Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Tervise Paradiis 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Ķīna senā un Ķīna mūsdienu Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras Atpūta un sērfings Vjetnamā 3 dienas Parīzē Unikālā Ņujorka! Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona USA Mekong Delta un Pludmale Jaunais 2019. gads Pekinā! Ķīna - lidojošie kalni Kāzas Santorini salā Vytautas Mineral SPA Jahtu noma Grieķijā Marakeša valsts svētkos Tervis Medical SPA 3* Divas Portugāles galvaspilsētas Douru upes ielejas leģendas - Portugāle un Spānijas ziemeļi VJETNAMA: FUKUOKA - SALU PĒRLE Čangan, Halonga, Sapa un Pludmale Senās Ķīnas galvaspilsētas Neizzinātā Melnkalne Romantiska Jaunā gada sagaidīšana Budapeštā! PORTO - pilsēta kā glezna Parīze svētku noskaņās Kāzu ceremonija Grieķijā Valensija Čārterlidojumi uz Grieķija Čārterlidojumi uz Ēģipti Sanatorija "EGLE" Birštonas
 • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 22843061
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843062
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
 • SAZINĀTIES AR MUMS
Grieķija

Jahtu noma Grieķijā Cena vienai personai:
no € 1900.00

Maršruts: Atēnas – Eginas sala – Hidra – Speces – Dokos – Poros – Metana -Atēnas

Ceļojuma ilgums: no 8 dienām

Cenā iekļauts:

(Cena norādīta par visu jahtu uz 8 vai 10 cilvēkiem - atkarībā no jahtas veida) Jahtas noma no 8 dienām/7 naktīm, maršruts pa Saronikas līča salām (maršrutu ir iespējams mainīt, pielāgot un izstrādāt individuāli). Jahtas aprakstus skatīt pie sadaļas "Par viesnīcu". 


Lai pareizi aprēķinātu cenu rezervācijas formā, lūdzu nomainiet cilvēku skaits uz "1".

Cenā nav iekļauts:

Apmaksa notiek uz vietas par visu grupu (neatkarīgi vai grupā 2, 8 vai 10 cilvēki): kapteiņa pakalpojumi- 1000 EUR nedeļā (ja nav sava kapteiņa); neatgriežamais depozīts 450 EUR no jahtas; uzkopšana - 120 EUR par jahtu; degviela izvēlētajam maršrutam (no 100 EUR uz nedēļu, apmaksa tiek veikta maršruta beigās); ūdens uz jahtas un ostu nodevas (~ 50 EUR no jahtas uz nedeļu); ēdināšana un dzērieni uz jahtas un tavernās (pēc jūsu izvēles).

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai
20.10.2018 - 31.12.2018
Ilgums: no 8 dienām
Jahta Bez ēdināšanas 1900.00 EUR

Īpašs piedāvājums mazām grupām un individuālajiem ceļotājiem

Iedomājieties – kristāldzidra jūra, saule, nepieradinātas pludmales, brīnumskaisti dabas skati, svaigs gaiss, peldi cik vēlies un kad vēlies atklātā jūrā, autentiskas grieķu tavernas, vīna baudīšana zem zvaigžņotas debess un TAS VISS IR JŪSU...

PROGRAMMA. Ja izvēlaties maršrutu pa Saronikas līča salām:

 

1.DIENA

Sagaidīšana lidostā.
Transfērs uz ostu. Nakts viesnīcā pie pašas ostas. 
Pa dienu jahtas pieņemšana un izeja atklātā jūrā. Pirmā piestātne – Egina (Aegina) sala.

Brīnišķīga grieķijas sala ir viena no simpatiskākajām tūristu izvēlēm Saronikas līcī. Eginas teritorijā atrodas unikāli arheoloģiskie pieminekļi, šo vēsturisko kultūras mantojumu papildina salas brīnumskaistie dabas skati. Egina ir slavena ar savām pistāciju plantācijām, otrs nosaukums šai salai ir «Fistiki», kas tulkojumā no grieķu valodas ir pistācijas.

