Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Ķīna senā un Ķīna mūsdienu Ķīnas Zelta trīsstūris Gran Mehiko Zem Toskānas Saules Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras Vjetnama: atpūta pie jūras. 3 dienas Parīzē Klasiskā Kīņa Unikālā Ņujorka! Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona USA Vjetnama: ekskursijas programma + atpūta Fantjetā Līgo Ķīnā Ķīna - lidojošie kalni Ājurvēda Keralā. Pančakarma un Rasajana. Austrumu pasaka! Santorīni. Romantiska nedēļas nogale. Indija, Goa Vjetnama - Fanthjeta, Mui Ne, Ke Ga Atpūta Šrilankā «DZER, MĪLI, LŪDZIES...» LIELDIENU BRĪVDIENAS UN PAVASARIS GRUZIJĀ! LĪGO SVĒTKI AR GRUZĪNU AKCENTU! Malaizija: Pangkor sala un Kualalumpura Malaizija: Borneo sala un Kualalumpura Malaizija: Langkavi sala un Kualalumpura Gruzija (Tbilisi) maija svētkos! Klasiskā Grieķija KĀZAS SANTORINI SALĀ Azoru salas Lieldienās 2018 Vytautas Mineral SPA Bilbao Lieldienās
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 67504464
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: marii_1travel; riladrilad
Darbs laiks:
08:00 - 19:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 67504463
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 67283007
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
10:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS

LĪGO SVĒTKI AR GRUZĪNU AKCENTU!

Tbilisi – Martvili kanjoni - Prometeja ala – Svanetija (3 dienas) – Mestija – Ušguli – Mcheta – Džvari – Kahetija (2 dienas)

10 dienas / 9 naktis

no
930.00

Cenā iekļauts:


- Lidojums:Rīga - Tbilisi- Rīga (avio kompānija - airBaltic);
- Rokas bagāža (max svars 8 kg, max izmērs 55x40x20 сm), nododāmā bagāža: 1 soma (max svars 20 kg, 100х50х80 cm);
- Pavadošais gids no Rīgas;
- Nakšņošana divvietīgā numurā: 5 naktis ar brokastīm 3* viesnīcā Tbilisi;
- Nakšņošana divvietīgā numurā: 1 nakts ar brokastīm 3* viesnīcā Kahetijā;
- Nakšņošana divvietīgā numurā: 3 nakts ar brokastīm un vakariņām 3*(River Side) viesnīcā Mestijā;
- Vīnu degustācija:
- Ekskursiju un transporsta apkalpošana visa ceļojuma laikā;
- Visas ieejas biļetes programmā paredzētajos apskates objektos (muzejos, baznīcās, vīna pagrabos un citi);
- Kahetiešu mielasts ar folkloras programmu vīna pagrabā ar šašliku un vīnu, maizes, čurčelas un hinkāļu pagatavošanas meistarklasi;
- Līgo svētku pikniks ar šašliku un vīnu Svanetijā;
- Tranzīt pusdienas Rikoti pārejā; - Gruzīnu kolorīts un viesmīlība. 

informācija

Ceļojuma datums
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai
20.06.2018 - 29.06.2018
Ilgums: 10 dienas / 9 naktis
DBL Brokastis 930.00 EUR

1 diena: 20.06.18. (trešdiena).
Tiešais lidojums no Rīgas, reiss BT 724 plkst. 22:55. Lidojums uz Gruziju, Plkst. 03:25 ielidošana Tbilisi. Transfērs un agrā iekārtošanās 3-zvaigžņu viesnīcā Tbilisi.

