Ceļojums uz Ķīnu: Pasaules Mantojums Ceļojums uz Kīnu: Senā un mūsdienīgā Ķīna Ceļojums uz Ķīnu: Zelta trīsstūris Ceļojums uz Itāliju: Zem Toskānas Saules Ceļojums uz Vjetnamu: Atpūta un sērfings Vjetnamā Ceļojums uz ASV: Ņujorka un saulainā Florida Ceļojums uz Vjetnamu: Mekong Delta un Pludmale Ceļojums uz Vjetnamu: Atpūta Fukuokas salā! Ceļojums uz Ķīnu: Lidojošie kalni Ceļojums uz Ķīnu: Zīda un tējas dzimtene! Ceļojums uz Grieķiju: Santorīni. Romantiska nedēļas nogale. Ceļojums uz Portugāli: Atlantijas okeāna pērle - Azoru arhipelāgs Valsts svētkos Jahtu noma 2019! Ceļojums uz Vjetnamu: Jaunais gads Fukuokas salā! Ceļojums uz Ķīnu: Senās Ķīnas galvaspilsētas Ceļojums uz Spāniju: Valensija Čārterlidojumi uz Ēģipti Ceļojums uz Itāliju: Toskāna gurmāniem! Grieķija: Jahtu noma 2019! Grieķija: Jahtu noma 2019! Grieķija: Jahtu noma 2019! Ceļojums uz Vjetnamu: Atpūta pludmalē uz salas Uganda ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI Ceļojums uz Japānu: CEĻOJUMS UZ CITU PLĀNETU! Čārterlidojumi uz Tenerife Čārterlidojumi (Eiropas kalnu slēpošanas kūrorti) Ceļojums uz Latviju: Labdarības Martas balle 2019! Ceļojums uz Latviju: Labdarības Martas balle 2019!
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00 (vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana)
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 22843061
M: +371 22843061
Skype: sieviete64
Darbs laiks:
09:00 - 18:00 (vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana)
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843062
M: +371 29404723
Skype: rilad2
Darbs laiks:
Pēc iepriekšēja pieraksta (По предварительной записи)
  • SAZINĀTIES AR MUMS
, Ēģipte

Čārterlidojumi uz Ēģipti Cena vienai personai:
no € 299.00

Maršruts: Hurgada, Šarm El Šeiha

Ceļojuma ilgums: no 8 dienām

Cenā iekļauts:

 

Lidojums, pasažieru nodeva, transfērs: lidosta - viesnīca - lidosta, dzīvošana viesnīcāar izvēlēto ēdināšanas tipu, reģistrēta bagāža un rokas bagāža, tūroperatora pārstāvja pakalpojumi ārzemēs 

Cenā nav iekļauts:

Ceļojuma apdrošināšana, personīgie izdevumi.

 

Sūtiet pieprasījumu vēlamajam galamērķiem un periodam rezervācijas formā. Aģents sazināsies ar darba dienas laikā uzreiz pēc pieprasījuma saņemšanas.

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai
17.10.2019 - 25.12.2019
Ilgums: no 8 dienām
DBL Pēc programmas 299.00 EUR
26.12.2019 - 30.01.2020
Ilgums: no 8 dienām
DBL Pēc programmas 299.00 EUR
31.01.2020 - 16.04.2020
Ilgums: no 8 dienām
DBL Pēc programmas 299.00 EUR

Ēģipte ir viena no senākās civilizācijas valstīm ar pārsteidzošiem vēstures un kultūras pieminekļiem, gudrībām un civilizācijas brīnumiem, kuru daļa glabājas Kairas arhieloģiskajā muzejā. Beduīnu zeme, kur tūkstošiem gadu atpakaļ ir dzīvojusi viena no skaistākajām sievietēm pasaulē un valdniekiem piemita Dievu spēks un vara. Valsts atrodas Āfrikas kontinenta zimeļaustrumu daļā, tā robežojas ar Izraēlu, Jordāniju, Saūda Arābiju un Sudānu, bet Lībija atrodas rietumos no Ēģiptes. 

Египет. ранние бронирование

Ēģipte saviem ciemiņiem piedāvā dažāda veida un gaumes apskates vietas, vēsturiskos pieminekļus, aktīvo atpūtu, piedzīvojumus zemūdens pasaulē vai relaksējošu zvilnēšanu Sarkanās jūras piekrastē.  Kaira, kas ir Ēģiptes galvaspilsēta ir UNESCO pasaules mantojuma sarakstā un ir viena no visapmeklētākajām pilsētām visā Āfrikas kontinentā. Pludmales mīļotājiem, protams pašas populārākās un apmeklētākās vietas ir Hurgada un Šarm El Šeiha.

