Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Tervise Paradiis 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Ķīna senā un Ķīna mūsdienu Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras Vjetnama: atpūta pie jūras. 3 dienas Parīzē Klasiskā Ķīna Unikālā Ņujorka! Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona USA Vjetnama: ekskursijas programma + atpūta Fantjetā Līgo Ķīnā Ķīna - lidojošie kalni Austrumu pasaka! Santorīni. Romantiska nedēļas nogale. LĪGO SVĒTKI AR GRUZĪNU AKCENTU! Klasiskā Grieķija KĀZAS SANTORINI SALĀ Vytautas Mineral SPA JAHTU KRUĪZS PA GRIEĶIJAS SALĀM JAHTU noma GRIEĶIJĀ Marakeša valsts svētkos Tervise Medical SPA 3* Divas Portugāles galvaspilsētas Douru upes ielejas leģendas - Portugāle un Spānijas ziemeļi LIELAIS PORTUGĀLES CEĻOJUMS
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 67504464
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 67504463
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 67283007
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
10:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS

Malaizija: Borneo sala un Kualalumpura

Kualalumpura - Borneo (Kotakinabalu) - Kualalumpura

14 dienas / 13 naktis

no
0

Cenā iekļauts:


* pārlidojums Rīga-Kualalumpura-Rīga (Turkish Airlines), karstās uzkodas un dzērieni lidmšīnā, nododamā bagāža 23kg., rokas bagāža 8 kg.,
* vietējais pārlidojums Kualalumpura-Kotakinabalu–Kualalumpura, nododamā bagāža 20kg., rokas bagāža 5 kg., 
* transfērs lidosta-viesnīca-lidosta,
* vietējā pārstāvja pakalpojumi RU/LV/EN valodās,
* dzīvošana viesnīcā ar brokastīm,
* ekskursiija Kualalumpurā.

informācija

Ceļojuma datums
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

1.DIENA
Rīga-Stambula

Lidojums Rīga-Stambula 13:05-17:15. Izlidošana no Stambulas plkst. 02:05.

2.DIENA
Kualalumpura

Ierašanās Kualalumpuras lidostā plkst. 17:25. Pasu un muitas kontrole. Tikšanās ar pārstāvi, transfērs uz viesnīcu Kualalumpurā. Iekārtošanās Le Apple Hotel 3* vai cita līdzīga līmeņa viesnīcā.

Brīvais laiks Kualalumpurā.

3.DIENA
Kualalaumpura - Kotakinabalu

Brokastis.

Pilsētas apskates ekskursija: Kualalumpura ir kontrastu pilsēta, te redzēsiet gan seno gan mūsdienu arhitektūru. Ekskursijas laikā redzēsim pašus populārākos apskates objektus – karalisko pili, neatkarības laukumu, nacionālos pieminekļus, slavenos Petronas dvīņu torņus – pašus augstākos dvīņu torņus pasaulē, nacionālo muzeju, mazo Indiju un Ķīniešu kvartālu.

Brīvais laiks pilsētā.

Transfers uz lidostu, izlidošana no Kualalumpuras uz Kotakinabalu (Borneo sala). Tikšanās ar pārstāvi. Transfērs uz viesnīcu Beringgis Beach Resort & SPA 3* (Deluxe numurs).

Brīvais laiks.

4.–12.DIENA
Atpūta Kotakinabalu pludmalē

Brokastis viesnīcā.

Brīvais laiks, atpūta pie jūras. Piedāvājam doties ekskursijās par papildu samaksu:

