Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Tervise Paradiis 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Ķīna senā un Ķīna mūsdienu Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras Vjetnama: atpūta pie jūras. 3 dienas Parīzē Klasiskā Ķīna Unikālā Ņujorka! Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona USA Vjetnama: ekskursijas programma + atpūta Fantjetā Līgo Ķīnā Ķīna - lidojošie kalni Austrumu pasaka! Santorīni. Romantiska nedēļas nogale. LĪGO SVĒTKI AR GRUZĪNU AKCENTU! Klasiskā Grieķija KĀZAS SANTORINI SALĀ Vytautas Mineral SPA JAHTU KRUĪZS PA GRIEĶIJAS SALĀM JAHTU noma GRIEĶIJĀ Marakeša valsts svētkos Tervise Medical SPA 3* Divas Portugāles galvaspilsētas Douru upes ielejas leģendas - Portugāle un Spānijas ziemeļi LIELAIS PORTUGĀLES CEĻOJUMS
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 67504464
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 67504463
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 67283007
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
10:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS

Portugāle - Zelta standarts!

Lisabona - Sintra - Obiduša - Portu - Braga - Gimarainša - Koimbra - Monsanto - Roka rags - Kaškaiša un Eštorila

9 dienas / 8 naktis

no
0

Cenā iekļauts:


- dzīvošana viesnīcā,
- transfēri pēc programmas,
- ekskursijas pēc programmas,
- krieviski runājoša gida pakalpojumi,
- vīna pagraba apmeklējums ar degustāciju, 
- ēdināšana.

informācija

Ceļojuma datums
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

1.DIENA sestdiena
Rīga - Lisabona

Izlidošana no Rīgas.
Ierašanās Lisabonā. Sagaidīšana lidostā, transfērs uz viesnīcu.

2.DIENA svētdiena
Lisabona - Portu

Brokastis viesnīcā.
Izbraukšana no Lisabonas viesnīcas, pārbraukšana uz Portu. Izvietošana viesnīcā Portū.
Apskates ekskursija pa Portu. Ekskursijas laikā Jūs apskatīsiet “Dzelzceļa pili” – Sao Bentu dzezceļa staciju, kas rotāta ar flīžu panno, pilsētas augstāko torni – Klerigušas baznīcas zvanu – baroka laika Katedrali, no kuras pa viduslaiku ieliņām ar XII.gadsimta granīta mājiņām dosieties uz Douru upes piekrasti, lai izbrauktu ar kuģīti zem Eifeļa un Kardozu tiltiem. Apmeklēsiet Sv.Franciska baznīcu, kurai līdzīgu nav visā Eiropā.
Apmeklēsiet slavenos Grahams vīna pagrabus - uzzināsiet portugāļu portvīna vēsturi un ražošanas procesu. Portvīna degustācija.
Pusdienas nacionālā restorānā ar dzērieniem.
Kruīzs pa Douru upi (apmaksa uz vietas – 12,50 EUR).
Atgriesanās viesnīcā Portū. Brīvais laiks.

3.DIENA pirmdiena
Portu - Braga - Gimarainša - Bom-Žeuša

Brokastis viesnīcā.
Ekskursija no 08:30 līdz 17:00.
Gimarainšas apmeklēšana – Portugāles karalistes šūpulis, kas savu neatkarību izkaroja XII gadsimtā atdaloties no Kastīlijas. Ekskursijas laikā apskatīsim XI.gadsimta Kaštelu de Gimarainša. No tās skatu torņiem paveras elpu aizraujošs panoramas skats uz apkārtni. Var redzēt hercogu Bragancu pils.
Pusdienas nacionālā restoranā ar dzērieniem.
Braga ir dibināta 2,5 tūkstošus gadu atpakaļ un tai ir liela nozīme Portugāles vēsturē. Pilsētiņa bija Galīcijas Romas provinces galvaspilsēta un kalpoja par kristīgās ticības priekšposteni. Mūsdienās tā ir saglabājusi savu milzīgo nozīmi kristiešiem visā pasaulē. Bragā ir daudz arhitektūras pieminekļu, ieskaitot Katedrāli, veclaicīgās baznīcas, Pelikānu strūklaku Municipālajā laukumā un Arkādes.
Ekskursijas dalībnieki iegūs iespēju pastaigāties pa unikālo Bom-Žezušas kompleksu. Līdz pat 1917.gadam šī vieta bija lielākais katoļu lūgšanu centrs. Pa kompleksa iespaidīgajām kāpnēm (254 pakāpieni) lūdzēji devās uz baznīcu kalna virsotnē. Daudzi no viņiem šo ceļu veica uz ceļiem.
Atgriešanās viesnīcā Portū.

