SPA atpūta : Sanatorija Belorusija SPA atpūta: Sanatorija EGLE+ 4* SPA atpūta: Sanatorija EGLE 3+* Birštonas Ceļojums uz Latviju: Brīvdienas Rīgā Ceļojums uz Ķīnu: Daidu - slavena galvaspilsēta vai Pekinas noslēpumi! Ceļojums uz Kīnu: Senā un mūsdienīgā Ķīna Ceļojums uz Ķīnu: Zelta trīsstūris Ceļojums uz Ķīnu: Pekina - Šanhaja - sēnas tradīcijas un mūsdienīga dzīve! Ceļojums uz Vjetnamu un Kambodžu: Pārsteidzošā Indoķīna Ceļojums uz Vjetnamu: no Ziemeļiem līdz un Dienvidiem! Ceļojums uz Spāniju: Spānijas Ziemeļu dārgumi un Biaricas greznība! SPA atpūta: sanatorijas Ungārijā Ceļojums uz Ķīnu: Ķīna visās krāsās! Ceļojums us ASV: Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona Ceļojums uz ASV: Ņujorka un saulainā Florida Ceļojums uz Ķīnu: Impērijas slavenākās pilsētas! Сeļojums uz Gruziju: Gamardžoba, genacvale vai Gruzijas viesmīlībā! Ceļojums uz Ķīnu: Pekina – Lhasa - Mistiskā Tibeta Ceļojums uz Ķīnu: Ciemos pie pandas un Ķīnas slavenākās pilsētas! Ceļojums uz Ķīnu: Lidojošie kalni. Fantastiskā realitāte - planētas Pandora pasaule! Ceļojums uz Ķīnu: Lielais ceļojums uz Ķīnu! CEĻOJUMI UZ SPĀNIJU Ceļojums uz Spāniju: Andalūzijas neatklātie dārgumi! SPA atpūta: sanatorijas Gruzijā Ceļojums uz Gruziju un Armēniju: divas valstis vienā ceļojumā Ceļojums uz Gruziju, Armēniju un Azerbaidžānu: trīs valstis vienā ceļojumā! Ceļojums uz Ķīnu: Impērijas vēsturiskās pilsētas un slavenie Šaoliņa klosteri! Ceļojums uz Itāliju: Toskāna gurmāniem! CEĻOJUMI UZ TAIZEMI Ceļojums uz Āfriku: ŠONA - Āfrikas sirds “Dienvidāfrika un Zimbabve”! Ceļojums uz Japānu: VASARAS CEĻOJUMS «Japānas klassika» CEĻOJUMI UZ GRIEĶIJU CEĻOJUMI UZ ĒĢIPTI CEĻOJUMI UZ TURCIJU CEĻOJUMI UZ BULGĀRIJU CEĻOJUMI UZ TENERIFE Čārterlidojumi (Eiropas kalnu slēpošanas kūrorti) CEĻOJUMI UZ KIPRU Ceļojums uz Ķīnu: Honkonga - debesskrāpju un mūsdienu tehnoloģiju pilsēta! Ceļojums uz Ķīnu: RUDENS ĶĪNĀ! SPA atpūta: Sanatorijas Čehijā Ceļojums uz Āfriku: ĀFRIKAS KOLORĪTS “Dienvidāfrika, Zimbabve un Botsvāna” Ceļojums uz Argentīnu un Čīle: Vīna ceļojums - ARGENTĪNA UN ČĪLE! Ceļojums uz Latviju: Rīga un atpūta Jūrmalā Ceļojums uz Latviju: Valmiermuižas alus darītava Ceļojums uz Lietuvu: ekskursija uz Klaipedu un Palangu Ceļojums uz Lietuvu: ekskursija uz DINO PARKU! Ceļojums uz Igauniju: Ekskursija uz Tallinu!
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00 (p. - pk.), 10:00-14:00 (s.) - vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843061
M: +371 22843062
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00 (p. - pk.) - vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana
  • SAZINĀTIES AR MUMS
Vjetnama

