Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Tervise Paradiis 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Ķīna senā un Ķīna mūsdienu Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras Vjetnama: atpūta pie jūras. 3 dienas Parīzē Klasiskā Ķīna Unikālā Ņujorka! Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona USA Vjetnama: ekskursijas programma + atpūta Fantjetā Līgo Ķīnā Ķīna - lidojošie kalni Austrumu pasaka! Santorīni. Romantiska nedēļas nogale. LĪGO SVĒTKI AR GRUZĪNU AKCENTU! Klasiskā Grieķija KĀZAS SANTORINI SALĀ Vytautas Mineral SPA JAHTU KRUĪZS PA GRIEĶIJAS SALĀM JAHTU noma GRIEĶIJĀ Marakeša valsts svētkos Tervise Medical SPA 3* Divas Portugāles galvaspilsētas Douru upes ielejas leģendas - Portugāle un Spānijas ziemeļi LIELAIS PORTUGĀLES CEĻOJUMS
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 67504464
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 67504463
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 67283007
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
10:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS

Grieķija, Halkidiki

Halkidiki, Pierija

7, 10, 14 dienas

no
0

Cenā iekļauts:


- lidojums, tiešais reiss Rīga-Saloniki-Rīga,
- dzīvošana izvēlētā viesnīcā (apartamenti, villas, viesnīcas 2*-5*) 
- transfēri (lidosta-viesnīca-lidosta),
- izvēlētais ēdināšanas tips (bez ēdināšanas, brokastis, puspansija, pilna pansija, viss iekļauts),
- garantija pret neizbraukšanau.

informācija

Ceļojuma datums
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

 

LIDOJUMU PROGRAMMA VASARAS SEZONAI HALKIDIKI PUSSALĀ

RĪGA-SALONIKI

Virziens Aviokompānija Reiss Periods Izlidošanas dienas Biežums
RIX - SKG Ellin Air EL 140 25.05.17 - 01.10.17 ...4... 2 reizes 3 nedēļās
RIX - SKG Ellin Air EL 140 05.06.17 - 24.09.17 1...... 2 reizes 3 nedēļās
RIX - SKG Ellin Air EL 140 29.05.17 - 08.10.17 1...... 2 reizes 3 nedēļās
RIX - SKG Ellin Air EL 140 08.06.17 - 24.09.17 ...4... 2 reizes 3 nedēļās

SALONIKI-RĪGA

Virziens Aviokompānija Reiss Periods Izlidošanas dienas Biežums
SKG - RIX Ellin Air EL 139 24.05.17 - 01.10.17 ..3.... 2 reizes 3 nedēļās
SKG - RIX Ellin Air EL 139 04.06.17 - 08.10.17 ......7 2 reizes 3 nedēļās
SKG - RIX Ellin Air EL 139 28.05.17 - 01.10.17 ......7 2 reizes 3 nedēļās
SKG - RIX Ellin Air EL 139 07.06.17 - 24.09.17 ..3.... 2 reizes 3 nedēļās

 

HALKIDIKI – GIREĶU BURVĪBA. 

Halkidikes pussala – Grieķijas kūrorta atpūtas īstā pērle. No gada gadā, tūkstošiem atpūtnieku no visas pasaules izvēlās Halkidikes pussalu kā ideālu vietu ģimenes, romantiskajai, pludmales vai jauniešu atpūtai. Vietējo iedzīvotāju viesmīlība, savienojumā ar viesnīcu augsto apkalpošanas līmeni, palīdz tālu no dzimtenes sajusties kā mājās. Tūres uz Grieķiju, Halkidiki – ideāla izvēle Jūsu vasaras atpūtas pavadīšanai!

KASANDRA.

Kasandras jūras piekraste ir patiesi apburoša. Vairākumam pludmaļu ir attīstīta tūrisma infrastruktūra, kas sniedz atpūtniekiem maksimālu komfortu, izņemot to greznību, ko sniedz pati daba: maigas smiltis, koku zaļums un silta, tīrā jūra. Ļoti daudzas Kasandras pludmales ir atzīmētas ar Zilo Karogu – pludmaļu „kvalitātes sertifikātu”, ko ieviesusi apkārtējās vides uzraudzības Eiropas Komisija. 

Kasandras pussala atrodas vistuvāk Grieķijas ziemeļu galvaspilsētai, Saloniku pilsētai. Kasandras pussalas garums – 50 km garumā un 15 km platumā. Galvenās kūrorta pilsētas – Nea Mudanija (57 km no Salonikiem), Kalifeja (78 km), Haniotija (96 km), Pefkohori (99 km). Kasandras zemesrags atgādina paradīzes nostūri. Šis reģions tiek uzskatīts par ekoloģiski tīrākā kūrorta zonu Halkidikes pussalā. Smilšainas pludmales, priežu meži, attīstītā tūrisma infrastruktūra, tradicionālās grieķu virtuves tavernas, milzum daudz izklaides iespēju – viss, kas ir vajadzīgs neaizmirstamai atpūtai. Kasandra ir ļoti populāra jauniešu vidū, jo tieši šeit atrodas pazīstamie vasaras naktsklubi un liesmo bangojošā nakts dzīve. 