2 diena: 21.06.18. (ceturtdiena). “Tbilisi – mana mīļā un dārgā!”.
Vēlas brokastis viesnīcā. Lielā apskates ekskursija – iepazīšanās ar Tbilisi vēsturisko centru. Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet:Cminda Samebu - Sv. Trīsvienības baznīcu – vienu no lielākajām pareizticīgo katedrālēm pasaulē; Metehi templi un leģendārā Tbilisi dibinātāja cara Vahtanga Gorgasili pieminekli un pa trošu ceļu pacelsieties svētajā Mtacminda kalnā, no kurienes paveras aizgrābjoša pilsētas panorāma. Šeit Jums būs iespēja papusdienot vienā no vecākajiem restorāniem pilsētā -“Funikulieris”, kur pasniedz gardākos gruzīnu virtuves ēdienus un visgaršīgākos pončikus pasaulē!! (par pap. maksu: no 15 lariem). Pēc pusdienām dosimies uz Abanotubani kvartālu ar slavenajām sēra pirtīm, kurās mīlēja atpūsties Puškins un Dimā, un pastaigāsimies pa Šardena ielu ar mājīgām kafejnīciņām un suvenīru veikaliņiem, Ciānas baznīcu un amizanto Rezo Gabriadzes leļļu teātra pulksteņtorni. Šaurās vecpilsētas ieliņas, vīna pagrabi un gleznu galerijas glabā Tbilisisenatnes aristokrātisko garu, bet, pārejot pa stikla “Miera” tiltu uz Kūras upes kreiso karastu, Jūs nonāksiet modernajā Rike parkā starp savādām skulptūrām un ar funikilieri nokļūsiet pie Narikala cietokšņa, kas uzcelts klints virsotnē jau 4. gs. un ir patisenākā Tibilisi daļa. Vakarā brīvajā laikā iesakām apmeklēt slavenās sērūdens pirtis un gūt īstu baudījumu miesai un garam! Nakts viesnīcā Tbilisi.

3 diena: 22.06.18. (piektdiena). Ceļš uz Svanetiju – Imereti brīnumi – Martvili kanjons – Prometeja ala – Enguri ūdenskrātuve – Mestija.
Agras brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz Svanetiju ar neleilām kafijas pauzēm pa ceļam. Ekskursija uz Gachedili (Martvili) kanjonu ar smaragddzidru tīru ūdeni, kas traucas gleznainu klinšu apskāvienā. Šī dabas rezervāta garums sasniedz 2400 metrus un dziļums 20 līdz 40 metrus. Jūs redzēsiet 12 metrus augstu pakāpienveida kaskāžu ūdenskritumu, pavizināsieties ar laivām un izpeldēsieties siltos sērūdens avotos, kuros karstais un dziedinošais ūdens plūst cauru gadu.
Pusdienas restorānā “Stalaktida” (par pap. maksu: no 15 lari). Ekskursija uz Prometeja alu. Gruzīnu leģendas vēsta, ka, kaut kur šajā apkārtnē, sadusmotie Olimpa dievi piekala nepakļāvīgo jaunekli Prometeju pie klints par to, ka viņš iedeva cilvēkiem svēto uguni. Kopējais alas garums, ar vairākām pazemes upēm un pat ezeriem, ir aptuveni 11 km. Tās dziļums ir aptuveni 20 metri, un pastāvīgā temperatūra alas iekšpusē 14 grādi. Šis unikālais dabas objekts ar dīvainu formu stalaktītiem, kurus papildina, ar īpaša apgaismojuma palīdzību radīts, krāsu karuselis un cilvēka fantāzijas lidojums, aiznes brīnumainas pasakas ilūzijā un izraisa neaprakstāmu sajūsmu. Ceļš uz Svanetiju. Tuvojoties Enguri ūdenskrātuvei, ainavas aiz loga pārsteidz ar savu neparasto skaistumu un Jūs saprotat, ka esat nokļuvuši paradīzē! Īsas pieturas foto pauzēm. Šajā vietā sākas Augšējā Svanetija. Ierašanās Mestijā, izvietošanās viesnīcā, vakariņas un atpūta.

