Sanatorija EGLE 3* Sanatorija EGLE+ 4* Tervise Paradiis 4* Ķīna, Pasaules Mantojums Ķīna senā un Ķīna mūsdienu Ķīnas Zelta trīsstūris Zem Toskānas Saules Vjetnama un Kambodža: ekskursiju programma ar atpūtu pie jūras Atpūta un sērfings Vjetnamā 3 dienas Parīzē Unikālā Ņujorka! Ņujorka - Niagaras Folsas - Vašingtona USA Mekong Delta un Pludmale Jaunais 2019. gads Pekinā! Ķīna - lidojošie kalni Kāzas Santorini salā Vytautas Mineral SPA Jahtu noma Grieķijā Marakeša valsts svētkos Tervis Medical SPA 3* Divas Portugāles galvaspilsētas Douru upes ielejas leģendas - Portugāle un Spānijas ziemeļi VJETNAMA: FUKUOKA - SALU PĒRLE Čangan, Halonga, Sapa un Pludmale Senās Ķīnas galvaspilsētas Neizzinātā Melnkalne Romantiska Jaunā gada sagaidīšana Budapeštā! PORTO - pilsēta kā glezna Parīze svētku noskaņās Kāzu ceremonija Grieķijā Valensija Čārterlidojumi uz Grieķija Čārterlidojumi uz Ēģipti Sanatorija "EGLE" Birštonas
  • Kontakti
Kontakti

Rakstiet mums uz:

Rīga, Merķeļa 12
T: +371 22843060
M: +371 22843060; +371 22070762
Skype: riladrilad
Darbs laiks:
09:00 - 18:00, s. 10:00-14:00
Rīga, Merķeļa 6
T: +371 22843061
M: +371 22843061
Skype: ljudmila321
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
Rīga, Brīvibas 33
T: +371 22843062
M: +371 22843062
Skype: rilad2
Darbs laiks:
09:00 - 18:00
  • SAZINĀTIES AR MUMS
Uzbekistāna

Austrumu pasaka! Cena vienai personai:
no € 0

Maršruts: Rīga - Taškenta – Buhāra – Samarkanda – Taskenta - Rīga

Ceļojuma ilgums: 8 dienas / 7 naktis

Cenā iekļauts:

- aviobiļete Rīga – Taškenta - Rīga; dzīvošana viesnīcās 2-viet. numuros pēc programmas;-ēdināšana - 3 reizes dienā; ekskursijas vietējo gidu pavadībā; visi transfēri un transports pēc programmas; vietējais grupas vadītājs.

Aprēķināt cenu

Kopējā summa:  

informācija

Ceļojuma periods
Numura tips
Ēdināšanas tips Cena vienai personai

1.DIENA (piektdiena)
Rīga - Taškenta

Izlidošana no Rīgas plkst. 23:30.

2.DIENA (sestdiena)
Taškenta

Ierašanās Taškentā plkst. 6:20. Sagaidīšana lidostā, bagāžas saņemšana un pasu kontroles šķērsošana, transfērs uz viesnīcu, iekārtošanās.

Ekskursija pa Taškentu: Taškenta ir pazīstama no II—I gs. pirms m.ē., eksistē dažādi šīs vietas nosaukumi — Šaš-tepa, Čač-tepa. No XI gadsimta zināma ar nosaukumu Taškenta, domājams, ka tas nozīmē Akmens pilsēta (no uzb. tosh - "akmens"). Visagrākajos ķīniešu avotos Taškenta figurē kā Šī, Čžešī un Jueni, agrīnajos viduslaikos - Čač, Šaš un Džač. Tā kā "šī" ķīniski var nozīmēt tajā skaitā arī akmeni, tad pēc reģiona apdzīvošanas ar tjurku ciltīm, šie nosaukumi varēja transformēties pēc skanēšanas līdzīgā vārdā ar tjurku valodas nozīmi "taš" (akmens). XIV—XV gadsimtos Taškenta ietilpa Timura impērijas sastāvā.

