Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Tervise Paradiis 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Ķīna senā un Ķīna mūsdienu Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras Vjetnama: atpūta pie jūras. 3 dienas Parīzē Klasiskā Ķīna Unikālā Ņujorka! Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona USA Vjetnama: ekskursijas programma + atpūta Fantjetā Līgo Ķīnā Ķīna - lidojošie kalni Austrumu pasaka! Santorīni. Romantiska nedēļas nogale. LĪGO SVĒTKI AR GRUZĪNU AKCENTU! Klasiskā Grieķija KĀZAS SANTORINI SALĀ Vytautas Mineral SPA JAHTU KRUĪZS PA GRIEĶIJAS SALĀM JAHTU noma GRIEĶIJĀ Marakeša valsts svētkos Tervise Medical SPA 3* Divas Portugāles galvaspilsētas Douru upes ielejas leģendas - Portugāle un Spānijas ziemeļi LIELAIS PORTUGĀLES CEĻOJUMS
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 67504464
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 67504463
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 67283007
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
10:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS

Zanzibāra Valsts svētkos

Rīga - Zanzibāra - Rīga

7 dienas / 6 naktis

no
0

Cenā iekļauts:


* lidojums Rīga - Zanzibara - Rīga,
* bagāža: 6 kg rokas bagāža + 15 kg reģistrētā bagāža,
* transfērs lidosta - viesnīca - lidosta,
* dzīvošana viesnīcā 6 naktis,
* brokastis un vakariņas,
* vīza.

informācija

Ceļojuma datums
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

Ceļojums piemērots visiem, kurus interesē atklāt un izpētīt jaunas vietas citā kontinentā ārpus Eiropas, tiem, kuri atvērti visam neierastajam un neparastajam, kā arī tiem, kas vēlas baudīt tropu sauli un Indijas okeāna silto ūdeni novembrī. 

Gaisa temperatūra: ap 28 C dienā, ap 24 C naktī. Ūdens temperatūra: ap 28 C.

Laikapstākļi: apmēram 8 -10 saulainas stundas katru dienu, pastāv īslaicīga lietus iespējamība, mitruma līmenis - 69%.

Jāņem līdz: peldkostīms, dvielis pludmalei, līdzekļi pret UV starojumu, galvassega, saules brilles, ūdens pudele nododamajā bagāžā pirmajam brīdim uz salas, labs pretodu līdzeklis, apģērbs ar garām piedurknēm, kuru uzvilkt krēslai iestājoties, jo tad parādās moskīti. 

1.DIENA (18.novembris)
Rīga - Zanzibāra

Izlidošana no Rīgas 05:45, ierašanās Hurgadā 10:25. 
Izlidošana no Hurgadas 11:15, ierašanās Zanzibāras lidostā 17:30.

Transfērs uz viesnīcu. 18:30 Ierašanās viesnīcā.