4 diena: 23.06.18. (sestdiena). Augstākas par kalniem ir tikai debesis! Mestija – Svanetijas torņi – sniegoti kalni – Jāņu nakts uzgunskurs!
Brokastis viesnīcā. Svanetija – tā ir cita dimensija, kas nepakļaujas laikam. Sniegotie kalni un akmens sargtorņi, domīgisastinguši, šeit neskarti vēro vēstures gaitu. Svani runā savā valodā un dzīvo saskaņā ar gadsimtu gaitā iesakņotām nerakstītām paražām un likumiem. Šeit sākas Enguri upe, uz kuras uzcelts viens no lielākajiem dambjiem pasaulē un atrodas Gruzijas augstākā virsotne – Šhara (5068 m). Zuruldi kalna skatu laukumā, no putna lidojuma augstuma, Jūsu priekšā pavērsies majestātiska panorāma uz visām Svanetijas augstākajām virsotnēm un ledājiem. Ekskursija Mestijā: apmeklēsim vēstures un etnogrāfijas muzeju, slavenā alpīnista “Sniega leoparda” māju - muzeju, svanu torņus, kas būvēti pēc 10. gs. un atrodas JUNESKO aizsardzībā un paviesosimies Margiani ģimenes senajā svanu namā, kur redzēsim svanu torni no iekšpuses. Vakariņas viesnīcā.
Vakarā – Līgosim, Svinēsim! Jāņu nakts ugunskurs zem zvaigžņotām debesīm, pikniks ar šašliku, vīnu un čaču. Vainagu pīšana, dziesmas pie ugunskura un rotaļas. Atpūta un nakts viesnīcā.

5 diena: 24.06.18. (svētdiena). Mana sirds pieder kalniem! Ušguli - Mestija.
Brokastis viesnīcā. Mūs gaida pasakains ceļojums ar džipiem pa Kaukāza kalniem! Elpu aizraujošās augstkalnu ainavas, kas pavērsies mūsu priekšā, paliks Jūsu sirdīs uz mūžu. Straujas kalnu upes, mutuļojoši avoti un alpīnās pļavas!!! Ierašanās Ušguli – Eiropas visaugstākajā apdzīvotajā punktā. No šejienes – no “Eiropas jumta” mēs dosimies vēl augstāk kalnos – uz mīlētāju torni, no kura paveras visapburošākie skati uz Gruzijas dabas brīnumainajām dāvanām. Ušguli mēs redzēsim unikālos viduslaiku torņus, vēstures muzeju, kur glabājas seno svanu dārgumi no pirmskristietības laikmeta, 7. gs. būvēto Svetā Georga baznīcu, carienes Tamāras torni un nogaršosim Svanetijas visgardāko ēdienu – kubdari. Atgriešanās Mestijā. Vakariņas un nakts viesnīcā.

6 diena: 25.06.18. (pirmdiena). Senā Gruzijas galvaspilsēta. Mcheta – Džvari.
Agras brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz Mchetu. Pusdienu pauze gleznainajā Rikoti pārejā. Džvari klostera apmeklējums, no kura paveras senās Mchetas brīnišķīgā panorāma un redzama divu varenu upju – Kūras un Aragvi- savienošanās. Gluži kā putniJūs izjutīsiet šeit brīvības garu! Saka – “Kurš nav bijis Mchetā, tas nav bijis Gruzijā”. Senā Gruzijas galvaspilsēta Mcheta ir svētceļojuma vieta un svētnīca katram gruzīnam. Tik daudz kulta vietu, kā šeit, nav nekur citur Gruzijā. Tāpēc šo seno pilsētu dēvē par “Otro Jeruzālemi”. Mēs apskatīsim Svetichoveli(Dzīvības pīlārs) katedrāli. Pastaiga pa pilsētu. Suvenīru bodītes, aromātiskas garšvielas, vīnogu našķis – čurčela, slavenā keramika un karstie hačapuri, kas tiko izņemti no krāsns! Vakariņas vecakajā restorānā. Atgriešanās Tbilisi. Atpūta un nakts viesnīcā.

