Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Tervise Paradiis 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Ķīna senā un Ķīna mūsdienu Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras Vjetnama: atpūta pie jūras. 3 dienas Parīzē Klasiskā Ķīna Unikālā Ņujorka! Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona USA Vjetnama: ekskursijas programma + atpūta Fantjetā Līgo Ķīnā Ķīna - lidojošie kalni Austrumu pasaka! Santorīni. Romantiska nedēļas nogale. LĪGO SVĒTKI AR GRUZĪNU AKCENTU! Klasiskā Grieķija KĀZAS SANTORINI SALĀ Vytautas Mineral SPA JAHTU KRUĪZS PA GRIEĶIJAS SALĀM JAHTU noma GRIEĶIJĀ Marakeša valsts svētkos Tervise Medical SPA 3* Divas Portugāles galvaspilsētas Douru upes ielejas leģendas - Portugāle un Spānijas ziemeļi LIELAIS PORTUGĀLES CEĻOJUMS
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 67504464
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 67504463
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 67283007
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
10:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS

Marakeša valsts svētkos

Rīga - Marakeša - Rīga

5 dienas / 4 naktis

no
699.00

Cenā iekļauts:


* aviobiļete Rīga - Marakeša - Rīga,
* bagāža 15 kg + rokas bagāža 6 kg, siltā ēdināšana,
* transfērs lidosta - viesnīca - lidosta,
* dzīvošana viesnīcā,
* brokastis.

informācija

Ceļojuma datums
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai
15.11.2018 - 19.11.2018
Ilgums: 5 dienas / 4 naktis
3*, DBL Brokastis 699.00 EUR
15.11.2018 - 19.11.2018
Ilgums: 5 dienas / 4 naktis
4*, DBL Brokastis 759.00 EUR

No Atlasa kalnu sniegotajām virsotnēm līdz Atlantijas okeāna varenajiem viļņiem, no Vidusjūras piekrastes baltajām pludmalēm līdz Sahāras tuksneša nebeidzamajai vientulībai – tā ir Maroka- valsts Ziemeļāfrikā, Rietumu civilizācijas vārti Melnajā kontinentā. Dabas daudzveidība un mainība četros gadalaikos, berberu, arābu, spāņu un francūžu kultūras mistrojums, vietējo iedzīvotāju viesmīlība un milzumdaudz iespēju pavadīt savu brīvo laiku katru jaunu atgriešanās reizi citādāk.

Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ir ierobežots.

1.DIENA (15.novembris)
Rīga - Marakeša

Izlidošana no Rīgas plkst. 06.00. Ierašanās Marakešā plkst. 9.30. Transfērs no lidotas uz viesnīcu.

Pēc vēlēšanās par papildus samaksu: Marakešas pilsētas ekskursija. 
11:30 izbraukšana no viesnīcas.
Ekskursijā apskatīsim Marakešu, kas ir otra lielākā Marokas pilsēta pēc Kasablankas un savu sarkano mūru dēļ zināma arī kā “Dienvidu sarkanā pērle”. Pamati šai majestātiskai pilsētai likti jau 11.gadsimtā un vēlāk tā kļuva par kultūras, reliģjijas un tirdzniecības centru kā arī visas karalistes galvaspilsētu. Arī šobrīd pilsēta fascinē ar dažādām etniskām grupām, kā arī islama un arābu arhitektūru no dažādiem laikiem.
Ekskursiju iesāksim ar transfēru uz vecpilsētu, kur kā pirmo apskatīsim Saadiešu kapenes – atdusas vietu 16. gadsimtā šeit valdošajam sultānam un viņa ģimenei. Pēc tipiskām marokāņu pusdienām dosimies uz Bahia pili un Koutoubia mošeju un minaretu, ko apskatīsim no ārpuses. Iepazīsim arī rosīgo ebreju kvartālu ar dažādu amatnieku darbnīcām un tirgu (Souks), kur iespējams iegādāties gandrīz jebko, vien jābūt gatavam kārtīgi kaulēties, kā arī Djamaa El Fna skvēru, kas vakarā uzplaukst visā krāšņumā un kurā iespējams sastapt gan dejotājus un akrobātus, gan pērtiķus un čūsku dīdītājus. Ekskursijas ilgums ~ 7 stundas.
Cena: 50 EUR.
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Bahia pilī, Saadiešu kapenēs, kā arī pusdienas (ūdens un tēja iekļauta).

