SPA atpūta: Sanatorija EGLE+ 4* SPA atpūta: Sanatorija EGLE 3+* Birštonas Ceļojums uz Latviju: Brīvdienas Rīgā Ceļojums uz Ķīnu: Daidu - slavena galvaspilsēta vai Pekinas noslēpumi! Ceļojums uz Kīnu: Senā un mūsdienīgā Ķīna Ceļojums uz Ķīnu: Zelta trīsstūris Ceļojums uz Ķīnu: Pekina - Šanhaja - sēnas tradīcijas un mūsdienīga dzīve! Ceļojums uz Vjetnamu un Kambodžu: Pārsteidzošā Indoķīna Ceļojums uz Vjetnamu: no Ziemeļiem līdz un Dienvidiem! Ceļojums uz Spāniju: Spānijas Ziemeļu dārgumi un Biaricas greznība! SPA atpūta: sanatorijas Ungārijā Ceļojums uz Ķīnu: Ķīna visās krāsās! Ceļojums us ASV: Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona Ceļojums uz ASV: Ņujorka un saulainā Florida Ceļojums uz Ķīnu: Impērijas slavenākās pilsētas! Сeļojums uz Gruziju: Gamardžoba, genacvale vai Gruzijas viesmīlībā! Ceļojums uz Ķīnu: Pekina – Lhasa - Mistiskā Tibeta Ceļojums uz Ķīnu: Ciemos pie pandas un Ķīnas slavenākās pilsētas! Ceļojums uz Ķīnu: Lidojošie kalni. Fantastiskā realitāte - planētas Pandora pasaule! Ceļojums uz Ķīnu: Lielais ceļojums uz Ķīnu! CEĻOJUMI UZ SPĀNIJU Ceļojums uz Spāniju: Andalūzijas neatklātie dārgumi! SPA atpūta: sanatorijas Gruzijā Ceļojums uz Gruziju un Armēniju: divas valstis vienā ceļojumā Ceļojums uz Gruziju, Armēniju un Azerbaidžānu: trīs valstis vienā ceļojumā! Ceļojums uz Ķīnu: Impērijas vēsturiskās pilsētas un slavenie Šaoliņa klosteri! CEĻOJUMI UZ TAIZEMI Ceļojums uz Āfriku: ŠONA - Āfrikas sirds “Dienvidāfrika un Zimbabve”! CEĻOJUMI UZ GRIEĶIJU CEĻOJUMI UZ ĒĢIPTI CEĻOJUMI UZ TURCIJU CEĻOJUMI UZ BULGĀRIJU CEĻOJUMI UZ TENERIFE Čārterlidojumi (Eiropas kalnu slēpošanas kūrorti) CEĻOJUMI UZ KIPRU Ceļojums uz Ķīnu: Honkonga - debesskrāpju un mūsdienu tehnoloģiju pilsēta! Ceļojums uz Ķīnu: RUDENS ĶĪNĀ! SPA atpūta: Sanatorijas Čehijā Ceļojums uz Āfriku: ĀFRIKAS KOLORĪTS “Dienvidāfrika, Zimbabve un Botsvāna” Ceļojums uz Argentīnu un Čīle: Vīna ceļojums - ARGENTĪNA UN ČĪLE! Ceļojums uz Latviju: Rīga un atpūta Jūrmalā Ceļojums uz Latviju: Valmiermuižas alus darītava Ceļojums uz Lietuvu: ekskursija uz Klaipedu un Palangu Ceļojums uz Lietuvu: ekskursija uz DINO PARKU! Ceļojums uz Igauniju: Ekskursija uz Tallinu!
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00 (p. - pk.), 10:00-14:00 (s.) - vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843061
M: +371 22843062
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00 (p. - pk.) - vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana
  • SAZINĀTIES AR MUMS
Itālija

Ceļojums uz Itāliju: Toskāna gurmāniem! Cena vienai personai:
no € 0

Maršruts:

Ceļojuma ilgums: 5 dienas / 4 naktis

Cenā iekļauts:

4* viesnīca ar brokastīm, transfēri, ekskursijas gida pavadībā, ieejas biļetes apskates objektos, ēdināšana pēc programmas

 

Cenā nav iekļauts:

 

lidojums Rīga - Roma - Rīga, personīgie izdevumi, ceļojumu apdrošināšana.

