Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Tervise Paradiis 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Ķīna senā un Ķīna mūsdienu Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras Vjetnama: atpūta pie jūras. 3 dienas Parīzē Klasiskā Ķīna Unikālā Ņujorka! Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona USA Vjetnama: ekskursijas programma + atpūta Fantjetā Līgo Ķīnā Ķīna - lidojošie kalni Austrumu pasaka! Santorīni. Romantiska nedēļas nogale. LĪGO SVĒTKI AR GRUZĪNU AKCENTU! Klasiskā Grieķija KĀZAS SANTORINI SALĀ Vytautas Mineral SPA JAHTU KRUĪZS PA GRIEĶIJAS SALĀM JAHTU noma GRIEĶIJĀ Marakeša valsts svētkos Tervise Medical SPA 3* Divas Portugāles galvaspilsētas Douru upes ielejas leģendas - Portugāle un Spānijas ziemeļi LIELAIS PORTUGĀLES CEĻOJUMS
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 67504464
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 67504463
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 67283007
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
10:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS

Toskāna ziņkārīgajiem

Areco - Orvjeto - Montalčīno - Sandžiminjano - Monte Oliveto Madžore – Popi cietoksnis - Boro – Loročufena – Kamaldoli Klosteris – Pieve di Groppina - Valdelsa – Sant Antimo Abatija - Lučinjāno

8 dienas / 7 naktis

no
0

Cenā iekļauts:


- 7 naktis Areco 4* viesnīcā "Cintinentale" ar brokastīm,
- ekskursiju programma krievu valodā,
- pavadonis,
- transports visām ekskursijām.

informācija

Ceļojuma datums
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

1.DIENA
Areco

Ierašanās Areco, iekārtošanās viesnīcā, brīva diena.

2.DIENA
Pievedigropina - Loročufena - Borro

Brokastis.
Ekskursija uz Pieve di Groppina (laiks ceļā 45 minūtes) – baznīca piepildīta ar noslēpumainiem un “tumšiem” simboliem.
Dažu minūšu brauciens ar autobusu, un mēs jau esam pilsētiņā Loročufenna, kur paveras skats uz kalnu upi un X gadsimta dzirnavām, kurās vēl joprojām tiek malti kastaņu milti (ne jau no jūsu –ziemeļu, bet no mūsu – dienvidu kastaņiem) un kukurūzas milti.
Nākamā ir ekskursija Boro (laiks ceļā 20 minūtes).
Pa Boro ielām iespējams pārvietoties tikai kājām, baudot dabu, daudzos mazos veikaliņus, pilniem rokām darinātiem ādas, zelta, keramikas izstrādājumiem, un "dzīvo" vietējā priestera leļļu teātri.
Brīvais laiks.
Atgriešanās viesnīcā (laiks ceļā 30 minūtes), pa ceļam apstāšanās pie Burjano tilta, ko kādreiz apbrīnojis Leonardo da Vinči un kuru gleznotājs atainojis slavenajā Monas Lizas portretā.

3.DIENA
Areco - Orvieto

Brokastis.
Ekskursija kājām pa Areco.
Šeit no VI gadsimta p.m.ē. līdz mūsu ēras sākumam dzīvojuši etruski. XII – XIV gadsimta baznīcas tiek uzskatītas par brīnišķīgiem nenovērtējamiem itāļu arhitektu mākslas darbiem. Areco ir dzimis Mecenāts, kas kļuvis slavens ar savu atbalstu radošām personām. Areco ir arī mākslinieka Džordžo Vazāri un ievērojamā dzejnieka Petrarkas dzimtene.
Brīvais laiks.
Pēcpusdienā – interesentiem - tiek piedāvāta ekskursija uz Orvjeto pilsētu (80 EUR, ieskaitot Orvjeto katedrāles apmeklējumu (laiks ceļā 1 stunda 15 minūtes).
Viena no galvenajām apskates vietām, kuras dēļ ir vērts doties uz Orvjeto ir tās katedrāle. Otrs ievērojamākais apskates objekts ir svētā Patrīcija aka.

4.DIENA
Popi cietoksnis – Kamaldoli klosteris

Brokastis.
Ekskursija uz Popi cietoksni un Kamaldoli klosteri (laiks ceļā 1 stunda).
Pirms tūkstots gadiem mūks svētais Romualds nodibināja šo klosteri. Tajā atrodas sena aptieka. Baznīcas rotā Džordžo Vazāri un Andrea della Robia darbi .
Popi cietoksnis (laiks ceļā 20 minūtes). Šo arhitektūras pieminekli projektējis Arnoldo di Kambio (Vekio pils, Santa Kroče baznīca, Santa Marija del Fjore katedrāle Florencē). Vienu no cietokšņa kapellām apgleznojis Džoto skolnieks – Tadeo Gadi. Dante Aligjeri ir viesojies cietoksnī XIV gadsimta sākumā un tieši šeit uzrakstījis ”Dievišķās komēdijas” Šķīstītavas XXXIII dziesmu.
Pēc tam brīvais laiks, atgriešanās viesnīcā.