Ceļojums uz Vjetnamu: Atpūta pludmalē uz salas Cena vienai personai:
no € 0

Maršruts: Hanoja - Halongas līcis - Fukuok sala

Ceļojuma ilgums: 11 dienas/ 10 naktis

Cenā iekļauts:

dzīvošana viesnīcās 5*, 4* vai 3*, divvietīgā numurā ar brokastīm2 ekskursijas ar gidu; ēdināšana atbilstoši ekskursijas programmai; ieejas biļetes; sagaidīšana lidostā; transfēri pēc programmas; krieviski runājoša gida pakalpojumi; atpūta pludmalē.

Cenā nav iekļauts:

aviobiļete Rīga - Hanoja - Rīga, Hanoja - Fukuoka - Hanoja, medicīnas apdrošināšana,  personīgie izdevumi. 

 

!Iesakām rezervēt ceļojumu laicīgi, jo avibiļešu cenas ir mainīgas un, jo tuvāk izlidošanas datumam, jo cena var būt augstāka! 

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

Paradīzes nostūris, Fukuoka sala, vilina tūristus ar savu neskartās dabas skaistumu, neatkartojamiem dabas skatiem un kristāltīriem Siāmas līča ūdeņiem. 

Neticami eksotiskāss ainavas, tīras pludmales, skaisti meži un bagāta zemūdens pasaule nespēj atstāt vienaldzīgu nevienu. Salas pludmales patiesi tiek uzskatītas par vienām no pasaules skaistākajām pludmalēm. Un neskatotos uz to, pludmales nav cilvēku piesātinatas, tāpēc ir iespēja baudīt divvientulību ieskautiem pasakainas dabas apskāvienos.

Protams, katrs atradīs savu paradīzi Fukuoka salā, atbilstoši savai gaumei, velmēm un dvēseles aicinājumam: baudiet klusumu un nošķirtību, restorānus un bārus, akvaparku un izklaides parku "Vinpearl Land", kā arī bezgalīgus dabas skaistumus - zemūdens pasaules iemītniekus un daudz ko citu.  

Pie kam tieši Fukuokā ir pasaulē garākais gaisa vagoniņa ceļš virs jūras SUN WORLD, kas nogādās jūs uz "Vinpearl Land" parku (Vjetnamas Disnejlendu).

1. DIENA 

Ierašanās Hanojā. Tikšanās ar gidu, transfērs uz viesnīcu. Hanojas apskates ekskursija + leļļu teātris uz ūdens. 

Pašā Hanojas centrā Jūs apmeklēsiet Literatūras Templi – pirmo Vjetnamas universitāti un Pagodu uz viena staba – unikālu pēc arhitektūras pagodu, kas tika uzcelta karaļa Li Thai Tongom valdīšanas laikā (1028 – 1054). Pēc 5 minūšu iešanas no šīs pagodas, Jūs iziesiet uz Badiņ Laukumu, kur atrodas pirmā Vjetnamas prezidenta Ho Ši Mina Mauzolejs. Jau pēc tam Jūs apmeklēsiet Taoicko Templi Čan Vo – vienu no vissvētākajiem Hanojas Tempļiem un visplatāko Hanojas ezeru – Rietumu ezeru ar tā gleznainajiem krastiem, kurš kādreiz bija kūrorts, kur pastaigājās un atpūtās Vjetnamas karaļi. Jūs apmeklēsiet mūsu pazīstamo Seno kvartālu ar rikšu vai miniautobusu, veiksiet interesantus iepirkumus tā trokšņainajās ielās, katra no tām jau sen ir pazīstama ar saviem specifiskajiem izstrādājumiem. Ekskursijas noslēgumā – slavenais ūdens leļļu šovs.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts Hanojā. 

