Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Tervise Paradiis 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Ķīna senā un Ķīna mūsdienu Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras Vjetnama: atpūta pie jūras. 3 dienas Parīzē Klasiskā Ķīna Unikālā Ņujorka! Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona USA Vjetnama: ekskursijas programma + atpūta Fantjetā Līgo Ķīnā Ķīna - lidojošie kalni Austrumu pasaka! Santorīni. Romantiska nedēļas nogale. LĪGO SVĒTKI AR GRUZĪNU AKCENTU! Klasiskā Grieķija KĀZAS SANTORINI SALĀ Vytautas Mineral SPA JAHTU KRUĪZS PA GRIEĶIJAS SALĀM JAHTU noma GRIEĶIJĀ Marakeša valsts svētkos Tervise Medical SPA 3* Divas Portugāles galvaspilsētas Douru upes ielejas leģendas - Portugāle un Spānijas ziemeļi LIELAIS PORTUGĀLES CEĻOJUMS
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 67504464
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 67504463
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 67283007
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
10:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS

TBILISOBA UN VĪNOGU RAŽĀS NOVĀKŠANAS SVĒTKI "RTVELI" GRUZIJĀ

Tbilisi – Mcheta – Džvari klosteris – Dieva cietoksnis «Upliscihe» – Ananuri – Kazbegi – Telavi – Cinandali – Rtveli – Signagi

7 dienas \ 6 naktis

no
0

Cenā iekļauts:


PĒC PIEPRASĪJUMA!

  • Lidojums: Rīga - Tbilisi- Rīga (aviokompānija - airBaltic);
  • Rokas bagāža 8 kg + nododāmā bagāža 20 kg;
  • Dzīvošana 3* viesnīcā;
  • Profesionāla krievvalodīgā gida pakalpojumi$
  • Transporta apkalpošana;
  • Gruzīnu viesmīlība;
  • Grupas vadītājs no Rīgas;
  • Ekskursiju programma, brokastis saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu. 

informācija

Ceļojuma datums
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

1.DIENA / 13.10.17. (piektdiena)
Rīga - Tbilisi

Tiešais lidojums no Rīgas, reiss BT 724 plkst. 22:55.

Plkst. 03:25 ielidošana Tbilisi. Transfērs un agrā iekārtošanās viesnīcā 3* Tbilisi.

2.DIENA / 14.10.17. (sestdiena)
Tbilisi pilsētas svētki

Brokastis viesnīcā.

Jūs aicina Tbilisoba!
Šī ir īpaša diena Tbilisi, kad skaistajā Gruzijas galvaspilsētā norisinās Tbilisoba. Grandiozais notikims tiek svinēts jau vairākas desmitgades un ilgst 3 dienas. Tas vienlaikus apvieno gan Pilsētas svētkus, gan rudens Ražas svētkus. Svētkos piedalās visi Tbilisi iedzīvotāji un, protams, galvaspilsētas viesi, jo šajā dienā ikviens var pats pamēģināt vīnogu ķekaru mīcīšanu ar kājām, noskatīties fokloras ansambļupriekšnesumus, nogaršot vietējās virtuves ēdienus un aplūkot un iegādāties amatnieku meistaru darinājumus. Uz senā Rike laukuma sapulcējas ģimenes ar bērniem, jo šeit var aplūkot dažu dienu laikā tapušo "ciematu" kurā neviens namiņš nav līdzīgs otram. Šeit ir gan račinu oda, gan osetīnu sakļa, gan svanetu tornis - ēkas, kas raksturīgas katram Gruzijas novadam. Nu un protams, vīna jūra, šasliks, augļi, dārzeņi un saldumi! Lai novērtētu un pilnībā izbaudītu Gruzijas zemes dāsnumu un svētku plašo vērienu, kaut vienu reizi mūžā ir jābūt šajos svētkos! Jautrība un izklaides turpinās līdz vēlam vakaram!
Tālāk ekskursija - iepazīšanās ar Tbilisi vēsturisko centru. Galveno apskates objektu un Narikala cietokšņa apmeklējums. Cietoksnis ir dažādos laikmetos radītu celtņu komplekss vecajā Tbilisi.
Pie Narikala cietokšņa nokļūsim pa trošu ceļu, lai no skatu laukuma izbaudītu skaistos skatus uz pilsētu. Protams, nekādi neiztikt bez senās Metehi - pilsētas vēsturiskā centra - apskates, kur atrodas slavenās sēra pirtis, kas izbūvētas uz dabīgiem dziednieciskiem sērūdens avotiem. Mēs apmeklēsim arī Samebu jeb Sv. Trīsvienības baznīcu - gruzīnu pareizticīgo baznīcas centrālo kategrāli un pastaigāsimies pa šaurajām vecpilsētas ieliņām ar 18. - 19. gs. namiem, lai izbaudītu neatkārtojamo un burvīgo šīs vietas atmosfēru.
Brīvais laiks - Tbilisi pilsētas svētki turpinās! Jautrība līdz pat vēlam vakaram! Nakts viesnīcā Tbilisi.