Vakariņas uz jahtas baudot saulrietu nesteidzīgu sarunu un vīna glāzes pavadībā vai kādā no tradicionālajām salas tavernām.


2.DIENA 

Brokastis uz jahtas.

Rīta pelde Moni salas – rezervāta līcī. Mazā Moni sala atrodas tieši pretī Perdikas kūrorta ciematam, kas atrodas uz Eginas salas. Faktiski Moni salu no ciemata šķir tikai 8 km. Moni ir neapdzīvota sala, vienīgie pastāvīgie iedzīvotāji ir savvaļas kazas! Peldes Moni smilšaino krastu pludmalē ir ļoti atsvaidzinošas īpaši karstajās vasaras dienās, jo ūdens šeit ir nedaudz vēsāks, tā kā jūra ir dziļāka kā citās pludmalēs.

Pāreja uz Hidras salu. Viena gleznainākajām Grieķijas salām. Vienīgais salas ciems un galvaspilsēta ir Hidra pilsēta, kas pazīstama ar savu tradicionālo arhitektūru ar elegantajām pelēkā akmens savrupmājām un bruģētām ieliņām. Šajā parsteidzošajā salā ir pilnībā izslēgta automobiļu esamība, pārvietošanos nodrošina ēzeļi un zirgi. Ta ir viena no netipiskākajām vietām mūsdienu pasaulē, tā ir kā ceļošana laikā. Tieši šī, Hidras salas unikalitāte, vilina ceļotājus un visas pasaules.

Vakariņas uz jahtas vai kādā no tradicionālajām salas tavernām.


3.DIENA
Brokastis uz jahtas.

Rīta pelde salas dienvidu līcī un pāreja uz Karalisko Speces salu. Speces uzskata par "Priežu" un "Aromatisko" salu. Senos laikos tā bija pazīstama kā Pityousa - "priežu sala", pateicoties priežu mežiem, kas, neraugoties uz biežiem ugunsgrēkiem pavasarī un vasarā, joprojām aptver ievērojamu tās teritorijas daļu. Šo dienu jūs varat pavadīt apskato salas apkārtni. Nakšņošana pasakaini krāšņajā Heli ostas līcī, kur visbiežāk tiek manīts lielākais Vidusjūras bruņurupucis Kareta- kareta.

Vakariņas uz jahtas vai kādā no tradicionālajām salas tavernām.


4.DIENA
Brokastis uz jahtas.

Peldēšanās jau nākamaja Saronikas līča salā – Dokos. Saronikas līcis ir lielākais līcis Egejas jūrā, bet Dokos ir pati mazākā šī līča sala, tās platība ir tikai 12,5 km2, tā atrodas 308 m virs jūras līmeņa. Taču saskaņā ar arheoloģiskajiem izrakumiem, salas apdzīvotība tiek datēta vairāk kā 6000 gadus atpakaļ, bronzas laikmetā. Mūsdienās uz salas dzīvo tikai 43 cilvēki. Dokos sala ir vispiemērotākā, lai nodotos divvientulībai vai pabūt sajūtās kā uz «vientuļas salas». Pēc Dokos salas, pāreja uz Peleponesas pussalas piejūras ciematiņas Ermioni ostu, kas ir tieši iepretim Dokos salai.

Vakariņas uz vai kādā no tradicionālajām salas tavernām.


5.DIENA
Brokastis uz jahtas.

Rīta pelde pie «Vardes» salas un pāreja uz Poros salu... vai apstāšanās uz Paros salas un pāreja uz Metana salu. Poros – zaļa un ļoti skaista sala. Poros ir slavena ar savām izcilajām pludmalēm un ir viena no iecienītākajām slavenību un mīlnieku salām Egejas jūrā.