7 diena: 26.06.18. (otrdiena). “Uz Kahetijas svētvietām, mīlestības un mākslas pilsētu un ciemos pie vīndara – vīns un kahetiešu šašliks”. Bodbe – Signagi – Cinandali – kahetiešu dzīres pie vīndara - Kvareli.
Brokastis viesnīcā. Ekskursija uz Gruzijas austrumiem - Kahetijas reģionu. Šodien jūs uzzināsiet visu par gruzīnu vīnu dzimteni un viesmīlību. Mēs apmeklēsim Bodbe sieviešu klosteri, kur atrodas Svetās Nono bazilika, kas uzcelta Gruzijas kristītājas apbedīšanas vietā, bet, nokāpjot pie Svētās Nino brīnumdarītāja avota, varēsiet ievēlēties kādu vēlēšanos, kas noteikti piepildīsies. Mēs apstāsimies Signagi – mīlestības pilsētā, ļaujot tai mūs iemānīt savu šauro, mājīgo ieliņu labirintos. Maza, bet žilbinošiskaista, Signagislejas pakalna galā, paverot pasakainu skatu pāri Alazanas ielejai. Pilsētai ir 23 torņi un 6 vārti, un to apjož 18. gadsimtā būvēts mūris ar lielāko cietoksni Gruzijā. Suvenīru veikaliņu apmeklējums, kur var nopirkt vīnu, aromātiskas garšvielas, čurčelu, sieru un suvenīrus.
Ģimenes vīna pagraba – marani apmeklējums pie vietējā vīndara:Jums būs lieliska iespēja iepazīties ar kahetiešu zemnieku darba ikdienu, nogaršot vietējo vīnu tieši no kvevri (lielām māla krūkām , kas ieraktas zemē) un piedalīties gruzīnu ēdienu gatavošanā. Noslēgumā Jūs gaida īsts kahetiešu mielasts ar gruzīnu ēdieniem un mājas vīnu, kā arī gruzīnu daudzbalsīgā dziedāšana! Ekskursijas turpinājumā – brauciens uz kņazu Čavčavadze dzimtas muižu Cinandali. Šeit Jūs gaida pastaiga pa skaisto muižas dārzu, iepazīšanās ar kņazu dzimtas vēsturi un Cinandali leģendāro vīna pagrabu apmeklējums ar degustāciju. Atpūta un nakts viesnīcā Kahetijā.

8 diena: 27.06.18. (trešdiena). Zudusī svētnīca kalnos Gremi – Kindzmarauli korporācijas apmeklējums – atpūta Lagodekhi rezervātā.
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Kahetijas viduslaiku galvaspilsētu – Gremi. Dosimies augstu kalnā, kur atrodas Ercenģeļa baznīca. Šeit, zaļu mežu ieskauts, senais klosteris šķiet slīd gluži kā putns pār ieleju. Tur, no putna lidojuma augstuma, vēlreiz ļausimies apburošajai ainavai pār Alazanas ieleju – vīna darīšanas dzimteni! Mēs redzēsim kādreiz plaukstošās pilsētas drupas, kurās vēl joprojām var saskatīt karavānu sētas, pirts, tirdzniecības vietu, vīna glabātavas, aizsardzības konstrukciju un ūdensvada aprises, bet vietējā muzejā aplūkosim tā laika sadzīves priekšmetu ekspozīciju.
Dodamies uz Austrumkahetiju – Lagodehi rezervātu. Pa ceļam apmeklēsim vienu no pazīstamākajām rūpnīcām Kindzmarauli, kur būs iespēja iepazīties ar īsta gruzīnu vīna gatavošanas tehnologiju un protams nodegustēt lieliskos vīnus, kuru garša ir neaizmirstama. Brīnišķīgā vietā, Kaukāza grēdas pakājē, ir izvietojies Lagodekhi dabads rezervāts. Tas ir unikāls savā skaistumā un tiek uzskatīts par vienu no vecākajiem valstī. Šeit Jūs gūsiet atpūtu gan dvēselei, gan miesai! Jums būs iespēja izpeldēties ūdenskrituma kristāl tīrajā udenī, baudīt mierpilnu skaistumu un doties piknikā ar šašlikiem un vīnu pie ūdenskrituma. Vakarā atgiešanās Tbilisi. Atpūta un nakts viesnīcā.