3.DIENA / 15.10.17. (svētdiena)
Tbilisi pilsētas svētki.

Brokastis viesnīcā.
Brīvais laiks pastaigai un dalībai svētku pasākumos.
Brīvajā laikā ikvienam būs iespēja apmeklēt slavenās Tbilisi sērūdens pirtis, noskatīties izrādi slavenajā Tbilisi Rezo Gabriadzes Leļļu teātrī vai vienkārši pastaigāties pa pilsētu.

Vakarā - aicinām apmeklēt slaveno gruzīnu restorānu "Dzirnavas" (Tsiskvili)
, kur Jūs varēsiet redzēt ugunīgās gruzīnu dejas, paklausīties slaveno vīru daudzbalsīgo dziedājumu un, protams, novērtēt tradicionālo kaukāza virtuvi: khinkali, mcvadi, lobio, sacivi, gruzīnu vīnus un čaču (par papildus samaksu: 30 €).

Nakts viesnīcā Tbilisi.

4.DIENA / 16.10.17. (pirmdiena)
Senā Ibērijas galvaspilsēta un antīkā klinšu pilsēta Upliscihe

Brokastis viesnīcā.

Brīvais laiks vai ekskursija: Sena Mcheta – Džvari klosteris un Upliscihe (par papildus samaksu: 25 €).
Džvari klosteris (V gs.) - viens no gruzīnu viduslaiku arhitektūras lieliskākajiem šedevriem. No klostera kalna virsotnes Jūs redzēsiet divu varenu upju - Aragvas un Kūras - apvienošanos, lielisko kalnu skaistumu un sajutīsiet brīvības garu gluži kā putni! Saka – "Kurš nav bijis Mchetā, tas nav bijis Gruzijā".
Mcheta – senā Gruzijas galvaspilsēta, šīs apbrīnojamās valsts dvēsele, katra gruzīna svētnīca. Tik daudz svētvietu un kulta vietu kā Mchetā, nav nevienā citā vietā Gruzijā. Tāpēc šo seno pilsētu dēvē par “Otro Jeruzālemi”. Šeit mēs apskatīsim Svetichoveli katedrāli (XI gs.) un Samtavro sieviešu klosteri. Tieši Mchetā pulcējas svētceļnieki no visas pasaules! Pastaiga pa pilsētu. Suvenīru bodītes, aromātiskas garšvielas, gruzīnu tradicionālais našķis – čurčela, slavenā keramika un karstie hačapuri, kas tikko izņemti no krāsns!
Pusdienas pēc vēlēšanās (par papildus samaksu: no 30 lariem).
Tālāk dodamies uz antīko alu pilsētu Upslicihe, vienu no senākajām apdzīvotajām vietām Gruzijā. Pilsēta - cietoksnis apbur ar savu neparasto izskatu. Gluži kā gigantiskas poras, klinšu sienās vīd ieejas alās un grotās, kuru dzīlēs kādreiz mutuļoja dzīve. Mājas un tempļi šeit tika izkalti varenajās klints sienās, kas iespaidīgi paceļas virs Kūras upes krastiem. Upslicihes alu pilsētā dzīve mutuļoja līdz pat viduslaikiem. Uz kādu laiku tā kalpoja kā valdnieces Tamāras rezidence. Aplūkosim senās alu celtnes, karaliskos apartamentus, teātri.