4.DIENA otrdiena
Portu - Lisabona - Koimbra - Fatima

Brokastis viesnīcā.
Izbraukšana no viesnīcas, pārbraukšana uz Fatimu. Izvietošana viesnīcā Fatimā.
Koimbras apmeklēšana. Šī veclaicīgā universitātes pilsētiņa ir piesūcināta ar savdabīgo studentu enerģiju. Universitāte, kas celta 1290.gadā atrodas kalna virsotnē un to lieliski var redzēt no piekrastes. Pilsētas vēsturiskais centrā ir daudz viltīgi izvietotas šauras veclaiku ieliņas, kurās ir ārkārtīgi viegli apmaldīties. Tomēr pilsētiņas iedzīvotāji ir laipni, kā arī trešdaļa no viņiem ir saistīti ar universitāti. Noteikti jāpiemin tas, ka Koimbras universitāte ir vecākā universitāte Eiropā, un tā joprojām darbojas. Jūs apskatīsiet arī Se – Velja brīnišķīgo katedrāli, kas celta romāņu stilā un augustīniešu Santa Kruzas klosteri, kas saglabājies no XII gadsimta. Tur apglabāts karalis Alfons Enrikeša I un viņa dēls Sanšu I. Ja nonāksiet Koimbrā svētku laikā, tad noteikti redzesiet daudz cilvēkus oriģinālos mēteļos, ar atšķirīgām fakultāšu lentītēm.
Portugales pazemes bagātības: Ala “Krājkaste ar monētām”. Starp daudzajiem Portugāles tūristu apskates objektiem ir arī dabas objekti, pie kuriem attiecas ala Grutas da Moeda. Tās nosaukums tulkojas kā “Krājkaste ar monētām”. Informācija tūristiem: tūristu trases kopējais garums ir 350 metri, maksimālais nolaišanās dziļums ir 50 metri, vidējā gaisa temperatūra ir 18°C visa gada garumā, jo to apsilda un atvēsina klinšu ūdens. Dažās vietās var labi saskatīt sen pagajušo ēru pēdas, piemēram pārakmeņojušos dinozauru pēdu ķēdi, kas pastaigājās šeit jūras laikmeta periodā 175 mlj.gadus atpakaļ. Alas ieeja un izeja atrodas dažādās vietās, tāpēc vēlams turēties gida tuvumā.
Fatima jau gandrīz simtgadi ir slavens un plaši zināms reliģiskais centrs. Notikumi, kas risinājās šajā vieta no 1915.gada līdz 1917.gadam pēc katoļu baznīcas viedokļa ir īsts brīnums. Jūs dzirdēsiet stāstu par to, kā ganu bērni sagaidīja Jaunavu Mariju, kura tiem stadījās priekšā kā Pasaules eņģelis un pavēstīja par gaidāmajiem notikumiem. Katru gadu Fatimā ierodas ticīgie no daudzām valstīm, lai paši savām acīm redzētu vietu, kur notika brīnums.
Atgriešanās viesnīcā Fatimā.