9 diena: 28.06.18. (ceturtdiena). Tbilisi – pastaiga, slavenie tirgi, suvenīri, gala vakarinas, mūzika, dziesmas un dejas.
Brokastis viesnīca. Brīvais laiks Tbilisi. Bazāra – tirgus apmeklējums. Tbilisi tirgus ir īpaši brīnumaina vieta. Šeit Jūs redzēsiet visdažādāko augļu, dārzeņu, zaļumu, piedevu un garšvielu kalnus .... sastapsiet garas galdu rindas ar dažādiem sieriem - gudi un sulguni, kukurūzas miltus gomi(kukurūzas miltu putra) un visdažādākās nokrāsas un garšas čurčelu. Tālāk dosimies uz slaveno “Sauso tiltu” (suvenīru tirgu) – galveno antikvāro lietu tirgu pilsētā. Tas kādreiz bija daļa no tilta, kas savienoja abus Kūras upes krastus. Šeit var atrast absolūti visu:senus priekšmetus, rotas, plates un fotoaparātus, pulksteņus un traukus. Tikaišeit var iegādaties tiešām unikālus rokām darinātus priekšmetus.
Vakarā – atvadu gala gala vakariņas nacionālā gruzīnu restorānā ar šova programmu. Jūs varēsiet redzēt ugunīgās gruzīņu dejas, paklausīties slaveno vīru daudzbalsīgo dziedājumu un, protams, novērtēt tradicionālo kaukāza virtuvi: khinkali, mcvadi, lobio, sacivi, gruzīnu vīnus un čaču! (par pap. maksu: 35 €). Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

10 diena: 29.06.18. (piektdiena).
Atgriešanās majās. Bezgala laimīgi, mēs pametam šo skaisto un viesmīlīgo zemi .. bet pārliecināti, ka tikai uz īsu brīdi! Transfērs uz lidostu plkst. 02:00. Izlidošana plkst.04:40* - avio pārlidojums Tbilisi-Rīga. Plkst.07:15* ierašanās Rīgā.

 

Ceļojuma cenā nav iekļauts:
- Ceļojuma apdrošināšana līdz 65 g. – 10 €.

Papildus izdevumi pēc izvēles:
- Sēra pirtis par kabīni 2 – 3 personam – no 25 €;
- Pīlings un viegla masāža sēra pirtīs 1 personai- 5€;
- Nacionāla šova programma ar vakariņām gruzīnu restorānā Tbilisi – 35 €

Rekomendējam
ПОХОЖИЕ ТУРЫ
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
USA

No
1550.00
ekskursijas ceļojums grupas ceļojums
13 dienas / 12 naktis
(31.01 - 30.04)
Brokastis
Skatīties
Vjetnama - Fanthjeta, Mui Ne, Ke Ga

Lidojums iekļauts!

No
899.00
ekzotiskais ceļojums pludmales atpūta
13 vai 15 dienas
(11.03 - 23.03)
Brokastis
Skatīties
Mēs rekomendējam
Azoru salas Lieldienās 2018

No
559.00
grupas ceļojums
5 dienas / 4 naktis
(28.03 - 01.04)
Bez ēdināšanas
Skatīties
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Malaizija: Pangkor sala un Kualalumpura

Pludmales atpūta skaistajā Malaizijā

No
980.00
pludmales atpūta ekzotiskais ceļojums
14 dienas / 13 naktis
(26.02 - 11.03)
Brokastis
Skatīties