Vjetnama

 


2. DIENA

Hanoja - Halongas līcis. Brokastis, pusdienas

Brokastis viesnīcā, Halongas līča apmeklējums kopā ar gidu. Laiks ceļā - 3 stundas.


Halongā Jūs gaida neaizmirstama pastaiga ar kuģīti (4 stundas). Halonga ar savām vairāk kā 3000 salām ir viens no Vjetnamas dabas brīnumiem, kas 1994.gadā atzīta JUNESKO kā pasaules mantojums. Sajūsmas alas (Sing Sot) vai Debess Pils (Thien Kung) un peldošā zvejnieku ciemata apmeklējums.
Jūs varēsiet izbaudīt brīnisķīgas dabas ainavas un paēst svaigās jūras veltes uz kuģīša klāja.

 

VjetnamaVjetnamaVjetnama

Vakarā atgirešanās uz Hanoju. Nakts Hanojā. 


3. DIENA

Halonga - Hanoja - Fukuoka sala. Brokastis

Brokastis viesnīcā. Transfērs no Halongas uz lidostu Hanoja, no kurienes lidojums uz Fukuok salu.

Ierašanās, tikšanās ar gidu un transfērs uz izvēlēto viesnīcu. Reģistrācija. Atbūta un brīvais laiks pludmalē un izklaidēm Fukuoka salā.

  FukuokFukuok izklaideFukuok safari


5. - 10. DIENA

Fukuoka. Brokastis

Brokastis viesnīcā. Atpūta pie jūras. 

Fukuoka (Phu Quoc) salas pludmales ir pelnīti uzskatītas par vienām no skaistākajām Vjetnamā. Tās visas ir ar smalkām baltajām smiltīm un atrodas galvenokārt salas rietumu un dienvidu krastos. Galvenās tūristu pludmales atrodas salas rietumu krastā. Populārākā ir 17 kilometru garā Truong pludmale (Bãi Trường), kas atrodas uz dienvidiem no Duongdongas. Ir arī populāra Ong Lang pludmale, kas atrodas uz ziemeļiem no Duongdongas. Lielākā daļa viesnīcu atrodas tieši pie šīm divām pludmalēm. Salas dienvidu pludmales nav mazāk skaistas kā rietumu pludmales, bet, ņemot vērā attālumu no vairums viesnīcu, tās nav pārpildītas un ne vienmēr ir labi koptas. Dienvidos atrodas divas no skaistākajām Fukuka pludmalēm - Sao pludmale (Bãi Sao), kas stiepjas gandrīz 2 kilometrus gar dienvidaustrumu krastu, un Khem pludmale (Bãi Khem), kas atrodas uz dienvidiem no Sao un stiepjas gandrīz 1200 metru attālumā. 

ВьетнамВьетнам


11. DIENA

Fukuoka. Izlidošana. Brokastis

Brokastis viesnīca. Viesnīcas vadītājs aizvedīs jūs līdz lidostai (grupas transfērs bez gida).


Ja rodas jautājumi, droši zvaniet, labprāt sniegsim atbildes un konsultāciju par izvēlēto galamērķi. Mob un Whatsapp: Olga +37129404723 vai grieizieties mūsu ofisos: 
Brīvibas 33, т:+37122843062 (p-pk. 09:00 - 18:00);
Merķeļa 12, Alla т: +371 22843060 (p-pk. 09:00 - 18:00, s. 10:00 - 14:00)

Izstrādājam maršrutus arī pēc individuālām vēlmēm un pasūtījuma. 

