Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Tervise Paradiis 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Ķīna senā un Ķīna mūsdienu Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras Vjetnama: atpūta pie jūras. 3 dienas Parīzē Klasiskā Ķīna Unikālā Ņujorka! Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona USA Vjetnama: ekskursijas programma + atpūta Fantjetā Līgo Ķīnā Ķīna - lidojošie kalni Austrumu pasaka! Santorīni. Romantiska nedēļas nogale. LĪGO SVĒTKI AR GRUZĪNU AKCENTU! Klasiskā Grieķija KĀZAS SANTORINI SALĀ Vytautas Mineral SPA JAHTU KRUĪZS PA GRIEĶIJAS SALĀM JAHTU noma GRIEĶIJĀ Marakeša valsts svētkos Tervise Medical SPA 3* Divas Portugāles galvaspilsētas Douru upes ielejas leģendas - Portugāle un Spānijas ziemeļi LIELAIS PORTUGĀLES CEĻOJUMS
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 67504464
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 67504463
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 67283007
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
10:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS

Kaboverde Valsts svētkos

Rīga - Kaboverde - Rīga

7 dienas / 6 naktis

no
0

Cenā iekļauts:


* lidojums Rīga - Kaboverde - Rīga,
* bagāža: 6 kg rokas bagāža + 13 kg reģistrētā bagāža,
* transfērs lidosta - viesnīca - lidosta,
* dzīvošana viesnīcā, 5 naktis ar brokastīm,
* vīza un ekotūrisma nodoklis.

informācija

Ceļojuma datums
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

Ceļojums piemērots visiem, kurus interesē atklāt un izpētīt jaunas valstis citā kontinentā ārpus Eiropas, tiem, kuri spēj samierināties ar citas mentalitātes cilvēku izpratni par komfortu, kārtību un precizitāti, tiem, kuri atvērti visam neierastajam un neparastajam, kā arī tiem, kas vēlas baudīt tropu sauli un okeāna silto ūdeni novembrī.

Gaisa temperatūra: 26-29 C dienā, 20-22 C naktī. Ūdens temperatūra: 24-26 C.

Laikapstākļi: apmēram 7 saulainas stundas katru dienu, no rīta dūmaka, kas ap pusdienlaiku izklīst, lietus iespējamība 4%, diezgan vējains.

Jāņem līdz: peldkostīms, dvielis pludmalei, līdzekļi pret UV starojumu, galvassega, saules brilles, viegla jaciņa vakara pastaigām, virsjaka un sporta apavi, ja plānots piedalīties ekskursijās Sau Antao salas kalnos, ūdens pudele nododamajā bagāžā pirmajam brīdim uz salas, pretodu līdzeklis tiem, kas brauc ekskursijā uz Santjago salu.

1.DIENA (20. novembris)
Rīga - Kaboverde

Izlidošana no Rīgas 01:15, tehniskā nosēšanās Faru. Ierašanās Kaboverdē (Sau Visente) 08:10. Transfērs uz viesnīcu.

Par papildus samaksu: Kultūras programma - Mūsu Mindelu. 10:00 izbraukšana no viesnīcas.
Šīs ekskursijas laikā izstaigāsim vēlreiz Mindelu pilsētas centru un iegriezīsimies mākslas un amatniecības muzejā un Mindelu kultūras centrā. 
Apskatīsim māju, kurā dzīvoja „baskājainā dīva” Cezārija Evora. 
Pēc tam dosimies uz darbnīcu, kur mums parādīs stīgu instrumentu izgatavošanas procesu un sniegs nelielu koncertu. 
Apstāsimies arī salas metereloģiskajā stacijā, no kuras paveras lieliska panorāma uz līci un pilsētu. Ekskursijas noslēgumā - pusdienas.
Ekskursijas ilgums aptuveni 4-5 stundas.
Cena: 55 EUR. Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, pusdienas un ieejas maksa stīgu instrumentu izgatavošanas darbnīcā.

