Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Sanatorija EGLE 3+* Birštonas Ķīna, Pasaules Mantojums Senā un mūsdienīgā Ķīna Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Portugāle - Zelta standarts! Divas galvaspilsētas un okeāns Atpūta un sērfings Vjetnamā Ņujorka un saulainā Florida Mekong Delta un Pludmale Ķīna - lidojošie kalni Zīda un tējas dzimtene! Santorīni. Romantiska nedēļas nogale. Atlantijas okeāna pērle - Azoru arhipelāgs Valsts svētkos Jahtu noma 2019! Korporatīvie pasākumi uz jahtas Apkārt Portugālei Senās Ķīnas galvaspilsētas Valensija Čārterlidojumi uz Ēģipti Toskāna gurmāniem! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Jahtu noma 2019! Vjetnama: Atpūta pludmalē uz salas Uganda ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI ČARTERLIDOJUMI JAPĀNA - CEĻOJUMS UZ CITU PLĀNETU! Maldīvu salas Čārterlidojumi uz Tenerife Čārterlidojumi (Eiropas kalnu slēpošanas kūrorti)
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00 (vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana)
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 22843061
M: +371 22843061
Skype: sieviete64
Darbs laiks:
09:00 - 18:00 (vīzas, aviobiļetes, ceļojumi, apdrošināšana)
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843062
M: +371 29404723, +371 22301122
Skype: rilad2
Darbs laiks:
Pēc iepriekšēja pieraksta (По предварительной записи)
  • SAZINĀTIES AR MUMS
, Grieķija

ČARTERLIDOJUMI Cena vienai personai:
no € 245.00

Maršruts: Krēta, Roda, Korfu, Atēnas, Halkidiki, Saloniki, Santorini, Peloponnese u.c.

Ceļojuma ilgums: no 8 dienām

Cenā iekļauts:

Lidojums, pasažieru nodeva, transfērs: lidosta - viesnīca - lidosta, dzīvošana viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu, reģistrēta bagāža un rokas bagāža, turoperatora pārstāvja pakalpojumi ārzemēs  

Cenā nav iekļauts:

Ceļojuma apdrošināšana, personīgie izdevumi. 

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai
25.04.2019 - 27.10.2019
Ilgums: no 8 dienām
DBL Pēc programmas 245.00 EUR

Grieķija nelīdzinās nevienai citai valstij. Tā ir tik īpaša un atšķirīga, lai arī tik tuva gan eiropiešu, gan pareizticīgo mentalitātei. Vēsturiskie notikumi, gadsimtu, un pat gadu tūkstošu garumā ir atstājuši dziļus un neizdzēšamu nospiedumus valsts kultūrā, etniskajā izskatā un tradīcijās. Ir interesanti vērot, kā vienas valsts ietvaros ir tik dažādi uzskati un ieražas, rakturīgās iezīmes, un tai pat liekā globāli, ir vienojošu elementi, kas saliedē visus grieķus, lai arī kurā valsts mazajā ciematā vai salā tie dzīvotu. Tas, kas mums asociējas ar Grieķiju, protams ir fantastiskie kultūrvēsturiskie pieminekļi no Senās Grieķijas un Bizantijas laikiem, no Trojas kara, no Romas impērijas un Turku dinastijas atstātām pēdām. Gandrīz jebkurā mazākajā valsts ciematiņā var atrast kadu vēsturiskas nozīmes pieminekli, leģēndām apvītu stāstu un kristietības nospiedumu vai uz klints, vai alā, vai mazajā bizantijas laika baznīciņā, vai kokā, vai īpaši svētā strautā un akmenī. 