Kasandras pussalai ir ļoti bagāta vēsturiskā pagātne. Senā Potideja bija liela pilsēta ar stratēģisku nozīmi. Te tika izraksts 2 līčus savienojošs kanāls. Potidejā, Kasandras „vārtos”, spēcīgu iespaidu rada pats ceļš, kas, sašaurinoties, veido zemes šaurumu starp divām pussalas pusēm. No vienas puses Jūs redzat Termaikas līci un leģendāro Olimpa kalnu, no citas – Toroni līci un otru Halkidikes pussalas pirkstu – Sitoniju. 

Senā pilsēta Sani bijusi plaukstošā pilsēta V gadsimtā p.m.ē., tā bija pazīstama ar to, ka šeit pielūdza sieviešu dievības, galvenokārt Artemīdu. Tagad šajā vietā atrodas viens no vispopulārākajiem viesnīcu kompleksiem, Sani Resort. Katru gadu vasaras sezonā te notiek mūzikas festivāli, kas piesaista ne tikai tūristus, bet arī vietējos iedzīvotājus. 

Nelielajos kūrorta ciemos Afitosā un Kalitejā ir līdz mūsdienām saglabājušās Zeva, Amona un Dionīsa seno tempļu drupas. 

Jebkurā no Kasandras daudzajām pilsētiņām vai ciemiem atpūtnieki atradīs bagātu izklaides iespēju izvēli: restorāni, tavernas, bufetes, pludmales bāri ar iekvēlinošām ballītēm līdz pašai rītausmai. Nevajadzēs skumt arī kultūras atpūtas mīļotājiem – vasarā Kasandra ir notikumiem bagāta. 

SITONIJA.

Sitonijas pussala - to raksturo, pirmkārt, lieliskā ainava: priežu mežu un kalnu harmonisks apvienojums, ļoti daudzi gleznaini līcīši un līči, brīnišķīgas smilšu pludmales. Populārākie ciemi – Metamorfosi, Nikiti, Elija, Neos Marmarasa, Vurvuru. Visaugstākais punkts – Itamos (811 m virs jūras līmeņa). Sitonijas pussala piedāvā klusu atpūtu brīnišķīgā dabā. 

Sitonija ir ideāli piemērota tiem, kas mīl savrupu atpūtu. Maigs Vidusjūras klimats un mierīga jūra ir ārkārtīgi pievilcīgi ģimenēm ar bērniem. Lielākais pasaulē pazīstamais viesnīcu komplekss Porto Carras piedāvā visus apstākļus ekskluzīvai atpūtai: golfa klubs, jāšana, vienīgais Halkidikes kazino, pašu vīnogulāji, privātā osta, bērnu klubi. Tieši šeit tiek rīkotas starptautiskās konferences un tikšanās augstākajā līmenī, semināri un festivāli. 

Vispopulārākie piekrastes kūrorta ciemi – Agios Nikolaos, Vurvuru, Neos Marmarasa un Nikiti. No nelielas ostas, netālu no c. Agios Nikolaos, atpūtnieki dodas kruīza jūras braucienā apkārt Svētajam Afonam. Viseksotiskākā un nevainīgi gleznainā pludmale ir Vurvuru pludmale. Sitoniju, zaļumu un ziedu pārpilnības dēļ, bieži sauc par Halkidikes pussalas parku. Ļoti daudzie pussalas līcīši ar smilšainajām vai sniegbaltajām oļu pludmalēm, tā vien vilina ar savu skaistumu un mieru. 

AFONA.

Afonas pussala – Halkidikes pussalas trešais „pirksts”. Jau kopš senatnes te tika celti tempļi, kas veltīti Zevam un Apollonam. Afosa – tā saucās Zeva svētnīca. Tieši no tās arī radies pussalas nosaukums. 

Šodien Svētā Afona ir vieta, kas ir nozīmīga pareizticīgajiem no visas pasaules. Bizantiešu laikmetā šeit parādījās 20 klosteri, viens no tiem – krievu. 963. g. uz tās zemes lika pamatus pirmajam lielajam klosterim, ar kura ierīkošanu nodarbojās svētais Afanasijs Afonskis, visas mūku dzīves iekārtas pamatlicējs Svētajā kalnā. Pusgadsimtu vēlāk (1016. g.) te bija uzbūvēts pirmais krievu klosteris, Ksilurgu. Svētā Panteleimona klosteri nodeva krievu kopienai tikai pēc gadiem. Afonai jau daudzus gadus ir patstāvīgās mūku valsts statuss. Pārvaldi veic īpaša mūku apvienība, sastāvošå no katra no 20 klosteru pārstāvjiem. 

Turklāt, Afonas pussala ir slavena ar tās pirmatnējo dabu un tīro jūru. Protams, attīstīta šeit ir arī infrastruktūra (tajā pussalas daļā, kas sniedzas līdz robežai ar mūku valsti). Tūkstošiem svētceļotāju apmeklē Svēto kalnu katru gadu. Pilsētiņa Uranupoli ir saistošais posms starp Svēto Afonu un pārējo Grieķiju. 

