Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Ķīna senā un Ķīna mūsdienu Ķīnas Zelta trīsstūris Gran Mehiko Zem Toskānas Saules Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras Vjetnama: atpūta pie jūras. 3 dienas Parīzē Klasiskā Kīņa Unikālā Ņujorka! Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona USA Vjetnama: ekskursijas programma + atpūta Fantjetā Līgo Ķīnā Ķīna - lidojošie kalni Ājurvēda Keralā. Pančakarma un Rasajana. Austrumu pasaka! Santorīni. Romantiska nedēļas nogale. Indija, Goa Vjetnama - Fanthjeta, Mui Ne, Ke Ga Atpūta Šrilankā «DZER, MĪLI, LŪDZIES...» LIELDIENU BRĪVDIENAS UN PAVASARIS GRUZIJĀ! LĪGO SVĒTKI AR GRUZĪNU AKCENTU! Malaizija: Pangkor sala un Kualalumpura Malaizija: Borneo sala un Kualalumpura Malaizija: Langkavi sala un Kualalumpura Gruzija (Tbilisi) maija svētkos! Klasiskā Grieķija KĀZAS SANTORINI SALĀ Azoru salas Lieldienās 2018 Vytautas Mineral SPA Bilbao Lieldienās
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 67504464
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: marii_1travel; riladrilad
Darbs laiks:
08:00 - 19:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 67504463
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 67283007
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
10:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS

«DZER, MĪLI, LŪDZIES...» LIELDIENU BRĪVDIENAS UN PAVASARIS GRUZIJĀ!

TBILISI – MCHETA – DŽVARI KLOSTERIS –KAHETIJA – KAZBEGI

6 dienas \ 5 naktis

no
665.00

Cenā iekļauts:


- Lidojums:Rīga - Tbilisi- Rīga (avio kompānija - airBaltic);
- Rokas bagāža (max svars 8 kg, max izmērs 55x40x20 сm), nododāmā bagāža: 1 soma (max svars 20 kg, 100х50х80 cm);
- Nakšņošana divvietīgā numurā: 5 naktis 3* zvaigžņu viesnīcā Tbilisi;
- Pavadošais gids no Rīgas;
- Profesionāla vietējā krievvalodīgā gida pakalpojumi;
- Konfortabls transports;
- Ekskursiju programma, brokastis, 2 pusdienas, vīnu degustācijas un ieejas biļetes - saskaņā ar programmu, izņemot par papildinājumu samaksu. 

informācija

Ceļojuma datums
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai
28.03.2018 - 02.04.2018
Ilgums: 6 dienas \ 5 naktis
DBL Brokastis 665.00 EUR

1 diena: 28.03.18. (trešdiena).
Tiešais lidojums no Rīgas, reiss BT 724 plkst. 22:55. Lidojums uz Gruziju, Plkst. 03:25 ielidošana Tbilisi. Transfērs un agrā iekārtošanās 3-zvaigžņu viesnīcā Tbilisi.

2 diena: 29.03.18. (ceturtdiena). “Tbilisi – mana mīļā un dārgā!”.
Brokastis. Brīvais laiks vai lielā apskates ekskursija pa Tbilisi. Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet: Samebu - Sv. Trīsvienības baznīcu - Gruzijas pareizticīgo baznīcas galveno katedrāli, kas ir pati lielākā ortodoksālā baznīca visā Kaukāzā; vēsturisko pilsetas centru pie Mtacminda kalna ar senatnīgām divu un trīs stāvu mājām ar koka mežģīnu balkoniņiem un verandām; gleznainās Mtkvari(Kūras) upes krastmalas ainavas; stikla tiltu, kuru valsts prezidents nosauca par “Miera Tiltu”; Rike parku ar dejojošajām strūklakām – miera un atpūtas saliņu trokšņainās pilsētas sirdī; Abanotubani kvartālu ar slavenajām sēra pirtīm, kas uzceltas virs dabīgiem sērūdens avotiem; Metehi templi – seno citadel un Gruzijas caru rezidenci; šaurās un stāvās vecpilsetas ieliņas; Sioni baznīcu, kurā glabajas sv. Nino krusts; pa Šardena ielu, uz kuras atrodas marionešu teātra režisora Rezo Gabriadzes uzbūvētais dīvainais puksteņtornis, aiziesiet līdz pat “Muhrant Kari” cietokšņa sienai, Brīvības laukumam un pilsētas galvenajai artērijai Rustaveli prospektam; bet pa trošu ceļu nokļūsiet pie Narikala cietokšņa, kas uzcelts klints virsotnē jau 4. gs. un ir patisenākā Tibilisi daļa, lai no putna lidojuma augstuma vērotu lieliskos pilsētas skatus.
Tradicionālas gruzīnu pusdienas pēc vēlēšanās (patstāvīgi, par papildus samaksu: no 10-30 lariem).
Brīvais laiks. Jūs varēsiet pastaigāties pa skaisti izgaismotajām Tibilisi vecpilsētas ieliņām, izbaudīt tasi kafijas kādā no mājīgajām kafejnīciņām, vai apmeklēt slavenās Tbilisisērūdens pirtis (maksa atkarīga no cilv. skaita: no 5 € - 25 €). Nakts viesnīcā Tbilisi.