2.DIENA (19. novembris)
Zanzibāra

Ekskursija par papildus samaksu: Akmens pilsēta un Mangapvani alas. 09:00 izbraukšana no viesnīcas.
Ekskursijas pirmās daļas laikā, kuru veiksim kājām, iepazīsimies ar Zanzibāras galvaspilsētas Stone Town (Akmens pilsēta) būtiskākajiem tūristu apskates objektiem - Vergu tirgu, Anglikāņu katedrāli, Sultāna pils muzeju, Brīnumu māju, veco Arābu fortu un Ambulanci. 
Gids pastāstīs par ne tikai Zanzibāras un Akmens pilsētas vēsturi, bet iepazīstinās arī ar galvaspilsētas mūsdienu dzīvi. Apstāsimies arī tirgū, lai apbrīnotu vietējos produktu daudzveidību – rīta agrumā ķertās zivis, svaigi cepto maizi, novāktos augļus un dārzeņus. 
Pēc pusdienām galvaspilsētā, dosimies uz Mangapvani, kas tulkojumā nozīmē Arābu krasts un atrodas apmēram 20 km attālumā uz ziemeļiem no Zanzibāras galvaspilsētas. Te apmeklēsim Koraļļu alu, kas atrodas dziļi koraļļsārtās klintīs. Alai ir šaura ieeja un saldūdens baseins tās zemākajā vietā. Iespējams, ka sensenos laikos salas iedzīvotāji te ņēma ūdeni, bet, laikam ejot, alas ieeja aizauga ar bagātīgu veģetāciju un tika aizmirsta. Vēlāk teritorija, kurā atradās ala, kļuva par bagāta arābu zemesīpašnieka Hameda Salima īpašumu un vietējais kazu gans, meklēdams noklīdušu lopiņu, alu atklāja no jauna. Apkārtnes iedzīvotāji un Salima īpašumā strādājošie vergi sāka atkal izmantot dzeramo ūdeni no alas baseina. Vēsturnieki uzskata, ka Koraļļu ala vēl ilgus gadus tika izmantota, lai no varasiestādēm slēptu vergus pēc tam, kad 1873. gadā tirdzniecība ar tiem tika oficiāli aizliegta.
Ekskursijas ilgums ~ 7.5 stundas.
Cena: 99 EUR. Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs vietējais gids, 0,5l ūdens, bufetes pusdienas ( ūdens 0.5l iekļauts), ieejas maksa Vergu tirgū, Arābu fortā un Anglikāņu katedrālē.

Svarīgi! Stountaunas pilsētas ekskursijas laikā jāģērbjas konservatīvi – sievietēm jāapsedz pleci un jāvelk garās bikses vai gari svārki. Lūgums arī vīriešiem nevilkt šortus. Ieteicams aut slēgtus apavus vai sporta kurpes.

3.DIENA (20. novembris)
Zanzibāra

Ekskursija par papildus samaksu: Delfīni un Džozani parks. 06:30 izbraukšana no viesnīcas.
Ar autobusu dosimies uz Kizimkazi, kas atrodas salas dienvidu piekratē un kas pazīstama kā delfīnu vērošanas vieta. Te mājo daudz pudeļdeguna un vērpējdelfīni, tropiskās zivis un atrodas brīnišķīgi koraļļu rifi. 
Pludmalē tiks dota īsa drošības instrukcija un tad ar kuģi dosimies Indijas okeānā meklēt delfīnu baru. 
Kaut arī šajā piekrastē delfīnu ir daudz, nav simtprocentīgas garantijas tos redzēt. Pat ja delfīnus nesatiksim, divas stundas varēs izbaudīt kuģošanu okeāna ūdeņos, bet drosminieki varēs snorkelēt līdzās koraļu rifam. 
Pēc atgriešanās krastā, varēs peldēties piekrastes seklajos ūdeņos un nobaudīt pusdienas. 
Ekskursijas otrajā daļā apmeklēsim Džozani dabas parku, kas ir mājas virknei endēmisko augu un dzīvnieku, tai skaitā Zanzibāras sarkanajam kolobusa pērtiķim. Džozani mežs lepojas ar tādu bioloģisko daudzveidību un satriecošām ainavām, ka pašlaik tiek apsvērta iespēja to iekļaut UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā. 
Mežzinis mūs pavadīs pa īpaši izveidotām takām, kuras iekļauj eikalipti un sarkankoki, kā arī pastāstīs par dažādu augu ārstnieciskajām īpašībām, par dzīvniekiem, putniem un reptīļiem, kas šo tropisko lietusmežu padarījuši par savām mājām. Taka aizvedīs arī līdz vietai, kur ūdens skalojas ap sarkankoku saknēm un kur varēs apskatīt tropiskās zivtiņas un krabjus, kas lēkā pa dubļiem.
Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.
Cena: 99 EUR. Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs vietējais gids, 0,5l ūdens, bufetes pusdienas ( ūdens 0.5l iekļauts), ieejas maksa Džozani parkā un Menajas līča saglabāšanas nodeva.