5.DIENA trešdiena
Fatima - Monsanto

Brokastis viesnīcā.
Izbraukšana no viesnīcās Fatimā – pārbraukšana uz Lisabonu.
Ekskursija uz Monsanto - vienu no neparastākajām pilsētām pasaulē. Tā ir plaši pazīstama tālu aiz Portugāles robežām, pēc tās neparasto celtņu attēliem, cietokšņiem, templiešu celtnēm un milzīgajiem granīta laukakmeņiem. Monsanto redzetais pārsteidz iztēli – milzīgi granīta laukakmeņi un pie tiem piebūvētās mājas, bet uz  akmens mājām spilgti ziedi, neparastas ainavas, kas paveras skatam no kalnu augstumiem.
Atgriešanās Lisabonā.

6.DIENA ceturtdiena
Lisabona - Evora

Brokastis viesnīcā. 
Ekskursija pa Lisabonu. Neatkarības prospekta, Restaurātoru laukuma, kuru grezno 1886.gadā celts granīta obelisks, Rossio laukumu, ar slaveno karaļa Pedro IV statuju, greznajām bronzas strūklakām un  Dona Marijas II Nacionālo teātri apmeklēšana. Tāpat apmeklēsim Komercijas laukumu,  kurā XV – XVVII gadā atradās karaļa Manuela pils. Ekskursija turpināsies ar braucienu gar piekrasti. Jūs apskatīsiet grandiozo 25.aprīļa tiltu . To uzcēla 1966.gadā tieši tajā vietā, kur Režu upe ietek Atlantijas okeānā. Jūs apskatīsiet Belenas dokus un pastaigāsieties pa Alfonsa Albukerkes laukumu. Nākamajā ekskursijas daļā jūs apskatīsiet Žeronimo klosteri Belenā. Tas tika celts XVI gadsmta sākumā, slaveno ģeogrāfisko atklājumu ērā. Saskaņā ar ekspertu viedokli šis klosteris ir iespaidīgākā Manuelino stila  arhitektūras celtne Portugalē. Jūs sagaida satriecoša iepazīšanās ar XVI gadsimta pieminekli – Belenas torni, kurš atgādina pasaku pili. Visbeidzot jūs apmeklēsiet Pirmatklājēju monumentu, kas tika veidots no granīta laikā, kad pie varas bija diktators Salazars – neparsta personība, kas atstāja savas pēdas valsts vēsturē. Piemineklis attaino kādreiz varenās jūras impērijas vēstures notikumus.
Ekskursija uz Evoru. Evora tiek dēvēta par pilsētu – muzeju tās viduslaiku un renesanses arhitektūras dēļ, tā iekļauta UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Evora noteikti attaisno savu UNSCO statusu. Viena no burvīgākajām un sakoptākajām vecpilsētām Portugālē.
Atgriešanās Lisabonā.
Vakariņas ar fado. “Fado” jeb “fadu” - mūzikas žanrs, kas raksturīgs tikai Portugālei.


7.DIENA piektdiena
Lisabona - Obiduša - Batalija - Alkobasa - Tomara

Brokastis viesnīcā.
Apskates ekskursija pa Obidušu. Apburošā pilsētiņa atstāj spēcīgu iespaidu uz saviem visiem.  Tai raksturīgie baltie nami, kas rotāti ar sarkaniem dakstiņu jumtiem. Visa pilsētiņa burtiski slīkst greznos un spilgtos ziedos. Obidušu ieskauj augstas cietokšņu sienas, kas celtas gadsimta vidū. Nelielajā pilsētiņā ir arī vairākas baznīcas. Šī ir jauka apmetne, kas ieguvusi nosaukumu “ Līgavu pilsēta” – jo mūki šeit pavadīja laiku pēc laulību reģistrēšanas. Atbilstoši ekskursijas programmai, pēc tam dosimies pastaigā pa ieliņām, iepazīsimies ar Nossa Senhora do Carmo kapellu centrālajā laukumā, veclaicīgo Sv.Marijas baznīcu un arābu cietoksni.

