Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Tervise Paradiis 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Ķīna senā un Ķīna mūsdienu Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras Vjetnama: atpūta pie jūras. 3 dienas Parīzē Klasiskā Ķīna Unikālā Ņujorka! Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona USA Vjetnama: ekskursijas programma + atpūta Fantjetā Līgo Ķīnā Ķīna - lidojošie kalni Austrumu pasaka! Santorīni. Romantiska nedēļas nogale. LĪGO SVĒTKI AR GRUZĪNU AKCENTU! Klasiskā Grieķija KĀZAS SANTORINI SALĀ Vytautas Mineral SPA JAHTU KRUĪZS PA GRIEĶIJAS SALĀM JAHTU noma GRIEĶIJĀ Marakeša valsts svētkos Tervise Medical SPA 3* Divas Portugāles galvaspilsētas Douru upes ielejas leģendas - Portugāle un Spānijas ziemeļi LIELAIS PORTUGĀLES CEĻOJUMS
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 67504464
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 67504463
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 67283007
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
10:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS

Klasiskā Portugāle

Lisabona - Sintra - Roka rags - Kaškaiša un Eštorila - Portu - Koimbra - Fatima

8 dienas / 7 naktis

no
0

Cenā iekļauts:


- dzīvošana viesnīcā,
- transfēri pēc programmas,
- ekskursijas pēc programmas,
- krieviski runājoša gida pakalpojumi,
- vīna pagraba apmeklējums ar degustāciju,
- ēdināšana.

informācija

Ceļojuma datums
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

1.DIENA piektdiena 
Rīga - Lisabona 

Izlidošana no Rīgas.
Ierašanās Lisabonā. Transfērs un izvietošana viesnīcā Lisabonā.
Brīvais laiks.
Tiem kas vēlas par papildus samaksu ekskursija pa Lisabonu 15:00 - 18:00 "Lisabona Lukss" (cena 35 EUR): Lisabonas vēsturiskā daļa, Sē katedrāle, Sv.Džordža pils, Santa Žusta, Komerclaukums, Rosio dzelzceļa stacija.
Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.  

2.DIENA sestdiena 
Lisabona + ekskursija pēc izvēles par papildus samaksu: "Sintra Lukss" vai gastronomiska pastaiga ar vīna degustāciju 

Brokastis viesnīcā.
Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās par papildus samaksu divas ekskursijas:
Ekskursija 08:00-18:00 "Sintra Lukss" (Kaškaiša - Eštorila - Rokas rags - Sintra): Sintra ir sena mauru pilsēta, kas viduslaikos ir kļuvusi par portugāļu karaļu rezidenci. Pilsētā var atrast vairākas pilis, kas ir saglabājušās savā pirmatnējā izskatā. Par Sintras simbolu uzskata Nacionālo pili – karaļu vasaras rezidenci. Jūsu uzmanībai tiek piedāvāta Kinta de Regaleiru pils ar parku. Tālāk Jūs apmeklēsiet Eiropas galējo rietumu punktu - Roka ragu. Šeit par piemiņu Jūs varēsiet iegādāties apliecību par savu vizīti uz Zemes malu. Kaškaiša un Eštorila ir Lisabonas rivjēra, kur atrodas greznas villas un modernas viesnīcas. Atpūtniekus pievilina zeltainās smilšu pludmales un piesātinātā nakts dzīve – kazino, restorāni, klubi.
Atgriešanās viesnīcā Lisabonā. Ekskursijas cena 70 EUR.
12:30 - 19:00 gastronomiska ekskursija ar vīnu degustācju: Setubala - Aezetau (vīna degustācija - 4 EUR) - Arrabida (pusdienas portugāļu tavernā ar dzērieniem iekļautas cenā) - Vasko da Gamas tilts - 25.aprīļa tilts. Ekskursijas cena 70 EUR.
Atgriešanās viesnīcā Lisabonā.

3.DIENA svētdiena 
Lisabona - Portu 

Brokastis viesnīcā.
izbraukšana no viesnīcas Lisabonā, pārbraukšana uz Portu. Izvietošana viesnīcā Portū.
Ekskursija pa Portu. Tiem, kas ir izvēlējušies programmu ar pusdienām - pusdienas iekļautas cenā. Ekskursijas programmā slaveno vīna pagrabu apmeklējums ar labāko portvīnu degustāciju. Portvīns (portugāļu: Vinho do Porto — "vīns no Portu") ir portugāļu stiprinātais vīns, ko īpaši ražo Douru ielejā Portugāles ziemeļu provincēs. Iespēja nopirkt  portvīnu pa īpasām cenām. Kruīzs pa Douru upi (apmaksa uz vietas - 15 EUR). Kruīzes laikā kuģītis peld zem tiltiem, katrs no kuriem ir unikāls. Vienu no tiem uzcēla slavenais Eifelis.
Atgirešanās viesnīcā. Atpūta.

