Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Tervise Paradiis 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Ķīna senā un Ķīna mūsdienu Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras Vjetnama: atpūta pie jūras. 3 dienas Parīzē Klasiskā Ķīna Unikālā Ņujorka! Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona USA Vjetnama: ekskursijas programma + atpūta Fantjetā Līgo Ķīnā Ķīna - lidojošie kalni Austrumu pasaka! Santorīni. Romantiska nedēļas nogale. LĪGO SVĒTKI AR GRUZĪNU AKCENTU! Klasiskā Grieķija KĀZAS SANTORINI SALĀ Vytautas Mineral SPA JAHTU KRUĪZS PA GRIEĶIJAS SALĀM JAHTU noma GRIEĶIJĀ Marakeša valsts svētkos Tervise Medical SPA 3* Divas Portugāles galvaspilsētas Douru upes ielejas leģendas - Portugāle un Spānijas ziemeļi LIELAIS PORTUGĀLES CEĻOJUMS VJETNAMA: FUKUOKA - SALU PĒRLE Atklāj Vjetnamu
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 67504464
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 67504463
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 67283007
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
10:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS

Gran Mehiko

Mehiko - Puebla - Oahaka - Monte Albana - Del Sumidero kanjons - Palenke - Kampeče - Ušmala - Merida - Čičenica

9 dienas / 8 naktis

no
0

Cenā iekļauts:


- dzīvošana viesnīcā 4*,
- transfēri pēc programmas,
- ekskursijas pēc programmas,
- krieviski runājoša gida pakalpojumi,
- ieejas biļetes, 
- brokastis viesnīcās.

informācija

Ceļojuma datums
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

1.DIENA
Mehiko

Izlidošana no Rīgas. Ierašanās Mehiko.
Lidostā tikšanās ar gidu. Transfērs uz viesnīcu.

2.DIENA
Mehiko - Nacionālais Antropoloģijas muzejs - Teotivakana

Brokastis.
Apskates ekskursija Mehiko. Pilsētas vēsturiskā centra – Sokalo laukums – apmeklējums, kura tuvumā atrodas seno acteku rituālu centra drupas. Agrāk šeit atradās Templo Maior piramīda, tagad – muzejs un arheoloģisko izrakumu vieta. Apmeklēsiet Meksikas galveno Katedrāli, kas ir lielākā Latīņamerikā. Apmeklēsiet Prezidenta pili, kurā atrodas ievērojamā meksikāņu mākslinieka Diego Rivjera freskas (Nacionālā pils ne vienmēr ir atvērta apmeklēšanai ).
Nacionālā Antropoloģijas muzeja apmeklējums. Tas ir viens no labākajiem ne tikai Latīņamerikā, bet arī pasaulē. Kolekciju veido neskaitāmi arheoloģiskie un etnogrāfiskie eksponāti no visas Meksikas.
Teotiuakanas arheoloģiskā ansambļa (UNESCO sarakstā) apskate. Galvenās apskates vietas – Saules piramīda, Mēness piramīda, Nāves iela, Spalvainās čūskas templis.
Atgriešanās viesnīcā Mehiko.

3.DIENA
Mehiko - Puebla - Oahaka

Brokastis.
Izbraukšana no Mehiko uz Pueblu. Pa ceļam var redzēt krāšņos aktīvos vulkānus Popocatepetl un Istaksiuatl. “Eņģeļu pilsētas” – Pueblas (iekļauta UNESCO sarakstā) apmeklēšana, kura ir slavena ar savu koloniālo stilu, nacionālo virtuvi, “Talavera” keramiku, rokdarbiem, baznīcām un kapelu.
Ierašanās Oahakā. Nakts ekskursija pa šo skaisto pilsētu.
Nakšņošana 4* viesnīcā.