Iepazīšanās ar viduslaiku abatiju Alkobasā, kas veidota agrīnās gotikas stilā, Klosterī ir apglabāti Burgundijas dinastijas pārstāvji. „Klusēšanas klosteris” atšķiras ar savu izsmalcinātību, tieši tāpēc to tik ļoti bija iecienījis karalis – dzejnieks Dinišs. Tieši šeit mieru atrada traģiskākais un romantiskākais monarhu pāris Ineša de Kaštru un Pedru I.
Pēc tam ekskursija turpinās Batalijā, kur atrodas Santa Maria de Viktorija klosteris. Šīs klosteris ir īsts portugāļu gotikas arhitektūras šedevrs. To 1385.gadā cēla karalis Žoans I, par godu uzvarai pār spāņiem. Avisu karaliskās dinastijas pārstāvju kapeņu apskate. Tās atšīras ar manuelino un angļu gotikas stilu sajukumu.
Pēdējais brauciena punkts - Tomaras pilsētiņa Nabanas upes krastos. Tā atrodas 140 km attālumā no Lisabonas. Šejienes pirmie iedzīvotāji parādījās rekonkistu laikā un citā laikā pār tiem valdīja templiešu ordenis. Atbilstoši ekskursijas programmai apskatīsim Kristus ordeņa 1160.gada majestātisko klosteri. Šī ir Portugāles viena no grandiozākajām celtnēm. Iespējams, ka tieši šeit ir noslēpts noslēpumainais Grāls.
Atgriešanās Lisabonas viesnīcā.
Ekskursijas beigas plkst.17:00.

8.DIENA sestdiena
Lisabona - Sintra - Roka rags - Kaškaiša un Eštorila

Brokastis viesnīcā. 
Apskates ekskursija pa Sintru. Tā ir sena mauru pilsēta, kas viduslaikos ir kļuvusi par portugāļu karaļu rezidenci. Pilsētā var atrast vairākas pilis, kas ir saglabājušās savā pirmatnējā izskatā. Par Sintras simbolu uzskata Nacionālo pili – karaļu vasaras rezidenci. Jūsu uzmanībai tiek piedāvāta Kinta de Regaleiru pils ar parku.
Tālāk Jūs apmeklēsiet Eiropas galējo rietumu punktu - Roka ragu. Šeit par piemiņu Jūs varēsiet iegādāties apliecību par savu vizīti uz Zemes malu.
Kaškaiša un Eštorila ir Lisabonas rivjēra, kur atrodas greznas villas un modernas viesnīcas. Atpūtniekus pievilina zeltainās smilšu pludmales un piesātinātā nakts dzīve – kazino, restorāni, klubi.
Atgriešanās viesnīcā Lisabonā.

9.DIENA svētdiena
Lisabona

Brokastis viesnīcā.
Transfērs uz lidostu. Izlidošana uz Rīgu.

VIESNĪCĀ LISABONĀ - VIP BERNA 3*

Viesnīca VIP Inn Berna atrodas tikai 300 metru attālumā no metro stacijas Campo Pequeno. Viesnīcā ir numuri ar gaisa kondicionētāju un televizoru. Viesnīcā ir mājīgs bārs un diennakts reģistratūra.  Viesnīcas Vip Inn Berna numuros ir koka mēbeles un grīdas ar paklāju. Visos numuros ir rakstāmgalds, seifs un vannas istaba ar labierīcībām.
 
Katru rītu viesi var baudīt brokastis ar vietējās un starptautiskās virtuves ēdieniem. Viesnīcas bārā var baudīt dažādus dzērienus un uzkodas. Ir pieejama arī apkalpošana numurā.
 
Lisabonas vēsturiskais centrs atrodas 3,5 kilometru attālumā. 
 
Numuru skaits viesnīcā: 240.
 