DZĪVOŠANA VIESNĪCĀ 3* FUKUOKA SALĀ: 

- Hanoja: Adamas Hotel 3* - Superior room

- Halonga: Halong New Day Hotel 3* - Deluxe room 

- Fukuoka sala: Thien Hai Son Resort 3* - Mountain view room

 

 

 

DZĪVOŠANA VIESNĪCĀ 3* (HANOJĀ, HALONGĀ) UN 4* FUKUOKA SALĀ

- Hanoja: Adamas Hotel 3* - Superior room

- Halonga: Halong New Day Hotel 3* - Deluxe room 

- Fukuoka sala: Anja Beach Resort & Spa 4* - Deluxe room balcony

 

 DZĪVOŠANA VIESNĪCĀ 4* (HANOJĀ, HALONGĀ) UN 4* FUKUOKA SALĀ

- Hanoja: Thang Long Opera 4* - Superior room

- Halonga: Halong Plaza Hotel 4* - Superior room 

- Fukuoka sala: Mercury Phuquoc Resort & Villas 4* - Superior Villa

 

 DZĪVOŠANA VIESNĪCĀ 4* (HANOJĀ, HALONGĀ) UN 5* FUKUOKA SALĀ

- Hanoja: Thang Long Opera 4* - Superior room

- Halonga: Halong Plaza Hotel 4* - Superior room 

 

- Fukuoka sala: Seashells Hotel & Spa Phuquoc 5* - Resort Classic city view 

vai

- Fukuoka sala: The Shells Resort & Spa Phuquoc 5* - Luxury Villa garden view

 

 

 

 

 

KĀPĒC VISPĀR APMEKLĒT VJETNAMU?

Kāpēc tieši Vjetnamu?

Vjetnama ir ideāli piemērota jebkura veida ceļojumiem. Esam par visiem 100% par to parleicināti. Greznas dabas ainavas elpu aizraujosa vesture, pasakains ēdiens, pulsējoša enerģija - Vjetnama aktivizēs visas jūsu sajūtas, ta ir vienlaicīgi gan dinamiska, gan ļoti rāma, iedvesmojoša un nomierinoša. Taču, ja jums vienalga ir grūti tam noticēt, te būs 15 iemesli, kapēc jūs iemīlēsiet Vjetnamu:

1. Vjetnama skaitās viena no tūristiem drošākajām Dienvidaustrumu Āzijas rēģiona vietām - šeit nav noziedzības, terorisma, zemestrīcū vai cunami draudu.

2. Vjetnama - valsts ar senu kultūru un vēsturi, piesātināta ar vērtīgiem vēstures pieminekļiem, daudzveidīga dabas ainava un 300km gara Dienvidķīnas jūras piekraste. Tīras un sakoptas balto un zeltaino smilšu pludmales un kristāldzidra jūra. Augstakā līmeņa apkalpošana. Foto mīļotājiem un fotogrāfiem, Vjetnama tā ir fantāzijas un neticamu kadru paradīze ar kalnu reģioniem, rīsu un tējas, kafijas un eksotisko augļu plantācijām, pludmalēm un alām, un protams neticami skaistiem ūdenskritumiem visas Vjetnamas teritorijā. 

3. Uz Vjetnamu var doties cauru gadu, gaisa temperatūra popularākajos kūrortos  - +28 grādi pēc celsija visu cauru gadu. Vienā valsts daļā līst lietus, bet otrā parasti spīd saule.

4. Vīzas noformēšana notiek lidostā: Latvijas pilsoņiem iepriekš vīzu formēt uz Vjetnamu nav nepieciešams, to ir iespēja saņemt pie ielidošanas. Iepriekš nepieciešams noformet tikai ielūgumu uz Vjetnamu (to varat droši noformet pie mums, pie ceļojuma iegādes)