5.DIENA
Valdelsa – Sandžiminjano

Brokastis.
Interesentiem – ekskursija uz Valdelsu un Sandžiminjano (par papildus samaksu 85 EUR, ieskaitot ieejas biļeti Sandžiminjano katedrālē).
Valdelsa (laiks ceļā 1stunda 20 minūtes). Pastaiga pa šaurām, pasakaini skaistām viduslaiku ieliņām papildinās Jūsu iespaidus par Toskānu un ļaus iejusties XIII gadsimtā.
Sandžiminjano (laiks ceļā 20 minūtes). Protams, ka par īstu arhitektūras „rozīnīti’ Sandžiminjano tiek uzskatīti viduslaiku torņi, ko būvējušas dižciltīgo ģimenes, vēlēdamās uzsvērt savu sociālo statusu. Daži senie „debesskrāpji” ir pat 50 metrus augsti.
Brīvais laiks, atgriešanās viesnīcā.

6.DIENA
Sanantimi abatija - Montalčīno

Brokastis.
Ekskursija uz Santantimo abatiju un Montalčīno.
Santantimo abatija (laiks ceļā 1 stunda 30 minūtes) dibināta pēc Kārļa Lielā pavēles, kurš 781.gadā, atgriežoties no svētceļojuma uz Romu, šajā vietā ierīkoja nometni.
Montalčīno (laiks ceļā 20 minūtes) – ”akmens ozolu”, drosminieku un vīndaru pilsēta. Senā pilsēta ir slavena ar gleznaino Valdorčas ieleju, vīna pagrabiem un varonīgo vēsturi

7.DIENA
Monte Oliveto Madžore - Lučinjāno

Brokastis.
Interesentiem – ekskursija uz Monte Oliveto Madžore un Lučinjāno (par papildus samaksu 95 EUR, ieskaitot ieejas biļeti Lučinjāno pilsētas muzejā).
Monte Oliveto Madžore (laiks ceļā 1 stunda 30 minūtes). Pirmais un nozīmīgākais Romas katolu baznīcas olivetiešu ordenis.
Interesentiem – pusdienas Villa Boskarello (par papildus samaksu 30 euro no personas, ieskaitot 3 vīnu degustāciju).
Pēcpusdienā apmeklēsim Lučinjāno pilsētu (laiks ceļā 40 minūtes). Pilsētiņa uzcelta uz ideālas formas kalna. Ielas ir spirālveida, tā padarot šo pilsētu par vienu no interesantākajiem viduslaiku pilsētbūvniecības piemēriem.
Brīvais laiks, atgriešanās viesnīcā (laiks ceļā 1 stunda).

8.DIENA
Areco

Brokastis.
Brīva diena, numuru atbrīvošana no mantām līdz 12.00.

HOTEL CONTINENTALE 4*

Viesnīca Continentale atrodas 250 metru attālumā no Areco dzelzceļa stacijas un 5 minūšu attālumā no San Frančesko bazīlikas. 

Viesnīca Continentale ir pilnīgi renovēta gan no ārpuses, gan no iekšpuses. Jūsu ērtībām ir greznie numuri un apartamenti ar gaisa kondicionēšanu, koka grīdiem un mini-bāru.

Viesnīca Continentale piedāvā viesiem uzsākt dienu ar lielām brokastīm "zviedru galds". Tajā ietilpst tradicionālie Toskānas virtuves ēdieni. 

Viesnīcā ir 73 numuri.

Viesnīcas mājas lapa - http://www.hotelcontinentale.com/eng/

CENĀ NAV IEKĻAUTS:

- aviobiļetes,
- ieejas biļetes muzejos: (pēc vēlēšanās),
- Pilsētas muzejs (Sansepolkro pilsētā) - 8 EUR,
- Pjēro della Frančeskas "Leģenda par Svēto Krustu" fresku cikls Areco pilsētā – 8 EUR,
- Džordžo Vazāri māja Areco pilsētā – 4 EUR.

PAPILDUS EKSKURSIJAS (pēc vēlēšanās):

1. Ekskursija uz Orvieto – 80 EUR.
Cena iekļauts: gājēju ekskursija pa Orvieto, ieejas biļete uz Brici Kapelu Katedrālē, transfērs Areco – Orvieto – Areco.

2. Ekskursija uz Sandžiminjāno un Valdelsa – 85 EUR.
Cenā iekļauts: gājēju ekskursija pa Sandžiminjāno un Valdelsa, transfērs Areco – Sandžiminjāno - Valdelsa – Areco.

3. Ekskursija uz Monte Oliveto Madžore un Lučinjāno - 95 EUR.
Cenā iekļauts: gājēju ekskursija pa Monte Oliveto Madžore un Lučinjāno, transfērs Areco – Monte Oliveto Madžore – Lučinjano – Areco. 

Rekomendējam
ПОХОЖИЕ ТУРЫ
Mēs rekomendējam
Klasiskā Grieķija

Burvīgs ceļojums vēsturē

No
515.00
ģimenes atpūta ekskursijas ceļojums
9 dienas/ 8 naktis
(31.03 - 31.10)
Brokastis
Skatīties
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Klasiskā Ķīna

Lidojums iekļauts!

No
2068.00
grupas ceļojums ekzotiskais ceļojums
13 dienas / 12 naktis
(18.10 - 30.10)
Pēc programmas
Skatīties
Degošais piedāvājums
Izdevīgs piedāvājums
Vjetnama: atpūta pie jūras.

Fantjeta neticami baltas smiltis...

No
398.00
ģimenes atpūta pludmales atpūta
8 dienas / 7 naktis
(02.05 - 31.10)
Brokastis
Skatīties
Degošais piedāvājums
Izdevīgs piedāvājums
Vjetnama: ekskursijas programma + atpūta Fantjetā

Pārsteidzoša Vjetnama

No
580.00
ekzotiskais ceļojums ģimenes atpūta
8 dienas / 7 naktis
(02.05 - 31.10)
Brokastis
Skatīties