Vakariņas uz jahtas vai kādā no tradicionālajām salas tavernām.


6.DIENA
Rīta pelde Poros salas līcī, kurš nosaukts par godu 18.gs izvietotai Krievijas kara flotei, kas palīdzeja Grieķijai karā ar Turciju un apstiprina tās nozīmīgo lomu Grieķijas revolūcijā. Pāreja uz Metana salu. Neskatoties uz salas mazo izmēru, tās vēsture ir veidojusies vairākus gadsimtus pirms civilizacijas aizsākumiem. Metana ir slavena ar termālajiem avotiem un reģistrēto vulkanu skaitu uz tās teritorijas – kopā fiksēti ir 32 darbojošies vulkāni. Satraukumam nav pamatu, pēdējais vulkāna izvirdums ir bijis 239 gadā p.m.ē. Atrodoties uz Metana salas, jūs pārņems maģiska sajūta, jo dabas, vulkānu, jūras un kopējais ainavu salikums ir unikāls. Pastaiga pa šīs salas taciņām un mazajiem ciematiem, atstās neatkārtojamu iespaidu, pat tiem, kas Grieķijā ir ikgadējs un biežs viesis.


7.DIENA
Atpūta un pāreja uz Atēnas ostu – Alimos.
Jahtas nodošana.
Vakariņas un transfera sagaidīšana uz jahtas.


8.DIENA

Transfers uz lidostu. Izlidošana uz Rīgu 
 

Ja rodas jautājumi, droši zvaniet, labprāt sniegsim atbildes un konsultāciju par izvēlēto galamērķi. Mob un Whatsapp: Olga +37129404723

Izstrādājam maršrutus arī pēc individuālām vēlmēm un pasūtījuma. 

Kurš teica, ka burāšana ar jahtu – ir dārga un izteikti ekskluzīva VIP atpūta?

Jūs zināt, ka tas ir tikai stereotips, nevis realitāte? Ļaujiet mums lauzt šo stereotipu.

Ja atpūtu planosiet laicīgi, tad burāšana ar jahtu ir ļoti pieejams un īstenojams atpūtas variants jebkuram.


Mēs veiksim aprēķinu pēc jūsu izvēlētajiem datumiem, un piedāvāsim vairākus individuāli izstrādātus maršrutus.

Priekšrocības burāšanai ar jahtu pa Grieķijas salām:

1. Burāšana Grieķijā ir populāra pateicoties lieliskajiem laikapstākļiem. Saulains laiks te turas praktiski cauru gadu.

2. Grieķijā ir vairāk kā 3000 salu. Burāšanas laikā, jūs piestāsiet pie pašām interesantākajām no tām, peldēsieties kristāldzidrajā jūrā, sauļosieties apslēptās, cilvēku masu neskartās pludmalēs un ļausieties pasakainiem dabas skatiem

3. Ceļojums pa Grieķijas salām parasti sākas no Atēnām. No Rīgas ar tiešo reisu jūs pāris stundu laikā jau nokļūsiet viesmīlīgajā un saulainajā Grieķijā.

Pirms došanās izbraucienā ar jahtu, iesakā pāris dienas apskatīt un iepazīt arī pašu pilsētu - Atēnas. Slavenā Akrapole un Atēnas vecpilsēta atstās jums neizdzēšamu iespaidu.

JAHTAS NOMAS PAKEŠU CENAS:

1. Bāzes pakete – Cena ir atkarīga no jahtas tipa un cilvēku skaita.

 • Jahta Bavaria 46 Cruiser – no 1900 EUR par jahtu (8 dienas, no sestdienas līdz sestdienai).
  Jahtas tips: Buru jahta

Gads: 2008(2007-2008)

Valsts: Grieķija

Gultasvietu skaits: 8

Kajītes: 4

WC/dušas: 2

 

 • Jahta Bavaria Cruiser 46 – no 2600 EUR par jahtu (8 dienas, no sestdienas līdz sestdienai).