Hurgada

Hurgada ir viens no pirmajiem un līdz pat šim brīdim, viens no populārākajiem pludmales kurortiem Ēģiptē. Hurgadā sezona ilgst cauru gadu. Pašā aukstākajā mēnesī - februārī – jūras ūdens temperatūra Hurgadas piekrastē nenoslīd zem 20-22 grādiem, bet gaiss sasilst līdz 23-25 grādiem un vairāk. Pašā karstākajā mēnesī - augustā – ūdens temperatūra, kā likums, nav zemāka par 28, bet gaisa – parasti ne augstāka par 35 grādiem. Der ievērot, ka Ēģiptes klimats ir sauss, un pat vasaras karstumu Sarkanās jūras kūrortos ir vieglāk panest kā Vidusjūras kūrortos, kur, kā zināms, ir mitrs klimats. Pie tam, Hurgadai raksturīgā pastāvīgā jūras brīze padara atrašanos pludmalē patīkamu pat pašos karstākajos vasaras mēnešos. Daivinga cienītāji novērtēs Sarkanās Jūras zemūdens pasauli, kuru, ne par velti, uzskata par pašu bagātāko un krāšņāko Ziemeļu puslodē. Pārsteidzošā šī Indijas okeāna iekšējās jūras ūdens tīrība un dzidrums saglabājas pateicoties tam, ka tajā neieplūst neviena upe, kura piesārņotu to ar smiltīm un dūņām.

Ēģipte. agrā rezervācija.argrā rezervācija. kamielis. ēģipte.agrā rezervācija. ēģipte. luksora.

Katrs no 3 Hurgadas reģioniem ir pa savam interesants tūristiem. Visiem ir izeja uz Sarkano jūru un tas nozīmē, ka piekrastes, praktiski ir piebārztītas ar viesnīcu kompleksiem. !Der atcerēties, ka visu ir viena likumsakarība - jo tuvāk viesnīca ir pludmalei, jo dārgāka būs cena par numuriņu.

El-Dahar — visvecākā pilsētas daļa un vēsturiskais centrs. Blakus suvenīru un juvilierizstrādājumu veikaliņiem, izklaides centriem, atšķirībā no citiem rajoniem, te būs arī vēsturiski apskates objekti. !Taču atvecerieties, ka klusas un mierīgas atpūtas meklētājiem El - Dahar, noteikti, nebūs īstā vieta - te vienmēr valda jautrība un cilvēku masas ir neizbēgamas.

Mūsdienīgs Hurgadas centrs - Sakkala rajons. Šeit jūs atradīsiet komfortablas pludmales ar pludmales bāriem un bērnu laukumiem, diskotēkām, boulingu un citām izklaides vietām. Aktīvās atpūtas cienītājiem, šeit būs iespēja nodarboties ar daivingu, vindsērfingu, izbraukt ar katamarāniem un daudz citas ūdens sporta aktivitātes.

Jaunā Hurgada, atrodas diezgan netālu no Sakkala rajona. Milzīgs skaits jaunu viesnīcu un viesnīcu kompleksu, īpaši pielāgots sortiments, ēdiens un atpūta, kā arī piedāvājuma klāsts veikalos, eiropiešiem. Te nebūs jāsatraucās par īsiem šortiem, jo šajā Hurgadas daļā cilvēki ir ļoti demokrātiski pret atvērtāku vasaras apģērbu. !Vienīgais, jāņem vērā - cenas šeit noteikti ir paaugstinātas, salīdzinājumā ar citiem Hurgadas rajoniem. 

Aizpildiet rezervācijas formu, komentārā norādot

*vēlamo galamērķi (vai vairākus);
*periodu (+/- 7 dienas)
*viesnīcu kategoriju, ēdināšanu (BB, HB, FB, AI);
*cilvēku skaitu, kopējo budžetu vai budžetu uz cilvēku;
*numuru tipu (DBL, SGL, Family u.c.);
*personīgās vēlmes (piem. skats uz jūru; pirmā līnija pie pludmales; līdz 800m no pludmales; pie pilsētas; tuvu sabiedriskajam transportam; ar bērnu animāciju; vēlams smilšu pludmale; tuvu daivinga vietām utml.).