  

Krētas sala

Krētas salā slejas augsti kalnu masīvi. Salu ieskauj četras jūras un salas vidū ir nepieredzēts brīnums - saldūdens ezers. Iedzīvotājus gadsimtiem ilgi ir nošķīruši kalni un jūras no visas pārējās pasaules, tādējādi izaudzinot lepnu un neatkarīgu tautu, taču tai pašā laikā, iejūtīgu, draudzīgu un viesmīlīgu. Krētas iedzīvotāji sauc sevi par krētiešiem nevis grieķiem, it kā Krēta būtu atsevišķa valsts. Nokļūstot tur, liekas, kā tā tas patiesībā arī ir :)

Krētas dzīvā daba ir tikpat daudzveidīga, kā tās gleznainās ainavas. Pavasarī piekrasti, olīvkoku birzis, pļavas un augļu dārzus klāj daudzveidīgs un krāsains puķu klāsts. Braucot no austrumiem uz salas rietumiem, vēl maijā var vērot no vienas puses bangojošu, kristāldzidru jūru, bet priekšā nedaudz pa kreisi - Psiloritis sniegotās kalnu virsotnes. Fauna un flora Krētā ir vienlīdz pārsteidzoši skaista un vietām pavisam unikāla. Te mīt īpaša kalnu kazu suga Kri Kri, kas ir kazas kāpelētājas un tās ir sastopamas tikai Krētā. Arī bārdainie grifi ir sastopami Krētas kalnu masīvos un aizās - tie ir vieni no Eiropas lielākajiem plēsējputniem. Tūkstošiem botāniķu no visas pasaules dodas uz Krētu, lai baudītu iespaidīgo savvaļas augu skati. Košākais ziedēšanas laiks ir pirms tūrisma sezonas sākuma - no februāra līdz maijam. Dažās valstīs pat tiek rīkoti atsevišķi organizēti tūrisma braucieni uz Krētu nesezonā tiem, kas pēta floru un faunu un meklē neskartās dabas nostūrus. Noteikti jūs nezinājāt, bet Krētā aug vairāk kā 90 - 120 savvaļas orhideju sugas!

Elafonisi pludmale. Ceļojums uz KrētuCeļojums uz Krētu. Aiza. KrētaKrēta. Ceļojums uz Krētu. KnossaBalos. Krētas sala. Ceļojums uz Grieķiju

Krēta ir lielākā Vidusjūras un Grieķijas sala. Tā atrodas ~300km no Ēģiptes. Krēta ir iedalīta 4 galvenajos apgabalos, ar savu galveno pilsētu - Chania, Rethymno, Heraklion, Agios Nikolaos.

Krētas salu ik gadu apmeklē miljoniem tūristu no visas pasaules, kā arī tūkstošiem grieķi no kontinentālās daļas, ik gadu dodas atpūsties uz "dienvidiem" - Krētu :)

Aizpildiet rezervācijas formu, komentārā norādot

*vēlamo galamērķi - Krētas sala (vai vairākus);
*periodu (+/- 7 dienas)
*viesnīcu kategoriju, ēdināšanu (BB, HB, FB, AI);
*cilvēku skaitu, kopējo budžetu vai budžetu uz cilvēku;
*numuru tipu (DBL, SGL, Family u.c.);
*personīgās vēlmes (piem. skats uz jūru; pirmā līnija pie pludmales; līdz 800m no pludmales; pie pilsētas; tuvu sabiedriskajam transportam; ar bērnu animāciju; vēlams smilšu pludmale; tuvu daivinga vietām utml.).

Lai mēs varam atrast un piedāvāt jums maksimāli piemērotāko un atbilstošāko ceļojumu, jūsu vēlmēm!

Mēs piedāvājam visu lielāko Latvijas tūroperatoru ceļojumu piedāvājumus - Tez tour, Novatours, Alida tour, Mouzenidis u.c.