4.DIENA
Oahaka - Monte Albana - Tule

Brokastis.
No rīta Jūs gaida ekskursija uz Monte Albanu - vienu no pirmām Mezoamerikas pilsētām. Monte Albana tika dibināta aptuveni 500.g.p.m.ē. un drīzumā kļuva par sapoteku administratīvo, reliģisko un tirdzniecības centru. Klasiskajā periodā šī bija pilsētvalsts ar noteiktu sociālo struktūru. 
Pa ceļam uz Teuantepeku, mēs apstāsimies pie koka ar lielāko diametru pasaulē - Tule. Koka ir aptuveni 2000 gadu vecs un tā pamatnes diametrs ir aptuveni 56 metri!
Vakarā ierašanās Teuantepekā vai Salina-Krusā. Nakšņošana 4* viesnīcā.

5.DIENA
Del Sumidero kanjons - San-Kristobal-de-Las-Kasas

Brokastis.
Pēc brokastīm caur Sierra-Madre kalniem dosimies uz Del Sumidero kanjonu. Kanjona garums ir 30 km. Kanjona sienas sasniedz pat 1000 metru augstumu. Brauciens ar laivu pa kanjonu. Dažreiz pa ceļam ir iespēja redzēt krokodilus un pērtiķus.
Tālāk brauksim līdz San-Kristobal-de-Las-Kasas, kas atrodas augstu kalnos. Šī koloniālā pilsētiņa, ko katoļu priesteri dibināja 16. gadsimta sākumā, kļuva par pirmo spāņu apmetni kontinentā un saglabājusi iepriekšējo gadsimtu šarmu. Nakts pastaiga pa šo skaisto pilsētiņu. Nakts 4* viesnīcā. 

6.DIENA
San-Kristobal-de-Las-Kasas - San-Huan-Čamula - Misol-Ha - Palenke

Brokastis.
Pēc brokastīm mēs apmeklēsim mazo pilsētiņu San-Huan-Čamula netālu no San-Kristobal-de-Las-Kasas. Šī vieta ir pazīstama ar savu baznīcu, kurā indiāņi veic katoļu svētajiem veltītus vietējos rituālus. Noslēpumainā telpā, kuru apgaismo tūkstošiem sveču, tiek skaitītas lūgšanas vietējā cociļ maiju dialektā. Tas patiešām ir iespaidīgs!
Šajā dienā, mēs nolaidīsimies lejup no aukstajām Sierras-Lakandona virsotnēm, lai redzētu neaizmirstamu ūdenskritumu Misol-Ha. Šeit varēsim izpeldēties un atsvaidzināties pirms brauciena uz Palenki.
Vakarā ierašanās Palenkē un nakts 4* viesnīcā.

7.DIENA
Palenke - Kampeče

Brokastis.
Ekskursija uz vienu no lielākajiem Maiju ceremoniālajiem centriem - Palenki. Mums būs laiks, lai iepazītu šīs noslēpumainās vietas bagātības, kur pirmsspāņu perioda būves paslēpušās tropu biezokņos.
Tālāk, mēs apmeklēsim gleznaino un laipno Kampeči (iekļautas UNESCO sarakstā). Iesakām doties braucienā ar tūristu tramvaju.
Nakšņošana 4* viesnīcā Kampečē.

8.DIENA
Kampeče - Ušmala - Merida

Brokastis.
Pēc brokastīm braucam uz Ušmalu, kas ir viena no skaistākajām Maiju pilsētām, majestātisks Puuk arhitektūras stila paraugs, tā nav zaudējusi savu šarmu arī šodien.
Nākamais mūsu ceļojuma punkts - Jukatanas galvaspilsēta un kultūras centrs Merida. Īpaši interesants tūristiem ir Neatkarības laukums un Paseo-del-Monteho – galvenais bulvāris, kur atrodas greznas eiropiešu stila rezidences, kuras celtas XIX g. beigās un XX g. sākumā.
Nakšņošana 4* viesnīcā Meridā.

Tikai no 2016.gada janvāra līdz martam mēs standarta maršrutam pievienojam rozā flamingo rezervāta Selestuna apmeklēšanu (bez papildus samaksas!):
Pa ceļam, no Ušmalas uz Meridu mums būs apstāšanās Selestunā - nelielā apdzīvotā vietā Jukatanas pussalas rietumos, Meksikas līča piekrastē. Šeit jūs apmeklēsiet lielisku rozā flamingo biosfēras rezervātu un vērosiet šo brīnišķīgo putnu lielo koloniju, kas ganās seklā ūdenī pie šauras zemes strēles, kas atdala līci no lagūnas. Jūsu vieglā laiva nedzirdami pietuvosies putnu baram, lai jūs varētu tuvumā izbaudīt neaizmirstamu. Brauciena laikā ar laivu jūs iepeldēsiet mangrovju audžu dziļumā, kas izveidojušas sava veida gleznainu pacēlumu virs upes ūdeņiem, bet nobeigumā varēsiet nopeldēties senota tīrajā ūdenī.