PLUDMALES.

Halkidikes pss. pludmales – vienas no labākajām Grieķijā un pasaulē. Pierādījums tam, – ļoti daudzie apkārtējās vides Eiropas Komisija apbalvojumi, pazīstamie Zilie Karogi. Tikai pagājušajā gadā vien šo svarīgo Eiropas kvalitātes zīmi saņēma 421 pludmale un 9 jahtu ostas. Baudot jūras atpūtu Grieķijas kūrortos, saproti, no kurienes nāk mierīgais un dzīvespriecīgais grieķu raksturs. 

VIESNĪCAS HALKIDIKĀS.

No gada gadā, tūkstošiem atpūtnieku no visas pasaules, izvēlās Halkidikes pussalu kā ideālu vietu ģimenes, romantiskajai, pludmales vai jauniešu atpūtai. Pieklājīgā dažādu kategoriju viesnīcu izvēle jebkurai gaumei ļauj piemeklēt piemērotāko izmitināšanās veidu katram, kas ieradies viesos uz grieķu zemi – valsti, kur vietējo iedzīvotāju viesmīlība, savienojumā ar augstu apkalpošanas līmeni, palīdz tālu no dzimtenes sajusties kā mājās. Grieķijas tūrisma bizness attīstās ātriem soļiem: šodien Helladas viesnīcas ir modernas, ar plašu piedāvāto pakalpojumu spektru. Halkidikes pussalas komfortablās viesnīcas, apartamenti un savrupmājas iekaro sirdi ar piedāvājumu daudzveidību, labākajām pludmalēm un apburošo dabu.

Vispopulārākā vieta jauniešu atpūtai ir pirmais no trijiem pussalas „pirkstiem” - Kasandra. Te ir ne tikai ekonomiskas un komfortablas viesnīcas, bet arī visi priekšnosacījumi aktīvai atpūtai un sportam. Atpūtai ar bērniem un romantiskajai atpūtai ideāli ir piemērots pss. otrais „pirksts” - Sitonija, kas pazīstama ar saviem gleznainajiem ielīčiem un nelieliem līčiem. Trešais „pirksts”, Afona – labākā vieta tiem, kas meklē mierīgu atpūtu. Viesnīcas šeit atrodas tiešā tuvumā pasaulē vienīgajai Pareizticīgo mūku republikai. 

GARŠĪGI... GRIEĶU STILĀ! 

Atpūšoties Halkidikes pussalā nav iespējams atteikt sev baudu apmeklēt pēc iespējas vairāk tradicionālās virtuves tavernu un restorānu, jo katrs no tiem ir tik ļoti savdabīgs un omulīgs, saimnieki un personāls it kā izstaro viesmīlību, bet katrs no pasniegtajiem ēdieniem ir cienīgs kļūt par atsevišķa raksta tēmu. Grieķu vīni ir uzsūkuši sevī Vidusjūras saules siltumu, bet stiprais un smaržīgais anīsa degvīns „uzo” ļauj labāk saprast nacionālo raksturu.

Ne tāpat vien grieķu kultūras un tūrisma ministrs Pavlos Gerulanos starptautiskajā līmenī aicina pievērst uzmanību Grieķijas gastronomijai. Iepazinušies ar grieķu virtuvi, Jūs noteikti pievienosieties tās lielajai cienītāju "armijai:. Tās pamatprodukti: svaigi dārzeņi, zaļumi, siers, nepārspējamā olīveļļa un olīvas, jūras veltes un zivis. Grieķi ir meistarīgi arī gaļas ēdienu, kā arī apbrīnojumu konditorejas izstrādājumu pagatavošanā. Grieķu saldumi liks zaudēt galvu jebkuram gardēdim. Lai kādā pussalas nostūrī Jūs arī nenokļūtu, jebkurā pilsētā var atrast ļoti daudz tavernu, bufešu, kafejnīcu un bāru. 

Rekomendējam
ПОХОЖИЕ ТУРЫ
Tervise Medical SPA 3*

No
24.00
atveseļošanas atpūta
sākot no 1 diennakts
(01.04 - 21.06)
Brokastis un...
Skatīties
Mēs rekomendējam
Zem Toskānas Saules

Autorprogramma mini-grupās no Stellas Latuta (8-15 cilvēki)

No
1050.00
ekskursijas ceļojums grupas ceļojums
8 dienas / 7 naktis
(19.05 - 26.05)
Brokastis
Skatīties
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ķīna senā un Ķīna mūsdienu

Ekskursijas ceļojums

No
995.00
grupas ceļojums ekskursijas ceļojums
8 dienas / 7 naktis
(01.12 - 28.02)
Pēc programmas
Skatīties
Mēs rekomendējam
Ķīna - lidojošie kalni

Fantastiskā realitāte - planētas Pandora pasaule

No
2040.00
grupas ceļojums ekskursijas ceļojums
11 dienas / 10 naktis
(01.12 - 28.02)
Pēc programmas
Skatīties