 


Rodas sala

Galvenā sala Dodekanesoas arhipelāgā un otra lielākā sala Grieķijā. Sala bija viena no pēdējām, ko pēc vairākkārtīgām neveiksmēm, tomēr, iekaroja Osmāņu impērija. Turki valdīja šeit aptuveni 400 gadus. Interesanti, ka salu izdevās iekarot ne ar pirmo reizi, neskatoties uz to, ka tā atrodas tikai 11km no Turcijas krastiem. Pirms Turku valdīšanas, Rodas sala bija sv. Jāņa ordeņa bruņinieku mājvieta. Par bruņiniekiem uz salas liecina, vēl aizvien lieliskā stāvoklī saglabājušies cietokšņi apkārt visai salai un, jo īpaši, pats galvenais, kura siena sargā Rodas vecpilsēstu vēl šodien. Rodas pilsēta ir UNESCO mantojuma sarakstā un tā patiesi ir pārsteidzoši labi saglabājusies. Jums būs iespēja pastaigāt pa bruņinieku ielu, sajūtot to viduslaiku gaidotni un atmosfēru, uz mirkli aizceļojjot atpakaļ pagātnē. Un tā ir atzīta arī par vienu no skaistākajām viduslaiku mūru ieskautajām pilsētām pasaulē!

Rodas sala. Ceļojums uz Grieķiju.Rodas pilsēta. Grieķija. Ceļojums uz Rodas salu.Rodas sala. Ceļojums uz Grieķiju. Lindos Rodas salā.Rodas pilsēta. Ceļojums uz Grieķiju

Sala ir leģendu un mītu apvīta, ir īpašas leģendas, kas stāsta par salas izcelšanos (par mīlestību un par Olimpa Dievu netaisnību), par 3 brāļiem, kas valdīja katrā no Rodas salas pilsētvalstīm - Lindos, Jalisos, Kamiros. Lindos ir izcili saglabājies piemineklis, to apciemo tūkstošiem tūristu katru dienu, un Lindos akropole ir otrs populārākais vēstures apskates objekts pēc Atēnu akropoles. 

 Aizpildiet rezervācijas formu, komentārā norādot

*vēlamo galamērķi - Rodas sala (vai vairākus);
*periodu (+/- 7 dienas)
*viesnīcu kategoriju, ēdināšanu (BB, HB, FB, AI);
*cilvēku skaitu, kopējo budžetu vai budžetu uz cilvēku;
*numuru tipu (DBL, SGL, Family u.c.);
*personīgās vēlmes (piem. skats uz jūru; pirmā līnija pie pludmales; līdz 800m no pludmales; pie pilsētas; tuvu sabiedriskajam transportam; ar bērnu animāciju; vēlams smilšu pludmale; tuvu daivinga vietām utml.).

Lai mēs varam atrast un piedāvāt jums maksimāli piemērotāko un atbilstošāko ceļojumu, jūsu vēlmēm!

Mēs piedāvājam visu lielāko Latvijas tūroperatoru ceļojumu piedāvājumus - Tez tour, Novatours, Alida tour, Mouzenidis u.c.

 


Korfu sala

Jonijas jūras salas ir zaļākās un auglīgākās no visām Grieķijas salām. Tā kā Jonijas salas atrodas uz rietumiem no kontinentālās Grieķijas, tās nekad nav nonākušas Turku pakļautībā (izņemot Lefkadas salu) un tām ir jūtama Rietumeiropas spēcīgā ietekme. Nedomājiet, ka Korfu salā iedzīvotāji un kultūra būs tāda pati kā Krētas salā vai Rodas salā. Jums par pārsteigumu, jūs atradīsiet vairāk kopīgas iezīmes ir Itālijas tradīcijām, kultūru un virtuvi kā ar Grieķijas dienvidu salām. 

Grieķija. Korfu salaListon korfu salaKorfu. corfu sala. GrieķijaSidari

Korfu ir viena no zaļākajām salām, tā ir 4 lielākā Grieķijas sala un lielākā Jonijas jūrā. Korfu atšķirībā no citām Grieķijas salām, dienvidu reģionā, nav tik plaši apvīta ar seno dievu leģendām un pieminekļiem, bet tai ir savi noslēpumi, mūsdienīgākas leģendas un nostāsti, kā arī tā ir viena no pašām svētākajām Grieķijas un visas pareizticīgās pasaules salām. Šeit ir milzum daudz baznīcu, klosteru un relikviju. Gandrīz katra baznīciņa glabā kādu svētu un nozīmīgu relikviju. Viena no slavenākajām ir svētā Spiridoma mirstīgās atliekas, kas vēl aizvien saglabā dzīva cilvēka ķermeņa temperatūru. 