Svarīgi! Ekskursijas pirmajai daļai nepieciešams peldkostīms, dvielis, sauļošanās krēms, galvassega, ūdensizturīgi apavi. Džozani meža apmeklējumam nepieciešams: ērtas sporta kurpes un garās bikses. 
Lūgums nebarot un neaiztikt pērtiķus!

4.DIENA (21. novembris)
Zanzibāra

Ekskursijas par papildus samaksu: Garšvielu un vietējās kultūras tūre. 09:00 izbraukšana no viesnīcas.
Sensenos laikos Zanzibāra bija pazīstama kā Garšvielu sala, kas uz visu pasauli eksportēja krustnagliņas, vanilīnu, muskatriekstus un kardamonu. Garšvielas te bija atvestas no Āzijas un Dienvidamerikas. Mūsdienās garšvielu plantācijas vairāk domātas tūristu apmeklējumiem un ir kļuvušas par pašiem populārākajiem ekskursiju galamērķiem salā. 
Gida pavadībā apskatīsim, pasmaržosim un pagaršosim dažādas garšvielas un tropiskos augļus, kā arī uzzināsim par to pielietojumu kulinārijā, ārstniecībā un skaistumkopšanā. Būs iespēja pagaršot vietējos ēdienus, sezonas augļus un zāļu tējas. 
Ekskursijas otrajā daļā pievērsīsimies vietējās kultūras izpētei, kuras satāvdaļas ir dziesmas, dejas, vizuālā māksla, spēles, kulinārija, utt. Vietējā ciematā varēs iejusties iedzīvotāju ikdienā, vērojot kā sievietes pin grozus, maļ prosas putraimus un gatavo tradicionālo ēdienu, redzēt ka tiek veidoti hennas zīmējumi, kas klāj lielākās daļas salas iedzīvotāju ķermeņus, kā veido tradicionālās frizūras. Redzēsim, kā mazi zēni vij virves vai veikli rāpjas palmā, lai zemē nomestu kokosriekstu atsvaidzinošam dzērienam. 
Varēs vērot, kā ciemata vīrieši no palmu zariem veido pinumus, lai apjumtu mājas vai spēlē Bao – savu iemīļoto spēli. 
Vēl apskatīsim maniokas un banānu plantācijas kā arī nogaršosim gatavos augļus. 
Ekskursijas ilgums ~ 7 stundas.
Cena: 99 EUR. Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs vietējais gids, 0,5l ūdens, bufetes pusdienas ( ūdens 0.5l iekļauts), ieejas maksa garšvielu plantācijā. 

Svarīgi! Vietējo ciematu apmeklēšanas laikā jāģērbjas atbilstoši vietējām tradīcijām – sievietēm jāapsedz pleci un jāvelk garās bikses vai gari svārki. Lūgums arī vīriešiem nevilkt šortus. Nepieciešams līdzi ņemt sauļošanās krēmu un cepuri.

5.DIENA (22. novembris)
Zanzibāra

Ekskursija par papildus samaksu: Pludmales atpūta Niange un Cietuma salās. 09:00 izbraukšana no viesnīcas.
Dienas pirmajā pusē kāpsim uz tradicionālā salinieku kuģīša klāja un dosimies uz civilizācijas neskartiem smilšu sēkļiem okeānā, kas atrodas apmēram stundas brauciena attālumā no Zanzibāras galvaspilsētas. 
Šet varēs peldēties un nirt, lai izpētītu brīnumaino zemūdens pasauli ar zivīm un koraļļiem. Tepat pludmalē tiks klāti pusdienu galdi un talantīgi pavāri sagatavos mums jūras velšu maltīti svaigā gaisā. 
Pēc pusdienām vēl nedaudz atpūtas un tad kuģosim uz Cietuma salu. 
Cietuma sala savu nosaukumu ieguva no cietuma, kas uz tās tika uzbūvēts, bet nekad tā arī netika izmantots. Vienīgi arābi savulaik salā izmitināja savus sacēlušos vergus. 
Pašlaik te atrodas cietuma drupas, viesnīca un milzīgs bruņurupuču rezervāts. Gigantiskie bruņurupuči, kas, domājams, atpeldējuši no Komoru vai Seišeļu salām ir sasnieguši cienījamu vecumu un uz savām kaula plākšņu mugurām spēj lēnītēm pavizināt arī mazus bērnus. 
Ekskursijas ilgums ~ 7,5 stundas.
Cena: 99 EUR. Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs vietējais gids, 0,5l ūdens, jūras velšu pusdienas pludmalē (bezalkoholiskie dzērieni un vietējais alus iekļauts). 