2.DIENA (21. novembris)
Kaboverde

Par papildus samaksu: Sau Visentes salas un tās galvaspilsētas Mindelu apskates ekskursija. 09:00 izbraukšana no viesnīcas.
Pilnas dienas ekskursijas laikā vispirms apstāsimies skatu laukumā Fortim, no kura paveras panorāma, kas ietver līci un Mindelu pilsētu. Tālāk dosimies apskatīt municipālo un zivju tirgu un Zvaigznes laukumu. Turpinājumā brauksim uz nelielu zveinieku ciematu Kaļau, kas atrodas salas austrumos, izdzisuša vulkāna krāteri un Praia Grande – brīnišķīgu pludmali, kas stiepjas vairāku kilometru garumā. 
Pēc pusdienām dosimies apskatīt salas dabas parku, kurā iekļauta Sau Vicentes augstākā virsotne Monte Verde. Pēc tam apmeklēsim Baia das Gatas ( jeb Kaķeņu līci), kur varēs nopeldēties. Atpakaļceļā uz viesnīcu izbrauksim caur interesantu zvejniekciemu Salamansa.
Ekskursijas ilgums aptuveni 8 stundas.
Cena: 55 EUR. Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, pusdienas.

Par papildus samaksu: Mindelu naktī - vakariņas. 20:00 došanās kājām no viesnīcas.
Tipiska Kaboverdes restorāna apmeklējums.
Ekskursijas ilgums aptuveni 2 stundas.
Cena: 37 EUR. Cenā iekļauts: vakariņas ar muzikāliem priekšnesumiem.

3.DIENA (22. novembris)
Kaboverde

Par papildus samaksu: Ekskursija uz Santjagu salu. 06:00 Brokastis līdzņemšanai. 06:00 Izbraukšana uz lidostu.
07:20 Lidojums uz Santjagu salu. 08:15 Ierašanās Santjagu salā.
Ekskursijas laikā apskatīsim Kaboverdes lielāko salu Santjagu. 
Ekskursiju sāksim pabraucot garām Kaboverdes galvaspilsētai Praijai un dodoties uz Sau Žoržs duš Orgauš ( Sao Jorge dos Orgaos) ciematu, kur atrodas vienīgais Kaboverdes botāniskais dārzs. Šis ceļš dod pirmo iespaidu par „Visāfrikānisko” no Kaboverdes salām ar maziem tirdziņiem, ūdens apgādes punktiem un lieliskām klinšu un ieleju ainavām. 
Iegriezīsimies arī Pedra Badeižu ( Pedra Badejo) pilsētiņā, un apskatīsim tās ielas ar maziem veikaliņiem, tirgus laukumu un pludmali, kuru bieži apmeklē galvaspilsētas Praijas iedzīvotāji.
Tālāk dosimies uz galveno tūristu apskates objektu Sidade Veļja (Cidade Velha), kurā 1462. gadā uz pastāvīgu dzīvi apmetās pirmie arhipelāga iedzīvotāji. Tajā saglabājušās pirmās valsts galvaspilsētas arhitektūras pieminekļi un 2009. gadā to iekļāva UNESCO pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā. Sidadē Veļja apskatīsim Fortu, kas savulaik bija galvenais vergu tirdzniecības centrs starp Āfriku un Ameriku un Katedrāles drupas. 
Pēc pusdienām apmeklēsim Kaboverdes galvaspilsētu Praijas centrālo daļu. 
19:00 izbraukšana uz lidostu. 
20:10 izlidošana uz Sau Visentes salu. 21:05 ierašanās Sau Visentes salā.
Cena: 255 EUR. Cenā iekļauts: lidojums, transports Santjagu salā, gida pakalpojumi, pusdienas.