Lai mēs varam atrast un piedāvāt jums maksimāli piemērotāko un atbilstošāko ceļojumu, jūsu vēlmēm!

Mēs piedāvājam visu lielāko Latvijas tūroperatoru ceļojumu piedāvājumus - Tez tour, Novatours, Alida tour, Kidy Tour, Mouzenidis u.c.


Šarm El Šeiha

Šarm El Šeiha atrodas Sinajas pussalā, kas savieno Āfrikas kontinentu ar Āziju, to apskalo Sarkanā jūra, kuru pussala sadala divos kanālos - Suecas un Akaba. Caur Suecas kanālu, pa tā saucamo "zīda ceļu", tirgotāji veda preces no Tālajiem Austrumiem uz Ēģipti. Šarm El Šeiha - tā ir nav nemaz īsti pilsēta, tai nav centrālā laukuma, galvenā mošeja, nav arī municipālās ēkas. Pilsētas vēsturi ir aizsākusies pavisam nesen. Tā ir gigantisku ēku apkopojums tuksnes, kuru vēl pavisam nesen apdzīvoja tikai beduīni. Amērikāņu, vācieši, francūži ir investējuši savu kapitālu un uzcēluši šeit grandiozus viesnīcu kompleksus, ar vienu mērķi - padarit pasaku "Tūksots un viena nakts" par īstenību! 

Agrā rezervācija. Ēģipte. Ceļojums uz ēģipti.Šarm el seiha. Agrā rezervācijaagrā rezervācija. Ēģipte

 

Aizpildiet rezervācijas formu, komentārā norādot

*vēlamo galamērķi (vai vairākus);
*periodu (+/- 7 dienas)
*viesnīcu kategoriju, ēdināšanu (BB, HB, FB, AI);
*cilvēku skaitu, kopējo budžetu vai budžetu uz cilvēku;
*numuru tipu (DBL, SGL, Family u.c.);
*personīgās vēlmes (piem. skats uz jūru; pirmā līnija pie pludmales; līdz 800m no pludmales; pie pilsētas; tuvu sabiedriskajam transportam; ar bērnu animāciju; vēlams smilšu pludmale; tuvu daivinga vietām utml.).

Mēs piedāvājam visu lielāko Latvijas tūroperatoru ceļojumu piedāvājumus - Tez tour, Novatours, Alida tour, Kidy Tour, Mouzenidis u.c.

 


Gaidīsim jūs arī mūsu ofisos: 

Brīvibas 33, т:+37122843062 (pēc iepriekšēja pieraksta);

Merķeļa iela 6, Ludmila т:+371 22843061 p-p 09:00 - 18:00; 

Merķeļa 12, Alla т:+371 22843060 p-p 09:00 - 18:00, s 10:00 - 14:00

Interesanti fakti par Ēģipti (avots LA.LV)

Ēģiptes zeme tūkstošiem gadu pēc senās valsts varenības turpina piedāvāt arheologiem aizvien jaunus atradumus. Lūk, žurnāls “Planētas Noslēpumi” sniedz nelielu faktu apkopojumu par Senās Ēģiptes dzīvi.

1. Faraoni nekad neļāva apkārtesošajiem redzēt savus matus. Viņi pastāvīgi valkāja kroni vai galvas lakatu “nemezu” – tas ir svītrainais apmetnis leģendārajā faraona Tutanhamona maskā.

2. Ēģiptes faraonam Pepī II nepatika mušas. Tāpēc viņam līdzās allaž bija vairāki vergi, kuri bija viscaur nosmērēti ar medu. Gan mušas paēdušas, gan faraons laimīgs. Vergu sajūtas varam tikai mēģināt iedomāties.

3. Senajā Ēģiptē krāsojās ne tikai sievietes, bet arī vīrieši. Krāsa acīm parasti bija zaļa (izgatavoja no vara) vai melna (izgatavoja no svina). Ēģiptieši ticēja, ka krāsojumam piemīt ārstnieciskas īpašības. Sākotnēji krāsošanos Ēģiptē izmantoja kā aizsardzību pret saules stariem un izdaiļošanās bija tikai sekundārs iemesls.

4. Antibiotiku izmantošana iesākās 20. gadsimtā, taču Senās Ēģiptes tautas medicīnā sapelējušus pārtikas produktus vai vienkārši augsni ar pelējumu infekcijas slimību ārstēšanai izmantoja jau pirms 4000 gadu.