Atgriešanās Tbilisi un nakts viesnīcā.

5.DIENA / 17.10.17. (otrdiena)
Majestātiskie kalni – Kazbegi

Brokastis viesnīcā.

Brīvais laiks vai pilnas dienas ekskursija: Ananuri – Džvari kalnu pāreja – Kazbegi – Sv.Trīsvienības templis – Gudauri (par papildus samaksu: 40 €).
Agri no rīta sāksies Jūsu ekskursija uz Kazbegi pa interesanto un ainavisko Gruzijas kara ceļa maršrutu, kas vēsturiski savienoja Gruziju ar Ziemeļkaukāzu. Šis senais vēsturiskai maršruts atklās Jums visu Zhinvali ezera skaistumu, mēs apmeklēsim Ananuri viduslaiku pils kompleksu un pacelsimies pa galvu reibinošiem, šauriem serpentīnu ceļiem uz Krustu kalnu pareju.
Redzēsim senā Gergeti Sv.Trīsvienības jeb "padebešu" tempļa neparasto skaistumu, ko būs iespējams vērot ne tikai no kalna pakājes. Mēs ar džipiem dosimies uz pašu templi, kas atrodas 2170 m augstumā. No šejienes paveras neaprakstāmi skaists skats uz Terekas upes ieleju, Stepancmindi ciematu un mūžīgo sniegu klāto, majestātisko vulkānu Kazbegi. Kazbegs ir Gruzijas valsts simbols. Tā ir viena no visskaistākajām Kaukāza kalnu virsotnēm, kas iemieso pašu Gruziju - lepnu, senu, leģendām apvītu un noslēpumainu. 
Pusdienas pie viesmīlīga Stepancmindi saimnieka ar lieliskiem gruzīnu virtuves ēdieniem - pēc vēlēšanās (par papildus samaksu: 15 lari).

Vakarā ap plkst. 21:00 atgriešanās Tbilisi. Nakts viesnīcā Tbilisi.

6.DIENA / 18.10.17. (trešdiena)
Vīnogu ražas novākšanas svētki "Rtveli" Kahetijā.

Brokastis viesnīcā.

Brīvais laiks Tbilisi vai ekskursija: Telavi – Cinandali – Signagi – Vīnogu ražas novākšanas svētki "Rtveli" (par papildus samaksu: 75 €). 
Mēs dodamies uz Gruzijas slavenako vīnu reģionu Kahetiju! No sākuma mūs gaida aptuveni 100 km garš ļoti ainavisks ceļš. Pa ceļam gids pastāstīs par skaistakajiem apskates objektiem Kahetijā. Kahetijas gavaspilsēta Telavi, visiem pazīstama pateicoties padomju kinemotogrāfa klasikai- filmai "Mimino".
Laipni lūgti Cinandali! Cinandali – ne tikai slavena gruzīnu vīnu šķirne, bet arī kolorīts ciematiņš, kur atrodas pazīstamās kahetiešu muižnieku dzimtas Čavčavadze skaistā muiža. Tieši šeit darbību uzsāka pati prmā Alazanskas ielejas vīna rūpnīca. Cinandali Jūs gaida labāko vīnu degustācija.
Marani vīna pagraba apmeklējums. Sens vīna pagrabs, kuru atjaunoja dvīņu brāļi Gija un Gela Gamtkiculašvili. Tas artodas vēsturiskā ciematā Napareuli. “Marani” teritorija iekļauj slēgta tipa vīna pagrabu, pagrabu, kur vīns noveco”, pagrabu vīna izliešanai, atvērta tipa pagrabu un “Zavodi”, kas paredzēts šņabja gatavošanai. Vīnus šeit gatavo no "Marani" laukos audzētajiem "Saperavi", "Rkaciteli" un "Kahuri Micvane" vīnogulājiem. Vīna pagrabā vīns nogatavojas 90 krūkās pa 1,5 - 4 tonnām.
Mūs gaida meaizmirstams piedzīvojums - visiespaidīgākais un lieliskākais pasākums - vīnogu ražas novākšanas svētki "Rtveli"!
Gruzīniem tie ir īpaši ģimenes svētki, tāpēc ražas novākšanas periodā kopā sapulcējas visi radi un draugi. Jūs redzēsiet kā speciālās koka kastēs vīrieši un sievietes mīca ar kājām tikko novāktos, gatavos vīnogu ķekarus. Jums būs lieliska iespēja piedalīties vīna gatavošanā un no "pirmajām rokām" uzzināt par šī saulainā dzēriena īpašībam un pagatavošanas metodēm dažādos Gruzijas novados. Jūs varēsiet nobaudīt tik daudz vīnogu šķirņu, cik vēlēsieties! Jūs gaida visas gruzīnu delikateses uzreiz: aromātisks šašliks, saulainais hinkali, maigais lobio un hačapuri, svaigi pagatavota čurčela, hašlama, siers, zaļumi, daudz augļu, vīnogas un vēl daudz kas cits. “Rtveli” – tie ir smiekli, joki un milzum daudz pozitīvu emociju! 
Atvadoties no Kahetijas, dosimies uz mīlestības pilsētu Signagi, ļaujot tai mūs iemānīt savu šauro, mājīgo ieliņu labirintos. Maza, bet žilbinoši skaista, Signagi slejas pakalna virsotnē, paverot pasakainu skatu pāri Alazani ielejai. Labos laika apstākļos tālumā pat var redzēt vareno Kazbeku. Pilsētai ir 23 torņi un 6 vārti, un to apjož 18. gadsimtā būvēts mūris, kas aicina, lai pa to dotos pastaigā. Šeit Jūs redzēsiet vislielāko cietiksni Gruzijā.

