Ņujorka un saulainā Florida

Ņujorka un atpūta Maiami!

No
1460.00
14 dienas / 13 naktis (01.09 - 20.12)
Pēc programmas
grupas ceļojums ekskursijas ceļojums atpūta pludmalē
Pasūtīt
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Argentīnu un Čīle: Vīna ceļojums - ARGENTĪNA UN ČĪLE!

Vīna ceļojums - ARGENTĪNA UN ČĪLE!

€2268.00
No
2168.00
10 dienas/ 9 naktis (01.10 - 20.12)
Pēc programmas
romantiskais ceļojums ekskursijas ceļojums eksotiskais ceļojums vip
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Ķīnu: Honkonga - debesskrāpju un mūsdienu tehnoloģiju pilsēta!

Honkonga - debesskrāpju un mūsdienu tehnoloģiju pilsēta!

No
1776.00
11 dienas / 10 naktis (16.10 - 26.12)
Pēc programmas
ekskursijas ceļojums eksotiskais ceļojums aktīvā atpūta grupas ceļojums
Pasūtīt