4.DIENA pirmdiena 
Portu - Braga - Gimarainša - Bom Žezuša 

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Tiem kas vēlas par papildus samaksu:
Ekskursija Braga – Gimarainša – Bom Žezuša. Braga vecums ir vairāk nekā 2,5 tūkstošus gadu. Bragā ir daudz arhitektūras ieminekļu, ieskaitot Kafedrāles baznīcu, senās baznīcas, Pelikāna strūklaku Municipālajā laukumā, Arkādi. Slavenās Bom Žezušas kompleksa kāpnes ar 254 pakāpieniem un avotiem palīdz izārstēties no daudzām slimībām. Līdz 1917 gadam šī vieta kalpoja par katoļu svētceļotāju lielāko centru. Gimarainša - Portugāļu karalistes silīte, kas iekaroja neatkarību XII gadsimtā, atdaloties no Kastīlijas. Ekskursijas cena 70 EUR (pusdienas iekļautas cenā).
Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

5.DIENA otrdiena
Koimbra - Fatima - alas 

Brokastis viesnīcā.
Izbraukšana no viesnīcas Portū.
Ekskursija: Koimbra – Fatima – alas (apmaksa uz vietas - 6 EUR). Tiem, kas ir izvēlējušies programmu ar pusdienām - pusdienas ir iekļautas cenā.
Katrs no objektiem ir interesants savā ziņā: Koimbrā joprojām strādā senā Universitāte (pirmā Eiropā), Fatima ir slavenā ar to, kā tieši šeit vietējie ganu bērni sagaidīja Jaunavu Mariju, kura tiem stadījās priekšā kā Pasaules eņģelis un pavēstīja par gaidāmajiem notikumiem. Karsta alas "Krājkaste ar monētām" pārsteidz ar dabas monumentiem.
Ierašanās Lisabonā. Atpūta. 

6.DIENA trešdiena 
Eriseira - Žoze Franku - Mafra - Lisabona, apskates ekskursija 

Brokastis viesnīcā.
Apskates ekskursija pa Lisabonu (08:00 - 12:30). Neatkarības prospekta, Restaurātoru laukuma, kuru grezno 1886.gadā celts granīta obelisks, Rossio laukumu, ar slaveno karaļa Pedro IV statuju, greznajām bronzas strūklakām un  Dona Marijas II Nacionālo teātri apmeklēšana. Tāpat apmeklēsim Komercijas laukumu,  kurā XV – XVVII gadā atradās karaļa Manuela pils. Ekskursija turpināsies ar braucienu gar piekrasti. Jūs apskatīsiet grandiozo 25.aprīļa tiltu . To uzcēla 1966.gadā tieši tajā vietā, kur Režu upe ietek Atlantijas okeānā. Jūs apskatīsiet Belenas dokus un pastaigāsieties pa Alfonsa Albukerkes laukumu. Nākamajā ekskursijas daļā jūs apskatīsiet Žeronimo klosteri Belenā. Tas tika celts XVI gadsmta sākumā, slaveno ģeogrāfisko atklājumu ērā. Saskaņā ar ekspertu viedokli šis klosteris ir iespaidīgākā Manuelino stila  arhitektūras celtne Portugalē. Jūs sagaida satriecoša iepazīšanās ar XVI gadsimta pieminekli – Belenas torni, kurš atgādina pasaku pili. Visbeidzot jūs apmeklēsiet Pirmatklājēju monumentu, kas tika veidots no granīta laikā, kad pie varas bija diktators Salazars – neparsta personība, kas atstāja savas pēdas valsts vēsturē. Piemineklis attaino kādreiz varenās jūras impērijas vēstures notikumus.
Brīvais laiks.
Tiem kas vēlas par papildus samaksu ekskursija Eriseira - Žoze Franku - Mafra (13:00 - 18:30). Ekskursijas cena 70 EUR (pusdienas ir iekļautas cenā).
Portugāles province: Eriseira - unikāla zvejnieku pilsētiņa, kas atrodas okeāna gleznainajā krastā. Pastaiga pa krastmalu. Žoze Franku ciematiņš- brīvdabas muzejs, tipisks 20.gs Portugāles ciematiņš. Ciematā var paēst vietējās pusdienas, kas sastāv no vietējās maizes un desiņas. Mafra ir XVIII gs. celta pils – cietoksnis, kas tiek uzskatīta par lielāko baznīcas celtni Portugālē. Karaļpils, milzīga bibliotēka, baznīca un muzejs.
Atgriešanās viesnīcā. Atpūta. 

7.DIENA ceturtdiena 
Lisabona + ekskursija pēc izvēles par papildus samaksu 

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks.
Pēc vēlēšanās par papildus samaksu ekskursijas pēc izvēles:

Ekskursija (08:00 - 15:00) - Evora - 25.aprīļa tilts - Jēzus Kristus statuja. Ekskursijas cena 70 EUR.

Ekskursija (19:30 - 22:30) - Vakariņas ar fado. Ekskursijas cena 65 EUR. Cenā iekļauts: vakariņas ar dzērieniem, fado izrāde, transfērs viesnīca - restorāns - viesnīca.

Ekskursija (08:00 - 18:00) - Sintra Lukss: Kaškaiša - Eštorila - Roka rags - Sintra, Kinta de Regaleiru pils, Pena pils apmeklējums. Ekskursijas cena 70 EUR.