Svarīgi! Nepieciešams līdzi ņemt sauļošanās krēmu un cepuri, peldkostīmu un dvieli, ūdensizturīgus apavus. 
Lūgums nebarot un neaiztikt bruņurupučus!

6.DIENA (23. novembris)
Zanzibāra

Ekskursija par papildus samaksu: Ziemeļu krasts, Nungvi ciemats un saulrieta kruīzs. 10:00 izbraukšana no viesnīcas.
Zanzibāras ziemeļu piekraste ir vieta, kur tiek būvēti piekrastes ūdeņos izmantojamie, tradicionālie kuģi. 
Pa ceļam uz Nungvi ciematu brauksim garām zivju tirgiem, kur notiek svaigi noķerto lomu izsole. Apstāsimies arī pie jau sabrukušas portugāļu apmetnes drupam, kur mums vietējais gids pastāstīs apmetnes un portugāļu iekarojumu vēsturi. Vēl apmeklēsim vietējo kuģubūvētavu un tālāk dosimies uz Nunvgi ciemata bruņurupuču rezervātu un akvāriju. 
Gida pavadībā izstaigāsim Nungvi ciematu un dosimies uz liedagu, kur tiks dots brīvs laiks peldei un saules vannām.
Vakarpusē kāpsim uz vietējā kuģīša, lai izbrauktu selgā vērot, kā saule lēnām grimst Indijas okeānā, mainot debesis uz sārtām, zeltainām un melnām, kas ir milzīgu zvaigžņu pilnas. 
Ekskursijas ilgums ~ 8,5 stundas 
Cena: 125 EUR. Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs vietējais gids, 0,5l ūdens, bufetes pusdienas, dzērieni uz kuģa (bezalkoholiskie dzērieni un vietējais alus).

Svarīgi! Nepieciešams līdzi ņemt sauļošanās krēmu un cepuri, peldkostīmu un dvieli, ūdensizturīgus apavus.

7.DIENA
Zanzibāra - Rīga

Brīvais laiks.

Izbraukšana no viesnīcas 13:15.
Izlidošana no Zanzibāras 16:10. Ierašanās Hurgadā 20:30.
Izlidošana no Hurgadas 21:20. Ierašanās Rīgā 02:20 25.novembrī.

PARADISE BEACH RESORT 3+*

Viesnīca Paradise Beach Resort 3+* atrodas skaista un ziedoša dārza ieskautā teritorijā Indijas okeāna krastā, salas austrumu daļā, 35 km attālumā no Zanzibāras galvaspilsētas. Brauciens ar taksometru aizņem 45 min. un vidējā cena 45 USD. Tuvumā neatrodas restorāni, netālu ir mazs veikaliņš, kā arī viesnīcas kompleksā atrodas viens suvenīru veikals. 

Viesnīcas teritorijā atrodas baseini – gan pieaugušajiem, gan arī bērniem. 

Suite numuros ir divguļamā gulta un viena vienvietīgā gulta, maksimālais izvietojums – 3 personas. Visām gultām ir moskītu tīkli.