Nacionālais Kinabalu parks un karstie avoti ~ 75 EUR/pers.: Visu viesu iemīļotā ekskursija – Kinabalu parks, UNESCO mantojums! Baudiet atvēsinošo un atsvaidzinošo kalnu gaisu un skatu uz Kinabalu kalnu, visaugstāko kalnu Dienvidaustrumu Āzijā. Pastaiga pa tropu takām ar cikāžu dziesmām un pašiem senākajiem augiem un mežiem pasaulē, orhidejām un taureņiem – to visu var redzēt Kinabalu parkā. Kinabalu parka lepnums ir 4500 augu daudzveidības, ieskaitot 1500 orhideju sugas, no kurām 77 aug vienīgi Kinabalu. Parkā dzīvo arī 289 putnu daudzveidības, 290 dažādu sugu tauriņi un vairāk nekā 100 dzīvnieku sugas. Maršruts vedīs caur daudziem ciematiņiem. Īsa pietura Nabalu pilsētiņā, kur varēsiet izstaigāt vietējās tirgus teltis, kas piedāvā augļus, dārzeņus un amatniecības izstrādājumus. Tālāk apmeklēsiet vēl vienu interesantu dabas brīnumu – Bambusa karstos avotus, kas atrodas 47 kilometru attālumā no Kinabalu parka. Šī karstā, no zemes dzīlēm uzbangojošā pelēkā ūdens avota nosaukums cēlies no šajā apkārtnē augošajiem bambusiem. Te ir japāņu pirtis, kurās apmeklētāji var izbaudīt uzmundrinošo sērūdeni, kas stimulē visas organisma funkcijas. Bet pastaiga pa nokareno tiltu Jums paliks atmiņā uz visu mūžu. Pēc pastaigas pa tiltiem varēsiet atveldzēties 10 metru augstajā ūdenskritumā. Ja Jums paveiksies, varēsiet redzēt raflēziju – pasaulē lielāku ziedu, kura diametrs var sasniegt pat vienu metru. Pusdienas iekļautas cenā.

Safari pa upi Garama gardegun mērkaķu meklējumos un jāņtārpiņi ~ 70 EUR/pers.: Šīs brīnišķīgās ekskursijas vieta – Senā Garama, Garamas upes krastā Sabahas reģionā, atrodas 130 kilometrus no Kota Kinabalu. Brauciens uz norādīto vietu no Kota Kinabalu aizņems apmēram 2 stundas. Galvenais šī brauciena moments – protams, snuķu pērtiķu vērošana to dabiskajā vidē! Pērtiķu dīvainās uzvedības vērošana to dabiskajos apstākļos, mangrovju kokos – patiešām rada neaizmirstamus iespaidus. Bez snuķu pērtiķiem te varēsiet redzēt arī dažādus putnus, parastos makakus, kas pulcējas lielās grupās, bifeļus, bet, ja paveiksies – krokodilus upes krastā. Pēc brīnišķīgajām Malajas vakariņām, pasniegtām zviedru galda stilā, mūsu gids parādīs Jums elpu aizraujošu skatu – jāņtārpiņu izgaismotos mangrovju kokus. Īsta dabas dāvana pirms došanās prom no šīs lieliskās vietas! Vakariņas iekļautas cenā.

Kotakinabalu apskates ekskursija + Lok Kavi zoodārzs – tikšanās ar orangutāniem ~ 80 EUR/pers.: Kotakinabalu apskates ekskursija. Turpinājumā – zoodārza apmeklējums, kur varēsiet redzēt Borneo un Malaizijas savvaļas dzīvniekus – snuķu pērtiķus, aziātiskos ziloņus, degunradžus, putnus, tīģerus un citus. Zoodārzā dzīvo vairāk nekā 100 zīdītāju daudzveidības. Tāpat iepazīsiet orangutānu Maršu un viņa draugus. Būsiet patīkami pārsteigti, redzot dzīvnieku trikus, noskatoties priekšnesumus, kas tiek organizēti Rezervāta amfiteātrī. Botāniskajā zoodārza daļā iepazīsiet tropus, kas vedīs uz Ziedu un Ingvera dārzu. Pusdienas iekļautas ekskursijas cenā. Pusdienas iekļautas cenā.

Borneo Kultūras ciemats ~ 70 EUR/pers.: Iepazīšanās ar vietējo aborigēnu kultūru, priekšnesums. Pusdienas iekļautas cenā.