Iepazīšanās ar pilsētu, kur kultūrvēsturiskie pieminekļi organiski iekļaujas mūsdienu megapolisē. Mēs apmeklēsim Hasti-imam kompleksu - Taškentas musulmaņu sirds, Minor mošeju, Abdulkasima medresi - tautas arodskolu, kur var ieraudzīt gleznotājus, juvelierus, koka griezējus, kā arī miniatūristus darba procesā, kā arī iepazīsim citas ievērojamas vietas.

Pusdienas pilsētas centrā.

Ekskursijas turpinājums: Šeiha Zainutdina-bobo mauzolejs (XVI gs.): Minor Mošeja.

Vakariņas nacionālā restorānā.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta

3.DIENA (svētdiena)
Taškenta – Buhāra

Agrās brokastis viesnīcā.

Transfērs uz lidostu. Izlidošana uz Buhāru. Sagaidīšana Buhāras lidostā.

Ekskursija pa Buhāru - pilsēta, kurā mācījās Avicenna, savu dzeju lasīja Omārs Haijams un pasakas stāstīja Hodža Nasredins. Šeit strādāja pasaulslaveni zinātnieki un šeit caurvijās Lielais Zīda Ceļš.

Mēs staigāsim pa Buhāras ielām, iepazīsim vecpilsētas ieliņas, iesim uz ievērojamo Ark cietoksni, apmeklēsim Bolo-haus kompleksu, apskatīsim apbrīnojami skaistās būves: minaretus un medreses, mošejas un arhitektūras ansambļus, kas izrotāti ar smalku ornamentu, majoliku, arābu rakstiem un gaiši ziliem kupoliem.

Pusdienas nacionālā restorānā.

Pēc pusdienām mūs gaida XVI gadsimta hammāms un slavenā Buhāras masāža (par papildus samaksu).

Vakariņas viesu namā ar tradicinālā plova pagatavošanas meistarklasi.

Nakts viesnīcā Buhārā.

4.DIENA (pirmdiena)
Buhāra – Samarkanda

Brokastis viesnīcā.

Iepazīšanās ar Buhāru, turpinājums. Buhāra - viena no senākajām Vidusāzijas pilsētām un viens no vislielākajiem tirdzniecības centriem Lielajā Zīda ceļā. Un vēl Buhāra - tā ir pilsēta-muzejs, kurā var redzēt vairāk kā 140 Viduslaiku arhitektūras pieminekļus. Pilsētas vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

Ekskursijas laikā apmeklēsim slavenus tirdzniecības kupolus: Zargaronu, Furušonu, Sarrafonu (XVI gs.). Tieši šeit sagāja kopā tradicionālie "četri tirgi" - "čahar suk", kas ieplūda kupola ēkā, kura pārņēma krustojuma nosaukumu - Čorsu. IEPIRKŠANĀS! Tā kā arī šodien buhārieši šeit tūristiem piedāvā zeltšūšanas izstrādājumus, karakuļa kažokādās, zelta rotaslietas, krāšņas koka mēbeles, zīdu un garšvielas.

Pusdienas nacionālā restorānā.

Pārbrauciens uz Samarkandu.

Vakariņas.

Iekārtošanās viesnīcā.

5.DIENA (otrdiena)
Samarkanda

Brokastis viesnīcā.

Ekskursija pa Samarkandu. Šī pilsēta ir Romas vienaudzis. Registan laukums (XIV gs.), vecās Samarkandas sirds - ir visslavenākā un visapbrīnojamākā Vidusāzijas ievērojamā vieta. Pastaiga pa vecpilsētu, kur daudzi vēsturiskie pieminekļi ir saistīti ar zināma valdnieka Tamerlāna vārdu. Tāpat jūs varēsiet aplūkot arī citas reliģiskas būves, kas atšķiras ar apbrīnojamu skaistumu un lielu vēsturisku vērtību.

Pēc pusdienām Hovrenko vīna darītavas muzeja apmeklējums. Šeit tiks piedāvāta unikālu vīnu degustācija.

Brīvais laiks.

Vakariņas.

Pēc vēlēšanās teātra "El Merosi" apmeklējums (par papildus samaksu).

Nakts Samarkandas viesnīcā.

6.DIENA (trešdiena)
Samarkanda – Taškenta

Brokastis viesnīcā.