Jahtas tips: Buru jahta

Gads: 2015 (2014-2018)

Valsts: Grieķija

Gultasvietu skaits: 8

Kajītes: 4

WC/dušas: 3

 • Jahta Bavaria 49 – no 2100 EUR ar jahtu (8 dienas, no sestdienas līdz sestdienai).

Jahtas tips: Buru jahta

Gads: 2003

Valsts: Grieķija

Gultasvietu skaits: 10

Kajītes: 5

WC/dušas: 3

 • Jahta Bavaria Cruiser 45 – no 2250 EUR par jahtu (8 dienas, no sestdienas līdz sestdienai).

Jahtas tips: Buru jahta

Gads: 2011 (2010-2013)

Valsts: Grieķija

Gultasvietu skaits: 8

Kajītes: 4

WC/dušas: 3

 • Jahta Bavaria Cruiser 51 – no 3000 EUR par jahtu (8 dienas, no sestdienas līdz sestdienai).

Jahtas tips: Buru jahta

Gads: 2016 (2015-2018)

Valsts: Grieķija

Gultasvietu skaits: 10

Kajītes: 5

WC/dušas: 3

2. Bāzes pakete + transfers lidosta-osta-lidosta + nakts viesnīcā pie ostas ielidošanas dienā

Pie izvēlētās jahtas cenas nāk klāt maksa no 100 EUR (diviem cilvēkiem) – precīza maksa ir atkarīga no izvēlētajiem datumiem.

3. Bāzes pakete + 2 dienas Atēnās + ekskursija + transfers lidosta-viesnīca- osta-lidosta

Pie izvēlētās jahtas cenas nāk klāt maksa no 285 EUR (diviem cilvēkiem) – precīza maksa ir atkarīga no izvēlētajiem datumiem.

 

Ja rodas jautājumi, droši zvaniet, labprāt sniegsim atbildes un konsultāciju par izvēlēto galamērķi. Mob un Whatsapp: Olga +37129404723

Papildus apmaksa uz vietas (kopā par jahtu):

 • kapteiņa pakalpojumi- 1000 EUR nedeļā, ja kompānijai nav sava kapteiņa,
 • neatgriežamais depozīts 450 EUR par jahtu,
 • uzkopšana - 120 EUR par jahtu,
 • degviela izvēlētajam maršrutam (no 100 EUR uz nedēļu, apmaksa tiek veikta maršruta beigās),
 • ūdens uz jahtas un ostu nodevas (~ 50 EUR no jahtas uz nedeļu),
 • ēdināšana un dzērieni uz jahtas un tavernās (pēc jūsu izvēles).

 

same_tours
Kāzu ceremonija Grieķijā

Jūsu sapņu kāzas Santorini salā!

No
1300.00
1 diena (01.07 - 31.12)
Pēc programmas
kāzu ceremonija romantiskais ceļojums
Pasūtīt
Izdevīgs piedāvājums
Romantiska Jaunā gada sagaidīšana Budapeštā!

JAUNAIS GADS Budapeštā!

€350.00
No
298.00
5 dienas / 4 naktis (30.12 - 03.01)
Brokastis
ekskursijas ceļojums romantiskais ceļojums Ziemassvētki un Jaunais Gads
Pasūtīt
Degošais piedāvājums
Izdevīgs piedāvājums
Mekong Delta un Pludmale

Ekskursijas programma + atpūta Fantjetā

No
580.00
8 dienas / 7 naktis (02.05 - 31.10)
Brokastis
eksotiskais ceļojums ģimenes atpūta atpūta pludmalē
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ķīnas Zelta trīsstūris

Tur, kur gāja Lielais Zīda ceļš.

No
1320.00
11 dienas / 10 naktis (01.12 - 05.02)
Pēc programmas
ekskursijas ceļojums eksotiskais ceļojums grupas ceļojums
Pasūtīt