5. Transporta Vjetnamā ir ļoti ērts un pieejams: ierodoties vienā no trim Vjetnamas starptautiskajām lidostām (Tan Son Nhut, Noibai un Da Nang), jūs varat sasniegt savu galamērķi ar autobusu, vilcienu vai lidmašīnu - pēc jūsu patikas. Visās lielajās Vjetnamas pilsētās ir sabiedriskais pilsētas autobuss, moto-takši (Xe om) un ciklo (Xich lo). Mēs noteikti aicinam izmantot sabiedriskos autobusus, kas ir ļoti ērts un ekonomisks veids, lai pārvietotos pa pilsētu.  Autobusa biļetes cena ir 7000 VND. Arī taksometrs Vjetnamā ir diezgan lēts un ērts. Ir oficiālie taksometru uzņēmumi, kā Mai Linh, Vinasun taksi, Ha Noi taksi, Noi Bai taksi, Grab car... braukšanas cena visām sīm kompānijam praktiski ir vienāda: par pirmo kilometru, jāmaksā vismaz 10 000 VND par katru nākamo kilometru - no 9000 VND. Ja ceļojat bez kompanjons un bez lielām somām, varat izmantot ātrāko un visekstremalāko pārvietošanās transportu - moto-taksi, tos sastapsiet, gandrīz vai, uz katra stūra. Vidējā cena par 10 minūšu braucienu ir ne vairāk kā 15 000 VND. Šobrīd vispopularākie moto-takši Vjetnamā ir "Grab bike", to cena ir fiksēta, un jums nav nepieciešams kaulēties un vienoties par cenu.

6. Viesnīcu izvēle Vjetnamā ir ļoti plaša. Tūristiem ir izvele starp neskaitāmām 3*, 4* vai 5* viesnīcam, kas ir aprīkotas ar moderniem tehniskajiem risinājumiem un lieliski organizetu profesionaļu komandām, ka arī ar iespēju baudīt nacionālos ēdienus un eksotiskos augļus restorānos kūrortu teritorijās.

7. Izklaides iespējas Vjetnama arī ir diezgan plašas. Jums ir iespēja pastaiga uz ziloņiem vai strausiem, vērot " suņu skriešanas sacensības ar pavadoņiem - pērtiķiem", braukt ar dēļiem vai kvadracikliem pa smilšu nogāzēm, apmeklet čūsku restorānus, bet aktīvās atpūtas cienītājiem ir iespēja doties izbraucienos ar ūdensmotocikliem, mesties skaidaivinga piedzīvojumos, izmēģināt flybordu, doties makšķerēt, ar paraseilingu, nirt vai vienkarši pavadīt laiku spelējot boulingi vai kazino...

8. Pakalpojumu cena un kvalitāte Vjetnamā - ta ir lieta, kas daudzus interesē. Par parsteigumu šeit kvalitate ir daudz augstaka, ko var sagaidīt pat samaksāto cenu. Kvalitāte šeit ir visur ievērota - no viesnīcas servisa līdz pat suvenīriem, kas ir smalks un elegants darbs (zīda, retu koku šķirņu, perlamutra un sudraba izstrādājumi).

9. Pats lētākais daivings pasaulē!  Dienvidķīnas jūra parsteigs jūs ar savu bagatību - flora un fauna ar koraļļu rifiem , pasakainas dažādu krāsu zivis  un, ja ļoti paveiksies, tad gliemežnīcas ar īstu pērli pa vidu. Kur Vjetnama var nodarboties ar daivingu? Starp labakajam niršanas vietam noteikti var atzīmēt Načang, Hoian, Kondao sala un Fukouka sala.

10. Pēc to tūristu domām, kas jau Vjetnamā ir pabijuši, Vjetnamiešu virtuve ir viena no garšīgākajām virtūvēm pasaulē. Svaigas jūras veltes rotā dažnedažādus ēdienus. Jūras velte te ir ne tikai gardas, bet arī salīdzinoši lētas, piemēram, par 100 dongiem, varat baudīt austeres uz grilla un ingvera varītus ēdamgliemežus.

11. Ļoti viesmīlīga valsts. Vjetnama pret katru tūristu izturas īpaši labi.