5. Senajā Ēģiptē bērni līdz pusaudža vecuma sasniegšanai nevalkāja vispār nekādu apģērbu. Siltais klimats apģērbu padarīja lieku. Pieauguši vīrieši valkāja svārkus, sievietes – kleitas.

6. Bagātie ēģiptieši valkāja parūkas. Zemāko kārtu ēģiptiešu mati bija gari un dažkārt sapīti bizēs. Bērniem līdz 12 gadu vecumam galvas noskuva, atstājot vien bizīti pakausī. Tā ar bērniem darīja vienā konkrētā nolūkā – lai neieviešas utis un blusas.

7. Nav zināms, kas un kad Sfinksai nodauzījis degunu. Saglabājies attēls ar Sfinksu bez deguna jau kopš 1737. gada, proti, 60 gadus pirms Napoleona ienākšanas Ēģiptē, kad “progresīvie” mazā ķeizariņa kareivji trenēja savas iemaņas, šaujot ar lielgabaliem pa Sfinksu. Vēsturiski precīzi zināms tikai viena cilvēka vārds, kurš Sfinksai nodarījis konkrētu kaitējumu, – tas bijis islāma klerikālis Saims al Dahrs. 1378. gadā viņu par to pakāra.

8. Senie ēģiptieši ticēja, ka zeme ir plakana un apaļa, savukārt Nīla tek cauri tās centram.

9. Senās Ēģiptes kareivji vienlaikus pildīja arī iekšējā policijas karspēka funkcijas, kā arī iekasēja faraonam nodokļus.

10. Katrā Senās Ēģiptes dievnamā bija ierādīta speciāla vieta faraonam, no kurienes viņam vajadzēja pildīt savus pienākumus. Protams, visiem dievnamiem nepietika faraonu, tāpēc attiecīgo svēto vietu ieņēma konkrētā dievnama augstākais priesteris.

11. Pirmo piramīdu – faraona Džosera pakāpienu piramīda, kas uzbūvēta aptuveni 2600. gadā pirms mūsu ēras, – sākotnēji apjoza 10 metrus augsta siena. Tajā bija 15 durvis, taču atveramas bija tikai vienas no tām.

12. Senajā Ēģiptē likuma priekšā sievietes un vīrieši bija pilnībā vienādi, tāpat arī pilnībā vienlīdzīgi piedalījās valsts ekonomiskajā dzīvē. Taču sociālajā aspektā vīrieši tomēr atradās uz augstāka pakāpiena.

13. Arheoloģiskie atradumi liecina, ka Gīzas lielo piramīdu būvētāji bijuši brīvi ēģiptieši, visdrīzāk – faraonam pastāvīgi strādājoši, nevis vergi. Viņi saņēma kvalitatīvu medicīnisko aprūpi, piemēram, lūzumus ārstēja ļoti rūpīgi. Atrastie celtnieku grafiti liecina, ka lielākā daļa būvētāju lepojušies ar to, ka līdzdarbojas dižajos darbos.

14. Vienam no pazīstamākajiem Senās Ēģiptes faraoniem Ramzesam Lielajam oficiāli bija astoņas sievas un vismaz 100 verdzenes mīļākās. Viņš miris, sasniedzis vairāk nekā 90 gadu vecumu. Vairākas ēģiptiešu paaudzes dzīvojušas pārliecībā, ka viņu faraons ir nemirstīgs.

Līdzīgie ceļojumi
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Ķīnu: Zīda un tējas dzimtene!

Ceļojums uz Ķīnu

No
1220.00
9 dienas / 8 naktis (01.12 - 05.02)
Pēc programmas
aktīvā atpūta grupas ceļojums ekskursijas ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
ČARTERLIDOJUMI

Čarterlidojumi uz Grieķiju!

no 8 dienām (25.04 - 31.10)
Pēc programmas
ģimenes atpūta atpūta pludmalē romantiskais ceļojums lidojums iekļauts
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ceļojums uz Kīnu: Senā un mūsdienīgā Ķīna

Ceļojums uz Ķīnu

No
995.00
8 dienas / 7 naktis (01.12 - 28.02)
Pēc programmas
eksotiskais ceļojums ekskursijas ceļojums grupas ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Čārterlidojumi uz Tenerife

Agrā rezervācija un čarterlidojumi

No
650.00
no 8 dienām (18.10 - 20.12)
Brokastis
lidojums iekļauts atpūta pludmalē ģimenes atpūta eksotiskais ceļojums
Pasūtīt