Ekskursija: Ulugbeka observatorija (1428-1429 gg.). Tā ir uzbūvēta vienā no Samarkandas pakalniem. Tā bija trīsstāvu, ar krāsainām plāksnēm pārklāta apaļas formas ēka, 46 m diametrā un ne mazāk kā 30 m augstumā. Pēc tam svarīgākas visu konfesiju pārstāvjiem svētvietas - Hodži Danijara (Pravieša Danēla) mauzoleja apmeklējums. Ticot leģendai pravietis Hodža Danijars bija arābu macītāja Kusam ibn Abbasa biedrs. Ir arī doma, ka Hodža Danijars ir Korāna un bībeles Vecās Derības pravietis Daniēls.

Pusdienas nacionālā restorānā.

Samarkandas zīda papīra izgatavošanas fabrikas apmeklējums. Daudzu gadsimtu laikā Samarkanda bija slavena ar saviem amatniekiem, it kā pati zeme kalpoja par brīnumaino laktu, kurā ar Saules āmuru tika kalti vietējo meistaru zelta rokas.

Plkst. 16:00 pārbrauciens uz d/z staciju. Izbraukšana uz Taškentu ar Afrosiab vilcienu plkst. 17.00 (350 km, 2 stundas laiks ceļā). Ierašanās Taškentā plkst. 19:10. Transfērs uz viesnīcu, iekārtošanās.

Vakariņas.

7.DIENA (ceturtdiena)
Taškenta

Brokastis viesnīcā.

Viena no brīnumainākiem tirgiem - Čorsu apmeklējums (transfērs uz tirgu un atpakaļ). Čorsu - ir viens no vecākajiem Taškentas un visas Vidusāzijas tirgiem, pazīstamākais Uzbekistānas tirgus. Šis bagātākais tirgus it kā iemieso sevī leģendas par Senajiem Austrumiem.

Vakariņas: restorāns ar šova baletu.

8.DIENA (piekdiena)
Taškenta — Rīga

Brokastis viesnīcā.

Brīvais laiks.

Transfērs uz Taškentas lidostu. Izlidošana uz Rīgu plkst. 18:30. Ierašanās Rīgā plkst. 22:00.

 

Ja rodas jautājumi, droši zvaniet, labprāt sniegsim atbildes un konsultāciju par izvēlēto galamērķi. Mob un Whatsapp: Olga +37129404723

 

Izstrādājam maršrutus arī pēc individuālām vēlmēm un pasūtījuma. 

CENĀ NAV IEKĻAUTS:

- līdojums Taškenta - Buhāra - 50 USD,

- ceļojuma apdrošināšana,

- vīza uz Uzbekistānu,

- fotografēšanas un filmēšanas atļaujas,

- ieejas biļetes muzejos un citās apskates vietās pēc programmas - 70 USD vienam cilvēkam,

- XVI gadsimta Hammāms un slavenā Buhāras masāža - 20 USD vienam cilvēkam,

- unikālu vīnu degustācija - 7 USD vienam cilvēkam,

- "El Merosi" teātra izrāde - 8 USD vienam cilvekam,

- alkohola dzērieni,

- dzeramnauda.


same_tours
Tervis Medical SPA 3*

No
24.00
sākot no 1 diennakts (12.08 - 06.01)
Brokastis un...
atveseļošanas atpūta
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Marakeša valsts svētkos

Maroka - tā ir Atlasa kalnu sniegotās virsotnes, Atlantijas okeāna varenie viļņi, Vidusjūras piekrastes baltās pludmales un Sahāras tuksneša nebeidzamā vientulība.

No
699.00
5 dienas / 4 naktis (15.11 - 19.11)
Brokastis
eksotiskais ceļojums grupas ceļojums lidojums iekļauts ekskursijas ceļojums
Pasūtīt
Mēs rekomendējam
Sanatorija EGLE+ 4*

Pārvērtiet ārstēšanu par prieku...

No
70.00
sākot no 2 dienām (22.10 - 26.12)
Pilna pansija
ģimenes atpūta atveseļošanas atpūta
Pasūtīt
Tervise Paradiis 4*

SPA-viesnīca un akvaparks Pērnavā

No
13.00
sākot no 1 diennakts (07.01 - 06.01)
Bez ēdināšanas
atveseļošanas atpūta ģimenes atpūta
Pasūtīt