2.DIENA (16.novembris)
Essaouira

Pēc vēlēšanās par papildus samaksu: Ekskursija uz Essaouiru.
08:00 izbraukšana no viesnīcas.
Mūsu ceļš uz Essaouiru vedīs pa Haouzas līdzenuma rietumdaļu, garām aprikožu un olīvkoku birzīm, vīnogulāju un meloņu stādījumiem. Pēc īsas kafijas pauzes brauciens turpināsies pa Čičaouas sauso pustuksnesi, kurā aug argana koku audzes. Pieturēsim vietējā sieviešu kooperatīvā, kur pastāstīs par šo pasaulslaveno eļļu, ko izmanto gan kulinārijā gan kosmetaloģijā un dēvē par Marokas zeltu, un kur būs iespēja to iegādāties.
Pēc tam apstāsimies lielākajā Marokas vīna dārzā, kur 50 ha tiek audzētas Ronas ielejas (Burgundijas) vīnogulāji un kurš vienīgais ieguvis ES regulējumiem atbilstošu Bio sertifikātu. Tepat tiek ražota arī bioloģiska olīveļļa.
Nonākot Essaoirā, kas no 14. gadsimta ir pazīstama kā zvejnieku pilsēta Mogadora, vispirms apskatīsim baltās ēkas ar koši zilajiem jumtiem, kolonādes, mākslinieku un tūjas koka apstrādes darbnīcas. Tad dosimies uz Skalu – bastionu, no kura paverās elpu aizraujošs skats uz nocietinājuma vaļņiem, kas aizsargā pilsētu no Atlantijas okeāna mežonīgajiem viļņiem un ostu.
Tad pastaigāsim pa saules pielieto pilsētas centrālo laukumu, ko ietver lieliski portugāļu un arābu arhitektūras paraugi. Protams, dosimies arī uz vecpilsētas dārglietu, garšvielu, sudraba un kokgriezumu tirgotavām. Apskatīsim arī zvejnieku ostu ar pārsteidzoši zilām koka laivām, planējošām kaijām virs galvām, un mazām mākslinieku darbnīcām. Pilsētā atrodas līcis ar 3km garu smilšu pludmali.
Ekskursijas ilgums ~ 10 stundas.
Cena: 75 EUR. Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, vietējā angliski runājoša gida pakalpojumi Essaouirā, ieejas maksa Skalas bastionā, vīna degustācija un pusdienas (tēja/kafija un ūdens iekļauts).

3.DIENA (17.novembris)
Ouzouda ūdenskritums

Pēc vēlēšanās par papildus samaksu: Ekskursija uz Ouzouda ūdenskritumu.
08:30 izbraukšana no viesnīcas.
Mūsu ceļs vedīs Demnates pilsētas virzienā, kas atrodas Augsto Atlasa kalnu piekājē un ko ieskauj olīvkoku birzis. Ouzouda ūdenskritumi, kuri sasniedz apm. 110m augstumu ir viena no pašām skaistākajām Marokas vietām un atrodas apmēram 150 km uz ziemeļaustrumiem no Marakešas. Apkārtējā ainava sola sārtas klintis, oleandru audzes, meža dūju maigās balsis un, ja laimēsies, arī ieraudzīt kādu no retajiem, tikai šeit dzīvojošajiem Marokas pērtiķiem. Pēc pusdienām vienā no restorāniem, kas atrodas līdzās ūdenskritumiem un ir citronkoku ieskauts, īsā pastaigā nonāksim ūdenskritumu virsotnē, kur apskatīsīm dzirnavas un tālāk dosimies uz Bin el Oudaines upē uzcelto dambi, kas veido 3755ha lielu ūdens rezervuāru. Šī vieta domāta elektrības ražošanai un irrigācijai, bet vienlaikus paver lielisku skatu uz plašu apkārtni.
Ekskursijas ilgums ~ 9.5 stundas.
Cena: 55 EUR. Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (tēja/kafija un ūdens iekļauts).

4.DIENA (18.novembris)
Ourika ieleja

Pēc vēlēšanās par papildus samaksu: Ekskursija uz Ourika ieleju.
09:00 izbraukšana no viesnīcas.
Ourikas ieleja atrodas 65 km no Marakešas un stiepjas Augsto Atlasa kalnu piekājē. Tā ir viena no vislabāk saglabātajām un skaistākajām Marokas ielejām. Orikas ieleju apmeklēt izvēlas ne tikai tūristi, bet arī Marakešas iedzīvotāji, kas grib atpūsties no pilsētas mūžīgās burzmas. Cauri ielejai plūst Ourikas upe, kas sākas kalnos un nes savus ūdeņus uz Marakešu.
Ekskursijas laikā apmeklēsim ne tikai pašu ieleju ar tās mieru un brīnišķīgajiem dabasskatiem, bet arī Animas dārzu – pasakainu botānisko dārzu, ko apmēram 2 ha lielā platībā izveidojis Andre Hellers. Te visdažādākie augi mijas ar vietums izvietotajām skulptūrām, urdz nelielas tērcītes un debesis atpoguļo mazi dīķīši, ļaujot pilnu vaļu iztēlēi. Ekskursijas laikā piedalīsimies berberu ģimenes tējas dzeršanas ceremonijā. Pirms vai pēc pusdienām Ourikas ielejas dārza restorānā veiksim pusstundas pastaigu.
Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.
Cena: 60 EUR.
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Animas dārzā, tējas ceremonija un pusdienas (tēja/kafija un ūdens iekļauts).