12. Vjetnamā, jūs varat ne tikai atpūsties, bet arī izārstēt dažādas slimības ar austrumu medicīnas metodēm. Tradicionalās Vjetnamas medicīnas centros strādā augsti kvalificēti ārsti un speciālisti, prasmīgi un pieredzejusi manuālās terapijas meistari, adatu terapeiti, farmaceiti un masieri, kas strādā pamatojoties uz tūkstošiem gadu senu pieredzi, filozofiju, tradīcijām un gadsimtiem uzkrātām zināšanām par cilvēku un slimībām. Šeit tiek ārstēts cēlonis, nevis simptomi. Jūs varat arī izpeldēties slavenos dabas minerālavotos ar ūdens temperatūru +40 grādi, kam piemīt ārstnieciskajas īpašības. Vietējie iedzīvotaji saka, ka viņi bieži peldās Mu Kang Čai - Ienbai siltajos minerālavota ūdeņos un viņiem nav bijusas kaulu, locītavu vai ādas slimības. Pat vecāka gada gājuma cilvēki 80-90 gadīgi, 3 līdz 4 km pa kalnu ceļu iet kājām, lai veiktu peldi minerālavotu ūdeņos. 

13. Āzijas eksotika un budisms, tas, ko cilvēki mekle Japāna, Ķīna, taizemē.....jūs gaida tā visa pārpilnība Vjetnamā. 

14. Infrastruktūras pieejamība. No Vjetnamas ir ļoti viegli ceļot uz kaimiņvalstīm: Taizemi, Kambodžu, Laosu, Mjanmu, Singapūru...

15. Viesiem tiem, kas vēlas kļūt par jaunās valsts pirmatklājējiem, kas interesējas par pirmatnējo indoķīnas kultūru, tās vēsturi, eksotiku un vietējo mentalitati, noteikti būs ļoti interesants ceļojums uz Vjetnamu. 

CENĀ NAV IEKĻAUTS:

- vienvietīgais numuriņš,
- aviobiļete Rīga - Hanoja- Rīga un Hanoja - Fukuoka- Hanoja (ekonomiskās klases biļete no 75 $/prs),
- medicīnas apdrošināšana (obligāta),
- vīza uz Vjetnamu (pie ielidošanas 25$/prs),
- personīgie izdevumi,
- dzeramnauda gidam un vadītājam

Maršruts no 2 - 6 cilvēkiem.

 

!Palīdzēsim atrast visizdevīgājos un ērtākos lidojumus. Iesakām rezervēt ceļojumu laicīgi, jo avibiļešu cenas ir mainīgas un, jo tuvāk izlidošanas datumam, jo cena var būt augstāka!

* Ņemiet vērā, aprēķinātā cena par bērnien (0-2 gadi) nes informatīvu raksturu un var mainīties, atkarībā no ekskursijas programmas un bērna vecuma. Galīgā cena tiks aprēķināta pēc pieprasījuma saņemšanas.

Līdzīgie ceļojumi
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Ķīnu: Ķīna visās krāsās!

Ķīna visās krāsās!

No
1208.00
11 dienas / 10 naktis (05.06 - 15.06)
Pēc programmas
ekskursijas ceļojums korporatīvām grupām grupas ceļojums eksotiskais ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Ķīnu: Ciemos pie pandas un Ķīnas slavenākās pilsētas!

Ciemos pie pandas un Ķīnas slavenākās pilsētas!

No
1624.00
11 dienas / 10 naktis (01.05 - 31.08)
Pēc programmas
grupas ceļojums ekskursijas ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Spāniju: Spānijas Ziemeļu dārgumi un Biaricas greznība!

Spānijas Ziemeļu dārgumi un Biaricas greznība!

€875.00
No
825.00
8 dienas / 7 naktis (03.10 - 10.10)
Brokastis
ekskursijas ceļojums ģimenes atpūta grupas ceļojums atpūta pludmalē
Pasūtīt
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Spāniju: Andalūzijas neatklātie dārgumi!

Andalūzijas neatklātie dārgumi!

No
845.00
8 dienas / 7 naktis (07.11 - 14.11)
Pēc programmas
ģimenes atpūta grupas ceļojums romantiskais ceļojums ekskursijas ceļojums
Pasūtīt