Istabās pieejams viss viesu ērtībām – gaisa kondicionieris, fēns, minibārs, bezmaksas WI-FI, bezmaksas 0.5l ūdens pudele katru dienu, kosmētiskie līdzekļi - šampūns, ziepes, dušas želeja. 

Seifs pieejams par papildus samaksu reģistratūrā. 

Brokastis un vakariņas var nobaudīt viesnīcas restorānā un tiek pasniegtas bufetes veidā. 

Katru vakaru ir dažādi tematiskie muzikālie priekšnesumi un koncerti. Noīrēto automašīnu varēs bezmaksas atstāt līdzās viesnīcai. 

Tāpat viesnīca piedāvā dažādas sporta aktivitātes un ir iespējams noīrēt velosipēdus. 

Viesnīcas pludmalē ir izteikti manāmi paisumi un bēgumi, kuru laikā ūdens līmenis mainās līdz pat 2.5 m, šie dabas procesi notiek vidēji ik pēc sešām stundām un mainās atkarībā no mēness fāzes. Bēguma laikā (rītos) skatam paveras interesantas ainas - vietējie iedzīvotāji vāc jūras zāles, laiviņas stāv uz sēkļiem, var vērot okeāna ekosistēmas dažādību - krabīšus, jūras zvaizgnes, lasīt gliemežvākus. 

Pludmales bāram ir laipiņa, no kuras ērti var ienirt un izpeldēties siltajā Indijas okeāna ūdenī. 

Netālu no viesnīcas, apmēram 30 minūšu gājiena attālumā, atrodas pludmales, kurās ir mazāk izteiks bēgums un var ērtāk izpeldēties. Savukārt, pludmales zona saules peldēm ir ļoti plaša un skaista. 

Indijas okeānam ierasta parādība - jūras zāļu izskalošana krastā, citās pludmalēs tas ir izteiktāk, citās – mazāk. No rītiem viesnīcas pludmale tiek tīrīta un jūras zāles atdotas vietējiem iedzīvotājiem, kas tiem nodrošina papildus ienākumus. Viņi jūras zāles uzskata par okeāna dāvanu. Tās tālāk tiek eksportētas uz Ķīnu, Koreju, Dāniju, Spāniju, kur tiek izmantotas pārtikā, medicīnā vai kosmētikā. 

Īpaši - pludmales bārs virs okeāna, kurā laiski var atpūsties un baudīt kādu no atspirdzinošiem dzērieniem, veroties Indijas okeāna plašumos vai tumsai iestājoties, vērot zvaigžņotās debesis.

OCEAN PARADISE RESORT & SPA 4*

Ocean Paradise Resort & Spa 4* atrodas skaista un kopta dārza ieskautā teritorijā Indijas okeāna krastā, salas austrumu daļā, 35 km attālumā no Zanzibāras galvaspilsētas. Brauciens ar taksometru aizņem 45 min. un vidējā cena 45 USD. 

No brokastu restorāna paveras jauks skats uz okeānu un plašo viesnīcas teritoriju. Viesnīcas tuvumā neatrodas restorāni vai veikali. 

Viesnīcas standarta numuros var izmitināties divi pieaugušie un bērns. Katrai istabai ir terase vai balkons. Visām gultām ir moskītu tīkli. Istabās pieejams viss viesu ērtībām – gaisa kondicionieris, griestu ventilators, seifs, fēns, minibārs, satelīt TV, maksas WI-FI istabās ( 8USD/24h), bezmaksas – kafejnīcā, kafijas/tējas pagatavošanas piederumi. bezmaksas 0.5l ūdens pudele katru dienu, kosmētiskie līdzekļi - šampūns, ziepes, dušas želeja. 

Brokastis un vakariņas var nobaudīt viesnīcas restorānā un tiek pasniegtas bufetes veidā. Katru vakaru vakariņu laikā ir tematiski muzikālie priekšnesumi un koncerti. 