9.DIENA
Merida - Čičenica - Ik-Kil - Kankūna

Brokastis
Pēc brokastīm apmeklēsim Čičenicas, kas savulaik bija viens no galvenajiem maiju civilizācijas centriem, arheoloģisko zonu. Šeit atrodas viens no septiņiem jaunajiem pasaules brīnumiem – Kukulkan piramīda (iekļauta UNESCO sarakstā) un citi maiju arhitektūras pieminekļi, tai skaitā Observatorija un Centrālamerikā lielākais svētās bumbas spēles laukums.
Skaistā Ik-Kil cenota (pazemes ezers ar īpašu dabas skaistumu, kas veidojies karsta procesu rezultātā) ūdens atsvaidzinās pirms došanās uz piekrasti. Atļauts peldēties.
Tālāk transfērs uz Kankūnu vai Riviera Maju.
Ierašanās apmēram 18:00 *.

* Rekomendējam neieplānot lidojumus no Kankūnas ekskursijas noslēguma dienā un palikt viesnīcā vismaz vienu nakti. Ja nepieciešama izlidošana tajā pašā dienā, tad lidojums ir jārezervē ne agrāk kā 21.00. Lūdzu, ņemiet vērā, ka reģistrācija lidostā sākas vismaz 2-3 stundas pirms izbraukšanas.

CENĀ NAV IEKĻAUTS:

- aviopārlidojums Rīga - Mehiko, Kankūna vai Rivjera Maija - Rīga,
- medicīnas apdrošināšana,
- dzeramnauda,

* piemaksa par papildus diennaktīm Kankūnā vai Rivjera Maijā,

* piemaksa par atsevišķu transfēru.

Rekomendējam
ПОХОЖИЕ ТУРЫ
Degošais piedāvājums
Izdevīgs piedāvājums
Vjetnama: ekskursijas programma + atpūta Fantjetā

Pārsteidzoša Vjetnama

No
580.00
pludmales atpūta ģimenes atpūta
8 dienas / 7 naktis
(02.05 - 31.10)
Brokastis
Skatīties
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Līgo Ķīnā

Lidojums iekļauts!

No
1428.00
ekskursijas ceļojums grupas ceļojums
9 dienas / 8 naktis
(20.06 - 28.06)
Pēc programmas
Skatīties
Tervise Medical SPA 3*

No
24.00
atveseļošanas atpūta
sākot no 1 diennakts
(12.08 - 06.01)
Brokastis un...
Skatīties
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
LĪGO SVĒTKI AR GRUZĪNU AKCENTU!

Brauciet uz Gruziju! Jūs redzēsiet Tbilisi vecpilsētas gaisīgo arhitektūru, Kahetijas zaļos vīnogulājus, vissenākās pilsētas un svētākos tempļus, apbrīnosiet kalnu un ieleju satriecošo skaistumu, pagaršosiet visgardākos nacionālos ēdienus, nobaudīsiet vislieliskākos vīnus un piedalīsieties tradicionālās gruzīnu dzīrēs ar vislabākajiem tostiem pasaulē! Līgo svētkus svinēsim pirmatnīgi neskartajā, skaistajā Svanetijā! Mūs gaida salavenie svanu torņi, unikālais viduslaiku ciemats Ušguli, gavu reibinošā Enguri aiza un iepazīšanās ar svaniem – skarbu, brīvību mīlošu, bet ļoti viesmīlīgu tautu! Atklājiet sev šo brīnišķīgo valsti – sirsnīgu, unikālu un neaizmirstamu!!!

No
950.00
grupas ceļojums ekskursijas ceļojums
10 dienas / 9 naktis
(20.06 - 29.06)
Pēc programmas
Skatīties