4.DIENA (23. novembris)
Kaboverde

Par papildus samaksu: Ekskursija uz Santu Antau salas ziemeļaustrumiem. 07:15 izbraukšana no viesnīcas.
08:00 izbraukšana ar kuģi uz Santu Antau salu.
Pēc ierašanās Portu Novu, ar minibusiem dosimies izpētīt salas ziemeļaustrumus. Dosimies augšup kalnos apskatīt vulkānu Kova, Krusta smaili un fotografēt pasakaino skatu pāri Paula ielejai. 
Izbraucot cauri zaļām ielejām un vērojot tropu dabu nonāksim ciematiņā Paul, kur ieturēsim pusdienas. Pēc tam sekos citu šajā salas daļā esošo ciematu – Ribeira Grande, Ponta do Sol, Fontaiņas apskate. 
Pēc atgriešanās Portu Novu, ar kuģi dosimies atpakaļ uz Sau Visentes salu. 
Atgriešanās laiks viesnīcā: ap 18.00 - 18.30.
Cena: 69 EUR. Cenā iekļauts: transports- minibuss un kuģa biļetes, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, pusdienas.

5.DIENA (24. novembris)
Kaboverde

Par papildus samaksu: Ekskursija uz Santu Antau salas dienvidrietumiem. 07:15 izbraukšana no viesnīcas.
08:00 kuģis izbrauc uz Santo Antao salu.
Šīs ekskursijas laikā apskatīsim Santo Antao salas dienvidrietumu daļu. Pēc izkāpšanas Portu Novu ostā, vispirms apskatīsim pozolana – jeb vulkānisko izmešu depozītus, kurus izmanto cementa rūpniecībā. 
Tālāk dosimies uz Lažeduš, kurā tiek realizēts lauksaimniecības attīstības projekts. Te mums būs iespēja apmeklēt vietējo veikalu, kurā mūs pacienās ar Kaboverdes tipiskajiem produktiem. 
Pēc tam brauksim rietumu virzienā uz Pīļu strauta ieleju, kuru iekļauj gandrīz vertikālas klintis kā arī Altu Mira ieleju. Netālu atrodas visaugstākā salas virsotne Tope de Koroa (1980m). 
Pēc pusdienām, apskatīsim Ribeira da Kruž, kur lauksaimniecisko ražošanu ievērojami uzlaboja irrigācijas sistēmas izveidošana. 
Ekskursijas noslēgumā atgriezīsimies Portu Novu un ar kuģi dosimies atpakaļ uz viesnīcu Sau Visentes salā. 
Atgriešanās laiks viesnīcā: ap 18.00 - 18.30.
Cena: 69 EUR. Cenā iekļauts: kuģa biļete, minibuss, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi un pusdienas.

6.DIENA (25.novembris)
Kaboverde - Rīga

15:00 transfērs uz lidostu.
Izlidošana no Kaboverde (Sau Visente) 17.30, tehniskā nosēšanās Tenerifē.

7.DIENA (26.novembris)
Rīga

Ierašanās Rīgā 05:50.

HOTEL OASIS PORTO GRANDE 4*

4* viesnīca Hotel Oasis Porto Grande atrodas Mindelo pilsētas centrā pie galvenā laukuma. Pilsētas pludmale atrodas apmēram 150m attālumā. 

Viesnīcas trīs stāvos izvietotas plašas istabas ar balkonu uz laukuma pusi vai dārzu ar peldbaseinu. Tajās viesu ērtībām pieejams: gaisa kondicionieris, TV, fēns, minibārs, seifs, bezmaksas WI-FI. Viesiem līdz jāņem vai jānopērk vietējā veikalā dušas želeja un kodicionieris matiem.

Viesnīcā nav lifta, bet tās darbinieki palīdz viesu bagāžu nogādāt līdz istabām. 

Brokastis un vakariņas var nobaudīt viesnīcas divos restorānos, bet dzērienus – bārā. 

Viesnīcā pieejama arī fitnesa zāle, nedēļas nogalē notiek diskotēkas un koncerti. 

Noīrēto automašīnu var atstāt turpat uz ielas viesnīcas priekšā. 

DON PACO HOTEL 3*

3.5* viesnīca Don Paco atrodas pašā Mindelo pilsētas centrā, netālu no galvenā laukuma. Līdz pilsētas pludmalei ir tikai 400m. 