Pludmales zona plaša un ar ērtu piekļuvi okeānam, piedāvājumā dažādas sporta aktivitātes. 

Viesnīcas pludmalē ir manāmi paisumi un bēgumi, kuru laikā ūdens līmenis mainās līdz pat 2.5 m, šie dabas procesi notiek vidēji ik pēc sešām stundām un mainās atkarībā no mēness fāzes. Bēguma laikā (rītos) skatam paveras interesantas ainas - vietējie iedzīvotāji vāc jūras zāles, laiviņas stāv uz sēkļiem, var vērot okeāna ekosistēmas dažādību - krabīšus, jūras zvaizgnes, lasīt gliemežvākus. 

Indijas okeānam ierasta parādība - jūras zāļu izskalošana krastā, citās pludmalēs tas ir izteiktāk, citās – mazāk. No rītiem viesnīcas pludmale tiek tīrīta un jūras zāles atdotas vietējiem iedzīvotājiem, kas tiem nodrošina papildus ienākumus. Viņi jūras zāles uzskata par okeāna dāvanu. Tās tālāk tiek eksportētas uz Ķīnu, Koreju, Dāniju, Spāniju, kur tiek izmantotas pārtikā, medicīnā vai kosmētikā.

Papildus informācija par Zanzibāras ceļojumu

Lidojumu izpilda avio kompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu. Hurgadā tiks veikta degvielas uzpilde.

Lidojuma ilgums: 

Rīga - Hurgada: 4h 40 min 

Hurgada - Zanzibāra: 5h 15 min 

Zanzibāra - Hurgada: 5h 20 min 

Hurgada - Rīga: 5h 00 min  

Atļautais bagāžas apjoms : 6 kg rokas bagāža + 15 kg reģistrētā bagāža

Ceļojums piemērots visiem, kurus interesē atklāt un izpētīt jaunas vietas citā kontinentā ārpus Eiropas, tiem, kuri atvērti visam neierastajam un neparastajam, kā arī tiem, kas vēlas baudīt tropu sauli un Indijas okeāna silto ūdeni novembrī. 

Zanzibāra salīdzinājumā ar citām Āfrikas kontinenta tropiskā klimata vietām ir drošs galamērķis un bez augsta noziedzības līmeņa (maciņi tomēr jāsargā!). 

Ieteicams lietot veikalā pirktu ūdeni pudelēs. Katras ekskursijas cenā ir iekļauta bezmaksas 0.5l ūdens pudele un arī viesnīcā katru dienu var dabūt bezmaksas ūdens pudeli. 

Gaisa temperatūra: ap 28C dienā, ap 24C naktī. Ūdens temperatūra: ap 28C. 

Laikapstākļi: apmēram 8 -10 saulainas stundas katru dienu, pastāv īslaicīga lietus iespējamība, mitruma līmenis - 69%. 

Jāņem līdz: peldkostīms, dvielis pludmalei, līdzekļi pret UV starojumu, galvassega, saules brilles, ūdens pudele nododamajā bagāžā pirmajam brīdim uz salas, labs pretodu līdzeklis, apģērbs ar garām piedurknēm, kuru uzvilkt krēslai iestājoties, jo tad parādās moskīti. 

Oligātās potes pret tropu slimībām nav, tomēr malārijas risks pastāv. Iesakām griezties pie mediķiem, lai izrakstītu un jau nedēļu pirms brauciena sāktu lietot pretmalārijas tabletes. 

Elektrība: 220V – nav nepieciešams pārveidotājs/adapteris 

Laika starpība: +1 stunda 

Valūta: Tanzānijas šiliņš (TZS), 1€= ~ 2369 TZS, var norēķināties arī ar euro vai dolāriem. Visērtāk ņemt līdz EUR nelielas nominācijas naudas zīmēs. EUR pret vietējo valūtu ar vislabāko kursu var samainīt lidostā, Akmens pilsētas pasta nodaļā vai kādā no trim bankām. 