Atgriešanās Tbilisi. Atpūta un nakts viesnīcā.

7.DIENA / 19.10.17. (ceturdiena)
Tbilisi - Rīga

Transfērs uz lidostu plkst. 02:00.
Izlidošana plkst. 04:40 - lidojums Tbilisi-Rīga. Plkst. 07:15 ierašanās Rīgā.

CEĻOJUMA CENĀ NAV IEKĻAUTS:

* Piemaksa par vienvietīgu numuriņu - 185 €;

* Veselības medicīniskā apdrošināšana ceļojumā laikā;

* Ekskursijas par papildus maksu:

- 4 diena: Mcheta – Džvari klosteris – Upliscihe - 25 €;

- 5 diena: Majestātiskie kalni – Kazbegi- 40 €;

- 6 diena: Telavi – Cinandali – Signagi – Vīnogu ražas novākšanas svētkiRtveli Kahetijā - 75 €; 

- ekskursiju pakete (4, 5, 6 diena + ieejas biļetes + degustācijas) - 140 €, jārezervē un jāapmaksā ne vēlāk kā 20 dienas līdz izbraukšanai.

* Sēra pirtis:

- par numuriņu 2-3 cilvēkiem - no 25 €;

- pīlings un viegla masāža sēra pirtīs 1 cilvēkam - 5 €;

* Nacionālā šova programma ar vakariņām gruzīnu restorānā “Dzirnavas” Tbilisi - 30 €.

Rekomendējam
ПОХОЖИЕ ТУРЫ
Mēs rekomendējam
Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras

Pārsteidzošā un noslēpumainā Indoķīna...

No
798.00
ekskursijas ceļojums ģimenes atpūta
10 dienas / 9 naktis
(02.05 - 31.10)
Brokastis
Skatīties
Degošais piedāvājums
KĀZAS SANTORINI SALĀ

Jūsu sapņu kāzas Grieķijā, Santorini salā!

No
1300.00
kāzu pakete
1 diena
(01.01 - 30.06)
Pēc programmas
Skatīties
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Klasiskā Ķīna

Lidojums iekļauts!

No
2068.00
ekzotiskais ceļojums grupas ceļojums
13 dienas / 12 naktis
(18.10 - 30.10)
Pēc programmas
Skatīties
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ķīna, Pasaules Mantojums

Visas Pekinas ievērības cienīgās vietas pilntiesīgi ietilpināmas “pasaules brīnumu” klāstā, jo ir satriecošas sava mēroga, izsmalcinātības un neatkārtojamā kolorīta ziņā.

No
595.00
ģimenes atpūta ekskursijas ceļojums
8 dienas / 7 naktis
(01.12 - 28.02)
Pēc programmas
Skatīties