Raftings pa trako upi Padas ~ 65 EUR/pers.: Padas upe Jums piedāvās lielus viļņus, skaistas ainavas un satriecošu braucienu. Tā ir viena no populārakajām vietām, lai nodarbotos ar raftingu. Pusdienas iekļautas cenā. Ekskursija notiks angļu valodā!

13.DIENA
Kotakinabalu - Kualalumpura

Brokastis viesnīcā.

Brīvais laiks.

Transfērs uz lidostu. Lidojums Kotakinabalu - Kualalumpura, termināla maiņa, lidojums Kualalumpura - Stambula plkst. 23:45.

14.DIENA
Stambula - Rīga

Ielidošana Stambulā plkst. 06:20, ir iespēja no plkst 08:00 līdz plkst.11:00 doties pilsētas apskates ekskursijā pa Stambulu.

Izlidošana no Stambulas plkst. 15:35, ierašanās Rīgā plkst. 17:35.

Viesnīca Kualalumpurā:

Le Apple Hotel 3* - apraksts

Viesnīcas Borneo:

Beringgis Beach Resort & SPA 3* - apraksts

Nexus Hotel 4* - apraksts

Shangri-La's Rasa Ria Resort Hotel 5* - apraksts

CENĀ NAV IEKĻAUTS:

* Malaizijas vīza Latvijas nepilsoņiem, noformēšana aizņems ~ 14 darbadienas,

* pusdienas un vakariņas,       

* medicīniskā apdrošināšana,

* personīgie izdevumi, dzeramnaudas,

* ieejas biļetes, papildus ekskursijās u.c.

No 2017. gada 1. septembra stājies spēkā likums par tūrisma nodokļa ieviešanu visās Malaizijas viesnīcās. Tūrisma nodoklis tiks iekasēts izbraukšanas dienā, vietējā valūtā (Malaizijas ringits).

Nodokļa kopējā summa nav atkarīga no viesnīcas kategorijas un ir: 10 000 MY / par istabu, par nakti (~ USD 2,38).

Piemaksa par dzīvošanu augstākas klases viesnīcā, divvietīgā numurā:

- Kotakinabalu Nexus Hotel 4* (Borneo Garden room) - 250 EUR par cilvēku, 

- Kotakinabalu Shangri-La's Rasa Ria Resort Hotel 5* (Deluxe Garden) - 670 EUR par cilvēku.

Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā (SGL) numurā: 

- Beringgis Hotel 3* – 445 EUR

- Nexus Hotel 4* – 610 EUR

- Shangri-La's Rasa Ria Resort Hotel 5*– 970 EUR

Cena par bērnu līdz 12 g.v., dzīvojot vienā istabā ar 2 vecākiem:

- Beringgis Beach Hotel 3* – 1260 EUR

- Nexus Hotel 4* – 1210 EUR

- Shangri-La's Rasa Ria Resort Hotel 5* – 1380 EUR

Rekomendējam
ПОХОЖИЕ ТУРЫ
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Sanatorija EGLE 3*

Dzīve atkal ir skaista...

No
56.00
ģimenes atpūta atveseļošanas atpūta
sākot no 2 dienām
(22.10 - 26.12)
Pilna pansija
Skatīties
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Austrumu pasaka!

Valsts ar tūkstošgadīgu vēsturi ...

No
980.00
ģimenes atpūta grupas ceļojums
8 dienas / 7 naktis
(05.10 - 12.10)
Pilna pansija
Skatīties
Mēs rekomendējam
Douru upes ielejas leģendas - Portugāle un Spānijas ziemeļi

Portugāle un Spānijas ziemeļi

No
995.00
grupas ceļojums ekskursijas ceļojums
8 dienas / 7 naktis
(22.06 - 29.06)
Pēc programmas
Skatīties
Mēs rekomendējam
Klasiskā Grieķija

Burvīgs ceļojums vēsturē

No
515.00
ģimenes atpūta ekskursijas ceļojums
9 dienas/ 8 naktis
(31.03 - 31.10)
Brokastis
Skatīties