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

Toskāna gurmaniem - autorprogramma korporatīvajām grupām vai draugu kompānijām

Pēc nedeļas ceļojuma kopā ar mums pa Toskānu, katrs ceļotājs paņems sev līdzi krāšņus iespaidus un lieliskas atmiņas - par garšām, krāsām, aromātiem un Toskānas reģiona atmosfēru. Piedāvātais brauciens ir piesātināts, bet tai pašā laikā sabalansēts.                          

 Itālija Toskāna

 

1. diena: sagaidīšana Romas lidostā, gida pavadībā došanās uz viesnīcu.

vakariņas viesnīcā.


2. diena: brokastis viesnīcā, izbraukšana 10:00.

Ekskursija uz San Gimignano (laiks ceļā 1h) - San Gimignano dibināšana sākusies senos laikos. Saskaņā ar leģendu, 63 B.C. divi brāļi Muzio un Silvio, divi jauni patricieši, kas aizbēgusi no Romas, kadas sazvērestības dēļ, izveidoja divas pilis: Mučio pili un Silvijas pili, kas bijušas par San Gimignano attīstības pamatu. Pirmais vēsturiskais dokuments, kurā minēts pilsētas nosaukums, ir datēts ar 929. gadā, kad Ugo di Provenza ziedoja Volterras bīskapam tā saukto Tornas kalnu "Santeko Geminiano adiacente" (blakus San Gimignano). Saskaņā ar leģendu, barbarisko iebrukumu laikā pilsētas sienās brīnumainā kārtā parādijās svētā tēls un izglāba pilsētu no Totila uzbrukumiem.

Itālija Toskāna

14.00 došanās uz pusdienam, kur būs arī degustācija vīnadarītavā.

Atgriežamies viesnīcā.

19.30 dodamies uz kopīgām vakariņām.

Nakts viesnīca. 


3. diena: brokastis viesnīcā, izbraukšana 10:00.

Šaja dienā dosimies apbrīnas vērta brauciena pa slaveno Chianti ieleju (laiks ceļā 2h). Atrodoties starp Florences un Sjenas provinces apgabaliem, Chianti ieleja vienmēr tika uzskatīta par senās Toskānas sirdi, kas visā pasaulē atpazīstama ar tās slavenajiem vīniem. Kopš 13.gadsimta bagātīgā vēsture un vīna tradīcijas ir padarījušas šo teritoriju par ideālu vietu tiem, kas vēlas veikt pārsteidzošus un aizraujošus ceļojumus starp vīna dārziem, kalniem un mazajiem Toskānas regiona tradicionālajiem ciematiņiem. 

Itālija ToskānaItālija Toskāna

 

 

 

 

 

 

 

 

Chianti rajonā atrodas brīnišķīgas viduslaiku pilis. Gadsimtiem ilgi šī teritorija bija galvenais kaujas laukums starp Sjēnu un Florenci. Pilis un sienu pilsētas tika uzceltas uz kalna virsotnēm aizsardzībai un zemes pārraudzībai. Šodien dažas no tām ir daļa no milzīgajām vīna plantācijām, kas laipni sagaida apmeklētājus un atklāj viņiem savus neticamos stāstus.

Brolio pils - klasika ražotne un vecākā vīna darītava Itālijā. Kopš 1141. gada pils piederēja Ricasoli, vēsturiskai Florences aristokrātu ģimenei. Viens no pazīstamākajiem ģimenes locekļiem bija Bettino Ricasoli, jeb "dzelzs barons". 1809. gadā Florencē dzimušais, Bettino Ricasoli spēlēja ļoti nozīmīgu lomu Itālijas karalistes vēsturē: ievēlēts Itālijas deputāts 1861. gadā, viņš veiksmīgi startēja kā Itālijas premjerministrs.