3 diena: 30.03.18. (piektdiena). “Uz svētvietām, mīlestības un mākslas pilsētu un ciemos pie vīndariem Kahetijā”. Bodbe – Signagi – Kvareli – Kindzmarauli – Cinandali – Telavi.
Brokastis viesnīcā. Ekskursija uz Gruzijas austrumiem - Kahetijas reģionu. Šodien jūs uzzināsiet visu par gruzīnu vīnu dzimteni un viesmīlību. Mēs apmeklēsim Bodbe sieviešu klosteri, kur atrodas Svetās Nono bazilika, kas uzcelta Gruzijas kristītājas apbedīšanas vietā, bet, nokāpjot pie Svētās Nino brīnumdarītāja avota, varēsiet ievēlēties kādu vēlēšanos, kas noteikti piepildīsies. Mēs apstāsimies Signagi – mīlestības pilsētā, ļaujot tai mūs iemānīt savu šauro, mājīgo ieliņu labirintos. Maza, bet žilbinošiskaista, Signagislejas pakalna galā, paverot pasakainu skatu pāri Alazani ielejai. Pilsētai ir 23 torņi un 6 vārti, un to apjož 18. gadsimtā būvēts mūris ar lielāko cietoksni Gruzijā. Suvenīru veikaliņu apmeklējums, kur var nopirkt vīnu, aromātiskas garšvielas, čurčelu, sieru un suvenīrus.
Ģimenes vīna pagraba – marani apmeklējums pie vietējā vīndara:Jums būs lieliska iespēja iepazīties ar kahetiešu zemnieku darba ikdienu, nogaršot vietējo vīnu tieši no kvevri(lielām māla krūkām , kas ieraktas zemē) un piedalīties gruzīnu ēdienu gatavošanā. Noslēgumā Jūs gaida īsts kahetiešu mielasts ar gruzīnu ēdieniem un neierobežotu mājas vīnu daudzumu, kā arī gruzīnu daudzbalsīgā dziedāšana!
Pārbrauciens uz Kvareli. Pa ceļam apmeklēsim vienu no pazīstamākajām rūpnīcām Kindzmarauli, kur būs iespēja iepazīties ar īsta gruzīnu vīna gatavošanas tehnologiju un protams nodegustēt lieliskos vīnus, kuru garša ir neaizmirstama. Ekskursijas turpinājumā – brauciens uz kņazu Čavčavadze dzimtas muižu Cinandali. Šeit Jūs gaida pastaiga pa skaisto muižas dārzu, iepazīšanās ar kņazu dzimtas vēsturi un Cinandali leģendāro vīna pagrabu apmeklējums ar degustāciju.
Dodoties prom no Kahetijas, uz īsu bridi piestāsim Telavi pilsētā, kur, kā zināms, dzīvo Mimino. Īsa pastaiga pa Alazanas ielejas seno pilsētu, kuras simbols ir vairāk kā 900 gadu vecs platāna koks. Tbilisi atgriezīsimies caur neatkārtojamiskaisto Gomboras pāreju (1980 m). Atpūta un nakts viesnīcā Tbilisi.