Vīzas saņemšana: 

Lidmašīnā tiks izsniegtas anketas, kas jāaizpilda, lai Zanzibāras lidostā saņemtu vīzu. 

Vīzas saņemšanai nepieciešams: 
- pase ar derīguma termiņu vismaz 6 mēneši pēc ceļojuma pēdējās dienas un brīvu lapu vīzu iespiešanai,
- aizpildītās anketas,
- 50 USD 

Iegādājoties ceļojuma komplektu, vīzas izmaksas ir iekļautas cenā!

CEĻOJUMA CENĀ NAV IEKĻAUTS:

* ekskursijas par papildus maksu:

- Akmens pilsēta un Mangapvani alas  - 99 EUR,

- Delfīni un Džozani parks - 99 EUR,

- Garšvielu un vietējās kultūras tūre - 99 EUR,

- Pludmales atpūta Niange un Cietuma salās - 99 EUR,

- Ziemeļu krasts, Nungvi ciemats un saulrieta kruīzs - 125 EUR,

* piemaksa par All Inclusive:

- Paradise Beach Resort 3+* viesnīcā - 20 EUR par personu dienā,

- Ocean Paradise Resort & SPA 4* viesnīcā - 35 EUR par personu dienā,

* ceļojuma apdrošināšana.

Rekomendējam
ПОХОЖИЕ ТУРЫ
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
LĪGO SVĒTKI AR GRUZĪNU AKCENTU!

Brauciet uz Gruziju! Jūs redzēsiet Tbilisi vecpilsētas gaisīgo arhitektūru, Kahetijas zaļos vīnogulājus, vissenākās pilsētas un svētākos tempļus, apbrīnosiet kalnu un ieleju satriecošo skaistumu, pagaršosiet visgardākos nacionālos ēdienus, nobaudīsiet vislieliskākos vīnus un piedalīsieties tradicionālās gruzīnu dzīrēs ar vislabākajiem tostiem pasaulē! Līgo svētkus svinēsim pirmatnīgi neskartajā, skaistajā Svanetijā! Mūs gaida salavenie svanu torņi, unikālais viduslaiku ciemats Ušguli, gavu reibinošā Enguri aiza un iepazīšanās ar svaniem – skarbu, brīvību mīlošu, bet ļoti viesmīlīgu tautu! Atklājiet sev šo brīnišķīgo valsti – sirsnīgu, unikālu un neaizmirstamu!!!

No
950.00
grupas ceļojums ekskursijas ceļojums
10 dienas / 9 naktis
(20.06 - 29.06)
Pēc programmas
Skatīties
Mēs rekomendējam
Santorīni. Romantiska nedēļas nogale.

Pie saulītes novembrī!

No
569.00
ekskursijas ceļojums ģimenes atpūta
4 dienas / 3 naktis
(01.11 - 04.11)
Brokastis
Skatīties
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Austrumu pasaka!

Valsts ar tūkstošgadīgu vēsturi ...

No
980.00
grupas ceļojums ekskursijas ceļojums
8 dienas / 7 naktis
(05.10 - 12.10)
Pilna pansija
Skatīties
Mēs rekomendējam
Izdevīgs piedāvājums
Ķīnas Zelta trīsstūris

Siāņa atrodas pie Vejas upes, bet viņas senais nosaukums tulkojams kā „ilgais ceļš”. Tieši Siaņa vienu laiku bija karavānu norīkošanas vieta, kuri virzījās pa Lielo Zīda ceļu. Vēl Siaņa — provinces Šeņsi galvaspilsēta, ilgu gadu garumā bija Senās Ķīnas galvaspilsēta, viņas vēsture turpinās jau vairāk kā trīs tūkstoši gadu.

No
1320.00
ekskursijas ceļojums grupas ceļojums
11 dienas / 10 naktis
(01.12 - 05.02)
Pēc programmas
Skatīties