5.DIENA (19.novembris)
Izbraukums ar karieti un svētku vakariņas restorānā Dar Zellij

Pēc vēlēšanās par papildus samaksu: Izbraukums ar karieti un svētku vakariņas restorānā Dar Zellij.
19:00 izbraukšana no viesnīcas.
No viesnīcas ar zirgu vilktu karieti dosimies apmēram stundas ilgā braucienā uz vienu no pašiem populārākajiem Marakešas restorāniem Dar Zellij. Restorāns iekārtots 17. gs. būvētā riadā – marokāņu tipa pilī ar iekšpagalmu vai iekšējo dārzu. Šeit rūpigi saglabāti ne vien grezni apgleznotie griesti, bet visa pils romantiskā un neatkārtojamā atmosfēra, kas kopā ar tradicionālo arābu mūziku un augstas klases restorāna piedāvājumu, veidos patiesi neaizmirstamu vakaru.
Cena: 50 EUR. Cenā iekļauts: zirgu vilktas karietes turpceļam un autobusa – atpakaļceļam pakalpojumi, trīs ēdienu vakariņas un tradicionālās mūzikas priekšnesumi.

Transfērs no viesnīcas uz lidostu.

Plkst. 17:00 izlidošana uz Rīgu. Ierašanās Rīgā plkst. 23:59.

Viesnīca Diwane Hotel & SPA 3*:

Diwane Hotel & Spa ir laba trīszvaigžņu viesnīca Marakešas centrā, apmēram 25 min gājiena attālumā no pilsētas centrālā laukuma un tirgus. Viesnīcai apkārtējās ielās atrodas daudz veikalu un moderns tirdzniecības centrs. Blakus viesnīcai ir autobusu pietura.

Viesnīcas plašajos numuros viesiem pieejams: gaisa kondicionieris/apkure, seifs, fēns, bezmaksas WI-FI. Lielākajai daļai viesnīcas numuru savs, privāts balkons.

Bufetes tipa brokastis un vakariņas tiek piedāvātas viesnīcas restorānā, kurā var iegādāties arī alkoholiskos dzērienus.

Viesnīcai ir neliels iekšpagalms ar baseinu, Spa un fitnesa centrs, kā arī bezmaksas stāvvieta automašīnām.

Viesnīca Opera Plaza Hotel 4*:

Opera Plaza Hotel 4* atrodas Marakešas pilsētas centrā, līdzās pilsētas darījumu rajonam, netālu no Centrālās dzelzceļa stacijas un Karaliskā teātra. Tā ir apmēram 20 min. gājiena attālumā no vecpilsētas.

Viesnīcas plašajos numuros, kuram katram ir savs privāts balkons, viesiem pieejams: gaisa kondicionieris/ apkure, seifs, fēns, minibārs, bezmaksas WI-FI.

Brokastis un vakariņas ar uzsvaru uz marokāņu un itāliešu virtuvi var nobaudīt viesnīcas restorānā, bet dzērienus – bārā, kā arī uzkodu bārā pie āra baseina.

Viesnīcai ir plašs iekšpagalms, kur atrodas baseins un terase ar sauļošanās gultām, dārzs, solārijs, atsevišķas telpas boulinga un biljarda spēles cienītājiem.

Par papildus samaksu tiek piedāvāti Spa un skaistumkopšanas centra, masāžas un fitnesa zāles pakalpojumi.

Viesnīca piedāvā valūtas maiņas pakalpojumus, kā arī automašīnu nomu.

Viesnīcai ir arī privāta maksas stāvvieta.

CEĻOJUMA CENĀ NAV IEKĻAUTS:

* ekskursijas pēc vēlēšanās:

- Marakešas pilsētas ekskursija - 50 EUR,

- ekskursija uz Essaouiru - 75 EUR,

- ekskursija uz Ouzouda ūdenskritumu - 55 EUR,

- ekskursija uz Ourika ieleju - 60 EUR,

- izbraukums ar karieti un svētku vakariņas restorānā Dar Zellij - 50 EUR,

vai ekskursiju komplekts "Marakeša valsts svētkos" - 240 EUR,

* ceļojumu apdrošināšana.

Rekomendējam
ПОХОЖИЕ ТУРЫ
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Austrumu pasaka!

Valsts ar tūkstošgadīgu vēsturi ...

No
980.00
ģimenes atpūta grupas ceļojums
8 dienas / 7 naktis
(05.10 - 12.10)
Pilna pansija
Skatīties
Mēs rekomendējam
LIELAIS PORTUGĀLES CEĻOJUMS

Unikāls maršruts unikāla gida pavadībā

No
1165.00
grupas ceļojums ekskursijas ceļojums
12 dienas / 11 naktis
(22.09 - 02.10)
Pēc programmas
Skatīties
Izdevīgs piedāvājums
Divas Portugāles galvaspilsētas

Portugales pērles

No
495.00
ekskursijas ceļojums grupas ceļojums
8 dienas / 7 naktis
(03.03 - 27.10)
Brokastis
Skatīties
Mēs rekomendējam
Klasiskā Grieķija

Burvīgs ceļojums vēsturē

No
515.00
ģimenes atpūta ekskursijas ceļojums
9 dienas/ 8 naktis
(31.03 - 31.10)
Brokastis
Skatīties