Viesnīcas mājas lapa - http://www.bernavipexecutivehotel.com/
 
VIESNĪCA LISABONĀ - ALTIS PARK 4*
 
Viesnīcā Altis Park Hotel ar burvīgu skatu pār Težus upi. Nedaudz ārpus centra, bet ar ērtu satiksmi - metro stacija dažus metrus no viesnīcas! Viesnīcā bagātīgas brokastis - gan siltais, gan aukstais galds, smalkmaizītes un augļi! Istabas tradicionālā stilā, plaša vannasistaba. Visās istabās gaisa kondicionētājs, TV, radio, mini bars, bezvadu internets.
 
Viesnīcā ir 300 numuri.
 
Viesnīcas mājas lapa - http://www.altishotels.com/EN/HotelAltisPark/Hotel-Lisbon/
 
VIESNĪCA PORTU - STAR INN PORTO 3*
 
Portu pirmā budžeta kategorijas dizaina viesnīca Star Inn Porto atrodas 500 metru attālumā no ceļa N14 Circunvalaçao un 12 minūšu brauciena attālumā no Portu lidostas. Viesiem tiek piedāvātas mūsdienīgas naktsmītnes, elegants interjers un bezmaksas interneta pieslēgums. Viesnīca Star Inn Porto ir iekārtota mūsdienu stilā. Numuri ir aprīkoti ar gaisa kondicionētāju, plakanā ekrāna televizoru un rakstāmgaldu. Katrā numurā ir privāta vannas istaba ar masāžas dušu.
 
Viesnīcas kafejnīca Star Inn ir atvērta visu diennakti un piedāvā plašu dzērienu un vieglu uzkodu izvēli. Slavenie Portugāles vīni un daži vietējie alkoholiskie dzērieni tiek piedāvāti atpūtas bārā Star Inn.
 
Vēsturiskais Portu centrs ir 10 minūšu brauciena attālumā. Uz vietas ir pieejama bezmaksas autostāvvieta. 
 
Numuru skaits viesnīcā: 206
 
Viesnīcas mājas lapa - http://www.hotelstarinnporto.com/en-gb/home-2.aspx?areaid=33
 
VIESNĪCA PORTO - HOTEL BLACK TULIP 4*
 
Viesnīcā ir 92 numuri.
 
Viesnīcas mājas lapa - http://www.hotelblacktulip.pt/en/Menu/Home.aspx
 
VIESNĪCA FATIMĀ - DOM GONCALO 4* SPA
 
Viesnīcā ir 71 numurs.
 
Viesnīcas mājas lapa - http://www.hoteldg.com/en

CENĀ NAV IEKĻAUTS:

- aviobiļetes Rīga - Lisabona - Rīga,
- medicīnas apdrošināšana,
- personīgie izdevumi,
- ekskursijas par papildus maksu,
- ieejas biļetes (ap 45 EUR par visu programmu)

* piemaksa par atsevišķo transfēru lidosta - viesnīca vai viesnīca - lidosta (pēc vēlēšanās vai nakts lidojumu gadījumā) - no 45 EUR par mašīnu.

Rekomendējam
ПОХОЖИЕ ТУРЫ
Izdevīgs piedāvājums
3 dienas Parīzē

Parīze - neticami sena un mūžīgi jauna!

No
280.00
ģimenes atpūta ekskursijas ceļojums
3 dienas / 2 naktis
(01.02 - 31.07)
Brokastis
Skatīties
Mēs rekomendējam
Santorīni. Romantiska nedēļas nogale.

Pie saulītes novembrī!

No
569.00
ģimenes atpūta ekskursijas ceļojums
4 dienas / 3 naktis
(01.11 - 04.11)
Brokastis
Skatīties
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Sanatorija EGLE 3*

Dzīve atkal ir skaista...

No
56.00
ģimenes atpūta atveseļošanas atpūta
sākot no 2 dienām
(22.10 - 26.12)
Pilna pansija
Skatīties
Mēs rekomendējam
JAHTU KRUĪZS PA GRIEĶIJAS SALĀM

No
1060.00
pludmales atpūta
9 dienas / 8 naktis
(18.08 - 25.08)
Pēc programmas
Skatīties