8.DIENA piektdiena 
Lisabona - Rīga 

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks.
Transfērs uz lidostu. Izlidošana uz Rīgu.

 

VIESNĪCĀ LISABONĀ - VIP BERNA 3*

Viesnīca VIP Inn Berna atrodas tikai 300 metru attālumā no metro stacijas Campo Pequeno. Viesnīcā ir numuri ar gaisa kondicionētāju un televizoru. Viesnīcā ir mājīgs bārs un diennakts reģistratūra. Viesnīcas Vip Inn Berna numuros ir koka mēbeles un grīdas ar paklāju. Visos numuros ir rakstāmgalds, seifs un vannas istaba ar labierīcībām.

Katru rītu viesi var baudīt brokastis ar vietējās un starptautiskās virtuves ēdieniem. Viesnīcas bārā var baudīt dažādus dzērienus un uzkodas. Ir pieejama arī apkalpošana numurā.

Lisabonas vēsturiskais centrs atrodas 3,5 kilometru attālumā.

Numuru skaits viesnīcā: 240.

Viesnīcas mājas lapa - http://www.bernavipexecutivehotel.com/

VIESNĪCA LISABONĀ - ALTIS PARK 4*

Viesnīcā Altis Park Hotel ar burvīgu skatu pār Težus upi. Nedaudz ārpus centra, bet ar ērtu satiksmi - metro stacija dažus metrus no viesnīcas! Viesnīcā bagātīgas brokastis - gan siltais, gan aukstais galds, smalkmaizītes un augļi! Istabas tradicionālā stilā, plaša vannasistaba. Visās istabās gaisa kondicionētājs, TV, radio, mini bars, bezvadu internets.

Viesnīcā ir 300 numuri.

Viesnīcas mājas lapa - http://www.altishotels.com/EN/HotelAltisPark/Hotel-Lisbon/

VIESNĪCA PORTU - STAR INN PORTO 3*

Portu pirmā budžeta kategorijas dizaina viesnīca Star Inn Porto atrodas 500 metru attālumā no ceļa N14 Circunvalaçao un 12 minūšu brauciena attālumā no Portu lidostas. Viesiem tiek piedāvātas mūsdienīgas naktsmītnes, elegants interjers un bezmaksas interneta pieslēgums. Viesnīca Star Inn Porto ir iekārtota mūsdienu stilā. Numuri ir aprīkoti ar gaisa kondicionētāju, plakanā ekrāna televizoru un rakstāmgaldu. Katrā numurā ir privāta vannas istaba ar masāžas dušu.

Viesnīcas kafejnīca Star Inn ir atvērta visu diennakti un piedāvā plašu dzērienu un vieglu uzkodu izvēli. Slavenie Portugāles vīni un daži vietējie alkoholiskie dzērieni tiek piedāvāti atpūtas bārā Star Inn.

Vēsturiskais Portu centrs ir 10 minūšu brauciena attālumā. Uz vietas ir pieejama bezmaksas autostāvvieta.

Numuru skaits viesnīcā: 206

Viesnīcas mājas lapa - http://www.hotelstarinnporto.com/en-gb/home-2.aspx?areaid=33

VIESNĪCA PORTO - HOTEL BLACK TULIP 4*

Viesnīcā ir 92 numuri.

Viesnīcas mājas lapa - http://www.hotelblacktulip.pt/en/Menu/Home.aspx 

CENĀ NAV IEKĻAUTS:

- aviobiļetes Rīga - Lisabona - Rīga,
- medicīnas apdrošināšana,
- personīgie izdevumi,
- ekskursijas par papildus maksu,
- ieejas biļetes (ap 15 EUR par visu programmu)

* piemaksa par atsevišķo transfēru lidosta - viesnīca vai viesnīca - lidosta (pēc vēlēšanās vai nakts lidojumu gadījumā) - no 45 EUR par mašīnu.

Rekomendējam
ПОХОЖИЕ ТУРЫ
Mēs rekomendējam
LIELAIS PORTUGĀLES CEĻOJUMS

Unikāls maršruts unikāla gida pavadībā

No
1165.00
grupas ceļojums ekskursijas ceļojums
12 dienas / 11 naktis
(22.09 - 02.10)
Pēc programmas
Skatīties
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Klasiskā Ķīna

Lidojums iekļauts!

No
2068.00
ekzotiskais ceļojums ekskursijas ceļojums
13 dienas / 12 naktis
(18.10 - 30.10)
Pēc programmas
Skatīties
Degošais piedāvājums
Izdevīgs piedāvājums
Vjetnama: ekskursijas programma + atpūta Fantjetā

Pārsteidzoša Vjetnama

No
580.00
ekzotiskais ceļojums ģimenes atpūta
8 dienas / 7 naktis
(02.05 - 31.10)
Brokastis
Skatīties
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Sanatorija EGLE 3*

Dzīve atkal ir skaista...

No
56.00
atveseļošanas atpūta ģimenes atpūta
sākot no 2 dienām
(22.10 - 26.12)
Pilna pansija
Skatīties