4 diena: 31.03.18. (sestdiena). “Majestātiskais Kazbegs”.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai pilnas dienas ekskursija: Ananuri – Džvari pāreja – Kazbegs – Svētās Trīsvienības templis – Gudauri.
Agri no rīta sāksies Jūsu ekskursija pa interesanto un ainavisko Gruzijas kara ceļa maršrutu, kas vēsturiski savienoja Gruziju ar Ziemeļkaukāzu. Šis senais vēsturiskai maršruts atklās Jums visu Zhinvali ezera skaistumu. Mēs apmeklēsim Ananuri viduslaiku pili, pa galvu reibinošiem šauriem kalnu ceļu serpantīniem pacelsimies uz Krusta pāreju un brauksim garām kalnu slēpošanas kūrortam Gudauri, redzēsim leģendārā "padebešu" jeb Gergeti - Sv.Trīsvienības tempļa neparasto skaistumu. Templis atrodas 2170 m augstumā, uz kurieni mēs dosimies ar džipiem. No šejienes paveras nepārspējamiskaists skats uz Terekas upes ieleju, Stepancmindi ciematu un majestātisko, ar mūžīgo sniegu klāto, vulkānu – Kazbegu, kas personificē pašu Gruziju – lepnu, senu, leģendāru un noslēpumainu.
“Kazbegiešu” pusdienas hinkāļu dzimtenē Pasanauri ar brīnišķīgu gruzīnu virtuvi. Atgriešanās Tbilisi ap plkst. 21:00. Pēc vēlēšanās, Jums būs iespēja apmeklēt svētku dievkalpojumu kādā no pareizticīgo vai katoļu baznīcām! Nakts viesnīcā Tbilisi.

5 diena: 01.04.18. (svētdiena). “Priecīgas Lieldienas!”.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai ekskursija: Gruzijas vissvētākā vieta Mcheta - Džvari.
Džvari klostera (V gs.) apmeklējums,
no kura paveras senās Mchetas brīnišķīgā panorāma un redzama divu varenu upju – Kūras un Aragvi- savienošanās. Gluži kā putniJūs izjutīsiet šeit brīvības garu! Saka – “Kurš nav bijis Mchetā, tas nav bijis Gruzijā”. Senā Gruzijas galvaspilsēta Mcheta ir svētceļojuma vieta un svētnīca katram gruzīnam. Tik daudz kulta vietu, kā šeit, nav nekur citur Gruzijā. Tāpēc šo seno pilsētu dēvē par “Otro Jeruzālemi”. Mēs apskatīsim Svetichoveli(Dzīvības pīlārs) katedrāli un Samtavro sieviešu klosteri, kur dzīvoja svētā Nino. Pastaiga pa pilsētu. Suvenīru bodītes, aromātiskas garšvielas, vīnogu našķis – čurčela, slavenā keramika un karstie hačapuri, kas tiko izņemti no krāsns! Pusdienas restorānā “Salobio” (no 15 lariem). Atgriešanās Tbilisi.
Vakarā – lieldienu vakariņas slavenajā gruzīnu restorānā “Dzirnavas” (Tsiskvili), kur Jūs varēsiet redzēt ugunīgās gruzīnu dejas, paklausīties slaveno daudzbalsīgo vīru dziedājumu un, protams, novērtēt tradicionālo kaukāza virtuvi: khinkali, mcvadi, lobio, džondžoli, gruzīnu vīnus un čaču (par papildus samaksu: 35 €).
Atgriešanās Tbilisi. Atpūta.

6 diena: 02.04.18. (pirmdiena). Atgriešanās majās.
Bezgala laimīgi, mēs pametam šo skaisto un viesmīlīgo zemi .. bet pārliecināti, ka tikai uz īsu brīdi! Transfērs uz lidostu plkst. 02:30. Izlidošana plkst.04:40* - avio pārlidojums Tbilisi-Rīga. Plkst.07:15* ierašanās Rīgā. 

Papildus izdevumi pēc izvēles:
- Sēra pirtis par kabīni 2 – 3 personam – no 25 €;
- Pīlings un viegla masāža sēra pirtīs 1 personai- 5€;
- Nacionāla sova programma ar vakariņām restorānā “Dzirnavas” – 35 €.

Rekomendējam
ПОХОЖИЕ ТУРЫ
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Gran Mehiko

Aizraujošs ceļojums prmskolumba laika Meksikā.

No
1505.00
aktīvā atpūta ekzotiskais ceļojums
9 dienas / 8 naktis
(16.02 - 24.02)
Brokastis
Skatīties
Degošais piedāvājums
Izdevīgs piedāvājums
Unikālā Ņujorka!

No
760.00
aktīvā atpūta vip
6 dienas / 5 naktis
(01.02 - 31.05)
Brokastis
Skatīties
Mēs rekomendējam
Ājurvēda Keralā. Pančakarma un Rasajana.

Ājurvēda, joga un meditācija

No
1029.00
ekzotiskais ceļojums vip
no 8 līdz 23 dienām
(20.12 - 28.02)
Pilna pansija
Skatīties
Mēs rekomendējam
Santorīni. Romantiska nedēļas nogale.

Pie saulītes novembrī!

No
399.00
ekskursijas ceļojums ģimenes atpūta
4 dienas / 3 naktis
(01.11 - 04.11)
Bez ēdināšanas
Skatīties