Atpūšoties Korfu salā, noteikti ir jāvelta laiks kafijas baudīšanai slavenajā Liston ielā, jādodas gleznaino ainavu medībās uz Paleokastricu un jāizpeld cauri mīlnieku kanālam salas ziemeļos - Sidari. Nevar nepieminēt, ka gastronomiski, sala ir ļoti labi attīstījusies, šeit ir slaveni restorāni un pavāri, kas ir daudz pietuvinātāki Rietumeiropas klases restorāniem, ne tikai labas mājas Tavernas. Dassia ir arī viens no Grieķijas restorāniem, kas ir saņēmis michelin zvaigznes. "Etrusco" restorāns 2018. gadā ieguva apbalvojumu arī kā labākais restorāns Grieķijā, otrajā vietā atstājot 2* michelin zvaigžņu īpašnieku Atēnās! Uz šo restorānu, noteikti ir jāveic rezervācija savlaicīgi.

Aizpildiet rezervācijas formu, komentārā norādot

*vēlamo galamērķi - Korfu sala (vai vairākus);
*periodu (+/- 7 dienas)
*viesnīcu kategoriju, ēdināšanu (BB, HB, FB, AI);
*cilvēku skaitu, kopējo budžetu vai budžetu uz cilvēku;
*numuru tipu (DBL, SGL, Family u.c.);
*personīgās vēlmes (piem. skats uz jūru; pirmā līnija pie pludmales; līdz 800m no pludmales; pie pilsētas; tuvu sabiedriskajam transportam; ar bērnu animāciju; vēlams smilšu pludmale; tuvu daivinga vietām utml.).

Lai mēs varam atrast un piedāvāt jums maksimāli piemērotāko un atbilstošāko ceļojumu, jūsu vēlmēm!

Mēs piedāvājam visu lielāko Latvijas tūroperatoru ceļojumu piedāvājumus - Tez tour, Novatours, Alida tour, Mouzenidis u.c.

 


Gaidīsim jūs arī mūsu ofisos: 

Brīvibas 33, Tatjana т:+37122843062 p-p 09:00 - 18:00;

Merķeļa iela 6, Ludmila т:+371 22843061 p-p 09:00 - 18:00; 

Merķeļa 12, Alla т:+371 22843060 p-p 09:00 - 18:00, s 10:00 - 14:00

Līdzīgie ceļojumi
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Korporatīvie pasākumi uz jahtas

Jahtas komandām Grieķijā. Bavaria jahtas.

No
2500.00
no 8 dienām (17.08 - 31.08)
Bez ēdināšanas
korporatīvām grupām vip
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Divas galvaspilsētas un okeāns

Neaizmirstams ceļojums uz Portugāli

No
845.00
12 dienas / 11 naktis (01.08 - 30.09)
Brokastis
grupas ceļojums ģimenes atpūta ekskursijas ceļojums atpūta pludmalē
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Sanatorija EGLE 3*

Dzīve atkal ir skaista...

No
66.00
sākot no 3 dienām (19.08 - 20.10)
Pilna pansija
atveseļošanas atpūta ģimenes atpūta
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
JAPĀNA - CEĻOJUMS UZ CITU PLĀNETU!

Japāna, aviobiļete iekļauta cenā

€2260.00
No
1960.00
11 dienas / 10 naktis (16.11 - 26.11)
Brokastis
ekskursijas ceļojums lidojums iekļauts eksotiskais ceļojums grupas ceļojums
Pasūtīt