Castellina in Chianti - slavenais cietoksnis Kastelini cietoksnis ir daudz pārcietis vairāku gadsimtu laikā. Starp vīna degustācijām, apskatīsim renesanses pieminekļus, kas saglabājusies līdz pat šai dienai.

13.30 / 14.00 pusdienas - vīna degustacija.

Pēc pusdienām atgriezīsimies viesnīcā, kur nedaudz atpūtīsimies un dosimies kopīgās vakariņās uz vietejo toskāniešu tavernu.

Pēc vakariņām atgriežamies viesnīcā. nakts viesnīcā. 


4.diena:  brokastis viesnīcā, izbraukšana 10:00.

Ekskursija uz Pizu un Livorno.

Pisa ItālijaPisa Itālija

11.00 – 12.30 - siera razotnes apmeklējums un degustācija. Ekskursija pa Pizas pilsētu.

No 14.00 – 15.30 pusdienas Pizas pilsetā.  

Piza  - tas ir ne tikai katedrāles laukums un slavenais Pizas tornis, bet Piza ir trīs slavenu universitāšu pilsēta, kur dzimuši un mācījušies tādi slaveni fiziķi un matemātiķi kā Fibunacci, Galileo Galilejs, Pacinotti, Bruno Maksimovičs Ponteko, Enrico Fermi...

Brīvais laiks un atgriešanās viesnīcā.

izbraucam 17.30 un dodamies uz ekskursijā uz Livorno

19:30 zivju vakariņas tavernā. Atgriešanās viesnīca.

Nakts viesnīca.  


5. diena:   brokastis viesnīcā, transfērs uz Romas lidostu. Atgriešanās Rīga.

 

Ja rodas jautājumi, droši zvaniet, labprāt sniegsim atbildes un konsultāciju par izvēlēto galamērķi. Mob un Whatsapp: Olga +37129404723

Izstrādājam maršrutus arī pēc individuālām vēlmēm un pasūtījuma. 

www.relaisbelvedere.it

Viesnīca Fattoria Belvedere atrodas kalna virsotnē Montecatini Val di Cecina, senajā viduslaiku ciematā, kas ieskauta piecu hektāru lielā parkā, no kura paveras brīnišķīgs skats uz apkārtni un kalniem. Īsā laikā jūs varat sasniegt Etruscan Coast krasta pludmales, slavenākās Toskānas mākslas pilsētas Volterra, Pizas, Florences, Lucca un Siena, kā arī pastaigāties līdzi vēsturiski kultūrvēsturiskiem viduslaiku ciemiem Viesnīcas tuvumā, piemēram, Querceto, Miemo un Casaglia.

Minimālais cilvēku skaits grupā 20 cilvēki.

Cenā iekļauts: ieejas biļetes - San Gimignano katedrālē, Brolio pilī, audio austiņas ekskursijas laikā.

Papildus: ieejas biļete Pizas tornī, Baptistērijā un Katedralē (30€ no cilvēka).

Līdzīgie ceļojumi
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Ķīnu: Pekina - Šanhaja - sēnas tradīcijas un mūsdienīga dzīve!

Pekina - Šanhaja - sēnas tradīcijas un mūsdienīga dzīve!

No
888.00
8 dienas / 7 naktis (01.05 - 31.08)
Pēc programmas
ģimenes atpūta grupas ceļojums ekskursijas ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Latviju: Valmiermuižas alus darītava

Valmiermuižas alus darītava!

1 diena (01.06 - 31.08)
Pēc programmas
grupas ceļojums korporatīvām grupām ekskursijas ceļojums
Pasūtīt
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
CEĻOJUMI UZ ĒĢIPTI

Čarterlidojumi uz Ēģipti!

no 8 dienām (23.10 - 10.04)
Pēc programmas
atpūta pludmalē lidojums iekļauts ģimenes atpūta
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Lietuvu: ekskursija uz DINO PARKU!

Ekskursija uz DINO PARKU!

1 diena (01.06 - 31.08)
Bez ēdināšanas
korporatīvām grupām ģimenes atpūta grupas ceļojums ekskursijas ceļojums
Pasūtīt