Šajā viesnīcā pieejami numuri, kuros var izvietoties 3 viesi. Istabas iekārtotas viesu ērtībām ar gaisa kondicionieri, platekrāna TV un satelītprogrammām. Fēnu un pieeju seifam var palūgt reģistratūrā. Šampūnu un kondicionieri matiem jāņem līdzi vai arī jānopērk vietējā veikalā.

WI-FI tīkla pārklājums atrodams visā viesnīcā par papildus samaksu ( apm. 3€/stundā). 

Viesnīcā ir divi restorāni, bārs un terase. 

Noīrēto automašīnu bez maksas var atstāt turpat uz ielas.

Kaboverde salīdzinājumā ar citām Āfrikas kontinenta tropiskā klimata valstīm ir drošs galamērķis – bez bīstamiem dzīvniekiem un kukaiņiem, bez lipīgām slimībām (kaut gan ieteicams lietot veikalā pirktu ūdeni pudelēs!) un bez augsta noziedzības līmeņa (maciņi tomēr jāsargā!).

Lidojuma ilgums:

Rīga - Faru 4h 50 min
Faru  - Sau Visente 4h 20 min

Sau Visente  - Tenerife 2h 20 min
Tenerife -  Rīga 6h 00 min

Laika starpība: 3 stundas

Valūta: Kaboverdes escudo (CVE), oficiālais kurss 1€= 110 CVE, var norēķināties arī ar euro. Visērtāk ņemt līdz euro nelielas nominācijas naudas zīmēs. Vietējo valūtu var izņemt arī bankomātā ( viens no tiem atrodas Mindelo centrālajā laukumā)

Svarīgi! Līdz jābūt pasei ar derīguma termiņu vismaz 6 mēneši pēc ceļojuma pēdējās dienas un brīvu lapu Kaboverdes vīzu iespiešanai. Nepilsoņiem vīzas sagatavošanas kārtība neatšķiras no vīzas sagatavošanas pilsoņiem.

*Peldoties okeānā, jāņem vērā spēcīgas zemūdens straumes, tāpēc jāievēro piesardzība. Mazus bērnus nedrīkst atstāt vienus rotaļāties pludmalē, tuvu okeānam.

CENĀ NAV IEKĻAUTS:

* ekskursijas par papildus samaksu:

- Kultūras programma - Mūsu Mindelu - 55 EUR,

- Sau Visentes salas un tās galvaspilsētas Mindelu apskates ekskursija - 55 EUR,

- Mindelu naktī - vakariņas - 37 EUR,

- Ekskursija uz Santjagu salu - 255 EUR,

- Ekskursija uz Santu Antau salas ziemeļaustrumiem - 69 EUR,

- Santu Antau salas dienvidrietumi - 69 EUR,

* piemaksa par vakariņām - 20 EUR vienai personai dienā,

* ceļojumu apdrošināšana.

Rekomendējam
ПОХОЖИЕ ТУРЫ
Degošais piedāvājums
Izdevīgs piedāvājums
Unikālā Ņujorka!

No
760.00
aktīvā atpūta vip
6 dienas / 5 naktis
(01.02 - 31.05)
Brokastis
Skatīties
Degošais piedāvājums
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ķīna senā un Ķīna mūsdienu

Ekskursijas ceļojums

No
995.00
grupas ceļojums ekskursijas ceļojums
8 dienas / 7 naktis
(01.12 - 28.02)
Pēc programmas
Skatīties
Tervise Paradiis 4*

SPA-viesnīca un akvaparks Pērnavā

No
13.00
ģimenes atpūta atveseļošanas atpūta
sākot no 1 diennakts
(07.01 - 06.01)
Bez ēdināšanas
Skatīties
Mēs rekomendējam
Sanatorija EGLE+ 4*

Pārvērtiet ārstēšanu par prieku...

No
70.00
ģimenes atpūta atveseļošanas atpūta
sākot no 2 dienām
(22.10 - 26.12)
Pilna pansija
Skatīties